Agroturystyka Stary Folwark

Wykonawca: mechanika pojazdowa

Agroturystyka

Agroturystyka Stary Folwark

Agroturystyka na podkarpackiej wsi

Wykonawca: U Romana - Gospodarstwo Agroturystyczne

Zapraszamy do naszego Gospodarstwa grupowo, rodzinami, paczka znajomych ale i pojedynczo , na wakacje, urlop, weekendy. Cisza i spokój pozwoli na regeneracje sił . ZAPRASZAMY

Cena: 35 zł

Agroturystyka na podkarpackiej wsi

Usługi agroturystyczne

Wykonawca: Gospodarstwo Agroturystyczne CICHA PRZYSTAŃ

Gospodarstwo agroturystczne "CICHA PRZYSTAŃ" położone jest wśród lasów 25 km od Wrocławia,11km od Brzegu Dolnego,9km od Obornik Śląskich. Na terenie gospodarstwa znajdują się dwa nieduże stawy.Można skorzystać z rowerów i wybrać się na jedną z wielu ścieżek rowerowych.Niedako naszego gospodarstwa /4 km/ w Urazie nad Odrą znajduje się przepiękna marina gdzie można wypożyczyć sprzęt pływający/kajaki.rowery wodne,łodzie żaglowe,motorowe,skutery wodne/. W odległości paru kilometrów jest stadnina koni gdzie można dosiąść pięknego rumaka i pogalopować.W pobliżu jest spora ilość zabytków,które warto zwiedzićtakich jak Bazylika św.Jadwigi w Trzebnicy/20 km/, klasztor salezjański w Bagnie,w Lubiążu Pałac Opatów i jest szczególnie polecana turystom odwiedzającym pocysterski kompleks klasztorny jeden z największych w Europie. Serdecznie zapraszamy przez cały rok.

Cena: 35 zł

Usługi agroturystyczne

Pokoje

Wykonawca: Gospodarstwo Agroturystyczne ARKADIA

NASZE POKOJE
Całe pietro naszego domu przeznaczyliśmy wyłącznie dla naszych Gości. Podzielone jest na część dwupokojową z centarlnym aneksem oraz apartament.
CZĘŚĆ DWUPOKOJOWA
Pokój Słoneczny - pokój 3 -5 osobowy z łazienką, od strony południowej, w którym słońce gości praktycznie przez cały dzień. Naładowywuje naszych Gości pozytywną energią oraz chęcią do czynnego wypoczynku.
Pokój Wrzosowy - pokój 3 -4 osobowy, od strony wschodniej z łazienką przechodnią przez aneks, ze wspaniałym panoramicznym oknem, które pozwala wnikać naszemu ogrodowi do wewnątrz, zachęcając naszych Gości do kontaktu z naturą, refleksji i wyciszenia.
APARTAMENT
W jego skład wchodzi przestronny i kompleksowo wyposażony salon z aneksem. Z wielkiego okna w salonie roztacza się wspaniały widok na nasz ogród oraz zakole jeziora.
O świcie, w ciągu dnia oraz wieczorem ``Matka Natura`` pozwala na wspaniały spektakl dźwięków, gdzie żaby, ptactwo wodne oraz świerszcze ``grają pierwsze skrzypce``.

Pokoje

Agroturystyka Janki

Wykonawca: Gospodarstwo Agroturystyczne Wigwam

Gospodarstwo agroturystyczne Wigwam, zaprasza do skorzystania z apartamentów noclegowych z aneksami kuchennymi i osobnymi łazienkami. Ponadto oferuje wynajem wigwamu na wszelkiego rodzaju imprezy (w środku palenisko), począwszy od imprez integracyjnych a kończąc na wszelkiego rodzaju imprezach okolicznościowych. Gospodarstwo agroturystyczne jest również przygotowane do zagoszczenia campingów i namiotów. Na polu campingowym istnieje możliwość podłączenia prądu jak i skorzystania

Camping Jankowo

Wykonawca: Gospodarstwo Agroturystyczne Wigwam

Gospodarstwo agroturystyczne Wigwam, zaprasza na własne pole Campingowe.
Do dyspozycji gości mamy piękny i ogrodzony teren, dostęp do pełnego węzła sanitarnego, przyłącza prądowe, możliwość zatankowania i spuszczenia wody, darmowy internet WiFi.

Wypoczynek

Wykonawca: Pałac Gospodarstwo Agroturystyczne

Do dyspozycji gości:
parking, miejsce na ognisko i grill, możliwość wędkowania, w pobliżu jezioro i las.
Pokoje z łazienkami internet, TV

Wypoczynek

Agro-pokoje

Wykonawca: AGROTURYSTYCZNA Maria Kwatera

KOMFORTOWE POKOJE Z ŁAZIENKAMI NISKIE CENY..............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Cena: 35 zł

agro-pokoje

Wynajem pokoi agroturystyka Brenna Bielsko

Wykonawca: Agroturystyka U GAZDY

Wynajem pokoi agroturystyka Brenna Skoczów Cieszyn Bielsko Wisła

Wynajem pokoi agroturystyka Brenna Bielsko

Tanie pokoje Brenna Bielsko

Wykonawca: Agroturystyka U GAZDY

Tanie pokoje Brenna Wisła Ustroń Bielsko Cieszyn Skoczów

Tanie pokoje Brenna Bielsko

Kuligi Brenna Bielsko organizacja kuligów

Wykonawca: Agroturystyka U GAZDY

Kuligi Brenna Cieszyn Skoczów Bielsko Wisła organizacja kuligów

Kuligi Brenna Bielsko organizacja kuligów

Jazda konna

Wykonawca: Stara Stajnia Gospodarstwo Agroturystyczne

Stara Stajnia to gospodarstwo agroturystyczne w Wieleniu Zaobrzańskim. Przez okrągły rok zapewniamy Państwu jazdę konną, także w krytej ujeżdżalni oraz nocleg dla osób indywidualnych i zorganizowanych kilkunastoosobowych grup.

Oferujemy przejażdżki wierzchem, w siodle i bryczką, a także taborem cygańskim. Bliskość jeziora i plaży pozwala na uprawianie sportów wodnych. Latem Wieleń zapewnia turystyczne atrakcje, ale położenie Starej Stajni pozwala każdemu wypocząć od zgiełku i hałasu, szczególnie w końskim siodle.

Cena: 120 zł

Jazda konna

Wypoczynek - Agroturystyka

Wykonawca: Gospodarstwo Agroturystyczne Gabrysin

Wypoczynek w centrum Szwajcarii Kaszubskiej do dyspozycji Gości dawa domki 4 i 6- osob. Swietna baza na spacery, wyprawy rowerowe oraz zwiedzanie Kaszub samochodem

Wypoczynek - Agroturystyka

Agroturystyka Gabrysin

Wykonawca: Gospodarstwo Agroturystyczne Gabrysin

Wypoczynek z dala od zabudowań w oazie ciszy z dojazdem asfaltowym w centrum Szwajcarii Kaszubskiej. Do dyspozycji Gości dwa domki 4 i 6-osob. z pełnym wyposażeniem, murowane i ogrzewanie.

Cena: 140 zł

Agroturystyka Gabrysin

Wczasy dla seniorów

Wykonawca: Villa Tadeusz - Agroturystyka

wczasy dla seniorów Gorlice

wczasy dla seniorów