Gabinety lekarskie, kosmetyczki, SPA i inne usługi z branży zdrowie i uroda

Jak mówi powiedzenie w zdrowym ciele, zdrowy duch. A że zdrowie i uroda idą w parze, zadbaj o to, by Tobie ich nie brakowało. Z nami dowiesz się, jakie usługi oferuje Ci służba zdrowia i wybrane gabinety lekarskie oraz co ma do zaproponowania współczesna medycyna estetyczna. Jeśli chcesz poprawić swój wygląd, porównaj wybrane zabiegi kosmetyczne. A jeśli potrzebujesz silniejszych metod, sprawdź, co daje chirurgia plastyczna. Na koniec zadbaj o kondycję. Jak? Odpowiedź znajdziesz w dziale fitness i kulturystyka. Efekty z pewnością podkreśli piękna opalenizna, którą gwarantują solaria.

Konsultacja dietetyczna

Wykonawca: Spokój w Głowie sp. z o.o.

W naszej poradni psychologicznej dla mieszkańców Wołomina i okolic poddajemy pacjentów wywiadowi i tworzymy dla nich indywidualnie tzw. model biopsychospołeczny. Uwzględniamy w nim wiele czynników mogących wpływać na występowanie oraz przebieg zaburzeń odżywiania. To m.in. aspekty osobowościowe, społeczne, środowiskowe, kulturowe, psychologiczne oraz biologiczne. Postawienie trafnej diagnozy i podjęcie terapii wymaga szerokiego spojrzenia.
Osoby, które kwalifikują się do leczenia zaburzeń odżywiania mogą skorzystać z pomocy psychologa z Wołomina. W naszej poradni psychologicznej Spokój w Głowie stosujemy różne metody, w tym terapię poznawczo-behawioralną, która często przynosi bardzo pozytywne rezultaty. W zależności od skali problemu, wieku pacjenta oraz postawionej diagnozy możemy też wdrożyć odpowiednią terapię, dostosowaną do potrzeb pacjenta. Pod naszą opieką znajdują się pacjenci w każdym wieku, wymagający leczenia bulimii lub anoreksji, którzy chcą odzyskać swój dawny wygląd i zacząć nowe życie, a także pacjenci, którzy chcą poprawić jakość i komfort swojego życia.

Cena: 150 zł

Usługi krawieckie

Wykonawca: BARBARIS Ewelina Kulig

Szycie miarowe indywidualnego projektu klienta.

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Wykonawca: Salon kosmetyczno fryzjerski BUTTERFLY EFFECT

Wnikając głęboko w warstwy skórne, powoduje poprawę jej wyglądu. Regeneruje, ujędrnia, spłyca zmarszczki i redukuje niedoskonałości. Zabieg ten stosowany jest również profilaktycznie przeciw powstawaniu i pogłębianiu się zmarszczek.
Podczas mezoterapii igłowej do naszej skóry na głębokość około 2-3 milimetrów za pomocą mikroskopijnej igły wstrzykiwany jest koktajl zawierający cenne substancje, dobierane odpowiednio do każdego przypadku. Najczęściej znajdują się w ich substancje takie jak: kwas hialuronowy, witaminy A, C, E

Cena: 500 zł

Akupunktura

Wykonawca: Arteria Ewa Winkiel

Ukończyłam 3-letnią Szkołę Medycyny Chińskiej ze specjalizacją akupunktura. Akupunktura to terapia rozmaitych schorzeń za pomocą nakłuwania specjalnymi igłami ciała pacjenta. Serdecznie zapraszam.

Biorezonans 8-DLNS

Wykonawca: Arteria Ewa Winkiel

Biorezonans 8-DLNS to analiza energetyczna narządów. Pokazuje bakterie, wirusy, grzyby, pasożyty występujące w naszym organizmie.

Badanie Analizatorem Quantum

Wykonawca: Arteria Ewa Winkiel

Analizator Quantum jest nowoczesne urządzenie pomiarowe, służące do szybkiej oceny kondycji organizmu. Jako kwantowy analizator pozwala uzyskać ponad 250 bioinformacji. Automatycznie generuje OCENĘ KOMPLEKSOWĄ organizmu, określającą indywidualne systemy żywieniowe oraz inne zalecenia dla każdego człowieka.

Zakład Pogrzebowy

Wykonawca: Kaliński - Zakład Pogrzebowy

Zakład Pogrzebowy - Zawiercie - zajmujemy się wszystkim, co związane jest z organizacją pogrzebu. Nasz doświadczony zespół pracowników pomoże Państwu w najtrudniejszych chwilach życia. Strata najbliższej osoby to bardzo ciężkie przeżycie. Pomożemy dopełnić wszystkich formalności związanych z organizacją pogrzebu.

Psychoterapia grupowa

Wykonawca: Centrum Psychoterapii Milena Wasiak

Psychoterapia grupowa wykorzystuje dynamikę relacji powstających pomiędzy uczestnikami planowo stworzonej grupy. Skoncentrowana jest na wpływie minionych przeżyć oraz procesów nieświadomych na obecne trudności. Podczas psychoterapii grupowej następuje odtworzenie najwcześniejszych relacji z osobami znaczącymi (rodzicami, opiekunami). Uczestnicy grupy terapeutycznej mogą przekonać się, jakie wzorce relacji interpersonalnych dominują w ich życiu oraz jakie trudności uniemożliwiają tworzenie satysfakcjonujących więzi. Mają możliwość poszerzać i pogłębiać samoświadomość, zwiększać odpowiedzialność i możliwość wyboru, co może stać się bodźcem do zmian oraz własnego rozwoju.

Cena: 80 zł

Konsultacja dietetyczna

Wykonawca: Dietetyk Patrycja Dyla-Szynklarz

Wizyta konsultacyjna (ok. 30 minut) - 60 zł (wywiad żywieniowy, wywiad chorobowy, analiza podstawowych wyników badań, pomiary antropometryczne, analiza składu ciała metodą impedancji bioelektrycznej-jeśli nie będzie przeciwwskazań

  • )

Cena: 60 zł

Konsultacja dietetyczna

Wykonawca: Dietetyk Patrycja Dyla-Szynklarz

Wizyta kontrolna co 2 tygodnie (ok. 30 minut) - 80 zł (pomiary antropometryczne, analiza składu ciała metodą impedancji bioelektrycznej-jeśli nie będzie przeciwwskazań

  • , analiza dzienniczka żywieniowego, kolejne zalecenia)

https://www.znanylekarz.pl/patrycja-dyla-szynklarz/dietetyk/kluczbork

Cena: 80 zł

Konsultacja dietetyczna

Wykonawca: Dietetyk Patrycja Dyla-Szynklarz

Pierwsza wizyta z zaleceniami (ok. 60 minut) - 120 zł (wywiad żywieniowy, wywiad chorobowy, analiza podstawowych wyników badań, pomiary antropometryczne, analiza składu ciała metodą impedancji bioelektrycznej-jeśli nie będzie przeciwwskazań

  • , zalecenia żywieniowe, schemat diety w formie wydruku lub pliku pdf. wysłane na maila)

https://www.znanylekarz.pl/patrycja-dyla-szynklarz/dietetyk/kluczbork

Cena: 120 zł

Stawianie pijawek,biorezonans,masaż

Wykonawca: Gabinet Medycyny Naturalnej Soma

Gabinet Soma oferuje jako usługę masaż leczniczy, limfatyczny i relaksacyjny, przystawianie pijawek oraz scan urządzeniem biorezonansowym w celu określenia i eliminaci obciażeń organizmu.

Bony upominkowe i promocje

Wykonawca: Szepty Natury

Od 12.12 do końca roku 2020 ogłaszam świąteczno - noworoczną WYPRZEDAŻ

Radiofrekwencja mikroigłowa RF

Wykonawca: Depilacja laserowa Kraków- Perfect Estetic

Radiofrekwencja mikroigłowa to idealny zabieg pomagający w walce z zmarszczkami, utrata jedrności skóry, bliznami i rozstępami.

Vela Shape

Wykonawca: Depilacja laserowa Kraków- Perfect Estetic

Wyszczuplanie i modelowanie sylwetki Vela Shape