Gabinety lekarskie, kosmetyczki, SPA i inne usługi z branży zdrowie i uroda

Jak mówi powiedzenie w zdrowym ciele, zdrowy duch. A że zdrowie i uroda idą w parze, zadbaj o to, by Tobie ich nie brakowało. Z nami dowiesz się, jakie usługi oferuje Ci służba zdrowia i wybrane gabinety lekarskie oraz co ma do zaproponowania współczesna medycyna estetyczna. Jeśli chcesz poprawić swój wygląd, porównaj wybrane zabiegi kosmetyczne. A jeśli potrzebujesz silniejszych metod, sprawdź, co daje chirurgia plastyczna. Na koniec zadbaj o kondycję. Jak? Odpowiedź znajdziesz w dziale fitness i kulturystyka. Efekty z pewnością podkreśli piękna opalenizna, którą gwarantują solaria.

Stawianie pijawek,biorezonans,masaż

Wykonawca: Gabinet Medycyny Naturalnej Soma

Gabinet Soma oferuje jako usługę masaż leczniczy, limfatyczny i relaksacyjny, przystawianie pijawek oraz scan urządzeniem biorezonansowym w celu określenia i eliminaci obciażeń organizmu.

Bony upominkowe i promocje

Wykonawca: Szepty Natury

Od 12.12 do końca roku 2020 ogłaszam świąteczno - noworoczną WYPRZEDAŻ

Radiofrekwencja mikroigłowa RF

Wykonawca: Depilacja laserowa Kraków- Perfect Estetic

Radiofrekwencja mikroigłowa to idealny zabieg pomagający w walce z zmarszczkami, utrata jedrności skóry, bliznami i rozstępami.

Vela Shape

Wykonawca: Depilacja laserowa Kraków- Perfect Estetic

Wyszczuplanie i modelowanie sylwetki Vela Shape

Kriolipoliza Cooltech

Wykonawca: Depilacja laserowa Kraków- Perfect Estetic

Wyszczuplająca Kriolipoliza czyli zabieg redukujacy tkankę tłuszczową za pomocą chłodzenia.

Cena: 350 zł

Depilacja laserowa Light Sheer

Wykonawca: Depilacja laserowa Kraków- Perfect Estetic

Depilacja laserowa laserem Light Sheer to zabieg usuwającu niechciane owłosienie z pach, rąk, nóg , bikini, twarzy, pleców i innych części ciała.

Usługa pobrania i wykonania badania w kierunku koronawirusa

Wykonawca: MS-MED Michał Stępień

Dojeżdżamy do pacjenta i pobieramy wymazy w kierunku obecności koronowirusa (COVID-19)

Dietetyka kliniczna

Wykonawca: KINEZIS Krzysztof Komisarek

Zapewniam profesjonalne wsparcie w walce z otyłością. Twój problem ze zwiększoną masą ciała może być wynikiem szerszego problemu jaki dotyka Twój organizm. Dlatego nie zajmę się jedynie Twoimi nadmiernymi kilogramami i wysokim poziomem tkanki tłuszczowej. Przede wszystkim chciałabym przywrócić Twojemu ciału równowagę, której brak może doprowadzić do namnożenia się czynników chorobotwórczych i pogorszenia stanu zdrowia.
Uważam, że fundamentem zdrowia każdego człowieka jest dieta oparta na naturalnych, nie przetworzonych produktach. Ułożę jadłospis dostosowany do Twojego aktualnego stanu zdrowia. Zapewniam Cię, że jeśli będziesz zdeterminowany w swoich postanowieniach zmiany sposobu odżywiania, Twoje samopoczucie i ogólny stan zdrowia osiągnie optymalną równowagę. Zauważysz zmiany w codziennym funkcjonowaniu m.in.: poprawi się Twoja jakość snu, będziesz się budzić wypoczęty z pozytywną energia na resztę dnia. Twoja masa ciała ulegnie zmniejszeniu, a Twoje proporcje tkankowe ilości tłuszczu i mięśni będą optymalnie przywrócone.

Plan dietetyczny zawiera:

- szczegółową analizę dotychczasowego odżywiania i jego wpływu na stan zdrowia
- najważniejsze błędy popełniane w codziennym jadłospisie
- celowany plan dietetyczny stale uaktualniany w ramach naszej współpracy i wzajemnego
poznania się
- możliwość doboru ćwiczeń przez fizjoterapeutę


Jak wygląda pierwsza wizyta ?

Przede wszystkim będziemy rozmawiać o Twoim stylu życia i sposobie odżywiania. Zebrane informacje pozwolą mi skutecznie i bezpiecznie dla Ciebie dobrać celowany plan żywieniowy. Może się okazać, że zanim podejmiemy współpracę poproszę Cię o wykonanie podstawowych badań krwi i ewentualny kontakt ze wskazanym specjalistą.
Przed pierwszym spotkaniem poproszę Cię o przedstawienie swojego jadłospisu z wybranego dnia tygodnia, lub kilku dni. Możesz przed przyjściem do mnie sporządzić listę produktów, które spożyłeś oraz ilość posiłków jakie wtedy zjadłeś. Pamiętaj jeszcze o podliczeniu wypitych płynów wliczając w bilans wodę, herbatę, kawę. Podejdź poważnie do mojej prośby i zgodnie z prawdą zanotuj informacje, o które Cię poproszę. Tylko w ten sposób będę mogła wstępnie określić nieprawidłowości i błędy żywieniowe, które mogą rzutować na Twój stan zdrowia. Pamiętaj również o wypisaniu wszystkich stałych leków jakie obecnie przyjmujesz, ponieważ mogą one w istotny sposób wpłynąć na przygotowywany dla Ciebie plan dietetyczny. Będę potrzebować kilku dni celem przeanalizowania zebranych od Ciebie informacji w trakcie naszej pierwszej konsultacji.
To właśnie w tym momencie rozpoczyna się Twoja przemiana niewłaściwych nawyków żywieniowych. Będę towarzyszyć Ci w tym procesie. Dzięki wspólnemu wysiłkowi, Twojej systematyczności i wytrwałości z pewnością osiągniesz założone cele, a Twoje zdrowie i waga ulegną diametralnej zmianie.

Leczenie otyłości

Wykonawca: Bewei Center Studio

Dzięki nowoczesnej technologii i najnowszym osiągnięciom naukowców odchudzanie stało się o wiele prostsze niż do tej pory. Leczenie otyłości w Bewei Studio jest oparte o jednej z najskuteczniejszych metod. Która gwarantuje brak efektu jojo.

Prywatny gabinet psychoterapii

Wykonawca: Gabinet Psychoterapii

Profesjonalna pomoc psychoterapeutyczna.
Pomoc w:

  • Realizacji ukrytego potencjału

  • Lepszemu poznaniu siebie.

  • Rozpoczęciu życia bardziej świadomie.

  • Wyjściu depresji.

  • Osobom z syndromem DDD / DDA

  • Po pełną i aktualną ofertę usług z zakresu psychoterapii zapraszam na moją witrynę.

Doradztwo wizerunkowe

Wykonawca: Makeup Room Judyta Sulej

Zajmuję się tworzeniem stylizacji wizerunkowych na wszelkie okazje w szczególności: wesela, śluby, sesje zdjęciowe, rozmowy kwalifikacyjne. Proponuję doradztwo w zakresie najnowszych trendów modowych. Serdecznie zapraszam!

Badania psychologiczne kierowców i operatorów maszyn

Wykonawca: Pracownia Psychologiczna Arkadiusz Suchan

Badania psychologiczne (psychotechniczne) kierowców: wykonujący przewóz drogowy, prowadzący pojazd w celach służbowych, kandydaci na kierowców, instruktorzy i egzaminatorzy nauki jazdy, kierowcy pojazdów uprzywilejowanych i przewożących wartości pieniężne, kierowcy skierowani przez policję/starostwo/urząd miasta i inni. Wykonywanie badań psychotechnicznych w ramach medycyny pracy: operatorzy UTB, wózków widłowych, suwnic, operatorzy maszyn drogowych i budowlanych, operatorzy maszyn w ruchu i inni.

Psychoterapia online

Wykonawca: Psychoterapia i Pomoc Psychologiczna Anna Staszczyszyn

Psychoterapia online to spotkania regularne, raz lub dwa razy w tygodniu. Sesje trwają 50 minut.

Konsultacja telefoniczna lub za pomocą aplikacji skype

Wykonawca: Prywatna Praktyka Chirurgiczna Robert Burda

Szanowni Państwo,
W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną ,
w celu kontynuacji leczenia naszych pacjentów uruchomiona została w naszej Poradni
e -porada.
Za pomocą platformy Skype lub dokumentacji fotograficznej udzielimy pacjentowi / rodzinie pacjenta / wskazówek dotyczących dalszego leczenia / m.in. dobór opatrunków - instrukcja zmiany opatrunku, instrukcja kompresjoterapii , postępowanie przy zmianie opatrunków, leczeniu zespołu stopy cukrzycowej , przewlekłych owrzodzeń podudzi , odleżyn, ran oparzeniowych i innych .
Oferujemy e- konsultacje chirurgiczne, podologiczne, edukacyjne .
Wystawiamy: e- recepty - wysyłając kod recepty sms-em, e -zwolnienia e -formularze

Zapraszamy również nowych pacjentów chętnych do skorzystania z usług poradni – w ramach
e -wizyty, a w przypadkach pilnych w gabinecie przychodni –
Ostrowiec Świętokrzyski ul. Sienkiewicza 63 J

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy.
Robert Burda specjalista chirurg
Tel. 692415497
robert.burda@wp.pl
www.rbmed.pl

koszt e -wizyty - 130 zł płatne z góry przelewem na konto :
10 1910 1048 2303 3964 0133 0001

Cena: 130 zł

Psychotechnika, medycyna pracy, badania na broń

Wykonawca: Pracownia Psychologiczna Małgorzata Jarząbska

badania psychoogiczne

Cena: 150 zł