Gabinety lekarskie, kosmetyczki, SPA i inne usługi z branży zdrowie i uroda

Jak mówi powiedzenie w zdrowym ciele, zdrowy duch. A że zdrowie i uroda idą w parze, zadbaj o to, by Tobie ich nie brakowało. Z nami dowiesz się, jakie usługi oferuje Ci służba zdrowia i wybrane gabinety lekarskie oraz co ma do zaproponowania współczesna medycyna estetyczna. Jeśli chcesz poprawić swój wygląd, porównaj wybrane zabiegi kosmetyczne. A jeśli potrzebujesz silniejszych metod, sprawdź, co daje chirurgia plastyczna. Na koniec zadbaj o kondycję. Jak? Odpowiedź znajdziesz w dziale fitness i kulturystyka. Efekty z pewnością podkreśli piękna opalenizna, którą gwarantują solaria.

Badania psychotechniczne

Wykonawca: Pracownia Psychologiczna PROGRES Maria Magdalena Sowulewska

Badania psychologiczne kierowców oraz kandydatów na kierowców wszystkich kategorii (C, C+E, D, D+E), instruktorów, egzaminatorów, kierowców pojazdów uprzywilejowanych.
Badania po utracie prawa jazdy (po spożyciu alkoholu, po przekroczeniu punktów karnych, po wypadku).

Cena: 150 zł

Badania psychotechniczne

Diagnostyka nieliniowa NLS

Wykonawca: NATURIANA

Diagnostyka NLS jest jednym z najbardziej spektakularnych i perspektywicznych osiągnięć na polu technologii medycznych. Daje możliwość uzyskania pełnej informacji o stanie zdrowia człowieka przez ujawnienie chorób w ich początkowej, energetycznej fazie, co jest niemożliwe przy wykorzystaniu innych metod badawczych np. usg, rentgen, tomografia komputerowa, które wykrywają tylko już ukształtowane procesy chorobowe.
Diagnostyka nieliniowa opiera się na spektralnej analizie wirowych pól żywych organizmów i wykorzystuje specjalną aparaturę komputerową do diagnozowania zaburzeń pracy organizmu oraz wykrywania patologii tkanek, narządów i całych układów.
Jednym z najnowszych urządzeń na rynku pracujących w technologii NLS jest MEZATOR.
Umożliwia on dokładną analizę całego organizmu, struktur i tkanek poszczególnych organów, jak również całych układów. Wykrywa pasożyty, wirusy, bakterie i grzyby oraz ich lokalizację w poszczególnych narządach. Wykrywa choroby oraz predyspozycje do zapadnięcia na nie z dokładnością do 95%.

MEZATOR posiada ogromną bazę częstotliwościowych danych leków farmaceutycznych, homeopatycznych, ziół, parafarmaceutyków oraz suplementów diety.
Ma również możliwość zapisania częstotliwości drgań każdego z wymienionych preparatów na wodę, spirytus lub kulki z laktozy.

Urządzenie posiada certyfikat CE.

Zalety diagnostyki nieliniowej NLS urządzeniem MEZATOR:

• bezinwazyjna
• bezbolesna
• bezpieczna dla dzieci i dorosłych
• dokładna
• szybka

Warto przeczytać:

http://oczymlekarze.pl/profilaktyka-i-leczenie/3115-biorezonans-magnetyczny-wspomaga-skuteczne-leczenie-wielu-chorob

Diagnostyka nieliniowa NLS

Wkładki ortopedyczne do butów termoformowalne Balkefors

Wykonawca: Gabinet Terapii Kręgosłupa "FizjoMan"

Wkładki wykonywane są na miejscu w gabinecie, czas wykonania to 30-40 min. Pomocne w korekcji płaskostopia poprzecznego i podłużnego, bólach rozcięgna podeszwowego, ostrodze piętowej, bólach kolan i wielu innych schorzeniach stóp.
Zapraszam do kontaktu.

Cena: 250 zł

Wkładki ortopedyczne do butów termoformowalne Balkefors

Dietetyka profilaktyczna i lecznicza

Wykonawca: LESZEK ZDROJEWSKI

Jedną z najbardziej cenionych teorii terapeutycznych jest chińska praktyka pięciu przemian. Koncepcję pięciu ruchów, czyli pięciu żywiołów albo elementów spotkać można we wszystkich starożytnych cywilizacjach. Od kilku tysięcy lat znana była m.in. w Egipcie, Grecji, Indiach, Chinach. Wprawdzie w różnych kulturach określenia są nieco różne, ale po dokładniejszym porównaniu zawsze okazuje się, że chodzi o tę samą teorię dotyczącą najgłębszej istoty „ludzkiej rzeczywistości”. Symboliczne żywioły nie są wydzielone, lecz oddziałują na siebie, przechodzą jedne w drugie, tworzą nigdy nie kończący się cykl pięciu przemian, ruchów leżących u podstaw wszystkich praw naszego świata. Teoria stanowi przewodnik po cyklach ludzkiego życia, jest mapą obrazującą przebieg zachodzących procesów, podręcznikiem pozwalającym zrozumieć wszystko wokół nas.
Teoria pięciu przemian opisuje cykliczne przeobrażenia w ciągu całego życia i w ciągu dnia. Przebudzenie to drewno, zaś pełne rozbudzenie to ogień. Senność odpowiada metalowi, a sen wodzie. Ziemia obrazuje równowagę między przeciwstawnymi ruchami. Nasza integralność zależy od właściwych proporcji i niezakłóconego rytmu wewnętrznego wszystkich pięciu przemian, które regulują czas przebudzenia i zasypiania, aktywności i odpoczynku. Wszystkim produktom spożywczym, przyprawom oraz sposobom przygotowania posiłków przypisuje się indywidualne cechy, reprezentowane przez żywioły.

Dietetyka profilaktyczna według teorii pięciu przemian dostosowuje sposób żywienia do indywidualnych potrzeb, uwzględniając następujące elementy:
-badaniu z pulsu oraz z wyglądu języka
-wiek oraz stan zdrowia człowieka
-aktualny stan energetyczny organizmu oraz jego indywidualną konstytucję
-pory roku, fazy księżyca oraz pory dnia (dobowe cykle obiegu energii)
-strefę klimatyczną oraz wpływ tradycji kulturowych
Przygotowanie zaleceń dietetycznych zawsze poprzedza chińska diagnostyka pulsu (na tętnicy promieniowej) oraz diagnozowanie z wyglądu języka.

Dietetyka profilaktyczna i lecznicza

Badanie psychologiczne kierowców

Wykonawca: Mariusz Wędzonka Psycholog

Badania psychologiczne kierowców zgodne z aktualnie obowiązującymi ustawami. Konsultacje dla medycyny pracy. Nowoczesny sprzęt przyspieszający przebieg badania. Ceny już od 70zł.

Wypożyczanie sprzętu medycznego

Wykonawca: Sklep Medyczny MEDAR Beata Bednarczyk

Prowadzimy wypożyczalnie sprzętu medycznego, rehabilitacyjnego i ortopedycznego. U nas znajdą Państwo m.in.: balkoniki, chodziki rehabilitacyjne, kule ortopedyczne, wózki inwalidzkie, łóżka rehabilitacyjne.

Wypożyczanie sprzętu medycznego

Psychoterapia

Wykonawca: Psycholog Limanowa Transmedica

Psychoterapia w Limanowej / Limanowa

Często wydarzenia z przeszłości, zarówno te pozytywne jak i negatywne, mają duży wpływ na nasze codzienne życie. Psychoterapia skierowana jest do osób które potrzebują pomocy w rozwiązaniu problemów z przeszłości - służy temu odpowiedni dobór rodzaju oddziaływania terapeutycznego.

Psychoterapeuta musi mieć ukończone szkolenie psychoterapeutyczne (dyplom), rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne lub Polskie Towarzystwo Psychoterapeutyczne oraz pracować pod nadzorem superwizora.

Porady Psychologiczne

Wykonawca: Psycholog Limanowa Transmedica

PORADY PSYCHOLOGICZNE

Zapraszamy wszystkie osoby, które doświadczają problemów z którymi nie potrafią sobie poradzić i chciałyby zasięgnąć opinii doświadczonego psychologa w Limanowej.
Porady psychologiczne mają konkretny, jasno określony cel, nie wymagają pracy długotrwałej, na tak głębokim poziomie, jak psychoterapia, którą w razie konieczności również możemy zaproponować w naszym Centrum Transmedica

Zabieg podologiczny

Wykonawca: Gabinet Podologiczny Przyjaciel Stóp

ZABIEG PODOLOGICZNY
wywiad podologiczny, obcięcie cęgami i opracowanie frezami płytki paznokciowej oraz wałów paznokciowych, usunięcie standardowych zrogowaceń i wmasowanie indywidualnie dobranego preparatu pielęgnacyjnego.

Cena: 120 zł

Odtruwanie alkoholwe

Wykonawca: Deni-Med

Zakres uslugi firmy to pomoc w szybszym powrocie do prawidlowego funkcjonowania po okresch nadmiernego spozywania alkoholu i narkotykow.Dzialania polegaja na uzupelnieniu ogranizmu pacjenta w niezbedne suplementy (magnez,potas,witaminy)oraz wyrownanie gospodarki wodno-elektrolitowej co w efekcie powoduje skrocenie czasu potrzebnego do wlasciwej odbudowy organizmu po okresie spozywania akloholu Dzialania polegaja plynow uzupelniajacych elektrolitowych oraz podanie lekow zmniejszajacych dolegliwosci w okresie odstawiennym

Szkolenia dla konsultantów Oriflame

Wykonawca: Biuro Oriflame

Zapraszamy na szkolenia biznesowe, marketingowe i kosmetyczne dla konsultantów Oriflame. Zapraszamy do naszego Biuro Regionalnego nr 1 w Sosnowcu. Dajemy Ci szanse rozwoju osobistego, zawodowego i materialnego w postaci budowy własnego, wyjątkowo dochodowego biznesu MLM.

Szkolenia dla konsultantów Oriflame

Sprzedaż bezpośrednia Oriflame

Wykonawca: Biuro Oriflame

Proponujemy sprzedaż bezpośrednią produktów Oriflame. Już dziś dołącz do nas! Oferujemy liczne szkolenia, zarówno o charakterze kosmetycznym jak i marketingowym, aby ułatwić nowym osobom dynamiczny awans. W Oriflame są do zarobienia naprawdę duże pieniądze, wystarczy dobry plan i systematyczna praca. Zapraszamy!

Sprzedaż bezpośrednia Oriflame

Dystrybucja kosmetyków naturalnych Esprit Equo

Wykonawca: FIRMED Paweł Chełmecki

Jesteśmy dystrybutorem kosmetyków naturalnych w Polsce dla marek Esprit Equo, Kivvi, Mille Ulivi, Galeo oraz Kae Cosmetiques.

Zapraszamy sklepy internetowe i stacjonarne do kontaktu w celu poznania warunków współpracy. Oferujemy wsparcie marketingowe oraz liczne testery i próbki oferowanych kosmetyków.

Kosmetyki Esprit Equo to wysokiej jakości produkty z Włoch - certyfikowane przez Cosmetici Biologici. Firma starannie dobiera dostawców poszczególnych składników oraz dba o sprawiedliwy handel. W ofercie linia arganowa i linia z dodatkiem glinki rhassoul.

Dystrybucja kosmetyków naturalnych Esprit Equo

Dystrybucja kosmetyków naturalnych Kivvi

Wykonawca: FIRMED Paweł Chełmecki

Jesteśmy dystrybutorem kosmetyków naturalnych w Polsce dla marek Kivvi, Mille Ulivi, Esprit Equo, Galeo oraz Kae Cosmetiques.

Zapraszamy sklepy internetowe i stacjonarne do kontaktu w celu poznania warunków współpracy.
Oferujemy wsparcie marketingowe oraz liczne testery i próbki oferowanych kosmetyków.

Do współpracy zachęcamy również osoby zainteresowane działalnością marketingową w kategorii kosmetyków naturalnych.

Dystrybucja kosmetyków naturalnych Kivvi

Makijaż wieczorowy i sylwestrowy

Wykonawca: GW Visage Grażyna Walczak

Poznań i okolice!Makijaż, w którym będziesz czuć się wyjątkowo i wyglądać zjawiskowo.
Dopasowany do Twojej kreacji, fryzury i okazji oczywiście.
Makijaż dostosowany do Twoich cech urody.
Pozostajesz cały czas sobą, tylko w swoim najpiękniejszym wydaniu ....

Cena: 200 zł

Makijaż wieczorowy i sylwestrowy