Gabinety lekarskie, kosmetyczki, SPA i inne usługi z branży zdrowie i uroda

Jak mówi powiedzenie w zdrowym ciele, zdrowy duch. A że zdrowie i uroda idą w parze, zadbaj o to, by Tobie ich nie brakowało. Z nami dowiesz się, jakie usługi oferuje Ci służba zdrowia i wybrane gabinety lekarskie oraz co ma do zaproponowania współczesna medycyna estetyczna. Jeśli chcesz poprawić swój wygląd, porównaj wybrane zabiegi kosmetyczne. A jeśli potrzebujesz silniejszych metod, sprawdź, co daje chirurgia plastyczna. Na koniec zadbaj o kondycję. Jak? Odpowiedź znajdziesz w dziale fitness i kulturystyka. Efekty z pewnością podkreśli piękna opalenizna, którą gwarantują solaria.

Zakład Pogrzebowy

Wykonawca: Kaliński - Zakład Pogrzebowy

Zakład Pogrzebowy - Zawiercie - zajmujemy się wszystkim, co związane jest z organizacją pogrzebu. Nasz doświadczony zespół pracowników pomoże Państwu w najtrudniejszych chwilach życia. Strata najbliższej osoby to bardzo ciężkie przeżycie. Pomożemy dopełnić wszystkich formalności związanych z organizacją pogrzebu.

Psychoterapia grupowa

Wykonawca: Centrum Psychoterapii Milena Wasiak

Psychoterapia grupowa wykorzystuje dynamikę relacji powstających pomiędzy uczestnikami planowo stworzonej grupy. Skoncentrowana jest na wpływie minionych przeżyć oraz procesów nieświadomych na obecne trudności. Podczas psychoterapii grupowej następuje odtworzenie najwcześniejszych relacji z osobami znaczącymi (rodzicami, opiekunami). Uczestnicy grupy terapeutycznej mogą przekonać się, jakie wzorce relacji interpersonalnych dominują w ich życiu oraz jakie trudności uniemożliwiają tworzenie satysfakcjonujących więzi. Mają możliwość poszerzać i pogłębiać samoświadomość, zwiększać odpowiedzialność i możliwość wyboru, co może stać się bodźcem do zmian oraz własnego rozwoju.

Cena: 80 zł

Konsultacja dietetyczna

Wykonawca: Dietetyk Patrycja Dyla-Szynklarz

Wizyta konsultacyjna (ok. 30 minut) - 60 zł (wywiad żywieniowy, wywiad chorobowy, analiza podstawowych wyników badań, pomiary antropometryczne, analiza składu ciała metodą impedancji bioelektrycznej-jeśli nie będzie przeciwwskazań

  • )

Cena: 60 zł

Konsultacja dietetyczna

Wykonawca: Dietetyk Patrycja Dyla-Szynklarz

Wizyta kontrolna co 2 tygodnie (ok. 30 minut) - 80 zł (pomiary antropometryczne, analiza składu ciała metodą impedancji bioelektrycznej-jeśli nie będzie przeciwwskazań

  • , analiza dzienniczka żywieniowego, kolejne zalecenia)

https://www.znanylekarz.pl/patrycja-dyla-szynklarz/dietetyk/kluczbork

Cena: 80 zł

Konsultacja dietetyczna

Wykonawca: Dietetyk Patrycja Dyla-Szynklarz

Pierwsza wizyta z zaleceniami (ok. 60 minut) - 120 zł (wywiad żywieniowy, wywiad chorobowy, analiza podstawowych wyników badań, pomiary antropometryczne, analiza składu ciała metodą impedancji bioelektrycznej-jeśli nie będzie przeciwwskazań

  • , zalecenia żywieniowe, schemat diety w formie wydruku lub pliku pdf. wysłane na maila)

https://www.znanylekarz.pl/patrycja-dyla-szynklarz/dietetyk/kluczbork

Cena: 120 zł

Stawianie pijawek,biorezonans,masaż

Wykonawca: Gabinet Medycyny Naturalnej Soma

Gabinet Soma oferuje jako usługę masaż leczniczy, limfatyczny i relaksacyjny, przystawianie pijawek oraz scan urządzeniem biorezonansowym w celu określenia i eliminaci obciażeń organizmu.

Bony upominkowe i promocje

Wykonawca: Szepty Natury

Od 12.12 do końca roku 2020 ogłaszam świąteczno - noworoczną WYPRZEDAŻ

Radiofrekwencja mikroigłowa RF

Wykonawca: Depilacja laserowa Kraków- Perfect Estetic

Radiofrekwencja mikroigłowa to idealny zabieg pomagający w walce z zmarszczkami, utrata jedrności skóry, bliznami i rozstępami.

Vela Shape

Wykonawca: Depilacja laserowa Kraków- Perfect Estetic

Wyszczuplanie i modelowanie sylwetki Vela Shape

Kriolipoliza Cooltech

Wykonawca: Depilacja laserowa Kraków- Perfect Estetic

Wyszczuplająca Kriolipoliza czyli zabieg redukujacy tkankę tłuszczową za pomocą chłodzenia.

Cena: 350 zł

Depilacja laserowa Light Sheer

Wykonawca: Depilacja laserowa Kraków- Perfect Estetic

Depilacja laserowa laserem Light Sheer to zabieg usuwającu niechciane owłosienie z pach, rąk, nóg , bikini, twarzy, pleców i innych części ciała.

Usługa pobrania i wykonania badania w kierunku koronawirusa

Wykonawca: MS-MED Michał Stępień

Dojeżdżamy do pacjenta i pobieramy wymazy w kierunku obecności koronowirusa (COVID-19)

Dietetyka kliniczna

Wykonawca: KINEZIS Krzysztof Komisarek

Zapewniam profesjonalne wsparcie w walce z otyłością. Twój problem ze zwiększoną masą ciała może być wynikiem szerszego problemu jaki dotyka Twój organizm. Dlatego nie zajmę się jedynie Twoimi nadmiernymi kilogramami i wysokim poziomem tkanki tłuszczowej. Przede wszystkim chciałabym przywrócić Twojemu ciału równowagę, której brak może doprowadzić do namnożenia się czynników chorobotwórczych i pogorszenia stanu zdrowia.
Uważam, że fundamentem zdrowia każdego człowieka jest dieta oparta na naturalnych, nie przetworzonych produktach. Ułożę jadłospis dostosowany do Twojego aktualnego stanu zdrowia. Zapewniam Cię, że jeśli będziesz zdeterminowany w swoich postanowieniach zmiany sposobu odżywiania, Twoje samopoczucie i ogólny stan zdrowia osiągnie optymalną równowagę. Zauważysz zmiany w codziennym funkcjonowaniu m.in.: poprawi się Twoja jakość snu, będziesz się budzić wypoczęty z pozytywną energia na resztę dnia. Twoja masa ciała ulegnie zmniejszeniu, a Twoje proporcje tkankowe ilości tłuszczu i mięśni będą optymalnie przywrócone.

Plan dietetyczny zawiera:

- szczegółową analizę dotychczasowego odżywiania i jego wpływu na stan zdrowia
- najważniejsze błędy popełniane w codziennym jadłospisie
- celowany plan dietetyczny stale uaktualniany w ramach naszej współpracy i wzajemnego
poznania się
- możliwość doboru ćwiczeń przez fizjoterapeutę


Jak wygląda pierwsza wizyta ?

Przede wszystkim będziemy rozmawiać o Twoim stylu życia i sposobie odżywiania. Zebrane informacje pozwolą mi skutecznie i bezpiecznie dla Ciebie dobrać celowany plan żywieniowy. Może się okazać, że zanim podejmiemy współpracę poproszę Cię o wykonanie podstawowych badań krwi i ewentualny kontakt ze wskazanym specjalistą.
Przed pierwszym spotkaniem poproszę Cię o przedstawienie swojego jadłospisu z wybranego dnia tygodnia, lub kilku dni. Możesz przed przyjściem do mnie sporządzić listę produktów, które spożyłeś oraz ilość posiłków jakie wtedy zjadłeś. Pamiętaj jeszcze o podliczeniu wypitych płynów wliczając w bilans wodę, herbatę, kawę. Podejdź poważnie do mojej prośby i zgodnie z prawdą zanotuj informacje, o które Cię poproszę. Tylko w ten sposób będę mogła wstępnie określić nieprawidłowości i błędy żywieniowe, które mogą rzutować na Twój stan zdrowia. Pamiętaj również o wypisaniu wszystkich stałych leków jakie obecnie przyjmujesz, ponieważ mogą one w istotny sposób wpłynąć na przygotowywany dla Ciebie plan dietetyczny. Będę potrzebować kilku dni celem przeanalizowania zebranych od Ciebie informacji w trakcie naszej pierwszej konsultacji.
To właśnie w tym momencie rozpoczyna się Twoja przemiana niewłaściwych nawyków żywieniowych. Będę towarzyszyć Ci w tym procesie. Dzięki wspólnemu wysiłkowi, Twojej systematyczności i wytrwałości z pewnością osiągniesz założone cele, a Twoje zdrowie i waga ulegną diametralnej zmianie.

Cena: 100 zł

Leczenie otyłości

Wykonawca: Bewei Center Studio

Dzięki nowoczesnej technologii i najnowszym osiągnięciom naukowców odchudzanie stało się o wiele prostsze niż do tej pory. Leczenie otyłości w Bewei Studio jest oparte o jednej z najskuteczniejszych metod. Która gwarantuje brak efektu jojo.

Prywatny gabinet psychoterapii

Wykonawca: Gabinet Psychoterapii

Profesjonalna pomoc psychoterapeutyczna.
Pomoc w:

  • Realizacji ukrytego potencjału

  • Lepszemu poznaniu siebie.

  • Rozpoczęciu życia bardziej świadomie.

  • Wyjściu depresji.

  • Osobom z syndromem DDD / DDA

  • Po pełną i aktualną ofertę usług z zakresu psychoterapii zapraszam na moją witrynę.