Gabinety lekarskie, kosmetyczki, SPA i inne usługi z branży zdrowie i uroda

Jak mówi powiedzenie w zdrowym ciele, zdrowy duch. A że zdrowie i uroda idą w parze, zadbaj o to, by Tobie ich nie brakowało. Z nami dowiesz się, jakie usługi oferuje Ci służba zdrowia i wybrane gabinety lekarskie oraz co ma do zaproponowania współczesna medycyna estetyczna. Jeśli chcesz poprawić swój wygląd, porównaj wybrane zabiegi kosmetyczne. A jeśli potrzebujesz silniejszych metod, sprawdź, co daje chirurgia plastyczna. Na koniec zadbaj o kondycję. Jak? Odpowiedź znajdziesz w dziale fitness i kulturystyka. Efekty z pewnością podkreśli piękna opalenizna, którą gwarantują solaria.

INTENSYWNE DOTLENIENIE ( OxyCO2Gem)

Wykonawca: Salon kosmetyczno fryzjerski BUTTERFLY EFFECT

Poza dotlenieniem skóry zabieg z wykorzystaniem OxyCO2Gem dokładnie złuszcza martwe komórki naskórka. OxyCO2Gem bazuje na jednorazowej końcówce zabiegowej. Capsugem, która w kontakcie ze skórą produkuje dwutlenek węgla. CO2 dzięki wibracjom głowicy penetruje do głębokich warstw skóry, powodując efekt Bohra, w efekcie którego dochodzi do intensywnego dotleniania, regeneracji komórek i skóry. Zabieg jest całoroczny, doskonale sprawdza się u klientów w każdym wieku.

Cena twarz+szyja+dekolt 150 zł

Cena: 150 zł

INTENSYWNE DOTLENIENIE ( OxyCO2Gem)

MEZOTERAPIA HYBRYDOWA

Wykonawca: Salon kosmetyczno fryzjerski BUTTERFLY EFFECT

Gwarantuje to kompleksowe działanie na skórę, gdzie specjalne koktajle z kwasem hialuronowym, peptydami i składnikami aktywnymi są wprowadzane w cały obszar zabiegowy niezwykle skuteczną mezoterapią mikroigłową i dodatkowo w głębsze warstwy newralgicznych miejsc skóry za pomocą mezoterapii igłowej. Dzięki czemu mamy potrójne działanie. Po pierwsze efekty związane z samymi mikronakłuciami, po drugie wprowadzenie substancji aktywnych do skóry, po trzecie wstrzyknięcie w głębokie warstwy skóry i zmarszczki aktywnego serum.

Wskazania do zabiegu:

- skóra dojrzała z widocznymi oznakami starzenia,

- skóra naczyniowa,

- skóra odwodniona, sucha,

- skóra ze zmarszczkami i bruzdami,

- skóra z deficytem jędrności i elastyczności,

- skóra niedotleniona, szara, zmęczona, pozbawiona blasku,

- okolice oczu, z tendencją do tworzenia obrzęków, cieni i zmarszczek.

Działanie zabiegu:

 • dogłębne nawilżenie i odżywienie skóry

 • uelastycznienie i wzmocnienie naczyń

 • ujędrnienie i zagęszczenie struktury skóry

 • podbudowanie i wygładzenie zmarszczek

 • długotrwała biostymulacja skóry

 • restrukturyzacja włókien podporowych w skórze

 • rozjaśnienie i młodzieńczy blask cery

Zalecana seria 3-4 zabiegów w zależności od wyjściowego stanu skóry

Zabieg powtarzany w odstępach co 14dni.

W celu utrzymania efektu - 1 zabieg przypominający co 3-6 miesięcy

Cena 300 - 450 zł

Cena: 300 zł

MEZOTERAPIA HYBRYDOWA

EFEKT BOOST - peeling chemiczny z mezoterapią mikroigłową.

Wykonawca: Salon kosmetyczno fryzjerski BUTTERFLY EFFECT

Mezoterpia mikroigłowa to technika kontrolowanej perforacji naskórka z jednoczesnym podaniem substancji o różnym spektrum działania, np. nawilżającym, odżywczym, rewitalizującym etc. Powoduje to maksymalne pobudzenie skóry do regeneracji i samonaprawy, czego efektem jest napinanie, rozjaśnienie oraz poprawa owalu twarzy.

Peeling chemiczny w połączeniu z perforacją, to świetny zabieg dla skór dojrzałych, z widocznymi zmarszczkami i utratą jędrności.

Połącz techniki i uzyskaj lepszy efekt
Delikatne złuszczanie naskórka przed mikro-nakłuwaniem zwiększa penetrację składników aktywnych, świetna stymulacja fibroblastów oraz zatrzymywania wody w naskórku.

Tak przygotowana skóra szybciej „wchłonie” substancje aktywne i zregeneruje uszkodzenia powstałe w wyniku mikro-nakłuwania.

Cena: 220 zł

EFEKT BOOST - peeling chemiczny z mezoterapią mikroigłową.

FALE RADIOWE

Wykonawca: Salon kosmetyczno fryzjerski BUTTERFLY EFFECT

Technologia QuaPollar to bipolarne fale radiowe, które są alternatywą dla chirurgicznego liftingu. Prąd o częstotliwości radiowej podgrzewa skórę oraz włókna kolagenu i elastyny do temperatury 57-41°C. W wyniku czego dochodzi do obkurczania rozciągniętych włókien. Zabieg z zastosowaniem fal radiowych sprawdza się w przypadku osób po 35 roku życia, które potrzebują stymulacji skóry i działania przeciwzmarszczkowego. Zastosowana technologia jest w pełni bezbolesna.

FALE RADIOWE (QuaPollar / Endofale ) twarz/szyja/dekolt 130 zł/140zł/150zł
-FALE RADIOWE przy innym zabiegu 60zł

Cena: 130 zł

FALE RADIOWE

Usługa dietetyczna

Wykonawca: Poradnia Dobry Dietetyk Szczecin Natalia Barczewska

Usługa dietetyczna

Porady psychologiczne oraz coaching

Wykonawca: Psycholog coach mentor: DR SUKCES - Rafał Dłużyński

DR SUKCES - RAFAŁ DŁUŻYŃSKI

Projekt rozwoju osobistego: „DR SUKCES” prowadzony przez RAFAŁA DŁUŻYŃSKIEGO - mentora/coacha, spec. rozwoju osobistego, psychologa i pedagog społecznego. DR SUKCES - RAFAŁ DŁUŻYŃSKI oferuje szeroką kafeterię usług z zakresu poradnictwa psychologicznego, psychoterapii uzależnień, life coachingu i oraz poradnictwa rodzinnego, małżeńskiego czy wychowawczego.

UWAGA: PIERWSZE SPOTKANIE GRATIS
ZAPRASZAM SERDECZNIE!

Cena: 130 zł

Porady psychologiczne oraz coaching

WSPARCIE OKOŁOPORODOWE - PORÓD Z DOULĄ

Wykonawca: Miejsce Wspierania Rodzicielstwa - 3mamy razem

Pewnie nie raz słyszeliście, że poród to tylko kilka godzin, które szybko miną, że prędko zapomina się o wszystkim, co było trudne, że jakoś to będzie.
Naszym zdaniem od tego, jak będziecie czuli się w chwilach, gdy na świat będzie przychodziło Wasze dziecko, jakie wsparcie wtedy otrzymacie, może zależeć początek Waszego rodzicielstwa.

Badania udowadniają, że stałe wsparcie wykwalifikowanej douli ma ogromne znaczenie i jednocześnie może znacząco zmienić przebieg porodu, dając szansę na odebranie go w sposób pozytywny.
Dobry poród wzmocni Was, da Wam wiarę w siebie i ułatwi wejście w nowe role – rolę mamy i taty. Tak wiele zależy od tych kilku czy kilkunastu godzin na sali porodowej. Tak wiele zależy od Waszego przygotowania do porodu i wsparcia, jakie wtedy otrzymacie.

Bez względu na to czy chcecie rodzić siłami natury, czy przez cięcie cesarskie, z partnerem, czy bez niego – możecie liczyć na nasze wsparcie. Bez oceniania i krytykowania. Z naszą pełna empatią, akceptacją, pomocą i posiadana przez nas wiedzą.

Przygotowałyśmy dla Was pakiet WSPARCIE OKOŁOPORODOWE – PORÓD Z DOULĄ, w którym znajdziecie:

Dwa spotkania przed porodem (2,5h), na których poznamy Wasze oczekiwania względem porodu i naszej pracy.
Opowiecie, jak chcecie aby Wasz poród wyglądał, jakie macie potrzeby, a jakie obawy. Wspólnie stworzymy Wasz plan porodu. Opowiemy, jak wygląda poród, przedstawimy techniki łagodzenia bólu. Przygotujemy listę potrzebnych rzeczy do szpitala. Opowiemy również o tym, jak wyglądają pierwsze chwile po porodzie. Przed naszym spotkaniem stwórzcie listę pytań, zagadnień, które Was nurtują najbardziej.

Poród - Jesteśmy w pełnej gotowości, 24h na dobę “pod telefonem” 10 dni przed terminem porodu oraz 10 dni po terminie. Kiedy zacznie się poród, spotykamy się w Waszym domu lub w wybranym szpitalu. Jesteśmy z Wami przez cały poród, podczas którego wspieramy Was w sferze fizycznej i emocjonalnej. Łagodzimy ból środkami niefarmakologicznymi np. masażem czy okładami, pomagamy znaleźć najlepszą pozycję porodową. Dbamy o Wasz komfort, spokój i poczucie bezpieczeństwa. Jeśli macie taką potrzebę, zostajemy po porodzie 2-3 godziny.

Spotkanie po porodzie - Przyjeżdżamy do Was wtedy, kiedy będziecie mieli taką potrzebę. Pomożemy w pielęgnacji dziecka, wesprzemy w pierwszych dniach połogu. Będziemy starały się rozwiać Wasze wszelkie wątpliwości byście odnaleźli się w Waszej nowej roli. Służymy radą w kwestii karmienia piersią. Na koniec chciałybyśmy omówić Wasz poród i poznać Wasze odczucia względem tego wydarzenia.

WAŻNE! W Miejscu Wspierania Rodzicielstwa aktualnie pakiet WSPARCIE OKOŁOPORODOWE – PORÓD Z DOULĄ realizują Ela Malinowska i Zuzanna Taraszkiewicz. Pakiet obejmuje współpracę i wsparcie jednej wybranej douli.

Cena: 700 zł

WSPARCIE OKOŁOPORODOWE - PORÓD Z DOULĄ

Kolczykowanie

Wykonawca: BLACKSTAR TATTOO

Zajmujemy się kolczykowaniem ciała. Wykonujemy wszelkie przekłucia, zarówno proste jak płatek ucha czy nos, jak i bardziej skomplikowane przekłucia powierzchniowe i mikrodermali. Każdy zabieg odbywa się w sterylnych i bezpiecznych warunkach.

Kolczykowanie

EKG

Wykonawca: Rehabilitacja i Medycyna Sportowa Robert Gulewicz, Agata Balska-Gulewicz

Elektrokardiografia (EKG) jest nieinwazyjnym i bezbolesnym badaniem, które wykonywane jest w celu oceny pracy serca i wykrycia ewentualnych jej zaburzeń. W badaniu EKG elektrody umieszczone na klatce piersiowej pacjenta i na kończynach zbierają z powierzchni ciała informacje o elektrycznej pracy serca. Dane uzyskiwane są z dwóch elektrod, pomiędzy którymi występuje różnica napięcia i następnie zapisywane na taśmie papieru do EKG.

Cena: 30 zł

EKG

Akupunktura

Wykonawca: Akupunktura Rafał Michalewicz

Akupunktura wywodzi się ze starożytnej Medycyny Chińskiej. Polega na nakłuwaniu metalowymi igłami wybranego obszaru ciała, które jest dotknięte daną przypadłością. Zabieg przywraca równowagę fizjologiczną i metaboliczną, wzmacnia układ odpornościowy, pobudza układ krwionośny, naprawia tkanki i łagodzi ból. Najczęściej wykorzystuje się go w: migrenie i innych bólach głowy, bólach mięśniowych, dolegliwościach zwyrodnieniowych, kamicy nerkowej, dolegliwościach po zabiegach chirurgicznych, dyskopatiach, bólach kręgosłupa, bólach nowotworowych.

Akupunktura

Klawiterapia

Wykonawca: Akupunktura Rafał Michalewicz

Twórcą klawiterapii jest polski psycholog Ferdynand Barbasiewicz. Jest to metoda holistyczna, która oddziałuje na sferę cielesną i psychologiczną. Działanie klawiterapii opiera się na takich samych założeniach, jak refleksoterapia czy akupunktura. Zabieg polega na wbijaniu klawików w określone punkty na ciele. Ucisk trwa przez kilka sekund i powtarzany jest kilkukrotnie.

Klawiterapia

Terapia Moksa

Wykonawca: Akupunktura Rafał Michalewicz

Moksoterapia (moksowanie, termopunkturą) to metoda leczenia wywodząca się z Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Swoją nazwę zabieg zawdzięcza roślinie Artemisia moxa, piołun chiński, japoński z której sporządza się cygara służące ogrzewaniu punktów na ciele.

Wskazania lecznicze:

 • bóle stawów i kręgosłupa, mięśni, nerwobóle,
 • problemy trawienne, niestrawności, bóle brzucha, przewlekłe biegunki,
 • halluxy,
 • zmiany skórne,
 • stany depresyjne
 • niska odporność organizmu,
 • choroby obwodowych naczyń krwionośnych.

Terapia Moksa

Masaż Gua Sha

Wykonawca: Akupunktura Rafał Michalewicz

Masaż leczniczy Gua Sha wywodzi się z tradycyjnej medycyny chińskiej. "Gua" oznacza w języku chińskim skrobać, a "Sha" oznacza czerwoną wysypkę. Do masażu wykorzystuje się płytki jadeitowe oraz rogi do masażu do zdzierania. Technika masażu stosowana jest w celu poprawienia cyrkulacji krwi, odmłodzenia skóry, uśmierzenia bólu i poprawy jakości życia.

Masaż Gua Sha

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA

Wykonawca: Salon kosmetyczno fryzjerski BUTTERFLY EFFECT

Mezoterapia bezigłowa jest to nieinwazyjny system odmładzania skóry. To sposób dostarczania do głębokich warstw skóry substancji aktywnych, celem poprawy jej kondycji, odmłodzenia, redukcji zmarszczek.
Jest zabiegiem bezbolesnym, nieinwazyjnym i przyjemnym. Pozwala osiągnąć bardzo dobre efekty poprawy stanu skóry bez konieczności poddawania się zabiegom inwazyjnym, bez niepożądanych skutków ubocznych takich jak: ból, zaczerwienienie, obrzęki, siniaki.

Efekty po serii zabiegów
– wyraźnie widoczne rezultaty liftingujące
– redukcja zmarszczek i bruzd
– ujędrnienie, nawilżenie, regeneracja skóry
– poprawa kolorytu i struktury skóry
– redukcja rozstępów (ZABIEG NA CIAŁO)

Podstawowym celem mezoterapii bezigłowej jest odmładzanie, normalizowanie, rewitalizowanie, nawilżanie, tonizowanie, rozjaśnianie plam, spłycanie zmarszczek, lifting oraz redukcja cellulitu, tkanki tłuszczowej, rozstępów, ujędrnienie biustu. Chcąc osiągnąć oczekiwany efekt stosujemy odpowiedni preparat z substancjami aktywnymi, dostosowany do potrzeb skóry pacjenta.
Częstotliwość
Dla osiągnięcia najlepszych efektów zaleca się wykonanie serii od 5 do 10 zabiegów, raz w tygodniu.

Przeciwwskazania
– ciąża, karmienie piersią
– metalowe elementy w ciele,
– choroby serca,
– rozrusznik serca,
– choroby żył,
– epilepsja,
– nadwrażliwość skóry, stany zapalne, trądzik

Cena za zabieg
twarz/szyja/dekolt 110/120/130 zł
Mezoterapia bezigłowa przy innym zabiegu 50zł

Cena: 110 zł

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA

FOTOODMŁADZANIE

Wykonawca: Salon kosmetyczno fryzjerski BUTTERFLY EFFECT

Fotoodmładzanie IPL+RF (E-light) jest nowoczesną, nieinwazyjną metodą likwidowania objawów starzenia się skóry. Nie tylko poprawia jej wygląd, ale również leczy. Zabieg fotoodmładzania to unikalna procedura, pozwalająca na odmłodzenie skóry twarzy, szyi czy dłoni przy pomocy impulsowego źródła światła o niskiej gęstości.

Fala świetlna pobudza komórki skóry do produkcji kolagenu i elastyny, które przyspieszają regenerację skóry. Efektem leczniczego działania promieniowania IPL jest poprawa ukrwienia i dotlenienia skóry, wzrost liczby włókien kolagenowych i elastycznych, lepsze wchłanianie wilgoci, uregulowanie procesu barwników i rogowacenia.

Efekt pozabiegowy:
Likwidacja objawów starzenia się skóry
Przebudowa włókien kolagenowych
Jędrna i elastyczna skóra
Zmniejszenie porów
Wygładzenie zmarszczek
Poprawa nawilżenia skóry
Rozjaśnienie przebarwień

Częstotliwość wykonywania zabiegów fotoodmładzania:
Sesja składa się z serii zabiegów, wykonywanych, co 3-4 tygodnie.
W trakcie jednej sesji skórę naświetlamy dwukrotnie.

Przeciwwskazania do zabiegu:
Ciąża i karmienie piersią
opalenizna
leki światłouczulające retinoidy, witaminy z grupy A i B, C, leki przeciwbólowe, aspiryna, antybiotyki, leki przeciwzapalne (Ibuprofen,Ibuprom)
zioła (dziurawiec, nagietek, skrzyp polny (nie stosować 2-3 tygodnie przed zabiegiem)
spożywanie alkoholu (24 godziny przed zabiegiem);
cukrzyca;
nowotwory skórne
aktywne infekcje skóry;
bielactwo;
łuszczyca;
peeling (nie stosować na 1 tydzień przed zabiegiem)

Cena
za jeden zabieg 230 zł
w pakiecie 4 zabiegów 200 zł za zabieg

Cena: 230 zł

FOTOODMŁADZANIE