Gabinety lekarskie, kosmetyczki, SPA i inne usługi z branży zdrowie i uroda

Jak mówi powiedzenie w zdrowym ciele, zdrowy duch. A że zdrowie i uroda idą w parze, zadbaj o to, by Tobie ich nie brakowało. Z nami dowiesz się, jakie usługi oferuje Ci służba zdrowia i wybrane gabinety lekarskie oraz co ma do zaproponowania współczesna medycyna estetyczna. Jeśli chcesz poprawić swój wygląd, porównaj wybrane zabiegi kosmetyczne. A jeśli potrzebujesz silniejszych metod, sprawdź, co daje chirurgia plastyczna. Na koniec zadbaj o kondycję. Jak? Odpowiedź znajdziesz w dziale fitness i kulturystyka. Efekty z pewnością podkreśli piękna opalenizna, którą gwarantują solaria.

Oferta metabolic balance ®

Wykonawca: NATURALNIE Barbara Krasowska Studio Dobrego Zdrowia

Stosowałeś/łaś już różne diety i jesteś po wizytach u dietetyków i lekarzy a nadal nie odczuwasz poprawy komfortu życia. Wiesz jednak, że zmana dotyczasowych nawyków żywieniowych i utrata zbędnych kg to jedyna słuszna droga do poprawy Twojego samopoczucia. Pomogę Ci zmienić dotychczasowe nawyki. Więcej na http://naturalnie-opole.pl/metabolic-balance/ Serdecznie zapraszam do mojego Studia Dobrego Zdrowia Naturalnie w Opolu.

Oferta metabolic balance ®

Zabieg RESET

Wykonawca: NATURALNIE Barbara Krasowska Studio Dobrego Zdrowia

Często przyczyną różnych dolegliwości bólowych jest stres oraz życie w ciągłym biegu. Szczęka akumuluje emocje i magazynuje napięcia wywołane codzinnymi czynnościami i związanym z nim stresem. Dzięki zabiegowi opartemu na kinergetyce usuwamy napięcia i wzmacniamy organizm.
Zabieg bardzo przyjemny. Daje głębokie rozluźnienie i uwonienie od stresu mięśni i nerwów. Wraca równowaga pomiędzy mięśniami i szkieletem. Czas trwania 45 minut.
Serdecznie zapraszam do Studia Dobrego Zdrowia NATURALNIE w Opolu.

Zabieg RESET

Dźwiękoterapia - gong i misy

Wykonawca: NATURALNIE Barbara Krasowska Studio Dobrego Zdrowia

SAerdecznie zapraszam na masaż dźwiękami mis terapeutycznych oraz koncerty relaksacyjne i rytuały oczyszczające na gong i misy.

Terapia dźwiękiem, czy też inaczej dźwiękowa medytacja wzmacnia witalność, odpręża i rozluźnia, działa regenerująco na organizm. Daje wrażenie oczyszczenia i optymistycznego spojrzenia na świat, czucie lekkości i radości. Polecana szczególnie wszystkim tym, którzy chcą uwolnić się od natłoku myśli, odreagować stresy i problemy dnia codziennego, oraz tym wszystkim, którzy czuja się zmęczeni i zagubieni. Misy są starannie wytworzone według tradycyjnych indyjskich receptur i selekcjonowane pod względem częstotliwości przez doświadczonych specjalistów, oznaczone atestem Peter Hess® Therapieklangschale - professional therapeutic quality. Masaż misami przyniesie rozluźnienie, uwolni od wewnętrznych blokad i napięć. Poczujesz się dogłębnie zregenerowany.

Czas trwania zabiegu: 60 min

Dźwiękoterapia - gong i misy

Zabieg świecowania uszu

Wykonawca: NATURALNIE Barbara Krasowska Studio Dobrego Zdrowia

Dzięki świecowaniu uszu następuję regulacja ciśnienia w uchu środkowym i wewnątrz zatok. Jego zaletą jest przyjemny relaks. Poprzez zabieg następuje oczyszcenie ucha z woskowiny i roduktów wydzielania gruczołów łojowych.

Główne cele zabiegu:
usuwanie nadmiaru woskowiny z uszu, zaburzenia ostrości słuchu, szumy uszne, dzwonienie w uszach, schorzenia i stany zapalne uszu, gardła, nosa i migdałków, częste przeziębienia, spadek odporności, zapalenia zatok, samoistne bóle głowy, migreny, nadmierna pobudliwość nerwowa, zaburzenia snu, rozładowanie stresu i napięcia, relaks i odprężenie.

Zabieg świecowania uszu

Zabieg REIKI

Wykonawca: NATURALNIE Barbara Krasowska Studio Dobrego Zdrowia

Serecznie zapraszam do Studia Dobrego Zdrowia na zabieg REIKI. japońskim słowem, które oznacza wszechogarniającą i wszystkoprzenikającą Uniwersalną Energię Życia. Jego tradycja liczy 2 500 lat.

Energia w tej metodzie przekazywana jest innej osobie poprzez nakładanie rąk w odpowiednie części ciała. Zabieg przeprowadzany jest w pełnym ubraniu i często nie wymaga bezpośredniego dotyku. Główna idea Reiki to powrót do natury dzięki ukierunkowaniu przepływu energii i odbblokowaniu napięcia emocjonalnego. Reiki propaguje harmonię i równowanę wewnętrzną i zewnętrzną.

Zabieg REIKI

Poradnictwo rodzinne

Wykonawca: F.U. META Mediacje i Terapia Ewa Kotuszewska

Jeśli czujecie,że Wasze życie rodzinne nie jest satysfakcjonujące, przeżywacie trudności wychowawcze z dziećmi, lub trudności we wzajemnych relacjach, to na pewno warto zaprosić do współpracy osobę, która będzie pracować z Wami na rzecz zmiany sytuacji, radzenia sobie w różnego rodzaju kryzysach rodzinnych

Poradnictwo rodzinne

Dom opieki

Wykonawca: calodobowa opieka dla seniora

- OFERUJEMY NAJLEPSZĄ I PROFESJONALNA OPIEKE DLA OSOB W PODESZŁYM WIEKU MAMY 6 LAT DOSWIADCZENIA

dom opieki

Interwencja w domu

Wykonawca: Joanna Magdalen Kozińska

Interweniuję na bieżąco, omawiamy zachowania, modeluję je.
Po spotkaniu pozostajemy w kontakcie, jeśli czujesz taką potrzebę.

Interwencja w domu

CAŁODOBOWA OPIEKA DLA OSOB W PODESZŁYM WIEKU

Wykonawca: calodobowa opieka dla seniora

JESTESMY MAŁĄ PLACOWKĄ OPIEKUNCZĄ, GDZIE PANUJE ZYCZLIWA I RODZINNA ATMOSFERA.PIELEGNIARKA JEST DOSTPNA CAŁĄ DOBE ,PROFESJONALNE OPIEKUNKI ZAWSZE SŁUZĄ POMOCĄ. U NAS NIKT NIE JEST SMUTNY ANI SAMOTNY.ZAPRASZAMY

Cena: 2000 zł

CAŁODOBOWA OPIEKA DLA OSOB W PODESZŁYM WIEKU

Usługi matrymonialne

Wykonawca: Oaza Biuro Matrymonialne W. Ciemnoczołowska-Miła

Od wielu lat prowadzę Biuro Matrymonialne "O A Z A" z pewnymi osiągnięciami.Poznało się u mnie dużo osób w różnym wieku tworząc stałe związki. Osoby są u mnie sprawdzane pod kątem ich oczekiwań z moim głosem doradczym z wyczuciem psychologicznym. Ogłaszam się w Poznańskich mediach. Zadzwoń pod nr.607 588 882 udzielę dokładniejszych informacji.Pozdrawiam przyszłych klientów i zapraszam. Szczególnie PANIE.

usługi matrymonialne

Ortodoncja- aparat ortodontyczny Łódź

Wykonawca: Meritum Stomatologia i Ortodoncja

Oferujemy leczenie ortodontyczne stałymi aparatami ortodontycznymi, w tym także lingwalnymi

Ortodoncja- aparat ortodontyczny Łódź

Dentysta Stomatolog Łódź

Wykonawca: Meritum Stomatologia i Ortodoncja

  • Oferujemy pełen zakres usług stomatologii zachowawczej, leczenie kanałowe zębów pod mikroskopem,odbudowę zębów protetycznie licówkami porcelanowymi

Dentysta Stomatolog Łódź

Bóle kręgosłupa

Wykonawca: METODA - terapia manualna, masaż leczniczy, relaksacyjny

Dla kogo?
Dla osób które mają problemy z bólem.

Moja bogata i różnorodna oferta masaży sprawia, że dostosowuję masaż indywidualnie do każdego pacjenta. Podczas masażu korzystam tylko z naturalnych olejków, które odżywiają oraz poprawiają wygląd i koloryt skóry. Na życzenie pacjenta do zabiegów stosuję muzykę relaksacyjną oraz świece.

Z myślą o wygodzie i komforcie pacjenta masaż wykonywany jest na profesjonalnym, mobilnym łóżku do masażu, które każdorazowo jest dezynfekowane a do zabiegów stosowane są jednorazowe prześcieradła.

Przed masażem przeprowadzam wywiad z pacjentem – pomaga to, w dobraniu odpowiednich metod oraz technik masażu pozwalających na osiągnięcie zamierzonego celu (zwalczenie bólu, wyciszenie, zniwelowanie napięcia mięśniowego itd.).

Bóle kręgosłupa

Terapia Yumeiho

Wykonawca: Gabinet Terapii Holistycznych Marcin Kruk

Obecnie w większość dolegliwości, jak: bóle kręgosłupa, bóle pleców, bóle stawów, dyskopatie, kręgozmyki, skoliozy, lordozy, kifozy, migreny, bóle mięśni, różnice w długości kończyn dolnych, bóle menstruacyjne, asymetrie układu kostnego i mięśniowego, wady postawy - stosuje się leczenie objawowe, które łagodzi bóle i poprawia tylko samopoczucie pacjenta, pozostawiając istotę problemu nierozwiązaną. Takie działanie w konsekwencji może prowadzić do poważniejszych problemów zdrowotnych.
Celem terapii YUMEIHO® jest prawidłowe rozpoznanie przyczyny dolegliwości i zastosowanie odpowiedniego leczenia.
YUMEIHO® to system zabiegowy podczas, którego wykorzystuje się ok. 120 technik uciskowych tkanki głębokiej oraz mobilizacji stawów. Celem terapii jest skorygowanie położenia kości miednicy, prawidłowe uruchomienie stawów kręgosłupa oraz stawów obwodowych.

Cena: 100 zł

Masaże Kręgoslupa

Wykonawca: Terapie Naturalne

Masaż daje doskonałe efekty przy likwidowaniu napięć i bólów mięśniowych. Masaż wykonywany jest na kanałach energetycznych – meridianach używanych m. in. w akupunkturze i akupresurze. Jest przydatny między innymi dla osób przebywających długo w pozycji siedzącej, jak i narażonym na zbyt obciążającą pracę fizyczną. Sposób wykonania masażu manualnego kręgosłupa jest bezpieczny „miękki” i nieinwazyjny daje świetne wyniki u osób które mają problemy z kręgosłupem

Zapraszam do kontaktu 500 530 655 lub na stronę http://www.terapienaturalne.info.pl/terapia-kregoslupa/

Masaże Kręgoslupa