Gabinety lekarskie, kosmetyczki, SPA i inne usługi z branży zdrowie i uroda

Jak mówi powiedzenie w zdrowym ciele, zdrowy duch. A że zdrowie i uroda idą w parze, zadbaj o to, by Tobie ich nie brakowało. Z nami dowiesz się, jakie usługi oferuje Ci służba zdrowia i wybrane gabinety lekarskie oraz co ma do zaproponowania współczesna medycyna estetyczna. Jeśli chcesz poprawić swój wygląd, porównaj wybrane zabiegi kosmetyczne. A jeśli potrzebujesz silniejszych metod, sprawdź, co daje chirurgia plastyczna. Na koniec zadbaj o kondycję. Jak? Odpowiedź znajdziesz w dziale fitness i kulturystyka. Efekty z pewnością podkreśli piękna opalenizna, którą gwarantują solaria.

Konsultacje mobilne

Wykonawca: Dietetyk mobilny i online - Aleksandra Janusz

Jeśli brakuje Ci czasu na wizytę u specjalisty, skontaktuj się ze mną, a ja dojadę do Ciebie. Na miejscu przeprowadzimy wywiad żywieniowy, wykonamy badanie składu ciała i pomiary obwodów, a następnie na tej podstawie ułożę dla Ciebie indywidualny plan żywieniowy.

Konsultacje mobilne

Konsultacje online

Wykonawca: Dietetyk mobilny i online - Aleksandra Janusz

Na podstawie wypełnionej przez Ciebie ankiety i dzienniczka żywieniowego układam dla Ciebie spersonalizowany jadłospis. Po 2 tygodniach sprawdzamy pierwsze efekty i wprowadzamy ewentualne poprawki w menu. Przez cały czas pozostaję do Twojej dyspozycji - telefonicznie, mailowo lub przez Facebooka.

Konsultacje online

Układanie jadłospisów

Wykonawca: Dietetyk mobilny i online - Aleksandra Janusz

Otrzymujesz jadłospis na 7 lub 14 dni, z możliwością powtarzania posiłków. Jest on dopasowany indywidualnie do Twoich potrzeb, w oparciu o ankietę żywieniową. Wraz z jadłospisem dostajesz ode mnie gotowe przepisy oraz listę zakupów.

Układanie jadłospisów

Zakupy z dietetykiem

Wykonawca: Dietetyk mobilny i online - Aleksandra Janusz

Podczas wspólnych zakupów doradzę Ci, które produkty warto nabyć, a które omijać szerokim łukiem. Ponadto, wyjaśnię jak czytać etykiety oraz jak unikać pułapek nastawionych przez nieuczciwych sprzedawców.

Cena: 60 zł

Zakupy z dietetykiem

Konsultacje kosmetyczne

Wykonawca: Shine On - Iwona Mordel

Działam na kosmetykach amerykańskiej marki Mary Kay. Dobieram odpowiednią pielęgnacje i uczę jak jej używać. Zajmuję sie również makijażem.

Konsultacje kosmetyczne

Porady psychologiczne dla młodzieży i dorosłych

Wykonawca: Poradnia Psychologiczna EXIT

Zapraszam dorosłych i młodzież z różnego typu problemami - spróbujemy razem znaleźć najlepsze rozwiązanie.
Zapraszam również młodzież gimnazjalną i licealną, która stoi przed trudnym wyborem dalszej edukacji (jaki zawód chcę wykonywać?, do jakiego zawodu się nadaję?, jakie mam predyspozycje?, jakie są moje mocne i słabe strony i jak je wykorzystać?, co przyniosłoby mi satysfakcję?) - postaramy się wspólnie odpowiedzieć na te pytania

Osobisty doradca od spraw sercowych i nie tylko....

Wykonawca: Brylanty z Rydwanu Małgorzata Chmielowiec

Spotkanie ze mną trwa ok. godziny czasu lub dłużej (na życzenie zainteresowanej osoby), oczywiście jest to również kwestia uzgodnionej wcześniej ceny za sesję. Bardzo często wystarczy tylko jedno spotkanie, aby zleceniobiorca poczuł się zadowolony ze świadczonej usługi. Techniki i metody pracy dostosowuje do potrzeb i życzeń zleceniobiorców. Możemy również wykorzystać jako narzędzia: karty TAROTA , karty Anielskie lub karty tradycyjne. Pomagam również w trudnych wyborach partnera życiowego, w dopasowaniu charakterów w związkach. Pomagam również w radzeniu sobie ze stresem i w podejmowaniu życiowych decyzji.

osobisty doradca od spraw sercowych i nie tylko....

Mikropigmentacja skóry głowy

Wykonawca: Scalpmann Hair&Head Care

Zabieg mikropigmentacji skóry głowy to innowacyjne, niechirurgiczne rozwiązanie pozwalające osobom które utraciły włosy na głowie na wskutek:

łysienia androgenowego
łysienia plackowatego
choroby nowotworowej
urazu mechanicznego głowy
blizn po poparzeniach
blizn po przeszczepie włosów
łysienia plackowatego na brodzie

Cena: 1500 zł

Mikropigmentacja skóry głowy

Masaż lomi lomi

Wykonawca: Monika Błach Masaż z dojazdem do klienta

Ceremonia tego masażu ma działanie odprężające, poprawiające krążenie i stabilizację układu nerwowego.
Podczas zabiegu stosowany jest ciepły olejek do masażu do wyboru 5 nut zapachowych:
- z zielonej herbaty o rześkim i świeżym zapachu,
- słodkiej pomarańczy z wanilią,
- melonowy - dodatkowo zawiera ekstrakty z nagietka oraz z karoty, które doskonale regenerują, pielęgnują i odżywiają skórę, przywracając jej promienny wygląd
- neutralny kosmetyczny
- dla mężczyzn rześki z nutą paczuli, geranium i imbiru
Dodatkowo na odprężenie wpływa przyjemna muzyka hawajska
Cały rytuał trwa ok 1,5 godziny

Cena: 150 zł

Pomiary tkanki tłuszczowej

Wykonawca: Gabinet Poradnictwa Żywieniowego Krystyna Stolarska

Zapraszam na pomiary tkanki tłuszczowej. Organizujemy bezpłatne akcje przeprowadzane na analizatorze ręcznym (OMRON). Zapraszamy do współpracy apteki, drogerie, galerie, ośrodki sportu i rekreacji oraz inne instytucje, które są zorganizować taką akcję!

Pomiary tkanki tłuszczowej

Konsultacje dietetyczne

Wykonawca: Gabinet Poradnictwa Żywieniowego Krystyna Stolarska

Zapewniam także wsparcie dietetyczne. Zapraszam na konsultacje kontrolne w formie indywidualnego treningu żywieniowego.
Podczas wizyty sprawdzane są efekty diety, wykonywane jest badanie na analizatorze składu ciała oraz za pomocą taśmy antropometrycznej – pomiar obwodów ciała w centymetrach). Następnie weryfikowana jest poprawność stosowania zaleceń (analiza dzienniczka odżywiania klienta) i wytyczenie kolejnych zadań do realizowania przed kolejną wizytą. Podczas konsultacji zostanie także omówiony jeden z 15 przygotowanych tematów dotyczących żywienia (opracowanych na podstawie książek oraz moich obserwacji - o co osoby najczęściej pytają, jakie mają trudności w odżywianiu).
Konsultacje kontrolne odbywają się co tydzień i tak długo, jak długo osoba dąży do swojego celu (średnia prędkość utraty masy ciała to 3-4 kg/mc). Później, na etapie stabilizowania masy ciała, wizyty kontrolne odbywają się z mniejszą częstotliwością (co 2-3 tygodnie).

Cena: 50 zł

Konsultacje dietetyczne

Porady żywieniowe

Wykonawca: Gabinet Poradnictwa Żywieniowego Krystyna Stolarska

Zapraszam na konsultacje dietetyczne, które obejmują wywiad żywieniowy i zdrowotny, analizę wyników badań i dopasowanie programu żywieniowego w zależności od potrzeb danej osoby. Usługa ta połączona jest z odbiorem diety, który następuje zwykle następnego dnia, po dokładnym przeliczeniu i rozpisaniu diety.
Zapewniam kompleksowe usługi. Klient otrzymuje zalecenia dotyczące prawidłowego odżywiania, uczy się zdrowych nawyków żywieniowych, czyli samodzielnego właściwego bilansowania diety, dzięki czemu będzie on w stanie utrzymać swój efekt wagowy do końca życia. Zapewniam także opiekę pomiędzy wizytami.

Cena: 100 zł

Porady żywieniowe

Badanie analizy składu ciała

Wykonawca: Gabinet Poradnictwa Żywieniowego Krystyna Stolarska

Oferowane badanie analizy składu ciała wykonywane jest na analizatorze stacjonarnym (z oprogramowaniem) marki TANITA MC-780 P MA. Urządzenie mierzy takie parametry, jak: procentowa zawartość tkanki tłuszczowej w organizmie z dokładnością do 100 gramów, masa tkanek beztłuszczowych, masa tkanki mięśniowej, procentowa zawartość wody w organizmie, metabolizm podstawowy, wiek metaboliczny, masa kości, tłuszcz brzuszny lub parametry im równorzędne.
Po wykonaniu pomiaru ma miejsce interpretacja wyników, mająca na celu wzbudzenie potrzeby poprawy składu ciała poprzez rzetelne omówienie wyników badania oraz przedstawienie mojej oferty,
Maksymalne obciążenie urządzenia powinno wynosić 200 kg, zaś wiek badanej osoby winien mieścić się w przedziale od 7 do 99 lat.

Cena: 20 zł

Badanie analizy składu ciała

Porady dietetyczne,analiza składu ciała

Wykonawca: Alicja Kędzierska Studio Dietetyki

POMIARY ANTROPOMETRYCZNE (m.in. BMI, bieżąca i prawidłowa masa ciała, wzrost, ciśnienie tętnicze, % ewentualnej nadwagi, ilość tkanki tłuszczowej, mięśniowej, kostnej, ilość wody w organizmie, współczynnik T/B- określa rodzaj otyłości, podstawowa przemiana materii itd.)

INDYWIDUALNE PORADY ŻYWIENIOWE DLA DZIECI I DOROSŁYCH W ZAKRESIE M.IN.:
- prawidłowego odżywiania,
- zdrowego odchudzania,
- chorób dietozależnych, w szczególności: chorób układu pokarmowego, krążenia, moczowego, chorób cywilizacyjnych i metabolicznych, diet po zabiegach chirurgicznych, w alergiach pokarmowych, niedokrwistościach, celiakii,
- żywienia kobiet w ciąży, matek karmiących,
- żywienia niemowląt i dzieci na każdym etapie rozwoju, także "tadków-niejadków"
- żywienia osób w podeszłym wieku,
- żywienia sportowców,
- diet sezonowych (wiosna, lato, jesień, zima) i dostosowanych do potrzeb pacjentów
(dieta "dla mózgu", "dla odporności", "dla urody"...)

Treningi uwagi słuchowej metodą Tomatisa

Wykonawca: Pracownia EEG

Treningi uwagi słuchowej metodą Tomatisa

Treningi uwagi słuchowej metodą Tomatisa