Gabinety lekarskie, kosmetyczki, SPA i inne usługi z branży zdrowie i uroda

Jak mówi powiedzenie w zdrowym ciele, zdrowy duch. A że zdrowie i uroda idą w parze, zadbaj o to, by Tobie ich nie brakowało. Z nami dowiesz się, jakie usługi oferuje Ci służba zdrowia i wybrane gabinety lekarskie oraz co ma do zaproponowania współczesna medycyna estetyczna. Jeśli chcesz poprawić swój wygląd, porównaj wybrane zabiegi kosmetyczne. A jeśli potrzebujesz silniejszych metod, sprawdź, co daje chirurgia plastyczna. Na koniec zadbaj o kondycję. Jak? Odpowiedź znajdziesz w dziale fitness i kulturystyka. Efekty z pewnością podkreśli piękna opalenizna, którą gwarantują solaria.

Usuwanie kamienia nazębnego

Wykonawca: Gabinet weterynaryjny

Czyszczenie zębów za pomocą ultradźwięków, usuwanie przetrwałach zębów mlecznych, instrukcje dla właścicieli co do profilaktyki- zapobiegania stanom zapalnym przyzębia

usuwanie kamienia nazębnego

RTG, USG

Wykonawca: Gabinet weterynaryjny

Wykonujemy RTG oraz USG narządów wewnętrznych.Posiadamy nowoczesny sprzęt , który skraca czas wykonania zdjęcia rentgenowskiego do sekund, co przyspiesza postawienie diagnozy

RTG, USG

Neurologia

Wykonawca: Gabinet weterynaryjny

Wykonujemy specjalistyczne badania neurologiczne. Jeśli twój pupil ma padaczke lub inne objawy nerwowe lub do tej pory nie był diagnozowany pod tym katem możesz skorzystać z tej opcji u nas

Dermatologia i Cytologia

Wykonawca: Gabinet weterynaryjny

Wykonujemy badania cytologiczne, biopsje. Leczymy schorzenia skory różnego typu

Dermatologia i Cytologia

Echo serca

Wykonawca: Gabinet weterynaryjny

Wykonujemy badania kardiologiczne - Echo/USG serca, pomiar ciśnienia metoda doplera, EKG spoczynkowe

Jeśli twój pies/ kot szybko się meczy, kaszle, jest slaby lub należy do rasy predysponowanej do chorób serca, np. MCO, brytyjczyk czy cavalier, maltanczyk zalecamy badanie serca

Echo serca

Pomoc psychologiczna online

Wykonawca: Psycholog Mobilny

Konsultacja psychologiczna online odbywa się za pomocą wiadomości na czacie messenger,rozmowy telefonicznej lub wideo rozmowy.Od pierwszej konsultacji celem jest znalezienie źródła problemu oraz konkretnych wskazówek rozwiązań. Razem poszukujemy najlepszych metod, monitorujemy działania oraz wyniki wykonanej pracy. Nie jest to długotrwała terapia u psychoterapeuty. Nie ma żadnych umów na długie okresy.

Cena: 100 zł

Pomoc psychologiczna online

Renowacja wyrobów skórzanych

Wykonawca: Clean Work S.C. Elżbieta Turek-Langer, Natalia Żemła

Zajmujemy się czyszczeniem wyrobów skórzanych takich jak kurtki, buty, torebki, kombinezony motocyklowe.
Gdy zachodzi taka konieczność wykonujemy farbowanie oraz impregnacje.

Zapraszamy do kontaktu.

W naszej ofercie również pranie kołder, kocy, narzut, odzieży roboczej.

Renowacja wyrobów skórzanych

Zajęcia muzyczne dla mamy i malucha

Wykonawca: Pracownia Duszy i Ciała

Spotkania pełne muzycznych zabaw, śpiewu, tańca i gry na prostych instrumentach. Maluszki mają doskonałą okazję do poznania dzieci w podobnym wieku, a Mamusie mogą znaleźć chwilę wytchnienia w gronie innych Mam.

Cena: 25 zł

Zajęcia muzyczne dla mamy i malucha

Konsultacje dietetyczne/psychodietetyczne

Wykonawca: Fundacja Żywieniowe ABC

Z zawodu jestem dyplomowanym dietetykiem, edukatorem żywieniowym jak i pedagogiem.
Wykształcenie związane z żywnością, żywieniem jak i dietetyką zdobywałam już od szkoły średniej. Jestem absolwentką Uniwersytetu Rzeszowskiego, WSNS w Lublinie oraz Politechniki Rzeszowskiej.
Rozwijam się nieustannie poprzez udział w licznych szkoleniach, kursach oraz konferencjach naukowych.
Swoje doświadczenie zdobywałam nieustannie od 6 lat na licznych praktykach, jak również w długoletniej pracy z pacjentem w różnych placówkach.

Konsultacje dietetyczne/psychodietetyczne

Uwalnianie stresu metodą Mindfulness

Wykonawca: Pracownia Duszy i Ciała

Przy dźwiękach muzyki, wprowadzając ciało w swój naturalny ruch odblokujemy ciało z blokad i napięcia.
Następnie poprzez technikę uważności oraz Body Scan jeszcze bardziej uwolnimy nasze ciało i umysł od zbędnego napięcia i chaosu aby odzyskać spokój i równowagę.

Tibetan Healing Meditation

Wykonawca: Pracownia Duszy i Ciała

Medytacja jest czymś więcej niż tylko narzędziem do odpuszczenia nagromadzonego stresu, to wgląd w swoją naturę i proces odnajdywania wewnętrznej harmonii.

Tibetan Healing Meditation

Zamykanie naczyń krwionośnych amerykańskim urządzeniem LAMPROBE

Wykonawca: Studio Kosmetyczne Agata Nowakowska-Tkacz

W naszym gabinecie dzięki urządzeniu LAMPROBE możemy skutecznie , bezpiecznie i nieinwazyjnie usuwać

-rozszerzone naczynka krwionośne (teleangiektazje)

-naczyniaki gwiaździste

-naczyniaki wiśniowe (plamki Campbell De Morgana)
jak również
-włókniaki

-brodawki

-żółtaki (xanthelasma)

-prosówki

-osuszać trądzikowe krostki ropne.
Bez wkłuwania igły! Elektroda jedynie dotyka skóry!

LAMPROBE wykorzystuje technologię fal radiowych. Zabiegi trwają krótko ok. 2-5 sekund i nie wymagają stosowania znieczulania. Metoda ta jest skuteczna, szybka i precyzyjna.. Wykonanie zabiegu urządzeniem LAMPROBE gwarantuje bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa, ponieważ fale radiowe oddziałują punktowo na naczynko lub inne zmiany skórne nie naruszając otaczających ją naczyń i tkanek, a intensywność zabiegów jest w pełni kontrolowana. Urządzenie LAMPROBE to atestowany aparat zatwierdzony przez FDA oraz certyfikowany znakiem CE.
Cena ok 150,00zł

zamykanie naczyń krwionośnych amerykańskim urządzeniem LAMPROBE

Modelowanie sylwetki-liposukcja bez skalpela

Wykonawca: Studio Kosmetyczne Agata Nowakowska-Tkacz

To alternatywa dla skalpela i odsysania tłuszczu. Jest jedną z najbardziej zaawansowanych metod bezinwazyjnej liposukcji. Wykorzystuje falę ultradźwiękową do modelowania i kształtowania sylwetki oraz redukcji cellulitu. Wytwarzane przez głowicę fale ultradźwiękowe wnikają w głąb skóry, wprawiając komórki tłuszczowe w drgania i rozrywając ich ściany komórkowe(kawitacja). Powstałe produkty rozpadu adypocytów (komórek tłuszczowych) drogą naturalnych procesów metabolicznych usuwane są z organizmu.Ilośc zabiegów 5-10 w odstępach 1 tygodniowych. Po upływie 4-5 tygodni można zaobserwować znaczące zmniejszenie się obwodów ciała w miejscach poddawanych zabiegom. Likwiduje trudno usuwalne złogi i miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej.
-modelowanie talii, bioder, pośladków
-modelowanie ud ,kolan, ramion
-redukcja celulitu

Dzięki kawitacji poprawia się także kondycja skóry: następuje intensywne ujędrnienie przy jednoczesnym usunięciu nadmiaru wody z organizmu. Całe ciało staje się wysmuklone i jędrniejsze. Po zabiegu możesz liczyć na wyszczuploną sylwetkę, wymodelowaną figurę, brak cellulitu i tkanki tłuszczowej, a skóra będzie jędrna, elastyczna i odżywiona.
Cena 120,00zł/30min.

Modelowanie sylwetki-liposukcja bez skalpela

Fotodepilacja (IPL+RF)

Wykonawca: Studio Kosmetyczne Agata Nowakowska-Tkacz

Zapraszamy na zabiegi trwałego usuwania owłosienia aparatem J-light(IPL+fale radiowe). Aparat emituje światło pulsacyjne,które dzięki użyciu odpowiedniego filtra dociera poprzez melaninę włosa do dna mieszka włosowego i tam zamienione na energię cieplną niszczy brodawkę włosa. Intensywność energii światła jest wzmocniona przez falę radiową,powodując ,że zabieg jest bardzo efektywny. Najlepsze i najszybsze rezultaty uzyskujemy przy włosach ciemnych i grubych. Uzyskujemy efekt usunięcia 80-95% włosów po serii 6-10zabiegów wykonywanych w odstępach 4-6tygodniowych.
Cena
wąsik 50,00
wąsik broda 100,00zł
pachy 120,00zł
bikini 120,00-150,00zł
brzuch 120,00zł
pośladki 120,00zł
łydki 180,00- 270,00zł
uda 180,00- 270,00zł
całe nogi 420,00- 600,00zł
przedramiona 180,00zł-210,00zł
ramiona 120,00-180,00zł
plecy 180,00- 270,00zł

Fotodepilacja (IPL+RF)

Kawitacja

Wykonawca: Studio Kosmetyczne Agata Nowakowska-Tkacz

Piling kawitacyjny to łagodna wersja oczyszczania cery , bardzo dokładna, prawie bezbolesna. Wibracje ultradźwiękowe o częstotliwości powyżej 21 kHz usuwają martwy naskórek i zanieczyszczenia oraz wygładzają naskórek. W wyniku wibracji wzrasta metabolizm komórek, wzrasta przepuszczalność błon komórkowych co umożliwia lepsze ich dotlenienie i odżywienie. Przeznaczony do bardzo wrażliwej, delikatnej, cienkiej skóry, skłonnej do podrażnień i rozszerzonych naczynek, trudno gojącej się, a także jako bezinwazyjny zabieg oczyszczający dla skóry skłonnej do wyprysków, trądzikowej, przetłuszczającej się.
Cena kawitacja 50,00zł
Cena oczyszczanie ultradźwiękowe 130,00zł
Cena oczyszczanie ultradźwiękowe z algami 160,00zł

Kawitacja