Gabinety lekarskie, kosmetyczki, SPA i inne usługi z branży zdrowie i uroda

Jak mówi powiedzenie w zdrowym ciele, zdrowy duch. A że zdrowie i uroda idą w parze, zadbaj o to, by Tobie ich nie brakowało. Z nami dowiesz się, jakie usługi oferuje Ci służba zdrowia i wybrane gabinety lekarskie oraz co ma do zaproponowania współczesna medycyna estetyczna. Jeśli chcesz poprawić swój wygląd, porównaj wybrane zabiegi kosmetyczne. A jeśli potrzebujesz silniejszych metod, sprawdź, co daje chirurgia plastyczna. Na koniec zadbaj o kondycję. Jak? Odpowiedź znajdziesz w dziale fitness i kulturystyka. Efekty z pewnością podkreśli piękna opalenizna, którą gwarantują solaria.

Usługa pobrania i wykonania badania w kierunku koronawirusa

Wykonawca: MS-MED Michał Stępień

Dojeżdżamy do pacjenta i pobieramy wymazy w kierunku obecności koronowirusa (COVID-19)

Dietetyka kliniczna

Wykonawca: KINEZIS Krzysztof Komisarek

Zapewniam profesjonalne wsparcie w walce z otyłością. Twój problem ze zwiększoną masą ciała może być wynikiem szerszego problemu jaki dotyka Twój organizm. Dlatego nie zajmę się jedynie Twoimi nadmiernymi kilogramami i wysokim poziomem tkanki tłuszczowej. Przede wszystkim chciałabym przywrócić Twojemu ciału równowagę, której brak może doprowadzić do namnożenia się czynników chorobotwórczych i pogorszenia stanu zdrowia.
Uważam, że fundamentem zdrowia każdego człowieka jest dieta oparta na naturalnych, nie przetworzonych produktach. Ułożę jadłospis dostosowany do Twojego aktualnego stanu zdrowia. Zapewniam Cię, że jeśli będziesz zdeterminowany w swoich postanowieniach zmiany sposobu odżywiania, Twoje samopoczucie i ogólny stan zdrowia osiągnie optymalną równowagę. Zauważysz zmiany w codziennym funkcjonowaniu m.in.: poprawi się Twoja jakość snu, będziesz się budzić wypoczęty z pozytywną energia na resztę dnia. Twoja masa ciała ulegnie zmniejszeniu, a Twoje proporcje tkankowe ilości tłuszczu i mięśni będą optymalnie przywrócone.

Plan dietetyczny zawiera:

- szczegółową analizę dotychczasowego odżywiania i jego wpływu na stan zdrowia
- najważniejsze błędy popełniane w codziennym jadłospisie
- celowany plan dietetyczny stale uaktualniany w ramach naszej współpracy i wzajemnego
poznania się
- możliwość doboru ćwiczeń przez fizjoterapeutę


Jak wygląda pierwsza wizyta ?

Przede wszystkim będziemy rozmawiać o Twoim stylu życia i sposobie odżywiania. Zebrane informacje pozwolą mi skutecznie i bezpiecznie dla Ciebie dobrać celowany plan żywieniowy. Może się okazać, że zanim podejmiemy współpracę poproszę Cię o wykonanie podstawowych badań krwi i ewentualny kontakt ze wskazanym specjalistą.
Przed pierwszym spotkaniem poproszę Cię o przedstawienie swojego jadłospisu z wybranego dnia tygodnia, lub kilku dni. Możesz przed przyjściem do mnie sporządzić listę produktów, które spożyłeś oraz ilość posiłków jakie wtedy zjadłeś. Pamiętaj jeszcze o podliczeniu wypitych płynów wliczając w bilans wodę, herbatę, kawę. Podejdź poważnie do mojej prośby i zgodnie z prawdą zanotuj informacje, o które Cię poproszę. Tylko w ten sposób będę mogła wstępnie określić nieprawidłowości i błędy żywieniowe, które mogą rzutować na Twój stan zdrowia. Pamiętaj również o wypisaniu wszystkich stałych leków jakie obecnie przyjmujesz, ponieważ mogą one w istotny sposób wpłynąć na przygotowywany dla Ciebie plan dietetyczny. Będę potrzebować kilku dni celem przeanalizowania zebranych od Ciebie informacji w trakcie naszej pierwszej konsultacji.
To właśnie w tym momencie rozpoczyna się Twoja przemiana niewłaściwych nawyków żywieniowych. Będę towarzyszyć Ci w tym procesie. Dzięki wspólnemu wysiłkowi, Twojej systematyczności i wytrwałości z pewnością osiągniesz założone cele, a Twoje zdrowie i waga ulegną diametralnej zmianie.

Leczenie otyłości

Wykonawca: Bewei Center Studio

Dzięki nowoczesnej technologii i najnowszym osiągnięciom naukowców odchudzanie stało się o wiele prostsze niż do tej pory. Leczenie otyłości w Bewei Studio jest oparte o jednej z najskuteczniejszych metod. Która gwarantuje brak efektu jojo.

Prywatny gabinet psychoterapii

Wykonawca: Gabinet Psychoterapii

Profesjonalna pomoc psychoterapeutyczna.
Pomoc w:

  • Realizacji ukrytego potencjału

  • Lepszemu poznaniu siebie.

  • Rozpoczęciu życia bardziej świadomie.

  • Wyjściu depresji.

  • Osobom z syndromem DDD / DDA

  • Po pełną i aktualną ofertę usług z zakresu psychoterapii zapraszam na moją witrynę.

Doradztwo wizerunkowe

Wykonawca: Makeup Room Judyta Sulej

Zajmuję się tworzeniem stylizacji wizerunkowych na wszelkie okazje w szczególności: wesela, śluby, sesje zdjęciowe, rozmowy kwalifikacyjne. Proponuję doradztwo w zakresie najnowszych trendów modowych. Serdecznie zapraszam!

Badania psychologiczne kierowców i operatorów maszyn

Wykonawca: Pracownia Psychologiczna Arkadiusz Suchan

Badania psychologiczne (psychotechniczne) kierowców: wykonujący przewóz drogowy, prowadzący pojazd w celach służbowych, kandydaci na kierowców, instruktorzy i egzaminatorzy nauki jazdy, kierowcy pojazdów uprzywilejowanych i przewożących wartości pieniężne, kierowcy skierowani przez policję/starostwo/urząd miasta i inni. Wykonywanie badań psychotechnicznych w ramach medycyny pracy: operatorzy UTB, wózków widłowych, suwnic, operatorzy maszyn drogowych i budowlanych, operatorzy maszyn w ruchu i inni.

Psychoterapia online

Wykonawca: Psychoterapia i Pomoc Psychologiczna Anna Staszczyszyn

Psychoterapia online to spotkania regularne, raz lub dwa razy w tygodniu. Sesje trwają 50 minut.

Konsultacja telefoniczna lub za pomocą aplikacji skype

Wykonawca: Prywatna Praktyka Chirurgiczna Robert Burda

Szanowni Państwo,
W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną ,
w celu kontynuacji leczenia naszych pacjentów uruchomiona została w naszej Poradni
e -porada.
Za pomocą platformy Skype lub dokumentacji fotograficznej udzielimy pacjentowi / rodzinie pacjenta / wskazówek dotyczących dalszego leczenia / m.in. dobór opatrunków - instrukcja zmiany opatrunku, instrukcja kompresjoterapii , postępowanie przy zmianie opatrunków, leczeniu zespołu stopy cukrzycowej , przewlekłych owrzodzeń podudzi , odleżyn, ran oparzeniowych i innych .
Oferujemy e- konsultacje chirurgiczne, podologiczne, edukacyjne .
Wystawiamy: e- recepty - wysyłając kod recepty sms-em, e -zwolnienia e -formularze

Zapraszamy również nowych pacjentów chętnych do skorzystania z usług poradni – w ramach
e -wizyty, a w przypadkach pilnych w gabinecie przychodni –
Ostrowiec Świętokrzyski ul. Sienkiewicza 63 J

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy.
Robert Burda specjalista chirurg
Tel. 692415497
robert.burda@wp.pl
www.rbmed.pl

koszt e -wizyty - 130 zł płatne z góry przelewem na konto :
10 1910 1048 2303 3964 0133 0001

Cena: 130 zł

Psychotechnika, medycyna pracy, badania na broń

Wykonawca: Pracownia Psychologiczna Małgorzata Jarząbska

badania psychoogiczne

Cena: 150 zł

Detoks

Wykonawca: Vita Libera Sp. z o.o.

Detoks to pierwszy krok do trzeźwości, do życia bez przymusu picia, zażywania substancji psychoaktywnych i leków.

Całodobowa opieka seniora

Wykonawca: VERITAS POLSKA LTD Spółka komandytowa

Oferujemy całodobową opiekę nad osobą starszą. Opieka odbywa się w modelu „z zamieszkaniem”. Nasza opiekunka ma zadanie dbanie o potrzeby seniora oraz czuwanie nad jego bezpieczeństwem. Zapewnia pomoc w karmieniu, codziennych czynnościach, poruszaniu się oraz higienie osobistej (w zależności od potrzeby). Do obowiązków opiekunki należy również przygotowanie posiłków dla podopiecznego oraz pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego.

3T rezonans magnetyczny piersi

Wykonawca: Akademickie Centrum Badań AKAMED sp. z o.o.

Diagnostyka obrazowa gruczołów piersiowych za pomocą rezonansu magnetycznego pozwala na wykrycie nieprawidłowej tkanki w piersiach pacjentki z bardzo dużą skutecznością, większą niż metody “tradycyjne” – takie jak mammografia czy USG.
U pacjentek obciążonych genetycznie rakiem piersi (z mutacjami BRCA-1 i BRCA-2) rezonans piersi stanowi metodę z wyboru, umożliwiającą systematyczną kontrolę,jako działanie profilaktyczne, które jest całkowicie obojętne dla zdrowia.

Cena: 850 zł

Kroplówka witaminowa

Wykonawca: Vitamin Clinic Karol Geringer de Oedenberg

Kroplówki witaminowe to rozwiązanie dla wszystkich którzy dbają o zdrowie, formę i lepsze samopoczucie. Są szczególnie przydatne dla osób żyjących w stresie, mających kłopoty z koncentracją, poziomem energii, o zaburzonej gospodarce wodno-elektrolitowej, intensywnie pracujących fizycznie i umysłowo, z uczuciem przewlekłego zmęczenia lub stanami depresyjnymi oraz chcących przyspieszyć regenerację, odporność organizmu poprzez uzupełnienie niedoboru witamin i minerałów. Polecane są szczególnie osobom czynnie uprawiającym sport oraz jako wspomaganie w leczeniu chorób przewlekłych i cywilizacyjnych.

Zapraszamy ludzi, którzy tak jak my nie boją się czerpać ze świata tego, co naprawdę ma dobrego do zaoferowania. Terapia witaminowa w formie kroplówek dożylnych jest jedną z coraz częściej stosowanych form usprawniających i przyspieszających regenerację. Przeznaczona jest zarówno dla osób o wzmożonej aktywności fizycznej, osób będących w czasie rekonwalescencji, po przebytych operacjach jak i dla tych, którzy w sposób szczególny, staranny i kompleksowy dbają o swoje zdrowie.

SONOFOREZA / ULTRADZWIĘKI

Wykonawca: Salon kosmetyczno fryzjerski BUTTERFLY EFFECT

Sonoforeza twarz/szyja/dekolt 65 zł/ 75 zł / 85 zł
SONOFOREZA przy innym zabiegu 35 zł

Cena: 65 zł

Konsultacje pedagogiczno - wychowawcze

Wykonawca: Psycholog psychoterapeuta coach mentor: DR SUKCES - Rafał Dłużyński

Konsultacje pedagogiczno - wychowawcze DR SUKCES RAFAŁ DŁUŻYŃSKI

Oferta skierowana jest do dzieci, młodzieży oraz rodziców. Dotyczy ona przypadków niedostosowania społecznego, problemów wychowawczych, problemów w relacji z rówieśnikami, problemów tzw. młodzieży trudnej, trudności w relacjach społecznych i instytucjonalnych (praca, dom, szkoła) oraz wielu innych.

UWAGA: w przypadku osób w wieku poniżej 17 r. ż. warunkiem uczestnictwa w sesjach jest zgoda oraz obecność opiekuna prawnego.

PIERWSZE SPOTKANIE GRATIS
ZAPRASZAM SERDECZNIE!

Cena: 100 zł