Gabinety lekarskie, kosmetyczki, SPA i inne usługi z branży zdrowie i uroda

Jak mówi powiedzenie w zdrowym ciele, zdrowy duch. A że zdrowie i uroda idą w parze, zadbaj o to, by Tobie ich nie brakowało. Z nami dowiesz się, jakie usługi oferuje Ci służba zdrowia i wybrane gabinety lekarskie oraz co ma do zaproponowania współczesna medycyna estetyczna. Jeśli chcesz poprawić swój wygląd, porównaj wybrane zabiegi kosmetyczne. A jeśli potrzebujesz silniejszych metod, sprawdź, co daje chirurgia plastyczna. Na koniec zadbaj o kondycję. Jak? Odpowiedź znajdziesz w dziale fitness i kulturystyka. Efekty z pewnością podkreśli piękna opalenizna, którą gwarantują solaria.

Dietetyka Pediatryczna

Wykonawca: SUNSHINE HEALTHCARE

Niezwykle ważny okazuje się nie tylko Wpływ pierwszych miesięcy życia, ale także dieta matki podczas ciąży, a nawet sposób odżywiania się rodziców jeszcze przed poczęciem dziecka. Przedstawiamy Pacjentom proste i skuteczne metody wprowadzania tej wiedzy w życie, prowadząc ich od okresu planowania ciąży, poprzez jej trwanie, wczesne dni niemowlęctwa, aż do wieku przedszkolnego. Opracowujemy przepisy kulinarne na zdrowe, smaczne i łatwe do przygotowania w domu potrawy, omawiając przy tym sposoby wzmacniania laktacji, prawidłowy przebiegi karmienia piersią, wprowadzanie nowych pokarmów, czy nietolerancje i alergie pokarmowe.

Dietetyka Pediatryczna

Dietetyka Kliniczna

Wykonawca: SUNSHINE HEALTHCARE

Nasze Konsultacje mogą stanowić integralną część całego procesu leczenia. Właściwie zaprojektowane żywienie, zindywidualizowane, zbilansowane, dostosowane do poziomu przemian metabolicznych, zapewniające wyrównanie niedoborów składników odżywczych oraz witamin i minerałów, znacząco poprawia bowiem skuteczność leczenia farmakologicznego i chirurgicznego. Ponadto zmniejsza także częstość powikłań, zgonów, skraca czas leczenia i rehabilitacji oraz istotnie obniża wydatki na ochronę własnego zdrowia.

Dietetyka Kliniczna

Testy analizy DNA

Wykonawca: Genotyp Studio

W naszym laboratorium posługujemy się metodami biologii molekularnej tj. Real-Time PCR, tradycyjny PCR, hybrydyzacja. Predyspozycje do chorób uwarunkowanych genetycznie i nowotworów diagnozowane są w oparciu o analizę wyników sekwencjonowania metodą Sangera lub technikę RealTime PCR.

Cena: 1 zł

testy analizy DNA

Opieka nad osobami starszymi

Wykonawca: Dom Seniora FAMILIA

Nasz dom seniora jest specjalnie dostosowany do zapewnienia bezpieczeństwa osobom starszym. W naszym domu znajdą Państwo:
-bogatą ofertę rehabilitacyjną
-doraźną pomoc medyczną
-gabinet kinezyterapii, laseroterapii, hydroterapii
-gabinet masażu
-łóżka rehabilitacyjne elektryczne
-materace przeciwodleżynowe
-pokoje z osobą łazienką oraz WC
-uchwyty wspomagające poruszanie
-system przywoławczy
-5 posiłków dziennie dostosowanych do diety podopiecznych
-świetlicę
-terapię zajęciową
-indywidualne podejście do pacjenta
-wannę uchylną z podnośnikiem
-wózek sanitarny toaletowo-prysznicowy

Opieka nad osobami starszymi

Elastyczne protezy zębowe

Wykonawca: Usługi Protetyczne Nina Piontek

Elastyczne protezy zębowe z materiałów MULTIPRESS są bezsmakowe, dzięki niewielkiej grubości, niskiej wadze i przezierności zapewniają pacjentom wysoka funkcjonalność i komfort użytkowania. Metalowe klamry zostały zastąpione elastyczną masą w kolorze dziąsła. Protezy wykonana z materiałów MULTIPRESS nie zawierają monomeru oraz innych substancji toksycznych jak standardowe protezy. Są biokompatybilne , nie wywołują odczynów alergicznych. Protezy te są elastyczne, wyjątkowo wytrzymałe mechanicznie i odporne na złamanie.

Elastyczne protezy zębowe

Taping

Wykonawca: ,,ODNOWA'' Anita Kosiorek

Kinezjotaping polega na oklejaniu różnych części ciała specjalnymi, kolorowymi plastrami,w celu złagodzenia bólu, a także by zapobiec kontuzjom.

Cena: 30 zł

Igłoterpia

Wykonawca: ,,ODNOWA'' Anita Kosiorek

Zabieg igłoterapii stosowany jest w różnych jednostkach chorobowych.

Nootropy

Wykonawca: Bardo Kamil Bernatowicz

Substancje nootropowe przejawiające działanie prokognitywne tj. pamięć, koncentrację uwagi, motywację oraz porpawę nastroju.

Naturalne suplementy

Wykonawca: Bardo Kamil Bernatowicz

Suplementy pochodzenia naturalnego wykazujące korzystne działanie prozdrowotne. Pozycje zarejestrowane w Głównym Inspektoracie Sanitarnym

Ekstrakty roślinne

Wykonawca: Bardo Kamil Bernatowicz

Bogata oferta ekstraktów roślinnych o korzystnym wpływie na funkcjonowanie poznawcze oraz wydolnościowe organizmu.

Opalanie natryskowe

Wykonawca: Opalanie natryskowe

Profesjonalne Opalanie natryskowe
Na czym polega opalanie natryskowe?
Podczas opalania natryskowego na ciało rozpylany jest płyn opalający w postaci mgiełki. Preparat ten zawiera składniki pielęgnujące skórę, minerały barwiące oraz substancję opalającą. Nakładany jest przy pomocy specjalnej maszyny przypominającej nieco wyglądem niewielki odkurzacz, dzięki czemu można taką usługę zamówić do domu.

Dla kogo?
Z opalania natryskowego może skorzystać niemalże każdy. Jego główną zaletą jest brak niebezpiecznego, rakotwórczego promieniowania. Metoda ta daje natychmiastowe efekty, więc jest idealna dla osób, które pragną opalonej skóry na wielkie wyjście. Mogą z tej usługi korzystać kobiety w ciąży, nastolatki i osoby w każdym wieku.

Zalety opalania natryskowego
Ta metoda nie uszkadza skóry w takim stopniu, jak czyni to promieniowanie UV, tym samym wzrasta ryzyko zachorowania na nowotwory, zwłaszcza na raka skóry.
Opalanie natryskowe daje natychmiastowy efekt, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem dla zapracowanych osób pragnących uzyskać pożądany kolor skóry w jak najkrótszym czasie.
Płyny stosowane w tej metodzie mają właściwości pielęgnacyjne, ponadto można dowolnie wybrać kolor, jaki chcemy uzyskać.
Efekt jest bardzo naturalny.

Cena: 100 zł

Opalanie natryskowe

Biorezonans Rife'a - pomoc w leczeniu raka, boreliozy, grzybicy

Wykonawca: Alternatywne Centrum Zdrowia

Biorezonans jest systemem generatorów różnej częstotliwości. Pacjent zostaje do niego podłączony jednorazowym zestawem elektrod celem przeszukiwania organizmu pod kątem patogenów, które bytują wewnątrz człowieka. Maszyna ze specjalnym oprogramowaniem zapisuje wyniki. Specjalista analizuje te wyniki i przeprowadza konsultację dotyczącą dalszego etapu rewitalizacji tak, aby osiągnąć jak najlepsze wyniki.

Biorezonans Rife'a - pomoc w leczeniu raka, boreliozy, grzybicy

Najlepszy fitness, siłownia, aerobik, sauna, odż

Wykonawca: Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe Magnum

najlepszy fitness, siłownia, aerobik, sauna, odżywki, suplementy, odzież sportowa,

Cena: 19 zł

Wiek metaboliczny

Wykonawca: Poradnia Odchudzania i Odżywiania Victus

Wiek metaboliczny to nie to samo co wiek metrykalny. Możesz być młody, czuć się nieźle, ale praca twojego organizmy jest mocno przeciążona nadmiarem tkanki tłuszczowej i jego wydolność jest na poziomie kilka-kilkanaście lat więcej niż ty masz lat. Organizm starzeje się szybciej niż ty. Chcesz tak? Jeśli nie, to skontaktuj się z nami, umów na wizytę zrobimy badanie składu ciała, omówimy co dalej. Sprawdź na stronie: http://poradnia-victus.pl/oferta/badanie-skladu-ciala/

Wiek metaboliczny

Dietoterapia

Wykonawca: Poradnia Odchudzania i Odżywiania Victus

Jest cały szereg czynników wywołujących problemy zdrowotne. Należy do nich również nasza dieta i zwyczaje żywieniowe. Zwłaszcza w obecnych czasach. Żywność wysoko przetworzona, różne dodatki do żywności, tzw. śmieciowe jedzenia – to tylko część z nich. W efekcie tyjemy i zapadamy na choroby przewlekłe takie jak np: cukrzyca II st, choroby układu krążenia, choroby nowotworowe, choroby zwyrodnieniowe stawów a konsekwencje tych chorób znacznie upośledzają nasze życie. Nie daj się chorobom. Pomóż swojemu organizmowi walczyć z nimi. Możesz coś zmienić w swoim życiu. Nie wiesz jak? Skontaktuj się z nami, zadzwoń, umów się.

Dietoterapia