Kina, spektakle teatralne, koncerty, kluby muzyczne i inne usługi w katerogii kultura i rozrywka

Nie wiesz jak zaplanować weekend? A może szukasz nowych miejsc, których jeszcze nie odwiedziłeś? Sprawdź, jakie masz możliwości. Zobacz, jaką propozycję ma dla Ciebie miejscowy teatr i jakie premiery zapowiadają miejscowe kina. Jeśli stawiasz na sport, dowiedz się, gdzie można zagrać w squasha. Z kolei więcej adrenaliny dostarczą Ci z pewnością sporty ekstremalne. A może po prostu chcesz się zwyczajnie wyszaleć w gronie znajomych? Zorientuj się, gdzie pobrzmiewa najlepsza muzyka i jakie kluby są dla Ciebie.

Renowacja zabytków

Wykonawca: Przybyszewski Henryk - Zakład Ślusarski - Metaloplastyka, Kowalstwo Artystyczne, Bramy, Balustrady, Ogrodzenia

W ofercie naszego zakładu ślusarskiego znajduje się kompleksowa konserwacja i renowacja zabytków. Zajmujemy się renowacją zabytków z zewnątrz, a także renowacją wnętrz i poszczególnych elementów wyposażenia. Przyjmujemy zlecenia od osób prywatnych, instytucji oraz firm. Zapraszamy!

Renowacja zabytków

Wycena znaczków pocztowych

Wykonawca: Kolekcjon

W ofercie Kolekcjon znajduje się wycena znaczków pocztowych oraz monet kolekcjonerskich. Po rejestracji w naszym portalu i przesłaniu nam zdjęć produktów dokonujemy szybkiej szacunkowej wyceny. Serdecznie zapraszamy!

Wycena znaczków pocztowych

Klaun Kluseczka Show

Wykonawca: Klaun Kluseczka Show

Zapraszam na profesjonalny cyrkowy spektakl. Niesamowite przedstawienie.

Klaun Kluseczka Show

Obóz Przygodowy dla dzieci - W Krainie Szmaragdowego Smoka

Wykonawca: SOTO - Dalekowschodnie Centrum Kulturalno-Sportowe

SOTO-Obozy to fantastyczna propozycja spędzenia wakacji zarówno dla najmłodszych jak i dla dorosłych w sposób aktywny, emocjonujący i pełen atrakcji. Wypełnione wieloma zajęciami, świetnie zorganizowanymi i przede wszystkim bardzo aktywne obozy SOTO stały się wizytówką naszego ośrodka.

Turnus przygodowy dla dzieci odbywa się w tej samej lokalizacji i w tym samym terminie co turnus sztuk walki dla osób dorosłych

Więcej szczegółów, formularz zgłoszeniowy na: http://www.soto.waw.pl/obozy

Obóz Przygodowy dla dzieci - W Krainie Szmaragdowego Smoka

Wycieczki szkolne i zielone szkoły

Wykonawca: HAPPY BUS Marek Kieryk

Zapraszamy do współpracy grupy szkolne!!!

Zobowiązujemy się do przygotowania dla każdej grupy indywidualnej oferty, dostosowanej do wymagań, potrzeb i liczby uczestników. W każdym przypadku podchodzimy indywidualnie do grupy, biorąc pod uwagę również wiek uczestników i możliwości finansowe. Organizujemy również wycieczki tematyczne, angażując w realizację programu uczestników wycieczki i aktywizując grupę :-)

Oferujemy:
wycieczki krajowe jednodniowe, dwudniowe, trzydniowe i wielodniowe,
zielone szkoły w kraju i za granicą,
wycieczki zagraniczne jednodniowe, dwudniowe lub wielodniowe.
wynajem autokarów dla grup szkolnych

Zapewniamy doskonałą, sprawdzoną bazę noclegową, ciekawy program zwiedzania, obsługę profesjonalnych pilotów przewodników i kierowców oraz transport komfortowym, w pełni sprawnym autokarem.
Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w pracy z grupami szkolnymi i przedszkolnymi, co pozwala nam gwarantować w pełni profesjonalną usługę! Podczas naszych wycieczek łączymy walory poznawcze z dobrą zabawą! Nasi piloci i animatorzy wypełnią czas dzieci i młodzieży w ciekawy, niezapomniany sposób!

Gwarantujemy zawsze atrakcyjne ceny i zniżki dla stałych Klientów!

Z nami żadna wycieczka nie będzie nudna!!!

Wycieczki szkolne i zielone szkoły

Technika Sceniczna

Wykonawca: Everest Production

W naszej ofercie znajduje się kompleksowa technika sceniczna dostosowana do potrzeb, jak i specyfiki wydarzenia. Dysponujemy takim sprzętem jak: oświetlenie sceniczne, wysokiej klasy nagłośnienie sceniczne oraz trwałe podesty sceniczne. Takie profesjonalne urządzenia są gwarancją sukcesu każdego eventu.

Do tej pory nasza technika sceniczna była wykorzystywana na imprezach takich firm jak:

 • Google,
 • Velux,
 • Centrum Biurowe Neptun w Gdańsku.

Technika Sceniczna

Warsztaty Ruchowe

Wykonawca: Everest Production

Warsztaty ruchowe pod okiem profesjonalnych trenerów są znakomitą alternatywą dla typowych działań sportowych. Bez względu na wiek czy możliwości, oferujemy naukę ćwiczeń od podstaw oraz utrwalenie prawidłowych nawyków ruchowych.

Organizujemy cykliczne warsztaty dla:

 • Teatru Avatar
 • szkoły tańca Joy Dance
 • szkoły tańca w Miękini
 • podczas Dni Promocji Zdrowia pod hasłem „Więcej zdrowia – więcej życia”
 • aktorów Teatru Muzycznego „Capitol” we Wrocławiu
 • aktorów Wrocławskiego Teatru Pantomimy

Warsztaty Ruchowe

Imprezy Integracyjne-Teambuilding

Wykonawca: Everest Production

Dobrze zgrany zespół jest gwarancją sukcesu firmy. Oferujemy organizację nietypowych imprez integracyjnych-teambuildingowych nastawionych na wspólną pracę w zespole poprzez połączenie unikalnych działań akrobatycznych wraz z akrobacjami cyrkowymi.

Imprezy Tematyczne

Wykonawca: Everest Production

Kompleksowa organizacja imprez tematycznych, od Bożego Narodzenia, przez Walentynki po Dzień Dziecka. Skupiamy się głównie na oprawie artystycznej dostosowanej do tematyki wydarzenia jak i każdego rodzaju odbiorcy.

Zaufali nam:

 • HP
 • Interhandler JCB
 • Google

Imprezy Tematyczne

Imprezy Miejskie

Wykonawca: Everest Production

Dni miast, festiwale czy jarmarki nie mogą się obejść bez profesjonalnej oprawy artystycznej. Odpowiednio dobrane działania artystyczne wraz ze specjalistycznym nagłośnieniem i oświetleniem, ożywi każde wydarzenie.

Zaufali nam:

 • Urząd Miasta Środa Śląska
 • Urząd Miasta w Śremie
 • Urząd miasta Wrocław
 • Urząd miasta w Siechnicach

Imprezy Miejskie

Pokazy Mody

Wykonawca: Everest Production

Dopełnieniem każdego pokazu mody jest profesjonalna oprawa artystyczna. Nasze niekonwencjonalne działania artystyczne, dostosowane do potrzeb jak i charakteru pokazu, gwarantują niezapomniane wrażenia.

Zaufali nam:

 • Silesia Fashion Day
 • Pokazy mody w Silesia City Center
 • Silesia Fasion Look

Pokazy Mody

Spektakle i widowiska artystyczne

Wykonawca: Everest Production

W ramach oferty proponujemy produkcję i impresariat spektakli teatralnych i widowisk artystycznych. Jako alternatywa dla zwykłych działań artystycznych może uatrakcyjnić spotkania firmowe czy festiwale.

Współpraca:

 • Teatr Muzyczny Capitol
 • Biuro Festiwalowe Impart 2016
 • Wrocławski Teatr Współczesny
 • Argolla Productions
 • Aerial Angels

Spektakle i widowiska artystyczne

Promocja Produktów

Wykonawca: Everest Production

W naszej ofercie znajduje się promocja produktów, która ma za zadanie odpowiednio wyeksponować produkt firmy, który właśnie wychodzi na rynek. Oferowana przez nas promocja produktów wiąże się także z właściwym kreowaniem wizerunku firmy poprzez nietypowe działania artystyczne.

Do tej pory zajmowaliśmy się artystyczną promocją produktów takich firm jak:

 • Siemens,
 • Centrum Biurowe „Neptun” w Gdańsku,
 • GTC w Łodzi,
 • premiery nowych modeli aut: BMW, Audi, Mercedes, Infiniti, Toyota, Opel.

Promocja Produktów

Poczta kwiatowa

Wykonawca: Kwiatowa Przesyłka

Nasza firma zajmuje się dostawą bukietów, koszy delikatesowych, wiązanek jak i wieńców pogrzebowych na terenie całej Polski. Dostawa jest całkowicie za darmo, klient płaci tylko za zamówiony produkt.

poczta kwiatowa

Wycieczki

Wykonawca: TAXI LĘBORK- ŁEBA - 24h

proponujemy wycieczki do trójmiasta
transfer na/z lotniska Gdańsk-Rębiechowo

wycieczki