Kina, spektakle teatralne, koncerty, kluby muzyczne i inne usługi w katerogii kultura i rozrywka

Nie wiesz jak zaplanować weekend? A może szukasz nowych miejsc, których jeszcze nie odwiedziłeś? Sprawdź, jakie masz możliwości. Zobacz, jaką propozycję ma dla Ciebie miejscowy teatr i jakie premiery zapowiadają miejscowe kina. Jeśli stawiasz na sport, dowiedz się, gdzie można zagrać w squasha. Z kolei więcej adrenaliny dostarczą Ci z pewnością sporty ekstremalne. A może po prostu chcesz się zwyczajnie wyszaleć w gronie znajomych? Zorientuj się, gdzie pobrzmiewa najlepsza muzyka i jakie kluby są dla Ciebie.

Obozy rowerowe

Wykonawca: TAURUS

Corocznie wyjeżdżamy z grupą młodzieży do innego europejskiego kraju.
Zakwaterowani jesteśmy na kempingu i codziennie wyjeżdżamy na rowerach do innego miasta. Jeżdżą z nami dzieci w wieku od 10 -18 r.ż.
Bywają też wyjazdy dla młodzieży nie zainteresowanej rowerami.Są to wyjazdy dla lubiących zwiedzać. Także prowadzimy turystykę wędkarską w Skandynawii- co roku w innym miejscu.

obozy rowerowe

Balony z helem

Wykonawca: Magvel - Magia ślubu

Oferujemy dodatkowe atrakcje podczas tak magicznego dnia jak ślub. Z pewnością skrzynia z balonami napełnianymi helem spodoba się najmłodszym uczestnikom wesela i sprawi, że będą to niezapomniane chwile. Zapraszamy do wysyłania formularzy kontaktowych w celu szerszego zapoznania się z ofertą.

Balony z helem

Zaproszenia ślubne

Wykonawca: Magvel - Magia ślubu

Firma "MAGVEL" oferuje szeroki asortyment zaproszeń ślubnych. Produkty dostępne są w różnej oprawie i kolorystyce.
W celu zapoznania się z ofertą zapraszamy na stronę internetową.

Zaproszenia ślubne

Wczasy z dziećmi za granicą

Wykonawca: Abakus Travel s.c. Olga Kopczyńska, Marcin Podlasz

Posiadamy ciekawe propozycje rodzinnych wakacji z dziećmi, przyjaznych rodzinie obiektów. Zaplanuj z nami urlop w hotelach, które zapewnią bezpieczne i wygodne wczasy dla Ciebie i Twoich bliskich.
Egipt, Tunezja, Bułgaria, Turcja, Cypr, Grecja...to tylko przykładowe kierunki podróży.
Zapoznaj się ze szczegółami na naszej stronie internetowej i wybierz najbardziej atrakcyjną dla siebie ofertę.

Wczasy z dziećmi za granicą

Wczasy EGZOTYKA

Wykonawca: Abakus Travel s.c. Olga Kopczyńska, Marcin Podlasz

Współpraca z największymi sprawdzonymi polskimi touroperatorami oraz niemieckimi biurami podróży pozwala nam zapewniać klientom najwyższej jakości ciekawe wycieczki w rozmaite zakątki świata.
Pomożemy Ci w zaplanowaniu idealnych wakacji...
Marzysz o odwiedzeniu Bangkoku, zwiedzeniu chińskiego Wielkiego Muru, wypoczynku w ekskluzywnym hotelu w Dubaju, a może wizycie w Jerozolimie...?
Zapoznaj się ze szczegółową ofertą na naszej stronie internetowej i wybierz odpowiedni dla siebie kierunek podróży.

Wczasy EGZOTYKA

Wycieczki autokarowe

Wykonawca: Abakus Travel s.c. Olga Kopczyńska, Marcin Podlasz

Zapewniamy szeroki wybór wycieczek objazdowych, autokarowych. Dostępne w naszej ofercie kierunki to m.in.:

 • DANIA - KOPENHAGA I OGRODU TIVOLU
 • SZWAJCARIA - WYSPA MAINAU I WODOSPAD RHEINFALL
 • AUSTRIA - SALZBURG I HALLSTATT
 • FRANCJA - ALZACJA
 • WĘGRY - BUDAPESZT
 • CZECHY - PRAGA
 • UKRAINA - LWÓW
 • POLSKA - SŁOWACJA - BIESZCZADZKIM SZLAKIEM
 • BELGIA - NIDERLADZKIE SMAKI I FRANCUSKI SZYK
 • WŁOCHY - WENECJA, TOSKANIA

Wycieczki autokarowe

Wycieczki last minute

Wykonawca: Abakus Travel s.c. Olga Kopczyńska, Marcin Podlasz

Kierunki dostępne w ofercie LAST MINUTE to:

 • Albania,
 • Grecja,
 • Turcja,
 • Bułgaria,
 • Hiszpania.
Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą na naszej stronie internetowej.
Nie zwlekaj dłużej z planowaniem wakacji.
Szeroki wybór propozycji powoduje, że każdy klient znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie i swoich bliskich.

Wycieczki last minute

Pokazy Tańca

Wykonawca: Red Heels

Oferta Red Heels

W ofercie Agencji Red Heels znajdziesz różnego rodzaju taneczne widowiska na najwyższym poziomie. Profesjonalni tancerze, wyjątkowa stylizacja oraz urozmaicona choreografia podkreśli charakter oraz myśl przewodnią każdego wydarzenia.

Masz oryginalny pomysł na udaną imprezę lecz nie wiesz jak go zrealizować? Zapraszamy do kontaktu dzięki, któremu wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

Pokazy Tańca

Imprezy turystyczne, podróżnicze

Wykonawca: Travel Shops Łask

Zapewniamy pełen zakres usług turystycznych.
Gwarantujemy profesjonalną pomoc począwszy od:

 • rezerwacji imprez turystycznych,
 • biletów lotniczych, autokarowych i promowych,
 • rezerwacji miejsc w hotelach,
 • transferów autokarowych
po sprzedaż ubezpieczeń turystycznych.

W naszym biurze klient zyskuję możliwość z pakietowania sobie samemu swoich wakacji.
Posiadamy gotowe pakiety od touroperatorów zawierające w sobie przelot, hotel, transfer oraz wybraną opcję wyżywieni oraz udostępniamy również możliwość ułożenia swoich wakacji pod siebie.

Nasi klienci mają możliwość wybrania daty wyjazdu, hotelu czy miejscowości do której chce się udać. Jest to znakomite rozwiązanie dla osób, które nie są w stanie wpasować się w termin wyjazdu przypisany przez touroperatora, lub chcą np. żeby ich wyjazd trwał dłużej lub krócej, niż jest to zazwyczaj w gotowych pakietach wyjazdowych.
Zachęcamy do odwiedzenia naszego biura. Przyjdź. Pomożemy Ci zaplanować idealny wakacje.

Imprezy turystyczne, podróżnicze

Malowanie Śniegiem

Wykonawca: Galitsyna Art Group Sp. z o.o.

Malowanie śniegiem - unikalna atrakcja artystyczna na każde wydarzenie. Dzięki delikatnemu sypkiemu śniegowi, publiczność może dać ponieść się wyobraźni i magicznej atmosferze, która towarzyszy każdemu naszemu przedstawieniu. Dzięki indywidualnemu podejściu i tworzonemu dedykowanemu scenariuszowi, nie ma dwóch identycznych pokazów, każdy jest inny. Show Malowania Śniegiem wywołuje niesamowite emocje, wzrusza i cieszy. To idealny sposób na podziękowanie rodzicom lub historię miłości Państwa Młodych na weselu, ale również bardzo oryginalna reklama nowego firmowego produktu lub uświetnienie gali jubileuszowej firmy.

Malowanie Śniegiem

Malowanie Światłem

Wykonawca: Galitsyna Art Group Sp. z o.o.

Sztuka Malowania Światłem zaskakuje publiczność swoim wyjątkowym charakterem. Pokazy Malowania Światłem odbywają się w ciemnościach. Obrazy malowane są na specjalnych ekranach przy pomocy świetlnych pędzli. Stopniowo ukazując kolejne elementy obrazu, artysta zadziwia publiczność i zachęca ją do dalszego obserwowania ekranu. Światło samo maluje piękną historię, a widownia w napięciu wyczekuje efektu końcowego.

Malowanie Światłem

Malowanie na Wodzie

Wykonawca: Galitsyna Art Group Sp. z o.o.

Malowanie na Wodzie to najnowsza propozycja od Galitsyna Art Group. Jest to oryginalna propozycja na uczynienie wyjątkowymi uroczystości firmowych, jak również prywatnych.

Dostępne formy Malowania na Wodzie to:
- pokazy na żywo - malowane na żywo na wydarzeniu, publiczność obserwuje artystkę, malującą na specjalnym stole i widzi na ekranie efekt jej pracy
- warsztaty wyjazdowe - przewidziane dla dużych i małych grup klientów. Są idealną propozycją do zintegrowania zespołu współpracowników, jak również opcją do indywidualnego doszkolenia swoich umiejętności, rozwijania talentu plastycznego i ćwiczenia koncentracji
- filmy na zamówienie - są świetną formą reklamy danego produktu lub firmy. Mogą również nawiązywać do historii firmy lub najważniejszych wydarzeń
- obrazy na zamówienie - jest to idealne rozwiązanie na prezent lub pamiątkę z wydarzenia

Malowanie na Wodzie

Speed Painting

Wykonawca: Galitsyna Art Group Sp. z o.o.

Speed Painting to niesamowita atrakcja artystyczna, której najważniejszym celem jest namalowanie obrazu w jak najkrótszym czasie. Z tego względu pokazy trwają krótko (od 3 do 7 minut), a czas ich realizacji zależy od poziomu skomplikowania kompozycji. Pokazy zachwycają publiczność i zapadają w pamięć na całe życie. Artysta maluje na odwróconym płótnie lub obraca go na ruchomym statywie, dzięki czemu do samego końca publiczność trzymana jest w napięciu i niepewności, co dokładnie powstanie. Efekt końcowy wywołuje zaskoczenie, ponieważ to, co do tej pory było tylko kilkoma kreskami, zamienia się w szczegółowy obraz. Namalowany obraz zostaje u Klienta jako pamiątka.

Istnieje również możliwość namalowania obrazu specjalną farbą, widoczną w ciemnościach (Magical Speed Painting). Wywołuje to dodatkowy efekt zaskoczenia i dodaje wyjątkowości przedstawieniu.

Speed Painting

Malowanie Piaskiem

Wykonawca: Galitsyna Art Group Sp. z o.o.

Malowanie Piaskiem może odbywać się przy pomocy piasku klasycznego (jednokolorowego) lub kolorowego. Długość pokazu trwa od 10 do 15 minut, w zależności od ilości życzeń i ilości malowanych obrazów. Płynne przechodzenie z jednego obrazu na drugi powoduje, że pokazy animacji piaskowej to niesamowite wydarzenia, które wywołują u widzów zdumienie i zachwyt. Są idealnym sposobem na uświetnienie każdej uroczystości.


Istnieją następujące formy Animacji Piaskowej do wyboru:
- pokaz - malowany na żywo na wydarzeniu. Artystka maluje przy specjalnym stole, nad którym znajduje się kamera, przekazująca obraz na ekran. Dzięki temu publiczność widzi, co maluje artystka
- warsztaty - dla grup, jak również dla indywidualnych klientów. Kursanci zapoznają się z podstawowymi technikami Animacji Piaskowej, ćwicząc nowe umiejętności przy specjalnych stołach piaskowych. Pod koniec warsztatów każdy ma chwilę czasu dla siebie, podczas której, wykorzystując nowo zdobytą wiedzę, Kursanci rozwijają swoją wyobraźnię, ćwicząc nowo zdobytą wiedzę
- film - nagrywany w firmowym studiu. Kamera, umieszczona na statywie, nagrywa wszystko, co maluje artystka. Można połączyć go z dźwiękiem, np. podkładem muzycznym lub czytanym tekstem.
- obraz/zdjęcie - artystka maluje na stole piaskowy obraz. Aparatem na statywie robione jest zdjęcie, a następnie drukowane na specjalnym papierze (zdjęcie) lub na płótnie (obraz)

Oprócz możliwości wykonania pokazu przez Tetianę Galitsynę - ikonę Sztuki Malowania Piaskiem, istnieje możliwość zamówienia pokazu w wykonaniu utalentowanej artystki z zespołu Galitsyna Art Group, wielokrotnej laureatki międzynarodowych konkursów artystycznych - NATALII.

Malowanie Piaskiem

Organizacja ucieczki ze szpitala psychiatrycznego

Wykonawca: Escape Zone Koszalin

Uciekinierzy ze szpitala dla obłąkanych
Zarezerwuj się poprzez naszą stronę internetową http://www.escapezonekoszalin.pl/.
Zbierz grupę chętnych i przyjdz 10 minut przed czasem rezerwacji.Opłać gotówką przygotowaną zabawę i ruszaj w objęcia przygody.

Cena: 100 zł

organizacja ucieczki ze szpitala psychiatrycznego