Usługi dla domu i ogrodu - sprzątanie, aranżacja wnętrz

Jesteś zainteresowany inwestowaniem w nieruchomości? Sprawdź, kto może zaoferować Ci swoje usługi. A może te lokale, które już posiadasz wymuszają konserwacji i naprawy? Tutaj znajdziesz fachowców, którzy poradzą sobie z każdym problemem. A jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem nowego mieszkania z pewnością czeka Cię urządzanie wnętrz, zakup sprzętu AGD i RTV oraz projektowanie ogrodu. Jesteśmy po to, by pomóc Ci się do tego zabrać. Do Twojej dyspozycji oddajemy bazę usług, z których możesz skorzystać, by Twój dom i ogród zachwycały.

Ozonowanie

Wykonawca: ECOCLEAN

Ozonowanie pomieszczeń, przedszkoli, hoteli czy restauracji. Ozonowanie likwiduje przykre zapachy, papierosów,stęchlizny itp. jest to również środek dezynfekujący, usuwa alergeny czy drobnoustroje.

Zwalczanie prusaków, karaluchów !!!

Wykonawca: ANTY-SZKODNIK Dezynfekcja Deratyzacja Dezynsekcja Mieszkań Zwalczanie Pluskiew, Os. Odpluskwianie.

Zwalczanie prusaków, karaluchów.

Zwalczanie prusaków, karaluchów !!!

Zwalczanie pluskwy domowej !!!

Wykonawca: ANTY-SZKODNIK Dezynfekcja Deratyzacja Dezynsekcja Mieszkań Zwalczanie Pluskiew, Os. Odpluskwianie.

Zwalczanie pluskwy domowej z gwarancją skuteczności.
Zadzwoń, zlikwidujemy co do sztuki.

Zwalczanie pluskwy domowej !!!

Likwidacja gniazd os szerszeni

Wykonawca: ANTY-SZKODNIK Dezynfekcja Deratyzacja Dezynsekcja Mieszkań Zwalczanie Pluskiew, Os. Odpluskwianie.

Likwidacja gniazd os oraz szerszeni na terenie województwa podlaskiego, mazowieckiego oraz warmińsko-mazurskiego.

Likwidacja gniazd os szerszeni

Profesjonalne przygotowanie nieruchomości na sprzedaż lub wynajem

Wykonawca: Home Staging Marta Michalska-Kasiczak

1. KONSULTACJA
Konsultacja w Państwa domu lub mieszkaniu dostarczy niezbędnych informacji, w jaki sposób samodzielnie przygotować nieruchomość do wynajmu lub sprzedaży.
Podczas wizyty:
- Ocenię funkcjonalność, spójność stylistyczną i kolorystyczną oraz dokonam analizy technicznej stanu nieruchomości.
- Określę profil typowego nabywcy i postaram się przewidzieć jakie oczekiwania w stosunku do mieszkania czy domu może mieć taki nabywca. Działania te pozwolą na przygotowanie nieruchomości do sprzedaży w taki sposób, aby spodobała się jak najszerszemu gronu potencjalnych nabywców, których określiliśmy mianem docelowych.
- Udzielę precyzyjnych wskazówek dotyczących każdego z pomieszczeń i podpowiem, jak samodzielnie wprowadzić je w życie przy możliwie minimalnych nakładach finansowych.
2. RAPORT PISEMNY
Raport pisemny jest rodzajem przewodnika zawierającego listę zadań do wykonania dla klienta, który decyduje się, aby zarekomendowane podczas ustnej konsultacji zalecenia wdrożyć samodzielnie.
Raport zawiera: analizę mocnych i słabych stron nieruchomości, profesjonalny plan przygotowania nieruchomości do wynajmu bądź sprzedaży, precyzyjny opis stanu zastanego i sugerowanych zmian, graficzne przedstawienie proponowanego schematu kolorystycznego, kolaż koncepcyjny zawierający zdjęcia rekomendowanych mebli, dodatków i akcesoriów dekoracyjnych, szacunkowy kosztorys metamorfozy nieruchomości.
3. USŁUGA HOME STAGING „POD KLUCZ”
Idealny wybór dla osób, które nie chcą lub nie mogą samodzielnie przygotować nieruchomości i są gotowe oddać wszystkie prace w ręce wykwalifikowanych fachowców.
Usługa home staging „pod klucz” obejmuje:
- konsultację w domu/mieszkaniu klienta
- ustalenie koncepcji zmian i szacunkowego budżetu
- przygotowanie projektu aranżacji pomieszczeń wraz z wykonaniem
- sprzątanie nieruchomości
- drobne naprawy, prace montażowe
- koordynację i nadzór prac remontowych
- zakup i transport materiałów, dodatków oraz elementów wyposażenia wnętrz
- transport i utylizację zbędnych rzeczy z Twojego mieszkania/domu
- wykonanie profesjonalnej sesji zdjęciowej nieruchomości
- przygotowanie oferty nieruchomości do serwisów ogłoszeniowych
4. PROFESJONALNA SESJA ZDJĘCIOWA
Ten wariant kieruję do tych z Państwa, którzy samodzielnie przygotowali nieruchomość do wynajmu lub sprzedaży, a dopełnieniem oferty będzie jedynie stylizacja oraz wykonanie profesjonalnych zdjęć.
W ramach usługi:

  • aranżujemy mieszkanie pod sesję, dobierając odpowiednie dodatki
  • wykorzystujemy istniejące w domu akcesoria, zakupy ograniczamy do niezbędnego minimum
  • organizujemy dodatki do sesji: np. świeże kwiaty, owoce
  • tworzymy odpowiednią “scenę” poprzez dobór oświetlenia, kadru, aby jak najskuteczniej przyciągnąć uwagę odbiorcy

Profesjonalne przygotowanie nieruchomości na sprzedaż lub wynajem

Czyszczenie dywanów i wykładzin

Wykonawca: PAAS Karcher Paweł Gawin

Do czyszczenia dywanów i wykładzin w zależności od stopnia ich zabrudzenia oraz materiału z jakiego są wykonane używamy dwóch różnych środków producenta Karcher: proszek RM769 lub płyn RM519. Oba są stosowane w metodzie na mokro i w pełni bezpieczne dla materiału. Środki są również biodegradowalne co szczególnie ważne w pokojach dziecięcych.

Cena: 4 zł

Czyszczenie dywanów i wykładzin

Piaskowanie

Wykonawca: Tapicare

Wykonywana przez nas usługa piaskowania służy oczyszczaniu i wyrównywaniu powierzchni. Ta innowacyjna metoda czyszczenia przy wykorzystaniu piasku pod ciśnieniem najlepiej sprawdza się w przypadku obiektów metalowych (np. konstrukcje stalowe, żeliwne, aluminiowe). Piaskowanie pozwala także na usunięcie zabrudzeń z elewacji wykonanych z cegły, granitu czy piaskowca.

Proponujemy dwie formy wykonania usługi - tzw. "na sucho" i "na mokro" (hydropiaskowanie). Dobór metody oraz rodzaju piasku jest zależny od typu czyszczonej powierzchni. Dzięki odpowiedniemu doświadczeniu i wykwalifikowanej ekipie wykonane przez nas piaskowanie zawsze przynosi zadowalające efekty i kończy się sukcesem.

Koszt piaskowania jest zawsze indywidualny dla każdego zlecenia i zależy od wielu czynników. Dlatego przygotowujemy wstępną wycenę, która będzie pomocna w podjęciu decyzji przez Klienta.

Piaskowanie

Czyszczenie kostki brukowej

Wykonawca: Tapicare

Czyszczenie kostki brukowej najczęściej przebiega w następujący sposób:

1. Dokładne zabezpieczenie powierzchni sąsiadujących z kostką brukową (elewacja, trawnik, rośliny itp).
2. Solidne zamiatanie i usuwanie powierzchniowych zabrudzeń.
3. Dokładne mycie i usuwanie zabrudzeń osadzonych w samej strukturze kostki.

Dzięki takiemu działaniu nasza doświadczona ekipa z sukcesem usuwa kurz, piasek, oporne plamy (np. z oleju, benzyny), przebarwienia i niepożądane rośliny (np. mech, chwasty). Wykonane przez nas czyszczenie dodatkowo pozostawia na kostce niewidoczną warstwę ochroną, która zapobiega uszkodzeniom i ułatwia utrzymanie czystości. Koszt usługi jest zależny od wielu czynników, jednak jedną z największych ról odgrywa wielkość omawianej powierzchni. Każdego Klienta odpowiednio wcześnie informujemy o przewidywanej cenie.

Czyszczenie kostki brukowej

Czyszczenie dachów

Wykonawca: Tapicare

Wykonujemy kompleksowe, profesjonalne i skuteczne czyszczenie dachów. Usługa obejmuje wszystkie rodzaje dachów. Dzięki nowoczesnym myjkom ciśnieniowym i szeregu innych specjalistycznych narzędzi sprawiamy, że nawet te najbardziej zabrudzone dachy na nowo zyskują blask i estetyczny wygląd. Oprócz fachowego i dokładnego czyszczenia usługa zawiera w sobie także bezpośrednie zabezpieczenie rynien i odpływów przed zapychaniem się w przyszłości. Nasi pracownicy wyjątkowo dbają o bezpieczeństwo i profesjonalizm pracy i dlatego jeszcze nigdy nie zniszczyli ani 1 cm elewacji lub powierzchni w okół domu! Oferta skierowana do Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Czyścimy powierzchnie każdej wielkości - wielkometrażowe oraz te standardowe. Nie pobieramy żadnych opłat za dojazd!

Czyszczenie dachów

Czyszczenie elewacji

Wykonawca: Tapicare

Proponujemy skuteczne i kompleksowe czyszczenie elewacji. Dzięki temu zabiegowi Państwa dom znów odzyska dawny wygląd i żywe kolory. Użycie profesjonalnych myjek i doświadczeni pracownicy sprawiają, że całość przedsięwzięcia trwa krótko i przynosi doskonałe efekty. Jako profesjonaliści odpowiednio zabezpieczamy sąsiadujące z elewacją powierzchnie i elementy tak, aby niczego nie uszkodzić. Oprócz tego zawsze wcześniej informujemy Klienta o przewidywanych kosztach usługi (są one zależne przede wszystkim od powierzchni i rodzaju czyszczonych ścian).

Dlatego, zamawiając czyszczenie elewacji w naszej firmie nie należy o nic się martwić! Wystarczy po prostu zadzwonić, by wskazać nam termin i już za kilka dni cieszyć się na nowo pięknym i odświeżonym domem!

Czyszczenie elewacji

Tapety ozdobne

Wykonawca: FOLLAND Małgorzata Kossakowska

Wykonujemy tapety ozdobne jako element dekoracyjny każdego wnętrza. Przyjmujemy zlecenia na tapety ozdobne ze zdjęciem wybranym z portalu np. fotolia.pl lub z własną indywidualną grafiką. Serdecznie zapraszamy!

Tapety ozdobne

Materiały opałowe - sprzedaż

Wykonawca: Best-Bud

Sprzedajemy materiały opałowe takie jak: eko—groszek, miał węglowy, brykiet kominkowy, pellet drzewny. Pewne jest, że z nami cieplej i taniej. Gwarantujemy wysokiej jakości materiały w rozsądnej cenie. Sprawdź nas!

Materiały opałowe - sprzedaż

- tworzenie lub aktualizacja Instrukcji Bezpieczeństwa Pożarowego

Wykonawca: Usługi ppoż.

- tworzenie Instrukcji Bezpieczeństwa Pożarowego,
- aktualizacja Instrukcji Bezpieczeństwa Pożarowego,
- tworzenie planów ewakuacji,
- doradztwo ppoż w zakresie Inspektora ppoż.

Cena: 1000 zł

Meble na wymiar

Wykonawca: Usługowy Zakład Stolarski Jarosław Piotrowski

Wykonujemy meble z drewna według nadesłanego projektu .

meble na wymiar

Zasłony na miarę

Wykonawca: DEKORATOR Agnieszka Szczepaniuk

profesjonalne szycie zasłon i kotar oraz wszystkie inne usługi związane z wystrojem okien i wnętrz.