Usługi dla domu i ogrodu - sprzątanie, aranżacja wnętrz

Jesteś zainteresowany inwestowaniem w nieruchomości? Sprawdź, kto może zaoferować Ci swoje usługi. A może te lokale, które już posiadasz wymuszają konserwacji i naprawy? Tutaj znajdziesz fachowców, którzy poradzą sobie z każdym problemem. A jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem nowego mieszkania z pewnością czeka Cię urządzanie wnętrz, zakup sprzętu AGD i RTV oraz projektowanie ogrodu. Jesteśmy po to, by pomóc Ci się do tego zabrać. Do Twojej dyspozycji oddajemy bazę usług, z których możesz skorzystać, by Twój dom i ogród zachwycały.

Pranie tapicerki samochodowej, meblowej, dywanów.

Wykonawca: Przedsiębiorsto Usługowe

Kompleksowe czyszczenie samochodów, pranie tapicerki meblowej, dywanów, wykładzin, usuwanie roztoczy oraz nieprzyjemnych zapachów.


Chcesz, żeby Twój samochód, dywan bądź wypoczynek wyglądał znów jak nowy ?. Zadzwoń przyjedziemy, wyczyścimy, wypierzemy, nadamy Twojemu autu, meblom tapicerowanym, dywanom dawny blask i świeżość.

Oferujemy czyszczenie i pranie na najwyższym poziomie tapicerki samochodowej, meblowej, dywanów, wykładzin, narożników, foteli, puf, krzeseł oraz materacy . Wykonujemy również czyszczenie i konserwację tapicerki skórzanej. Prace wykonywane są profesjonalnym sprzętem Firmy KARCHER wraz z oryginalnymi środkami czyszczącymi, wykorzystując najskuteczniejszą metodę prania ekstrakcyjnego ( natryskowo - odsysającą ). Dzięki mocnej turbinie ssącej urządzenie pozostawia jedynie niewielką wilgoć resztkową. Po wykładzinie można ponownie chodzić w czasie krótszym o ok. 63 procent, niż w przypadku stosowania innych urządzeń.

Nasz sprzęt jest doskonałym rozwiązaniem dla osób cierpiących na alergie oraz dla posiadaczy zwierząt domowych. Usuwa 99 procent roztoczy z dywanów, wykładzin i tapicerek.

Zatem zadzwoń, wypróbuj a będziesz zadowolony. Korzystne ceny oraz rabaty przy większych zamówieniach.

Pranie tapicerki samochodowej, meblowej, dywanów.

Kwatery agroturystyczne

Wykonawca: AGROTURYSTYKA

W otoczeniu pól, lasów, łąk wypoczną Państwo w naszym Gospodarstwie Agroturystycznym. Posiadamy 3 pokoje 2-osobowe. W zależności, w jakim sezonie Państwo nas odwiedzą, mogą Państwo wybrać się do okolicznych lasów na jagody, grzyby lub w pobliskim łowisku łowić ryby. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Kwatery agroturystyczne

Wczasy agroturystyczne

Wykonawca: AGROTURYSTYKA

Poszukują Państwo spokojnego miejsca na wypoczynek? Nasze gospodarstwo umiejscowione jest pośród lasów, łąk i pól. To doskonała baza wypadowa do Kazimierza Dolnego, Nałęczowa oraz ciekawe miejsce na długie spacery. Dla naszych gości udostępniamy w pełni wyposażone 3 pokoje 2-osobowe.

Wczasy agroturystyczne

Doradztwo przy zakupie nieruchomosci

Wykonawca: PRO-POWER-TECH

Niejednokrotnie, przed podjęciem decyzji, dotyczącej zakupu nieruchomości np. mieszkania lub domu pojawiają się wątpliwości co do tego czy nasza decyzja jest właściwa czy sami przeprowadzimy w odpowiedni sposób cały proces wyboru nieruchomości, sprawdzenie stanu prawnego czy też negocjację ceny. I tu z pomocą przychodzi PRO-POWER-TECH konsulting i nasi doradcy posiadający wieloletnią wiedzę i doświadczenie licencjonowanego doradcy nieruchomości .Doradztwo w zakresie zakupu nieruchomości np. mieszkania to usługa która różni się od standardowego pośrednictwa w zakresie zakupu nieruchomości oferowanego przez wiele agencji pośrednictwa nieruchomości. Podstawowe różnice to :
  • klient znalazł już nieruchomość lub nieruchomości w sposób bezpośredni (poza agencją nieruchomości) i potrzebuje jedynie pomocy lub porady w zakresie przeprowadzenia transakcji tj.:

– wyboru nieruchomości docelowej spośród kilku rozważanych propozycji

– sprawdzeniu stanu prawnego nieruchomości

– negocjacji ceny oraz innych warunków w obecności właściciela

– przygotowaniu umowy przedwstępnej

– skierowaniu do współpracującej z nami kancelarii notarialnej w celu podpisania aktu notarialnego
  • o wiele niższa cena niż przy standardowym pośrednictwie

-agencja pośrednictwa za znalezienie nieruchomości oraz wykonanie powyżej opisanych usług pobiera prowizję w wysokości 3,5% wartości nieruchomości). U nas za cały proces zapłacisz jedynie 0,9% wartości nieruchomości, czyli niemal czterokrotnie mniej niż przy standardowym pośrednictwie. Istnieje też opcja wyboru pakietu godzinowego konsultacji (Menu – > Cennik usług)Co zyskujesz ?

-wieloletnia wiedza i doświadczenie licencjonowanego doradcy nieruchomości pozwoli Ci podjąć właściwą decyzję co do wyboru nieruchomości

-masz pewność co do stanu prawnego nieruchomości już na etapie podejmowania decyzji a nie w momencie wpłacenia zaliczki i przygotowywania aktu notarialnego – oszczędność pieniędzy (w postaci nie utraconej zaliczki) oraz czasu

-uzyskasz cenę która będzie o wiele niższa niż gdybyś sam próbował negocjować cenę zakupu, nie znając rynku i mechanizmów negocjacji ceny (w tym przypadku nie pomoże Ci notariusz), pozwoli Ci to na dodatkowe oszczędności które będziesz mógł przeznaczyć na np. dodatkowe wyposażenie mieszkania

-przygotowanie profesjonalnej umowy przedwstępnej, która zwykle nie jest zawierana przed notariuszem, chyba że klient sobie tego życzy. Przygotowując samemu umowę możesz narazić się na szereg błędów dlatego lepiej powierzyć to profesjonalistom


Powyższa usługa jest oferowana dla nieruchomości na terenie Warszawy lub okolic.

Pranie odzieży

Wykonawca: PRALNIA AQUA

Chemiczne i wodne czyszczenie odzieży i odzieży roboczej z wykorzystaniem najnowszych środków chemicznych.

Pranie tapicerki meblowej

Wykonawca: Green Garden

Profesjonalne czyszczenie mebli tapicerowanych.

Pierzemy kanapy, sofy, fotele oraz wiele innych mebli w domu klienta. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować profesjonalne wykonanie powierzonego nam zlecenia. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Pranie tapicerki meblowej

Czyszczenie mebli skórzanych

Wykonawca: Green Garden

Oferujemy specjalistyczne usługi związane z czyszczeniem, pielęgnacją, konserwacją oraz mebli skórzanych. Przywrócimy dawny blask Twoim meblom. Dzięki nam meble będą wyglądały jak nowe, zapewnimy im świetny wygląd przez długi czas. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Czyszczenie mebli skórzanych

Czyszczenie wykładzin

Wykonawca: Green Garden

Czyścimy wykładziny, dywany, meble tapicerowane oraz skórzane. Powierzone nam zlecenia traktujemy indywidualnie i wykonujemy je rzetelnie i dokładnie. Dzięki nam będzie Ci łatwiej utrzymać czystość w domu, mieszkaniu, biurze. Działamy na terenie Aleksandrowa Kujawskiego, Torunia oraz Ciechocinka.

Czyszczenie wykładzin

Pranie dywanów

Wykonawca: Green Garden

Świadczymy specjalistyczne usługi związane z praniem, czyszczeniem zarówno dywanów jak i wykładzin na terenie Ciechocinka, Torunia oraz Aleksandrowa Kujawskiego. Zlecenia przyjmujemy od osób prywatnych oraz firm. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Pranie dywanów

Lampy podłogowe do salonu

Wykonawca: A-Z Decor Oświetlenie i Wyposażenie Wnętrz

Lampy podłogowe z szerokiej kolekcji PERLA. W tym samym stylu kupisz u nas lampy stołowe z 3-ma kulami lub lampki do sypialni z jedną lub dwoma ceramicznymi kulkami.

Lampy podłogowe do salonu

Czyszczenie żaluzji pionowych

Wykonawca: ECO LAGOON Anna Gryzełko

Oferujemy naszym klientom usługę czyszczenia żaluzji pionowych. Każdy z nas posiada w domu lub biurze żaluzje. Zastępują one nam firanki, problem w tym że nie czyścimy ich tak często jak pierzemy firany. Pamiętajmy że na żaluzjach również osadza się brud, kurz, często dotykamy ich brudnymi rękami. Dlatego mamy dla państwa w naszej ofercie czyszczenie żaluzji. Nie próbujcie ich czyścić sami w domu bo niestety będą wyglądać jeszcze gorzej - zostaną zacieki. My dzięki profesjonalnemu sprzętowi zrobimy to za was. Każda żaluzja jest oczywiście czyszczona z dwóch stron i po całym procesie czyszczenia zostaje delikatnie wilgotna.
Żaluzje pionowe czyściliśmy m.in. w Niepublicznym Przedszkolu "Promyczek" w Oświęcimiu - ponad 680 szt żaluzji.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i firm.

czyszczenie żaluzji pionowych

Sprzątanie biur

Wykonawca: CZYSZCZENIE JĘDRUŚ

Wykonujemy kompleksowe usługi związane ze sprzątaniem powierzchni biurowej. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dlatego ofertę dostosowujemy do potrzeb, oczekiwań klientów. Działamy na terenie województwa pomorskiego. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Sprzątanie biur

Pranie tapicerki samochodowej

Wykonawca: CZYSZCZENIE JĘDRUŚ

Dysponujemy wysokiej klasy specjalistycznymi urządzeniami dzięki czemu zapewniamy naszym klientom wysoki poziom wykonywanych usług. Zajmujemy kompleksowym czyszczeniem wnętrza auta.

Pranie tapicerki samochodowej

Pranie- czyszczenie tapicerki meblowej

Wykonawca: ZawszeCzysto

ZawszeCzysto oferuje usługę prania dywanów, wykładzin i tapicerki meblowej. Usługi wykonujemy w domu klienta - Lublin i okolice.

Pranie- czyszczenie tapicerki meblowej

Pranie mebli tapicerowanych

Wykonawca: PURE CRYSTAL Firma Usługowa Daniel Michalik

Meble wypoczynkowe pierzemy metodą ekstrakcyjną. Metoda na polega na natrysku na powierzchnię czyszczoną roztworu wody pod ciśnieniem wraz z czynnikiem piorącym i odessanie jej nadmiaru wraz z brudem. Sposób ten gwarantuje usunięcie wszelkich zabrudzeń oraz roztoczy i drobnoustrojów szkodliwych zwłaszcza dla dzieci. Jest ona bezpieczna i szybka – powierzchnia prana schnie w ciągu kilku godzin. Nie jest możliwe dokładne wyczyszczenie tapicerki w warunkach domowych bez zastosowania specjalistycznego sprzętu. Dlatego serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Pranie mebli tapicerowanych