Usługi dla domu i ogrodu - sprzątanie, aranżacja wnętrz

Jesteś zainteresowany inwestowaniem w nieruchomości? Sprawdź, kto może zaoferować Ci swoje usługi. A może te lokale, które już posiadasz wymuszają konserwacji i naprawy? Tutaj znajdziesz fachowców, którzy poradzą sobie z każdym problemem. A jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem nowego mieszkania z pewnością czeka Cię urządzanie wnętrz, zakup sprzętu AGD i RTV oraz projektowanie ogrodu. Jesteśmy po to, by pomóc Ci się do tego zabrać. Do Twojej dyspozycji oddajemy bazę usług, z których możesz skorzystać, by Twój dom i ogród zachwycały.

Usuwanie nieprzyjemnych zapachów, np. zwierzęcych

Wykonawca: Czyszczenie dywanów i tapicerek Dr Plama

Jeśli Twój dywan nieprzyjemnie pachnie, to w większości przypadków potrafimy temu zaradzić. Nieprzyjemny zapach jest często związany plamami uryny-moczu, częstym przebywaniem na dywanie domowych zwierzaków, fermentacją rozlanych napojów czy też pleśnią. Usuwanie zapachów nie jest prostym zabiegiem, jednak dzięki naszemu doświadczeniu i stosowaniu specjalistycznych środków chemicznych Twój dywan czy kanapa znów będzie pachniał świeżością!

Usuwanie nieprzyjemnych zapachów, np. zwierzęcych

Pranie dywanów i tapicerek meblowych

Wykonawca: Czyszczenie dywanów i tapicerek Dr Plama

Usługę tą wykonujemy metodą ekstrakcyjną. Czyszczenie ekstrakcyjne polega na natrysku detergentu na czyszczoną powierzchnię, wprowadzenie środka w strukturę materiału za pomocą szorowarki a następnie odessanie go wraz z brudem. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, by Państwa dywan i meble tapicerowane wyglądały jak nowe. Gwarantujemy, że będą Państwo usatysfakcjonowani efektem końcowym.

Pranie dywanów i tapicerek meblowych

Metoda antyalergiczna, eliminacja kurzu i roztoczy

Wykonawca: Czyszczenie dywanów i tapicerek Dr Plama

Nawet najdokładniejsze domowe odkurzanie nie usunie z powierzchni dywanów i tapicerek resztek naskórka, pyłów i kurzu, stwarzającyh idealne środowisko do życia dla roztoczy. Nasze urządzenie sporządza aktywną pianę o antyalergicznych właściwościach. Specjalne szczotki wczesują pianę w materiał równocześnie usuwając z niej brud i alergeny. Roztocza, ich ciała i odchody(które są dla nas ogromnym zagrożeniem) są eliminowane.

Metoda antyalergiczna, eliminacja kurzu i roztoczy

Polimeryzacja, zabezpieczanie posadzek

Wykonawca: F.H.U. De-Lux - kompleksowe usługi sprzątające i ogrodnicze

Wykonujemy usługi polimeryzacji, akrylowania, zabezpieczania wszelkiego typu podłóg takich jak pcv, kamień i tp.
Cena zależna od rodzaju posadzki, stopnia zabrudzenia i wielu innych czynników, ustalana indywidualnie.
Wystawiamy faktury Vat.

Cena: 6 zł

Polimeryzacja, zabezpieczanie posadzek

Altany

Wykonawca: Trzcina-Eko-Dach-Strzecha

Altany kryte strzecha 100% natury i piękna .Firma zajmuje się kompleksowo budową altan, mebli ogrodowych oraz dachów
krytych trzciną wodną. Wygląd ustalamy indywidualnie .

Altany

Deratyzacja dezynfekcja

Wykonawca: Handel i Usługi Zakład DDD "Wierzbicki i Zięć"

tępienie gryzoni, zwalczanie szkodników, zwalczanie pluskiew, zwalczanie prusaków, likwidacja os, likwidacja szerszeni, tępienie mrówek, tępienie szczurów

Pranie kanap

Wykonawca: Perfekt Pranie Wykładzin Tapicerek

Pranie ekstrakcyjne dywanów wykładzin,kanap,narożników i mechaniczne trzepanie dywanów.Czyszczenie kanap po zapachach zwierzęcych.

Tym co daje nam przewagę nad konkurencją jest używanie przez nas systemu czyszczącego Kirby, wykorzystującego funkcje trzepania tapicerki, podsufitki, i wykładziny podłogowej. Kolejna funkcją systemu Kirby jest czyszczenie tapicerki skórzanej.

Dopiero dobrze oczyszczone i wytrzepane nadaje się do prania. Tapicerka schnie koło 2 godz i nie jest przemoczona,tylko lekko wilgotna co chwalą sobie nasi wszyscy klienci. Pranie kanapy karcherem to metoda stosowana od lat przez profesjonalne firmy piorące ekstrakcyjnie.
Po takim czyszczeniu sofy,narożniki i dywan jest czysty i pachnący, wolny od roztoczy i kurzu.

Zajmujemy się antyalergicznym czyszczeniem narożników warszawie i okolicach.Jesteśmy w stanie pozbyć się wszelkich roztoczy i alergenów z państwa mebli tapicerowanych czy dywanów,a w szczególności z materacy szczególnie usługa prania materaca z funkcją trzepania polecana jest dla alergików

Pranie kanap

Transport Zmarłych

Wykonawca: Usługi Pogrzebowe "OPOKA"

Zajmujemy się transportem osób zmarłych z domu/ hospicjum/domu opieki do chłodni. Zapewniamy usługi 24h. Usługi świadczymy na terenie całego kraju.

Transport Zmarłych

Kodowanie kluczy samochodowych

Wykonawca: KWIACIARNIA i DORABIANIE KLUCZY

Ekspresowe dorabianie kluczy do domów, mieszkań i samochodów. Od lat świadczymy najlepsze usługi w Radzionkowie w zakresie dorabiania kluczy standardowych jak również kluczy samochodowych. Dorabiane u nas klucze zawsze pasują!

Kodowanie kluczy samochodowych

Dorabianie kluczy samochodowych

Wykonawca: KWIACIARNIA i DORABIANIE KLUCZY

Zapraszamy do naszego punktu Ekspresowego Dorabiania Kluczy w Radzionkowie. Na miejscu dorabiamy klucze do zamków standardowych jak i nietypowych, klucze samochodowe. Kodujemy klucze samochodowe.

Dorabianie kluczy samochodowych

EXPRESOWE DORABIANIE KLUCZY

Wykonawca: KWIACIARNIA i DORABIANIE KLUCZY

Dorabianie i kodowanie kluczy domowych jak i samochodowych. Ekspresowe dorabianie kluczy do zamków tradycyjnych jak również dorabiamy klucze samochodowe. Zapraszamy do naszego punktu Ekspresowego Dorabiania Kluczy w Radzionkowie.

EXPRESOWE DORABIANIE KLUCZY

Pranie dywanów

Wykonawca: Karolina Auto Myjnia

Aby Twój dywan dłużej wyglądał jak nowy trzeba pamiętać o jego regularnym odkurzaniu, usuwaniu plam oraz o profesjonalnym praniu przynajmniej raz, a najlepiej dwa razy w roku. Nadmierne ilości piasku, kurzu i innych zanieczyszczeń, które kumulują się w dywanie działają jak ścierniwo i trwale uszkadzają włókna dywanu powodując przedwczesne jego zużycie.

Cena: 15 zł

Czyszczenie narożników

Wykonawca: Perfekt Pranie Wykładzin Tapicerek

Zajmujemy się profesjonalnym czyszczeniem: dywanów, wykładzin,tapicerek w domu u klienta.Specjalistyczne pranie narożnika zabrudzonego nawet mocno po zwierzakach,antyalergiczne czyszczenie dla alergików materacy. Pranie obić mebli tapicerowanych i skórzanych, czyszczeniem materacy z roztoczy,praniem tapicerki samochodowej,sprzątaniem kompleksowym biur i bloków mieszkalnych,przedszkoli. Czyszczenie dywanów metodą na wskroś w naszej pralni. Pranie ekstrakcyjne wykładzin,kanap,narożników i mechaniczne trzepanie dywanów.

Czyszczenie narożników

Ponadto oferujemy

Wykonawca: PUHW Armspol sp. z o.o.

• Pranie wykładzin podłogowych
• Okresowe, lub zgodne z warunkami umowy mycie okien
• Mycie/ czyszczenie verticali u Klienta
• Renowację, polerowanie, krystalizację, impregnację oraz pokrywanie powłokami polimerowymi posadzek marmurowych, granitowych i kamiennych
• Zaopatrywanie w środki sanitarno-higieniczne oraz chemię

Ponadto oferujemy

W okresie zimowym zapewniamy

Wykonawca: PUHW Armspol sp. z o.o.

• Bieżące odśnieżanie ciągów komunikacyjnych, placów manewrowych, chodników, pasaży
• Odladzanie ciągów komunikacyjnych ruchu osobowego, towarowego i kołowego
• Usuwanie śniegu z powierzchni dachowych,
• Posypywanie ekologicznymi środkami odśnieżonych i odlodzonych miejsc ruchu osobowego, towarowego oraz kołowego
• Pryzmowanie lub usuwanie zalegającego śniegu

Wszystkie usługi wykonujemy w sposób niezakłócający rytmu pracy Klienta.

W okresie zimowym zapewniamy