Usługi dla domu i ogrodu - sprzątanie, aranżacja wnętrz

Jesteś zainteresowany inwestowaniem w nieruchomości? Sprawdź, kto może zaoferować Ci swoje usługi. A może te lokale, które już posiadasz wymuszają konserwacji i naprawy? Tutaj znajdziesz fachowców, którzy poradzą sobie z każdym problemem. A jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem nowego mieszkania z pewnością czeka Cię urządzanie wnętrz, zakup sprzętu AGD i RTV oraz projektowanie ogrodu. Jesteśmy po to, by pomóc Ci się do tego zabrać. Do Twojej dyspozycji oddajemy bazę usług, z których możesz skorzystać, by Twój dom i ogród zachwycały.

Sprzątanie biur

Wykonawca: Moppy.pl

Firmy sprzątające Wrocław nie mogą obejść się bez https://moppy.pl/ - specjalistycznej firma sprzątająca, z ogromnym doświadczeniem - działająca na rynku od ponad 7 lat. Co ważne, Moppy specjalizuje się w usługach porządkowych dla firm. Dzięki wieloletniej współpracy z firmami, Moppy wie jakie są oczekiwania office managerów / właścicieli biur i potrafi im sprostać. Kolejnym wyróżnikiem Moppy jest to, że w ramach ceny Klient otrzymuje opiekę koordynatora, który dba o jakość sprzątania i jest główną osobą kontaktową dla Klienta. Zapraszamy Państwa do współpracy - jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania i będą Państwo zadowoleni.

Montaż klimatyzacji

Wykonawca: N.T.S. Energy Sp. z o.o. Centrum instalacji pomp ciepła, wentylacji i klimatyzacji

Oferujemy montaż klimatyzacji 1+ 1, oraz multisplit topowych producentów. Kimatyzatory z funkcją pompy ciepła nadające się do ogrzewania i schładzania pomieszczeń.
W naszej ofercie znajdują się również rozwiązania ekonomiczne-inwestycyjne, które są i idealne dla inwestycji pod wynajem.

Montaż systemu rekuperacji

Wykonawca: N.T.S. Energy Sp. z o.o. Centrum instalacji pomp ciepła, wentylacji i klimatyzacji

Oferujemy Państwu montaż systemu rekuperacji wg. wykonanego przez nas projektu.
Instalacje biurowe i przemysłowe wykonujemy na rurach spiro. Instalacje wentylacji w budynkach i mieszkaniach na systemie kanałów Pe-Flex z zabezpieczeniem antybakteryjnym. System jest na tyle elastyczny, że kanały mogą mieć średnicę 50 mm, dzięki temu mieszczą się pod wylewką lub podwieszanym sufitem. Rekuperatory do systemów renomowanych firm.

Montaż instalacji wod-kan

Wykonawca: N.T.S. Energy Sp. z o.o. Centrum instalacji pomp ciepła, wentylacji i klimatyzacji

Oferujemy Państwu montaż wg. projektu lub uzgodnień instalacji wewnątrz budynkowej wod-kan. Instalacja wykonywana jest na rurach z gwarancją i ubezpieczeniem OC na 10 lat.

Montaż pomp ciepła wraz z dostawą urządzeń

Wykonawca: N.T.S. Energy Sp. z o.o. Centrum instalacji pomp ciepła, wentylacji i klimatyzacji

Oferujemy Państwu fachową obsługę inwestycji w postaci doboru urządzeń, dostawy oraz ich montażu. W naszym portfolio uznane marki na rynkach europejskich.

Pranie tapicerki meblowej

Wykonawca: Brilliant Clean Paulina Jaworska

Oferujemy profesjonalne czyszczenie tapicerek meblowych z zastosowaniem dedykowanych środków chemicznych do rodzaju materiału. Tylko takie podejście pozwala na skuteczne usunięcie zabrudzeń oraz odoru. Meble po usłudze pozostają czyste i bezpieczne dla zdrowia.

Maszynowe czyszczenie posadzek twardych

Wykonawca: Profesjonalne Czyszczenie Kwazar

Czyszczenie posadzek i podłóg Dla Domu Firmy Biura.
Usługi realizujemy na posadzkach przemysłowych jak również w lokalach komercyjnych i w domach, mieszkaniach prywatnych. Posadzki przemysłowe, betonowe, okładzina z glazury, terakoty, gresu jest doczyszczana w procesie mycia maszynowego z zastosowaniem profesjonalnej chemii zadaniowej.
Do najpopularniejszych, realizowanych nas kategorii usług należą :Usługi sprzątania, czyszczenia specjalistycznego
Ozonowanie pomieszczeń, mieszkań, biur, aut
Mycie, czyszczenie dachów, ogrodzeń, murków
Czyszczenie, mycie kostki brukowej, bruku
Czyszczenie wykładzin, dywanów
Mycie elewacji, fasad szklanych, paneli fotowoltaicznych
Mycie maszynowe, chemiczne, posadzek, podłóg
Mycie, polimeryzacja podłóg PVC
Czyszczenie, pranie tapicerki mebli
Czyszczenie, mycie hal magazynowych, produkcyjnych

Darmowy pomiar i montaż

Wykonawca: Roltix

Darmowy pomiar i montaż na terenie Krakowa oraz okolic.

Budowa zadaszeń tarasów

Wykonawca: PergoPlus

Budowa zadaszeń tarasu, pergol drewnianych, aluminiowych z zadaszeniem tkaninowym lub lamelowym. Osłony okien, przeszklenia ogrodów zimowych.

Montaż i serwis automatyki do bram

Wykonawca: Smart Systems Paweł Gaczkowski

Montaż, sprzedaż i serwis automatyki do bram przesuwnych, skrzydłowych, uchylnych i segmentowych, rolowanych. Montaż klawiatur kodowych i czytników kart do furtek, drzwi wejściowych, bram i innych urządzeń z możliwością zdalnej obsługi.

Wynajem wirtualnego biura

Wykonawca: Regista sp. z o.o.

Regista to wirtualne biuro oferujące Twojej firmie nowoczesną siedzibę w centrum Białegostoku przy ułamku ceny fizycznej lokalizacji.

Co to znaczy?

Możesz zarejestrować firmę na nasz adres i cieszyć się lokalizacją w centrum. My będziemy obsługiwali Twoją korespondencję, listy oraz paczki, które przychodzą na adres naszego biura. Korespondencję skanujemy i wysyłamy mailowo do naszych klientów, a raz na określony czas wszystko prześlemy kurierem na Twój adres.

Dodatkowo każdy z pakietów zawiera dostęp do biurka ze sprzętem IT (8h w ciągu miesiąca) oraz dostęp do miejsca spotkań z klientami (czas w zależności od wybranego pakietu). W każdej chwili możesz przyjść w godzinach otwarcia i wydrukować lub zeskanować potrzebne dokumenty.

Umowę podpiszemy w 30min, a wszystko zostanie zrobione online.

Posiadamy zaplecze socjalne w którym w trakcie pobytu możesz zrobić sobie lub swoim klientom kawę czy herbatę.

Oferujemy elastyczne pakiety usług od 79zł za miesiąc!

Po więcej informacji zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego oraz na naszą stronę internetową - Regista wirtualne biuro Białystok.

English/Русский - WhatsApp, Viber, Telegram, email.

https://regista.pl

Cena: 79 zł

Piece Viessmann Serwis

Wykonawca: XVERTIV Paweł Sutor

Palniki Piece VIESSMANN Kotły SERWIS Kotłownie Piece Palniki Olejowe i Gazowe - Serwis palników gazowych i olejowych ,Nagrzewnice piece kotły przemysłowe,Piece lakiernie Części do palników ,Automaty palnikowe ,Akcesoria do palników olejowych i gazowych ,Regulatory Mocy sterowniki ,Elektrody zapłonowe i kontrolne płomienia ,Drążki Dyszowe ,Dysze olejowe Danfoss ,Czujniki Płomienia ,Kable Wtyczki,Klapy ,Prowadnice elementy ruchome przepustnic, obudowy ,pokrywy,sprzęgła do pomp, pompy olejowe, serwomotory napędy,Rury płomieniowe , tarcze spiętrzające I INNE PALNIKI
Burners RAPIDO; VIESSMANN; CUENOD, BUDERUS; DE DIETRICH; SCHAFER; JUNKERS; VAILANT; FEROLLI, KORTING , ELCO; GIERSCH; HERRMANN , LAMBORGHINI, GOLLING , FORNAX , CONDESA, IMMERGAS, TERMET , ULRICH , Boren, Baltur, Vario, SCHEER, XARAM,INTERCAL , MAN , RIELLO ,WOLF , BROTJE, OILON, Maxon,ECOFLAM , BALTUR , BENTONE , HANSA , ferroli, torus, ariston ,eco, Kroll, Clean Burn, CIB Unigas,
e-mail: biuro@xvertiv.com , e-mail: palniki@xvertiv.com
https://www.facebook.com/media/set/?vanity=178512685524713&set=a.4145779308798011 (VIESSMANN - SERWIS PRZEGLĄDY PIECÓW KOTŁOWNI )

https://pl-pl.facebook.com/pg/Xvertiv-178512685524713/groups/?ref=page_internal
http://www.xvertiv.com/przemysłowe-palniki-olejowe-serwis.aspx
http://www.xvertiv.com/przemysłowe-palniki-serwis.aspx
http://www.xvertiv.com/palniki-gazowe-olejowe-przemysłowe-serwis.aspx
http://www.xvertiv.com/palniki-gazowe-przemysłowe.aspx
http://www.xvertiv.com/Montaż-serwis-wymiany-palników-gazowych-olejowych-kraków.aspx
https://xvertivcom-palniki-czesci-zamienne-elco-giersch-riello.business.site/
https://xvertiv-com-palniki-elco-giersch-riello.business.site/
https://xvertiv-palniki-gazowe-olejowe-elco.business.site/
https://xvertiv-piece-brotje-czesci-zamienne.business.site/
https://xvertiv-piece-wolf-czesci-zamienne.business.site/
http://www.xvertiv.com/Serwis-palników-olejowych-kraków.aspx
http://www.xvertiv.com/Palniki-kotły-piece-gazowe-olejowe-naprawy-serwis-części.aspx
http://www.xvertiv.com/Serwis-obsługa-palników-kotłów-gazowych-kraków.aspx
Zakopane, Rybnik, Bielsko-Biała,Chrzanów,Trzebinia,Olkusz,Bukowina Tatrzańska,Bukowno,Poronin, Nowy Targ,Białka Tatrzańska, Rabka, Limanowa, Mszana Dolna, Koninnki, Tymbark, Sucha Beskidzka, Jordanów, Zawoja, Przemyśl, Sanok, Dębica, Łódź, Katowice, Nysa, Kędzierzyn Koźle, Toruń, Cała Polska - Poland,Lublin, Tarnobrzeg, Przemyśl, Krosno, Rzeszów, Brzesko, Brzesko Nowe, Dąbrowa Tarnowska, Proszowice, Busko Zdrój,Wadowice, Oświęcim, Żywiec, Opatów, Końskie , Włoszczowa, Jędrzejów, Starachowice, Ostrowiec Świętokrzyski, Staszów, Mielec, Dębica, Jasło, Kolbuszowa, Brzozów, Strzyżów,Kraków,małopolska,Tarnów,Rzeszów,Sandomierz,Radom,Kielce,Olkusz,Bukowina Tatrzańska,Bukowno,Poronin,Nowy Targ,Białka Tatrzańska, Rabka, Limanowa, Mszana Dolna

WEISHAUPT Palniki Części zamienne SKLEP z Palnikami

Wykonawca: XVERTIV Paweł Sutor

Palniki Weishaupt Serwis - Palniki Olejowe i Gazowe - Serwis palników gazowych i olejowych ,Nagrzewnice piece kotły przemysłowe,Piece lakiernie Części do palników ,Automaty palnikowe ,Akcesoria do palników olejowych i gazowych ,Regulatory Mocy sterowniki ,Elektrody zapłonowe i kontrolne płomienia ,Drążki Dyszowe ,Dysze olejowe Danfoss ,Czujniki Płomienia ,Kable Wtyczki,Klapy ,Prowadnice elementy ruchome przepustnic, obudowy ,pokrywy,sprzęgła do pomp, pompy olejowe, serwomotory napędy,Rury płomieniowe , tarcze spiętrzające I INNE PALNIKI
Burners RAPIDO; VIESSMANN; CUENOD, BUDERUS; DE DIETRICH; SCHAFER; JUNKERS; VAILANT; FEROLLI, KORTING , ELCO; GIERSCH; HERRMANN , LAMBORGHINI, GOLLING , FORNAX , CONDESA, IMMERGAS, TERMET , ULRICH , Boren, Baltur, Vario, SCHEER, XARAM,INTERCAL , MAN , RIELLO ,WOLF , BROTJE, OILON, Maxon,ECOFLAM , BALTUR , BENTONE , HANSA , ferroli, torus, ariston ,eco, Kroll, Clean Burn, CIB Unigas,

https://pl-pl.facebook.com/groups/4277788948902398/?ref=pages_profile_groups_tab&source_id=178512685524713
https://pl-pl.facebook.com/pg/Xvertiv-178512685524713/groups/?ref=page_internal
https://www.youtube.com/channel/UC714Ckzq7zLobUO4WfnUMCw
http://www.xvertiv.com/Serwis-palników-olejowych-kraków.aspx
http://www.xvertiv.com/Palniki-kotły-piece-gazowe-olejowe-naprawy-serwis-części.aspx
http://www.xvertiv.com/Serwis-obsługa-palników-kotłów-gazowych-kraków.aspx
https://xvertivcom-palniki-czesci-zamienne-elco-giersch-riello.business.site/
https://xvertiv-com-palniki-elco-giersch-riello.business.site/
https://xvertiv-palniki-gazowe-olejowe-elco.business.site/
https://xvertiv-piece-brotje-czesci-zamienne.business.site/
https://xvertiv-piece-wolf-czesci-zamienne.business.site/
http://www.xvertiv.com/Obsługa-serwis-eksploatacja-kotłowni-gazowych-olejowych.aspx
http://www.xvertiv.com/Palniki-kotłownie-gazowe-nagrzewnice-serwis.aspx
http://www.xvertiv.com/Serwis-Palników-Gazowych.aspx
http://www.xvertiv.com/Montaż-serwis-wymiany-palników-gazowych-olejowych-kraków.aspx
http://www.xvertiv.com/Serwis-części-do-palników-gazowych-olejowych.aspx
Kraków,małopolska,Tarnów,Rzeszów,Sandomierz,Lublin,Radom,Kielce,Białystok,Olsztyn,Warszawa ,Elbląg,Trójmiasto,Raciechowice,Dobczyce,Grudziądz,Bydgoszcz ,Koszalin,Gdynia, Olsztyn, Elbląg, Leszno, Konin, Złotów, Piła, Kalisz, Włocławek, Płoc, Legnica, Wrocław, Wałbrzych, Kłodzko, Oleśnica, Brzeg, Nysa, Prudnik, Krapkowice, Kluczbork, Strzelce Opolskie, Racibórz, Jastrzębie Zdrój, Żory, Pszczyna, Myszków, Będzin,Tarnawskie Góry, Chełm, Biała Podlaska, Zamość, Radom, Lublin, Tarnobrzeg, Przemyśl, Krosno, Rzeszów, Brzesko, Brzesko Nowe, Dąbrowa Tarnowska, Proszowice, Busko Zdrój,Wadowice, Oświęcim, Żywiec, Opatów, Końskie , Włoszczowa, Jędrzejów, Starachowice, Ostrowiec Świętokrzyski, Staszów, Mielec, Dębica, Jasło, Kolbuszowa, Brzozów, Strzyżów, Toruń,Płock,Włocławek,Częstochowa,Katowice,Rybnik,Nysa,Zakopane,Nowy Sącz,Limanowa,Bielsko-Biała,Gliwice,Zabrze,Opole,Katowice

Riello palniki części zamienne do palników Gazowych i Olejowych

Wykonawca: XVERTIV Paweł Sutor

Riello burners Gas-Oil / Serwis,Części Riello Palniki Olejowe,Gazowe Kraków ,Serwis Palników olejowych Riello Burners Serwis palników RIELLO Palniki RG GULIWER BS 2,3,4 D/M / RS 28/34/40 Palnik Gazowe Olejowe obsługa serwis części zamienne sklep sprzedaż oferty dokumentacja techniczna instrukcja serwisowa xvertiv kraków Polska ,części zamienne sklep sprzedaż oferty dokumentacja techniczna instrukcja serwisowa xvertiv kraków , Kable zapłonowe ,elektroda jonizacji płomienia ,sterowniki,Zawory Gazowe ,Dungs czujniki ciśnienia gazu,Powietrza ,Klapy powietrza Serwomotory ,Czujniki , Presostaty, Zawory Gazowe ,Automaty Palnikowe, Elektrody Kontrolne
https://www.facebook.com/groups/3763171837113370/ (RIELLO PALNIKI )

https://xvertivcom-palniki-czesci-zamienne-elco-giersch-riello.business.site/
https://xvertiv-com-palniki-elco-giersch-riello.business.site/
https://xvertiv-palniki-gazowe-olejowe-elco.business.site/
https://xvertiv-piece-brotje-czesci-zamienne.business.site/
https://xvertiv-piece-wolf-czesci-zamienne.business.site/

http://www.xvertiv.com/Serwis-palników-olejowych-kraków.aspx
http://www.xvertiv.com/Palniki-kotły-piece-gazowe-olejowe-naprawy-serwis-części.aspx
http://www.xvertiv.com/Serwis-obsługa-palników-kotłów-gazowych-kraków.aspx
http://www.xvertiv.com/Serwis-Palników-Gazowych.aspx
http://www.xvertiv.com/Obsługa_serwisowa-serwis-przeglądy-kotłowni-gazowych-olejowych.aspx
http://www.xvertiv.com/Piece-kotły-palniki-olejowe-kotłownie-kraków.aspx
http://www.xvertiv.com/Obsługa-serwis-eksploatacja-kotłowni-gazowych-olejowych.aspx
http://www.xvertiv.com/Palniki-kotłownie-gazowe-nagrzewnice-serwis.aspx
http://www.xvertiv.com/Serwis-Palników-Gazowych.aspx
http://www.xvertiv.com/Montaż-serwis-wymiany-palników-gazowych-olejowych-kraków.aspx
http://www.xvertiv.com/Serwis-części-do-palników-gazowych-olejowych.aspx
http://www.xvertiv.com/Serwis-części-palników-kotłów-pieców-olejowych.aspx
http://www.xvertiv.com/Obsługa_serwisowa-serwis-przeglądy-kotłowni-gazowych-olejowych.aspx
http://www.xvertiv.com/Serwis-obsługa-palników-kotłów-gazowych-kraków.aspx
http://www.xvertiv.com/Serwis-Obsługa-Palników-Przemysłowych.aspx
http://www.xvertiv.com/Obsługa-serwis-kotła-parowego.aspx
http://www.xvertiv.com/Obsługa-serwis-eksploatacja-kotłowni-gazowych-olejowych.aspx
http://www.xvertiv.com/Serwis-części-palników-kotłów-pieców-olejowych.aspx
Kraków,małopolska,Swoszowice,Tarnów,Rzeszów,Sandomierz,Lub lin,Radom,Kielce,Białystok,Olsztyn,Warszawa ,Elbląg,Trójmiasto,Raciechowice,Dobczyce,Grudziądz,Bydgoszcz , Toruń,Płock,Włocławek,Częstochowa,Katowice,Rybnik,Nysa,Za kopane,Nowy Sącz,Limanowa,Bielsko-Biała,Gliwice,Zabrze,Opole,Wrocław,Wa ł brzych,Legnica,Jelenia Góra, Zielona Góra, Poznań, Szczecin, Gorzów Wielkopolski, Koszalin, Słupsk,Zakopane,Rybnik,Bielsko-Biała,Chrzanów,Trzebinia,Olkusz,Bukowina Tatrzańska, Poronin, Nowy Targ, Rabka, Limanowa, Mszana Dolna, Tymbark, Sucha Beskidzka, Jordanów, Zawoja, Przemyśl, Sanok, Dębica, Łódź, Katowice,

Palniki Olejowe Riello Gulliver BS 1-4D / RG / GL

Wykonawca: XVERTIV Paweł Sutor

Palniki Olejowe Riello RG 0 R, RG 0,1 R, RG 1 R , RG 2, Riello RG 2 D, RG 3, RG 3 D , RG 4 D, RG 4 S, Riello RG 5 D, Riello RG 5 D S, RIELLO Gulliver BS3/M 917 ,Palnik BS2 / M, BS4 M ,BS. RBL 552SE do palników RG2-RG5D,Riello 40 GS20 ,Riello 40,BS 2,3,4 D/M / RS/RL28-34-40 , Riello BS 1 Moc 16-52 kw, BS 2 Moc 35-91 kw, Riello BS 2 Moc 35/40-91 kw dwustopniowy, Riello BS 2/M Moc 26/49-91 kw Palnik Modulowany , Riello BS 3 Moc 65-189 kw, Palnik gazowy modulowany Riello BS 3/M Moc 48/79-195 kw, Riello BS 3 D Moc 64 / 75-189 kw, Riello BS 4 Moc palnika 110-246 kw, Palnik gazowy dwustopniowy Riello BS 4 D Moc 110 / 140-246 kw, Modulowany Palnik Riello BS 4/M zakres mocy pracy palnika gazowego 68 /140-250 kw

XVERTIV FACBOOK GROUPS PALNIKI ( wejdź i zobacz naszą pełną ofertę )
biuro (małpa) xvertiv.com

https://pl-pl.facebook.com/groups/3763171837113370/?mibextid=HsNCOg
https://www.facebook.com/Xvertiv-178512685524713/services/?ref=page_internal
https://www.facebook.com/Xvertiv-178512685524713/groups
https://www.facebook.com/groups/262531218604991
https://www.facebook.com/groups/262531218604991/media

https://xvertivcom-palniki-czesci-zamienne-elco-giersch-riello.business.site/
https://xvertiv-com-palniki-elco-giersch-riello.business.site/
https://xvertiv-palniki-gazowe-olejowe-elco.business.site/
https://xvertiv-piece-brotje-czesci-zamienne.business.site/


http://www.xvertiv.com/Serwis-obsługa-palników-kotłów-gazowych-kraków.aspx
http://www.xvertiv.com/Serwis-Obsługa-Palników-Przemysłowych.aspx
http://www.xvertiv.com/Obsługa-serwis-kotła-parowego.aspx
http://www.xvertiv.com/Obsługa-serwis-eksploatacja-kotłowni-gazowych-olejowych.aspx
http://www.xvertiv.com/Serwis-części-palników-kotłów-pieców-olejowych.aspx
http://www.xvertiv.com/Serwis-obsługa-palników-kotłów-gazowych-kraków.aspx
http://www.xvertiv.com/palniki-gazowe-olejowe-przemysłowe-serwis.aspx
Kraków,małopolska,Tarnów,Rzeszów,Sandomierz,Lublin,Radom,Kielce,Białystok,Olsztyn,Warszawa ,Elbląg,Trójmiasto,Raciechowice,Dobczyce,Grudziądz,Bydgoszcz ,Koszalin,Gdynia, Olsztyn, Elbląg, Leszno, Konin, Złotów, Piła, Kalisz, Włocławek, Płoc, Legnica, Wrocław, Wałbrzych, Kłodzko, Oleśnica, Brzeg, Nysa, Prudnik, Krapkowice, Kluczbork, Strzelce Opolskie, Racibórz, Jastrzębie Zdrój, Żory, Pszczyna, Myszków, Będzin,Tarnawskie Góry, Chełm, Biała Podlaska, Zamość, Radom, Lublin, Tarnobrzeg, Przemyśl, Krosno, Rzeszów, Brzesko, Brzesko Nowe, Dąbrowa Tarnowska, Proszowice, Busko Zdrój,Wadowice, Oświęcim, Żywiec, Opatów, Końskie , Włoszczowa, Jędrzejów, Starachowice, Ostrowiec Świętokrzyski, Staszów, Mielec, Dębica, Jasło, Kolbuszowa, Brzozów, Strzyżów, Toruń,Płock,Włocławek,Częstochowa,Katowice,Rybnik,Nysa,Zakopane,Nowy Sącz,Limanowa,Bielsko-Biała,Gliwice,Zabrze,Opole,Wrocław,Wałbrzych,Legnica,Jelenia Góra, Zielona Góra,Piła,Poznań, Szczecin, Gorzów Wielkopolski, Koszalin, Słupsk,Zakopane, Rybnik, Bielsko-Biała,Chrzanów,Trzebinia,Olkusz,Bukowina Tatrzańska,Bukowno,Poronin, Nowy Targ,Białka