Usługi reklamowe i marketingowe - agencje reklamowe

Zakładasz nową firmę, albo chcesz przypomnieć o tej, która już istnieje? Potrzebujesz więc szeroko zakrojonej akcji promocyjnej. Pamiętaj, że odpowiednia reklama i marketing są drogą do sukcesu. Z pewnością pomoże Ci skuteczna reklama internetowa lub reklama w telewizji. W naszym katalogu znajdź ludzi, którzy ją dla Ciebie przygotują. Wyszukaj też specjalistów od public relations – na pewno pomogą stanąć Twojej firmie na nogi. Nie obejdzie się też bez ulotek, których wykonanie możesz zlecić firmom oferującym usługi graficzne.

Filmowanie przez Studio Filmowe

Wykonawca: Alpha Creation Studio Filmowe

To Ty decydujesz, które momenty mają być uchwycone przez filmowanie. Od Ciebie zależy potencjał informacyjny dynamicznych video klipów. Liczy się, czego potrzebujesz – Ty, Twój biznes, lub może Twój najważniejszy projekt? Może potrzebny Ci jest film reklamowy, albo wizerunkowy? Teledysk? Dokument o historii Twojego projektu? zdjęcia dla biznesu? Może oprawa video na stronę www przedsiębiorstwa?
Jako cenione na terenie województwa Zachodniopomorskiego studio zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest profesjonalizm i dotrzymywanie terminów. Bez względu na to co bardzo chciałbyś stworzyć- rola przekazu wideo jest absolutnie istotna i nie należy jej ignorować. Promowanie przez video marketing w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne w kampaniach reklamowych więc postaw na sprawdzone i przetestowane studio.

To właśnie Ty i Twoja Firma określacie moc i przesłanie swojego teledysku. Naszą misją jest sfilmowanie tego w najlepszy sposób.

Pakowanie Flow Pack

Wykonawca: LT-1 s.c. Producent upominków reklamowych

Specjalizujemy się w pakowaniu:

 • gadżetów reklamowych;
 • ulotek i innych druków;
 • kart magnetycznych, rabatowych, telefonicznych i innych
 • artykułów chemii gospodarczej;
 • artykułów biurowych;
 • sztućców itp.
W trakcie pakowanie używamy tylko najwyższej jakości folii, dopuszczonej do kontaktu z żywnością, posiadającej atest Polskiego Związku Higieny.
Gwarantujemy krótkie terminy oraz konkurencyjne ceny.

Znakowanie gadżetów reklamowych

Wykonawca: LT-1 s.c. Producent upominków reklamowych

Znakowanie produktów reklamowych:

 • haft komputerowy
 • znakowanie laserem
 • termotransfer
 • druk solwentowy
 • naklejki wypukłe
 • tampodruk
 • sitodruk
 • druk cyfrowy
Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na naszej stronie internetowej.

Smycze reklamowe

Wykonawca: LT-1 s.c. Producent upominków reklamowych

W naszej ofercie znajdą Państwo smycze reklamowe z nadrukiem pełno kolorowym na białej taśmie. Dostępne są smycze o szerokości taśm to 10 mm, 15 mm, 20 mm, 25 mm.

Nadruk na smyczach wykonujemy techniką sublimacji z jednej lub z dwóch stron. Smycze mogą mieć różne rodzaje łącznika: z klamerką rozpinającą lub bez klamerki rozpinającej tzn. smycz z końcówką. Do smyczy można zastosować różne końcówki : karabinek, karabinek z uchwytem na telefon, uchwyt na telefon, kółeczko, otwieracz. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie internetowej i składania zamówień.

Magnesy

Wykonawca: LT-1 s.c. Producent upominków reklamowych

Dostępne w naszej ofercie magnesy reklamowe oprócz funkcji reklamowej i ozdobnej, mogą służyć też do przymocowywani na lodówce oraz innych metalowych meblach.
Realizujemy zlecenia pod konkretne zamówienia a o kolorystyce i wielkości decyduje klient.
Sprzedajemy magnesy płaskie, magnesy wypukłe, magnesy trójwymiarowe, magnesy akrylowe oraz notesy magnetyczne. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszej firmy.

Ekspozytory druciane na ladę

Wykonawca: ISET

Oferujemy Państwu szeroką gamę ladowych ekspozytorów sklepowych. Samodzielnie ustalacie ilość i rodzaj haków oraz rozłożenie na powierzchni stojaka. Może być wykorzystywany na najróżniejszy asortyment zaczynając od wierteł, kart prepaid, zawieszek zapachowych, pamięci pendrive itp. Na górze znajduje się miejsce na logo producenta. Stojaki wykonane z drutu malowanego proszkowo są bardzo trwałe i funkcjonalne.

Cena: 65 zł

Izolatki, podział pomieszczeń na mniejsze COVID

Wykonawca: EXPO-MONT Grzegorz Bogusz, Piotr Bogusz

Pomożemy dopasować pomieszczenia (tymczasowo) tka, aby zrobić z nich kilka mniejszych. Przydatne szczególnie w przedszkolach i szkołach, gdzie zachodzi potrzeba podzielenia grup na mniejsze (z zachowaniem dystansu społecznego). Zbudujemy izolatki, szatnie i inne pozwalające zachować bezpieczny dystans od innych. Zabudujemy stołówki w sposób pozwalający na bezpieczne korzystanie. Korzystamy z systemu OCTA, oderujemy czasowy wynajem zamontowanej przez nas konstrukcji lub kupna na własność.

Recepcje, szatnie, garderoby dostosowane do COVID

Wykonawca: EXPO-MONT Grzegorz Bogusz, Piotr Bogusz

Budujemy konstrukcje takie jak recepcje, szatnie, garderoby i inne – które pozwalają na obsługę gości możliwie bezkontaktowo i z zachowaniem dystansu społecznego. Używamy np. przezroczystych ekranów PLEXI.

Budowa stoisk targowych

Wykonawca: EXPO-MONT Grzegorz Bogusz, Piotr Bogusz

Budujemy stoiska targowe wg instrukcji klienta. Stoiska systemowe (gotowe wzorce) lub bardziej zindywidualizowane. Korzystamy z wysokiej jakości materiałów i zapewniamy profesjonalną obsługę od początku realizacji. Oferujemy nasze usługi na terenie całej Polski.

Wykonanie wizytówki w wyszukiwarce Google i Mapach Google

Wykonawca: TREND+BRAND - Izabella Karnauch

Czy Twoja firma jest widoczna na najbardziej popularnej stronie w Polsce, czyli w Google?

Jeśli nie…. koniecznie zadzwoń, a pomogę Ci zaistnieć w lokalnych wynikach wyszukiwania w Google oraz uzyskać wysoką pozycję w Mapach Google.

Jeśli prowadzisz biznes lokalny biznes - jesteś restauratorem, fryzjerem, budowlańcem, masz warsztat samochodowy, salon kosmetyczny lub prowadzisz warzywniak, to kierujesz swoje usługi do klientów z najbliższej okolicy, najczęściej mieszkających w tym samym mieście. Wizytówka Google jest doskonałym narzędziem do promowania lokalnych firm.

Odpowiednio zoptymalizowana i profesjonalnie przygotowana wizytówka pomaga w dotarciu do potencjalnych klientów oraz potrafi wygenerować nawet 1/4 ruchu na stronie internetowej oraz zwiększyć widoczność firmy w wyszukiwarce Google i Mapach Google, co skutkuje wyższą sprzedażą usług i produktów. Ponadto, aktualne i pełne dane na temat lokalnego biznesu w Google ułatwią również obecnym nabywcom produktów i kontrahentom współpracę z prowadzoną przez Ciebie firmą.

Wszystkich moich klientów szkolę z samodzielnego prowadzenia wizytówki Google, dodawania zdjęć i promocji, odpowiadania na opinie i wiadomości od klientów oraz analizowania statystyk. Przez 12 m-cy od stworzenia wizytówki - jeśli jest taka wola klienta - zachowuję do niej dostęp i pomagam w sytuacjach kryzysowych (np. negatywne opinie) oraz przy konfiguracji promocji i reklam.

Usługi Cnc - frezowanie i wycinanie z drewna

Wykonawca: Drewpart - F.P.H.U Drewpart

Wycinanie i frezowanie w drewnie i materiałch drewnopochodnych. Usługi cnc oraz grawerowania laserowego. Współpracujemy z agencjami reklamowymi. Produkujemy gadżety reklamowe oraz wszelkiego rodzaju ozdoby drewniane i wiele innych projektów. Zapraszmy do współpracy. Zapytania należy kierować na adres: biuro@drewpart.pl

Koszyczek na kratę z drutu

Wykonawca: ISET

Produkt został wykonany z perforacji i może być przeznaczony do zawieszania na kratownicach. Mamy także model z mocowaniem na perforację. Małe koszyki przydadzą się w każdym sklepie gdzie trzeba wyeksponować drobne produkty

Ścianka na plakaty A3

Wykonawca: ISET

Oferujemy ściankę ekspozycyjną przeznaczoną na sześć plakatów rozmiaru A3. Aluminiowa konstrukcja stojąca na 4 mmm stalowych nogach. Plakaty reklamowe widoczne są dwustronnie dla odbiorców. Produktu można ustawić na witrynie okiennej np. w biurze nieruchomości lub na wystawach.

Cena: 719 zł

Produkcja scenografii

Wykonawca: Na Tkaninie - Kasper Surowiecki

Oferta naszej firmy obejmuje również obsługę konferencji, przedstawień artystycznych, happeningów i innych eventów, podczas których potrzebne jest tło wykonane z tkaniny.
Zajmujemy się dostarczaniem wysokiej jakości tkanin w dowolnym rozmiarze i kolorze, z wybranego materiału i z oryginalnym designem. Zamówione produkty dostarczamy pod wskazany adres, pomagamy w jego instalacji. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Flagi na zamówienie

Wykonawca: Na Tkaninie - Kasper Surowiecki

Specjalizujemy się wytwarzaniu profesjonalnych flag reklamowych. Jesteśmy w stanie na poliestrową tkaninę nanieść praktycznie każdą grafikę czy logo przedsiębiorstwa.
Wykonujemy zarówno flagi firmowe, reklamowe jak i maszty przenośne. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta, wysoką trwałość oraz jakość nadruków. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.