Usługi reklamowe i marketingowe - agencje reklamowe

Zakładasz nową firmę, albo chcesz przypomnieć o tej, która już istnieje? Potrzebujesz więc szeroko zakrojonej akcji promocyjnej. Pamiętaj, że odpowiednia reklama i marketing są drogą do sukcesu. Z pewnością pomoże Ci skuteczna reklama internetowa lub reklama w telewizji. W naszym katalogu znajdź ludzi, którzy ją dla Ciebie przygotują. Wyszukaj też specjalistów od public relations – na pewno pomogą stanąć Twojej firmie na nogi. Nie obejdzie się też bez ulotek, których wykonanie możesz zlecić firmom oferującym usługi graficzne.

Ścianka reklamowa

Wykonawca: iRollup Ścianki reklamowe

Ścianka pop up łukowa
Konstrukcja: aluminiowa z systemem zabezpieczeń - zapobiega uszkodzeniom konstrukcji
Opakowanie:
- kufer z twardego PCV, który może służyć jako trybunka lub
- troiler transportowy
Funkcje specjalne:
- półautomatyczny sposób rozkładania
- panele mocowane na listwach magnesowych
Waga: 8kg bez wydruku

GWARANCJA JAKOŚCI
Drukujemy na japońskich ploterach firmy Roland

Laminat oraz wyklejanie paneli przebiega maszynowo na profesjonalnych laminarkach francuskiej firmy KALA, a nie ręcznie na wodę.

Wszystkie panele graficzne są docinane na profesjonalnych trymerach z dokładnością cięcia do 0,2 mm - zapewnia to idealne pasowanie paneli na ściance

Grafika
na podkład zastosowany wysokiej jakości materiał STOPLIGHT (nie przepuszcza światła),
pełnokolorowy, fotorealistyczny wysokiej jakości druk wykonany technologią cyfrową, na maszynie sześciokolorowej, w rozdzielczości 1440 dpi,
grafika pokryta laminatem matowym

Wyposażenie
- konstrukcja ścianki
- magnesy
- listwy magnetyczne
- usztywnienia z klejem 3M
- oświetlenie: dwa halogeny (opcjonalnie)
- blat drewnopodobny (opcjonalnie)
- kufer z twardego PCV lub troiler transportowy (opcjonalnie)
- grafika na kufer

Cena: 1299 zł

Ścianka reklamowa

Krówki reklamowe i okolicznościowe

Wykonawca: KROMO krówki reklamowe i okolicznościowe

DLA TWOJEJ FIRMY
Jesteś specjalistą w swojej branży. Chcesz w profesjonalny sposób przedstawić swoją firmę, zaprezentować markę nowym odbiorcom, docenić partnerów biznesowych słodkim gadżetem reklamowym.
KROMO krówka jest właśnie dla Ciebie!

NA UROCZYSTOŚĆ
Chcesz, by ten szczególny dzień był wyjątkowy. Wkrótce ślub, pierwsza komunia, chrzest dziecka. Zastanawiasz się, jak podziękować Twoim gościom, by zapamiętali te piękne chwile na długo.
KROMO krówka jest właśnie dla Ciebie!

NA PREZENT
Zastanawiasz się nad niespodzianką dla przyjaciół lub ukochanej osoby. Planujesz coś szalonego, niebanalnego na urodziny, imieniny, wieczór panieński, a może spotkanie klasowe po latach?
KROMO krówka jest właśnie dla Ciebie!

Krówki reklamowe i okolicznościowe

Kosze robione ręcznie na szydełku

Wykonawca: P.P.U.H.EDMAX

Eleganckie kosze robione ręcznie na szydełku.Takie kosze możemy wykorzystać jako osłonki na doniczkę. Zachęcam do składania zamówień.Jest to komplet w który wchodzi trzy różnej wielkości koszy. Idealnie się prezentują w naszym domu.Sprawdzą się również jako prezent. Z klientem ustalam także kolor koszy.Robione z wysokiej jakości materiału sznur bawełniany numer 5 mm

Cena: 120 zł

Kosze robione ręcznie na szydełku

Dywan ręcznie robiony na szydełku

Wykonawca: P.P.U.H.EDMAX

Usługa rękodzieło.Dywan robiony na szydełku.Zachęcam do składania zamówień.Elegancki i oryginalny dywan piękna ozdoba naszego domu. Dywan ma średnicę 150 cm kolor ekri. Robiony ręcznie ze sznura bawełnianego numer 5 mm Cena zależna od wielkości i od wzoru.Czas realizacji to około dwóch tygodni.Można ustalić każdy kolor dywanika

Cena: 500 zł

Dywan ręcznie robiony na szydełku

Znaczki z naklejką wypukłą 3D

Wykonawca: LT-1 s.c. Producent upominków reklamowych

Znaczki z naklejkami 3D (określane niekiedy jako piny, pinsy, przypinki) składają się z metalowego podkładu z dowolnym zapięciem pokrytego powłoką epoksydową (szpilka, klips) oraz naklejki wypukłej 3D.
W swojej ofecie poza standardowymi kształtami znaczków jesteśmy w stanie zaoferować na życzenie klienta wykonanie dowolnego kształtu i wymiaru znaczka.
Gwarantujemy wysoką jakość produktu.

Znaczki z naklejką wypukłą 3D

Breloko-otwieracze

Wykonawca: LT-1 s.c. Producent upominków reklamowych

Breloko-otwieracze są bardzo estetycznym sposobem na promocję firmy. Kształty jak i wymiary są dowolne według życzeń indywidualnych klientów. Dodatkowo do każdego breloka jest możliwość dołączenia specjalnego łącznika z dwoma naklejkami 3D. Na tym miejscu można umieścić dodatkowo logo firmy i potrzebne dane teleadresowe.

Breloko-otwieracze

Otwieracze odlewane

Wykonawca: LT-1 s.c. Producent upominków reklamowych

Otwieracze odlewane to skuteczny i trwały sposób na promocję firmy. Jest to funkcjonalny gadżet, który będzie służył przez długie lata. Jesteśmy w stanie wykonać prawie każdy kształt otwieracza w zależności od upodobań klienta. Stop z jakiego jest on wykonany to ZnAl. Ponadto otwieracze odlewane wykańczane są ozdobnymi powłokami galwanicznymi.

Otwieracze odlewane

Breloki metalowe i odlewane z naklejką wypukła 3D

Wykonawca: LT-1 s.c. Producent upominków reklamowych

Breloki metalowe z naklejką wypukłą 3D to estetyczny i niedrogi sposób na promocję firmy i jej produktów. Wiele firm stosuje breloki jako wzbogacenie strategii marketingowej oraz sposób na rozpowszechnienie wizerunku i loga firmy. Breloki zdobione są naklejkami wypukłymi 3D, które mogą posiadać dowolną grafikę i kształt.Naklejki wypukłe 3D doklejane na brelokach zalewane są żywicą poliuretanową, która jest odporna na UV i warunki atmosferycznych.

Breloki metalowe i odlewane z naklejką wypukła 3D

Naklejki wypukłe 3D

Wykonawca: LT-1 s.c. Producent upominków reklamowych

Specjalizujemy się w produkcji samoprzylepnych naklejek wypukłych, których zaletą jest bardzo dobra przyczepność do podłoża, odporność na działanie czynników zewnętrznych, promieniowanie UV, środków chemicznych i trwałość kolorystyki.
Naklejki drukujemy w technice sitodruku, offsetu i cyfrodruku, w dowolnym kształcie, formacie i kolorystyce (systemem Pantone i CMYK).

Naklejki wypukłe 3D

Zakładka do książki

Wykonawca: Merea Agencja Reklamowa

Zakładka do książki „dom”, zestaw karteczek samoprzylepnych w 6 kolorach, nadrukowana linijka.
Wymiary: 6 x 21,4 x 0,3 cm
Dostępne kolory:niebieski, czerwony, naturalny

Zakładka do książki

Power bank 2200 mAh

Wykonawca: Merea Agencja Reklamowa

ECO power bank (przenośny akumulatorek) służący do ładowania tabletów, telefonów oraz MP3/4, wykonany z drewna. Pojemność 2200 mAh. W zestawie z kabelkiem z wtyczką mikro USB i USB.

Power bank 2200 mAh

Pojemnik na długopisy „kontener na śmieci”

Wykonawca: Merea Agencja Reklamowa

Pojemnik na długopisy „kontener na śmieci”

Haki plastikowe do kartonu

Wykonawca: POP Time Sp. z o.o.

Oferujemy szeroki wybór akcesoriów do standów kartonowych, między innymi:
haki plastikowe, kołki, śruby viking, nity introligatorskiej, złączki, listwy cenowe, podpórki do półek kartonowych i wiele innych.

Haki plastikowe do kartonu

Wirtualnay spacer

Wykonawca: FOTOS

Wycieczka wirtualna to forma prezentacji łącząca wiele panoram sferycznych w jedną całość. Stanowi doskonałą formę prezentacji miejsc i produktów, a w jej obrębie możliwe jest scalanie różnego rodzaju materiałów multimedialnych. Dostarczana jest klientom w postaci odrębnej strony internetowej lub kodu źródłowego łatwego do osadzenia w istniejącym serwisie.Spacery wirtualne sprawdzają się doskonale jako forma prezentacji obiektów zamkniętych i terenów otwartych. Ich głównym zadaniem jest prezentacja danego miejsca z punktu widzenia obecnej tam osoby, ponieważ panoramy sferyczne przedstawiają pełen widok góra-dół i dookoła. Obracając panoramę można symulować obracanie się wokół własnej osi. Panoramy sferyczne stanowią doskonałą formę wizualizacji wnętrz i środowiska. Dają obserwatorowi możliwość dokładnego rozejrzenia się we wszystkich kierunkach, oraz dają szczegółową informację o otaczającej obserwatora przestrzeni. Panorama sferyczna w najbardziej naturalny sposób przedstawia rzeczywistość w przestrzeni komputerowej, dając oglądającemu możliwość interakcji z obrazem i sterowania widokiem. Powoduje ona wrażenie przebywania w miejscu, które prezentuje, dlatego jest to doskonała forma prezentacji i reklamy branż bezpośrednio związanych z wizerunkiem.

wirtualnay spacer

Street view

Wykonawca: FOTOS

Technologia Google Street View pozwala „wirtualnemu turyście” na odwiedzenie Twojej firmy z dowolnego miejsca na Ziemi przez 24 godziny na dobę, a później zaplanowanie rzeczywistej wizyty. Wirtualny spacer zintegrowany z Mapami Google umożliwia intuicyjne przejście do wnętrza lokalu bezpośrednio z widoku ulicy. Żadne zdjęcia statyczne nie oddają rzeczywistości w takim stopniu jak wirtualne wycieczki. Usługa Google to nie tylko korzyści wizualne, ale również ważny wymiar marketingowy. Wirtualna wycieczka wykonana przez Rekomendowanego Fotografa Google będzie widoczna w wynikach wyszukiwania oraz mapach, możesz także umieścić ją na swojej stronie internetowej lub Facebooku

street view