Agencje internetowe - reklama i marketing w sieci, promocja w internecie

Reklama internetowa to obecnie najlepszy sposób na pozyskanie klientów własnej firmy. Jednak aby była skuteczna, powinna być bardzo wyeksponowana. A tym trudno zająć się samemu. W naszym katalogu znajdziesz osoby, dla których „pozycjonowanie stron” nie brzmi tajemniczo. Tutaj dowiesz się na czym polegają linki sponsorowane i jak działa marketing szeptany i znajdziesz firmy, które na co dzień się tym zajmują. Dzięki naszej bazie usług dowiesz się, jakie możliwości promocji stwarza Ci internet.

Produkty dla zdrowia - suplementy, żywność, urządzenia

Wykonawca: Daniel Antoniów BLAZAR

Na stronie www.tabelazdrowia.pl są produkty służące zdrowiu, jak suplementy, kosmetyki, urządzenia strukturyzujące czy oczyszczając wodę.
Klient, który na stronie zamawia produkty otrzymuje je od sprzedawcy danego produktu, który go oferuje. Możliwość wspólpracy jest poprzez pośrednictwo w sprzedaży lub umieszczenie linku polecającego do programu partnerskiego danego sklepu

Produkty dla zdrowia - suplementy, żywność, urządzenia

Reklama imprez

Wykonawca: Daniel Antoniów BLAZAR

Na stronie www.polskieimprezy.pl możemy umieścić reklamy wydarzeń rozrywkowych odbywających się na terenie Polski.
Wydarzenia te także będą widoczne na mapie Polski aby móc szybko je odnaleźć w danej okolic.

Cena: 21.26 zł

Reklama imprez

Odnajdywanie ludzi

Wykonawca: Daniel Antoniów BLAZAR

Strona www.zprzeszlosci.pl pozwala odnajdywać ludzi oraz rzeczy, których poszukujemy.
Dodajemy ogłoszenie, które jest spersonalizowane dokładnie do różnych parametrów.

Dodanie ogłoszenia jest na 7 lat. Następnie możemy przedłużyć. Ogłoszenia są widoczne także na mapie ogólnoświatowej

Cena: 7 zł

Odnajdywanie ludzi

Kreowanie wizerunku firmy

Wykonawca: Agencja marketingowa Estyma-Promo

Współgrające ze sobą działania, które dążą do osiągnięcia zamierzonego celu czyli rozgłos, plotka, zainteresowanie, zwiększenie sprzedaży. Są to nie tylko takie kroki jak optymalizacja strony lub pozycjonowanie ale również banery reklamowe, teksty sponsorowane, efektywne prowadzenie kampanii w internecie ale także doskonałe zorientowanie na klienta. Reklama jest absolutnym fundamentem funkcjonowania jakiegokolwiek przedsiębiorcy lub osoby potrzebującej z jakichś względów odbiorców np. założyciel bloga.

Kreowanie wizerunku firmy

Reklama w Internecie

Wykonawca: Agencja marketingowa Estyma-Promo

Agencja marketingowa zajmuje się reklamą w internecie. Naszym celem jest dotarcie do odbiorców przez wpłynięcie na bodźce wzrokowe i umysłowe. Nasza oferta obejmuje pozycjonowanie stron, buzz marketing, link building. Zapewniamy skuteczne prowadzenie kampanii reklamowej poprzez oryginalne pomysł, naturalne zachowania oraz umiejętność przewidywania reakcji konsumentów. Zwykle reklamę w internecie rozpoczyna niewinne założenie nowego posta na forum, krótki wpis na Facebooku czy choćby mailing.

Reklama w Internecie

Kompleksowe usługi reklamowe

Wykonawca: Fresh Color Agencja Reklamy Rzeszów

Zajmujemy się całościową reklamą firm w internecie. Do każdego realizowanego projektu podchodzimy indywidualnie. Pomagamy budować markę Państwa firmy od podstaw. Projektujemy logo, budujemy stronę internetową, drukujemy ulotki, prowadzimy fanpage.

Kompleksowe usługi reklamowe

Reklama video - internet

Wykonawca: Agencja Flipside - Produkcja filmów, reklam i animacji

Produkcja reklam video na potrzeby kampanii marketingowych w internecie.

Zajmujemy się kompletną produkcją video. Od pomysłu i scenariusza, przez przygotowania do realizacji, realizację na planie zdjęciowym, montaż, postprodukcję, publikację i monitoring efektów.

Tworzymy reklamy video które działają! Te reklamy faktycznie zwiększają sprzedaż, ruch na stronie, rozpoznawalność marki lub usługi.

Pracujemy zarówno dla dużych marek jak i dla małych startupów. Krótkie terminy i profesjonalna realizacja.

Skontaktuj się z nami już dziś. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę oraz szczegółową wycenę.

tel. +48 509 846 451
https://flipside.pl

Reklama video - internet

Pozycjonowanie lokalne - 1h On-line konsultacja SEO

Wykonawca: Bunker Studio Agencja Reklamowa Tomasz Mosionek

Oferujemy kompleksowe wsparcie dla firm, które mają problemy z widocznością w wynikach wyszukiwania Google uwzględniających geolokalizację oraz lokalizujące słowa kluczowe. Prowadzimy audyt strony www oraz pomagamy w skutecznym zarządzaniu (również w tworzeniu) wizytówkami firmy w darmowej usłudze Google Moja Firma.

Pozycjonowanie lokalne - 1h On-line konsultacja SEO

Wideofilmowanie

Wykonawca: Pro Flash Rafał Nowakowski

W naszej ofercie znajdą Państwo:
- Filmy promocyjne
- Dema aktorskie (wizytówki), CV
- Filmy korporacyjne
- Filmy przedstawiające procesy produkcyjne
- Teledyski
- Spoty reklamowe
- Filmy instruktażowe
- Filmy szkoleniowe
- Filmy z eventów i konferencji
- Realizacje telewizyjne

Program afiliacyjny

Wykonawca: WindykacjaOnline.com

Zapraszamy do programu afiliacyjnego z WindykacjaOnline.com. Poleć swoim klientom nasz system do monitoringu procesów finansowych w każdej firmie i zacznij zarabiać wspólnie z nami.

Program afiliacyjny

Video marketing

Wykonawca: Agencja Interaktywna Sup4U

Jeśli zależy Ci na zdobyciu znacznego udziału w rynku na którym działasz, warto opracować strategię marki, która ułatwi Ci zbudować świadomości wśród Twoich potencjalnych klientów. W świecie ciągłej konkurencji, rozpoznawalna marka sprawi że potencjalny klient z łatwością podejmie decyzję transakcyjną. Pomożemy Ci zbudować spójny przekaz, który będzie odpowiedzią na potrzeby Twoich klientów.

Projektowanie stron internetowych

Wykonawca: Agencja Interaktywna Sup4U

Witryna internetowa stanowi Twoją wizytówkę, oraz działalności jaką prowadzisz. Każdy z nas wie, jak ważne jest pierwsze wrażenie. Dlatego tak istotne jest, by przygotowanie firmowej strony internetowej powierzyć profesjonalistom. Cały proces musi być przemyślany, co pozwoli zbudować spójny wizerunek. Strona internetowa powinna stanowić kompozycję nowoczesnej formy, czytelnego przekazu oraz intuicyjnego interface'u.

Analityka internetowa

Wykonawca: Agencja Interaktywna Sup4U

To proces który polega na gruntownym analizowaniu wszelkich informacji dotyczących Twojej działalności w internecie. Dzięki analityce możesz zyskać dokładny obraz użytkowników korzystających z Twojej witryny internetowej, określić najefektywniejsze działania, oraz wyznaczyć kierunki zmian, które umożliwią szybkie osiągnięcie celów biznesowych. Jeśli planowanie ma mieć sens, musi być czymś więcej niż ciągłym zgadywaniem, czy entuzjastyczną twórczością artystyczną, której kosztami obarczona jest Twoja firma.

Teledyski

Wykonawca: Pro Flash Rafał Nowakowski

Naszym celem jest przede wszystkim: promocja danego utworu muzycznego, wykonawcy oraz całego zespołu i zapewnieniu rozpoznawalności na rynku muzycznym.

Filmy promocyjne i reklamowe

Wykonawca: Pro Flash Rafał Nowakowski

Naszym celem poprzez film, jest m.in.: zbudowanie i utrzymanie pozytywnego wizerunku firmy, jej produktów i usług oraz oryginalne przedstawienie wszystkich mocnych stron firmy, produktów/usług, zalet z współpracy.