Agencje internetowe - reklama i marketing w sieci, promocja w internecie

Reklama internetowa to obecnie najlepszy sposób na pozyskanie klientów własnej firmy. Jednak aby była skuteczna, powinna być bardzo wyeksponowana. A tym trudno zająć się samemu. W naszym katalogu znajdziesz osoby, dla których „pozycjonowanie stron” nie brzmi tajemniczo. Tutaj dowiesz się na czym polegają linki sponsorowane i jak działa marketing szeptany i znajdziesz firmy, które na co dzień się tym zajmują. Dzięki naszej bazie usług dowiesz się, jakie możliwości promocji stwarza Ci internet.

Tworzenie stron internetowych

Wykonawca: Agencja interaktywna Compsite

Projektujemy świeże i nowoczesne strony internetowe szyte na miarę. Mobilne, zgodne z SEO oraz UX. Tworzymy również przejrzyste sklepy internetowe oraz e-wizytówki dla małych firm.

Cena: 499 zł

Fotografia produktowa

Wykonawca: Agencja reklamowa PAUSE

Wykonujemy filmy i zdjęcia reklamowe promujące firmę i produkty. Zdjęcia do katalogów i na billboardy. Filmy z drona. Packshot.

Tworzenie stron internetowych

Wykonawca: FOXMEDIO - Kreatywna Agencja Reklamowa Marcin Dzioboń

Strona internetowa jest wizytówką Twojej firmy w Internecie. Spraw, aby przyciągała klientów i zwiększała sprzedaż.

Tworzymy nowoczesne, profesjonalne i responsywne strony internetowe.

Prowadzenie social media

Wykonawca: FOXMEDIO - Kreatywna Agencja Reklamowa Marcin Dzioboń

Skutecznie i kreatywnie prowadzimy działania firm w mediach społecznościowych (na Facebooku oraz Instagramie). Zbuduj z nami wizerunek swojej firmy w Internecie, zdobądź nowych klientów i zwiększ sprzedaż.

Pośrednictwo w sprzedaży internetowej

Wykonawca: Daniel Antoniów BLAZAR

Zajmujemy się pośrednictwem w sprzedaży internetowej. Na naszych stronach: www.tabelazdrowia.pl, zamiennikposilku.pl znajdą Państwo produkty służące zdrowiu, suplementy, kosmetyki, urządzenia strukturyzujące czy oczyszczające wodę.
Klient, który na stronie zamawia produkty otrzymuje je od sprzedawcy, dystrybutora. Możliwość, zarówno pośrednictwa w sprzedaży, jak i umieszczenie linku polecającego. Jeśli dany produkt zostanie sprzedany przez naszą stronę, dopiero wtedy otrzymujemy prowizję za tę sprzedaż. Nie płacą Państwo za umieszczenie produktów na stronie. Dodajemy ok. 30 produktów dziennie na stronę. Jeśli produktów jest ponad 100 zajmuje nam to kilka dni.
Zapraszamy do współpracy!

Bądź z nami na bieżąco

Wykonawca: Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców

Bieżące informacje oraz promocje znajdziesz na naszej stronie www.zawiercie.spolem.org.pl lub na naszym profilu FB https://www.facebook.com/spolemzawiercie/

Obsługa marketingowa firm

Wykonawca: Biuro Marketingowe Słowo-Klucz

Twoja firma potrzebuje stałego wsparcia marketingowego, ale przerastają Cię koszty zatrudnienia pracownika na pełen etat? Zleć zadania marketingowe zewnętrznemu specjaliście i działaj bez przeszkód!

Produkty dla zdrowia - suplementy, żywność, urządzenia

Wykonawca: Daniel Antoniów BLAZAR

Na stronie www.tabelazdrowia.pl są produkty służące zdrowiu, jak suplementy, kosmetyki, urządzenia strukturyzujące czy oczyszczając wodę.
Klient, który na stronie zamawia produkty otrzymuje je od sprzedawcy danego produktu, który go oferuje. Możliwość wspólpracy jest poprzez pośrednictwo w sprzedaży lub umieszczenie linku polecającego do programu partnerskiego danego sklepu

Reklama imprez

Wykonawca: Daniel Antoniów BLAZAR

Na stronie www.polskieimprezy.pl możemy umieścić reklamy wydarzeń rozrywkowych odbywających się na terenie Polski.
Wydarzenia te także będą widoczne na mapie Polski aby móc szybko je odnaleźć w danej okolic.

Cena: 21.26 zł

Odnajdywanie ludzi

Wykonawca: Daniel Antoniów BLAZAR

Zapraszamy na stronę: www.zprzeszlosci.pl. Dzięki niej możesz odnaleźć ludzi oraz rzeczy.
Jak to działa? Dodajemy spersonalizowane ogłoszenie. Dodanie ogłoszenia jest na 7 lat. Następnie możemy przedłużyć. Ogłoszenia są widoczne także na mapie ogólnoświatowej.

Cena: 7 zł

Kreowanie wizerunku firmy

Wykonawca: Agencja marketingowa Estyma-Promo

Współgrające ze sobą działania, które dążą do osiągnięcia zamierzonego celu czyli rozgłos, plotka, zainteresowanie, zwiększenie sprzedaży. Są to nie tylko takie kroki jak optymalizacja strony lub pozycjonowanie ale również banery reklamowe, teksty sponsorowane, efektywne prowadzenie kampanii w internecie ale także doskonałe zorientowanie na klienta. Reklama jest absolutnym fundamentem funkcjonowania jakiegokolwiek przedsiębiorcy lub osoby potrzebującej z jakichś względów odbiorców np. założyciel bloga.

Reklama w Internecie

Wykonawca: Agencja marketingowa Estyma-Promo

Agencja marketingowa zajmuje się reklamą w internecie. Naszym celem jest dotarcie do odbiorców przez wpłynięcie na bodźce wzrokowe i umysłowe. Nasza oferta obejmuje pozycjonowanie stron, buzz marketing, link building. Zapewniamy skuteczne prowadzenie kampanii reklamowej poprzez oryginalne pomysł, naturalne zachowania oraz umiejętność przewidywania reakcji konsumentów. Zwykle reklamę w internecie rozpoczyna niewinne założenie nowego posta na forum, krótki wpis na Facebooku czy choćby mailing.

Kompleksowe usługi reklamowe

Wykonawca: Fresh Color Agencja Reklamy Rzeszów

Zajmujemy się całościową reklamą firm w internecie. Do każdego realizowanego projektu podchodzimy indywidualnie. Pomagamy budować markę Państwa firmy od podstaw. Projektujemy logo, budujemy stronę internetową, drukujemy ulotki, prowadzimy fanpage.

Reklama video - internet

Wykonawca: Agencja Flipside - Produkcja filmów, reklam i animacji

Produkcja reklam video na potrzeby kampanii marketingowych w internecie.

Zajmujemy się kompletną produkcją video. Od pomysłu i scenariusza, przez przygotowania do realizacji, realizację na planie zdjęciowym, montaż, postprodukcję, publikację i monitoring efektów.

Tworzymy reklamy video które działają! Te reklamy faktycznie zwiększają sprzedaż, ruch na stronie, rozpoznawalność marki lub usługi.

Pracujemy zarówno dla dużych marek jak i dla małych startupów. Krótkie terminy i profesjonalna realizacja.

Skontaktuj się z nami już dziś. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę oraz szczegółową wycenę.

tel. +48 509 846 451
https://flipside.pl

Pozycjonowanie lokalne - 1h On-line konsultacja SEO

Wykonawca: Bunker Studio Agencja Reklamowa Tomasz Mosionek

Oferujemy kompleksowe wsparcie dla firm, które mają problemy z widocznością w wynikach wyszukiwania Google uwzględniających geolokalizację oraz lokalizujące słowa kluczowe. Prowadzimy audyt strony www oraz pomagamy w skutecznym zarządzaniu (również w tworzeniu) wizytówkami firmy w darmowej usłudze Google Moja Firma.