Agencje internetowe - reklama i marketing w sieci, promocja w internecie

Reklama internetowa to obecnie najlepszy sposób na pozyskanie klientów własnej firmy. Jednak aby była skuteczna, powinna być bardzo wyeksponowana. A tym trudno zająć się samemu. W naszym katalogu znajdziesz osoby, dla których „pozycjonowanie stron” nie brzmi tajemniczo. Tutaj dowiesz się na czym polegają linki sponsorowane i jak działa marketing szeptany i znajdziesz firmy, które na co dzień się tym zajmują. Dzięki naszej bazie usług dowiesz się, jakie możliwości promocji stwarza Ci internet.

Obsługa Social Media

Wykonawca: Agencja Royal Brand PR

Zajmujemy się profesjonalną administracją profilami firm i marek na portalach: Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest, Youtube, Goldenline, LinkedIn, Google+ i wielu innych. Zajmujemy się przede wszystkim przygotowaniem harmonogramów postów, kreacją postów, tworzeniem postów graficznych, zarządzaniem kampaniami reklamowymi, kompleksową obsługą szaty graficznej profilu, odpowiadaniem na zapytania użytkowników.

Cena: 1500 zł

Obsługa Social Media

Content Marketing

Wykonawca: AKMENS - Produkcja Treści Cyfrowych

Content Marketing

więcej na temat tej usługi oraz innych na naszej oficjalnej stronie internetowej - www.akmens.pl

Content Marketing

Reklama adwords

Wykonawca: E-Kampanie Lidia Osytek

Efektywna reklama w wyszukiwarce google lub sieci reklamowej (strony www, portale, filmy i nne) : tekstowa, graficzna, filmy. Model płatności :za kliknięcie lub wyświetlenie. Reklama przywoływana jest przez potencjalnych klientów po wpisaniu słowa kluczowego w wyszukiwarce lub na podstawie zainteresowań klientów, pokrewnych tematów itd.

Reklama adwords

Przygotowywanie tekstów na strony internetowe

Wykonawca: WordPassion

Przygotowujemy teksty na strony internetowe - opisy produktów, rankingi, wpisy na blogi, rozbudowany content. Prowadzimy fanpage na Facebooku i Instagramie.

Piszemy w języku polski, angielskim, rosyjskim, japońskim, angielskim i wietnamskim.

Opis naszych usług i cennik znajdziesz na stronie internetowej www.wordpassion.pl

Zapraszamy na fanpage na Facebooku:

https://www.facebook.com/wordpassionpl/

oraz na naszego Instagrama - wordpassionpl

Przygotowywanie tekstów na strony internetowe

Kupon promocyjny

Wykonawca: Zadowolony Konsument

Możliwość zamieszczenia kuponu promocyjnego w formie rabatu, obniżki bądź gratisu w celu dotarcia do szerokiego grona zarówno stałych jak i nowych odbiorców.

Kupon promocyjny

Social Media

Wykonawca: Zadowolony Konsument

Bazując na doświadczeniu oferujemy pomoc w tworzeniu oraz prowadzeniu profilu firmy na portalach społecznościowych.

Social Media

Realizacja wirtualnych spacerów

Wykonawca: SEO-Marketing Renata Czyżewska

W ramach usług wykonujemy zdjęcia 360 budynków i przestrzeni otwartych. Realizujemy wirtualne spacery oraz wykonujemy ujęcia filmowe i zdjęciowe z lotu ptaka. Dysponujemy dużym doświadczeniem, wiedzą oraz zapleczem technicznym.
ści panoramy oraz zaawansowane spacery wirtualne.

Realizacja wirtualnych spacerów

Przekazywanie informacji

Wykonawca: Zadowolony Konsument

Budując markę „Zadowolony konsument” otwieramy przed każdym uczestnikiem programu możliwości dzielenia naszego sukcesu. Stając się częścią społeczności firm wyróżnionych przez klientów mogą oni identyfikować się z wizerunkiem będącym gwarantem wyjątkowego prestiżu firmy.

Przekazywanie informacji

Projektowanie stron internetowych

Wykonawca: Creativeid.pl Natalia Tomiak

Strona internetowa jest podstawowym elementem budowania wizerunku firmy. Stworzymy dla Państwa profesjonalnie wyglądającą i funkcjonalną stronę internetową, sklep czy portal internetowy. Korzystam z najnowszych zaawansowanych narzędzi, dzięki czemu nasze realizacje są zawsze na najwyższym poziomie technicznym i wizualnym.

Wykonujemy:

strony wizytówki CMS
portale internetowe
layout graficzny
szablony aukcji
sklepy internetowe
pozycjonowanie
kampanie AdWords

Projektowanie stron internetowych

Strony Internetowe

Wykonawca: PS-Project

Prowadzisz firmę ale, nie masz strony internetowej ?
Posiadasz stronę internetowa, ale nie przynosi ona żadnych wymiernych korzyści (klientów) ?


Zgłoś się do nas !


Wykonamy dla ciebie niedrogą a efektowna stronę. Dodatkowo możemy spowodować, ze twoja strona będzie widoczna dla innych.
Prowadzimy również stałą opiekę e-marketingową: kampanie reklamowe w Google, Facebook, tworzenie i administrowanie profili w social mediach itp.
Skorzystanie z naszych usług pozwoli Twoim klientom na dokonywanie płatności za usługi za pomocą karty kredytowej oraz wiele innych udogodnień.

Strony Internetowe

Usługi reklamowe

Wykonawca: Serwis Sprzątający - Tarnobrzeg

1. Strony internetowe
2. Reklama w Socjal Mediach
3. Wizytówki
4. Ulotki
5. Smycze

Usługi reklamowe

Usługi Marketingowo Reklamowe

Wykonawca: Daniel Antoniów BLAZAR

Firma zajmuje się reklamą suplementów diety, kosmetyków, urządzeń służących zdrowiu, nieruchomości, gruntów, metali szlachetnych, pozyczek, kont bankowych, basenów, kąpielisk, imprez oraz także umieszcza informacje ogloszeniowe, na stronie zprzeszlosci.pl dzięki czemu można odnaleźć ludzi, których kiedys poznaliśmy a chcielibyśmy jeszcze z nimi porozmawiac

Cena: 10 zł

Projektowanie stron internetowych

Wykonawca: DEVERO Łukasz Behrendt

Kompleksowe projektowanie stron oraz sklepów internetowych. Grudziądz, Świecie, Chełmno, Kwidzyn i okolice.

Reklama w internecie

Wykonawca: Media-fiz

Reklama w internecie pomoże Twojej firmie cały czas pozyskiwać nowych klientów i tworzyć profesjonalny i pozytywny wizerunek marki. Reklama w internecie ma wiele form dlatego ważne jest umieć dobrać odpowiednią do swojej działalności. W doborze tej formy jak i w przeprowadzaniu wybranej przez Ciebie kampanii może pomóc Ci nasz zespół. Wieloletnie doświadczenie oraz umiejętność dostosowania się finansowo do każdego klienta pozwala nam owocnie działać na Polskim i zagranicznym rynku.

Reklama w internecie

Pozycjonowanie stron

Wykonawca: Media-fiz

Pozycjonowanie stron to czasochłonna jednak bardzo skuteczna i opłacalna forma reklamy w wyszukiwarce Google. Chcesz aby klient sam mógł odnaleźć Cię w internecie? Jeśli tak, to Twoja witryna musi być wysoka widoczna pod słowami które charakteryzują Twoją firmę. Odwiedź naszą stronę, wypełnij bezpłatny formularz odnośnie pozycjonowania Twojej strony, a my w ciągu kilku godzin przygotujemy dla Ciebie indywidualną propozycje na pozycjonowanie strony Twojej firmy.

Wszystkie usługi wykonujemy zdalnie i pracujemy dla klientów z całej Polski!


Pozycjonowanie stron Bielsko-biała, Katowice, Kraków, Tychy, Oświęcim, Zabrze, Sosnowiec, Cieszyn, Żywiec, Częstochowa, Wadowice.

Pozycjonowanie stron