Agencje internetowe - reklama i marketing w sieci, promocja w internecie

Reklama internetowa to obecnie najlepszy sposób na pozyskanie klientów własnej firmy. Jednak aby była skuteczna, powinna być bardzo wyeksponowana. A tym trudno zająć się samemu. W naszym katalogu znajdziesz osoby, dla których „pozycjonowanie stron” nie brzmi tajemniczo. Tutaj dowiesz się na czym polegają linki sponsorowane i jak działa marketing szeptany i znajdziesz firmy, które na co dzień się tym zajmują. Dzięki naszej bazie usług dowiesz się, jakie możliwości promocji stwarza Ci internet.

Kompleksowe usługi reklamowe

Wykonawca: Fresh Color Agencja Reklamy Rzeszów

Zajmujemy się całościową reklamą firm w internecie. Do każdego realizowanego projektu podchodzimy indywidualnie. Pomagamy budować markę Państwa firmy od podstaw. Projektujemy logo, budujemy stronę internetową, drukujemy ulotki, prowadzimy fanpage.

Kompleksowe usługi reklamowe

Reklama video - internet

Wykonawca: Agencja Flipside - Produkcja filmów, reklam i animacji

Produkcja reklam video na potrzeby kampanii marketingowych w internecie.

Zajmujemy się kompletną produkcją video. Od pomysłu i scenariusza, przez przygotowania do realizacji, realizację na planie zdjęciowym, montaż, postprodukcję, publikację i monitoring efektów.

Tworzymy reklamy video które działają! Te reklamy faktycznie zwiększają sprzedaż, ruch na stronie, rozpoznawalność marki lub usługi.

Pracujemy zarówno dla dużych marek jak i dla małych startupów. Krótkie terminy i profesjonalna realizacja.

Skontaktuj się z nami już dziś. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę oraz szczegółową wycenę.

tel. +48 509 846 451
https://flipside.pl

Reklama video - internet

Pozycjonowanie lokalne - 1h On-line konsultacja SEO

Wykonawca: Bunker Studio Agencja Reklamowa Tomasz Mosionek

Oferujemy kompleksowe wsparcie dla firm, które mają problemy z widocznością w wynikach wyszukiwania Google uwzględniających geolokalizację oraz lokalizujące słowa kluczowe. Prowadzimy audyt strony www oraz pomagamy w skutecznym zarządzaniu (również w tworzeniu) wizytówkami firmy w darmowej usłudze Google Moja Firma.

Pozycjonowanie lokalne - 1h On-line konsultacja SEO

Wideofilmowanie

Wykonawca: Pro Flash Rafał Nowakowski

W naszej ofercie znajdą Państwo:
- Filmy promocyjne
- Dema aktorskie (wizytówki), CV
- Filmy korporacyjne
- Filmy przedstawiające procesy produkcyjne
- Teledyski
- Spoty reklamowe
- Filmy instruktażowe
- Filmy szkoleniowe
- Filmy z eventów i konferencji
- Realizacje telewizyjne

Program afiliacyjny

Wykonawca: WindykacjaOnline.com

Zapraszamy do programu afiliacyjnego z WindykacjaOnline.com. Poleć swoim klientom nasz system do monitoringu procesów finansowych w każdej firmie i zacznij zarabiać wspólnie z nami.

Program afiliacyjny

Video marketing

Wykonawca: Agencja Interaktywna Sup4U

Jeśli zależy Ci na zdobyciu znacznego udziału w rynku na którym działasz, warto opracować strategię marki, która ułatwi Ci zbudować świadomości wśród Twoich potencjalnych klientów. W świecie ciągłej konkurencji, rozpoznawalna marka sprawi że potencjalny klient z łatwością podejmie decyzję transakcyjną. Pomożemy Ci zbudować spójny przekaz, który będzie odpowiedzią na potrzeby Twoich klientów.

Projektowanie stron internetowych

Wykonawca: Agencja Interaktywna Sup4U

Witryna internetowa stanowi Twoją wizytówkę, oraz działalności jaką prowadzisz. Każdy z nas wie, jak ważne jest pierwsze wrażenie. Dlatego tak istotne jest, by przygotowanie firmowej strony internetowej powierzyć profesjonalistom. Cały proces musi być przemyślany, co pozwoli zbudować spójny wizerunek. Strona internetowa powinna stanowić kompozycję nowoczesnej formy, czytelnego przekazu oraz intuicyjnego interface'u.

Analityka internetowa

Wykonawca: Agencja Interaktywna Sup4U

To proces który polega na gruntownym analizowaniu wszelkich informacji dotyczących Twojej działalności w internecie. Dzięki analityce możesz zyskać dokładny obraz użytkowników korzystających z Twojej witryny internetowej, określić najefektywniejsze działania, oraz wyznaczyć kierunki zmian, które umożliwią szybkie osiągnięcie celów biznesowych. Jeśli planowanie ma mieć sens, musi być czymś więcej niż ciągłym zgadywaniem, czy entuzjastyczną twórczością artystyczną, której kosztami obarczona jest Twoja firma.

Teledyski

Wykonawca: Pro Flash Rafał Nowakowski

Naszym celem jest przede wszystkim: promocja danego utworu muzycznego, wykonawcy oraz całego zespołu i zapewnieniu rozpoznawalności na rynku muzycznym.

Filmy promocyjne i reklamowe

Wykonawca: Pro Flash Rafał Nowakowski

Naszym celem poprzez film, jest m.in.: zbudowanie i utrzymanie pozytywnego wizerunku firmy, jej produktów i usług oraz oryginalne przedstawienie wszystkich mocnych stron firmy, produktów/usług, zalet z współpracy.

Wirtualny spacer 3D dla Firm

Wykonawca: Wirtualne-spacery.pl

Wirtualny spacer 3D dla firm

Współpracujemy z

  • rynkiem nieruchomości: sprzedaż (dom mieszkanie) i wynajem (apartamenty, kwatery)
  • reklama i marketing dla firm
Prezentujemy obiekty gastronomiczne, hotele, atrakcje turystyczne

Jesteśmy oficjalnym partnerem technologicznym firmy Matterport, wykonujemy profesjonalne wirtualne spacery w technologii 3D na terenie południowej Polski. Współpracujemy z biurami i agencjami nieruchomości.

Ceny uzależnione od wielkości obiektu
Cena katalogowa dla obiektu do 100m2 = 499 zł

Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt do tego typu zastosowań

Dlaczego technologia Matterport ?
Doskonałe odwzorowanie rzeczywistości w jakości 4k
Szybkość wykonania usługi w lokalu klineta
Różnorodność wykonania prezentacji 3D
Szybkość wykonania usługi
Funkcjonalność i estetyka prezentacji

Wirtualny spacer 3D dla Firm

Prowadzenie fanpage na Facebooku

Wykonawca: Projektowanie stron SEE-ME Joanna Bobryk-Piwko

Zajmujemy się prowadzeniem fanpage na Facebooku. Jest to niedroga i bardzo efektywna forma promocji firmy. W ramach usług zapewniamy: darmowe założenie fanpage'a, kompleksowe prowadzenie i optymalizacja fanpage'a, reklama na portalu oraz licencja na użyte elementy grafiki. Ilość dodawanych postów jest uzależniona od wybranego pakietu.

Prowadzenie fanpage na Facebooku

Filmowanie

Wykonawca: Studio PROMIX-4K

Filmowanie uroczystości ślubno - weselnych aparatami DSLR

Realizacja wirtualnych spacerów

Wykonawca: Katarzyna Tyszkiewicz Fotograf

Konsumenci coraz częściej sprawdzają firmy w internecie przed osobistą wizytą. 
Zachęć ich by wybrali właśnie Twoją!
Dzięki wirtualnej wycieczce potencjalni klienci będą mogli zapoznać się z Twoją firmą 24h na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

Usługa przeznaczona jest dla wszystkich przedsiębiorców którzy chcą w nowoczesny i praktyczny sposób zaprezentować atuty swojego lokalu w internecie.

Realizacja wirtualnych spacerów

Obsługa Social Media

Wykonawca: Agencja Royal Brand PR

Zajmujemy się profesjonalną administracją profilami firm i marek na portalach: Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest, Youtube, Goldenline, LinkedIn, Google+ i wielu innych. Zajmujemy się przede wszystkim przygotowaniem harmonogramów postów, kreacją postów, tworzeniem postów graficznych, zarządzaniem kampaniami reklamowymi, kompleksową obsługą szaty graficznej profilu, odpowiadaniem na zapytania użytkowników.

Cena: 1500 zł

Obsługa Social Media