Agencje internetowe - reklama i marketing w sieci, promocja w internecie

Reklama internetowa to obecnie najlepszy sposób na pozyskanie klientów własnej firmy. Jednak aby była skuteczna, powinna być bardzo wyeksponowana. A tym trudno zająć się samemu. W naszym katalogu znajdziesz osoby, dla których „pozycjonowanie stron” nie brzmi tajemniczo. Tutaj dowiesz się na czym polegają linki sponsorowane i jak działa marketing szeptany i znajdziesz firmy, które na co dzień się tym zajmują. Dzięki naszej bazie usług dowiesz się, jakie możliwości promocji stwarza Ci internet.

Realizacja wirtualnych spacerów

Wykonawca: SEO-Marketing Renata Czyżewska

W ramach usług wykonujemy zdjęcia 360 budynków i przestrzeni otwartych. Realizujemy wirtualne spacery oraz wykonujemy ujęcia filmowe i zdjęciowe z lotu ptaka. Dysponujemy dużym doświadczeniem, wiedzą oraz zapleczem technicznym.
ści panoramy oraz zaawansowane spacery wirtualne.

Realizacja wirtualnych spacerów

Przekazywanie informacji

Wykonawca: Zadowolony Konsument

Budując markę „Zadowolony konsument” otwieramy przed każdym uczestnikiem programu możliwości dzielenia naszego sukcesu. Stając się częścią społeczności firm wyróżnionych przez klientów mogą oni identyfikować się z wizerunkiem będącym gwarantem wyjątkowego prestiżu firmy.

Przekazywanie informacji

Projektowanie stron internetowych

Wykonawca: Creativeid.pl Natalia Tomiak

Strona internetowa jest podstawowym elementem budowania wizerunku firmy. Stworzymy dla Państwa profesjonalnie wyglądającą i funkcjonalną stronę internetową, sklep czy portal internetowy. Korzystam z najnowszych zaawansowanych narzędzi, dzięki czemu nasze realizacje są zawsze na najwyższym poziomie technicznym i wizualnym.

Wykonujemy:

strony wizytówki CMS
portale internetowe
layout graficzny
szablony aukcji
sklepy internetowe
pozycjonowanie
kampanie AdWords

Projektowanie stron internetowych

Strony Internetowe

Wykonawca: PS-Project

Prowadzisz firmę ale, nie masz strony internetowej ?
Posiadasz stronę internetowa, ale nie przynosi ona żadnych wymiernych korzyści (klientów) ?


Zgłoś się do nas !


Wykonamy dla ciebie niedrogą a efektowna stronę. Dodatkowo możemy spowodować, ze twoja strona będzie widoczna dla innych.
Prowadzimy również stałą opiekę e-marketingową: kampanie reklamowe w Google, Facebook, tworzenie i administrowanie profili w social mediach itp.
Skorzystanie z naszych usług pozwoli Twoim klientom na dokonywanie płatności za usługi za pomocą karty kredytowej oraz wiele innych udogodnień.

Strony Internetowe

Usługi reklamowe

Wykonawca: Serwis Sprzątający - Tarnobrzeg

1. Strony internetowe
2. Reklama w Socjal Mediach
3. Wizytówki
4. Ulotki
5. Smycze

Usługi reklamowe

Usługi Marketingowo Reklamowe

Wykonawca: Daniel Antoniów BLAZAR

Firma zajmuje się reklamą suplementów diety, kosmetyków, urządzeń służących zdrowiu, nieruchomości, gruntów, metali szlachetnych, pozyczek, kont bankowych, basenów, kąpielisk, imprez oraz także umieszcza informacje ogloszeniowe, na stronie zprzeszlosci.pl dzięki czemu można odnaleźć ludzi, których kiedys poznaliśmy a chcielibyśmy jeszcze z nimi porozmawiac

Cena: 10 zł

Projektowanie stron internetowych

Wykonawca: DEVERO Łukasz Behrendt

Kompleksowe projektowanie stron oraz sklepów internetowych. Grudziądz, Świecie, Chełmno, Kwidzyn i okolice.

Reklama w internecie

Wykonawca: Media-fiz

Reklama w internecie pomoże Twojej firmie cały czas pozyskiwać nowych klientów i tworzyć profesjonalny i pozytywny wizerunek marki. Reklama w internecie ma wiele form dlatego ważne jest umieć dobrać odpowiednią do swojej działalności. W doborze tej formy jak i w przeprowadzaniu wybranej przez Ciebie kampanii może pomóc Ci nasz zespół. Wieloletnie doświadczenie oraz umiejętność dostosowania się finansowo do każdego klienta pozwala nam owocnie działać na Polskim i zagranicznym rynku.

Reklama w internecie

Pozycjonowanie stron

Wykonawca: Media-fiz

Pozycjonowanie stron to czasochłonna jednak bardzo skuteczna i opłacalna forma reklamy w wyszukiwarce Google. Chcesz aby klient sam mógł odnaleźć Cię w internecie? Jeśli tak, to Twoja witryna musi być wysoka widoczna pod słowami które charakteryzują Twoją firmę. Odwiedź naszą stronę, wypełnij bezpłatny formularz odnośnie pozycjonowania Twojej strony, a my w ciągu kilku godzin przygotujemy dla Ciebie indywidualną propozycje na pozycjonowanie strony Twojej firmy.

Wszystkie usługi wykonujemy zdalnie i pracujemy dla klientów z całej Polski!


Pozycjonowanie stron Bielsko-biała, Katowice, Kraków, Tychy, Oświęcim, Zabrze, Sosnowiec, Cieszyn, Żywiec, Częstochowa, Wadowice.

Pozycjonowanie stron

Strony internetowe

Wykonawca: FlatArt Agencja reklamowa

Przejrzyste dla odwiedzających i proste w zarządzaniu. Dbamy o to, aby tworzone przez nas od podstaw strony internetowe przedstawiały bogatą treść, a jednocześnie były komfortowe w użytkowaniu. Nie zapominamy o nowoczesnym wyglądzie, który ma stanowić dla naszych klientów prawdziwy powód do dumy oraz być potwierdzeniem profesjonalizmu.

Strony internetowe

Nowatorski sposób dodawania ogłoszeń!

Wykonawca: Radosław Pietrzak RAD-NET

Czy wiesz, że w Polsce portali, które umożliwiają dodawanie ogłoszeń o wynajem lub sprzedaż nieruchomości, są setki? Rozwój internetu sprawił, że jeszcze nigdy sprzedający i wynajmujący domy lub mieszkania nie mieli do dyspozycji tylu kanałów poszukiwania klientów, zarazem jednak niezwykle skomplikował proces poszukiwania i sprawił, że jeśli chce się dotrzeć do wszystkich potencjalnych klientów, to na dodawanie ogłoszeń trzeba poświęcić nawet kilkanaście godzin. Trzeba? Czy na pewno?

Usługa generatora ogłoszeń to nowatorskie podejście do tematu. Współpracujemy z ogromną liczbą portali z ogłoszeniami, zarówno tych o zasięgu ogólnopolskim, jak i lokalnych. Dzięki nam Twój anons może w ciągu kilku chwil znaleźć się na aż dwustu pięćdziesięciu witrynach!

Czy to trudne? Absolutnie nie – wystarczy wypełnić formularz i uiścić opłatę, wszystko to można załatwić bez ruszania się sprzed komputera, szybko, sprawnie i bez problemu. Czy to drogie? Absolutnie nie – generator za rozsądne pieniądze wykona za Ciebie pracę, której normalnie musiałbyś poświęcić mnóstwo czasu i energii. Dlatego niezależnie od tego, gdzie znajduje się Twoja nieruchomość, czy pochodzi z rynku pierwotnego czy wtórnego, czy to dom, mieszkanie czy pokój – skorzystaj z generatora ogłoszeń!

Cena: 75.99 zł

Nowatorski sposób dodawania ogłoszeń!

Google Adwords

Wykonawca: Adpresso

Eksperci od skutecznych kampanii Google Adwords: w wyszukiwarce, Google Shopping, w sieci reklamowej i remarketingu. Diagnozujemy problemy w kampanii Adwords oraz na stronie internetowej i pomagamy w ich usunięciu.
Nasze usługi obejmują: analizę marketingową, koncentrację na efektach, stałą optymalizację kampanii, comiesięczne raporty oraz sugestie marketingowe.
Wszyscy nasi specjaliści zdali oficjalne egzaminy organizowane przez firmę Google i posiadają certyfikaty świadczące o doskonałej znajomości Google AdWords i Google Analytics.

Social Media Marketing

Wykonawca: White Anchor Interactive

Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia doskonałych specjalistów i prowadź zaawansowane działania w mediach społecznościowych. Agencja White Anchor to gwarancja 100% profesjonalizmu i eksperckiej wiedzy pozwalającej na wysokiej jakości komunikację i generowanie sprzedaży za pomocą social media.

Social Media Marketing

Content Marketing - Pisanie i Publikacja Artykułów

Wykonawca: Agencja Reklamowa PiRmedia Piotr Janowski

Content Marketing u nas to:
- możliwość realizacji kampanii cpc na powierzchniach internetowych. Pokazujesz się w roli eksperta i edukujesz swoich klientów. Kampania nie działa na adblocki więc zyskujesz 30% rynku
- pisanie oraz publikacja artykułów na serwisach zewnętrznych lub na Twoja stronę www
- Influencer marketing czyli dostęp do blogerów, vlogerów

Content Marketing - Pisanie i Publikacja Artykułów

Reklama Video na You Tube

Wykonawca: Agencja Reklamowa PiRmedia Piotr Janowski

Reklama Video na YT czyli edukacja Twoich klientów przez content marketing i pokazywanie im w formie wideo treści i przekazu. Video jest numerem 1 a jak sam widzisz wideo nas otacza wszędzie. YouTube jest najczęściej odwiedzaną stroną w internecie dlaczego tego nie wykorzystasz? W filmie video możesz prezentować: filmy instruktażowe, relacje z ważnych wydarzeń, filmy promocyjne, prezentacje produktów, filmy z lektorem i bez lektora… Jednym słowem do YouTube wrzucisz wszystko, co tylko przyjdzie Ci do głowy, a co pomoże w promowaniu Twojej marki. Rozliczasz się tu cpv a my dobieramy i optymalizujemy Twoją kampanie tak aby była jak najbardziej skuteczna i przynosiła jak najwięcej zysków.

Reklama Video na You Tube