WEBDESIGN

Wykonawca: Centrum Promocji i Reklamy Contract

projektowanie i budowa stron internetowych,
sklepy internetowe

Online marketing

Wykonawca: Agencja Interaktywna Did-It

Dowolna oferta wymaga reklamy.
Znacząca przewaga marketingu w sieci nad tradycyjnym, spowodowała, że znane powszechnie jest zdanie, ze jeżeli nie jesteś widoczny w necie, to nie istniejesz.
Żeby odnieść sukces trzeba właściwie pokazać swój produkt.
Tworzymy kampanie pod internet ponad 10 lat. Mamy doświadczenie ale nie zatraciliśmy świeżego spojrzenia i nastawienia na klienta. Z nami Twoja kampania okaże się sukcesem.
Więcej informacji na naszej stronie firmowej oraz pod numerem telefonu 61 6107689.
Czekamy na Twoje pytania

Strona internetowa / www

Wykonawca: Clouds Studio Graficzne

Tworzenie stron internetowych / www: indywidualny projekt graficzny, system cms (system zarządzania treścią), strony statyczne, wizytówki www. Białystok

Pakiet Start

Wykonawca: Be Future Studio

Pakiet START to wszystko co potrzebne na rozpoczęcie działalności:
Dynamiczna strona internetowa (6 podstron)
Szablon Allegro zintegrowany z WWW
Prowadzenie kampanii reklamowych - AdWords oraz Facebook ( o wartości 400zł)
Projekty graficzne:

  • logotypu
  • ulotki (A6/250szt.)
  • plakaty (A4/100szt.)
  • Wizytówki (500szt.)
  • dwa projekty banerów reklamowych (dowolne wymiarary, kilka rozdzielczości), utworzenie fanpage na Facebook'u oraz intergracja serwisu ze stroną
  • Hosting PREMIUM
  • domena ".pl"
  • nieograniczona ilość adresów e-mail w domenie.

Cena: 1690 zł

Projektowanie stron www

Wykonawca: Oblepiacze A. Struniawski i Z. Małyszko s.c. - oklejanie pojazdów, projektowanie stron www

Tworzymy duże strony internetowe, a także małe strony, pełniące funkcję wizytówki Państwa firmy w internecie.

Nasze strony opieramy na intuicyjnym systemie zarządzania treścią (CMS), dzięki czemu z łatwością możecie Państwo samodzielnie edytować treść strony bez ponoszenia dodatkowych kosztów w przyszłości.

Strony budujemy przy oparciu o najnowsze standardy, dzięki czemu są one łatwe do pozycjonowania. Jest to ważne, by Państwa strona mogła zostać łatwo odnaleziona przez potencjalnych klientów.

Stwórz stronę www dla swojej firmy

Wykonawca: AdrianGrzybek.pl

Strona internetowa to dziś obowiązkowa pozycja dla współczesnego biznesu. Ważne, aby godnie reprezentowała firmę, zachęcała klientów do korzystania z usług i kupowania produktów. Strona WWW powinna wywoływać pozytywne wrażenie na kliencie. Jeśli Twoja wizytówka w sieci spodoba się Twojemu klientowi napewno przypomni sobie o Tobie kiedy będzie potrzebował Twojej pomocy.

Zadbaj o to już dziś!

Sklep internetowy dla Twojej firmy

Wykonawca: AdrianGrzybek.pl

Sklep internetowy to jedno z bardziej dochodowych narzędzi wsparcia sprzedaży. Możliwość integracji sklepu z serwisami aukcyjnymi umożliwia poszerzenie dostępu do większej ilości potencjalnych klientów. Zintegrowanie sklepu z różnymi partnerami powoduje nie tylko zwiększenie ilości klientów lecz również pomaga w budowaniu relacji z klientami i partnerami biznesowymi. Rozumiemy potrzeby nowoczesnych przedsiębiorców, dlatego każdy sklep jest realizowany indywidualnie z wykorzystaniem nowych rozwiązań technicznych.

Sprzedawaj skutecznie w internecie już dziś – zamów swój własny sklep!

Cena: 899 zł

Wirtualne spacery

Wykonawca: Bieszczadersi.pl

Profesjonalnie przygotowane wirtualne spacery/wycieczki po siedzibie firmy

Miejsce na reklamę w artykule

Wykonawca: Dromart Krzysztof Kina

Pisz artykuły, które będą Cię reklamowały. Możesz zrobić to w postaci darmowej, umieszczając reklamę w stopce autorskiej, lub tez odpłatnej, umieszczając elementy reklamy w artykule. Wszystko to sprawi, że Twoje usługi, firma, nazwisko będą się rozchodziły w Internecie, będą generowały Ci sprzedać, klientów.

Automatyzacja marketingu

Wykonawca: Waynet s.c.

W ramach usługi oferujemy:

Stworzenie strategii automatyzacji
Wdrożenie systemu Marketing Automation
Obsługę po wdrożeniową


Wysłanie odpowiedniego komunikatu klientowi, który jest zainteresowany jego otrzymaniem,
w czasie trafiającym w decyzję zakupową, zwiększa szanse na sprzedaż nawet o 50%


www.waynet.pl

Promocja sklepu

Wykonawca: Ad Mem Agnieszka Dudzik

Jeśli chcą Państwo zwiększyć dostępność produktów dla szerokiego grona internautów zapraszamy do portalu shoppingowo.pl. Portal ma szereg udogodnień, które pozwalają wyeksponowac Państwa produkty oraz zarekomendować je potencjalnym kupcom. Jednym z nich jest możliwość tworzenia kolekcji modowych. Zapraszamy do zamieszczenia u nas swojej oferty.

ZDJĘCIA FIRMOWE GOOGLE-WIRTUALNE SPACERY

Wykonawca: Mami Foto Studio-Mikołaj Mikołajczyk

Jesteśmy na liście rekomendowanych fotografów Google. Mamy wszelkie uprawnienia Google do wykonania zdjęć panoramicznych 360 stopni w Twojej firmie, połączenia ich w wirtualny spacer, zamieszczenia na Twojej wizytówce w Google+, oraz połączenia z technologią Street View. Polska jest jednym z kilku krajów na świecie, w którym Google dało możliwość obejrzenia wnętrza Twojej firmy z dowolnego punktu na świecie. Ktoś kto planuje podróż do Twojego miasta może zobaczyć Twój sklep,hotel,restaurację czy punkt usługowy u siebie w domu.Prócz wirtualnego spaceru wykonamy i zamieścimy na Twojej wizytówce w Google+ ,zdjęcia pokazujące najważniejsze miejsca,towary i usługi Twojej Firmy. Dzięki rozbudowanej wizytówce Twojej firmy, wszyscy użytkownicy aplikacji Google+ Lokalnie zobaczą Cię w sieci.Tak wygląda przykładowa wizytówka z wirtualnym spacerem ,zobacz i przekonaj się jaka jest siła obrazu https://plus.google.com/113081979070720533335/about?hl=pl-PL

Pozycjonowanie i optymalizacja

Wykonawca: FINGERPRINTWEB.PL Wojciech Zdziejowski

Zwiększamy sprzedaż na stronach internetowych. Optymalizujemy ruch oraz treść.

Teksty reklamowe

Wykonawca: Słowo Daję - Teksty Reklamowe, Artykuły Publicystyczne Małgorzata Malzahn

Choć główną gałęzią działalności firmy jest na daną chwilę copywriting, wykonuję wszystko co z tekstem związane, począwszy od tworzenia treści, poprzez przeredagowania, aż po korektę.Jako że lubię i potrafię pisać na każdy temat, zapraszam do współpracy bez względu na branżę w jakiej się Państwo specjalizujecie. Dlaczego warto? Po pierwsze dlatego, iż swej pracy nie traktuję tylko i wyłącznie jako źródła zarobku, lecz jest ona moją pasą, dającą zadowolenie pozafinansowe. Po drugie, dzięki bogatemu doświadczeniu i wrodzonej „lekkości pióra” gwarantuję pełen profesjonalizm. Oferta firmy opiewa bardzo szeroki zakres usług związanych z tekstem i reklamą, ponieważ jestem w stanie, w języku polskim napisać w zasadzie wszystko. Zgodnie z powiedzeniem „Klient nasz Pan”, jestem otwarta na wszelkie Państwa sugestie, mogę utworzyć takie teksty, jakich w danej chwili Państwo oczekują, począwszy od kilkuzdaniowych, kończąc na obszernych artykułach.

Artykuł sponsorowany

Wykonawca: Rynek mody

Artykuł sponsorowany prezentujący firmę/kolekcję danej marki odzieżowej, przedrukowywany w kwartalniku i/lub na portalu internetowym.