Profesjonalna strona na Facebooku

Wykonawca: Radanet

Usługi realizowane przez RADANET w ramach serwisu FACEBOOK:
- Tworzymy PROFESJONALNE STRONY PROFILI FIRMOWYCH w serwisie FACEBOOK
- Przygotowujemy indywidualny PLAN AKTYWNOŚCI MARKETINGOWYCH na profilu
- Zapewniamy BIEŻĄCĄ OBSŁUGĘ I KOORDYNACJĘ aktywności na profilu
- Przeprowadzamy KAMPANIE REKLAMOWE CPC
- Opracowujemy i przeprowadzamy KONKURSY DLA KLIENTÓW Twojej firmy
- Tworzymy DODATKOWE ZAKŁADKI
- Opracujemy FORMULARZ KONTAKTOWY
- Zintegrujemy fanpage Twojej firmy z ALLEGRO
- Zintegrujemy fanpage Twojej firmy z YOUTUBE
- Zrealizujemy implementację SKLEPU INTERNETOWEGO

FOTOGRAFIA MOTORYZACYJNA

Wykonawca: Moto Garage Marcin Waligóra Skup Sprzedaż Samochodów i Motocykli

Oferujemy fotografowanie samochodów i motocykli i eksponowaniem zdjęć na Allegro pod loginem MotoGarageArt.
Fotografia jest moim hobby i nie zajmuje się nią profesjonalnie.
Ofertę kieruję przede wszystkim do ludzi, którzy chcą pokazać swoje pojazdy w internecie w sposób ciekawy i rzetelny. Proponuję zdjęcia o wysokiej jakości, co pozwala na zwiększenie zainteresowania ofertą i przyspiesza sprzedaż danego pojazdu.

Classified site for transport and travel

Wykonawca: Classifieds Ads

classified site for transport and travel .Post an Ad.

Reklama w internecie

Wykonawca: Fabryka e-biznesu Sp. z o.o.

Oferujemy przeprowadzenie pełnych kampanii reklamowych w internecie. Naszą specjalnością są narzędzia takie jak Google AdWords i Facebook Ads.

W trakcie przygotowania kampanii gwarantujemy stały monitoring efektów i optymalizację kosztów. Zajmujemy się również kreacjami graficznymi na potrzeby reklamy.

Szablony allegro

Wykonawca: hekama.pl Agencja Reklamowa

szablony allegro, projekty stron www

Pozycjonowanie stron internetowych

Wykonawca: hekama.pl Agencja Reklamowa

pozycjonowanie stron internetowych, strony internetowe

Projektowanie stron www

Wykonawca: LENIVI studio graficzne Sławomir Zwolan

Strona www jest Twoim najbardziej oddanym pracownikiem - obsługuje klientów 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. To reprezentant Twojej firmy w Internecie - dlaczego więc nie zadbać o jego profesjonalny wygląd?

Jako nieodłączny element komunikacyjny strona internetowa usprawnia kontakty z klientami, zwiększa zainteresowanie produktem i świadczy o jakości i renomie firmy. Dlatego jej oprawa graficzna nie może być przypadkowa.

W naszym studio projektujemy witryny internetowe od podstaw oraz rewitalizujemy te już istniejące. Tworzymy wizytówki firmy, strony korporacyjne i firmowe, sklepy internetowe, a nawet portale. Dzięki naszemu indywidualnemu podejściu Twoja witryna może być unikalna, funkcjonalna oraz wygodna w użytkowaniu dla odwiedzających.

Reklama video w Internecie

Wykonawca: E2O Sp. z o.o.

Transmisje online (streaming online) - przekaz na żywo wydarzeń biznesowych, promocyjnych, kulturalnych do Internetu.
Film promocyjny firmy - krótkie video o działalności firmy, zespole, doświadczeniu kadry i stosowanych praktykach biznesowych, czasami połączony z videoreferencjami.
Videoprzewodnik - film prezentujący oferty hoteli, przekrój przez wszystkie miejsca w obiekcie wraz z dodatkowym filmem ogólnym.

Abonament B2B

Wykonawca: Portal logistyczny - Log4.pl

Log4.pl to portal, gdzie użytkownicy z abonamentem firmowym (B2B) - specjaliści, eksperci i dostawcy z branży - umieszczają swoje oferty i informacje o usługach oraz przekazują najnowszą wiedzę na temat produktów i usług. Dzięki tej usłudze, umieszczasz oferty na portalu i docierasz ze swoją ofertą do klientów, którzy wiedzą czego szukają.

Broszury flipping page

Wykonawca: MIESZKAJ 3D Marzena Janko

Broszury flipping page mają możliwość pseudorealistycznego wertowania stron (z dźwiękowym efektem szeleszczenia kartek) oraz osadzania na nich zawartości aktywnej (linków, ścieżek dźwiękowych i animacji). Są niezwykle efektownym i atrakcyjnym medium reklamowym.

Przykład http://www.mieszkaj3d.eu/broszury/52

Videoprzewodnik hotelowy

Wykonawca: E2O Sp. z o.o.

Wykonujemy około 3 minutowy film przeglądowy po obiekcie, a dodatkowo rozwijamy każdą sekcję jak: restauracja, SPA, pokój, filmując tylko wybrany element. Jest to forma dopełnienia. Wszystko osadzany w autorskim oprogramowaniu e2o, z przeznaczeniem do Internetu, tak by potencjalny klient obejrzał tylko to, na czym mu zależy.

Streaming Online/Transmisja Online

Wykonawca: E2O Sp. z o.o.

Transmisja online, zwana inaczej streamingiem, to przekaz na żywo tego, co dzieje się podczas wydarzenia: kulturalnego, muzycznego, biznesowego, sportowego.

Biznesowy Film Promocyjny

Wykonawca: E2O Sp. z o.o.

Popularna formą promocji jest zamieszczanie w sieci filmów o produktach. W zależności od potrzeb firm ustala się, czy wykonujemy filmy dotyczące ściśle samej usługi, czy połączenie promocji firmy ze sprzedawanym przez nią produktem.

Videotutorial

Wykonawca: E2O Sp. z o.o.

Jeśli posiadasz skomplikowane usługi, serwis, możemy przygotować wirtualny przewodnik video, jak z nich korzystać. Videotutorial świetnie sprawdza się przy biznesach internetowych.

Panoramy z lotu ptaka

Wykonawca: MIESZKAJ 3D Marzena Janko

Panorama sferyczna z lotu ptaka to idealny sposób na zaprezentowanie inwestycji budowlanych, budowy drób, obiektów przemysłowych, placów budowy, atrakcji turystycznych miast i gmin.

Wykonujemy z urządzeń latających, samolotów, monopodów i wysięgników.

Lotnicza dokumentacja fotograficzna w postaci panoram sferycznych pokazuje całą przestrzeń 360 stopni. Jest doskonałym sposobem zaprezentowania oferty przyszłym inwestorom.