Kampanie banerowe - Usluger.pl

W dzisiejszych czasach, sprzedaż usług i produktów w Internecie jest coraz trudniejsza. Ludzkie oko widziało w Internecie wszystko. Trudno jest nas zaskoczyć ofertą i zachęcić do kupna czy też skorzystania z usług. Powstały w tym celu kampanie banerowe, które są jednym ze sposobów na przyciągnięcie uwagi i odnoszą się do produktu. Wykonywane są w technologii Adobe Flash i nie przekraczają rozmiaru 468 × 240 pikseli. Poza Internetem, banery są wykorzystywane jako forma reklamy produktów różnego rodzaju i usług np. szkoleniowych. Umieszczone są zazwyczaj na dużych płachtach materiału, na które nanoszona jest treść za pomocą druku.

Reklama

Wykonawca: Womat Sp. z o.o.

Jesteśmy wydawnictwem, którego trzon stanowią pracownicy z wieloletnim doświadczeniem w redagowaniu prasy branżowej. Nasze czasopisma to: Katalog Piekarnicze i Cukiernicze Technologie, Mięsne Technologie i Mleczarskie technologie. Z kolei nasz portal SPOŻYWCZE TECHNOLOGIE to pierwszy portal technologiczny skierowany do całej branży spożywczej. Dążymy do tego, by nie ograniczały nas żadne podziały branżowe czy tematyczne. Liczy się treść i wiedza na temat całej branży, którą chcemy przekazać.

Sprzedaż przestrzeni na stronie www

Wykonawca: Stowarzyszenie Nova

Oferujemy państwu przestrzeń na państwa reklamie na naszej stronie - rozglos.info, która jest portalem informacyjnym czasopisma Rozgłos według cennika. Ponadto oferujemy możliwość stworzenia artykułów promujących państwa produkt lub usługę.

Reklama w serwisie Telewizji

Wykonawca: Bialogard.tv

Telewizja Białogard Bialogard.tv. Telewizja Białogardzka dostępna jest bezpłatnie dla wszystkich Użytkowników i Gości. Zawartość merytoryczną serwisu Bialogard.tv stanowią materiały ściśle związane z regionem Gminy Białogard w województwie zachodniopomorskim.

Banery internetowe

Wykonawca: Fresh Color Agencja Reklamy Rzeszów

Profesjonalni graficy zajmują się projektowaniem stron internetowych, ulotek, gadżetów reklamowych. W ramach usług reklamowych proponujemy także kompleksową reklamą zewnętrzną: fototapety, oklejanie samochodów, naklejki ścienne.

Projektowanie banerów HTML5 AdWords

Wykonawca: Rather Web Strategy

Specjalnością Agencji Reklamowej Rather Web Strategy jest reklama w internecie. Prowadzimy kampanie Facebook oraz AdWords. Projektujemy banery HTML5 AdWords. Posiadamy wiedzę i doświadczenie, która pomoże Państwa firmie osiągnąć sukces.
Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Benery internetowe

Wykonawca: IDEA Marcin Parysek

Wykonujemy również banery internetowe, zgodnie z życzeniem klienta

Zamieszczanie i projektowanie graficzne reklam

Wykonawca: Kobieta.xl

oferujemy content marketing i reklamę banerową na portalu kobietaxl. Portal ma blisko 20 tysięcy stałych czytelniczek o ukierunkowanym profilu zainteresowań

Cena: 1000 zł

Kampanie Afiliacyjne

Wykonawca: Affizzy Sp. z o.o.

Kampanie afiliacyjne Display, Kontekstowe, E-mail Marketing, SEM oraz na witrynach pozycjonowanych w wyszukiwarkach

Tworzenie Banerów

Wykonawca: GAMMA

Zaprojektujemy dla Ciebie banery gotowe do umieszczenia na stronie internetowej. Banery są wykonane jako pliku jpg lub w technologi flash

Reklama Prasowa

Wykonawca: Forum Regionalne

Reklama w Tygodniku Forum Regionalnym. Ingormacje. Łobez, Świdwin, Drawsko, Złocieniec,

Kampania reklamowa z dofinansowaniem - ulga 10%

Wykonawca: ASIB Press & Media Emil Michał Kowalski

Przygotujemy profesjonalny materiał prasowy i promocyjny dla portali, gdzie zostanie on opublikowany. Przygotujemy też artykuły o bieżących wydarzeniach z całej Polski.
Może to być obsługa medialną wydarzeń - patronaty.
Publikacje PR dla firm.
Wydajemy i reprezentujemy cztery portale www: www.asib.pl, www.budownictwo360.pl, www.gadka.net, www.znajdziesz-tu.pl
Oferujemy rozmaite i skuteczne formy reklamy.

Cena: 1000 zł

Publikacja bannerów na portalu Giełda Nieruchomości

Wykonawca: MICRONET ART Sp. z o.o.

Firmom związanym z rynkiem nieruchomości oferujemy kampanie bannerowe pozwalające na dotarcie reklamodawcą do większej liczby potencjalnych klientów. Zapraszamy do współpracy biura nieruchomości, biura projektowe, firmy budowlane, deweloperów, firmy zajmujące się projektowaniem i wyposażeniem wnętrz a także inne związane z szeroko pojętym rynkiem nieruchomości.

Reklama w internecie

Wykonawca: NU MEDIA - Reklama Internetowa

Przygotowujemy i przeprowadzamy profesjonalne kampanie internetowe w największych polskich portalach.

Remarketing

Wykonawca: ALTE MEDIA

Remarketing pozwala na odnalezienie konkretnego użytkownika, który odwiedził wcześniej Twój sklep internetowy, ale nie dokonał zakupu lub nie skontaktował się z Tobą. Podczas gdy będzie odwiedzał kolejne portale i serwisy internetowe zobaczy reklamę firmy, marki lub konkretnych produktów, którymi był zainteresowany.

Administrowanie kampaniami AdWords

Wykonawca: PROJEKT Artur Gawlikowski

Układamy i nadzorujemy kampanie reklamowe Google AdWords. Dobieramy najskuteczniejsze słowa kluczowe, znajdując balans między ich konkurencyjnością i kosztem. Wykonujemy animacje do kampanii bannerowych, układamy ich treść i analizujemy skuteczność.