Marketing szeptany - Usluger.pl

Definicja marketingu szeptanego, oznacza działania marketingowe, mające na celu dotarcie do odbiorcy z informacjami, na zasadzie jak najbardziej bezpośredniego kontaktu. Najbardziej bezpośrednim i spontanicznym środkiem przekazu jest kontakt ustny. Przekaz informacji, następują na zasadzie udziału w dyskusji, rozmowy lub też opowiadania w formie tak zwanego szeptania, czyli np. firmy oferujące usługi fryzjerskie szeptają na forach na temat rewelacyjnej fryzury ślubnej, dobrych kosmetyków, miłej obsługi bądź farbowania włosów w konkretnym salonie fryzjerskim. Nigdy nie mamy pewności czy jest to ocena obiektywna, czy też napisana przez osobę zatrudnioną w tym celu.

Marketing szeptany

Wykonawca: e-Starter.pl - agencja interaktywna i kreatywna

Rodzaj promowania polegający na wpisach na forach z Twoim produktem/usługami

Marketing szeptany

Wykonawca: SEO Website Agencja Interaktywna

Usługi z zakresu marketing szeptany.Każda promocja i pozycjonowanie jest potwierdzone raportami, które otrzymuje klient na początku oraz na końcu wykonania usługi (w trakcie, na życzenie klienta). Jeśli jesteś zainteresowany naszymi działaniami, napisz lub zadzwoń 690 002 250, kontakt@seowebsite.pl

Marketing szeptany

Wykonawca: Agencja marketingowa Estyma-Promo

Jest to podejmowanie działań marketingowych mających na celu uzyskanie pozytywnego wizerunku firmy, osoby bądź produktu oraz naturalna forma reklamy. Innymi słowy marketingiem szeptanym można nazwać spontaniczne działania nawiązujące kontakt z jak największą ilością konsumentów aby pozyskać nowych odbiorców lub utrzymać istniejących już klientów.

Buzz marketing

Wykonawca: Agencja marketingowa Estyma-Promo

Wszelkie złożone działania łączące się ze sobą, których celem jest stworzenie tzw. efektu plotki. Efektem buzz marketingu jest rozgłos czyli nabycie lub pogłębienie wiedzy o czymś lub o kimś przez jak największą liczbę konsumentów w celu zwiększenia zainteresowania pożądanym tematem.

Profesjonalna firma copywriterska

Wykonawca: Promenada Słów

Jesteśmy profesjonalną firmą copywriterską, od kilku lat zajmujemy się pisaniem na zlecenie. Nasza redakcja internetowa oferuje sporządzanie wysokiej jakości tekstów, zgodnych przede wszystkim z aktualnymi standardami wyznaczonymi przez Google. Na tle konkurencji wyróżniamy się przede wszystkim bardzo intratnym dla zleceniodawcy stosunkiem ceny do efektu. Oferujemy unikalne treści po rozsądnej cenie.
Piszemy:
- e-maile marketingowe
-wpisy na blogi (lifestylowe oraz firmowe)
-recenzje produktów, miejsc, filmów czy dzieł sztuki
- opisy (proste oraz wymagające bardziej złożonego researchu)
- artykuły (poradnikowe, tematyczne, sponsorowane)

Zatrudniamy ludzi z pasją oraz lekkim piórem, co stanowi dla naszego Klienta gwarancję, że będzie w pełni usatysfakcjonowany i zadowolony ze współpracy. Nasza firma stawia przede wszystkim na jakość słowa i wymagania wyszukiwarek internetowych. Naszą ideą przewodnią jest hasło: „SŁOWEM W ZYSK”. Traktujemy je bardzo dosadnie. Piszemy w sposób gwarantujący Twój sukces w branży. Odpowiedni dobór słów kluczowych i adekwatne podejście do tematu dają Ci 100% pewności, że nasze słowa przyniosą zysk Twojej działalności.
Dobry copywriter to jaki?
Oczami wyobraźni ukazuje się zapewne tekściarz, mający sto pomysłów na minutę. Jest jeszcze jedna strona medalu. Copywriting to dziedzina, w której trzeba być również dobrym psychologiem. Tutaj liczy się przede wszystkim efekt - najistotniejsze jest to, czy marketing w formie pisanej sprzeda określony produkt lub czy zachęci do zainteresowania się opisywanym zagadnieniem. Bez psychologicznej analizy osiągnięcie tego zamierzonego celu jest mało możliwe. W „Promenadzie słów” liczą się ludzie, czyli krótko mówiąc- odbiorcy naszego tekstu. Proces tworzenia rozpoczynamy przede wszystkim od analizy środowiska potencjalnych Klientów – Twoich Klientów. Nie należy zapominać, że ta branża to głównie przygoda, której gotowy scenariusz możemy Ci napisać. Nie trzeba dodawać, że to przygoda ze szczęśliwym zakończeniem.

W wycenie jesteśmy elastyczni, dlatego też do każdego ze zleceń podchodzimy indywidualnie. Ceny minimalne podane są w zakładce „cennik” na naszej stronie internetowej. Stałym Klientom proponujemy zawsze korzystne rabaty.
Od czego zależy, ile zapłacę za tekst?
Przy wycenie bierzemy pod uwagę trzy najważniejsze czynniki: dostępność źródeł, dodatkowe wymagania Klienta oraz czas realizacji. Zdarzają się sytuacje, kiedy Klient potrzebuje gotowego tekstu na już. Jest to jak najbardziej możliwe i również w takiej sytuacji początkowa cena ulega nieznacznej modyfikacji. Istnieje również możliwość negocjacji.
Na każdym etapie współpracy istnieje możliwość skontaktowania się z copywriterem pracującym nad tekstem. W razie jakichkolwiek wątpliwości można również poprosić o pomoc naszego konsultanta. Jeżeli spodziewasz się zmian na lepsze i poprawy przyszłości swojej firmy, a także liczysz na dobry kontakt- zapraszamy. Jesteśmy po to, by pomóc Ci osiągnąć wyżyny w biznesie.

Marketing

Wykonawca: Ulotkarnia

Reklama w mediach społecznościowych,prasie lokalnej oraz innych kanałach dystrybucji.

Pozycjonowanie i e-marketing

Wykonawca: Pozycjonujemu4u

Nasza firma zajmuje się pozycjonowaniem stron w wyszukiwarkach internetowych, prowadzeniem kampanii reklamowych, oraz optymalizacją stron internetowych.

Dla każdego klienta staramy się dobrać indywidualną strategię prowadzenia działań reklamowych w wyszukiwarkach.

Proces ten rozpoczynamy zawsze od pogłębionej analizy słów kluczowych i optymalizacji serwisu.

Następnie sugerujemy wybór najlepszej kombinacji narzędzi promocji strony.


Daj sobie pomóc w pozyskiwaniu klientów.
Oferujemy:

- pozycjonowanie stron (SEO i SEM),
- skuteczne kampanie adwords,
- optymalizacja stron dla google,
- rejestracja w google,
- obsługa domen, hostingu, e-poczty,
- profesjonalne prowadzenie fanpage,
- tworzenie stron, sklepów, landing page,
- kreacja wizerunku i marek firm,
- marketing szeptany,
- mailing reklamowy,
- profesjonalny telemarketing.

Daj się znaleźć swoim klientom.
Pełna oferta:
http://l2k.pl

Marketing szeptany - fora,blogi

Wykonawca: eAntyAgencja.pl

Uczestniczymy w forach, blogach, komentarzach. Oferujemy usługę marketingu szeptanego dzięki któremu użytkownicy posiłkujący się opiniami na tego typu nośnikach łatwiej podejmują decyzję o skorzystaniu z danej oferty.

Cena: 199 zł

Social Media Marketing

Wykonawca: Penguinbehaviour

Dbamy o Twój wizerunek w mediach społecznościowych, umożliwiając sprawną komunikację z Klientami, zażegnując potencjalnym konfliktom, czy wpływając na zachowania odbiorców umożliwiając zwiększenie sprzedaży danych produktów/ usług.
Social Media są idealnym kanałem komunikacji, dzięki czemu możemy podejmować dyskusję z Klientami, profesjonalnie i merytorycznie odpowiadając na ich potrzeby czy realne problemy.

Marketing szeptany na polskich forach

Wykonawca: Nakatomi Sp. z o.o.

Marketing Szeptany

to jedna z najtrudniejszych gałęzi marketingowych stosowanych przez Agencję Reklamowe na całym Świecie. Marketing rekomendacji to jedna z najlepszych reklam dla Twojej firmy lecz tylko gdy piszę go Agencja z doświadczeniem. Pisać każdy może ale tylko pisanie szeptanego w sposób niezauważalny przynosi wymierne rezultaty.

Marketing Szeptany powinien być częścią strategii Twojej firmy na lata. Nasza Agencja reklamowa dzięki 9 letniemu doświadczeniu i obsłudze już ponad 2000 firm na tą chwilę wie jak pisać marketing wirusowy, jak go stosować w praktyce i jak ograniczyć możliwość błędów do minimum.

Tworzymy marketing szeptany w każdy wybranym przez Was kraju, jako jedyna agencja w Polsce i z pewnością też w Europie piszemy w 12 językach, prowadzimy działania dla firm zarówno na rynku lokalnym jak i globalnie łącznie z Azją, USA, czy Ameryką Południową.

Pozycjonowanie i tworzenie stron

Wykonawca: J-NET Józef Pałka

Zajmujemy się realizacją kampanii SEO i marketingowych w internecie.

Prowadzenie blogów, fanpage'y

Wykonawca: Barbara Śliwowska Copywriter

Poprowadzę profile firmowe na Facebooku i w innych mediach społecznościowych, blogi, mikroblogi, stworzę treści na dowolną stronę internetową.

Marketing Szeptany Wizerunkowy

Wykonawca: MarkNeting

Współpracę z Tobą zaczynamy od rozbudowanego researchu w którym wskażemy Twoje mocne i słabe strony, prześwietlimy Twoją konkurencję i poszukamy Twojego klienta docelowego. Całość kampanii dostosujemy pod Twoje indywidualne oczekiwania. Przedstawimy Ci rozbudowaną paletę możliwości marketingowych opartych na technikach psychologicznych. Zaplanujemy całą kampanię z kalendarzem komentowania. Zapewnimy Ci raporty co tydzień i w dowolnej chwili na życzenie. Usługa idealna na kryzys marketingowy. Liczba komentarzy w zależności od rodzaju rodzaju komentowanych stron od 200 - 400.

Internet Security iSec

Wykonawca: ENJOY! MEDIA

Internet Security to nowatorska usługa oparta na filozofii Inbound Marketingu. Polega ona na pozycjonowaniu i gromadzeniu pozytywnych treści dotyczących firmy, depozycjonowaniu informacji negatywnych oraz ciągłym monitoringu sieci w poszukiwaniu nowych zapytań dotyczących działalności przedsiębiorstwa objętego pakietem iSec, a następnie odpowiadaniu na nie. W jednej usłudze łączymy zatem korzyści płynące z pozycjonowania, amplifyingu i kampanii w social media.

Dlaczego warto skorzystać z iSec?

Na pozytywny wizerunek firmy trzeba pracować miesiącami, nawet latami. Internet stanowi nie tylko szansę dla lepszego promowania usług, ale też olbrzymie zagrożenie. Jedna negatywna opinia (stworzona przez konkurencję?), może znaleźć się na czołowych miejscach w wyszukiwarkach. Przepadnie nie tylko wysiłek włożony w rozwój przedsiębiorstwa, ale i środki zaangażowane w kampanie marketingowe. Dzięki pakietowi iSec przedsiębiorca może być pewien, iż o jego wizerunek w Sieci dba zespół specjalistów

Wirtualny Sprzedawca 24

Wykonawca: ENJOY! MEDIA

Po pierwsze: zwiększ sprzedaż
Większa ilość odnośników prowadzących do strony Twojego sklepu to również większa szansa na znalezienie klienta, a co za tym idzie – sprzedanie towaru. Warto zauważyć, że oferta e-sklepu dystrybuowana będzie w Internecie w sposób przemyślany – pojawi się wszędzie tam, gdzie mogą jej poszukiwać Twoi klienci: na forach internetowych, kanałach social media, w komentarzach do artykułów.

Po drugie: zadbaj o klienta
W ramach pakietu WIRTUALNY SPRZEDAWCA 24 nie tylko rozpowszechniamy Twoją ofertę, lecz również udzielamy porad dotyczących oferowanych przez e-sklep produktów.

Po trzecie: promuj się efektywnie
Zdecydowana większość sklepów promuje się poprzez pozycjonowanie. Tymczasem łatwość odnalezienia sklepu ważna jest jedynie dla 16% kupujących. Aż 54% internautów – ponad 3 razy więcej – przed dokonaniem zakupu analizuje porady i opinie wyszukane w Sieci.

Po czwarte: chwal się innowacyjnością

Po piąte: współpracuj z ekspertami

Cena: 500 zł