Marketing wirusowy - Usluger.pl

Marketing wirusowy, nazywany także reklamą wirusową to specyficzny rodzaj marketingu zyskujący coraz bardziej na popularności. Efektem takich działań, ma być samoczynne rozpowszechnianie informacji przez użytkowników, poprzez wywoływanie skojarzeń, budowanie marki czy też pozycji firmy, której marketing wirusowy dotyczy. Dobrym przykładem są filmiki przesyłane do siebie wzajemnie przez użytkowników, plotki i opowieści na konkretny temat dotyczący usług i produktów. Marketing wirusowy to na przykład, dołączenie do produktów spożywczych, książeczek z przepisami, które wymagają użycia sprzedawanego produktu lub oferowanie zniżek i rabatów, na wykorzystanie konkretnej oferty.

Obsługa Social Media

Wykonawca: BERNIS MEDIA Damian Jarzębski

Z pasji i doświadczenia zajmujemy się kreowaniem marek na facebooku i innych portalach social media. Zapewniamy skuteczne prowadzenie fanpage, zdobywanie nowych użytkowników czy też interakcje z nimi.

Jeżeli nie wiesz jak podejść do tematu social media - skontaktuj się z nami a na pewno coś zaradzimy.

Reklama facebook

Wykonawca: INTERAKTYWA Adrian Grzybek

Stwórz swój fanpage na Facebooku i zleć wykonanie profesjonalnej kampanii reklamowej. Pozyskuj klientów który lubią Twoją firmę i mówią o tym swoim znajomym. Znajdź klientów, którzy będą Ci pozyskiwać kolejnych klientów wśród znajomych. Rozpocznij marketing wirusowy a klienci sami Cie odnajdą.

Filmy reklamowe

Wykonawca: BEKALARIUM Królestwo Wyobraźni Produkcja Filmowa

Podana cena obejmuje następujące elementy:
Czas trwania filmu: 60 sec.
Technologia: FULL HD
Sprzęt: kamera SONY NEX FS 100, systemy stabilizacji: kran kamerowy, flycam, jazda kamerowa
Składowe realizacji:
okres przygotowawczy (kosztorys produkcji, harmonogram pracy, dokumentacja obiektu, strategia marketingowa, koncepcja kreatywna, scenariusz),
okres zdjęciowy (realizacja zdjęć filmowych)
okres postrpodukcyjny (montaż, korekcja barwna, udźwiękowienie)

Cena: 3000 zł

Marketing wirusowy

Wykonawca: Agencja SEO Bizzit S.A.

Marketing wirusowy – opiera się na formie, której postać przybiera właściwości wirusa, forma ta (np. komunikat, śmieszny film) jest tak atrakcyjna dla konsumenta pod względem wizualnym, rozrywkowym itp., że klient sam zaczyna przekazywać (formę komunikatu marketingowego - nasz wirus marketingowy) innym osobom. Nośnikiem takiego wirusa jest poczta on-line, komunikatory internetowe i inne, oraz (jak przystało na wirusa) jest on często nierozpoznawalny w swoim celu, zamiarze. Oczywiście słowo wirus, w przypadku marketingu szeptanego, nie powinno się negatywnie kojarzyć, ponieważ pojęcie oraz skutki marketingu wirusowego nie są negatywne.

Marketing szeptany

Wykonawca: Marketing internetowy

monitoring opinii o firmie, zwiększanie świadomości marki, obecność firmy w internecie.

Reklama na Facebooku

Wykonawca: Wallgrab.com

Stworzymy dla Ciebie i Twojej firmy kreatywne kampanie. Dotrzemy do ludzi zainteresowanych Twoją usługą lub produktem!

Marketing wirusowy

Wykonawca: Passion Sp. z o.o.

Działania polegające na promowaniu informacji o Państwa firmie i usługach na najpopulaniejszych forach internetowych i miejscach umożliwiających bezpłatną promocję oraz inicjowaniu sytuacji, w której potencjalni klienci będą sami między sobą rozpowszechniać informacje dotyczące Pańtwa firmy i jej usług. Może się to dziać poprzez budowanie świadomości marki oraz jej pozycjonowanie dzięki wywoływaniu pożądanych skojarzeń z nazwą, logo firmy, czy też dzięki publikacji w internecie informacji zwiększających świadomość klienta odnosnie danego produktu i usługi, zamieszanie pozytywnych opini wpływających na dalsze zachęcanie potencjalnych zainteresowanych do informowania swoich znajomych o danym produkcie, usłudze.

Cena: 199 zł

Pozycjonowanie i Skuteczne kampanie marketingowe

Wykonawca: Michał Szafrański

W dobie ciągłego poszukiwania klienta i oszczędności należy zadbać o to, aby Twoja marka była bardziej rozpoznawalna, produkty popularne, a wydatki na marketing i reklamę nie przekraczały efektów kampanii.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby połączyć wszystkie te cechy w jedną całość.

Udało się stworzyć praktyczny model, który wielokrotnie zwiększał rozpoznawalność marki Naszych klientów, a co za tym idzie zwiększał ich obroty.

Specjalizujemy się w :

  • Optymalizacji witryn pod względem popularnych wyszukiwarek.

  • Opracowaniu i wdrażaniu kampanii marketingowych.

  • Promowaniu marek i produktów.

Kto pyta nie błądzi, dlatego zapraszamy do kontaktu. Twoje pytanie dla Nasze wyzwanie:

Email : biuro@emesz.pl
Telefon : 730 775 333

Zanim Nas ocenisz, sprawdź Nas w działaniu.

Nowoczesna promocja Twojej firmy

Wykonawca: Klaster Analityka Biznesowa L.Czarniecka

gOffline is a new strategic game that will start simultaneously in

Kraków, Poland
Chicago, USA
Toronto, Canada
Lviv, Ukraine
Sydnej, Australia
It will then expand to other cities proving that the founders have little control over the players. Fortunately for gOffline, yet unfortunately for the players: one will need to move quite fast to beat the competition and to remain in the game to earn real money.

In our game FUN = CASH.

Cena: 350 zł

Pakiet startowy

Wykonawca: Agencja Marketingu Internetowego Litium

Zakładając swoją pierwszą działalność musisz jak najszybciej znaleźć klientów.
To chyba oczywiste. Chcąc dotrzeć do jak największej liczby potencjalnych w klientów w Internecie potrzebujesz posiadać te 7 niezwykle ważnych elementów:
1.stronę firmową
2.hosting na której ta strona jest umieszczona
3.domena - adres na której widnieje witryna
4.funpage na Facebooku - skuteczniejszej i tańszej reklamy nie znamy
5.pozycjonowanie na określoną frazę
6.e-pr twojej marki
7.blog firmowy

Cena: 1970 zł

Social media na Facebooku

Wykonawca: WEBVIP Katarzyna Olechnowicz

Social media to internetowe serwisy społecznościowe, które dają możliwość wymiany między ich użytkownikami różnego rodzaju informacji, wiadomości tekstowych, zdjęć i muzyki. Najpopularniejszym serwisem społecznościowym na świecie i w Polsce jest obecnie serwis Facebook, który posiada już ponad 500mln uzytkowników.