Szkolenia i kursy zawodowe, przedszkola, szkoły podstawowe i wyższe, licea oraz gimnazjap prywatne i państwowe

Edukacja to najlepszy sposób zainwestowania pieniędzy. Jeżeli szukasz instytucji, które wesprą Cię w nauce, polecamy zasoby naszego katalogu. Znajdziesz tu firmy organizujące szkolenia (BHP, NLP, menedżerskie, otwarte) oraz różnego rodzaju kursy (korepetycje, kursy językowe, komputerowe, zawodowe, maturalne, prawa jazdy). Baza adresów obejmuje także szkolnictwo w szerokim zakresie: przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły policealne. W razie potrzeby zdobycia dostępu do materiałów edukacyjnych zbadaj ogłaszające się u nas biblioteki i czytelnie.

Sprzedaż płyt winylowych

Wykonawca: Antykwariat ARCHIWUM Emilia Kulczycka

Proponujemy sprzedaż płyt winylowych. Posiadamy szeroki przekrój płyt winylowych używanych, wszystkie płyty są sprawdzone i umyte. Posiadam także nowe, nieużywane egzemplarze zafoliowane oraz niezafoliowane. Oferta zawiera pozycje polskich i zagranicznych wykonawców różnych gatunków muzyki. Płyty dostępne są w sklepie lub na zamówienie online.

Sprzedaż płyt winylowych

Sprzedaż książek

Wykonawca: Antykwariat ARCHIWUM Emilia Kulczycka

Naszą specjalnością jest sprzedaż książek o różnorodnej tematyce. Sprzedajemy podręczniki szkolne, repetytoria, słowniki, encyklopedie, lektury szkole, komiksy i inne pozycje książkowe. Sprzedajemy zarówno pozycje nowe, jak i używane. Prowadzimy sprzedaż stacjonarną i internetową za pośrednictwem serwisu allegro.pl

Sprzedaż książek

Sprzedaż podręczników

Wykonawca: Antykwariat ARCHIWUM Emilia Kulczycka

Oferujemy sprzedaż podręczników nowych i używanych do wszystkich klas szkoły podstawowej, gimnazjum, szkół średnich oraz podręczniki akademickie. Zakupy można dokonywać w naszym stacjonarnym antykwariacie oraz internetowo za pośrednictwem portalu allegro.pl- użytkownik Archiwum69. Serdecznie zapraszamy!

Sprzedaż podręczników

Skup płyt winylowych

Wykonawca: Antykwariat ARCHIWUM Emilia Kulczycka

Oferujemy skup płyt winylowych gramofonowych z oryginalną muzyką różnych wykonawców i różnych gatunku. Skupujemy pojedyncze sztuki oraz większe ilości egzemplarzy. Płacimy gotówką „od ręki” w momencie odbioru płyt.

Skup płyt winylowych

Skup książek

Wykonawca: Antykwariat ARCHIWUM Emilia Kulczycka

Oferujemy skup książek, podręczników i komiksów w korzystnych cenach. Wystarczy przyjść do naszego antykwariatu z konkretnymi pozycjami, a my rozważymy każdą propozycję. Serdecznie zapraszamy!

Skup książek

Skup podręczników

Wykonawca: Antykwariat ARCHIWUM Emilia Kulczycka

Nasz antykwariat oferuje skup podręczników szkolnych i akademickich. Preferujemy podręczniki III klasy Gimnazjum oraz wszystkich klasy szkół ponadgimnazjalnych. Za podręczniki płacimy gotówką, „od ręki".

Skup podręczników

Spacer po nadmorskim kurorcie.

Wykonawca: Licencjonowany Przewodnik Turystyczny

SPACER PO USTCE I INNYCH NADMORSKICH MIEJSCOWOŚCIACH

Druki szkolne

Wykonawca: Anma Hurtownia

druki szkolne
świadectwa szkolne
świadectwa
dzienniki
dzienniki lekcyjne
dzienniki szkolne
legitymacje
dzienniki zajęć pozalekcyjnych
dziennik zajęć pedagoga
dziennik zajęć rewalidacyjnych
dziennik zajęć pozalekcyjnych
dziennik zajęć przedszkolnych
świadectwo
dziennik szkoły zaocznej
dziennik biblioteki
dziennik biblioteki szkolnej
dziennik zajęć świetlicy
dziennik zajęć świetlicy szkolnej
dziennik zajęć wychowawczych
dziennik zajęć logopedycznych

druki szkolne

Szkoła języka angielskiego

Wykonawca: Agnieszka Komorowska-Owczarzak

W ofercie szkoły kursy indywidualne i grupowe, dla dzieci od lat 6, gimnazjalistów, maturzystów oraz dorosłych.

Trening Umiejętności Społecznych

Wykonawca: Centrum Terapii i Wspierania Rozwoju MOZAIKA Aneta Kotowicz-Urban

ZAPEWNIAMY:

  • Naukę pod okiem doświadczonych specjalistów!
  • Przyjazną atmosferę – uczenie w oparciu o techniki oparte na nagradzaniu pozytywnych zachowań!
  • Zaangażowanie rodziców – zadania domowe pozwalające na przećwiczenie nowych umiejętności w codziennym życiu!
  • Naukę poprzez dobrą zabawę i pozytywne doświadczenia!
  • Zajęcia w małych grupach 4-6 osobowych!

Cena: 30 zł

Trening Umiejętności Społecznych

Ocena ryzyka zawodowego

Wykonawca: Usługi BHP i PPOŻ.

Konieczność dokonania oceny ryzyka zawodowego wynika z przepisów ustawy Kodeks Pracy oraz Rozporządzenia MPiPS z dania 26. 09.1997r. w sprawie ogólnych przepisów bhp. Ocena ryzyka zawodowego została nałożona przez ustawodawcę jako jeden z wielu elementów bezpieczeństwa pracy.
Firma USŁUGI BHP I PPOŻ MICHAŁ PRZYCHOCKI zajmie się profesjonalnie przeprowadzenie oceny ryzyka zawodowego w Państwa firmie.
Ryzyko zawodowe to prawdopodobieństwo wystąpienia niepożądanych zdarzeń związanych z wykonywaną pracą powodujących straty, w szczególności wystąpienia u pracowników niekorzystnych skutków zdrowotnych w wyniku zagrożeń zawodowych występujących w środowisku pracy lub sposobu wykonywania pracy (Polska Norma PN-N-18002).
Ocenę ryzyka zawodowego można rozumieć jako dokładne sprawdzenie i ocenę, co w miejscu pracy może zaszkodzić lub wyrządzić krzywdę pracownikom. Dzięki niej można zweryfikować, czy zastosowano wystarczające środki ograniczające lub eliminujące zagrożenia oraz określić, co należy jeszcze zrobić, aby do tego doprowadzić.
Ocena ryzyka prowadzi do upewnienia się, że prawdopodobieństwo, iż ktoś ulegnie wypadkowi lub zachoruje wskutek występowania zagrożeń w miejscu pracy, jest na możliwie najniższym poziomie. Ma to wpływ na "kondycję" przedsiębiorstwa, bowiem wypadki przy pracy i choroby zawodowe negatywnie na nią wpływają m.in. poprzez zmniejszanie wydajności pracy i produkcji, opcję ponoszenia zwiększonej składki ubezpieczeniowej (kosztów ubezpieczenia), koszty ewentualnego uczestniczenia w postępowaniach sądowych, itd.
Ocena ryzyka zawodowego, do której zobowiązany jest każdy pracodawca okazała się fundamentalnym narzędziem służącym bezpieczeństwu i zdrowiu pracowników w miejscu pracy, a jej regularne przeprowadzanie najprostszą drogą do stworzenia w przedsiębiorstwie bezpiecznych warunków pracy i kontrolowania stanu zagrożeń w miejscu pracy.
Ocena ryzyka zawodowego prowadzi do ochrony ludzkiego zdrowia i życia i służy oszczędzaniu pracownikom i pracodawcom stresu, strat finansowych i innych kłopotów związanych z ewentualnymi wypadkami przy pracy i chorobami zawodowymi.
Przeprowadzając ocenę ryzyka można liczyć na korzyści dla firmy. W bliższej perspektywie oznacza to lepsze samopoczucie pracowników i lepszą atmosferę w pracy, gdy pracodawca dba o ich bezpieczeństwo i zdrowie. Pracodawca natomiast może mieć świadomość spełnienia obowiązku o podstawowym znaczeniu dla ochrony zdrowia pracowników i zapobiegania ludzkiemu cierpieniu w jego firmie.
Obowiązek wykonania oceny ryzyka zawodowego ciąży na pracodawcy, gdy:
• tworzy nowe stanowiska pracy,
• wprowadza zmiany na poszczególnych stanowiskach pracy,
• w razie powstania zdarzenia wypadkowego,
• nakaz PIP lub PIS,
• gdy mają miejsce zmiany dotyczące wymogów stawianych środkom ochrony

Terapia logopedyczna w domu pacjenta

Wykonawca: LOGO-TERAPIA Magdalena Frydryszek

Niewątpliwie w dzisiejszych czasach każdy z nas ceni sobie komfort pracy, spokój i wszelkie udogodnienia.

Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom powstał dla Państwa Mobilny Gabinet Logopedyczny, świadczący swoje usługi w miejscu zamieszkania pacjenta.

Dojazd do klienta to idealne rozwiązanie, dla:

- dzieci, które najlepiej i najbezpieczniej czują się we własnym domu, bardzo często lepiej współpracują podczas terapii w swoim środowisku, aniżeli w gabinecie
- rodziców, którzy swój czas mogą poświęcić dla obowiązków domowych lub mają trudności z samodzielnym dotarciem do gabinetu

Mobilny Gabinet Logopedyczny,to:

- oszczędność czasu na długie dojazdy do gabinetu

- brak kolejek

- profesjonalna pomoc w oparciu o bogate zaplecze pomocy terapeutycznych, niejednokrotnie samodzielnie przygotowywanych, które umożliwiają prowadzenie zajęć w sposób ciekawy, interesujący i zachęcający do współpracy.

- indywidualne podejście do pacjenta - metody pracy dobrane do możliwości i potrzeb każdej osoby

-praca w formie zabawy- co stanowi dla najmłodszych pacjentów uatrakcyjnienie każdych zajęć

Czas trwania zajęć
-od 30 do 60 min – jest ściśle uwarunkowany możliwościami pacjenta

Po każdym spotkaniu rodzic lub opiekun otrzymuje wskazówki i materiały do ćwiczeń.

Wypożyczanie instrumentów klawiszowych

Wykonawca: Dom Pełen Muzyki Grzegorz Gibki Firma Usługowo-Szkoleniowa

Nauka gry na elektronicznych instrumentach klawiszowych i pianinie - Łódź i okolice. Oferta skierowana głównie do dzieci i młodzieży, ale również do osób starszych pragnących realizować swoje zainteresowania i rozwijać pasje muzyczne. Wypożyczanie instrumentów YAMAHA PSR-E433 do nauki gry w ramach udzielanych lekcji. Inne usługi, w tym pośrednictwo i doradztwo przy zakupie lub zamianie elektronicznych instrumentów klawiszowych.

Wypożyczanie instrumentów klawiszowych

Zajęcia edukacyjne dla przedszkolaków

Wykonawca: Alina Kuligowska Kraina Gumisiów

Zajęcia edukacyjne dla przedszkolaków są ważnym elementem naszej działalności, stawiamy zarówno na edukację, jak również zabawę w przyjaznej atmosferze.

Zajęcia edukacyjne dla przedszkolaków

Zajęcia dla przedszkolaków

Wykonawca: Alina Kuligowska Kraina Gumisiów

Oferowane przez nas zajęcia dla przedszkolaków prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę pracowników, którzy z entuzjazmem podchodzą do pracy z dziećmi.

Zajęcia dla przedszkolaków