Szkolenia i kursy zawodowe, przedszkola, szkoły podstawowe i wyższe, licea oraz gimnazjap prywatne i państwowe

Edukacja to najlepszy sposób zainwestowania pieniędzy. Jeżeli szukasz instytucji, które wesprą Cię w nauce, polecamy zasoby naszego katalogu. Znajdziesz tu firmy organizujące szkolenia (BHP, NLP, menedżerskie, otwarte) oraz różnego rodzaju kursy (korepetycje, kursy językowe, komputerowe, zawodowe, maturalne, prawa jazdy). Baza adresów obejmuje także szkolnictwo w szerokim zakresie: przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły policealne. W razie potrzeby zdobycia dostępu do materiałów edukacyjnych zbadaj ogłaszające się u nas biblioteki i czytelnie.

Pomoc językowa

Wykonawca: Telper Firma Usługowo-Handlowa Krzysztof Siwik

Ten projekt skierowany jest do osób, które pilnie potrzebują pomocy z j. angielskiego bądź też z dokumentami w tym języku. Oferuję pomoc doraźną i systematyczną. Pomogę zrozumieć otrzymane dokumenty i w razie potrzeby dokonam tłumaczenia. Wyjaśnię zawiłości gramatyczne i pomogę w zadaniu pisemnym. Zawsze postaram się pomóc szybko i kompetentnie, ale materiały pisemne (kopie, skany, zdjęcia) najlepiej przesyłać dzień wcześniej.

Oferujemy krótkie terminy w różnych porach dnia. Pracujemy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Preferujemy używanie komunikatora Skype, wykorzystujemy telefon i pocztę mailową. Przyjmujemy zlecenia tłumaczeń pisemnych.

Zapraszamy na stronę internetową telper.com.pl

Logopeda terapia logopedyczna

Wykonawca: Klinika Buzi i Języka Ewelina Kozińska

Klinika Buzi i Języka oferuje profesjonalną diagnozę i terapię logopedyczną dostosowaną do możliwości i potrzeb dziecka.

Cena: 50 zł

Gry korytarzowe w placówce oświatowej

Wykonawca: City Line Sp. z o.o.

Zalety:
- zajęcia ruchowe
- nauka alfabetu
- nauka języka obcego

gry korytarzowe w placówce oświatowej

Gry korytarzowe dla dzieci

Wykonawca: City Line Sp. z o.o.

nauka kolorów, alfabetu poprzez zabawę

Gry korytarzowe dla dzieci

Gry korytarzowe dla przedszkoli

Wykonawca: City Line Sp. z o.o.

Gry korytarzowe są doskonała forma zajęć na przerwach i lekcjach jako pomoc dydaktyczna dla nauczycieli

gry korytarzowe dla przedszkoli

Tworzenie kreatywnej strefy gier

Wykonawca: City Line Sp. z o.o.

Nasza firma oferuje tworzenie kreatywnej strefy gier za pomocą gier podwórkowych, które w kolorowy sposób zagospodarują przestrzeń osiedlową, a także nieużytki, starych i nowych asfaltowych boisk, ścieżek spacerowych. Powstała w ten sposób kreatywna strefa gier na zachęcić do wspólnej zabawy na świeżym powietrzu osoby z wszystkich grup wiekowych, zarówno małe dzieci, nastolatków, jak i ich rodziców. Idea zabaw polega na wykorzystaniu znanych gier planszowych przeniesionych na duży format w teren. Wykonane przez nas zestawy gier produkowane są z prefabrykowanej masy termoplastycznej, zawierają kolorowe pigmenty, wypełniacze, kruszywa, kulki szklane, środki pomocnicze oraz syntetyczną żywicę organiczną. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem gier dostępnym online na naszej stronie internetowej.

Tworzenie kreatywnej strefy gier

Tłumaczenia

Wykonawca: SIMPLE Irmina Burdon-Zgodowska

Tłumaczenia zwykłe. Również pomoc w tłumaczeniach i pomoc w sprawdzaniu poprawianiu tłumaczeń klienta.
Tłumaczenia CV, artykułów, prac dyplomowych, broszur, katalogów.

Konwersacje

Wykonawca: SIMPLE Irmina Burdon-Zgodowska

Konwersacje w języku angielskim w celu rozbudowania zasobu słownictwa oraz pokonania barier językowych. Darmowe materiały i artykuły do konwersacji.

Cena: 55 zł

Przygotowanie do rozmowy o pracę

Wykonawca: SIMPLE Irmina Burdon-Zgodowska

Przygotowanie do rozmowy o pracę w języku angielskim, przygotowanie koniecznego słownictwa a także przydatne wskazówki.

Cena: 55 zł

Przygotowanie do CAE

Wykonawca: SIMPLE Irmina Burdon-Zgodowska

Przygotowanie do egzaminu Cambridge na poziomie CAE, także do części ustnej.
Próbne testy.

Cena: 55 zł

Przygotowanie do FCE

Wykonawca: SIMPLE Irmina Burdon-Zgodowska

przygotowanie do egzaminu Cambridge na poziomie FCE, także do części Ustnej.
Testy próbne.

Cena: 55 zł

Przygotowanie do matury

Wykonawca: SIMPLE Irmina Burdon-Zgodowska

przygotowanie do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i roszerzonym a także przygotowanie do matury ustnej

Cena: 55 zł

Gry korytarzowe dla szkoły

Wykonawca: City Line Sp. z o.o.

gry korytarzowe do szkoły i przedszkola

Gry korytarzowe dla szkoły

Konsultacje dla rodziców

Wykonawca: Renata Trojan Gabinet Psychoterapii

Konsultacje dla rodziców dzieci kilkuletnich, nastolatków. Udzielamy fachowej pomocy, wsparcia w procesie związanym z wychowywaniem dzieci, z zakresu rozumienia problemów rozwojowych dzieci i młodzieży.

Konsultacje dla rodziców

Badanie Opinii Pracowników

Wykonawca: RHR +

Pierwszym etapem projektu jest określenie przebiegu akcji informacyjnej i wskazanie grupy objętej badaniem. Następnie projektujemy ankietę lub weryfikujemy narzędzie już istniejące w firmie, dobieramy i szeregujemy kryteria oraz zakres pytań, ustalamy formę badania (on-line, tradycyjna) oraz formę raportu np. sumaryczny, graficzny, opisowy z rekomendacjami. Powyższe działania są zawsze konsultowane z przedstawicielami firmy, dla której realizujemy projekt badania satysfakcji pracowników. Po stworzeniu i zaakceptowaniu ankiety przez firmę, przeprowadzamy badanie właściwe. Wyniki surowe zostają opracowane przez konsultantów RHR+ i przedstawione firmie w formie raportu.

W zależności od celu badania, możemy wypracować wraz z kadrą managerską, w formie szkoleń lub konsultacji, m.in. przygotowanie się do badania opinii pracowników, prowadzenie akcji informacyjnej, udzielania informacji zwrotnej czy budowania motywacji i zaangażowania pracowników.

Jeżeli badanie prowadzane jest w formie elektronicznej, dysponujemy własną platformą on-line, gdzie po zalogowaniu uczestnik badania jest w stanie, za pomocą instrukcji, samodzielnie wypełnić ankietę satysfakcji/opinii.

Kwestie zaufania, zachowania anonimowości i bezpieczeństwa pracowników są dla nas priorytetem. Wszelkie dane wrażliwe i poufne są dostępne tylko dla konsultantów RHR+ prowadzących projekt. Konsultanci są zobowiązani do zachowania tajemnicy, natomiast dane elektroniczne są szyfrowane i zabezpieczone przed ingerencją z zewnątrz.

Badanie Opinii Pracowników