Szkolenia i kursy zawodowe, przedszkola, szkoły podstawowe i wyższe, licea oraz gimnazjap prywatne i państwowe

Edukacja to najlepszy sposób zainwestowania pieniędzy. Jeżeli szukasz instytucji, które wesprą Cię w nauce, polecamy zasoby naszego katalogu. Znajdziesz tu firmy organizujące szkolenia (BHP, NLP, menedżerskie, otwarte) oraz różnego rodzaju kursy (korepetycje, kursy językowe, komputerowe, zawodowe, maturalne, prawa jazdy). Baza adresów obejmuje także szkolnictwo w szerokim zakresie: przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły policealne. W razie potrzeby zdobycia dostępu do materiałów edukacyjnych zbadaj ogłaszające się u nas biblioteki i czytelnie.

514636716

Wykonawca: Business Everywhere

Zapraszamy na naszą stronę internetową: business-everywhere pl Oferta naszych szkoleń oparta jest o rzetelną wiedzę - popartą badaniami oraz realnym wzrostem kompetencji uczestników w niebanalnej inspirującej formie.

514636716

Struktura organizacyjna

Wykonawca: RHR +

Struktura organizacyjna pozwala w sposób uporządkowany i przejrzysty wspierać zarządzanie przedsiębiorstwem. Wzorowy kształt struktury organizacyjnej powinien oddawać złożoność relacji, definiować odpowiedzialność oraz zachodzące w firmie procesy, a także obecne czy przyszłe zmiany.

Struktura organizacyjna stanowi ramę, która definiuje organizację. Poprzez określenie charakteru funkcjonowania, organizacja może skuteczniej podejmować decyzje na poziomie operacyjnym, personalnym, a także strategicznym. Wyraźnie określona struktura pozwala pracownikom na efektywną współpracę, eliminuje konflikty i nieporozumienia wynikające z niejasnych zakresów odpowiedzialności, czy błędów komunikacyjnych.

Projektowanie struktury organizacyjnej rozpoczynamy od etapu analizy struktury obecnie funkcjonującej. Zapoznajemy się z wizją, misją, wartościami, modelem biznesowym, strategią firmy, poznajemy jej specyfikę, potrzeby oraz wyzwania, które przed nią stoją. W kolejnym kroku projektujemy docelową strukturę organizacyjną. Określamy obszary do zmiany i zasoby potrzebne do jej efektywnego funkcjonowania. Jeżeli sytuacja tego wymaga, opracowujemy plan wdrożenia uwzględniający tzw. stan przejściowy struktury, zanim będzie można wdrożyć strukturę docelową. Ustalamy powiązania pomiędzy poszczególnymi komórkami. W ostatnim działaniu pomagamy we wdrożeniu struktury.

Struktura organizacyjna

System wynagradzania

Wykonawca: RHR +

Dobrze skonstruowany system wynagrodzeń to nie tylko procedury, zasady, metody i praktyki wynagradzania pracowników. To również dostosowanie do strategii organizacji, a także wsparcie w osiąganiu postawionych przed firmą celów długookresowych. W perspektywie pracowniczej system wynagrodzeń powinien być oparty o obiektywne i sprawiedliwe zasady, a poziom wynagrodzenia odnosić się do doświadczenia, kompetencji, wartości pracy, a także poziomu stanowiska –odpowiedzialność i decyzyjność.

System wynagrodzeń powinien stanowić fundament strategii płacowej przedsiębiorstwa. Właściwie opracowany, z jasno określonymi zasadami otrzymywania podwyżek czy premii, pozwala m.in.:

tworzyć odpowiedni klimat organizacyjny
przeciwdziała powstawaniu konfliktów
optymalizuje i obniża koszty pracy
motywuje pracowników
wzmacnia identyfikację z firmą
wspiera pracowników w procesie rozwoju kompetencji

Kluczową wartość dodaną działającego systemu wynagrodzeń stanowi satysfakcja pracowników i możliwość wpływania na poziom efektywności i ich zaangażowanie w pracę. Dodatkowo, łącząc to narzędzie z innymi dobrze funkcjonującymi w organizacji systemami tj. system okresowych ocen pracowników, można zwiększyć swoją atrakcyjność jako pracodawca i przyciągnąć do firmy wykwalifikowanych specjalistów oraz managerów.

RHR+, budując nowy lub aktualizując obecny system wynagrodzeń, w pierwszej kolejności skupia się na celach i strategii biznesowej klienta. Dysponując odpowiednimi informacjami, jesteśmy w stanie współtworzyć sprawnie działający mechanizm polityki płacowej. Dysponując wykwalifikowaną kadrą specjalistów/praktyków zapewniamy wysoką jakość realizacji i doradztwa, a tym samym dbamy o efektywność całego procesu.

System wynagradzania

Nauka gry na oboju

Wykonawca: Prywatna Szkoła Muzyczna I i II st. Społeczne Ognisko Muzyczne im. M. Karłowicza w Warszawie

W ramach naszej działalności oferujemy Państwu profesjonalne lekcje gry na oboju w formie ogniska muzycznego i studium dla dorosłych lub szkoły muzycznej I stopnia dla początkujących oraz szkoły muzycznej II stopnia dla zaawansowanych. Uczeń w trakcie lekcji uczy się techniki gry. Poznaje różne style muzyczne. Ma też wpływ na dobór repertuaru. Poznaje zapis nutowy oraz umiejętność jego realizacji na oboju. Lekcje z akompaniatorem. Udział w konkursach i koncertach.
Zapraszamy.

Cena: 170 zł

Nauka gry na klarnecie

Wykonawca: Prywatna Szkoła Muzyczna I i II st. Społeczne Ognisko Muzyczne im. M. Karłowicza w Warszawie

W ramach naszej działalności oferujemy Państwu profesjonalne lekcje gry na klarnecie w formie ogniska muzycznego i studium dla dorosłych lub szkoły muzycznej I stopnia dla początkujących oraz szkoły muzycznej II stopnia dla zaawansowanych. Uczeń w trakcie lekcji uczy się techniki gry. Poznaje różne style muzyczne. Ma też wpływ na dobór repertuaru. Poznaje zapis nutowy oraz umiejętność jego realizacji na klarnecie. Lekcje z akompaniatorem. Udział w konkursach i koncertach.
Zapraszamy.

Cena: 170 zł

Nauka gry na wiolonczeli

Wykonawca: Prywatna Szkoła Muzyczna I i II st. Społeczne Ognisko Muzyczne im. M. Karłowicza w Warszawie

W ramach naszej działalności oferujemy Państwu profesjonalne lekcje gry na wiolonczeli w formie ogniska muzycznego i studium dla dorosłych lub szkoły muzycznej I stopnia dla początkujących oraz szkoły muzycznej II stopnia dla zaawansowanych. Uczeń w trakcie lekcji uczy się techniki gry. Poznaje różne style muzyczne. Ma też wpływ na dobór repertuaru. Poznaje zapis nutowy oraz umiejętność jego realizacji na saksofonie. Lekcje z akompaniatorem. Udział w konkursach i koncertach.
Zapraszamy.

Cena: 170 zł

Nauka gry na skrzypcach

Wykonawca: Prywatna Szkoła Muzyczna I i II st. Społeczne Ognisko Muzyczne im. M. Karłowicza w Warszawie

W ramach naszej działalności oferujemy Państwu profesjonalne lekcje gry na skrzypcach w formie ogniska muzycznego i studium dla dorosłych lub szkoły muzycznej I stopnia dla początkujących oraz szkoły muzycznej II stopnia dla zaawansowanych. Uczeń w trakcie lekcji uczy się techniki gry. Poznaje różne style muzyczne. Ma też wpływ na dobór repertuaru. Poznaje zapis nutowy oraz umiejętność jego realizacji na skrzypcach. Lekcje z akompaniatorem. Udział w konkursach i koncertach.
Zapraszamy.

Cena: 170 zł

Nauka gry na saksofonie

Wykonawca: Prywatna Szkoła Muzyczna I i II st. Społeczne Ognisko Muzyczne im. M. Karłowicza w Warszawie

W ramach naszej działalności oferujemy Państwu profesjonalne lekcje gry na saksofonie w formie ogniska muzycznego i studium dla dorosłych lub szkoły muzycznej I stopnia dla początkujących oraz szkoły muzycznej II stopnia dla zaawansowanych. Uczeń w trakcie lekcji uczy się techniki gry. Poznaje różne style muzyczne. Ma też wpływ na dobór repertuaru. Poznaje zapis nutowy oraz umiejętność jego realizacji na saksofonie. Lekcje z akompaniatorem. Udział w konkursach i koncertach.
Zapraszamy.

Cena: 170 zł

Nauka gry na flecie

Wykonawca: Prywatna Szkoła Muzyczna I i II st. Społeczne Ognisko Muzyczne im. M. Karłowicza w Warszawie

W ramach naszej działalności oferujemy Państwu profesjonalne lekcje gry na flecie w formie ogniska muzycznego i studium dla dorosłych lub szkoły muzycznej I stopnia dla początkujących oraz szkoły muzycznej II stopnia dla zaawansowanych. Uczeń w trakcie lekcji uczy się techniki gry. Poznaje różne style muzyczne. Ma też wpływ na dobór repertuaru. Poznaje zapis nutowy oraz umiejętność jego realizacji na flecie. Udział w konkursach i koncertach.
Zapraszamy.

Cena: 170 zł

Nauka gry na fortepianie (pianinie)

Wykonawca: Prywatna Szkoła Muzyczna I i II st. Społeczne Ognisko Muzyczne im. M. Karłowicza w Warszawie

W ramach naszej działalności oferujemy Państwu profesjonalne lekcje gry na fortepianie (pianinie) w formie ogniska muzycznego i studium dla dorosłych lub szkoły muzycznej I stopnia dla początkujących oraz szkoły muzycznej II stopnia dla zaawansowanych. Uczeń w trakcie lekcji uczy się techniki gry. Poznaje różne style muzyczne. Ma też wpływ na dobór repertuaru. Poznaje zapis nutowy oraz umiejętność jego realizacji na fortepianie. Udział w koncertach.
Zapraszamy.

Cena: 170 zł

Serwis ogłoszeniowy korepetycje

Wykonawca: English Assistant

Edukorki.pl - korepetycje i ogłoszenia nauczycieli oraz uczniów.
Serwis ogłoszeniowy, w którym nauczyciele, korepetytorzy, studenci oraz firmy szkoleniowe, w tym szkoły językowe, mogą BEZPŁATNIE zamieścić swoje ogłoszenia dotyczące usług edukacyjnych i korepetycji jakie oferują.

To nowoczesny serwis korepetycji

Znajdziesz najciekawsze oferty z wszystkich przedmiotów, z każdej dziedziny nauki. Dzięki bazie nauczycieli i korepetytorów, jako uczeń będziesz mógł wybrać najlepsze oferty edukacyjne w swojej okolicy. Jako nauczyciel możesz umieścić tu swoją ofertę edukacyjną dostosowaną do potrzeb ucznia. Tu z łatwością odnajdziesz to czego szukasz.


Nie zwlekaj, zamieść swoje ogłoszenie już dziś! Będziesz mógł pokazać swoją ofertę przyszłym klientom. Wystarczy szybkie logowanie. To naprawdę działa. Daj się odnaleźć klientom już dziś!

LOGOWANIE I ZAMIESZCZANIE OGŁOSZEŃ JEST BEZPŁATNE

serwis ogłoszeniowy korepetycje

Przedszkole integracyjne Starosielce

Wykonawca: Przedszkole Na Zielonej Górce

Dzieci z autyzmem i innymi orzeczeniami znajdą u nas fachową opiekę specjalistów kilka razy w tygodniu. Zajmie się nimi m.in. rehabilitant, neurologopeda, terapeuta SI, dogoterapeuta czy specjalista treningu umiejętności społecznych.
Wszyscy podopieczni korzystają z zajęć muzycznych oraz ruchowych, jak trening jiu jitsu brazylijskiego oraz piłki nożnej.
W naszym przedszkolu dzieci się nie nudzą :)!

Przedszkole z własną kuchnią

Wykonawca: Przedszkole Na Zielonej Górce

Bierzemy udział w programie "Zdrowy Przedszkolak". Prawidłowe i urozmaicone żywienie dzieci jest dla nas bardzo ważne. Uwzględniamy także indywidualne potrzeby, głównie alergie pokarmowe.

Sprzedaż i skup książek i komiksów

Wykonawca: Edukacja - Podręczniki Szkolne

ANTYKWARIAT KSIĘGARSKI PROWADZI SKUP KSIĄŻEK, KOMIKSÓW, MAP ORAZ PODRĘCZNIKÓW SZKOLNYCH

Katowice, ul. Mickiewicza 14 (w bramie)

ZAPRASZAMY

KUPUJEMY PODRĘCZNIKI SZKOLNE - płacimy gotówką!

Kupujemy książki w Antykwariacie oraz w miejscu wskazanym przez klienta. Likwidujemy oraz reorganizujemy księgozbiory. Na życzenie klienta zabieramy wszystkie książki

DOJAZD DO KLIENTA ORAZ WYCENA GRATIS

PŁACIMY GOTÓWKĄ W DNIU TRANSAKCJI.

PRACUJEMY CODZIENNIE OD PON DO PT
w godzinach 9:30 - 17:30
SOBOTA 10:00 - 14:00

ZAPRASZAMY

kontakt:
32 253 00 42
607 240 616

Szkolenia służby bhp

Wykonawca: BHP INKA Szkolenia wstępne BHP, szkolenia okresowe BHP, usługi bhp ppoż

Pracownicy służby bhp jak każda z grup zawodowych zobowiązana jest min. raz na 5 lat potwierdzić swoje kwalifikacje. Służymy pomocą w tym zakresie organizując takie szkolenia. Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego.

Szkolenia służby bhp