Szkolenia i kursy zawodowe, przedszkola, szkoły podstawowe i wyższe, licea oraz gimnazjap prywatne i państwowe

Edukacja to najlepszy sposób zainwestowania pieniędzy. Jeżeli szukasz instytucji, które wesprą Cię w nauce, polecamy zasoby naszego katalogu. Znajdziesz tu firmy organizujące szkolenia (BHP, NLP, menedżerskie, otwarte) oraz różnego rodzaju kursy (korepetycje, kursy językowe, komputerowe, zawodowe, maturalne, prawa jazdy). Baza adresów obejmuje także szkolnictwo w szerokim zakresie: przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły policealne. W razie potrzeby zdobycia dostępu do materiałów edukacyjnych zbadaj ogłaszające się u nas biblioteki i czytelnie.

Latający mnich z Czerwonego Klasztoru

Wykonawca: Jagoda Jurkowska - Usługi bhp i ppoż; Usługi przewodnickie

Jeżeli fascynują Cie biografie sławnych ludzi sugeruję abyś zwiedził Muzeum w Czerwonym Klasztorze. Bardzo chętnie oprowadzając Cie po nim opowiem Ci o Bracie Cyprianie. Zadzwoń a ustalimy termin spotkania.

Latający mnich z Czerwonego Klasztoru

Oprowadzanie po Czerwonym Klasztorze

Wykonawca: Jagoda Jurkowska - Usługi bhp i ppoż; Usługi przewodnickie

Przyjeżdżając w Pieniny - jednym z głównych punktów zwiedzania jest Muzeum w Czerwonym Klasztorze. Bardzo chętnie oprowadzę Cię po Muzeum. Zadzwoń i uzgodnijmy termin spotkania.

Oprowadzanie po Czerwonym Klasztorze

Czerwony Klasztor na Słowacji

Wykonawca: Jagoda Jurkowska - Usługi bhp i ppoż; Usługi przewodnickie

Planujesz wyprawę w Pieniny Słowackie? Jeżeli tak to sugeruje abyś zwiedził również Muzeum w Czerwonym Klasztorze. Bardzo chętnie Cię oprowadzę po Muzeum. Zadzwoń i uzgodnijmy termin spotkania.

Czerwony Klasztor na Słowacji

Czerwony Klasztor z przewodnikiem w języku polskim

Wykonawca: Jagoda Jurkowska - Usługi bhp i ppoż; Usługi przewodnickie

Nie możesz doczekać się przyjazdu do Czerwonego Klasztoru? W trakcie pobytu w Pieninach możesz odwiedzić Muzeum w Czerwonym Klasztorze. O fascynujących wydarzeniach związanych z Czerwonym Klasztorem mogę Ci opowiedzieć. Zadzwoń i uzgodnijmy termin spotkania.

Czerwony Klasztor z przewodnikiem w języku polskim

Niepubliczny Żłobek z dofinansowaniem

Wykonawca: Agugu Odlotowa Kraina

Żłobek Agugu Odlotowa Kraina jest placówką zapewniającą opiekę nad dziećmi do lat 3.
Wspieramy Twoją Pociechę w bezpiecznym poznawaniu świata w atmosferze jak najbardziej zbliżonej do rodzinnej.
W weekendy organizujemy Maluchom imprezy okolicznościowe, np. urodziny.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą na stronie internetowej placówki.

Niepubliczny Żłobek z dofinansowaniem

Opiekun dziecka w żłobku szkolenie uzupełniajace 80 godzin

Wykonawca: Iwona Zarębska Przedsiębiorstwo Szkoleniowo-Usługowo-Handlowe

Opiekun dziecka w żłobku szkolenie zawodowe uzupełniające 80-cio godzinne.
Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które:
1. wczesniej nabyły kwalifikacje do pracy z dziećmi, ale przerwaly pracę w tym zawodzie chciałyby wrócić do pracy po przerwie trwajacej 6 miesięcy lub dłużej;
lub
2. ukończyły studia wyższe na kierunku pedagogicznym lub psychologicznym, w czasie których w programie studiów były zagadnienia dotyczące rozwoju dziecka.
Szkolenie zawodowe uzupelniające EDYCJA 5/1/2019/IZ trwa 80 godzin dydaktycznych, zaczyna się 2 lutego a kończy się 15 kwietnia 2019 r. Nauka odbywa się w formie zaocznej, kończy się egzaminem wewnętrznym. Zajęcia odbywają się we Wrocławiu, przy ul. Orzechowej 61. Uczestnicy szkolenia otrzymujĄ zaśwIAdczenie o ukończeniu szkolenia na druku firmowym oraz na druku zgodnym ze wzorem MEN. Zapewniamy naukę w małych kameralnych grupach. Szkolimy praktycznie. Zapewniamy komplet materiałów szkoleniowych i bufet kawowy w dniach zajęć.

Cena: 1000 zł

Opiekun dziecka w żłobku  szkolenie uzupełniajace 80 godzin

Warsztaty dla dzieci

Wykonawca: Restauracja Pele-Mele

Rozwój naszej społeczności i dzieci jest dla nas szczególnie ważny. Dlatego organizujemy wiele atrakcji skierowanych do najmłodszych. Na naszych warsztatach dzieci mogą rozwijać swoje plastycznie oraz kulinarnie zdolności.

Warsztaty dla dzieci

Edukacja astronomiczna

Wykonawca: Supernowa planetarium mobilne

Firma SUPERNOWA zajmuje się edukacją astronomiczną. Organizujemy seanse edukacyjne w mobilnym planetarium. Nasza oferta skierowana jest do dzieci i młodzieży ze szkół i przedszkoli, studentów i innych grup zorganizowanych. Zajęcia odbywają się w dowolnej placówce edukacyjnej, w której znajduje się pomieszczenie o wymiarach umożliwiających rozłożenie kopuły planetarium (wymiary pomieszczenia to min. 6x7m i wysokość min. 3m).

Edukacja astronomiczna

Lekcje astronomii w mobilnym planetarium

Wykonawca: Supernowa planetarium mobilne

Firma SUPERNOWA organizuje lekcje astronomiczne dla dzieci i młodzieży ze szkół i przedszkoli, studentów i innych grup zorganizowanych.

Proponujemy seanse edukacyjne prowadzone przez doświadczonego astronoma:

  • "Poznajmy niebo" (45 min.) - Pokaz nieba, które obecnie widzimy za oknami. Przeniesiemy się w wirtualną podróż po północnym niebie, nauczymy się rozpoznawać gwiazdozbiory i zobaczymy jak były widziane przez naszych przodków. Zobaczymy również co tajemniczego kryją w swoim sąsiedztwie. Seans prowadzony dla różnych grup wiekowych w języku polskim i angielskim.
  • "Słońce i jego rodzina" (45 min.) - Podróż przez Układ Słoneczny. Zaczynamy od naszej centralnej, gorącej gwiazdy i poruszamy się na zewnątrz do najdalszych zakątków naszego Układu Słonecznego. Poznajemy wszystkie planety i ich księżyce, oglądamy planetoidy, komety, zaćmienia i inne ciekawe zjawiska zakryciowe. Seans prowadzony dla różnych grup wiekowych w języku polskim.
  • "Egzotyczny Wszechświat" (45 min.) - Dowiemy się co to jest czarna dziura, kwazar, pulsar i poznamy egzotyczne obiekty naszego Wszechświata. Przeniesiemy się na kraniec Kosmosu i poznamy etapy jego ewolucji. Seans prowadzony dla szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjanych w języku polskim.

oraz Filmowe:
  • "Saturn Władca Pierścieni" (30 min.) PL, ANG - Wyprawa w kierunku najpiękniejszej planety Układu Słonecznego z misją Cassini-Huygens. Obejrzymy piękne pierścienie Saturna, jego księżyce (w szczególności Tytana, gdzie zbadamy skład jego atmosfery).
  • "Dwa szkiełka" (30 min.) PL, ANG - Wraz z dwójką przyjaciół będziemy uczestniczyć w obserwacjach nocnego nieba. Dowiemy się jak skonstruowany jest teleskop i jak działa, a także udamy się w podróż przez Układ Słoneczny na krańce Wszechświata.

Zajęcia odbywają się w dowolnej placówce edukacyjnej, w której znajduje się pomieszczenie o wymiarach umożliwiających rozłożenie kopuły planetarium.

Lekcje astronomii w mobilnym planetarium

Planetarium objazdowe - wynajem

Wykonawca: Supernowa planetarium mobilne

Firma SUPERNOWA organizuje seanse astronomiczne dla dzieci i młodzieży ze szkół i przedszkoli, studentów oraz innych grup zorganizowanych. Zajęcia odbywają się w dowolnej placówce edukacyjnej, w której znajduje się pomieszczenie o wymiarach umożliwiających rozłożenie kopuły planetarium (wymiary pomieszczenia to min. 6x7m i wysokość min. 3m). Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą na stronie internetowej.

Planetarium objazdowe - wynajem

Szkolenia profesjonalne i kursy

Wykonawca: at-Margo Małgorzata Ratajska

at-Margo.pl to firma, która oferuje kursy języka angielskiego biznesowego, szkolenia z komunikacji biznesowej, tzw. konwersacje i komunikacji międzykulturowej w kontekście biznesowym, a także szkolenia z autoprezentacji i rozwoju osobistego, np. przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych czy prezentacji biznesowych.

Nauka gry na ukulele

Wykonawca: Studio Gitary Goostaw Nauka gry na gitarze i perkusji

Studio gitary goostaw.com oferuje naukę gry na ukulele w Olsztynie.

Cena: 170 zł

Nauka gry na ukulele

Crowdfunding

Wykonawca: Allages

Powiedz co dobrego robisz i zaproś innych do pomocy

Crowdfunding

Szkolenia wstępne, okrocena ryzyka zawodowego ryzyko zawodowe bhp bhp

Wykonawca: PROFIL BHP Angelina Rajda-Tasior

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 26 września 1997 r. w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy - Dz. U. Nr 169 z 2003 r., poz. 1650 z późn. zm.) ryzyko zawodowe oznacza „prawdopodobieństwo wystąpienia niepożądanych zdarzeń związanych z wykonywaną pracą, powodujących straty, w szczególności wystąpienia u pracowników niekorzystnych skutków zdrowotnych będących wynikiem zagrożeń zawodowych występujących w środowisku pracy lub związanych ze sposobem pracy”.

Przygotowując ocenę ryzyka zawodowego na wskazanym stanowisku zaznajamiamy się nie tylko ze specyfiką pracy na tym stanowisku, ale również z dostępną literaturą i istniejącymi artykułami. W ten sposób podpowiadamy pracodawcy jakie zagrożenia mogą spotkać pracownika nawet wtedy, gdy nie jest tego świadomy.

W ten sposób chroniony jest nie tylko pracownik, ale i pracodawca.

Nasze oceny ryzyka są rzetelne, fachowe a we wszystko co robimy wkładamy serce.

Cena: 100 zł

szkolenia wstępne, okrocena ryzyka zawodowego ryzyko zawodowe bhp bhp

Obozy sportowe dla dzieci

Wykonawca: Szkoła Pływania SwimSport

Organizujemy wypoczynek dla dzieci i młodzieży od 2005 roku. Wypoczynek profilowany z nastawieniem na konkretne dyscypliny sportu które dziecko najbardziej lubi albo chciało by się nauczyć. Profile: konie, żeglarstwo, windsurfing,piłka nożna, pływania tenis. Wybierz profil i ciesz się wakacjami jakie lubisz.
Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą na naszej stronie internetowej.

Obozy sportowe dla dzieci