Szkolenia i kursy zawodowe, przedszkola, szkoły podstawowe i wyższe, licea oraz gimnazjap prywatne i państwowe

Edukacja to najlepszy sposób zainwestowania pieniędzy. Jeżeli szukasz instytucji, które wesprą Cię w nauce, polecamy zasoby naszego katalogu. Znajdziesz tu firmy organizujące szkolenia (BHP, NLP, menedżerskie, otwarte) oraz różnego rodzaju kursy (korepetycje, kursy językowe, komputerowe, zawodowe, maturalne, prawa jazdy). Baza adresów obejmuje także szkolnictwo w szerokim zakresie: przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły policealne. W razie potrzeby zdobycia dostępu do materiałów edukacyjnych zbadaj ogłaszające się u nas biblioteki i czytelnie.

Kurs prawa jazdy kategorii A1

Wykonawca: Szkoła Jazdy SŁONECZNA

Kurs prawa jazdy na kategorię A1 w naszej szkole odbywa się szybko i bezstresowo, w atmosferze sprzyjającej zdobywaniu nowych umiejętności . Nauka jazdy odbywa się dzięki motocyklom marki Yamaha YBR125, z możliwością udostępnienia pojazdu na egzamin państwowy. Zapraszamy

Cena: 900 zł

Kurs prawa jazdy kategorii A1

Kurs prawa jazdy kateogorii A2

Wykonawca: Szkoła Jazdy SŁONECZNA

Kurs prawa jazdy na kategorię A w naszej szkole prowadzony jest przez najlepszych instruktorów. Nauka jazdy odbywa się dzięki motocyklom marki Kawasaki EX500. Zapraszamy

Cena: 1100 zł

Kurs prawa jazdy kateogorii A2

Kurs prawa jazdy kateogorii A

Wykonawca: Szkoła Jazdy SŁONECZNA

Kurs prawa jazdy na kategorię A w naszej szkole prowadzony jest według najwyższych standardów. Nauka jazdy odbywa się dzięki motocyklom marki Suzuki Gladius (identyczne jak w Word).

Cena: 1100 zł

Kurs prawa jazdy kateogorii A

Gra w klasy

Wykonawca: CITY LINE Sp. z o.o.

Bezpośrednią zaletą nowatorskich rozwiązań terenowych gier planszowych jest:
1 aktywność ruchowa dzieci,
2 nauka poprzez wspólną zabawę,
3 integracja grupy,
4 przeciwdziałanie osiedlowej nudzie, a tym samym przestępczości wśród młodzieży.
5 zapobieganie otyłości wśród dzieci,
6 angażowanie rodziców do wspólnych zabaw,
7 wpływanie na kreatywność dzieci – każda gra może być wykorzystywana na wiele sposobów w zależności od pomysłowości dzieci i dorosłych,
8 nauka zachowań proekologicznych - do gier można wykorzystywać np. butelki plastikowe wypełnione piaskiem lub wodą (jako kręgle), kapsle do toru wyścigowego, nakrętki po opakowaniach jako rzutki, do gry w klasy.
9 żywe kolory i atrakcyjne kształty stanowią ozdobę każdej przestrzeni osiedlowej a przede wszystkim silnie oddziaływają na wyobraźnię dzieci i stymulują do aktywności ruchowej poprzez zabawę

gra w klasy

Gra w klasy

Wykonawca: CITY LINE Sp. z o.o.

Proponowane rozwiązania mogą stanowić niezależne strefy zabaw bądź uzupełnienie tradycyjnych placów zabaw.
Z gier mogą korzystać zarówno małe dzieci z rodzicami, jak również nastolatkowie, którzy do tej pory nie mieli atrakcyjnej rozrywki skierowanej bezpośrednio do nich. Poza tym powstałe boiska przyciągały głównie chłopców, a dziewczynki rzadko z nich korzystały. Terenowe gry planszowe angażują do zabaw ruchowych i intelektualnych na powietrzu również dziewczynki.

gra w klasy

Gry podwórkowe

Wykonawca: CITY LINE Sp. z o.o.

Interaktywne terenowe gry planszowe to pomysł na kreatywne i kolorowe zagospodarowanie przestrzeni osiedlowej, a także nieużytków, starych i nowych asfaltowych boisk, ścieżek spacerowych. Pomysł skierowany jest do wszystkich grup wiekowych, zarówno małych dzieci, starszych, nastolatków i ich rodziców. Idea zabaw polega na wykorzystaniu znanych gier planszowych przeniesionych na duży format i angażowaniu zarówno dorosłych jak i dzieci do wspólnych zabaw i gier. Taka forma aktywności pozwala integrować osiedlową społeczność, przeciwdziała nudzie a tym samym przestępczości wśród nieletnich, uczy młodzież zachowań prospołecznych.

gry podwórkowe, gry asfaltowe, gry uliczne, gry chodnikowe, gry plenerowe, gry edukacyjne, kreatywne zabawy, gry chodnikowe, gry plenerowe, gry korytarzowe, gry podwórkowe, gry asfaltowe, gry planszowe, kreatywne strefy gier, kreatywna strefa gier, miasteczko ruchu drogowego, budżet obywatelski wniosek,
kreatywne zabawy, nauczyciel, lekcja, ćwiczenia, lekcje, wychowanie fizyczne w szkołach, kreatywna szkoła, gry terenowe, miasteczko ruchu drogowego, gry uliczne

gry podwórkowe

Badania jakości środowiska

Wykonawca: Instytut Technologiczno - Przyrodniczy Zachodniopomorski Ośrodek Badawczy w Szczecinie

  • Pomiary emisji gazów cieplarnianych (dwutlenek węgla, podtelnek azotu-N2O, metan, amoniak) fotoakustycznym miernikiem gazów śladowych INNOVA 1412

  • monitoring jakości wód powierzchniowych i podziemnych

  • monitoring stanów i przepływów wód w rzekach i ciekach

  • ekspertyzy przyrodnicze z zakresu ochrony wód – możliwość oznaczenia występujących przedstawicieli zooplanktonu i fitoplanktonu w wodzie

  • monitoring ichtiologiczny – posiadamy uprawnienia do klasycznego zestawu elektropołowu typu IUP oraz do kontrolnych odłowów ryb (możliwość odłowu ryb za pomocą selektywnego zestawu wontonowego)

  • szkolenia w zakresie ochrony środowiska na obszarach wiejskich i oddziaływania produkcji rolnej na środowisko

Assessment i Development Center

Wykonawca: RHR +

Assessment i Development Center to jedne z najskuteczniejszych metod oceny poziomu kompetencji kandydatów oraz pracowników.

Złożoność projektu AC/DC jest uzależniona od poziomu stanowiska objętego projektem.

Efektem projektu jest zbadanie potencjału pracownika lub kandydata oraz przekazanie informacji zwrotnej uczestnikom i sponsorom projektu.

Na każdym etapie informujemy klienta o postępie naszych działań. Sporządzamy mapę kompetencji oraz wskaźniki behawioralne, które pozwalają nam realizować projekt, dokonać analizy oraz oceny zachowań uczestników. Korzystamy z narzędzi i wystandaryzowanych testów zaadaptowanych kulturowo.

Assessment i Development Center

Wartościowanie stanowisk pracy

Wykonawca: RHR +

Wartościowanie stanowisk pracy służy do oszacowania wpływu pracy wykonywanej na danym stanowisku na wynagrodzenie podstawowe - w skali całej organizacji. Realizując projekt wartościowania, możemy zaktualizować obecnie istniejące opisy stanowisk.

Przed rozpoczęciem projektu dbamy o to, aby zmiany jakie będą wprowadzone w przedsiębiorstwie zostały w sposób klarowny i rzetelny, zakomunikowane pracownikom.

Najczęściej produktem wartościowania stanowisk jest stworzenie taryfikatora kwalifikacyjnego i siatki płac, będących podstawą dla ustalenia wysokości wynagrodzenia zasadniczego dla poszczególnych pracowników. Projektujemy narzędzie w taki sposób aby klient mógł regulować wynagrodzenia w przyszłości.

Cały proces poddajemy weryfikacji (symulacji) aby wyeliminować ryzyko błędów, które mogą wpłynąć na efekty projektu.

Wartościowanie stanowisk pracy

Półkolonie letnie i zimowe

Wykonawca: Akademia Równych Szans Centrum Terapii i Edukacji

Zapewniamy animację czasu wolnego w czasie wakacji i ferii zimowych.

Półkolonie letnie i zimowe

Sprzedaż płyt winylowych

Wykonawca: Antykwariat ARCHIWUM Emilia Kulczycka

Proponujemy sprzedaż płyt winylowych. Posiadamy szeroki przekrój płyt winylowych używanych, wszystkie płyty są sprawdzone i umyte. Posiadam także nowe, nieużywane egzemplarze zafoliowane oraz niezafoliowane. Oferta zawiera pozycje polskich i zagranicznych wykonawców różnych gatunków muzyki. Płyty dostępne są w sklepie lub na zamówienie online.

Sprzedaż płyt winylowych

Sprzedaż książek

Wykonawca: Antykwariat ARCHIWUM Emilia Kulczycka

Naszą specjalnością jest sprzedaż książek o różnorodnej tematyce. Sprzedajemy podręczniki szkolne, repetytoria, słowniki, encyklopedie, lektury szkole, komiksy i inne pozycje książkowe. Sprzedajemy zarówno pozycje nowe, jak i używane. Prowadzimy sprzedaż stacjonarną i internetową za pośrednictwem serwisu allegro.pl

Sprzedaż książek

Sprzedaż podręczników

Wykonawca: Antykwariat ARCHIWUM Emilia Kulczycka

Oferujemy sprzedaż podręczników nowych i używanych do wszystkich klas szkoły podstawowej, gimnazjum, szkół średnich oraz podręczniki akademickie. Zakupy można dokonywać w naszym stacjonarnym antykwariacie oraz internetowo za pośrednictwem portalu allegro.pl- użytkownik Archiwum69. Serdecznie zapraszamy!

Sprzedaż podręczników

Skup płyt winylowych

Wykonawca: Antykwariat ARCHIWUM Emilia Kulczycka

Oferujemy skup płyt winylowych gramofonowych z oryginalną muzyką różnych wykonawców i różnych gatunku. Skupujemy pojedyncze sztuki oraz większe ilości egzemplarzy. Płacimy gotówką „od ręki” w momencie odbioru płyt.

Skup płyt winylowych

Skup książek

Wykonawca: Antykwariat ARCHIWUM Emilia Kulczycka

Oferujemy skup książek, podręczników i komiksów w korzystnych cenach. Wystarczy przyjść do naszego antykwariatu z konkretnymi pozycjami, a my rozważymy każdą propozycję. Serdecznie zapraszamy!

Skup książek