Szkolenia i kursy zawodowe, przedszkola, szkoły podstawowe i wyższe, licea oraz gimnazjap prywatne i państwowe

Edukacja to najlepszy sposób zainwestowania pieniędzy. Jeżeli szukasz instytucji, które wesprą Cię w nauce, polecamy zasoby naszego katalogu. Znajdziesz tu firmy organizujące szkolenia (BHP, NLP, menedżerskie, otwarte) oraz różnego rodzaju kursy (korepetycje, kursy językowe, komputerowe, zawodowe, maturalne, prawa jazdy). Baza adresów obejmuje także szkolnictwo w szerokim zakresie: przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły policealne. W razie potrzeby zdobycia dostępu do materiałów edukacyjnych zbadaj ogłaszające się u nas biblioteki i czytelnie.

Nauka gry na oboju

Wykonawca: Prywatna Szkoła Muzyczna I i II st. Społeczne Ognisko Muzyczne im. M. Karłowicza w Warszawie

W ramach naszej działalności oferujemy Państwu profesjonalne lekcje gry na oboju w formie ogniska muzycznego i studium dla dorosłych lub szkoły muzycznej I stopnia dla początkujących oraz szkoły muzycznej II stopnia dla zaawansowanych. Uczeń w trakcie lekcji uczy się techniki gry. Poznaje różne style muzyczne. Ma też wpływ na dobór repertuaru. Poznaje zapis nutowy oraz umiejętność jego realizacji na oboju. Lekcje z akompaniatorem. Udział w konkursach i koncertach.
Zapraszamy.

Cena: 170 zł

Nauka gry na klarnecie

Wykonawca: Prywatna Szkoła Muzyczna I i II st. Społeczne Ognisko Muzyczne im. M. Karłowicza w Warszawie

W ramach naszej działalności oferujemy Państwu profesjonalne lekcje gry na klarnecie w formie ogniska muzycznego i studium dla dorosłych lub szkoły muzycznej I stopnia dla początkujących oraz szkoły muzycznej II stopnia dla zaawansowanych. Uczeń w trakcie lekcji uczy się techniki gry. Poznaje różne style muzyczne. Ma też wpływ na dobór repertuaru. Poznaje zapis nutowy oraz umiejętność jego realizacji na klarnecie. Lekcje z akompaniatorem. Udział w konkursach i koncertach.
Zapraszamy.

Cena: 170 zł

Nauka gry na wiolonczeli

Wykonawca: Prywatna Szkoła Muzyczna I i II st. Społeczne Ognisko Muzyczne im. M. Karłowicza w Warszawie

W ramach naszej działalności oferujemy Państwu profesjonalne lekcje gry na wiolonczeli w formie ogniska muzycznego i studium dla dorosłych lub szkoły muzycznej I stopnia dla początkujących oraz szkoły muzycznej II stopnia dla zaawansowanych. Uczeń w trakcie lekcji uczy się techniki gry. Poznaje różne style muzyczne. Ma też wpływ na dobór repertuaru. Poznaje zapis nutowy oraz umiejętność jego realizacji na saksofonie. Lekcje z akompaniatorem. Udział w konkursach i koncertach.
Zapraszamy.

Cena: 170 zł

Nauka gry na skrzypcach

Wykonawca: Prywatna Szkoła Muzyczna I i II st. Społeczne Ognisko Muzyczne im. M. Karłowicza w Warszawie

W ramach naszej działalności oferujemy Państwu profesjonalne lekcje gry na skrzypcach w formie ogniska muzycznego i studium dla dorosłych lub szkoły muzycznej I stopnia dla początkujących oraz szkoły muzycznej II stopnia dla zaawansowanych. Uczeń w trakcie lekcji uczy się techniki gry. Poznaje różne style muzyczne. Ma też wpływ na dobór repertuaru. Poznaje zapis nutowy oraz umiejętność jego realizacji na skrzypcach. Lekcje z akompaniatorem. Udział w konkursach i koncertach.
Zapraszamy.

Cena: 170 zł

Nauka gry na saksofonie

Wykonawca: Prywatna Szkoła Muzyczna I i II st. Społeczne Ognisko Muzyczne im. M. Karłowicza w Warszawie

W ramach naszej działalności oferujemy Państwu profesjonalne lekcje gry na saksofonie w formie ogniska muzycznego i studium dla dorosłych lub szkoły muzycznej I stopnia dla początkujących oraz szkoły muzycznej II stopnia dla zaawansowanych. Uczeń w trakcie lekcji uczy się techniki gry. Poznaje różne style muzyczne. Ma też wpływ na dobór repertuaru. Poznaje zapis nutowy oraz umiejętność jego realizacji na saksofonie. Lekcje z akompaniatorem. Udział w konkursach i koncertach.
Zapraszamy.

Cena: 170 zł

Nauka gry na flecie

Wykonawca: Prywatna Szkoła Muzyczna I i II st. Społeczne Ognisko Muzyczne im. M. Karłowicza w Warszawie

W ramach naszej działalności oferujemy Państwu profesjonalne lekcje gry na flecie w formie ogniska muzycznego i studium dla dorosłych lub szkoły muzycznej I stopnia dla początkujących oraz szkoły muzycznej II stopnia dla zaawansowanych. Uczeń w trakcie lekcji uczy się techniki gry. Poznaje różne style muzyczne. Ma też wpływ na dobór repertuaru. Poznaje zapis nutowy oraz umiejętność jego realizacji na flecie. Udział w konkursach i koncertach.
Zapraszamy.

Cena: 170 zł

Nauka gry na fortepianie (pianinie)

Wykonawca: Prywatna Szkoła Muzyczna I i II st. Społeczne Ognisko Muzyczne im. M. Karłowicza w Warszawie

W ramach naszej działalności oferujemy Państwu profesjonalne lekcje gry na fortepianie (pianinie) w formie ogniska muzycznego i studium dla dorosłych lub szkoły muzycznej I stopnia dla początkujących oraz szkoły muzycznej II stopnia dla zaawansowanych. Uczeń w trakcie lekcji uczy się techniki gry. Poznaje różne style muzyczne. Ma też wpływ na dobór repertuaru. Poznaje zapis nutowy oraz umiejętność jego realizacji na fortepianie. Udział w koncertach.
Zapraszamy.

Cena: 170 zł

Serwis ogłoszeniowy korepetycje

Wykonawca: English Assistant

Edukorki.pl - korepetycje i ogłoszenia nauczycieli oraz uczniów.
Serwis ogłoszeniowy, w którym nauczyciele, korepetytorzy, studenci oraz firmy szkoleniowe, w tym szkoły językowe, mogą BEZPŁATNIE zamieścić swoje ogłoszenia dotyczące usług edukacyjnych i korepetycji jakie oferują.

To nowoczesny serwis korepetycji

Znajdziesz najciekawsze oferty z wszystkich przedmiotów, z każdej dziedziny nauki. Dzięki bazie nauczycieli i korepetytorów, jako uczeń będziesz mógł wybrać najlepsze oferty edukacyjne w swojej okolicy. Jako nauczyciel możesz umieścić tu swoją ofertę edukacyjną dostosowaną do potrzeb ucznia. Tu z łatwością odnajdziesz to czego szukasz.


Nie zwlekaj, zamieść swoje ogłoszenie już dziś! Będziesz mógł pokazać swoją ofertę przyszłym klientom. Wystarczy szybkie logowanie. To naprawdę działa. Daj się odnaleźć klientom już dziś!

LOGOWANIE I ZAMIESZCZANIE OGŁOSZEŃ JEST BEZPŁATNE

serwis ogłoszeniowy korepetycje

Przedszkole integracyjne Starosielce

Wykonawca: Przedszkole Na Zielonej Górce

Dzieci z autyzmem i innymi orzeczeniami znajdą u nas fachową opiekę specjalistów kilka razy w tygodniu. Zajmie się nimi m.in. rehabilitant, neurologopeda, terapeuta SI, dogoterapeuta czy specjalista treningu umiejętności społecznych.
Wszyscy podopieczni korzystają z zajęć muzycznych oraz ruchowych, jak trening jiu jitsu brazylijskiego oraz piłki nożnej.
W naszym przedszkolu dzieci się nie nudzą :)!

Przedszkole z własną kuchnią

Wykonawca: Przedszkole Na Zielonej Górce

Bierzemy udział w programie "Zdrowy Przedszkolak". Prawidłowe i urozmaicone żywienie dzieci jest dla nas bardzo ważne. Uwzględniamy także indywidualne potrzeby, głównie alergie pokarmowe.

Sprzedaż i skup książek i komiksów

Wykonawca: Edukacja - Podręczniki Szkolne

ANTYKWARIAT KSIĘGARSKI PROWADZI SKUP KSIĄŻEK, KOMIKSÓW, MAP ORAZ PODRĘCZNIKÓW SZKOLNYCH

Katowice, ul. Mickiewicza 14 (w bramie)

ZAPRASZAMY

KUPUJEMY PODRĘCZNIKI SZKOLNE - płacimy gotówką!

Kupujemy książki w Antykwariacie oraz w miejscu wskazanym przez klienta. Likwidujemy oraz reorganizujemy księgozbiory. Na życzenie klienta zabieramy wszystkie książki

DOJAZD DO KLIENTA ORAZ WYCENA GRATIS

PŁACIMY GOTÓWKĄ W DNIU TRANSAKCJI.

PRACUJEMY CODZIENNIE OD PON DO PT
w godzinach 9:30 - 17:30
SOBOTA 10:00 - 14:00

ZAPRASZAMY

kontakt:
32 253 00 42
607 240 616

Przedszkole terapeutyczne

Wykonawca: Przedszkole Na Zielonej Górce

Specjalistyczne terapie w ramach czesnego:

– zajęcia terapeutyczne z neurologopedą
– zajęcia terapeutyczne z psychologiem
– zajęcia terapeutyczne integracji sensorycznej
– zajęcia rehabilitacyjne (w przypadku dysfunkcji ruchowych)
– zajęcia treningu umiejętności społecznych
– dogoterapia
– zajęcia terapeutyczne z pedagogiem specjalnym
– terapeutyczne zajęcia grupowe metodą m.in.: Weroniki Sherborne, gimnastyka Knillów.

Szkolenia służby bhp

Wykonawca: BHP INKA Szkolenia wstępne BHP, szkolenia okresowe BHP, usługi bhp ppoż

Pracownicy służby bhp jak każda z grup zawodowych zobowiązana jest min. raz na 5 lat potwierdzić swoje kwalifikacje. Służymy pomocą w tym zakresie organizując takie szkolenia. Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego.

Szkolenia służby bhp

Warsztaty, terapie

Wykonawca: WEGENER'S METHOD

TO CO ROBIMY TO ŁAMANIE UTARTYCH REGUŁ I PRZEKRACZANIE GRANIC. WIERZYMY W MYŚLENIE INACZEJ, NIE PODDAJĄC SIĘ LOSOWI, OPINIOM I DIAGNOZOM I TAK WŁAŚNIE POWSTAŁ TEN SYSTEM. JEŚLI JESTEŚ CZŁOWIEKIEM, KTÓRY CHCE ŁAMAĆ STEREOTYPY, SAMODZIELNIE KIEROWAĆ I WPŁYWAĆ NA SWOJE ŻYCIE, OSIĄGAĆ TO CZEGO NIE OSIĄGNĘLI JESZCZE INNI,
POKAZAĆ SWOJĄ WARTOŚĆ - JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI.

SPEKTAKULARNE SUKCESY NASZYCH KLIENTÓW SPRAWIAJĄ, ŻE OD 20 LAT WSPÓLNIE Z NIMI POKAZUJEMY, JAK WSPANIALE MOŻEMY KREOWAĆ SIEBIE.

DOŁĄCZ DO NAS I URUCHOM W SOBIE POTĘGĘ SWOICH

Cena: 4000 zł

Modele kompetencyjne

Wykonawca: RHR +

Model kompetencyjny to narzędzie, które można wykorzystać w wielu działaniach HR-owych m.in. w przygotowaniu planów szkoleń i rozwoju, rekrutacji, systemie okresowych ocen pracowniczych, systemach premiowych i motywacyjnych, ścieżkach karier czy Assessment/Development Center.

Najważniejszą częścią pracy nad tym narzędziem jest określenie kluczowych/ wspólnych kompetencji, z którymi utożsamia się firma, a także kompetencji specyficznych dla poszczególnych poziomów stanowisk (kompetencje kierownicze i specjalistyczne). Kolejnym krokiem jest opracowanie tzw. wskaźników behawioralnych dla każdej kompetencji – czyli jakie zachowania wskażą, że pracownik posiada daną kompetencję oraz na jakim poziomie.

Zależy nam na tym, aby klient otrzymał funkcjonalny model kompetencyjny, odpowiedni dla jego firmy. Dlatego też na etapie pracy nad listą kompetencji zachęcamy kadrę managerską do udziału w działaniach projektowych, ponieważ narzucone definicje i listy kompetencji przez firmy konsultingowe oszczędzają czas ale są przygotowywane schematycznie. Natomiast zaletą zaangażowania się managerów jest opracowanie wspólnych, jednolicie rozumianych i spójnych definicji kompetencji dla całej organizacji z uwzględnieniem jej specyfiki i celów biznesowych.

Więcej na:
http://rhrplus.pl/doradztwo-hr/modele-kompetencyjne

Modele kompetencyjne