Szkolenia pracownicze i dla bezrobotnych - szkolenia menedżerskie, BHP, NLP i inne szkolenia

Szkolenia to sposób na podnoszenie naszych kompetencji. Jeżeli chcesz dopracować profesjonalną osobowość, zwróć uwagę na szkolenia NLP (programowanie neurolingwistyczne). Pragnąc zdobyć biegłości niezbędne do pełnienia funkcji kierowniczych, zainteresuj się działem „Szkolenia menedżerskie”. W sytuacji, gdy musisz przeszkolić się z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, przyjrzyj się firmom organizującym szkolenia BHP. Warto też zerknąć na szkolenia otwarte, gdzie może znajdzie się podmiot szkolący w interesującym nas zakresie.

Sposób na stres - Coach 15

Wykonawca: SKRIS - sposoby na stres

Regularne spotkania z certyfikowanym coachem, na których omawiany jest problem Klienta; dyskutowane Jego (Klienta) oczekiwania; przygotowywany plan zmian w życiu Klienta. Cocha towarzyszy Klientowi w czasie wdrażania zmiany, pomaga zmierzyć się z problemami. Wspiera w utrzymaniu motywacji. Pomaga pokonać trudności. Nazywa silne strony Klienta. Pokazuje i uczy korzystać z narzędzi do zarządzania stresem (emocjami).
Więcej informacji plus "dlaczego warto pracować ze mną" -> -> http://www.skris.pl/coaching15.htm

Cena: 2950 zł

Sposób na stres - Coach 15

Sposób na stres - Mentor 15

Wykonawca: SKRIS - sposoby na stres

Pakiet 15 sesji (90 minut każda) mentoringowych, w czasie których Klient omawia z mentorem swój problem, planuje wprowadzanie zmian w swoim życiu, a następnie te zmiany wdraża. Na każdym etapie mentor wspiera Klienta swoim doświadczeniem i podsuwa (do wyboru przez Klienta) różne sposoby rozwiązywania pojawiających się problemów. Mentor nazywa silne strony Klienta, odkrywa ograniczające przekonania i źródła oporu. Pomaga Klientowi przejść przez cały proces nie tracąc wiary w Klienta aż do końcowego sukcesu.

Więcej informacji plus "dlaczego warto pracować ze mną" -> http://www.skris.pl/mentoring15.htm

Cena: 2950 zł

Sposób na stres - Mentor 15

Sposób na stres - warsztat 2

Wykonawca: SKRIS - sposoby na stres

Warsztat 2 (dwudniowy) zawiera wszystkie ćwiczenia, które są prowadzone w ramach warsztatu Warsztatu 1 (jednodniowego). Cały drugi dzień jest poświęcony na precyzyjne ustalenie: jakiej zmiany chcę dokonać; jak będę mierzyć wyniki mojej pracy; wzbudzenie w sobie motywacji do zmiany. Przygotujemy plan wdrożenia, który weźmie pod uwagę: obecną sytuację; narzędzia, które będą używane; czas na doskonalenie się w używaniu narzędzi; konkretne sytuacje, w których wybrane narzędzia będą stosowane; sposób pomiaru, jak trzymamy się planu; pomiar wyników.
Więcej informacji o drugim dniu -> http://www.skris.pl/stres-w-pracy-warsztat-2.htm.
Zastanawiasz się, czy warto pracować ze mną? Sprawdź, proszę -> http://www.skris.pl/stres-w-pracy-warsztat-ze-mna.htm
Jeśli masz wątpliwości, czy nawet najlepszy plan będziesz w stanie samodzielnie wcielić w życie - rozważ "Warsztat 2 + 10 webinariów" -> http://www.skris.pl/stres-w-pracy-warsztat-2w.htm

Cena: 1450 zł

Sposób na stres - warsztat 2

Sposób na stres - warsztat 1

Wykonawca: SKRIS - sposoby na stres

Jednodniowy warsztat stacjonarny, na którym zostaną mówione i przećwiczone specyficzne narzędzia (sposoby zachowania się) w różnych sytuacjach. Będziemy się uczyć jak podnosić swój nastrój w sytuacji neutralnej, jak się przygotować do sytuacji stresującej, jak się zachowywać w trakcie działania czynnika stresogennego oraz jak szybko dojść do równowagi, po stresującej sytuacji.
Więcej informacji: http://www.skris.pl/stres-w-pracy-warsztat-1.htm
Zastanawiasz się, czy warto pracować ze mną? Sprawdź, proszę -> http://www.skris.pl/stres-w-pracy-warsztat-ze-mna.htm
Jeśli wątpisz, czy samodzielnie wdrożysz zdobytą wiedzę w życie rozważ "Warsztat 2" lub "Warsztat 2 + 10 webinariów".

Cena: 790 zł

Sposób na stres - warsztat 1

Specjalistyczne szkolenia medyczne

Wykonawca: Pogotowie Ratunkowe i Ratownictwo Specjalistyczne - Maciej Halladin

Szkolenie z pierwszej pomocy urozmaicone o postępowanie przy wypadkach motocyklowych i samochodowych oraz urazach.

Specjalistyczne szkolenia medyczne

Kurs Prawa Jazdy Kat. B

Wykonawca: Ośrodek Szkolenia Kierowców Prafko Roman Kaptur

Prawo jazdy kategorii B uprawnia do kierowania:
- Pojazdem samochodowym (samochody osobowe, ciężarowe i quady) o dopuszczalnej masie całkowitej (DMC) nie przekraczającej 3,5 t z wyjątkiem autobusu lub motocykla.
- Pojazdem opisanym powyżej z przyczepą lekką (DMC do 750 kg).
- Pojazdem opisanym powyżej z przyczepą inną niż lekka o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej masy własnej pojazdu ciągnącego, o ile łączna dopuszczalna masa całkowita zespołu tych pojazdów nie przekracza 3,5 t.
- Mikrobusem, jeżeli posiada do 9 miejsc siedzących (w tym kierowca).
- Ciągnikiem rolniczym ( ewentualnie tylko z przyczepą lekką).
- Pojazdem wolnobieżnym np. spychacz, koparka.

Cena: 1350 zł

Sposób na stres - warsztat 2 + 10 webinariow

Wykonawca: SKRIS - sposoby na stres

Warsztat, na którym poznasz różne narzędzia do stosowania w różnych stresujących sytuacjach. Narzędzi, które wyselekcjonowałem (jako skuteczne) testując wszystko na co natrafiłem przez ponad 30 lat stresującej pracy.
Wszystkie narzędzia przetrenujesz w trakcie warsztatu. Część z nich prawdopodobnie będziesz w stanie zastosować natychmiast po warsztacie. Nad innymi trzeba będzie popracować po warsztacie, aby nabrać biegłości w ich używaniu.
Poznanie nawet najwspanialszych narzędzi nic Ci nie da, jeśli nie będziesz ich używać. Dlatego w trakcie warsztatu stworzysz swój wstępny plan wdrożenia. Zaplanujesz jak zmierzysz swój sukces, ale też jak będziesz mierzyć wykonywanie swojego planu.
10 webinariów po warsztacie pomoże Ci regularnie monitorować swoją pracę, dzielić się sukcesami, dostawać wsparcie i porady jak sobie radzić z problemami.
Zastanawiasz się, czy warto pracować ze mną? Sprawdź, proszę -> http://www.skris.pl/stres-w-pracy-warsztat-ze-mna.htm
Więcej o mojej ofercie -> http://www.skris.pl/streswpracywarszawa.htm

Cena: 1950 zł

Sposób na stres - warsztat 2 + 10 webinariow

Jednolity Plik Kontrolny z uwzględnieniem dobowych wyciągów bankowych

Wykonawca: B&K Doradztwo i szkolenia dla biznesu sp. z o.o.

Szkolenie ma na celu przybliżenie zagadnień związanych ze Strukturami Jednolitego Pliku Kontrolnego, z naciskiem na składaną comiesięczną informację JPK_VAT. W trakcie szkolenia będą omówione zagadnienia prawne związane ze strukturami w kontekście ostatecznych, opublikowanych wyjaśnień Ministerstwa Finansów, w szczególności co do statusu JPK_VAT oraz sposobu umocowania do podpisywania JPK_VAT oraz pierwszych prawidłowości składanych dotychczas plików JPK_VAT. W trakcie szkolenia przekażemy Państwu możliwe informacje, również wykraczające poza podatek VAT, które mogę stanowić podstawę podjęcia przez organy podatkowe czynności w Państwa firmie.

Cena: 300 zł

Jednolity Plik Kontrolny z uwzględnieniem dobowych wyciągów bankowych

Opłacanie składek ZUS przez osoby prowadzące działalność gospodarczą i

Wykonawca: B&K Doradztwo i szkolenia dla biznesu sp. z o.o.

omówienie zasad rozliczania składek za osoby prowadzące działalność i osób z nimi współpracujących, zapoznanie z najnowszymi zmianami w zakresie zgłaszania przedsiębiorców do ubezpieczeń obowiązującymi od 20 maja 2017r. nabycie umiejętności praktycznych w stosowaniu obowiązujących przepisów, dzielenie się widzą i doświadczeniem w zakresie omawianej tematyki
http://bkszkolenia.pl/events/oplacanie-skladek-zus/

Cena: 300 zł

Opłacanie składek ZUS przez osoby prowadzące działalność gospodarczą i

Coaching, szkolenia dla biznesu

Wykonawca: F.H.U. GULIWER

Specjalizuję się w szkoleniach biznesowych, w szczególności związanych ze sprzedażą jak i szkoleniach kadry menedżerskiej. Posiadam dyplom trenera biznesu z wieloletnim doświadczeniem w branży medyczno-farmaceutycznej. Swoją przygodę zawodową w biznesie rozpoczęłam 14 lat temu na stanowisku Przedstawiciela Medycznego. Przez wiele lat pełniłam funkcję menedżerskie. Zawsze w mojej pracy sprawdzało się przekonanie, że rozwój pracowników prowadzi w sposób bezpośredni do realizacji założonych celów sprzedażowych. Spod moich skrzydeł wyrosło wielu Key Account Managerów jak i District Managerów.
Posiadam dyplom Coacha Akademii SET. Prowadzę sesje coachingowe w oparciu o kluczowe kompetencje i kodeks etyczny International Coach Federation . Jestem w trakcie akredytacji ACC ICF. Coaching jest moja pasją, zapewnienie z tego powodu, że bardzo wierzę w zasoby tkwiące w każdym człowieku. A moja największa satysfakcją jest patrzenie jak otwierają im się skrzydła i latają bardzo wysoko tam gdzie chcą…

Coaching, szkolenia dla biznesu

Szkolenia z wiedzy o winie

Wykonawca: Piwnica Smaków Sp. z o.o.

Idealna propozycja dla osób, które pragną o winie wiedzieć więcej, niż przeczytają na etykiecie… Profesjonalnie przygotowane i prowadzone szkolenia pozwolą Państwu prześledzić drogę od sadzonki do wspaniałego napoju w kieliszku. Urozmaicone ciekawostkami i degustacją sprawią, że nie będzie to tylko wiedza książkowa!

Szkolenia dostępne dla osób indywidualnych oraz dla firm, w wersji podstawowej i rozszerzonej.

Szkolenia z wiedzy o winie

516177554

Wykonawca: Liga Obrony Kraju Stowarzyszenie Ośrodek Szkolenia Zawodowego

Rozpoczęcie kursów w dniu zgłoszenia lub w terminie do uzgodnienia.
tel.kom. 516177554

Szkolenia Kursy Drwal Pilarz

Wykonawca: Ośrodek Szkolenia SEKWOJA

Ośrodek Szkolenia SEKWOJA. Oferujemy Państwu w pełni profesjonalny kurs / szkolenie, grupowe lub indywidualne w atrakcyjnych cenach z dojazdem do klienta.

Zaświadczenie o ukończeniu kursu brzmi:
"Operator pił spalinowych do ścinki drzew - Drwal"
Ilość godzin szkolenia - 144 godziny
Dokładna ilość godzin dostosowywana do indywidualnych potrzeb.

Posiadany wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla przedsiębiorstw leśnych i osób indywidualnych w całej Polsce. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, tel: 697 308 428

SZKOLENIA / KURSY:

- Piły spalinowe i elektryczne
- Drwal - Pilarz
- Kosy spalinowe
- BHP
- Widlak - wózki jezdniowe
- Spawacz - Palnik

Szkolenia Kursy Drwal Pilarz

SZKOLENIA z GOSPODARKI ODPADAMI

Wykonawca: DERIM Anna Derejczyk

Wytwarzanie odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne

Do obowiązków wytwórcy odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne należy prowadzenie ewidencji odpadów w postaci Kart Przekazania Odpadów (KPO) i Kart Ewidencji Odpadów (KEO) oraz składanie sprawozdań do Urzędu Marszałkowskiego. Na naszych szkoleniach zdobędziesz / pogłębisz wiedzę z zakresu prawidłowej gospodarki odpadami, dowiesz się jakie są konsekwencje nieprzestrzegania ustawy o odpadach i innych ustaw związanych z gospodarką odpadami.

SZKOLENIA z KORZYSTANIA ZE ŚRODOWISKA

Wykonawca: DERIM Anna Derejczyk

Obowiązki przedsiębiorcy z tytułu korzystania ze środowiska

Praktycznie każdy przedsiębiorca jest zobowiązany do rozliczania się ze sposobu korzystania ze środowiska. Na naszych szkoleniach dowiesz się, jakiego rodzaju obowiązki dotyczą Twojej firmy. Na warsztatach nauczymy Cię wypełniania sprawozdań oraz wyliczania opłat z tego tytułu.