Szkolenia BHP - Usluger.pl

Szkolenia BHP to temat, z którym powinien mieć bliski kontakt każdy z nas. Każdy pracodawca, zatrudniający co najmniej jedną osobę, ma obowiązek przeprowadzenia dla tej osoby szkolenia z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Szkolenie jest istotnym elementem zatrudnienia na każdym stanowisku, ponieważ nie każdy z nas jest świadomy zagrożeń panujących na naszym stanowisku pracy. Szkolenia bhp mogą być zorganizowane w firmie pracodawcy lub też mogą to być szkolenia wyjazdowe. W dzisiejszych czasach dopuszcza się szkolenie dla pracowników biurowych w formie internetowej. Szkolenia bhp dzielą się na szkolenia wstępne i okresowe. Pamiętajmy o nich, ponieważ wiedza, którą zyskamy na szkoleniu może uratować nam życie.

Szkolenie BHP

Wykonawca: QM Bartłomiej Szczepanek

Nasze szkolenia mogą odbywać się zarówno w naszej siedzibie jak i u Państwa.

Nadzory BHP

Wykonawca: DAKO - BHP Damian Szymanek

Firma Dako od wielu lat działa na rynku ogólnopolskim zajmując się kompleksową obsługą z zakresu BHP. Działamy przede wszystkim w branży budowlanej, jednak dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasza firma może świadczyć wysokiej jakości usługi także w pozostałych branżach.
Oprócz nadzoru budowlanego w naszej ofercie znajdą Państwo m.in. szkolenia. Każde z nich dopasowujemy tak, aby każdy z uczestników poszerzył swoją wiedzę. Dodatkowo pomagamy wdrażać firmą zintegrowane systemy zarządzania BHP według najnowszej normy ISO 45001:2018.

Naszą firmę tworzy zespół fachowców. Zatrudniani przez nas pracownicy posiadają szeroką wiedzę branżową. Zawsze służą pomocą oraz profesjonalnym doradztwem. Wszelkie powierzone im zadania wykonują rzetelnie, dotrzymując wcześniej ustalonych terminów.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty zarówno przedsiębiorców, jak i osoby prywatne. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego Klienta.

Szkolenia BHP

Wykonawca: BHP OPTIMUM Marcin Zegarski

BHP OPTIMUM oferuje szkolenia bhp online oraz stacjonarnie z dojazdem do klienta.
Więcej informacji na www.pogotowie-bhp.pl

Usługi BHP i PPOŻ

Wykonawca: Andrzej Klimczak Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "KLIMCZAK"

Szkolenia wstępne i okresowe BHP i PPOŻ, wykonywanie dokumentacji BHP i PPOŻ.

Szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej

Wykonawca: BHP Consulting

Prowadzimy kursy, szkolenia z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej. Kursy pierwszej pomocy są organizowane z myślą o wszystkich, którzy pragną poznać podstawowe technik i nabyć umiejętności praktyczne z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Szkolenie BHP dla pracodawców

Wykonawca: Szkolenia i usługi BHP, P.Poż, HACCP

Oferujemy szkolenia BHP dla pracodawców prowadzących samodzielnie działalność gospodarczą (bez względu na formę zatrudniania pracowników, osób kierujących przedsiębiorstwami państwowymi, spółkami, urzędami, spółdzielniami).
Celem szkolenia jest:
- aktualizacja i uzupełnienie wiedzy i umiejętności z zakresu oceny zagrożeń występujących w procesach pracy oraz ryzyka związanego z tymi zagrożeniami,
- kształtowanie bezpiecznych i higienicznych warunki pracy w zakładzie, firmie,
- ochrona pracowników przed zagrożeniami związanymi z wykonywaną pracą.

Szkolenia BHP dla pracowników administracyjno-biurowych

Wykonawca: Szkolenia i usługi BHP, P.Poż, HACCP

Organizujemy szkolenia dla pracowników administracyjno biurowych. Szkolenie prowadzone jest w formie kursu, seminarium. Proponujemy także szkolenie online (samokształcenie kierowane). Naszym celem jest zapoznanie pracownika z podstawowymi przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy zawartymi w Kodeksie pracy układach zbiorowych lub w regulaminie pracy. Zapraszamy do współpracy!

Współpraca w ramach umowy cywilnoprawnej

Wykonawca: BHP COMPLEX Tomasz Machura

Współpracujemy z firmami zewnętrznymi, w ramach nadzoru i doradztwa jako główny specjalista ds. bhp i ppoż. Wszystkie zagadnienia z zakresu bhp oraz ppoż. przenoszone są na Naszą firmę i rzetelnie oraz fachowo wypełniane. W ramach stałej współpracy, firma BHP COMPLEX Tomasz Machura przewiduje atrakcyjne rabaty na pozostałe usługi i szkolenia oferowane przez Nas.

Szkolenia okresowe bhp -

Wykonawca: BHP COMPLEX Tomasz Machura

W ofercie firmy BHP COMPLEX Tomasz Machura dostępne są szkolenia okresowe bhp dla kadry kierowniczej oraz pracowników administracyjno - biurowych, przeprowadzane w całości na Państwa komputerze, za pośrednictwem Internetu. Ww. forma szkoleń bhp jest nowoczesnym kształceniem pracowników na odległość. Więcej informacji uzyskać Państwo mogą, wchodząc na stronę internetową platformy E-learning na stronie www.bhpcomplex.bluesfera.pl ZAPRASZAMY.

Szkolenia bhp

Wykonawca: BHP COMPLEX Tomasz Machura

W naszej ofercie dostępne są następujące rodzaje szkoleń bhp, tj.:

- szkolenia wstępne bhp (dotyczy pracowników wszystkich grup zawodowych);

- szkolenia okresowe bhp pracowników fizycznych;

- szkolenia okresowe bhp dla pracodawców oraz osób kierujących pracownikami (prezes, dyrektor, kierownik, mistrz, brygadzista);

- szkolenia okresowe bhp pracowników administracyjno - biurowych;

-szkolenie okresowe bhp pracowników inżynieryjno - technicznych.

Protokoły powypadkowe, karty statystyczne wypadku

Wykonawca: BHP COMPLEX Tomasz Machura

W ramach kompleksowych usług bhp sporządzamy pełną dokumentację powypadkową oraz karty statystyczne wypadku. Pracodawco, ww. dokumenty należy opracować w wyznaczonym terminie, określonym w rozporządzeniu.

Pomiary czynników szkodliwych w środowisku pracy

Wykonawca: BHP COMPLEX Tomasz Machura

Przeprowadzamy pomiary czynników szkodliwych w środowisku pracy, tj. zapylenie, hałas, oświetlenie, wibracje, substancje chemiczne (toluen, ksylen, mangan, ozon, tlenki żelaza, tlenki azotu, tlenki węgla, ditlenki azotu, pyły przemysłowe zawierające wolną kryst. krzemionkę, itp.
Badania wykonuje firma współpracująca z Nami, która posiada wymagane akredytacje.

Przeglądy okresowe gaśnic, hydrantów wew. i zew

Wykonawca: BHP COMPLEX Tomasz Machura

BHP COMPLEX Tomasz Machura zajmuje się dodatkowo przeglądami okresowymi gaśnic, hydrantów oraz węży. Cena za przegląd gaśnic już od 6 zł/szt. brutto.
Zapraszamy do współpracy.

Szkolenia BHP

Wykonawca: SABIX - Doradztwo i Szkolenia BHP

Nasze szkolenia BHP są dostosowane do rodzajów i warunków pracy osób w nich uczestniczących. Prowadzimy wykłady, ale także sięgamy po pomoce wizualne: prezentacje, filmy. Omawiamy obowiązki i uprawnienia BHP pracodawców i pracowników, zagrożenia występujące w zakładzie, zasady ochrony i postępowania w razie wypadku.
Zapraszamy na naszą stronę internetową!

Szkolenia wstępne BHP Ukrainców, Rosjan, Białorusinów.

Wykonawca: Inka Bhp Szkolenia okresowe wstępne bhp usługi bhp ppoż

Coraz więcej firm zatrudnia naszych sąsiadów zza Buga. Zapewniamy szkolenia w języku zrozumiałym dla zatrudnionych, co jest wymogiem Rozporządzenia w sprawie szkoleń bhp. Szkolenia bhp niezbędne są również dla pracowników zza naszej wschodniej granicy. Zapraszamy firmy, które takie osoby zatrudniają, zarówno w Katowicach jak i w śląskiem.