Organizacja szkoleń - Usluger.pl

Szkolenia pracowników są kluczem do rozwoju firmy oraz wzrostu zysków. Inwestycja w pracownika to najlepsza inwestycja pracodawcy, ponieważ to właśnie pracownicy są dźwignią każdego biznesu. Jeżeli posiadasz firmę, zajmującą się sprzedażą usług za pośrednictwem telefonu, warto zorganizować dla pracowników szkolenie sprzedażowe. Jeżeli masz punkt sprzedaży telefonów oraz abonamentów telefonicznych, skorzystaj ze szkolenia z negocjacji, na którym Twoi pracownicy zyskają fachową wiedzę. W dzisiejszych czasach wiele firm szkoleniowych przyjeżdża do firmy i szkoli pracowników na miejscu, co pozwala zminimalizować koszty szkolenia. Jeżeli szukasz ofert dopasowanych do Twojego biznesu, odnajdziesz je w tym katalogu.

Szkolenia z dofinansowaniem do 80%

Wykonawca: Business Lantern Office

Zajmujemy się pisaniem wniosków o dofinansowanie (do 80%) oraz przeprowadzaniem szkoleń z BUR. Posiadamy bogatą bazę trenerów z doświadczeniem oraz zaplecze lokalowe.

Organizowanie profesjonalnych szkoleń

Wykonawca: Towarzystwo Psychopedagogiczne

PTP prowadzi organizację profesjonalnych szkoleń na terenie całego kraju. Dysponujemy kadrą trenerów, psychologów, pedagogów, inżynierów, lekarzy i prawników.

Cena: 150 zł

Szkolenia ADR

Wykonawca: BHP-ADR.PL Andrzej Mucha

Oferujemy szkolenia ADR: ogólne, stanowiskowe, oraz w zakresie bezpieczeństwa dla pracodawców i pracowników w zakresie wymagań związanych z przewozem, magazynowaniem, załadunkiem i rozładunkiem towarów niebezpiecznych. Szkolenia prowadzone są zgodnie z wymogami prawnymi Umowy ADR i Ustawa o przewozie towarów niebezpiecznych. Serdecznie zapraszamy!

Szkolenia operatorów maszyn budowlanych

Wykonawca: Usługi Dźwigowe Podnośniki Koszowe Janusz Bęza

Organizujemy kursy operatorów maszyn budowlanych: dźwigów, podnośników koszowych. Szkolenie trwa 80- 135 godzin, w tym ok. 30-40 godz. praktyki.
Program szkolenia:

 • Przepisy i informacje o UDT,
 • Wiadomości ogólne o żurawiach,
 • Odpowiedzialność operatora,
 • Usytuowanie żurawia na stanowisku pracy,
 • Praca żurawiem,
 • Zawiesia,
 • BHP,
 • Sytuacje szczególne.
Do każdego kursanta podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę jego zdobyte wcześniej doświadczenie. Szkolenie zakończone jest egzaminem i uprawnieniami do obsługi żurawi. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Szkolenia krawieckie

Wykonawca: Pracownia Krawiecka GINA - Grażyna Perzyna

Usługi krawieckie są w obecnym czasie bardzo cenione, dlatego zapotrzebowanie na szkolenia z tego zakresu staje się coraz większe. Krawiectwo przechodzi obecnie swoje odrodzenie, ze względu na fakt zainteresowania tematyką modową młodych pokoleń. Zawód krawca/krawcowej jest nadal funkcjonującym zawodem, w którym można potwierdzić posiadane kwalifikacje na poziomie czeladnika i mistrza, dzięki zdaniu odpowiednich egzaminów w Izbie Rzemiosł.
Szkolenia będą prowadzone w różnorodnej formie, z podziałem na stopień zaawansowania, liczbę godzin, naukę wykonywania konkretnych czynności.
Szkolenia krawieckie są prowadzone we współpracy z olsztyńskimi firmami szkoleniowymi oraz z zainteresowanymi klientami indywidualnymi.

Szkolenia dla kierowców

Wykonawca: ECP Szwed Łukasz

Serdecznie zapraszamy kierowców na szkolenia. Podczas szkolenie staramy się zapoznać uczestników z informacjami na temat obowiązujących przepisów, czasu pracy, obsługi tachografów.
W celu ustalenia szczegółów szkolenia zapraszamy do kontaktu.

Rozliczanie czasu pracy kierowców - szkolenie

Wykonawca: ECP Szwed Łukasz

Podczas szkolenia zapoznamy uczestników z aktualnymi przepisami dotyczącymi czasu pracy kierowców.
Kursantów zapoznamy także z zagadnieniami związanymi z czasem pracy kierowcy ze szczególnym uwzględnieniem wszelkich wprowadzanych zmian w regulacjach unijnych i krajowych.

SEP uprawnienia elektryczne, gazowe, cieplne. Kurs 1-dniowy

Wykonawca: Ośrodek Kształcenia Kursowego 2xTAK

Szkolenie składa się z jednego spotkania, zajęcia odbywają się w dni powszednie w godzinach porannych lub popołudniowych, w zależności od dyspozycyjności czasowych uczestników.
Proces szkolenia obejmuje zajęcia teoretyczne oraz dopasowany jest do umiejętności i predyspozycji uczestników szkolenia oraz został oparty o program Stowarzyszenia Elektryków Polskich.
Szkolenie zakończone jest Egzaminem Państwowym przed Komisją Egzaminacyjną ze Stowarzyszenia Elektryków Polskich.
Po pozytywnie zdanym egzaminie na wydanie uprawnień oczekujemy około siedmiu dni roboczych.

Oferta dla firm:
Istnieje możliwość przeprowadzenia szkolenia u Klienta w obrębie Dolnego Śląska jednak w takim przypadku minimalna liczba kursantów to sześć osób. Oferta cenowa przygotowana jest indywidualnie według potrzeb Klienta.

Cena: 425 zł

Kurs - spawanie MAG, MIG, TIG, Gazowe 311, Elektroda Otulona

Wykonawca: Ośrodek Kształcenia Kursowego 2xTAK

Wymagania stawiane kandydatom:
1) pełnoletność
2) wykształcenie minimum podstawowe

Informacje dotyczące organizacji szkolenia:
Szkolenie trwa około 30 dni i składa się z części teoretycznej i praktycznej, zajęcia odbywają się w dni powszednie w godzinach od 8:00 do 18:00. Grupy szkoleniowe ranne i popołudniowe ustalane są w zależności od dyspozycyjności kursantów.

Szkolenie prowadzą instruktorzy, posiadający doświadczenie w zakresie zagadnień poruszanych na szkoleniu, uprawnienia instruktorskie oraz uprawnienia pedagogiczne.

Kurs kończy się egzaminem przed Komisją Egzaminacyjną z Instytutu Spawalnictwa z Gliwic. Egzamin końcowy składa się z części teoretycznej i praktycznej zgodnie z wytycznymi Instytutu Spawalnictwa Nr W-07/IS-17.

Spawalnia szkoleniowa certyfikowana przez Instytut Spawalnictwa w Gliwicach zgodnie z przepisami ochrony przeciwpożarowej, wyposażona w profesjonalną instalację wyciągów oraz przemysłowe spawarki.

Oferta dla firm:
Istnieje możliwość przeprowadzenia szkolenia u Klienta w obrębie Dolnego Śląska jednak w takim przypadku minimalna liczba kursantów to sześć osób. Oferta cenowa przygotowana jest indywidualnie według potrzeb Klienta.

Cena: 1680 zł

Operator wózka jezdniowego podnośnikowego UDT

Wykonawca: Ośrodek Kształcenia Kursowego 2xTAK

Szkolenie składa się z pięciu spotkań, zajęcia odbywają się w dni powszednie w godzinach porannych lub popołudniowych, w zależności od dyspozycyjności czasowych uczestników.
Proces szkolenia obejmujący zajęcia teoretyczne oraz praktyczne dopasowany jest do umiejętności i predyspozycji uczestników szkolenia oraz został oparty o program Urzędu Dozoru Technicznego.
Po ukończeniu szkolenia kandydat przystępuje do egzaminu składającego się z części teoretycznej i praktycznej przed Komisją egzaminacyjną z Urzędu Dozoru Technicznego. Po uzyskaniu pozytywnego wyniku egzaminu, egzaminowany otrzymuje zaświadczenie kwalifikacyjne do obsługi urządzeń transportu bliskiego.

Oferta dla firm:
Istnieje możliwość przeprowadzenia szkolenia u Klienta w obrębie Dolnego Śląska jednak w takim przypadku minimalna liczba kursantów to sześć osób. Oferta cenowa przygotowana jest indywidualnie według potrzeb Klienta.

Cena: 672 zł

Audyt wew. BHP, HACCP, Zintegrowane Systemy Zarządzania

Wykonawca: BHP COMPLEX Tomasz Machura

Firma BHP COMPLEX wykonuje dla swoich klientów specjalistyczne Audyty wewnętrzne BHP, Jakość, Środowisko oraz Systemu HACCP.
Zajmujemy się szkoleniami pracowników fizycznych, kadry kierowniczej oraz kadry zarządzającej.
Oferujemy promocyjne ceny i profesjonalne podejście do klientów.

ZARZĄDZANIE SZKOLENIAMI I ROZWOJEM PRACOWNIKÓW

Wykonawca: AVENHANSEN Sp. z o.o.

ZARZĄDZANIE SZKOLENIAMI I ROZWOJEM PRACOWNIKÓW
 – CZYLI TRENING MISTRZÓW ROZWOJU

 będący częścią certyfikowanego kursu Akademia HR dla Specjalistów ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi i Rozwoju Pracowników.

Uświadomieni Uczestników o wadze planowania i przeprowadzania tzw. ewaluacji szkoleń w celu podniesienia ich efektywności oraz poznaniu głównych narzędzi rozwojowych dostępnych na rynku.

Więcej informacji na temat szkolenia znajduje się pod poniższym linkiem:
https://szkolenia.avenhansen.pl/szkolenia-otwarte/zarzadzanie-szkoleniami-i-rozwojem-pracownikow-czyli-trening-mistrzow-rozwoju-2020-05-25-warszawa.html

Cena: 880 zł

Szkolenie z pierwszej pomocy

Wykonawca: SABIX - Doradztwo i Szkolenia BHP

Z kursu pierwszej pomocy może skorzystać każdy – wystarczą chęci. Termin i lokalizację dopasujemy do Państwa potrzeb. Na szkoleniu omawiamy aspekty prawne udzielania pierwszej pomocy, rozpoznanie osoby w stanie zagrożenia życia i postępowanie w konkretnych sytuacjach, np. zadławienia, obrażeń, drgawek czy zaburzeń oddychania. Dysponujemy fantomami dorosłego, dziecka i niemowlęcia, co pozwala kursantom zyskać szersze umiejętności. Uczymy też wykorzystania aparatu (AED), które znacznie zwiększa szanse na przeżycie osoby potrzebującej pomocy.

Szkolenia ISO

Wykonawca: INSIGNIA Doradztwo i Szkolenia Katarzyna Szachowicz

Oferta szkolenia obejmuje również szkolenia z zakresu wymagań systemów zarządzania ISO. Podczas szkolenia poruszana jest następująca tematyka:

 • mapowanie procesów,
 • działania naprawcze,
 • jak przygotować i prowadzić audyty wewnętrzne,
 • zarządzanie dokumentacją systemową,
 • monitorowanie i analiza danych, w tym wskaźników KPI
 • zarządzanie ryzykiem,
 • działania doskonalące,
 • nadzór nad zgodnością z prawem,
 • zarządzanie relacjami z interesariuszami,
 • audyt dostawców, nadzór nad podwykonawcami,
 • zarządzanie kwalifikacjami personelu,
 • zarządzanie świadomością pracowników,
 • komunikacja.

Szkolenia z zakresu rozwoju personalnego

Wykonawca: INSIGNIA Doradztwo i Szkolenia Katarzyna Szachowicz

Z zakresu rozwoju personalnego organizuje szkolenia dedykowane dla managerów. Tematyka poruszana podczas szkolenia to między innymi:

 • dynamika rozwoju grupy,
 • zarządzanie zespołem,
 • motywowanie pracowników,
 • wywieranie wpływu,
 • zarządzanie konfliktem,
 • budowanie świadomości pracowników,
 • przywództwo.
Oferuję również szkolenia interpersonalne z kompetencji miękkich. Podczas szkolenia pracujemy nad:
komunikacją, zarządzaniem czasem, zarządzaniem stresem, kreatywnością oraz asertywnością.