Usługi turystyczne - noclegi i gastronomia

Jeżeli czeka Cię organizacja wyjazdu służbowego, szkolenie czy może po prostu wyjeżdżasz na urlop, będziesz potrzebował firm świadczących usługi z zakresu "Noclegi i gastronomia". Właśnie tutaj znajdziesz hotele, gospodarstwa agroturystyczne, domki letniskowe i inne podmioty organizujące noclegi. Jeśli szukasz kogoś, kto zajmie się wyżywieniem, sprawdź przedsiębiorstwa oferujące catering, pizzerie, restauracje i bary. Z kolei dla potrzebujących urozmaicenia lub mniej oficjalnego miejsca na chwilę relaksu lub spotkanie z poczęstunkiem, swoją ofertę udostępniają zawarte w naszym katalogu kawiarnie, puby i cukiernie.

Pranie sukien ślubnych

Wykonawca: Sandomierska Ewa Pralnia Chemiczna

pranie , prasowanie sukni,usuwanie plam, usztywnianie,

Hotel blisko morza

Wykonawca: Pensjonat Willa Joker

Hotel nad samum morzem zaprasza do Krynicy Morskiej

Noclegi nad morzem

Wykonawca: Pensjonat Willa Joker

Klimatyzowany pensjonat Willa Joker, noclegi blisko morza.

Wczasy krajowe

Wykonawca: Centrum Turystyki Krajowej TRIO Sp. z o.o.

Turnusy 7, 10 i 14 dniowe lub wg życzenia zamawiającego.

wczasy  krajowe

Automaty sprzedające

Wykonawca: F.U.H. KAWOMAT

Na rynku vendingowym działamy już ponad 10 lat. Nawiązaliśmy współpracę z dużymi zakładami pracy, urzędami publicznymi, służbą zdrowia, ale również obsługujemy szkoły, małe firmy oraz centra biznesowe. Oferujemy wszystkie rodzaje nowoczesnych urządzeń vendingowych podnoszących estetykę pomieszczenia. W naszych automatach sprzedajemy napoje gorące (kawa, herbata, czekolada, cappuccino, shake, zupy), napoje zimne w puszkach i butelkach (również izotoniki i energetyczne), snacki, słodycze, przekąski, kanapki i wszystkie inne produkty których klient sobie zażyczy. Jesteśmy solidni i wiemy jak sprostać wymaganiom klienta, nie uznajemy kompromisów.

Wakacje dla studentów , wakacje studenckie

Wykonawca: Market Podróży

MARKET PODRÓŻY oferuje wakacje, wczasy, wycieczki, bilety autokarowe, samolotowe, promowe. Współpracujemy z etravel oraz esky. Last i first minute. 150 krajów.

Wakacje dla studentów , wakacje studenckie

Obozy i kolonie za granicę

Wykonawca: Market Podróży

MARKET PODRÓŻY


Wyjazdy za granice, 150 krajów, oferty first i last minute.

Obozy i kolonie za granicę

Wczasy krajowe, wczasy w Polsce

Wykonawca: Market Podróży

MARKET PODRÓŻY Oferujemy wakacje na terenie Polski, w celu zapoznania się z ofertą zapraszamy na naszą stronę www. Atrakcyjne ceny, dobra organizacja, to coś co nas wyróżnia wśród tłumu ;)

Wczasy krajowe, wczasy w Polsce

Pokoje dwu osobowe

Wykonawca: Motel "Pod Kapeluszem"

Wynajmujemy trzy osobowe, z aneksem kuchennym, łazienką i prysznicem

Cena: 30 zł

Pokoje trzy osobowe

Wykonawca: Motel "Pod Kapeluszem"

Pokoje trzy osobowe:

Wyposażenie pokoi:
- łazienka z prysznicem
- lodówka
- mikrofalówka
- czajnik bezprzewodowy
- naczynia
- komplet wypoczynkowy
- Pokoje umeblowane
- osobna kuchnia do dyspozycji
- TV z telewizją kablową
- bezpłatny dostęp do Wi-Fi
- Pralka znajduje się w osobnym pomieszczeniu.

Cena: 30 zł

Pokoje dla pracowników

Wykonawca: Dom Noclegowy 7 Dni Grzeszczak

pokoje z łazienkami, telewizorami i internetem.
Zapewniamy ogólnodostępną kuchnie, parking.
Proponujemy smaczne posiłki.
Zapraszamy do Lichenia na ul. Wesołą 7.
tel. 502-463-200

pokoje dla pracowników

Tanie pokoje

Wykonawca: Dom Noclegowy 7 Dni Grzeszczak

Zapraszamy do Lichenia na ul. Wesołą 7.
Zapewniamy ładne pokoje, ogólnodostępną kuchnię, miejsce na gril lub ognisko, parking, całodobowe wyżywienie.

tanie pokoje

HACCP, GHP, GMP

Wykonawca: SAFOQ Agnieszka Stróżyńska

W ramach naszej współpracy z Państwem oferujemy:
- ustalenie aktualnego stanu sanitarnego zakładu i zaproponowane zmian mających na celu dostosowanie zakładu do obowiązujących wymagań,
- opracowanie i wdrożenie systemu bezpieczeństwa żywności; dokumentacja jest napisana w sposób zrozumiały dla szeregowego pracownika, nie zawiera zbędnych elementów, jest dostosowana do Państwa zakładu, jest zgodna z aktualnymi wymogami prawa, nie budzi zastrzeżeń ze strony Państwowej Inspekcji Sanitarnej
- szkolenia pracowników dostosowane do zajmowanego szczebla w firmie,
- udoskonalanie, aktualizację systemów bezpieczeństwa żywności,
- audyty wewnętrzne
- outsourcing - opieka i nadzór nad systemem bezpieczeństwa żywności

Producent kawy

Wykonawca: Coffee Zone Sp. z o.o.

COFFEE ZONE ROASTERY - palarnia kawy z ponad 12 letnim rynkowym doświadczeniem. Dzięki bezpośrednim zakupom zielonej kawy i zastosowaniu unikalnej technologii palenia, dostarczmy naszym Klientom powtarzalny produkt o najwyższej rynkowej jakości.
Firma posiada BRC-7 potwierdzone certyfikatem, co daje gwarancję najwyższej jakości, powtarzalności i bezpieczeństwa produkowanej żywności.
Zaawansowana technologia produkcji pozwala nam na obsługiwanie szerokiej gamy zamówień od nisko po wysoko wolumenowe ze szczególnym naciskiem na ofertę Private Label - kaw pod marką własną.
Linię Superiore tworzą mieszanki o różnych profilach smakowych stworzone z myślą o najbardziej wymagających Klientach. Wyróżnia je świeżość, powtarzalność i pewność pochodzenia ziaren.
Przy tworzeniu mieszanek używane są ziarna kupowane w systemie Direct Trade lub wysokiej jakości kawy z certyfikatem WSOC Quality Checked, palone z niezwykłą dbałością pod okiem doświadczonego Master Roastera. Palone powolnie ziarna pakowane są bezpośrednio po wypaleniu skąd trafiają prosto do naszych Klientów.
Wszystkie kawy pakowane są w opakowania 1000g wyposażone w jednozwrotny zawór Goglio gwarantujący długotrwałą świeżość.
Naszą ofertę dedykujemy przede wszystkim różnej wielkości operatorom z sektora detalicznego oraz horeca, dla których stworzenie własnej marki jest istotnym elementem kreacji wizerunku oraz komunikowania swoich kompetencji w różnych kategoriach produktowych. Naturalną konsekwencją wprowadzenia marki własnej jest znaczące obniżenie kosztów zakupowych oraz budowa dodanej wartości firmy, szczególnie w ujęciu długookresowym.
Dla zamówień o wysokich wolumenach oferujemy opakowania na foliach przygotowanych według autorskich projektów, które sprawią, że każde opakowanie będzie wyjątkowe i wyróżni się na tle wysoce konkurencyjnego rynku.
Do naszych Klientów należą również niewielkie firmy, czy globalne korporacje, które coraz częściej wybierają kawę, jako firmowy upominek dla swoich Klientów. Poprzez wybór kaw certyfikowanych, jak np. Fairtrade, czy Rainforest Alliance firmy coraz częściej realizują ideę Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR - Corporate Social Responsibility).

producent kawy

Usługi pralnicze dla firm

Wykonawca: Pralnia Chemiczna BIEL-CHEM SŁAWA

Nasza firma oferuje usługi pralnicze dla firm z branży gastronomicznej, hotelowej i rekreacyjnej

Cena: 400 zł

Usługi pralnicze dla firm