Wyposażenie dla barów, restauracji i pubów - zaopatrzenie gastronomii

Jeżeli posiadasz lub zakładasz lokal gastronomiczny, potrzebujesz dobrego dostawcy sprzętu i półproduktów. Dział „Zaopatrzenie gastronomii” istnieje właśnie po to, by przedsiębiorcy z bogatą i szeroką ofertą byli w twoim zasięgu. Możesz wybierać w udostępnionej bazie adresów i zdecydować się na współpracę z najbardziej pasującym Ci kontrahentem. Dobry zaopatrzeniowiec to podstawa, więc warto, abyś skorzystał z zasobów naszego katalogu.

Naprawa urządzeń gastronomicznych

Wykonawca: Imperium Logistyk Ewa Stępień

Oferujemy usługi serwisu urządzeń gastronomicznych:
- zmywarki do szkła, kapturowe, do garów, tunelowe i taśmowe.
- piece konwekcyjno-parowe, konwekcyjne, konwekcyjno-mikrofalowe, piece do pizzy, piece tunelowe/taśmowe
- miksery uniwersalne, miksery planetarne, miesiarki do ciasta na pizzę
- zajmujemy się montażem systemów uzdatniania wody do urządzeń gastronomicznych, pomagamy w doborze odpowiedniego systemu.

Szycie obrusów, serwet, pokrowców, produkcja stelaży dekoracyjnych,itd

Wykonawca: Sklep i Wypożyczalnia Dekoracji Malinowe Skarby

Sprzedajemy i wypożyczamy różne artykuły dekoracyjne. Jeśli chodzi o sprzedaż specjalizujemy się w pokrowcach na krzesła i stoły, obrusach, serwetach, stelażach i ściankach dekoracyjnych, dywanach na ślub. Mamy również wiele innych produktów.

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń gastronomicznych

Wykonawca: Gastro Serwis Grzegorz Drużba

17-letnie doświadczenie i dobrze wyposażony magazyn części pozwala nam pochwalić się najwyższą jakością napraw, krótkim terminem realizacji i wysoką skutecznością napraw przy pierwszej wizycie.

Serwisujemy m.in. zmywarki, piece, piece konwekcyjno-parowe, kuchnie gazowe, urządzenia chłodnicze i grzewcze. Nasze atuty wpłynęły na zaufanie liderów branży gastronomicznej, współpracujemy z m.in.: McDonald’s, Starbucks, Ikea, KFC, Pizza Hut, Nord Fish, Express Kuchnia Marche, Pasibus, Bierhalle, Cukiernia Sowa, Cafe Chopin.

Jesteśmy autoryzowanym serwisem takich firm jak Rational czy Winterhalter. Potrafimy rozwiązać usterki większości urządzeń gastronomicznych występujących na polskim rynku.

Wynajem zmywarek Rational

Wykonawca: Gastro Serwis Grzegorz Drużba

Chcesz wynająć zmywarkę Rational? Napisz lub zadzwoń do nas!

Biała koszula damska z długim rękawem

Wykonawca: PPH Bodara Rafał Pluta

Elegancka bluzka koszulowa damska z długim rękawem o klasycznym modelowanym kroju, który subtelnie modeluje i dopasowuje się do kobiecej sylwetki. Delikatne zaszewki podkreślają linię talii.Zgrabny, klasyczny kołnierzyk. Mankiety na guziki. Ze względu na uniwersalność fasonu, koszula damska nadaje się zarówno do biura jak i na mniej formalne okazje. Koszula elegancka damska w kolorze białym.Wykonana z bawełny z dodatkiem elany dzięki czemu zachowuje własności termiczne i nie gniecie się.

Cena: 85 zł

Sprzedaż kawy, herbaty

Wykonawca: KAWA TOP

Oferujemy sprzedaż:

Kawa do biura
Kawa do hotelu
Kawa do restauracji

Sprzedaż urządzeń chłodniczych

Wykonawca: EKO-KLIMA

Firma EKO-KLIMA zajmuje się sprzedażą, montażem, serwisem, naprawą i konserwacja klimatyzatorów, urządzeń chłodniczych i sprzętu gastronomicznego.

Sprzedaż klimatyzatorów

Wykonawca: EKO-KLIMA

Firma EKO-KLIMA zajmuje się:

- sprzedażą, montażem, serwisem, naprawą i konserwacja klimatyzatorów,
- sprzedażą, montażem, serwisem, naprawą i konserwacja urządzeń chłodniczych,
- sprzedażą, montażem, serwisem, naprawą i konserwacja sprzętu gastronomicznego
.

Wyposażenie gastronomii

Wykonawca: Ulton S.C. - wyposażenie gastronomii i sklepów

Sprzedaż i serwis urządzeń do gastronomii, meble nierdzewne, akcesoria

Urządzenia gastronomiczne

Wykonawca: Producent wyposażenia gastronomii ESTER

Oferujemy Państwu szeroki wybór urządzeń dla gastronomii takich jak: piec do pizzy, zmywarko-wyparzarka, piec konwekcyjny, chłodziarka, zmywarka, witryna chłodnicza itd. Dostępne w naszej ofercie urządzenia charakteryzują się najwyższą jakością i pochodzą od znanych producentów. Sprzęt dla gastronomii wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej. Udzielamy 12-miesięcznej gwarancji na wszystkie urządzenia. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Wyparzarko-zmywarka

Wykonawca: Ester

U nas znajdziesz wysokiej jakości sprzęt, dzięki któremu praca w lokalu gastronomicznym stanie się łatwiejsza.
W ofercie m.in. zmywarko-wyparzarka, zmywarka oraz różnego rodzaju piece.
Posiadamy spory wybór modeli w różnych rozmiarach.
Każdy z dostępnych w naszej ofercie sprzętów posiada odpowiednie atesty i certyfikaty.

Sprzęt AGD - sprzedaż

Wykonawca: Producent wyposażenia gastronomii ESTER

Gwarantujemy możliwość zakupu wszystkich niezbędnych urządzeń gastronomicznych w jednym miejscu, dzięki czemu zaoszczędzą Państwo czas i środki finansów.
Zapewniamy szeroki wybór urządzeń począwszy od różnego rodzaju pieców, po sprzęt do zmywania, skończywszy na zamrażarkach, ladach i witrynach chłodniczych oraz innych.
Na dostępne u nas sprzęty udzielamy gwarancji. Oferujemy również profesjonalne doradztwo.Chętnie Państwu pomożemy w wyborze odpowiedniego sprzętu.

Dystrybucja kawy

Wykonawca: Palarnia Kawy HARMONIA Coffee Roasters

Palarnia Kawy Harmonia jest producentem świeżo palonej kawy. Dystrybuujemy kawę na rynek HoReCa oraz do biur i indywidualnych odbiorców w całej Polsce.

Kosze prezentowe

Wykonawca: Big Form Sp.z o.o. Sp.k.

Kosze okolicznościowe, jakie przygotowujemy, to z pewnością idealny pomysł na prezent lub miłą niespodziankę, niezależnie od okazji. Profesjonalnie skomponowany kosz z prezentami może być wyrazem wdzięczności, pamięci, uznania, a także miłym gestem na rozpoczęcie współpracy. Każdy kosz okolicznościowy z pewnością ma swój niepowtarzalny charakter i jest wyjątkowy, tak jak wyjątkowi są nasi Klienci i osoby przez nich obdarowywane.

Transport chłodniczy

Wykonawca: FOODLAND-zaopatrzenie gastronomii

Świadczymy usługi transportem chłodniczym do 3,5. wynajem samochodów z kierowcą lub bez.