Wyposażenie dla barów, restauracji i pubów - zaopatrzenie gastronomii

Jeżeli posiadasz lub zakładasz lokal gastronomiczny, potrzebujesz dobrego dostawcy sprzętu i półproduktów. Dział „Zaopatrzenie gastronomii” istnieje właśnie po to, by przedsiębiorcy z bogatą i szeroką ofertą byli w twoim zasięgu. Możesz wybierać w udostępnionej bazie adresów i zdecydować się na współpracę z najbardziej pasującym Ci kontrahentem. Dobry zaopatrzeniowiec to podstawa, więc warto, abyś skorzystał z zasobów naszego katalogu.

Dystrybucja kawy

Wykonawca: Palarnia Kawy HARMONIA Coffee Roasters

Palarnia Kawy Harmonia jest producentem świeżo palonej kawy. Dystrybuujemy kawę na rynek HoReCa oraz do biur i indywidualnych odbiorców w całej Polsce.

Dystrybucja kawy

Kosze prezentowe

Wykonawca: Big Form Sp.z o.o. Sp.k.

Kosze okolicznościowe, jakie przygotowujemy, to z pewnością idealny pomysł na prezent lub miłą niespodziankę, niezależnie od okazji. Profesjonalnie skomponowany kosz z prezentami może być wyrazem wdzięczności, pamięci, uznania, a także miłym gestem na rozpoczęcie współpracy. Każdy kosz okolicznościowy z pewnością ma swój niepowtarzalny charakter i jest wyjątkowy, tak jak wyjątkowi są nasi Klienci i osoby przez nich obdarowywane.

Kosze prezentowe

Transport chłodniczy

Wykonawca: FOODLAND-zaopatrzenie gastronomii

Świadczymy usługi transportem chłodniczym do 3,5. wynajem samochodów z kierowcą lub bez.

Serwis urządzeń chłodniczych

Wykonawca: Klimat Serwis s.c.

Wykonujemy kompleksową naprawę sprzętu chłodniczego. Oferujemy całodobowy serwis urządzeń chłodniczych takich jak szafy chłodnicze, lady chłodnicze, kostkarki do lodu i tym podobne.

Serwis urządzeń chłodniczych

Wyposażenie gastronomii

Wykonawca: A'GUSTO Maciej Greś

W szerokim wachlarzu naszych usług oferujemy projekty technologiczne, kompleksowe wyposażenie lokalu gastronomicznego o dowolnym przeznaczeniu, profesjonalny serwis, doradztwo wykwalifikowanej kadry. Prowadzimy również prezentacje urządzeń gastronomicznych oraz szkolimy z ich obsługi.

wyposażenie gastronomii

Urządzenie grzewczo-chłodzące

Wykonawca: Natura Sp. z o.o.

Dzierżawa długoterminowa (12, 18, 24 m-ce) na podstawie umowy. Umowa na dzierżawę łącznie z dostawami wody w butlach 18,9l.

Serwis urządzeń chłodniczych i gastronomicznych

Wykonawca: JURGAST SERVICE s.c. Zbigniew Jurkow Dariusz Jurkow

Prowadzimy serwis urządzeń chłodniczych i gastronomicznych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h. Nasza oferta obejmuje:

  • naprawę i montaż urządzeń chłodniczych i gastronomicznych,
  • opiekę techniczną i konserwacje urządzeń chłodniczych oraz gastronomicznych,
  • okresowe przeglądy systemów i urządzeń chłodniczych, mroźniczych (m.in. czyszczenie, sprawdzanie szczelności),
  • naprawy sprzętu chłodniczego - agregaty, lady, szafy, witryny, kostkarki, komory.
Zapraszamy do współpracy firmy, instytucje oraz osoby prywatne. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy przy urządzeniach chłodniczych i gastronomicznych.

Serwis urządzeń chłodniczych i gastronomicznych

Naprawimy Twoje urządzenie gastronomiczne

Wykonawca: Synergia Gastro s.c.

Zajmujemy się serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym urządzeń gastronomicznych takich jak : piec konwekcyjno-parowy, kuchnia gazowa, kuchnia elektryczna, taboret gazowy, obieraczka do ziemniaków, szafa chłodnicza, szafa mroźnicza itp. Dostarczamy materiały eksploatacyjne takie jak : płyn myjący i nabłyszczający do zmywarki, tabletki do czyszczenia pieca, części zamienne do urządzeń gastronomicznych itp. Pełny zakres usług oraz cennik uzyskacie Państwo pod tel. 71 3050700 lub 501148300. Zapraszamy na naszą stronę www.synergiagastro.pl

Naprawimy Twoje urządzenie gastronomiczne

Hurtowa sprzedaż urządzeń

Wykonawca: Resto Quality Sp. z o.o.

Oferujemy szeroką gamę profesjonalnych urządzeń chłodniczych, mroźniczych oraz grzewczych przeznaczonych do różnego typu lokali gastronomicznych. Od lokalnych barów, przez pizzerie, do najbardziej wymagających restauracji. Mając na uwadze realne potrzeby naszych Klientów, dobieramy produkty tak, aby były dostosowane do indywidualnych potrzeb i pozwalały czerpać czerpał maksimum satysfakcji z użytkowania, przy zachowaniu atrakcyjnej ceny.

Szkolenie wędzenia

Wykonawca: GROS Jerzy Grobarek

Organizujemy szkolenia w zakresie wędzenia naturalnym dymem oraz naturalnym uwodnionym dymem (aerozolem) kiełbas, mięsa, drobiu, ryb i serów.
Szkolenia przeznaczone są dla pracowników zakładów wędliniarskich, drobiarskich, rybnych i serowarskich oraz pracowników sklepów, marketów i wszelkich placówek gastronomicznych.
Nauczymy profesjonalnego wędzenia nawet osoby bez jakiegokolwiek doświadczenia.

Cena: 500 zł

szkolenie wędzenia

Papiery do żywności

Wykonawca: KONSTANS Sp. z o.o.

Posiadamy szeroki zakres usług i papierów wykorzystywanych do celów spożywczych. Więcej informacji na naszej stronie

papiery do żywności

Produkcja mrożonych wyrobów mącznych

Wykonawca: Knedlik P.P.H. S.C.Zdzisława Przystalska, Janusz Przystalski

Firma Knedlik jest producentem mrożonych wyrobów mącznych. W naszej ofercie znajdą Państwo przede wszystkim lokalne specjały: kartacze, cepeliny, pyzy.
Produkty pakowane są jednostkowo w gramaturze 300, 450 i 500 g oraz zbiorczo po 5 i 10 kg.
Serdecznie zapraszamy do współpracy hurtownie i sklepy.

Produkcja mrożonych wyrobów mącznych

Warniki i zaparzacze automatyczne

Wykonawca: DELLO

Warniki są wyspecjalizowanymi urządzeniami dostarczającymi wodę gorącą w dużych ilościach. Jest to rozwiązanie pożądane głównie na rynku horeca - restauracje, bary, kuchnie, hotele, pensjonaty, firmy cateringowe, itd. Dlaczego warto z nami współpracować?

- Oferujemy urządzenia firmy Bravilor Bonamat, czołowego producenta urządzeń na rynek gastro;
- Warniki sprzedajemy i dzierżawimy zapewniając pełen serwis;
- Maszyny charakteryzują się oszczędnością energii, intuicyjną obsługą oraz wysokiej jakości wykonaniem;
- Warniki są na stałe podłączone do sieci wodociągowej, dzięki czemu wyeliminowany jest problem ciągłego dolewania wody;

Oferujemy sprzedaż i dzierżawę urządzeń. Posiadamy bogate doświadczenie na rynku horeca.

Warniki i zaparzacze automatyczne

Bezbutlowe dystrybutory wody

Wykonawca: DELLO

Bezbutlowy dystrybutor wody dostarcza wodę pitną z wodociągu lub studni głębinowej po jej uprzednim uzdatnieniu. Woda jest filtrowana mechanicznie oraz (w zależności od modelu) traktowana promieniami UV lub ozonowana. W ten sposób jest krystalicznie czysta i bezpieczna oraz pełna dobroczynnych mikroelementów. Wydajność zależy od konkretnego modelu i jego przeznaczenia. W ofercie mamy dystrybutory zarówno do biura i na recepcję, jak również do fabryk, kantyn czy fabryk, a nawet hoteli.

Dystrybutory dzierżawimy na dłuższe okresy, zapewniając w tym czasie pełny serwis, opiekę oraz montaż. Przy większych ilościach dystrybutorów udzielamy atrakcyjnych rabatów. Możliwy jest także zakup urządzeń.

Bezbutlowe dystrybutory wody

Serwis ekspresów do kawy

Wykonawca: Coffee Company

Świadczymy usługi w zakresie naprawy ekspresów do domu, biura i gastronomii. Nasz zespół posiada doświadczenie w branży. Dysponujemy oryginalnymi częściami, na które udzielamy gwarancji. Naszą specjalnością jest naprawa takich marek jak: Saeco, Jura, Bosch, Siemens, Nivona i inne.

Serwis ekspresów do kawy