Wyposażenie dla barów, restauracji i pubów - zaopatrzenie gastronomii

Jeżeli posiadasz lub zakładasz lokal gastronomiczny, potrzebujesz dobrego dostawcy sprzętu i półproduktów. Dział „Zaopatrzenie gastronomii” istnieje właśnie po to, by przedsiębiorcy z bogatą i szeroką ofertą byli w twoim zasięgu. Możesz wybierać w udostępnionej bazie adresów i zdecydować się na współpracę z najbardziej pasującym Ci kontrahentem. Dobry zaopatrzeniowiec to podstawa, więc warto, abyś skorzystał z zasobów naszego katalogu.

Wyposażenie gastronomii

Wykonawca: A'GUSTO Maciej Greś

W szerokim wachlarzu naszych usług oferujemy projekty technologiczne, kompleksowe wyposażenie lokalu gastronomicznego o dowolnym przeznaczeniu, profesjonalny serwis, doradztwo wykwalifikowanej kadry. Prowadzimy również prezentacje urządzeń gastronomicznych oraz szkolimy z ich obsługi.

wyposażenie gastronomii

Urządzenie grzewczo-chłodzące

Wykonawca: Natura Sp. z o.o.

Dzierżawa długoterminowa (12, 18, 24 m-ce) na podstawie umowy. Umowa na dzierżawę łącznie z dostawami wody w butlach 18,9l.

Serwis urządzeń chłodniczych i gastronomicznych

Wykonawca: JURGAST SERVICE s.c. Zbigniew Jurkow Dariusz Jurkow

Prowadzimy serwis urządzeń chłodniczych i gastronomicznych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h. Nasza oferta obejmuje:

 • naprawę i montaż urządzeń chłodniczych i gastronomicznych,
 • opiekę techniczną i konserwacje urządzeń chłodniczych oraz gastronomicznych,
 • okresowe przeglądy systemów i urządzeń chłodniczych, mroźniczych (m.in. czyszczenie, sprawdzanie szczelności),
 • naprawy sprzętu chłodniczego - agregaty, lady, szafy, witryny, kostkarki, komory.
Zapraszamy do współpracy firmy, instytucje oraz osoby prywatne. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy przy urządzeniach chłodniczych i gastronomicznych.

Serwis urządzeń chłodniczych i gastronomicznych

Naprawimy Twoje urządzenie gastronomiczne

Wykonawca: Synergia Gastro s.c.

Zajmujemy się serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym urządzeń gastronomicznych takich jak : piec konwekcyjno-parowy, kuchnia gazowa, kuchnia elektryczna, taboret gazowy, obieraczka do ziemniaków, szafa chłodnicza, szafa mroźnicza itp. Dostarczamy materiały eksploatacyjne takie jak : płyn myjący i nabłyszczający do zmywarki, tabletki do czyszczenia pieca, części zamienne do urządzeń gastronomicznych itp. Pełny zakres usług oraz cennik uzyskacie Państwo pod tel. 71 3050700 lub 501148300. Zapraszamy na naszą stronę www.synergiagastro.pl

Naprawimy Twoje urządzenie gastronomiczne

Hurtowa sprzedaż urządzeń

Wykonawca: Resto Quality Sp. z o.o.

Oferujemy szeroką gamę profesjonalnych urządzeń chłodniczych, mroźniczych oraz grzewczych przeznaczonych do różnego typu lokali gastronomicznych. Od lokalnych barów, przez pizzerie, do najbardziej wymagających restauracji. Mając na uwadze realne potrzeby naszych Klientów, dobieramy produkty tak, aby były dostosowane do indywidualnych potrzeb i pozwalały czerpać czerpał maksimum satysfakcji z użytkowania, przy zachowaniu atrakcyjnej ceny.

Szkolenie wędzenia

Wykonawca: GROS Jerzy Grobarek

Organizujemy szkolenia w zakresie wędzenia naturalnym dymem oraz naturalnym uwodnionym dymem (aerozolem) kiełbas, mięsa, drobiu, ryb i serów.
Szkolenia przeznaczone są dla pracowników zakładów wędliniarskich, drobiarskich, rybnych i serowarskich oraz pracowników sklepów, marketów i wszelkich placówek gastronomicznych.
Nauczymy profesjonalnego wędzenia nawet osoby bez jakiegokolwiek doświadczenia.

Cena: 500 zł

szkolenie wędzenia

Elementy wyposażenia bufetu

Wykonawca: Active Company - Lider w gastronomii

[Nowoczesne wyposażenie bufetu]

Wszyscy goście oczekują innej wyjątkowej prezentacji dań, które Państwo im serwujecie. Dlatego też nasza firma wychodzi na przeciw tym oczekiwaniom i proponujemy nietuzinkowe rozwiązania do zabudowy bufetów śniadaniowych, słodko-owocowych oraz bufetów cateringowych. W zestawie tym znajdziecie Państwo produkty marki Zieher np: niepowtarzalne i najbardziej popularne na rynku stojaki Skyline, Squareline w kolorze srebrnym, białym, czarnym i złotym. Stojaki z polerowanej stali firmy APS oraz niezawodne tace, półmisy, miski i naczynia z melaminy.
Prosimy o kontakt z naszym działem handlowym, który pomoże Państwu w zaaranżowaniu wystroju bufetu, doradzi i przygotuje ofertę specjalnie dla Was!

Elementy wyposażenia bufetu

Porcelana*szkło*sztućce

Wykonawca: Active Company - Lider w gastronomii

[Zastawa stołowa]

Każdy klient Państwa restauracji, baru, cateringu czy stołówki zwraca szczególną uwagę na zastawę stołową na której serwuje się posiłki. Nie tylko sposób podania ale też serwis na którym danie jest podane stanowi o zadowoleniu klienta. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty czolowych Polskich i zagranicznych dostawców porcelany, szkła i sztućców. Z powodzeniem prezentujemy ofertę takich firm jak:

 • Steelite

 • Luzerne

 • St.James

 • Rustico

 • Contra

 • Lubiana

 • Arcoroc

 • Durobor

 • Gerlach

 • Amefa

 • Ambition

 • Ariane

 • Libbey

 • Eternum

 • Hepp

 • Zenix

 • Karolina

oraz wielu innych producentów.

Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie przeprowadzić prezentację zastawy stołowej w waszym lokalu lub zaprosić Was do naszego salonu pokazowego.

Porcelana*szkło*sztućce

Rational piece konwekcyjno-parowe

Wykonawca: Active Company - Lider w gastronomii

[Rational - szybo i profesjonalnie]

Szanowni Państwo !

W ofercie naszej firmy znajdziecie wszystkie piece, akcesoria i chemię Rational w Najlepszych cenach w Polsce. Nasza firma jest Złotym Dealerem marki Rational, a nasi serwisanci posiadają nadane przez Rational certyfikaty uprawniające do bezpiecznego i profesjonalnego montażu pieców Rational. Zamawiając piec Rational w naszej firmie nie płacisz za jego dostarczenie, nie martwisz się kto Ci go podłączy i masz pewność, że zrobimy to fachowo, a personel pracujący w kuchni otrzyma pełne szkolenie z obsługi pieca - wyczerpująco i absolutnie bezpłatnie !

Po montażu przeprowadzamy pełne pomiary pieca co jest niezbędne do otrzymania od Rational 24 miesięcznej gwarancji.

Instalujemy wszystkie rodzaje pieców !

Rational piece konwekcyjno-parowe

Wyposażenie kuchni

Wykonawca: Active Company - Lider w gastronomii

[Kompleksowe wyposażenie kuchni]

Wykonujemy pełne wyposażenie kuchni gastronomicznych. Robimy pomiary, dobieramy właściwe urządzenia, przygotowujemy projekt dla SANEPIDU, bezpłatnie dostarczamy w wybrane przez Państwa miejsce, nasz serwis montuje wszystkie urządzenia, sprawdza wspólnie z Państwem właściwe działanie urządzeń po czym przeprowadzamy pełne szkolenie z obsługi i konserwacji urządzeń zainstalowanych na kuchni.

Wyposażenie kuchni

Doradztwo dla gastronomii

Wykonawca: Active Company - Lider w gastronomii

[Doradztwo dla gastronomii]

Szanowni Klienci ! Dobrze wiemy jak ważny jest właściwy i rozsądny dobór sprzętu gastronomicznego w profesjonalnej kuchni. W związku z tym wychodzimy na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów i wspólnie z nimi przygotowujemy, przeprowadzamy prezentacje i w odpowiedni sposób dobieramy urządzenia i drobny sprzęt do kuchni. Przez wiele lat obecności na rynku i kilkuset zrealizowanych inwestycjach wiemy dokładnie jaki sprzęt zaproponować do potrzeb danego punktu gastronomicznego zachowując przy tym jego funkcjonalność i oszczędzając Państwa pieniądze i czas. Zależy nam na długofalowej współpracy z naszymi Klientami dlatego też proponujemy rozwiązania sprawdzone, niezawodne i w najlepszych cenach w Polsce.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami !

Doradztwo dla gastronomii

Projekt technologii kuchni

Wykonawca: Active Company - Lider w gastronomii

Już nie musisz szukać i zastanawiać się w jaki sposób dobrać i ustawić urządzenia i meble w Twojej kuchni. Nasz wykwalifikowany dział projektów zrobi pomiary na miejscu, przedstawi aktualne przepisy dotyczące gastronomii. Wykonamy wstępny projekt na podstawie, którego wykonamy kompleksową dokumentację dla potrzeb Sanepidu. Dokonujemy również wszelkich uzgodnień byś nie musiał zastanawiać się gdzie i w jakim urzędzie masz złożyć wnioski. Projektujemy wszystkie rodzaje lokali gastronomicznych począwszy od małych barów, pubów, a skończywszy na kuchniach hotelowych, cateringowych czy też stołówkach pracowniczych.

Projekt technologii kuchni

Komory chłodnicze i mróźnicze - budowa

Wykonawca: Active Company - Lider w gastronomii

Komory chłodnicze i mroźnicze w dowolnej konfiguracji. Budujemy w pomieszczeniach przeznaczonych pod komory, wykonujemy komory wolnostojące z podłogą lub bez. Komory chłodnicze na zamki, które umożliwiają demontaż i ponowne złożenie komory w dowolnym miejscu i czasie. Wykonujemy również komory chłodnicze z przejściem do mroźniczej. Komory z systemem regałów magazynowych. Szybkie terminy realizacji. Atrakcyjne ceny. Prowadzimy serwis urządzeń chłodniczych.

Komory chłodnicze i mróźnicze - budowa

Naprawa urządzeń gastronomicznych

Wykonawca: Active Company - Lider w gastronomii

W naszym zakresie usług gastronomicznych naprawisz i dokonasz przeglądu:
urządzeń gazowych, urządzeń elektrycznych, urządzeń chłodniczych oraz wszelkiego rodzaju mechanicznych urządzeń gastronomicznych. Dokonujemy okresowych przeglądów serwisowych oraz dostarczamy materiały eksploatacyjne: chemia do zmywarek, tabletki do mycia pieców, olej do pakowarek próżniowych oraz pozostałe drobne części gastronomiczne. Zapraszamy 24/7 na naszą stronę www.active-company.pl

Naprawa urządzeń gastronomicznych

Papiery do żywności

Wykonawca: KONSTANS Sp. z o.o.

Posiadamy szeroki zakres usług i papierów wykorzystywanych do celów spożywczych. Więcej informacji na naszej stronie

papiery do żywności