Hodowla i uprawa roślin i zwierząt - usługi rolnicze

W tym dziale katalogu udostępniamy Ci firmy, których działalność to hodowla i uprawa. Znajdziesz tu podmioty świadczące usługi w branżach takich jak rolnictwo, sadownictwo, leśnictwo, łowiectwo i rybołówstwo. Będą one pomocne w przypadku, gdy masz do zlecenia zrywkę drewna, przycinanie drzew owocowych, zarybianie zbiornika, organizację polowania itp. Jeżeli jesteś rolnikiem, właśnie tutaj trafisz na przedsiębiorstwa mogące wyjść naprzeciw twoich potrzeb – ich działalność to naprawa sprzętu rolniczego, obsługa maszyn rolniczych oraz ich wynajem.

Poczta kwiatowa

Wykonawca: kurier-kwiatowy - kwiaty z dostawą

kwiaty z dostawą na terenie całej Polski już w 2h od zamówienia. Odwiedź naszą stronę i zamów kwiaty lub upominki zawsze z bezpłatną dostawą!

Kwiaty na pogrzeb z dostawą

Wykonawca: Centrum Kwiatowe Agawa

Kwiaty na pogrzeb z dostawą pod wskazany adres

Sprzedaż pijawek

Wykonawca: Akademia Zdrowia Instytut Medycyny Holistycznej

Sprzedaż pijawek z silnego stada.

Reproduktor Labrador Retriever

Wykonawca: HODOWLA ROTTWEILERÓW

To pies o wybitnym pochodzeniu, który na wystawach krajowych i zagranicznych pozostawia w pokonanym polu CHAMPIONY I INTER CHAMPIONY.

Osiem piesków i suczek za naszej hodowli z pracuje w DOGOTERAPII i służbach ratowniczych, co świadczy o doskonałych predyspozycjach naszych suk hodowlanych, ich zrównoważeniu i wspaniałym genom przekazywanym potomstwu.

Psy te charakteryzują cudownym stosunkiem do dzieci, ogromną chęcią do zabawy, łagodnością i cierpliwością. Co sprawia, że Labrador to doskonały przyjaciel każdej rodziny.

Zachęcamy do zapoznania się z bardziej szczegółowymi informacjami na temat tych wspaniałych psów na naszej stronie internetowej.

Zasięg: Warszawa

Monitoring Leśny

Wykonawca: Grzegorz Kucharzyk Aviocity

Człowiek jest nierozerwalną częścią przyrody, jednak często o tym zapomina, niszcząc ekosystem i skazując następne pokolenia na życie w coraz bardziej zanieczyszczonym środowisku . Dbając o nasze najbliższe otoczenie, dysponując odpowiednimi środkami jesteśmy w stanie namierzyć nielegalne wysypiska śmieci, samowolne wyręby drzew, lub zlokalizować gniazda lęgowe ptaków, dzięki takiemu rozpoznaniu umożliwiamy wprowadzanie zmian we wstępnym etapie projektowania inwestycji jakim jest screening ornitologiczny zmniejszając niekorzystny wpływ inwestycji na ptaki.

Strzyżenie psów i kotów

Wykonawca: Pet Spa & Boutique Aleksandra Mikołajczak

Strzyżenie psów i kotów, kąpiele, czesanie, trymowanie

Pakowanie Jaj

Wykonawca: Zakład Pakowania Jaj "ANARYS"

Informacje o naszej firmie:
- Firma "ANARYS" od 1999 roku jest firmą posiadającą prawną formę fizyczną.

- Od 2008 roku posiadamy zakład pakowania jaj.

- Oferujemy sprzedaż świeżych jaj w atrakcyjnych cenach.

- Nadrzędnym celem działalności firmy "ANARYS" jest ciągłe zaspokajanie potrzeb,
wymagań i oczekiwań naszych klientów w zakresie bezpieczeństwa zdrowotnego
produktów.

- Aby osiągnąć powyższy cel wprowadzono GHP i HACCP.

- Nasz Zakład oferuje sprzedaż hurtową oraz detaliczną, w różnych
sortach wagowych. Sprzedajemy również jajka w opakowaniach, w zależności od wagi
jajka i potrzeb klientów.

- Dostawcami towaru są duże fermy drobiu posiadające uprawnienia UE, które
nadzorowane są przez Inspekcję Weterynaryjną.

- Zakład jest pod stałą opieką weterynaryjną.

- Posiadamy wszystkie potrzebne badania.

- Zakład posiada następujący numer numer pakowania: PL-06625901.

- Jaja dostarczamy na terenie całej Lubelszczyzny.

- W celu uzyskania więcej informacji prosimy kontaktować się mailowo lub
telefonicznie.

Hurtownia kwiatów sztucznych

Wykonawca: CENTER-PLANT Zbigniew Chruściński

hurtowa sprzedaż kwiatów doniczkowych i sztucznych,dodatki florystyczne,wiklina ,szkło,znicze,

Hodowla - Mopsy

Wykonawca: HODOWLA ROTTWEILERÓW

Cechami charakterystycznymi mopsów są: wielki urok, dostojeństwo i inteligencja.

Ich temperament: zrównoważony, wesoły i żywy.

Oczy: ciemne, bardzo duże, kulistego kształtu, łagodny i zatroskany wyraz, bardzo błyszczące, a w chwili podniecenia pełne ognia.

Kolor: Beżowy z czarną maską ( gdzie odcienie beżu mogą wpadać w kolor srebrny, brzoskwiniowy, płowy. Każdy kolor czysty dla podkreślenia kontrastu między barwą szaty a pręgą grzbietową ( linia od potylicy do ogona) i maską, oraz kolor czysto czarny. Znaczenia wyraźnie odgraniczone. Pysk lub maska, uszy, "pieprzyki" na policzkach, "odcisk kciuka" czyli "diament" na czole i pręga grzbietowa tak czarne, jak to możliwe.

Wielkość: idealna waga 6,3 - 8,1 kg.

Hotel dla psów

Wykonawca: HODOWLA ROTTWEILERÓW

POD BRZOZAMI

Nasz pensjonat dla psów to oferta profesjonalnej opieki dla 14 psów. Hotel dla psów znajduje się w miejscowości JATNE 6A .
Do dyspozycji psów: 2000 m2 ogrodu otoczonego lasem. Psy posiadają termoizolacyjne budy z przedsionkami (latem chłodno — zimą ciepło) oraz indywidualne kojce z wybiegami.

Ponadto dobierane są w odpowiednie pary (brak zachowań agresywnych) i korzystają bez ograniczeń z trzech placów zabaw (600 i 2 x 700m kw. ) znajdujących się w ogrodzie.

Niewielka ilość psów pozwala nam troskliwą opiekę i pielęgnację sprawowaną przez doświadczonego hodowcę, członka ZWIĄZKU KYNOLOGICZNEGO w POLSCE. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty na naszej stronie internetowej.

Hodowla - Labrador Retriever

Wykonawca: HODOWLA ROTTWEILERÓW

Hodowane przez nas psy obejmują także rasę Labrador Retriever. Posiadamy cztery doskonałe suki hodowlane w kolorze biszkoptowym i czekoladowym. Wspaniały charakter tych psów przekazywany potomstwu przyniesie wiele szczęścia i radości ich przyszłym właścicielom. Naszym labradorką partneruje wspaniały pies reproduktor -TARO KALARAN. To nasza duma i wielka satysfakcja. To pies o wybitnym pochodzeniu, który na wystawach krajowych i zagranicznych pozostawia w pokonanym polu CHAMPIONY I INTER CHAMPIONY.

Osiem piesków i suczek za naszej hodowli z pracuje w DOGOTERAPII i służbach ratowniczych, co świadczy o doskonałych predyspozycjach naszych suk hodowlanych, ich zrównoważeniu i wspaniałym genom przekazywanym potomstwu.

Psy te charakteryzują cudownym stosunkiem do dzieci, ogromną chęcią do zabawy, łagodnością i cierpliwością. Co sprawia, że Labrador to doskonały przyjaciel każdej rodziny.

Zachęcamy do zapoznania się z bardziej szczegółowymi informacjami na temat tych wspaniałych psów na naszej stronie internetowej.

Hodowla - Buldog Angielski

Wykonawca: HODOWLA ROTTWEILERÓW

Buldog angielski

W naszej hodowli posiadamy uwielbiane przez wielu ludzi, wspaniałe BULDOGI ANGIELSKIE. Jesteśmy niezwykle szczęśliwi i dumni z posiadania w naszej Hodowli jednych z najwybitniejszych psów w Polsce o czym świadczyć mogą uzyskane przez nich tytuły Zwycięzcy Klubu Molosów i Championaty.

CH.PL.- EUREKA THE BIG AL (FCI) - ZWYCIĘŻCZYNI KLUBU MOLOSÓW WARSZAWA 2012 r.
CH.PL.- kończony. GUCIO AMUDARIA (FCI) - ZWYCIĘZCA KLUBU MOLOSÓW WARSZAWA 2016 r.
LI-LU DOR-GLADIATO (FCI) - ZWYCIŻCZYNI WIELU WYSTAW W TYM CACIB KRAKÓW WYST. MIEDZYNARODOWA
ZU-ZU DOR-GLADIATOR (FCI) - WSPANIAŁA MŁODA SUKA HODOWLANA, MEDALISTKA WIELU WYSTAW MIĘDZ.CH.PL.GUCIO MORI TAJEMNICA MISTRZA (FCI)
DOLLY WSPOMNIENIE DARMY (FCI)


Szczegółowe opisy i rodowody naszych psów dostępne są na naszej stronie internetowej.

Hodowla Rottweilerów

Wykonawca: HODOWLA ROTTWEILERÓW

Rottweilery
Jako jedyny hodowca w Polsce kontynuuję linię BORGA (PRINZ OF DARKNESA), mając czwarte pokolenie po tym wspaniałym psie.
BORG zapisał się złotymi zgłoskami w historii kynologii europejskiej. Jego piękna głowa będąca do dzisiaj wzorem doskonałości i niespotykany charakter przekazywany potomstwu to marzenie każdego hodowcy i właściciela Rottweilera.

W mojej hodowli kierowałam się zawsze, jakością, a nie ilością. Zwieńczeniem moich starań jest te czternaście psów, które Państwu przedstawiam. Jest tu 7-dem reproduktorów i 7-dem suk hodowlanych, a wśród nich zwycięzca wystawy światowej w klasie pośredniej z 2006 r. GREG DOR-GLADIATOR oraz brązowy medalista wystawy światowej w kl.pośredniej z Bratysławy 2009 r. BRUTUS DĘBOWA GROBLA hodowli DOR-GLADIATOR.

Wszystkie te psy są piękne, dumne, zrównoważone i odważne. Z maksymalnymi ocenami kończyły testy psychiczne i zdawały egzaminy użytkowe. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z bardziej szczegółowymi informacjami na naszej stronie internetowej.

Zaopatrzenie techniczne rolnictwa

Wykonawca: Bestagro maszyny rolnicze

Sprzedaż i dostawa ciągników, maszyn rolniczych, leśnych i komunalnych.

Czyszczenie oczu i uszu

Wykonawca: Mobilna Pielęgnacja Psów

Przemywanie oczu jest bardzo ważnym zabiegiem pielęgnacyjnym, gdyż łzy przenikające do sierści wokół oka z czasem wraz z kurzem i brudem tworzą twarde zbrylenia bardzo ciężkie do usunięcia. Takie obce ciało przy oku bardzo przeszkadza, a także wydziela nieprzyjemny zapach.
Usuwanie nadmiaru woskowiny, która jest naturalną wydzieliną, też jest naszym ważnym obowiązkiem, gdyż woskowina w nadmiarze przytyka kanał uszny, osłabia słuch, zatrzymuje w uchu wilgoć, co w konsekwencji często prowadzi do zapalenia ucha środkowego. Zapalenie nieleczone powoduje bardzo duży ból, ale może także doprowadzić do uszkodzenia błony bębenkowej.