Myśliwi i kółka łowieckie - usługi łowieckie

Gospodarka łowiecka zajmuje się wykonywaniem czynności gwarantujących racjonalne gospodarowanie dziką zwierzyną. Kieruje się ona zasadą pozostawania w zgodzie z ekonomią, zasadami ochrony przyrody oraz wytycznymi gospodarki leśnej. W zakładce „Łowiectwo” znajdziesz więc namiary na koła łowieckie, stowarzyszenia myśliwych oraz podmioty, których specjalnością jest organizacja polowań. Skontaktuj się z nimi, jeżeli szukasz kogoś, kto prowadzi skup zwierzyny łownej lub może oszacować szkody rolne spowodowane przez dziką zwierzynę.

Preparacja trofeów łowieckich

Wykonawca: Usługi Leśne i Łowieckie Robert Gadejkis

Preparowanie trofeów łowieckich to zwyczaj bardzo silnie ugruntowany w polskiej tradycji łowieckiej.
W ramach usług zajmuję się preparowaniem trofeów łowieckich. Oferta firmy obejmuje preparację czaszek zwierzyny płowej (jeleń, daniel, sarna) i drobnej (lis, jenot, borsuk). Ponadto proponuję poszukiwanie postrzałków.

Wyprawa skór zwierząt hodowlanych i łownych

Wykonawca: KUCHTA Józef Kożuchy

Od 1985r zajmuję się wyprawą skór futerkowych ze zwierząt łownych i hodowlanych, czyszczeniem skór owczych, szyciem kożuchów, zimowych kombinezonów myśliwskich ze skór kożuchowych jedno i dwuczęściowych, bezrękawników, czapek zimowych i innych wyrobów skórzanych.