Usługi rolnicze - hodowla u oprawa roślin i zwierząt

Jeżeli prowadzisz własny agrobiznes, w dziale „Rolnictwo” naszego katalogu na pewno znajdziesz wiele przydatnych firm. Ich działalność obejmuje szeroki zakres usług z tej branży. Znajdziesz tu przedsiębiorstwa instalujące systemy nawadniające, ale też fachowców, których specjalizacją jest doradztwo rolnicze. Poza tym w naszej bazie swoje dane zamieszczają podmioty związane z obrotem płodami rolnymi, np. firmy prowadzące skup zboża czy owoców miękkich. Znajdź wśród nich dobrego partnera w biznesie!

Ekstrakcja konopi

Wykonawca: Green Hemp Sp. z.o.o.

W konopiach siewnych występuje głównie kanabidiol (CBD) oraz kanabinol (CBN). Wiele osób, nawet lekarze, często myli jednak te substancje kojarząc je głównie z psychoaktywnym THC – podkreśliła specjalistka. - Pod względem budowy chemicznej mało się różnią, ale ich działanie jest zupełnie inne. O ile THC działa jako agonista receptorów komórek nerwowych, to CDB jest antagonistą. Oznacza to, że działa przeciwpsychotycznie i korzystnie wpływa na stany lękowe oraz depresję”.

Siatka rolnicza - TamaNet+ 3800m

Wykonawca: Tama Polska Sp. z o.o.

Siatka rolnicza TamaNet+ 3800m:
- szerokość - 123cm
- długość siatki w rolce - 3800m
- wytrzymałość - min. 290kg !!!
Siatka TamaNet+, to następca dobrze znanej rolnikom siatki Marathon z systemem "Tama Ege to Edge" - równomiernie rozkłada się na beli od brzegu do brzegu.

Siatki TamaNet+ 3800m, to:
- bardzo wydajny produkt wykonany ze specjalnej mieszanki surowca
- gwarantowana długość siatki w rolce
- wysoka wytrzymałość na zrywanie
- unikalny system Zebra
- technologia „Edge to Edge”, która gwarantuje pełne pokrycie beli
- technologia BALE+
- uchwyty do przenoszenia ułatwiające załadunek
- czerwony koniec ostrzegający o końcu rolki
- dodatek UV

Siatki TamaNet+ posiadają Atest DLG (Deutsche Landwirtschafts-Gesellschaft - Niemieckie Towarzystwo Rolnicze).

Siatka rolnicza - Tama ASTRA 2000m / 3000m

Wykonawca: Tama Polska Sp. z o.o.

Tama ASTRA 2000m / 3000m:
To popularna standardowa siatka rolnicza jest produktem uniwersalnym do pakowania zbiorów w prasach zwijających. Łączy w sobie wszystkie zalety siatek Tama. Jest to produkt nowej generacji, wytrzymały i ma zoptymalizowaną wagę rolki.
Siatka ASTRA zachowuje konieczną wytrzymałość i jest na tyle lekka, że umożliwia jednej osobie samodzielne ułożenie rolki w prasie, bez zbytniego wysiłku.

Zalety siatki ASTRA:
- lekka i wytrzymała
- równa powierzchnia beli
- umożliwia zbiór rozdrobnionych pokosów
- ścisłe i dokładne wiązanie bel
- bardzo wydajny produkt wykonany ze specjalnej mieszanki surowca
- gwarantowana długość siatki w rolce
- wysoka wytrzymałość na zrywanie
- uchwyty do przenoszenia ułatwiające załadunek
- czerwony koniec ostrzegający o końcu rolki
- dodatek UV

Tace ociekowe na RSM, przechowywanie RSM, chemoodporne misy wychwytują

Wykonawca: Amargo Sp. z o.o. Sp. Kom

Specjalne pojemniki lub tace ociekowe są dodatkowym zabezpieczeniem środowiska w przypadku nieszczelności zbiornika. Są one wymagane przez Instytucje Ochrony Środowiska, a w przypadku bardziej żrących substancji - przez Urząd Ochrony Środowiska.
RSM jest nawozem, który należy przechowywać w specjalnych zbiornikach z odpowietrzeniem odpornych na korozję. Powinno się stosować chemoodporne tace ociekowe lub zbiorniki dwupłaszczowe. Zbiornik główny umieszczany jest w tacy wychwytującej - takie zabezpieczenie jest dopuszczane przez UDT.

AMARGO produkuje zarówno zbiorniki, jak i systemy zabezpieczenia. Posiada stosowne dopuszczenia UDT. Nasze produkty zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. Dzięki indywidualnemu podejściu do Klienta możemy zaproponować najlepsze możliwe rozwiązanie.

Zwalczanie szkodników zbożowo–mącznych

Wykonawca: RATKOR dezynfekcja dezynsekcja deratyzacja Marek Korc Gazowanie Zboża

Specjalnością firmy RATMAR jest się profesjonalne zwalczanie szkodników zbożowo–mącznych takich jak: wołek zbożowy, trojszyk gryzący, mklik mączny. Stosujemy metodę gazowania fosforowodorem, która jest jedną z najbardziej skutecznych metod pozbycia się niechcianych szkodników. Polecamy zabiegi profilaktyczne przed żniwami, które zabezpieczą uprawy w magazynach i silosach.

Fumigacja zboża

Wykonawca: RATKOR dezynfekcja dezynsekcja deratyzacja Marek Korc Gazowanie Zboża

Firma RATKOR zajmuje się fumigacją zboża. Fumigacja obejmuje: obowiązkową inspekcje pomieszczeń, w których ma być przeprowadzona, dobór odpowiednich metod i środków oraz uszczelnienie miejsca, aby mieć gwarancję bezpieczeństwa podczas gazowania. Stosujemy metodę dezynsekcji za pomocą zamgławiania termicznego i oprysku grubokroplistego. Stosujemy QuickPhos Pellets 56 GE (pigułki) i QuickPhos Tablets 56 GE (tabletki), które zawierają 56% fosforku glinu. Powyższe środki ochrony roślin, w reakcji z wilgocią zawartą w powietrzu, wydzielają fosforowodór PH3 - bardzo silnie toksyczny gaz. Posiadamy profesjonalne mierniki gazu (fosforowodór). Zapewniamy niskie ceny gazowania.
Zapraszamy do współpracy!

Gazowanie silosów i magazynów

Wykonawca: RATKOR dezynfekcja dezynsekcja deratyzacja Marek Korc Gazowanie Zboża

Firma RATMAR przygotowuje obiekty składowania płodów rolnych (silosy, magazyny) do żniw. Zastosowanie odpowiednich metod i preparatów zapobiega rozmnażaniu się insektów. Straty ponoszone w okresie długotrwałego magazynowania zbóż są olbrzymie, dlatego warto systematycznie zwalczać szkodniki magazynowe stosując gazowanie zboża.

Szkółka roślin

Wykonawca: OAZA - Gospodarstwo Szkółkarskie

Nasza firma oferuje doradztwo ogrodnicze w ramach prowadzonej przez nas szkółki roślin. Naszą specjalnością jest borówka amerykańska w wielu odmianach. Ponadto szkółka roślin, którą prowadzimy, produkuje sadzonki rododendronów, azalii, clematisów, bzu, świdośliwa, derenia jadalnego.

Usługi rolnicze

Wykonawca: Marko Ośrodek Szkolenia Kierowców M. Zakrzewski

Oferujemy usługi rolnicze, wynajem sprzętu rolniczego.

Sprzedaż pasz i koncentratów

Wykonawca: ROLPASZ Ph K. Baranowski

Nasza firma zajmuje się sprzedażą pasz i koncentratów dla trzody chlewnej, bydła, drobiu i królików. Zapraszamy do kontaktu.

Zbiór buraków

Wykonawca: ”SZAŁACH” s.j. Janusz Szałach i Anna Szałach

Oferta naszych usług obejmuje:
• usługi transportowe
• usługi z zakresu zbioru buraków cukrowych
• prace ziemne

Producent cebuli

Wykonawca: Green Union Sp. z o.o.

w ofercie posiadamy świeże produkty z doskonałych upraw

Producent marchwi

Wykonawca: Green Union Sp. z o.o.

w ofercie posiadamy świeże produkty

Wywóz pofermentu

Wykonawca: AGRONAWÓZ

Zajmujemy się wywozem odpadu pofermentacyjnego na pola rolników

Części do ciągników i maszyn zachodnich

Wykonawca: LUK-KAL Małgorzata Hickiewicz

Części do ciągników zachodnich.
Potrzebujesz części ? Dzwoniąc lub pisząc podaj podstawowe dane ciągnika takie jak: model, typ silnika, rok produkcji i to czego potrzebujesz. Wycena w 24h.

Sprzedaż głównie wysyłkowa, ale istnieje możliwość odbioru osobistego po wcześniejszym uzgodnieniu.