Uprawa owoców - jabłek, gruszek, śliwek i innych owoców sadów oraz usługi sadownicze

Sadownictwo to część ogrodnictwa. Przedsiębiorstwa działające na tym obszarze zajmują się uprawą wieloletnich roślin trwałych dostarczających jadalne owoce. Dla naszego kraju są to głównie takie gatunki jak jabłoń, grusza, śliwa, czereśnia, wiśnia, orzech oraz leszczyna. Poza tym do roślin sadowniczych należą krzewy i byliny – truskawki, agrest, maliny, jeżyny, porzeczki czy borówka amerykańska. Znajdziesz tu nie tylko plantatorów uprawiających wymienione owoce, ale też gospodarstwa sprzedające kwalifikowane sadzonki.

Skup owoców miękkich

Wykonawca: NUTS-BEAN Antoni Nowaczewski

W sezonie letnim tj. od sierpnia zajmujemy się skupem owoców miękkich. Skupujemy jabłka spady, czarny bez. Dojeżdżamy po odbiór owoców do każdego klienta i po każdą ilość. Istnieje możliwość założenia punktu skupu u producentów owoców.

Szkółka roślin ozdobnyh

Wykonawca: Migrola Przedsiębiorstwo Handlu Rolno-Ogrodniczego

Szkółka drzew i krzewów ozdobnych lubelskie. iglaste roskin

Akcesoria oraz aparatura do kontrolowanej atmosfery.

Wykonawca: P.P.H.U. TERMOPOL ICE Sp. z o.o.

W naszej ofercie znajdują się również niezbędne akcesoria do instalacji kontrolowanej atmosfery. Można u nas nabyć worki kompensacyjne oraz suche zawory bezpieczeństwa firmy VAN AMERONGEN.

Oferujemy także mierniki tlenu oraz dwutlenku węgla.

Zapraszamy do kontaktu.

Montaż urządzenia Palliflex300.

Wykonawca: P.P.H.U. TERMOPOL ICE Sp. z o.o.

System Palliflex jest idealny do przechowywania owoców miękkich takich jak: borówka amerykańska, wiśnie, jagody oraz różnego rodzaju warzywa. Przechowywanie towaru w komorach chłodniczych na specjalnych paletach systemu Palliflex daje możliwość ciągłej dystrybucji tylko części towaru w zależności od aktualnego popytu bez zakłócania warunków przechowywania pozostałej części towaru. System Palliflex składa się ze specjalnej plastikowej palety, która po złożeniu na niej towaru w skrzyniach plastikowych lub tekturowych pudełkach jest nakrywana gazoszczelnym przezroczystym workiem o wymiarach: 1000 x 1200 x 4500 mm (maksymalnie). Zalety systemu Palliflex300: umożliwia indywidualny skład atmosfery dla każdej palety, system modułowy od 10 do 300 palet oraz zapobiega powstawaniu grzybów oraz migracji aromatów. Oferujemy profesjonalne doradztwo oraz dobór urządzenia, tak by spełniało wszystkie wymagania klienta.

Montaż urządzenia ORS

Wykonawca: P.P.H.U. TERMOPOL ICE Sp. z o.o.

Urządzenie ORS (One Rack System) jest to połączenie płuczki węglowej i generatora na jednej ramie. Taki zintegrowany system jest gotowy do pracy z komorami, do których jest zaprojektowany jedynie po wykonaniu instalacji rurowej i podłączeniu zasilania elektrycznego. System ORS pozwala na obniżenie ceny zakupu o około 15% w stosunku do systemów składających się z odrębnych elementów składowych (tj. płuczki i generatora). Oferujemy profesjonalne doradztwo oraz dobór urządzenia, tak by spełniało wszystkie wymagania klienta.

Montaż generatora azotu

Wykonawca: P.P.H.U. TERMOPOL ICE Sp. z o.o.

Adsorber tlenu VPSA firmy VAN AMERONGEN usuwa tlen z powietrza pozostawiając wysokie stężenie azotu w generowanej atmosferze, dlatego też urządzenie to często nazywane jest generatorem azotu. VPSA (Vacum Pressure Swing Adsorption) działa w systemie obiegowym w oparciu o dwa zbiorniki wypełnione aktywnym węglem wytwarzającym nadciśnienie, które może pokonać nawet niewielkie nieszczelności komory chłodniczej gwarantując niskie stężenie tlenu w komorze. Oferujemy profesjonalne doradztwo oraz dobór urządzenia, tak by spełniało wszystkie wymagania klienta.

Montaż płuczki węglowej CO2

Wykonawca: P.P.H.U. TERMOPOL ICE Sp. z o.o.

Płuczka węglowa CO2 typoszeregu VA firmy VAN AMERONGEN ULO TECHNICS wraz z opatentowanym "ULO Lung System" służy do usuwania z komory chłodniczej dwutlenku węgla produkowanego przez oddychające owoce. Wydajność płuczek dostępnych w ofercie firmy VAN AMERONGEN wynosi od 50 kg do 900 kg CO2 na dobę do stężenia 3% CO2. Oferujemy profesjonalne doradztwo oraz dobór urządzenia, tak by spełniało wszystkie wymagania klienta.

Montaż urządzeń chłodniczych

Wykonawca: P.P.H.U. TERMOPOL ICE Sp. z o.o.

W zakresie usługi oferujemy doradztwo, kompletacje, dostawę oraz montaż i serwis instalacji chłodniczych. Montujemy urządzania firm: Bitzer, Dorin, Goedhart, Thermokey oraz innych. W razie pytań proszę o kontakt.

Sprzedaż owoców

Wykonawca: Fasty Sp. z o.o. Rynek Hurtowy Rolno-Spożywczy

Na naszym rynku rolno-spożywczym znajdą Państwo wiele stanowisk, przy których będzie możliwość zakupu owoców wysokiej jakości.

Zapraszamy.

Sprzedaż warzyw

Wykonawca: Fasty Sp. z o.o. Rynek Hurtowy Rolno-Spożywczy

Na targowisku Fasty znajdą Państwo wiele stanowisk, na których zakupią Państwo świeże warzywa i owoce pochodzące z najwyższej jakości upraw. Oferta na stoiskach obejmuje m.in. warzywa liściowe, strączkowe, czy kapustne.
Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Krzewy owocowe sprzedaż Sandomi

Wykonawca: Gospodarstwo Szkółkarskie Trojańczyk Tadeusz Daniel i

Produkujemy drzewa i krzewy najwyższej jakości, pozbawione chorób i wirusów. Posiadamy w sprzedaży jabłonie, grusze, śliwy, morele, wiśnie, czereśnie, brzoskwinie, nektaryny, porzeczki, aronie oraz wiele różnych innych krzewów. Prowadzimy sprzedaż zarówno detaliczną jak i hurtową.

Drzewka Owocowe Skierniewice, Grójec, Biała Rawska, Sandomierz, Piotrków Trybunalski Drzewka Owocowe Skierniewice, Grójec, Biała Rawska, Sandomierz, Piotrków Trybunalski sprzedaż drzewek owocowych Skierniewice, Grójec, Biała Rawska, Sandomierz, Piotrków Trybunalski drzewa brzoskwinie Skierniewice, Grójec, Biała Rawska, Sandomierz, Piotrków Trybunalski nektaryny drzewa Skierniewice, Grójec, Biała Rawska, Sandomierz, Piotrków Trybunalski krzewy malin Skierniewice, Grójec, Biała Rawska, Sandomierz, Piotrków Trybunalski, krzewy porzeczki Skierniewice, Grójec, Biała Rawska, Sandomierz, Piotrków Trybunalski

Cena: 10 zł

Usługi prażenia uszlachetniania surowców orzechów

Wykonawca: Polonus Palarnia Orzechów art.spoż.

Firma Polonus świadczy usługi prażenia orzechów arachidowych, laskowych, pistacjowych, słonecznika, a także ich soleniem i samą sprzedażą.

Przechowywanie

Wykonawca: AUT

Wykonujemy instalacje chłodnicze w przechowalniach owoców i warzyw.
Instalacje FREONOWE i GLIKOLOWE
Kontrolowana atmosfera (płuczki CO2)

CEBULA

Wykonawca: P.P.H.U. EXPORTER Piotr Fylak

HURTOWA SPRZEDAŻ CEBULI

OWOCE I WARZYWA

Wykonawca: P.P.H.U. EXPORTER Piotr Fylak

Zajmujemy się hurtową sprzedażą świeżych owoców i warzyw z przeznaczeniem na świeży rynek jak i do celów przemysłowych w kraju i za granicą.