Usługi poligraficzne, tłumaczenia i prace edytorskie - poligrafia

Sprawne posługiwanie się językiem polskim nie jest Twoją mocną stroną? Są ludzie, którzy pomogą Ci Twoje myśli przelać na papier. Znajdziesz tutaj firmy prowadzące usługi redakcyjne. A może tak bardzo skupiłeś się na języku ojczystym, że inne języki są Ci zupełnie obce? Tutaj znajdziesz firmy, które za Ciebie dokonają każdego tłumaczenia. Na koniec dowiesz się, kto oferuje usługi poligraficzne i jakie możliwości dają Ci usługi introligatorskie. Wystarczy kilka kliknięć, a niezbędne: poligrafia, tłumaczenia i prace edytorskie będą w Twoim zasięgu.

Tworzenie zaproszeń ślubnych

Wykonawca: Pracownia Ślubna Bloom

W naszej Pracowni Ślubnej spełniamy marzenia o idealnej papeterii na ten wyjątkowy dzień. Oferujemy unikalne projekty zaproszeń, winietek, menu, zawieszek na alkohol i innych detali. Nasza pasja i zaangażowanie gwarantują, że każdy element odzwierciedli Waszą wyjątkowość. Indywidualne podejście, dbałość o detale i elastyczność w dostosowywaniu projektów sprawią, że Wasza ceremonia stanie się niezapomnianym wydarzeniem. Zapraszamy do współtworzenia unikalnej oprawy Waszego ślubu, gdzie każdy detal sprawi, że ten dzień będzie niezapomniany!

Studio konstruktorskie

Wykonawca: RAGUS - Przedsiębiorstwo Poligraficzne, drukarnia

Tu rozpoczyna się proces tworzenia doskonałych produktów tj. materiały POS czy opakowania. Przychodzisz do nas z pomysłem, a my proponujemy najlepsze rozwiązania konstrukcyjne uwzględniające funkcjonalność i design.

Do realizowania najbardziej innowacyjnych pomysłów przestrzennych tj. prototypy, nowoczesne i ciekawe opakowania, produkty POS, ale także inne codzienne lub wyjątkowe rzeczy wykorzystujemy ploter Kongsberg, który ma dużą powierzchnię roboczą – 2200/3200 mm i pozwala na pracę w różnych materiałach do 40 mm grubości tj.: PVC, papier, MDF, poliwęglany, akryle itd.

Tłumacz naukowy

Wykonawca: TŁUMACZENIA EXPRESS - tłumaczenia techniczne, tłumacz przysiegły

Tłumaczenia naukowe
Nowe osiągnięcia technologiczne i nieustanna ewolucja nauki sprawiają, że jest bardzo duże zapotrzebowanie na tłumaczenia naukowe. Oznacza to, że zwiększa się liczba osób, które poszukują kompetentnych i profesjonalnych tłumaczy, którym mogłyby powierzyć efekty swoich badań. Nasze biuro od początku swojej działalności realizuje takie właśnie tłumaczenia na rzecz uniwersytetów, akademii, klinik, naukowców i wielu innych osób, zajmujących się pracą mającą związek z nauka i badaniami. Ogromne zróżnicowanie otrzymanych dokumentów z wielu branż, sprawiło, że rozwinęliśmy swoje kompetencje oraz wiedzę, by była ona jak najbardziej wszechstronna. Pełne zaangażowanie w to zadanie sprawiło, że współpracujemy obecnie z doskonale zgranym i utalentowanym zespołem specjalistów.
Jesteśmy w stanie wykonać tłumaczenie z każdej dziedziny, od górnictwa i medycyny, poprzez geologię, nowoczesne technologie czy biologię, skończywszy na motoryzacji, zoologii i rolnictwie. Każde zlecenie jest dla nas wyzwaniem, którego chętnie się podejmujemy i z pasją się nim zajmujemy, by stworzyć najlepszej jakości tłumaczenie dla naszego klienta.
Z przyjemnością wykonamy dla Państwa tłumaczenie naukowego, bez względu na tematykę dokumentacji, dziedzinę czy długość tekstu. Zapraszamy do kontaktu z nami, w celu wyceny, wyznaczenia terminu oraz rozwianiu ewentualnych wątpliwości.

695111543

Wykonawca: REPRO-CENTER Lucyna Gajda

Wydruki pełno kolorowe i czarno-białe wykonujemy na
formatach od A5 do A0
i na formatach
niestandardowych,Kopiujemy materiały czarno białe
i kolorowe za pomocą wysokiej
jakości urządzeń
cyfrowych. Wykonujemy skany pełno kolorowe
i czarno-białe w różnych
formatach.

Flowerbox

Wykonawca: KONTAKT PROMIS E. Pawlak, A. Urbański Sp. j.

Pakowanie Prezentów będzie samą przyjemnością

Oferowane pudełka prezentowe dostępne są w różnych kolorach, z różną grafiką i kształtach oraz rozmiarach. Zastosowane do ich produkcji materiały sprawiają, że pudełka są estetyczne, eleganckie i uniwersalne. Można do nich zapakować zarówno upominki biznesowe, jak i prezenty dla rodziny czy znajomych. Szeroki wybór rozmiarów sprawia, że każdy znajdzie odpowiednie pudełko, idealne do danego prezentu.

Produkcja opakowań

Wykonawca: Kolor Pak Sp. z o.o.

Firma Kolorpak Sp. z o.o. wykonuje usługowo:
- produkcja kartonów z nadrukiem lub bez
- sztancowanie do formatów B-0 (automaty),
- kaszerowanie,
- introligatornia,
- klejenie 1, 2, 3, 4 punktowe
- laminowanie

Tanie pieczątki FLASH

Wykonawca: Marcin Kaleta M&A Kaleta

Pieczątki flash w 15minut

Cena: 32 zł

Montaż i demontaż banerów

Wykonawca: KORPAlpin Robert Radwan-Pytlewski

Specjalnością naszej firmy KORPAlpin są usługi wysokościowe z sektora reklam zewnętrznych. W ofercie posiadamy m.in.: montaż i demontaż banerów reklamowych, montaż i demontaż folii reklamowych, montaż i demontaż kasetonów liter itp.

Wypukłe naklejki

Wykonawca: druk-ara.pl drukarnia internetowa

Naklejki wypukłe mogą mieć dowolny kształt i kolorystykę. Podkład stanowi zadrukowana folia samoprzylepna (biała, bezbarwna, kolorowa, srebrna, złota), pokryta następnie żywicą poliuretanową. Gotowa naklejka jest elastyczna, ma grubość do ok. 2 mm, oraz piękny połysk.
Naklejki wypukłe są odporne na urazy mechaniczne, promienie UV i wodę, a także większość substancji chemicznych.

Etykiety bhp

Wykonawca: PUNKT REKLAMA

W swojej ofercie posiadamy również etykiety bhp.

Tuby laminatowe

Wykonawca: Haber Druk Sp.j.

Oferujemy tuby o średnicach 25 mm, 30 mm, 35 mm, 40 mm i pojemności 25 ml do 190 ml

Folia na blistry farmaceutyczne

Wykonawca: Haber Druk Sp.j.

Folia aluminiowa zadrukowana (20 lub 30 um Al) do zgrzewania z folią PVC, PVDC, PS, PETG, PC lub PAN na blistry dla farmacji lub na inne blistry np. pokarm dla rybek, pakowanie drobnych przedmiotów.

Laminat na tuby laminatowe

Wykonawca: Haber Druk Sp.j.

Materiał na tuby z barierą aluminiową (ABL) lub z barierą tworzywową EVOH (PBL).
W tuby można pakować materiały o konsystencji pasty, takie jak: pasty do zębów, kremy, musztardę, majonez itp

Laminat na saszetki

Wykonawca: Haber Druk Sp.j.

Materiał na małe opakowania na próbki promocyjne jak i handlowe.
W saszetki można pakować kremy, płyny, emulsje, chusteczki nawilżające itp.
Jeżeli konieczne, możemy wskazać firmy, które zajmują się pakowaniem.

Nadruki na tekstyliach

Wykonawca: Alicja Leśniewska FRAMFOT

nadruki na tekstyliach - koszulki, bluzy, torby oraz inne

Zapraszam na naszą stronę internetową. !