Tłumaczenia ustne - Usluger.pl

Tłumaczenia ustne to najtrudniejszy i najbardziej wymagający rodzaj tłumaczeń. Zatrudniani do tego celu tłumacze posiadają największe zdolności językowe oraz, co jest bardzo istotne, umiejętności merytoryczne. Sama znajomość języka nie wystarczy, jeżeli tłumacz w szybki sposób, nie jest w stanie przełożyć sensu tłumaczonej wypowiedzi. Rodzajów tłumaczeń istnych jest kilka: tłumaczenia w czasie rzeczywistym, konsekutywne, tłumaczenia ustne przysięgłe, szeptane oraz symultaniczne. Te rodzaje tłumaczeń spotykamy na konferencjach, wykładach, spotkaniach politycznych, w telewizji, w wywiadach, w urzędach państwowych oraz sądach.

Tłumaczenia ustne przysięgłe i zwykłe

Wykonawca: Biuro Tłumaczeń MBK

Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi tłumaczeń ustnych. Oferujemy zarówno tłumaczenia przysięgłe – np. przy odczytaniu aktu notarialnego, zawarciu związku małżeńskiego z obcokrajowcem, w postępowaniu sądowym, na potrzeby policji i prokuratury itd., jak i zwykłe - tłumaczenie pisma, rozmowy telefonicznej itd. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.biurombk.pl.

Tłumaczenia ustne przysięgłe i zwykłe

Tłumaczenia ustne

Wykonawca: Sens Biuro Tłumaczeń

Tłumaczenia ustne: symultaniczne, konsekutywne, przysięgłe

Tłumaczenia ustne

Wykonawca: Bożena Layer Tłumacz Przysięgły Języka Niemieckiego

tłumaczenia ustne notarialne i konferencyjne

Tłumaczenia ustne - język angielski

Wykonawca: Egreria - Biuro Tłumaczeń i Nauki

Wykonujemy tłumaczenia ustne i konferencje.

j. angielski > j. polski: 100 zł / 1 h
j. polski > j. angielski: 100 zł / 1 h

  • Podane ceny są cenami netto i należy do nich doliczyć 22% podatku VAT.Minimalny czas tłumaczenia ustnego określa się na 2 h.

Tłumaczenia ustne - język angielski

Tłumaczenia ustne z języka angielskiego

Wykonawca: Biuro Tłumaczeń Języka Angielskiego Tłumacz Przysięgły Zbigniew Hryculak

Biuro Tłumaczeń mgr Zbigniew Hryculak oferuje tłumaczenia z języka angielskiego w atrakcyjnych cenach i w oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży. Zapewniamy profesjonalne tłumaczenia ustne w urzędach, sądach, podczas spotkań prywatnych i biznesowych w kraju i za granicą (obsługa wyjazdów, egzamin na prawo jazdy, rozmowy telefoniczne, itp.).

Tłumaczenia ustne z języka angielskiego

Tłumaczenia symultaniczne, konsekutywne, asystenckie

Wykonawca: Lingua Nova Sp. z o.o.

Od 25 lat świadczymy usługi tłumaczeniowe dla firm i klientów indywidualnych. obsłużyliśmy już ponad 3,5 tys. klientów, którzy polecają nasze usługi jako rzetelne i godne zaufania.

Zapewniamy profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie tłumaczeń ustnych:

- konsekutywnych
- symultanicznych
- asystenckich

Tłumaczymy z każdej dziedziny, na konferencjach, spotkaniach biznesowych, indywidualnie, kongresach, seminariach i szczytach międzynarodowych.

Tłumaczenia symultaniczne, konsekutywne, asystenckie

Tłumaczenia ustne - CZESKI

Wykonawca: RESTART Magdalena Domaradzka

Symultaniczne, w tym kabinowe oraz konsekutywne. Każda tematyka. Również tłumaczenia towarzyszące w czasie wizyty partnera handlowego, kolacji, wyjazdu, oprowadzanie po mieście.

Słowacki - tłumaczenia

Wykonawca: RESTART Magdalena Domaradzka

Konferencja? Szkolenie? Wizyta partnera handlowego? Rozmowy z kontrahentem? Zatrudnij profesjonalnego tłumacza języka słowackiego z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem!

Tłumaczenia ustne francuski

Wykonawca: Tłumacz przysięgły języka francuskiego Przemysław Magalas

Zajmujemy się tłumaczeniami ustnymi, zarówno z języka francuskiego, jak i na język francuski. Prowadzimy rozmowy i negocjacje handlowe. Oferta firmy obejmuje tłumaczenia konsekutywne i symultaniczne. Zapraszamy do współpracy!

Tłumaczenia ustne francuski

Tłumaczenia ustne przysięgłe

Wykonawca: Fedorowicz Dorota - Tłumacz Przysięgły Języka Włoskiego

Zajmujemy się tłumaczeniami przysięgłymi ustnymi języka włoskiego. Tłumaczenia ustne uwierzytelnione wymagane są w przypadku czynności o charakterze urzędowym. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży.

Tłumaczenia ustne przysięgłe

Tłumaczki, tłumacze na targi

Wykonawca: PENTAGOS

Specjalizujemy się w organizacji hostess, tłumaczek i tłumaczy na Międzynarodowe targi Poznańskie. W naszej bazie szybko znajdziesz odpowiedniego tłumacza. Jeżeli twoje tłumaczenia będą wymagały tłumacza przysięgłego mamy również takie oferty.

Tłumaczki, tłumacze na targi

Tłumaczenia ustne konsekutywne/symultaniczne/szeptane/telefoniczne

Wykonawca: Marta Kowalska LINGUA ART

Tłumaczenia ustne konsekutywne i symultaniczne w kombinacji polski-bułgarski oraz polski-chorwacki.
Zapewniam tłumaczenie podczas konferencji, szkoleń, konsultacji, rozmów telefonicznych, negocjacji handlowych, spotkań autorskich, zwiedzania turystycznego z przewodnikiem itd.
Podejmuję się tłumaczeń głównie z obszaru moich specjalizacji, choć chętnie poszerzam zakres tematyczny. W takiej sytuacji przyjęcie zlecenia uzależniam od dostępnych informacji umożliwiających mi właściwe przygotowanie się do tłumaczenia w podanym terminie.

Tłumaczenie ustne

Wykonawca: Dorota Winter DTEXTUM Specjalistyczne Usługi Językowe

Wykonuję tłumaczenia ustne na różnego rodzaju spotkaniach, podczas konferencji, rozmów telefonicznych i innych biznesowych spraw.

Tłumaczenie ustne

Tłumaczenie ustne

Wykonawca: mTlumaczenia.pl

Można u nas zamówić różne rodzaje tłumaczeń ustnych, od tłumaczenia krótkiej rozmowy telefonicznej przez zawarcie ślubu gdzie jedną stroną jest obcokrajowiec po wielomiesięczne tłumaczenia poza Polską przy udziale wielu tłumaczy.

Tłumaczenie ustne

Tłumaczenia pisemne i ustne

Wykonawca: CAMPUS Maciej Utecht

Wszelkiego rodzaju tłumaczenia ustne:

  • konsekutywne
  • symultaniczne
  • szeptane

Specjalistyczne tłumaczenia pisemne:
  • techniczne
  • handlowe
  • prawnicze
  • ...

Cena: 350 zł