Tłumaczenia ustne - Usluger.pl

Tłumaczenia ustne to najtrudniejszy i najbardziej wymagający rodzaj tłumaczeń. Zatrudniani do tego celu tłumacze posiadają największe zdolności językowe oraz, co jest bardzo istotne, umiejętności merytoryczne. Sama znajomość języka nie wystarczy, jeżeli tłumacz w szybki sposób, nie jest w stanie przełożyć sensu tłumaczonej wypowiedzi. Rodzajów tłumaczeń istnych jest kilka: tłumaczenia w czasie rzeczywistym, konsekutywne, tłumaczenia ustne przysięgłe, szeptane oraz symultaniczne. Te rodzaje tłumaczeń spotykamy na konferencjach, wykładach, spotkaniach politycznych, w telewizji, w wywiadach, w urzędach państwowych oraz sądach.

Tłumaczenia ustne

Wykonawca: Skrivanek sp. z o.o.

Chętnie podejmujemy się wszelkich wyzwań, ponieważ tłumaczenia ustne to nasza druga specjalność. Dodatkowo dysponujemy własnym sprzętem do tłumaczeń konferencyjnych. Dzięki bogatemu doświadczeniu w profesjonalnych przekładach rozmów handlowych, spotkań i negocjacji w kraju i zagranicą, zawsze gwarantujemy najwyższy poziom komunikacji biznesowej.

Oferujemy

  • tłumaczenia konsekutywne i symultaniczne
  • tłumaczenia ustne uwierzytelnione
  • tłumaczenia przez telefon
  • tłumaczenia ustne wyjazdowe
  • nowoczesny sprzęt konferencyjny
  • systemy tour guide

Tłumaczenia ustne przysięgłe i zwykłe

Wykonawca: Biuro Tłumaczeń MBK

Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi tłumaczeń ustnych. Oferujemy zarówno tłumaczenia przysięgłe – np. przy odczytaniu aktu notarialnego, zawarciu związku małżeńskiego z obcokrajowcem, w postępowaniu sądowym, na potrzeby policji i prokuratury itd., jak i zwykłe - tłumaczenie pisma, rozmowy telefonicznej itd. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.biurombk.pl.

Tłumaczenia ustne

Wykonawca: Sens Biuro Tłumaczeń

Tłumaczenia ustne: symultaniczne, konsekutywne, przysięgłe

Tłumaczenia ustne

Wykonawca: Bożena Layer Tłumacz Przysięgły Języka Niemieckiego

tłumaczenia ustne notarialne i konferencyjne

Tłumaczenia ustne - język angielski

Wykonawca: Egreria - Biuro Tłumaczeń i Nauki

Wykonujemy tłumaczenia ustne i konferencje.

j. angielski > j. polski: 100 zł / 1 h
j. polski > j. angielski: 100 zł / 1 h

  • Podane ceny są cenami netto i należy do nich doliczyć 22% podatku VAT.Minimalny czas tłumaczenia ustnego określa się na 2 h.

Tłumaczenia ustne z języka angielskiego

Wykonawca: Biuro Tłumaczeń Języka Angielskiego Tłumacz Przysięgły Zbigniew Hryculak

Biuro Tłumaczeń mgr Zbigniew Hryculak oferuje tłumaczenia z języka angielskiego w atrakcyjnych cenach i w oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży. Zapewniamy profesjonalne tłumaczenia ustne w urzędach, sądach, podczas spotkań prywatnych i biznesowych w kraju i za granicą (obsługa wyjazdów, egzamin na prawo jazdy, rozmowy telefoniczne, itp.).

Tłumaczenia symultaniczne, konsekutywne, asystenckie

Wykonawca: Lingua Nova Sp. z o.o.

Od 25 lat świadczymy usługi tłumaczeniowe dla firm i klientów indywidualnych. obsłużyliśmy już ponad 3,5 tys. klientów, którzy polecają nasze usługi jako rzetelne i godne zaufania.

Zapewniamy profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie tłumaczeń ustnych:

- konsekutywnych
- symultanicznych
- asystenckich

Tłumaczymy z każdej dziedziny, na konferencjach, spotkaniach biznesowych, indywidualnie, kongresach, seminariach i szczytach międzynarodowych.

Tłumaczenia ustne - CZESKI

Wykonawca: RESTART Magdalena Domaradzka

Symultaniczne, w tym kabinowe oraz konsekutywne. Każda tematyka. Również tłumaczenia towarzyszące w czasie wizyty partnera handlowego, kolacji, wyjazdu, oprowadzanie po mieście.

Słowacki - tłumaczenia

Wykonawca: RESTART Magdalena Domaradzka

Konferencja? Szkolenie? Wizyta partnera handlowego? Rozmowy z kontrahentem? Zatrudnij profesjonalnego tłumacza języka słowackiego z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem!

Tłumaczenia ustne francuski

Wykonawca: Tłumacz przysięgły języka francuskiego Przemysław Magalas

Zajmujemy się tłumaczeniami ustnymi, zarówno z języka francuskiego, jak i na język francuski. Prowadzimy rozmowy i negocjacje handlowe. Oferta firmy obejmuje tłumaczenia konsekutywne i symultaniczne. Zapraszamy do współpracy!

Tłumaczenia ustne przysięgłe

Wykonawca: Fedorowicz Dorota - Tłumacz Przysięgły Języka Włoskiego

Zajmujemy się tłumaczeniami przysięgłymi ustnymi języka włoskiego. Tłumaczenia ustne uwierzytelnione wymagane są w przypadku czynności o charakterze urzędowym. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży.

Tłumaczki, tłumacze na targi

Wykonawca: PENTAGOS

Specjalizujemy się w organizacji hostess, tłumaczek i tłumaczy na Międzynarodowe targi Poznańskie. W naszej bazie szybko znajdziesz odpowiedniego tłumacza. Jeżeli twoje tłumaczenia będą wymagały tłumacza przysięgłego mamy również takie oferty.

Tłumaczenia ustne konsekutywne/symultaniczne/szeptane/telefoniczne

Wykonawca: Marta Kowalska LINGUA ART

Tłumaczenia ustne konsekutywne i symultaniczne w kombinacji polski-bułgarski oraz polski-chorwacki.
Zapewniam tłumaczenie podczas konferencji, szkoleń, konsultacji, rozmów telefonicznych, negocjacji handlowych, spotkań autorskich, zwiedzania turystycznego z przewodnikiem itd.
Podejmuję się tłumaczeń głównie z obszaru moich specjalizacji, choć chętnie poszerzam zakres tematyczny. W takiej sytuacji przyjęcie zlecenia uzależniam od dostępnych informacji umożliwiających mi właściwe przygotowanie się do tłumaczenia w podanym terminie.

Tłumaczenie ustne

Wykonawca: Dorota Winter DTEXTUM Specjalistyczne Usługi Językowe

Wykonuję tłumaczenia ustne na różnego rodzaju spotkaniach, podczas konferencji, rozmów telefonicznych i innych biznesowych spraw.

Tłumaczenie ustne

Wykonawca: mTlumaczenia.pl

Można u nas zamówić różne rodzaje tłumaczeń ustnych, od tłumaczenia krótkiej rozmowy telefonicznej przez zawarcie ślubu gdzie jedną stroną jest obcokrajowiec po wielomiesięczne tłumaczenia poza Polską przy udziale wielu tłumaczy.