Usługi edytorskie - korekta tekstów i copywritting

Usługi redakcyjne dotyczą wszystkich prac dokonywanych nad tekstem. Jeśli zatem nie czujesz się mocny w języku polskim, zaufaj profesjonalistom. Znajdziesz ich w naszej bazie usług, porównasz ich oferty i wybierzesz tę, która będzie odpowiednia do Twoich potrzeb. Możesz zlecić wyłącznie przepisywanie tekstów albo tylko korektę błędów językowych, stylistycznych i ortograficznych. Usługi te obejmują też copywriting, czyli pisanie tekstów do publikacji i tworzenie haseł reklamowych.

Transkreacja, copywriting

Wykonawca: Sens Biuro Tłumaczeń

na język angielski i z języka angielskiego: transkreacja, tworzenie tekstów reklamowych, copywriting

Tworzenie indeksów i bibliografii

Wykonawca: be correct - korekty tekstu

Be Correct świadczy usługi związane z korektą i redakcją tekstów. Zajmujemy się również tworzeniem indeksów, bibliografii, czy też przypisów.

Korekta tekstu

Wykonawca: be correct - korekty tekstu

Nasza oferta obejmuje korektę: książek, czasopism, stron www, artykułów, prac dyplomowych (licencjackich, magisterskich, doktoratów) oraz materiałów promocyjnych i marketingowych. Proponuję usługi w zakresie poprawności językowej tekstów. Nie ograniczam się tylko do prostego sprawdzenia błędów, czyli korekty. W razie potrzeby poprawiam również styl i logikę, czyniąc tekst bardziej zrozumiałym.

BEZPŁATNY Poradnik Marketingowy

Wykonawca: KOMPAS Artstudio Justyna Muszyńska

PORADNIK MARKETINGOWY dla właścicieli małych i średnich firm jest zbiorem porad i działań marketingowych, które pomagają wypromować firmę oraz zwiększyć sprzedaż produktów lub usług. Działania te nie wymagają dużych nakładów finansowych (niektóre z nich są nawet bezpłatne), dlatego są idealne dla małych i średnich firm, a ich skuteczność została sprawdzona w praktyce.
Poradnik Marketingowy można pobrać z naszej strony internetowej: http://kompasartstudio.pl/oferta/poradnik-marketingowy/

Cena: 1 zł

Drukarnia

Wykonawca: drukui

Drukowanie, druki wielkoformatowe, drukarstwo poligrafia to tylko niektóre z usług które mamy do zaoferowania, w celu zaczerpnięcia dalszych informacji zapraszamy do kontaktu.

Skład książki

Wykonawca: Wydawnictwo Online

Skład tekstu - skład książki, skład czasopisma, magazynu, broszury, albumu i innych publikacji.

Korekta i redakcja tekstu

Wykonawca: mTlumaczenia.pl

Nasi tłumacze wykonają profesjonalne korekty i redakcje tekstów, również jako przygotowanie do druku.

Cena: 36 zł

OPRAWA i WYDRUK PRAC DYPLOMOWYCH

Wykonawca: Xero Azero Anna Kubicka

Okładki twarde z nadrukiem oraz miękkie. Różne rodzaje bindowania, okładki folia, karton lub indywidualizowane. Bindowanie do 600stron (300kartek).
Wydruk prac licencjackich, inżynierskich, magisterskich, dyplomowych na paierze standardowym (80g) lub grubszym, kredowym, kolorowym.
Każda osoba bez pośpiechu wydrukuje, przejrzy, poprawi i oprawi swoją pracę lub dokumentację. Wydruk czarno-biały i kolorowy, jedno i dwustronny.

Tygodnik średzki

Wykonawca: Gazeta Głos Powiatu Średzkiego

Darmowy tygodnik Głos Powiatu Średzkiego to gazeta i portal docierający do młodszych jak i tych starszych mieszkańców powiatu średzkiego.

Zasięg: Powiat Średzki (prawie 55 tys. mieszkańców)
Nakład: 7 - 10 tys. egzemplarzy
Objętość: 24 - 40 stron

Jesteśmy młodym zespołem tworzącym darmowe źródło informacji, na obecną chwilę jesteśmy głównym źródłem informacji na terenie naszego powiatu. Nasza gazeta w nakładzie 7 tys. egzemplarzy dociera do większości mieszkańców powiatu średzkiego. To dzięki nam mieszkańcy jako pierwsi wiedzą o tym co wydarzyło się w naszym powiecie.
DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ?
- nasz tygodnik jest wszędzie! (Głos Powiatu Średzkiego jest zawsze pod ręką, można go dostac nie tylko w kioskach i sklepach, ale również w serwisach zmiany ogumienia, salonach samochodowych, warsztatach, barach, restauracjach, pubach, hotelach, salonach fryzjerskich, przychodniach urzędach i wszystkich miejscach w których trzeba poczekać.
- darmowa prenumerata

WYDAWNICTWO

Wykonawca: 6 Media

  • czasopisma branżowe dla specjalistów
  • custom publishing (wydawnictwo korporacyjne)
  • copywriting
  • książki
  • publikacje specjalistyczne
  • multimedia

Redakcja wszelkich tekstów

Wykonawca: Verbalia Jacek Piasecki - Profesjonalna Redakcja, Korekta, Copywriting

Celem redakcji przeprowadzanej przez firmę VERBALIA jest wyeliminowanie z tekstu błędów językowych, a także ewentualnych błędów logicznych. W przypadku literatury non fiction, prac naukowych i dyplomowych weryfikujemy także tekst pod kątem merytorycznym. Zwracamy uwagę na spójność i funkcjonalność przypisów. Z kolei redagując teksty marketingowe staramy się przez odpowiednie zabiegi stylistyczne wzmocnić ich walory perswazyjne, pobudzające odbiorcę do pożądanych zachowań zakupowych.

  • Eliminowanie błędów językowych obejmuje: błędy ortograficzne, interpunkcyjne, fleksyjne, składniowe, frazeologiczne, semantyczne.

  • Specjalizujemy się w redakcji tekstów z zakresu humanistyki, stosunków międzynarodowych, biznesu.Wskazujemy autorom dostrzeżone błędy faktograficzne - dot. np. dat, nazwisk, wydarzeń historycznych, stosowanej terminologii.

  • Redagujemy komputerowo w trybie "rejestruj proponowane zmiany" i tradycyjnie - teksty utrwalone na papierze lub na ścieżce dźwiękowej.

Control Engineering Polska

Wykonawca: Wydawnictwo Trade Media International / Media 4 Engineers Sp. z o.o.

Control Engineering Polska obejmuje swoim zasięgiem rynek automatyki przemysłowej w produkcyjnych i nieprodukcyjnych gałęziach przemysłu.
Redakcja Control Engineering Polska korzystając z doświadczeń i wiedzy lokalnych ekspertów tworzy periodyk stanowiący cenne źródło informacji o technologiach, produktach oraz nowościach z zakresu automatyki, sterowania oraz oprzyrządowania w następujących obszarach: sterowanie procesami oraz sterowanie zaawansowane; oprzyrządowanie i czujniki; sterowanie automatyczne i czujniki dyskretne; silniki, napędy i sterowanie ruchem; sieci i komunikacja; elementy sterujące; integracja informacji i oprogramowania; interfejs człowiek-maszyna; wbudowane systemy sterowania oraz integracja systemów.
Czasopismo jest obowiązkową lekturą dla wszystkich, którzy zajmują się automatyką przemysłową.
Prezentowane treści dostępne są w tradycyjnej formie drukowanej oraz w Internecie.

Usługi wydawnicze

Wykonawca: Studio Apla -Grafika, Redakcja, Fotografia Aleksandra Kalinowska

Zrobimy profesjonalną redakcję i korektę książek, artykułów i materiałów reklamowych w języku polskim i angielskim. Piszemy artykuły na zamówienie, posty na blogi i hasła reklamowe.
Mamy wieloletnie doświadczenie w redagowaniu książek i artykułów dla największych polskich wydawnictw.
Zajmujemy się także prowadzeniem projektów wydawniczych od A do Z. W tej usłudze oferujemy nie tylko opiekę nad tekstem, ale także oprawę graficzną, skład komputerowy i druk publikacji.

Miesięcznik specjalistyczny

Wykonawca: Wydawnictwo Miesięcznika Remedium

Remedium istnieje na rynku wydawniczym od kilkunastu lat. Ideą Remedium jest promowanie integralnego podejścia do profilaktyki zachowań problemowych dzieci i młodzieży w kontekście zagrożeń dla ich zdrowia i prawidłowego rozwoju, takich jak: HIV i AIDS, przestępczość i przemoc, samobójstwa, wypadki i urazy oraz uzależnienia. Idea ta jest realizowana poprzez zapraszanie do publikowania w naszym piśmie specjalistów reprezentujących różne dziedziny wiedzy oraz współpraca z instytucjami zajmującymi się różnymi obszarami zdrowia publicznego. W Remedium w przystępny sposób prezentujemy wiedzę z zakresu:

pomocy psychologicznej, psychoedukacji, metodologii pracy wychowawczej w środowisku szkolnym i rodzinnym;
szkolnych programów profilaktycznych, ich opracowywania, ewaluacji i wdrażania;
badań (polskich i zagranicznych) dotyczących dzieci i młodzieży, edukacji, promocji zdrowia i innych.

Serdecznie zapraszamy państwa również na naszą stronę internetową.

Pisanie tekstów dla firm i klientów indywidualnych

Wykonawca: Agencja Medialna Remedia

Zbieranie materiałów (research), tworzenie, redagowanie i korekta tekstów do folderów, gazet, broszur, gazetek osiedlowych, firmowych, promocyjnych, reklamowych itp.