Usługi poligraficzne - druk i ksero

O ile napisanie tekstu i jego przygotowanie do druku możemy wykonać sami w domowych warunkach, o tyle już samo drukowanie lepiej wykonać w profesjonalnym zakładzie oferującym usługi poligraficzne. Poligrafia bowiem wytwarza druki w najlepszej jakości. Jeśli z takim drukiem chcesz dotrzeć do szerszego grona odbiorców, warto wziąć pod uwagę xero. Nowoczesne kserokopiarki gwarantują dobrą jakość kopii za niską cenę. W katalogu znajdziesz firmy, które oferują usługi ksero, z których możesz skorzystać.

Wydruki

Wykonawca: Agencja Druku i Reklamy ALFABET

Dla naszych klientów zapewniamy:
- druk cyfrowy i offsetowy;
- druk wielkoformatow;
- nadruk na ubiorach i gadżetach.

Projekt i wydruk książek

Wykonawca: STUDIO FACTORY

Projektowanie i druk książek. Projekt typograficzny, fotoedycja. Wydawnictwo.

Skład i druk gazet

Wykonawca: STUDIO FACTORY

Skład i wydruk gazet, broszur oraz czasopism, gazetek gminnych.

Projekt i druk broszur informacyjnych i materiałów promocyjnych

Wykonawca: STUDIO FACTORY

Projekt i druk materiałów promocyjnych. Szeroki zakres formatu i rodzaju papieru wraz z uszlachetnieniem. Możliwość tłumaczenia na języki obce.

Drukarnia

Wykonawca: Drukarnia Comers

Cała dziedzina poligrafii nie jest dla nas straszna. Wykonujemy druk jak i prace introligatorskie.

Druk offsetowy oraz cyfrowy

Wykonawca: Agencja Reklamy EGD DESIGN

Oferujemy szeroki zakres usług poligraficznych. Możemy realizować zamówienia od jednego egzemplarza, aż po kilkanaście tysięcy sztuk. Posiadamy własną introligatornię dysponującą nowoczesnym i rozbudowanym parkiem maszynowym, co umożliwia nam wykonanie wszystkich prac wykończeniowych na miejscu. Dzięki odpowiednim urządzeniom gwarantujemy szybkość i precyzję wykonania. Zawsze staramy się sprostać wysokim oczekiwaniom naszych Klientów i dostarczać tylko takich materiałów, których sami chcielibyśmy używać.

Pieczątki imienne

Wykonawca: Pieczatki-Online.eu

Pieczątki imienne używane są tam, gdzie dokumenty wymagają oznaczenia imieniem i nazwiskiem.
Pieczątki imienne zamawiane są zarówno przez osoby prywatne, pracowników przedsiębiorstw, urzędników, specjalistów, lekarzy i innych pracowników służby zdrowia.
To jeden z najpopularniejszych i najczęściej zamawianych wzorów.

Na Twojej pieczątce imiennej możemy zamieścić nie tylko Twoje imię, nazwisko i stanowisko czy pełnioną funkcję. Dzięki opcji pieczątek wielokolorowych na pieczątce może się znaleźć również Twój podpis - dzięki temu zamiast żmudnie podpisywać i stemplować każdy dokument możesz użyć pieczątki i podpisu w jednym!

Dla tych bardziej wymagających i kreatywnych pieczątki imienne mogą być ozdobione grafiką podkreślającą Twój indywidualizm lub wykonywany zawód.

Pieczątki firmowe

Wykonawca: Pieczatki-Online.eu

Dane na pieczątce firmowej to zazwyczaj podstawowe informacje o firmie, takie jak nazwa, adres, dane kontaktowe, NIP, REGON, nr konta bankowego czy adres e-mail.
Dobrze zaprojektowana i wykonana pieczątka pełni nie tylko funkcję informacyjną, ale również reklamową.

Dzięki możliwości wykonywania pieczątek WIELOKOLOROWYCH oraz graficznych pieczątka zyskała również aspekt reklamowy i wizerunkowy.

Pieczątki firmowe to również pieczątki imienne - pozwalające stemplować nie tylko dokumenty ale także listy, dyplomy, kartki z życzeniami, prezenty czy nagrody.

Na pieczątce firmowej, wielokolorowej możemy umieścić podpis właściciela pieczątki (tzw. faksymile) - dzięki czemu oszczędzić można mnóstwo czasu na podpisywaniu dokumentów!

Na pieczątce właściciela firmy umieścić można również dane działalności gospodarczej, jak i samo imię, nazwisko.

Kaszerowanie

Wykonawca: PACON Drukarnia i Producent Opakowań z Tektury

Kaszerowanie polega na przyklejaniu najczęściej zadrukowanego papieru do tektury warstwowej lub litej – inaczej „laminowanie papierem”. Posiadamy duże doświadczenie w kaszerowaniu stendów i opakowań.
Nasza oferta obejmuje:
- maksymalny format B-0, szerokość 115 mm,
- szybkość: 5000 – 10000 arkuszy dziennie,
- różne rodzaje podkładu i powierzchni.

Pieczątki Online

Wykonawca: Pieczątki Online - E-pieczatki24

Zapraszamy na naszą stronę internetową https://e-pieczatki24.pl po najlepsze pieczątki online w Polsce.

Pieczątki i stemple

Wykonawca: Euro-Stempel

Euro-stempel - świetne miejsce na zamówienie pieczątki: stemple, datowniki, faksymile.
Realizujemy zamówienia indywidualne. Pieczątki mogą mieć kolorowe tusze, logo na odbiciu czy obudowę z spersonalizowaną obwolutą.

Pieczątki

Wykonawca: CYFROWYDRUKPOL - Firma Poligraficzna

Oferujemy Państwu pieczątki i datowniki firmy Wagraf i Trodat. Zapewniamy szybkie terminy realizacji i przyjazne ceny.

Książeczki czynszowe

Wykonawca: CYFROWYDRUKPOL - Firma Poligraficzna

Wykonujemy książeczki czynszowe 12,15,18,24, 36 blankietowe z okładką na białym lub kolorowym kartonie o wymiarach 99 mm x 210 mmm
Szczegóły na stronie www.drukpol.com

Wydruk ulotek

Wykonawca: Stempleks.pl Sp. z o.o.

Wydruk cyfrowy ulotek na papierze kredowym błyszczącym 150 g, w formacie A6,A5,A4 lub DL. Po więcej informacji, zapraszamy na naszą stronę internetową https://stempleks.pl/produkty/ulotki/

Wydruk wizytówek

Wykonawca: Stempleks.pl Sp. z o.o.

Wydruk cyfrowy wizytówek według jednego z naszych darmowych szablonów. Dostępne foliowanie mat lub błysk, pakiety ilościowe od 50 do 2000 szt. Po więcej informacji zapraszamy na stronę https://stempleks.pl/produkty/wizytowki/ .