Usługi budowlane i przemłowe - budowlańcy, szklarze, ślusarze, gazownicy i inne usługi przemysłowo-budowlane

W tym dziale znajdziesz firmy działające w zakresie "Budownictwo i przemysł". Wśród nich są przedsiębiorstwa, które wykonują usługi budowlane, szklarskie, ślusarskie, gazownicze, projektowo-geodezyjne, wentylacyjne, hydrauliczno-wodociągowe oraz chemiczne. Przejrzyj tę sekcję także wtedy, gdy szukasz kogoś kto założy Ci lub naprawi instalacje elektryczne. Poza tym znajdziesz tu podmioty, których obszarem działania jest budownictwo drogowe, przemysł metalurgiczny oraz maszyny i sprzęt budowlany.

Sprzedaż,montaż,serwis

Wykonawca: ManuFaktura Energii sp z o.o

oferujemy Państwu kompleksową obsługę w zakresie energii odnawialnej
Specjalizujemy się w montażu fotowoltaiki
U nas znajdziecie Państwo ciekawe rozwiązania dotyczące min. redukcji rachunków za prąd o 95%
Zapraszamy do kontaktu

Zegarmistrz, naprawa zegarków

Wykonawca: ZEGARMISTRZ Paweł Tłoczek

Naprawa i renowacja zegarków i zegarów, oryginalne paski i akcesoria do większości marek, autoryzowany sprzedawca pasków Horido, serwis pogwarancyjny Casio, Atlantic, Adriatica, Edox i inne

Zegarmistrz, naprawa zegarków

Techniczna konserwacja obiektów

Wykonawca: RUBIKON

Zajmujemy się techniczną konserwacja obiektów mieszkalnych, biurowców.
Zapewniamy fachowe wsparcie na osiedlach mieszkalnych, powierzchniach biurowych.
Dbamy o naprawy, konserwację, montaż instalacji elektrycznych, gazowych, alarmowych, hydraulicznych.
Wystarczy, że zgłosisz nam problem, a my jak najszybciej postaramy się zlikwidować usterkę, zrealizować powierzone nam zlecenie.

Techniczna konserwacja obiektów

Systemy alarmowe

Wykonawca: RUBIKON

Zakładamy systemy alarmowe w mieszkaniach, domach, na osiedlach, w biurowcach. Zapewniamy fachową pomoc w wyborze optymalnego rozwiązania oraz rzetelne wykonanie powierzonego nam zlecenia.

Systemy alarmowe

Ciekawe formatki pianek poliuretanowych

Wykonawca: Cięcie Pianki - Polimex Profil

Solecki zespół Roan poprosił nas o przygotowanie specjalnych pianek do wykończenia ich studia nagrań. A co Państwa inspiruje, jak możemy Państwu pomóc przy użyciu pianki poliuretanowej?

Ciekawe formatki pianek poliuretanowych

Precyzyjne cięcie pianki tapicerskiej do materacy

Wykonawca: Cięcie Pianki - Polimex Profil

Cięcie formatek do materacy z pianki poliuretanowej potrafi wiele krajalni. Kiedy te formatki mają być sklejone przez maszynę muszą być idealnie przycięte.
My tak potrafimy

Precyzyjne cięcie pianki tapicerskiej do materacy

Bezpieczne powierzchnie EPDM

Wykonawca: Polifloors Poliuretanowi Specjaliści

Jednolite powierzchnie EPDM instalujemy zarówno na solidną powierzchnię taką jak beton czy asfalt, ale także na utwardzone powierzchnie gruntowe, które jesteśmy w stanie przygotować od podstaw kończąc na gotowym projekcie.

Oferujemy 2 systemy jednolitych bezpiecznych powierzchni EPMD:

Polisafe - 15 mm bezpiecznej powierzchni użytkowej EPDM instalowanej bezpośrednio na twarde podłoże takie jak asfalt, beton, kostka brukowa lub chodnikowa zapewniającej komfort użytkowania i odpowiednią sprężystość.

Takie rozwiązanie rekomendujemy w przypadku mniejszych placów zabaw zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, ścieżek, pokrycia części boisk lub powierzchni użytkowych w szkołach lub otoczeniu basenów.

Polisafe+ - od 25 do 45 mm powierzchni bazowej SBR która może być instalowana zarówno na podłoże twarde jak i utwardzone podłoże gruntowe.

Następnie instalowane jest 15mm powierzchni użytkowej co łącznie zapewnia od 40 do 60 mm maksymalnie sprężystej (wyraźnie odczuwalne) i gwarantującej bezpieczeństwo w razie upadku z dużej wysokości jednolitej powierzchni EPDM .

System ten polecamy w przypadku dużych placów zabaw, miejskich siłowni zewnętrznych, parków rozrywki i pól golfowych, czyli wszędzie tam, gdzie natężenie ruchu pieszego jest znacznie większe i wymagane jest zapewnienie maksymalnej elastyczności podłoża.

Bezpieczne powierzchnie EPDM

Kamienne dywany

Wykonawca: Polifloors Poliuretanowi Specjaliści

Kamienny dywan jest to wysokiej jakości kamień kwarcowy, marmurowy lub rzeczny dobierany w odpowiedniej wielkości do celu zastosowania podłoża i mieszany z poliuretanową żywicą. Jego ręczna instalacja daje każdej z podłóg unikalny i niepowtarzalny wygląd. Dzięki wysokiej gamie dostępnych kolorów mogą Państwo własnoręcznie dobrać odpowiedni do swojego gustu kolor kruszywa, a także mieszać kolory tworząc jedyne w swoim rodzaju połączenia.

Kamienne dywany

Automatyzacja procesu warzenia piwa

Wykonawca: Impuls Zakad Elektroautomatyki inż. Wiesław Chmielewski

Autorski system oparty na PLC siemens i panelu HMI działający już w kilku browarach. System obejmuje do każdego naczynia/urządzenia możliwość wyboru programu z 20 możliwych receptur. Kroki, czasy, temperatury i inne parametry mogą być swobodnie modyfikowane w zależności od przyjętej technologi. System kontroluje procesy: od naważania słodu,mielenie, zacieranie, filtrowanie, gotowanie, do chłodzenia brzeczki. W tym samym systemie może być zawarta sterowanie procesem CIP, W zależności od potrzeb na początku można zautomatyzować tylko jeden proces i stopniowo rozwijać go na inne pozostałe naczynia.

Automatyzacja procesu warzenia piwa

Projektowanie wnętrz, Aranżacja wnętrz

Wykonawca: Noboart

ARANŻACJA WNĘTRZ
- wnętrz prywatnych (mieszkania, domy)
- przestrzeni komercyjnych (firmy, restauracje, hotele, kluby)
- ogrodów (ścieżki, rozmieszczenie roślinności)

Projektowanie wnętrz, Aranżacja wnętrz

Bramy ogrodzenia

Wykonawca: HEFAJSTOS

przęsło ogrodzeniowe produkowane na zamówienie według preferencji klienta odnośnie wzoru i rozmiarów

bramy ogrodzenia

Naprawa elektrycznych silników do łodzi

Wykonawca: EMA-ELDOR s.c. P.P.H. Dorota i Mirosław Pietkiewicz

Oferujemy serwisy oraz naprawy silników elektrycznych zaburtowych wszystkich marek.
Zapewniamy szybkie oraz rzetelne naprawy.
Zachęcamy do współpracy.

Naprawa elektrycznych silników do łodzi

Podział działki

Wykonawca: ZENIT Usługi Geodezyjne Piotr Horoszko

Podział nieruchomości ma na celu wydzielenie dwóch lub więcej działek.
Przeprowadzamy wszystkie rodzaje podziałów. Między innymi podziały rolne, na podstawie decyzji o warunkach zabudowy, zgodne z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego czy zniesienie współwłasności.

podział działki

Wznowienie granic

Wykonawca: ZENIT Usługi Geodezyjne Piotr Horoszko

Ustalenie przebiegu granic nieruchomości. Wznowienie punktów granicznych, zakopanie nowych kamieni granicznych, jeśli stare zostały usunięte.

Montaż przesłon okiennych

Wykonawca: MAG-POL - rolety, żaluzje, moskitiery, folie okienne

Firma MAG-POL zapewnia profesjonalne doradztwo przy wyborze odpowiednich rozwiązań do Twojego domu, czy mieszkania. Wykonujemy pomiar oraz montaż przesłon okiennych. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami!

Montaż przesłon okiennych