Usługi budowlane i przemłowe - budowlańcy, szklarze, ślusarze, gazownicy i inne usługi przemysłowo-budowlane

W tym dziale znajdziesz firmy działające w zakresie "Budownictwo i przemysł". Wśród nich są przedsiębiorstwa, które wykonują usługi budowlane, szklarskie, ślusarskie, gazownicze, projektowo-geodezyjne, wentylacyjne, hydrauliczno-wodociągowe oraz chemiczne. Przejrzyj tę sekcję także wtedy, gdy szukasz kogoś kto założy Ci lub naprawi instalacje elektryczne. Poza tym znajdziesz tu podmioty, których obszarem działania jest budownictwo drogowe, przemysł metalurgiczny oraz maszyny i sprzęt budowlany.

Usługi koparką koparkoładowarką

Wykonawca: Advert Mirosław Benier

Wykonam wszelkiego rodzaju prace ziemne koparką, koparko – ładowarką: wykopy pod fundamenty, wykopy pod sieci wodociągowe, kanalizacyjne i elektryczne, wykopy pod szamba i oczyszczalnie , zdejmowanie warstwy humusowej, korytowanie dróg, zasypki ław fundamentowych, niwelacje terenu, odwodnienia terenu (drenaż) oraz wiele innych.

Montaż klimatyzatorów marki MDV

Wykonawca: Aqua ElektroKlima

Polecamy klimatyzatory produkcji MDV. MDV to profesjonalna marka urządzeń klimatyzacyjnych. W swojej ofercie posiada różne typy i klasy systemów klimatyzacyjnych o szerokim spektrum zastosowania
Serie urządzeń sprzedawane w Polsce:
Seria VRF – modułowy system klimatyzacji, gdzie do jednej jednostki zewnętrznej można podłączyć wiele jednostek wewnętrznych. Szeroka gama jednostek wewnętrznych umożliwia pełną integrację systemu z budynkiem, zachowując jego estetykę wewnętrzną i zewnętrzną, przy niskim poziomie hałasu. Systemy VRF znajdują zastosowanie w klimatyzacji budynków, hal produkcyjnych, montażowych, itd.
Seria SPLIT – jednostki ścienne przeznaczone do montażu na ścianie. Walory tego typu klimatyzatorów to: cicha praca, szybkie chłodzenie i grzanie oraz energooszczędność. Idealne rozwiązanie do mieszkania lub domu.
Seria MULTI – jedna jednostka zewnętrzna może być podłączona od 2 lub 5 jednostek wewnętrznych, z których każda może pracować niezależnie. Podłączenie do jednego agregatu kilku urządzeń wewnętrznych, daje możliwość indywidualnego chłodzenia lub grzania poszczególnych pomieszczeń, co wiąże się ze znacznymi oszczędnościami energii elektrycznej. Jest to wygodne rozwiązanie, gdy istnieje potrzeba klimatyzowania kilku pomieszczeń mieszkalnych lub biurowych.
Seria OFFICE – szeroki zakres dostępnych jednostek wewnętrznych skonstruowanych dla uzyskania optymalnej wydajności chłodzenia lub grzania i zagwarantowania komfortowej pracy. Przeznaczone są do każdego rodzaju rozwiązań komercyjnych typu: biuro, sklep, restauracja.

Montaż klimatyzatorów marki MDV

Rozbiórki

Wykonawca: FIRMA USŁUGOWA

prace rozbiórkowe

Cena: 10 zł

IZOLACJE TERMICZNE,PRZEMYSŁOWE

Wykonawca: P.U.H. Izol Row Ryszard Łucjan

Firma IZOL-ROW posiada 25-letnie doświadczenie w kompleksowym wykonywaniu izolacji termicznych na wszelkich instalacjach przemysłowych.
Wykonujemy termoizolacje ciepłochronne i zimnochronne rurociągów, zbiorników, kanałów, węzłów cieplnych, kotłów.

Programowanie sterowników PLC Delta Electronics

Wykonawca: AUTOMATION-SYSTEMS Paweł Piłat

W dobie szeroko pojętego importu maszyn przemysłowych z Azji w wielu przypadkach w maszynach które Państwo dostają są zainstalowane sterowniki PLC Delta Electronics. Jak wiadomo w wielu przypadkach nie dostajemy ani dokumentacji, ani kodu sterującego. W takich sytuacjach rzeczą niezbędną jest zrobienie kopii programu sterownika plc. Proponujemy Państwu usługi wykonania backupu wraz z archiwizacją, możliwość modyfikacji kodu według Państwa wytycznych lub napisanie programu od podstaw.

Programowanie sterowników PLC Delta Electronics

Projektowanie i doradztwo dla start-upów

Wykonawca: Centrum Inżynierskie "RAPTOR" Sp. z o.o.

Projektowanie inżynierskie i doradztwo dla start-upów

Masz pomysł na bardzo dobry produkt, a brakuje Ci specjalistycznej wiedzy inżynierskiej? Skorzystaj z pomocy wykwalifikowanej kadry inżynierskiej i podbij rynek. Zamień swój pomysł w rzeczywisty produkt. To proste! Nie rezygnuj z pomysłu, tylko dlatego, że brak Ci specjalistycznej wiedzy! Zaprojektujemy produkt według Twoich wymagań i pomożemy Ci go wdrożyć do produkcji. Przygotujemy niezbędne plany produkcyjne, dobierzemy odpowiednie technologie oraz przygotujemy kosztorys Twojego produktu. Nie daj się zaskoczyć ani naciągnąć na wysokie koszty produkcji.

Napisz i umów się na spotkanie office@raptor3d-technology.pl

Zacznij przygodę z biznesem z zaufanym partnerem.

Projektowanie i doradztwo dla start-upów

Projektowanie inżynierskie i budowa maszyn

Wykonawca: Centrum Inżynierskie "RAPTOR" Sp. z o.o.

Projektowanie inżynierskie i budowa maszyn dla przemysłu

Zajmujemy się interdyscyplinarnym projektowaniem inżynierskim, wzornictwem przemysłowym oraz opracowywaniem koncepcji nowych produktów i rozwiązań. Dla branży przemysłowej realizujemy projekty maszyn, urządzeń oraz nowych rozwiązań technologicznych. Zmniejszamy ich straty i zwiększamy zyski. W swojej pracy wykorzystujemy doświadczenie i potencjał wiedzy inżynierskiej z zakresu mechaniki technicznej, inżynierii materiałowej, wzornictwa przemysłowego, elektrotechniki, automatyki a także nauk ekonomicznych. Rozwiązujemy problemy produkcyjne poprzez optymalizację i poprawę jakości procesu produkcyjnego. Do najczęstszych problemów produkcyjnych możemy zaliczyć niską wydajność pracy, problemy z odpadami poprodukcyjnymi, wysokie koszty zatrudnienia oraz, bezpieczeństwo produkcji. Istotne z naszego punktu widzenia jest zawsze konsultacja oraz ścisła współpraca z Klientem na etapie projektowania i określania szczegółów. Dokładna wiedza dotycząca potrzeb umożliwia uchwycenie detali. A to one decydują w dzisiejszych czasach o jakości wyrobów – co za tym idzie – wynikach finansowych przedsiębiorstw. Proponowane przez naszych inżynierów rozwiązania są szyte na miarę potrzeb, oczekiwań oraz możliwości firm decydujących się na współpracę. Projekty tworzone z myślą o konkretnym odbiorcy i ukierunkowane przede wszystkim na jego specyfikę działalności.

Projektowanie inżynierskie i budowa maszyn

Usługi geodezyjne

Wykonawca: Mapa Pracownia Geodezyjna Rafał Koprowski

Mapy do celów projektowych
Tyczenie obiektów
Mapy do odbioru
Mapy do celów prawnych
Podział działki
Geodezyjna obsługa inwestycji

Usługi geodezyjne

Budowa pomostów

Wykonawca: Roboty Ziemne Anna Kogut

Budowa pomostów to kompleksowa usługa świadczona przez naszą firmę. Nasza oferta dotyczy budowy pomostów tradycyjnych, w zakresie której wykonujemy prace takie jak: wbijanie pali, umacnianie brzegu, mocowanie dalb drewnianych.

Budowa pomostów

Montaż wykładziny PCV

Wykonawca: ANMAX3 Wykładziny podłogowe

Wykładziny PCV doskonale nadają się do szkół, przedszkoli i instytucji użyteczności publicznej. Szeroka gama produktów i kolorystyki pozwala zaprojektować różne wzory.

montaż wykładziny PCV

Kolektory słoneczne

Wykonawca: Fotowoltaika Konrad Łyczkowski

Zajmujemy się kompleksową obsługą z zakresu fotowoltaiki przez doradztwo po montaż paneli.
Oferujemy naszym klientom odpowiednio zaprojektowane instalację fotowoltaiczne, które będą pokrywać całkowite zapotrzebowanie na prąd w gospodarstwie domowym z uwzględnieniem tzw. opustu i jest to najkorzystniejsza sytuacja dla użytkownika systemu fotowoltaicznego.
Szczegółowe informacje na temat oferty dostępne są na naszej stronie internetowej.

Kolektory słoneczne

Wykonanie remontu elewacji z dociepleniem

Wykonawca: Bartosz Wicher F.U.H. HANDLO-BUD

Wykonujemy docieplenia ścian zewnętrznych(wełna,styropian)na materiałach wiodących producentów takich jak:Kreisel,Ceresit,Mapei

Wykonanie remontu elewacji z dociepleniem

Malowanie ścian i sufitów

Wykonawca: Bartosz Wicher F.U.H. HANDLO-BUD

Wykonujemy wszelkie prace malarskie materiałami wiodących marek na rynku polskim:Tikkurilla,Beckers,Dekoral,Dulux

malowanie ścian i sufitów

Remont łazienki

Wykonawca: Bartosz Wicher F.U.H. HANDLO-BUD

Wykonujemy kompleksowe remonty łazienek(demontaż starych płytek,przeróbki instalacji wod-kan,elektrycznych,biały montaż urządzeń sanitarnych,płytki),usługę wykonujemy na produktach wiodących marek:Mapei,Ceresit,Atlas,Kerakoll

remont łazienki

Układanie glazury i terakoty

Wykonawca: Bartosz Wicher F.U.H. HANDLO-BUD

Wykonujemy okładzinowanie ścian i podług płytkami.Stosujemy materiały wiodących marek takich jak: Mapei,Ceresit,Sopro,Kreisel

układanie glazury i terakoty