Usługi budowlane i przemłowe - budowlańcy, szklarze, ślusarze, gazownicy i inne usługi przemysłowo-budowlane

W tym dziale znajdziesz firmy działające w zakresie "Budownictwo i przemysł". Wśród nich są przedsiębiorstwa, które wykonują usługi budowlane, szklarskie, ślusarskie, gazownicze, projektowo-geodezyjne, wentylacyjne, hydrauliczno-wodociągowe oraz chemiczne. Przejrzyj tę sekcję także wtedy, gdy szukasz kogoś kto założy Ci lub naprawi instalacje elektryczne. Poza tym znajdziesz tu podmioty, których obszarem działania jest budownictwo drogowe, przemysł metalurgiczny oraz maszyny i sprzęt budowlany.

Czyszczenie laserowe w Przemyśle

Wykonawca: AbSolution Czyszczenie Laserowe spółka z o.o.

Szeroki zakres parametryzacji urządzenia pozwala na uzyskanie optymalnej dla usuwanego nawarstwienia gęstości mocy promieniowania laserowego.
Mobilność urządzenia ( jeździ na kółkach ) oraz długość światłowodu ( 6,5 m do 10 m ) bardzo często eliminuje potrzebę demontażu maszyn lub ich elementów .

Systemy sygnalizacji pożaru i oddymiania PPOŻ

Wykonawca: Zakład Instalacji Elektrycznych i Systemów Zabezpieczeń ELTECH

Montaż, serwis profesjonalnych systemów przeciwpożarowych w oparciu o atestowane urządzenia sygnalizacji ppoż. Oferujemy bezpłatny kosztorys, konkurencyjne ceny.
Posiadamy stosowne certyfikaty szkoleń w zakresie montazu systemów sygnalizacji pożaru.
www.instalacje-eltech.pl

Sabtom - Usługi remontowe

Wykonawca: SABTOM - Usługi remontowe Dawid Braun

Zajmujemy się wykonywaniem remontów wnętrz mieszkań, domów, biur.

Zwracamy szczególną uwagę na jakość i terminowość wykonania naszych usług oraz oferujemy dogodne ceny.

Posiadamy duże doświaczenie w zakresie wykonywania prac remontowych.

Działamy na terenie Rudy Śląskiej, Zabrza, Chorzowa, Bytomia, Katowic i Gliwic.

Frezowanie, wycinanie CNC

Wykonawca: Piotr Błędowski Usługi Frezowania CNC

Wycinanie:
- drewno
- płyty drewnopochodne: MDF, płyta wiórowa, sklejka
- tworzywa sztuczne
- metale miękkie

Szlifowanie szlifierką szerokotaśmową 1300mm.

Istnieje możliwość zrobienia od ręki po wcześniejszym umówieniu.

Obsługa klientów przebywających w czasie trwania inwestycji za granicą

Wykonawca: BIURO INŻYNIERSKIE FERT RENATA KALINOWSKA

Mamy doświadczenie z inwestorami mieszkającymi za granicą, którzy muszą pracować z nami "zdalnie". Używamy wszystkich możliwych form wsparcia takiego procesu i możemy poszczycić się sporymi sukcesami w tym nietypowym trybie działania. Więc jeśli inne firmy odmawiają lub formalności i tak są zbyt kłopotliwe, zadzwoń, możliwe, że my będziemy rozwiązaniem.

Projekt adaptacji do pozwolenia

Wykonawca: BIURO INŻYNIERSKIE FERT RENATA KALINOWSKA

Z Kartą Dużej Rodziny rabat w wysokości 10% na projekt adaptacji do pozwolenia.

Montaż klimatyzacji

Wykonawca: Otoklima s.c.

Przeprowadzamy kompleksowo instalację klimatyzacji, od doboru urządzenia i projektu do montażu i obsługi serwisowej.

Wtryskarki do tworzyw sztucznych - produkcja

Wykonawca: Kor-Plast Korona Waldemar

Firma Kor-Plast z miejscowości Białe Błota (www.kor-plast.pl) świadczy wysokiej jakości usługi na wtryskarkach. Jako renomowany producent wykonujemy profesjonalne detale produkowane w technologii wtrysku. Posiadamy rozbudowany, nowoczesny park maszynowy, w którym znajdują się maszyny od 25 do 120 ton siły zamykania takich firm jak: ARBURG, BOY, ChenDE.

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidulanie, a każdego Klienta traktujemy z szacunkiem. Dlatego też, gwarantujemy, że nasze wyroby wykonane na wtryskarkach do plastiku są wysokiej jakości, bezpieczne i trwałe. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową https://kor-plast.pl/uslugi-na-wtryskarkach-bydgoszcz/ lub do bezpośredniego kontaktu.

Projektowanie wnętrz mieszkań

Wykonawca: Vankka Design Marta Czekańska

Aranżacja wnętrz mieszkań małych (kawalerek) oraz dużych.

Projektowanie wnętrz domów

Wykonawca: Vankka Design Marta Czekańska

Aranżacja wnętrza wizualnego i funkcjonalnego każdego wnętrza w domu.

Klimatyzacja do domu

Wykonawca: Electro Clim Polska Łukasz Snoch

Wykonanie projektu i montaż klimatyzacji w domu jednorodzinnym.

Panele fotowoltaiczne

Wykonawca: Minutor Energia

Podstawowym elementem instalacji fotowoltaicznej są ogniwa fotowoltaiczne. To właśnie w nich zachodzi zjawisko, dzięki któremu energia ze słońca zostaje zamieniona na prąd stały. Aby móc wytwarzać wystarczająco dużo energii łączy się ogniwa fotowoltaiczne w tak zwane moduły fotowoltaiczne. Grupy modułów zasilające jeden falownik tworzą panele słoneczne. Dzięki takiej instalacji możemy produkować energię do zasilenia urządzeń elektrycznych w naszym domu. Stajemy się niezależni energetycznie, obniżamy rachunki za prąd i dbamy o środowisko.

Pompy ciepła KOŁTON AIRKOMPAKT

Wykonawca: Minutor Energia

Pompa ciepła KOŁTON AIRKOMPAKT opracowana wspólnie z naukowcami z AGH w Krakowie to urządzenie zaprojektowane i zoptymalizowane do pracy w polskim klimacie.

Budowa pompy wyróżnia się szczególnie konstrukcją opartą o sprężarkę Copeland Scroll na r290 dedykowaną typowo do pomp ciepła oraz dużym parownikiem, który zapewnia maksymalną wymianę ciepła pomiędzy powietrzem zewnętrznym, a czynnikiem roboczym.

Propan r290 zastosowany w Pompie KOŁTON AIRKOMPAKT to czynnik przyszłości, który wykazuje najlepsze właściwości termodynamiczne spośród dotąd stosowanych (w porównaniu np. czynnika R410). Dzięki temu czynnikowi, pompa ta nie wymaga rejestracji w Centralnym Rejestrze Operatorów Urządzeń i Systemów Ochrony Przeciwpożarowej (CRO) i nie wymaga od instalatora uprawnień F-gazowych.

Dodatkowe zastosowanie w pompie wymiennika regeneracyjnego Power- Booster, elektrycznego zaworu rozprężnego, oraz autorskich algorytmów w sterowniku, pozwoliło uzyskać bardzo dobre parametry pracy, szczególnie w ujemnych temperaturach powietrza.


Konstrukcja pompy i filozofia sterowania ma na celu maksymalne wykorzystanie pompy ciepła do ogrzewania przy minimalnym wykorzystaniu dodatkowego źródła, np. grzałek elektrycznych. wskaźniki COP, przy temperaturach zewnętrznych -7°C do -25°C wyższe nawet o 20- 40% w porównaniu do innych produktów tego typu.


Przekłada się to bezpośrednio na zużycie energii, bo jak wiadomo pompa ciepła musi więcej godzin pracować w ciągu dobowym w przypadku gdy temperatury spadają poniżej zera, gdyż szybciej zachodzi wychłodzenie budynku.

Fotowoltaika

Wykonawca: Minutor Energia

Temat fotowoltaiki jest obecnie bardzo popularny ze względu na rosnące ceny prądu, dotacje oraz postępujące zanieczyszczenie środowiska naturalnego, do którego wszyscy się przyczyniamy. Własna instalacja fotowoltaiczna pozwala na produkowanie energii elektrycznej z własnej elektrowni złożonej z paneli słonecznych.

Montaż Klimatyzacji

Wykonawca: Elterco Klimatyzacja Pompy Ciepła

Pracownik którego uwagi nie rozprasza, duszność o poczucie znużenia, staje się o wiele bardziej produktywny, a sama praca da mu więcej satysfakcji. Klimatyzacja to lepsze wyniki Twojej firmy.

Klient, sklepu w którym samo przebywanie jest przyjemnością będzie o wiele bardziej skłonny do zakupów

Urządzenie zainstalowane w sypialni w znaczącym stopniu ułatwi Twoje zasypianie i poprawi jakość snu, co w bezpośredni sposób wpłynie na Twoje samopoczucie, spowalni procesy starzenia i pozwoli należycie odpocząć.


Lepszy klimat to lepsze życie dla Ciebie i Twojego otoczenia