Usługi budowlane i przemłowe - budowlańcy, szklarze, ślusarze, gazownicy i inne usługi przemysłowo-budowlane

W tym dziale znajdziesz firmy działające w zakresie "Budownictwo i przemysł". Wśród nich są przedsiębiorstwa, które wykonują usługi budowlane, szklarskie, ślusarskie, gazownicze, projektowo-geodezyjne, wentylacyjne, hydrauliczno-wodociągowe oraz chemiczne. Przejrzyj tę sekcję także wtedy, gdy szukasz kogoś kto założy Ci lub naprawi instalacje elektryczne. Poza tym znajdziesz tu podmioty, których obszarem działania jest budownictwo drogowe, przemysł metalurgiczny oraz maszyny i sprzęt budowlany.

Handel materiałami

Wykonawca: P.W. Centro-Bud s.c.

Nasza hurtownia od około 30 lat handluje materiałami budowlanymi w północnej Polsce. Rejony obsługi: województwo pomorskie, województwo kujawsko-pomorskie, województwo warmińsko-mazurskie. Zapraszamy do kontaktu.

Cena: 1 zł

Montaż wkładu kominkowego

Wykonawca: Kominki SAKAM

Świadczymy usługi z zakresu montażu wkładów kominkowych na materiałach renomowanych producentów. W ceku uzyskania wyceny prosimy o kontakt na biuro@sakam.pl

Makroniwelacja terenu

Wykonawca: INFRAKO - Biuro projektów przemysłowych oraz infrastruktury transportowej

W ramach zadania :

  • przygotowujemy model terenu na podstawie pomiaru geodezyjnego
  • wykonujemy model projektowanych robót ziemnych,
  • określamy optymalną rzędną posadowienia budynku

Projekt makroniwelacji terenu oraz optymalizacji bilansu robót ziemnyc

Wykonawca: INFRAKO - Biuro projektów przemysłowych oraz infrastruktury transportowej

W ramach zadania :

  • przygotowujemy model terenu na podstawie pomiaru geodezyjnego lub skaningu laserowego
  • wykonujemy model powierzchni projektowych robót ziemnych,
  • określamy optymalną rzędną posadowienia zera budynku projektowanego

Rozładunek i załadunek

Wykonawca: Ptak Prace Ziemne

Oferta naszej firmy obejmuje również prace związane z rozładunkiem i załadunkiem kruszyw, palet.Zatrudniamy operatorów z uprawnieniami, wykwalifikowanych specjalistów z długoletnim stażem w pracach ziemnych dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej skomplikowanego zlecenia.

Diagnoza z wyceną kosztów

Wykonawca: Elektronika Serwis Sławomir Jurkiewicz

Wykonanie usługi diagnozy wraz z wyceną kosztów naprawy urządzenia elektronicznego automatyki przemysłowej.
Diagnoza określa tryb i sposób wykonania naprawy, determinuje też użyte do naprawy technologie i wykonane czynności serwisowe.
Wykonanie Diagnozy jest niezbędne do przystąpienia do naprawy urządzenia.
Usługa jest dedykowana dla firm i instytucji.

W uzasadnionych przypadkach cena usługi jest ustalana indywidualnie.
Cena usługi jest ceną netto.

Cena: 150 zł

Serwis Automatyki Przemysłowej

Wykonawca: Elektronika Serwis Sławomir Jurkiewicz

Naprawa urządzeń elektronicznych automatyki przemysłowej. Serwis maszyn i urządzeń przemysłowych. Specjalizacja: sterowniki PLC, zasilacze, regulatory, przetwornice, panele operatorskie, zawory proporcjonalne, moduły I/O, moduły akwizycji danych, i inne...

Panele fotowoltaiczne

Wykonawca: GLOBAL SUN

Oferta Global Sun to elastyczne rozwiązania dopasowywane do każdego rodzaju odbiorcy. Oferowane instalacje fotowoltaiczne znajdują swoje zastosowanie zarówno wśród klientów indywidualnych, biznesowych jak i również wśród rolników, którzy wykorzystują energię elektryczną w swojej działalności.
W naszej ofercie znajdują się moduły fotowoltaiczne renomowanych producentów. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Instalacje fotowoltaiczne

Wykonawca: GLOBAL SUN

Zajmujemy się tworzeniem nowoczesnych elektrowni słonecznych.
Oferujemy kompletne systemy PV, ogniwa słoneczne,panele fotowoltaiczne, inwertery, regulatory ładowania, akumulatory, systemy mocowań oraz pozostałe, różnego rodzaju komponenty do budowy profesjonalnych elektrowni słonecznych. Każde powierzone nam zlecenie traktujemy indywidualnie i dostarczamy instalacje zgodne z potrzebami i wymaganiami klienta.

Projektowanie CAD/CAM

Wykonawca: Spaw-Kon

Posiadamy własny dział planowania i konstrukcji. Specjalistyczne oprogramowanie pozwala nam planować produkcję i tworzyć prototypy zgodnie z potrzebami. Projektowanie CAD/CAM oraz modelowanie 3D daje możliwość zmierzenia się ze skomplikowanymi częściami maszyn lub pojazdów, a wykorzystanie inżynierii odwrotnej na dokładne ustalenie jak one działają, np. by móc sprawnie wykonać prototyp.

Kotłownia gazowa

Wykonawca: PRZEDSIĘBIORSTWO GLIMAR sp. z o.o.

Nasza oferta zawiera szeroką gamę urządzeń zasilanych gazem: kotły kondensacyjne, z zamkniętą komorą spalania, atmosferyczne oraz gazowe podgrzewacze wody. Zajmujemy się kompleksowo instalacją gazową, czyli podłączeniem kotła gazowego do węzła cieplnego, również podłączeniem do instalacji gazowej wewnątrz budynku. Zgodnie z zapotrzebowaniem klienta i możliwościami infrastruktury, opracowujemy projekt oraz kosztorys całej inwestycji.

Szczegóły oferty oraz nasze realizacje np. w AMAZON Gliwice, gdzie wykonaliśmy kompletną kotłownię gazową o mocy 1MW.

Jeśli planujesz wymianę lub uruchomienie kotłowni, masz pytania i wątpliwości?

Jesteśmy, żeby Ci pomóc. Bądźmy w kontakcie!

Wynajem Sprzętu Ogrodniczego

Wykonawca: GiG Wypożyczalnia Przyczep i Sprzętu Budowlanego

WYNAJEM:
-KOSIARKA SPALINOWA
-WERTYKULATOR SPALINOWY
-WIERTNICA GLEBOWA
-ZAMGŁAWIACZ/ OPRYSKIWACZ SPALINOWY
-GLEBOGRYZARKA Z NAPĘDEM NA KOŁA
-WALEC OGRODNICZY
-POMPA SPALINOWA DO BRUDNEJ WODY
-SIEWNIK NA KOŁACH
-DRABINY 3X8, 3X10
-PRZYCZEPY

Fotowoltaika

Wykonawca: MAXLIFE

W przyjazny sposób wyjaśniamy jak działają panele fotowoltaiczne
Jak działa fotowoltaika - schemat
1. Światło słoneczne pada na ogniwa fotowoltaiczne, z których zbudowane są panele
2. Zachodzi zjawisko fotowoltaiczne, a więc światło słoneczne przekształcane jest w prąd stały. Sprawność zjawiska zależy od struktury ogniwa fotowoltaicznego, miejsca, w którym są panele i warunków atmosferycznych. 
3. Prąd stały zamieniany jest w falowniku na prąd zmienny. 
4. Prąd zmienny płynie do naszych gniazdek i zasila sprzęty domowe. 
5. W przypadku wyprodukowania zbyt dużej ilości energii płynie ona do sieci elektrycznej, a prosument może później skorzystać z jej 70-80%. Jeżeli ilość wyprodukowanej energii jest zbyt mała prąd pobierany jest z sieci. Żeby ilość produkowanego prądu była odpowiednia, w trakcie planowania montażu należy obliczyć moc instalacji fotowoltaicznej. 

Statystki rozwoju fotowoltaiki

Wykonawca: MAXLIFE

Prognozy dla sektora
Niedawno opublikowane projekty Polityki Energetycznej Polski do 2040 r. (PEP 2040) oraz Krajowego planu na rzecz energii i klimatu do 2030 r. (KPEiK 2030) zakładają wzrost mocy zainstalowanej w źródłach fotowoltaicznych w 2020 r. Najbardziej optymistyczny scenariusz rozwoju sektora PV zakłada projekt PEP 2040 – łączna moc instalacji PV ma wynieść ponad 20,2 GW w 2040 r., (projekt KPEiK 2030 zakłada budowę 15,7 GW instalacji PV w 2040 r.). Według tych założeń (PEP) w 2040 r. fotowoltaika będzie stanowić około 25% mocy zainstalowanej.

Montaż instalacji fotowoltaicznej

Wykonawca: MAXLIFE

Moduły fotowoltaiczne lokalizujemy na budynku przy uwzględnieniu architektury obiektu i jego zabezpieczeń przeciwpożarowych lub na gruncie .

Nasza ekipa nie montuje w jeden dzień .

Jedną z głównych przyczyn spędzenia u Państwa więcej czasu jest dbałość by nie powstały żadne zagrożenia w związku z instalacją PV . . Instalacja ma być wykonana perfekcyjnie pod względem technicznym jak i wizualnym . Wszystkie elementy wykorzystywane do budowy instalacji fotowoltaicznych (falowniki, moduły, zabezpieczenia, złącza, okablowanie i inne) są tak zaprojektowane i skonstruowane, iż samodzielnie nie generują istotnego zagrożenia pożarowego. Aspektem, który to zagrożenie zwiększa są prace montażowe, których jakość zależy od doświadczenia i staranności instalatora oraz wykorzystania odpowiednich narzędzi. Mamy doświadczoną i zgrana ekipę . Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia a nawet więcej .

Mimo iż instalacje fotowoltaiczne charakteryzują się bardzo niską koniecznością obsługi, do bezpiecznej i prawidłowej pracy wymagają okresowych przeglądów. U nas przez pierwsze 2 lata przeglądy wykonujemy bezpłatnie oprócz tego zdalnie monitorujemy instalację
Sektor fotowoltaiki jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów OZE w Polsce i na świecie . Zadzwoń i umów się na darmowa wycenę . Zapraszamy do współpracy