Usługi budowlane i przemłowe - budowlańcy, szklarze, ślusarze, gazownicy i inne usługi przemysłowo-budowlane

W tym dziale znajdziesz firmy działające w zakresie "Budownictwo i przemysł". Wśród nich są przedsiębiorstwa, które wykonują usługi budowlane, szklarskie, ślusarskie, gazownicze, projektowo-geodezyjne, wentylacyjne, hydrauliczno-wodociągowe oraz chemiczne. Przejrzyj tę sekcję także wtedy, gdy szukasz kogoś kto założy Ci lub naprawi instalacje elektryczne. Poza tym znajdziesz tu podmioty, których obszarem działania jest budownictwo drogowe, przemysł metalurgiczny oraz maszyny i sprzęt budowlany.

Znakowanie materiałów, części i narzędzi

Wykonawca: Ks Biuro Marketingowe Sławomir Kotowski

Specjalizujemy się w precyzyjnym i trwałym znakowaniu laserowym części maszyn, urządzeń oraz różnorodnych elementów, zapewniając możliwość aplikacji szerokiej gamy oznakowań. Nasze usługi obejmują nanoszenie dowolnych grafik, w tym szczegółowych logotypów firmowych, co jest idealnym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw pragnących wzmocnić swoją rozpoznawalność na rynku. Ponadto, oferujemy aplikację numerów seryjnych, co znacząco ułatwia zarządzanie zapasami i śledzenie produktów, a także oznakowanie opisowe lub informacyjne, które może zawierać ważne informacje dotyczące specyfikacji technicznej, instrukcji obsługi czy danych kontaktowych.

Nasza technologia znakowania laserowego sprawdza się doskonale na wszystkich rodzajach metalów, w tym stali nierdzewnej, aluminium, miedzi, czy brązie, zapewniając wysoką trwałość i odporność na ścieranie, korozję czy działanie wysokich temperatur. Dzięki zaawansowanym technikom laserowym, jesteśmy w stanie osiągnąć wyjątkową precyzję oznakowania, co jest kluczowe przy aplikacji małych detali czy skomplikowanych wzorów.

Ponadto, oferujemy możliwość nanoszenia kodów identyfikacyjnych, takich jak barkody i kody kreskowe, co jest nieocenionym narzędziem w logistyce i zarządzaniu łańcuchem dostaw. Ta usługa jest szczególnie ceniona w branżach, gdzie szybkie i niezawodne identyfikowanie produktów jest kluczowe dla efektywności operacyjnej.

Nasze rozwiązania w zakresie znakowania laserowego są dostosowane do potrzeb szerokiego spektrum branż, od produkcji przemysłowej, przez automatykę, po sektor elektroniczny i medyczny, zapewniając naszym klientom nie tylko wysoką jakość i precyzję, ale również elastyczność w wyborze najbardziej odpowiedniego oznakowania dla ich produktów.

Podziały nieruchomosci Ryjewo Gardeja Sadlinki

Wykonawca: GEO-MAX Roman Górniewski

Usługi geodezyjne.

Frezowanie kominów montaż wkładów kominowych

Wykonawca: Piotr Rudziński

Masz problem z kominem zadzwoń do nas frezowanie kominów montaż wkładów kominowych

Projekty wnętrz usługowych, biurowych

Wykonawca: DESIGN ATELIER Velimetova Zoryana Projektowanie wnętrz, projektowanie graficzne

Projekty wnętrz usługowych kompleksowe, lub częściowe; umiejscowienie opraw oświetleniowych, punktów hydraulicznych; dobór wyposażenia, kolorystyki, materiałów wykończeniowych

Sprzątanie po budowie

Wykonawca: UNICORN - Yes! We clean! Profesjonalna Firma Sprzątająca

Oferujemy kompleksowe usługi sprzątania po budowie. Specjalizujemy się w sprzątaniu po budowie, zapewniając gruntowne usuwanie wszelkich pozostałości po pracach budowlanych. Skorzystaj z naszych usług, aby pomieszczenia odzyskały czystość i świeżość po zakończeniu budowy.

UNICORN - Yes! We clean! Profesjonalna Firma Sprzątająca Warszawa
+48 797 797 672
office@unicorn-poland.pl

Montaż klimatyzacji

Wykonawca: Klimatuchów

KlimaTuchów oferuje kompleksowe usługi w zakresie klimatyzacji i pomp ciepła. Moja ekipa instalatorska zajmuje się projektowaniem, wykonawstwem, serwisem instalacji klimatyzacyjnych. Dysponuję wykwalifikowaną kadrą, nowoczesnym sprzętem i bogatym doświadczeniem. Nasze systemy pracują w domach, mieszkaniach, biurach, sklepach, halach produkcyjnych. Zrealizowaliśmy setki inwestycji zleconych przez klientów indywidualnych i biznesowych. Niektóre z nich możesz zobaczyć w naszej galerii.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz klimatyzacji do domu, biura, sklepu, czy hotelu, zaproponuję Ci optymalne rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb i budżetu. A co najważniejsze, robię to z uśmiechem na twarzy i poczuciem humoru. Rzeczy niemożliwych nie ma , a każde zlecenie traktuję jako wyzwanie.

W swojej ofercie posiadam bardzo bogaty wybór doskonałych klimatyzatorów. Montujemy najczęściej: Gree, Rotenso, Mitsubishi. Posiadamy także w ofercie LG, Samsung, Daikin, Toshiba, i inne. Ze względu na sprawdzone rozwiązania oraz stosowanie niezawodnych urządzeń jestem w stanie udzielić Ci kilkuletniej gwarancji.

Nie zwlekaj więc i skontaktuj się ze mną już dziś! Zadbam o to ze swoją ekipą, byś cieszył się komfortowym i zdrowym klimatem w każdym pomieszczeniu.

Zadzwoń do mnie lub napisz wiadomość, a przyjadę do Ciebie i doradzę najlepsze rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb.

Czyszczenie kostki brukowej

Wykonawca: Luxeclean Oleksandr Latyntsev

W naszej ofercie zapewniamy profesjonalne czyszczenie kostki brukowej w Krakowie i innych okolicznych miejscowościach. Mycie ciśnieniowe i czyszczenie kostki brukowej jest naszą specjalnością od kilku lat. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i niezbędny sprzęt, dzięki któremu wykonujemy nasze usługi fachowo i sprawnie.

Termostaty i termoregulatory

Wykonawca: VGT Polska Sp. z o.o.

Firma E.Braun jest znanym niemieckim producentem wysokiej jakości termostatów do regulacji temperatury form. Jako opcja możliwe jest również wykonanie urządzeń wyłącznie ze stali nierdzewnej, co zapewnia długoletnią, bezawaryjną pracę. Możliwe są również wykonania na specjalne życzenie klienta.


Dostarczamy standardowe regulatory / termostaty temperatury ale również specjalnie dopasowane termoregulatory impulsowe i przemienne oraz systemy sprawdzające.
Urządzenia wodne
Systemy otwarte do 90st.C
Systemy zamknięte z mniejszym ciśnieniem statycznym
Urządzenia wodne ciśnieniowe do 180st.C
Moc grzewcza od 1 kW do 200 kW
Chłodzenie bezpośrednie i pośrednie
termostat olejowy
Urządzenia olejowe
Systemy otwarte do 150st.C
Otwarte systemy z ciśnieniem statycznym zimnego oleju do 250st.C
Systemy z gazem pod ciśnieniem do 350st.C
Moc grzewcza od 1 kW do 76 kW
Termoregulatory dynamiczne typu Variotherm
Możliwe jest osiągnięcie określonych efektów części form.
Wyjątkowo gładkie powierzchnie (np. pamięci danych)
Powierzchnie przeciwodblaskowe (ekrany)
Antybakteryjne – powierzchnie samoczyszczące (technika medyczna).
termoregulator
Możliwe jest osiągnięcie określonych mechanicznych właściwości.
Redukcja śladów łączenie
Poprawienie właściwości przepływowych
Produkcja części o wyjątkowo cienkich ściankach
Części odporne na rozciąganie i naprężanie
Możliwe jest osiągnięcie określonych optymalizacji produkcyjno-technicznych.
Krótsze czasy cykli
Mniejsze siły zwierania – wielkości maszyn
Redukcja czasów nagrzewania
Urządzenia pomiarowe
Systemy sprawdzania form
regulatory wody chłodzącej
urządzenia zapobiegające wyciekom
urządzenia do zmiany kierunku przepływu

VGT ATS Bezchemiczne uzdatnianie wody chłodzącej i grzewczej

Wykonawca: VGT Polska Sp. z o.o.

Dobór urządzeń, dostawa, montaż, szkolenie obsługi w zakresie bezchemicznych systemów uzdatniania wody procesowej chłodzącej i grzewczej. Urządzenia VGT ATS zabezpieczają systemy wody przed powstawaniem osadów kamienia kotłowego, korozji i biologii oraz oczyszczają ukłądy wody z już wcześniej powstałych osadów

Dotacje Czyste Powietrze

Wykonawca: HYDROMONTER Zakład Usługowo Handlowy Jan Szczepanik

Pomagamy naszym klientom w uzyskaniu dotacji na wymianę źródła ciepła, instalacji centralnego ogrzewania oraz termomodernizacji w ramach programu "Czyste Powietrze". Piszemy wnioski oraz robimy rozliczenia.

Certyfikaty energetyczne

Wykonawca: Świadectwa energetyczne Certop Piotr Czujak

Świadectwo energetyczne, nazywane także certyfikatem energetycznym lub świadectwem charakterystyki energetycznej, jest istotnym dokumentem służącym do oceny oraz promocji efektywności energetycznej budynków. Jego celem jest dostarczenie informacji dotyczących zużycia energii oraz prognozowanych kosztów eksploatacji danej nieruchomości.

Podajniki

Wykonawca: VGT Polska Sp. z o.o.

Podajniki zasilające są ważną częścią obiegu materiału w nowoczesnym zakładzie przetwórstwa tworzyw sztucznych. Do zasilania wtryskarek, maszyn do rozdmuchu lub wytłaczania jak również do instalacji suszenia, dozowania czy mieszania dysponujemy przenośnikami pneumatycznymi o mniejszych, średnich i dużych wydajnościach. Do zastosowania przy proszkach, przemiale czy granulacie.


Podajniki do systemów centralnych
Zbiornik ładujący próżniowy używany jest głównie we współpracy ze zbiornikiem głównym. W przypadku pracy w trybie "jeden do jednego", zbiornik ładujący posiada funkcję sygnału braku materiału, natomiast centralny zbiornik ładujący posiada funkcję kontroli odcięcia;
Urządzenia wykonane ze stali nierdzewnej, dla zapewnienia braku zanieczyszczenia surowców;
Wyposażone w filtr z drutu stalowego chroniący dmuchawę próżniową podczas zasysania materiałów;
Wlot zbiornika wyposażony jest w urządzenie zatrzymujące.

Podajniki z wbudowaną pompą Euro
Dzięki ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu oraz duchowi innowacji i dążenia do doskonałości, opracowujemy rozmaite, najwyższej jakości zbiorniki ładujące do transportu wszystkich rodzajów tworzyw sztucznych. Maksymalna wydajność transportowa tych maszyn wynosi do 2000 kg/godz. Wszystkie współpracują ze zbiornikiem ze stali nierdzewnej i wysokowydajną dmuchawą próżniową. Są one również wyposażone w przekaźnik przeciążenia silnika i alarm braku materiału. Nasze zbiorniki ładujące są lekkie i niezawodne, charakteryzując się jednocześnie doskonałą mocą ssania, łatwością instalacji i wygodną obsługą.Podajniki z oddzielną pompą do granulatów
Cechy:
Dzięki konstrukcji z niższym ssaniem, posiada przegrodę cyklonową i oddzielny kubeł na pył pod filtrem, pozwalając skutecznie zmniejszyć obciążenie filtra;
Oddzielny kubeł na pył ułatwia usuwanie pyłu;
Dzięki funkcji sterowania elektrycznego dwuelementowego zaworu proporcjonalnego można go bezpośrednio wyposażyć w dwuelementowy zawór proporcjonalny;
Zbiorniki ładujące o mocy powyżej 5 KM wyposażone są w zawór zwolnienia podciśnienia, który może skutecznie zwiększyć wydajność ssania;
Główne urządzenie wyposażone jest w kontrolki awarii i przeciążenia silnika, zdolne do szybkiego uruchomienia alarmu;
Centralny panel operacyjny może być używany do centralnego ustawiania parametrów ssania każdego stanowiska;
Jednostka główna wyposażona jest w alarm nadmiernego czasu ssania i przeciążenia wentylatora.


Zakres zastosowania:
Zapewniając wysokociśnieniową próżnię (podciśnienie), urządzenie używane jest głównie w centralnym systemie podawania lub w aplikacjach podawania dla pojedynczych maszyn. Możliwa jest realizacja uruchamiania wentylatora z poziomu centralnego stanowiska sterowania.
Istnieje także możliwość stosowania z różnymi typami zbiorników ładujących w zależności od potrzeb klienta, dla podawania i przenoszenia granulek i proszku;
Tryb zasysania systemu podawania może być wyposażony w zbiornik ładujący w celu utworzenia pętli podawania.

Usługi geodezyjne, biuro geodezji

Wykonawca: ASGEODETA Artur Sperber

Geodezja Stargard, geodeta Stargard, usługi geodezyjne Stargard
geodeta Pyrzyce, geodezja Pyrzyce, usługi geodezyjne Pyrzyce
geodeta Gryfino, geodezja Gryfino, usługi geodezyjne Gryfino
Podział nieruchomości, mapa do celów projektowych, pomiary geodezyjne, prawo geodezyjne,
Prace geodezyjne, precyzyjne pomiary geodezyjne,
Geodezyjna obsługa inwestycji
Pomiary sytuacyjne i wysokościowe
Mapa z projektem podziału nieruchomości
Rozgraniczenie działek
Wyznaczenie granic
Ustalenie przebiegu granic działek ewidencyjnych
Biuro geodezji
Usługi geodezyjne
Biuro usług geodezyjnych
Koszt geodety
Geodeta
Geodezja
Mapa do celów projektowych
Inwentaryzacja obiektów budowlanych
Tyczenie obiektów budowlanych
Podziały nieruchomości
Geodezyjna obsługa inwestycji
Wznowienie znaków granicznych
Porady prawne w zakresie Prawa Geodezyjnego
Inne prace geodezyjne

Projekt + montaż

Wykonawca: Artur Bal Meble

Szybkie prototypowanie

Wykonawca: LIMAK Sp. z o.o. Sp. k

Projekty 3D stanowią bazę do stworzenia najlepszych części do wózków dziecięcych. Modele 3D wykonujemy z łatwo obrabialnych żywic na drukarkach 3D z dokładnością warstw 16 lub 32 mikrony. Dokonujemy wyceny na podstawie potrzeb klienta.