Usługi budowlane i przemłowe - budowlańcy, szklarze, ślusarze, gazownicy i inne usługi przemysłowo-budowlane

W tym dziale znajdziesz firmy działające w zakresie "Budownictwo i przemysł". Wśród nich są przedsiębiorstwa, które wykonują usługi budowlane, szklarskie, ślusarskie, gazownicze, projektowo-geodezyjne, wentylacyjne, hydrauliczno-wodociągowe oraz chemiczne. Przejrzyj tę sekcję także wtedy, gdy szukasz kogoś kto założy Ci lub naprawi instalacje elektryczne. Poza tym znajdziesz tu podmioty, których obszarem działania jest budownictwo drogowe, przemysł metalurgiczny oraz maszyny i sprzęt budowlany.

Konserwacja przeglądy techniczne gaśnic legalizacja

Wykonawca: Inka Bhp Szkolenia okresowe wstępne bhp usługi bhp ppoż

Przeprowadzenie przeglądu technicznego urządzenia przez insp. ppoż polega na sprawdzeniu gaśnicy pod względem technicznym, ewentualnej naprawie o dopuszczeniu go jej użytku przez kolejny rok. Przegląd gaśnicy samochodowej, czy też innej nie jest drogi, ponieważ kosztuje w granicach do 10 złotych. Warto go zrobić, aby mieć pewność, że w przypadku jakiegokolwiek zagrożenia lub ewentualnego pożaru, będzie ona sprawa i gotowana do działania. Warto sprawdzić przy zakupie gaśnicy jej datę produkcji, bowiem często kupowane gaśnice „przeleżały” na magazynach kilka miesięcy i ich termin pierwszego przeglądu jest krótszy niż 1 rok.
Jeśli chodzi o gaśnice proszkowe w tym gaśnice samochodowe jesteśmy zobowiązani zgodnie z polskim prawem do wykonywania przeglądów technicznych zgodnie z zaleceniami producenta, nie rzadziej jednak niż raz w roku.

Po każdym przeglądzie technicznym gaśnica, która zostaje zakwalifikowana jako sprawna, zostaje oznaczona etykietą kontrolną określającą datę następnego przeglądu technicznego.

Co jeśli okres następnego przeglądu gaśnicy wynosi dwa lata od daty produkcji, która wybita jest na gaśnicy ? Zgodnie z § 3 ust. 2 i 3 rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z 7 czerwca 2010 r. w sprawie ochrony przeciwpożarowej budynków innych obiektów budowlanych i terenów (DzU nr 109, poz. 719) urządzenia przeciwpożarowe i gaśnice powinny być poddawane przeglądom technicznym i czynnościom konserwacyjnym zgodnie z zasadami określonymi w Polskich Normach dotyczących urządzeń przeciwpożarowych i gaśnic, w odnośnej dokumentacji technicznej oraz instrukcjach obsługi. Przeglądy te powinny być przeprowadzane w okresach i w sposób zgodny z instrukcją ustaloną przez producenta, nie rzadziej jednak niż raz w roku.

Cena: 100 zł

Kosztorysowanie robót budowlanych, kosztorysy dla banku,do ubezpieczeń

Wykonawca: Kosztorysowanie robót budowlanych

Specjalizujemy się w wykonaniu kosztorysów, przedmiarów, obmiarów, rozliczeń.
Powyższą ofertę kierujemy do:Firm wykonawczych, Inwestorów, Osób fizycznych, Innych podmiotów gospodarczych,np. Firm Ubezpieczeniowych, Sanatoriów Uzdrowiskowych, Ośrodków Wczasowych, Spółdzielni mieszkaniowych itp.
Realizacja pilnych zleceń, możliwy dojazd do klienta, usługi świadczę na terenie całego kraju.
28 lat doświadczenia w zakresie kosztorysowania.
Wykonujemy kosztorysy przy ubezpieczeniowych szkodach majątkowych, w zdarzeniach losowych (zalania, pożary, huragany itp.), weryfikacja kosztorysów firm ubezpieczeniowych. Ubiegasz się o odszkodowanie z tytułu szkody majątkowej lub nie zgadzasz się z kwotą, którą zaproponował ubezpieczyciel skontaktuj się z nami posiadamy wieloletnie doświadczanie przygotujmy kosztorys remontowy, który będzie podstawą do uzyskania wyższego odszkodowania.

Folia grzewcza na podczerwień

Wykonawca: 3MMedia

System grzewczy Red Snake to niezwykle cienka folia (0,45 mm), jej elementem grzejnym jest tkanina, która składa się z mieszaniny włókien węglowych z pastą karbonu. Folie Red Snake zapewniają niemal 100% sprawności i można je z powodzeniem montować tylko jako podstawowe źródło ogrzewania, również jako dogrzewanie punktowe (na fragmencie podłogi lub pod wykładziną czy dywanem). Montaż folii w 30 metrowym salonie zajmuje około 3h. Jest to dużo łatwiejsze i tańsze rozwiązanie niż w przypadku tradycyjnej „podłogówki”, które można stosować zarówno na etapie budowy jak i w istniejących budynkach.

Produkcja wiązek kablowych

Wykonawca: PHU ELMITECH

Nasza dotychczasowa produkcja zrealizowała blisko setkę różnych typów wiązek kablowych. Zdobyte doświadczenie i wiedza pozwalają na wykonywanie zleceń począwszy od doboru wymaganych materiałów, przez doradztwo, po pełną realizację oraz dostawę w wyznaczonym terminie. Dodatkowo, dział produkcyjny przygotowany jest do obróbki kabli pod zamówienia klienta oraz prefabrykację szaf sterowniczych.

Szpachlowanie natryskowe agregatem Graco

Wykonawca: F.P.U.H. ERGOPOL - Wykańczanie wnętrz

Zajmujemy się szpachlowaniem natryskowym agregatem Graco.
Do szpachlowania używamy gotowych mas polimerowych i akrylowych. Gładź szlifujemy bezpyłowo.
Ściany i sufity malujemy natryskowo, dzięki temu możemy zapewnić niższe ceny i krótszy czas realizacji.
Szczegóły oferty znajdą Państwo na naszej stronie internetowej

Nadzór

Wykonawca: Polski Rejestr Statków S.A.

Nadzór klasyfikacyjny prowadzony jest w oparciu o mające zastosowanie przepisy klasyfikacji i budowy PRS.

Przepisy klasyfikacji i budowy uwzględniają, w odniesieniu do konstrukcji i wyposażenia jednostek pływających, wymagania mających zastosowanie Konwencji w takim zakresie, jaki PRS uznaje za niezbędny dla nadania im klasy.

Dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez jednostki pływające i urządzenia chłodnicze wymagań przepisów klasyfikacji i budowy są:
-Świadectwo klasy lub tymczasowe świadectwo klasy,
-Świadectwo urządzeń maszynowych lub tymczasowe świadectwo urządzeń maszynowych,
-Świadectwo klasy urządzenia chłodniczego lub tymczasowe świadectwo klasy urządzenia chłodniczego.

Napędy BFT - montaż

Wykonawca: ASN Elektro

Jesteśmy certyfikowaną firmą monterską automatyki BFT. Współpracujemy z głównymi dystrybutorami marki BFT na Polskę dzięki czemu możemy dostarczyć państwu szeroką gamę produktów w krótkim czasie i atrakcyjnej cenie.
Posiadamy doświadczonych monterów, co zapewnia sprawne wykonanie zlecenia i bezawaryjną pracę urządzeń BFT.
Montujemy napędy, automatykę przy firmach, instytucjach, osiedlach i posesjach prywatnych.
Montujemy napędy do bram przesuwnych, skrzydłowych, garażowych, przemysłowych, szlabany oraz zapory. Cechą wyróżniającą automatykę BFT jest niezawodność, niemal nie odnotowujemy zgłoszeń reklamowych.
DEIMOS, ARES, ICARO, PHOBOS, KUSTOS,VIRGO, TIZIANO, MAXIMA, MICHELANGELO BT, GIOTTO BT

BEE-TON

Wykonawca: BEE-TON Zakład Usługowo-Handlowy

Jesteśmy małą firmą oferującą profesjonalne i kompleksowe usługi w wierceniu, kuciu i cięciu betonu na terenie całego kraju.

Schody wewnętrzne i zewnętrzne

Wykonawca: Jaskiniowiec

Schody kamienne - marmur, piaskowiec.
Szczegóły - http://jaskiniowiec.pl/schody#content

Zlewy kamienne z granitu lub marmuru

Wykonawca: Jaskiniowiec

Oferujemy zlewy kamienne z kamienia naturalnego wycinane pod dowolny wymiar w kwadracie lub prostokącie. Szczegóły - http://jaskiniowiec.pl/zlewy#content

Projekty domów jednorodzinnych

Wykonawca: Biuro Architektoniczne Warszawa Anza

Projekt budynków jednorodzinnych. Wycena w ciągu 24H.

Pomniki i nagrobki

Wykonawca: Jaskiniowiec

Wykonujemy pomniki i nagrobki z kamienia naturalnego - marmur i granit.
Szczegóły - http://jaskiniowiec.pl/pomniki-i-inne-prace

Zbiorniki do paliw

Wykonawca: BlueBerryOil Sp. z o.o. S.K.A.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, wprowadziliśmy do oferty zakup, wynajem lub leasing zbiorników na paliwa.

W ramach programu „Tankuj u siebie” oferujemy Państwu zbiorniki renomowanych marek tj.: SWIMER, FORTIS, KINGSPAN (od pojemności 125 litrów do 5.000 litrów), których jesteśmy regionalnym dystrybutorem.

Zbiorniki stanowią idealne wsparcie gospodarki paliwowej w każdej firmie lub gospodarstwie rolnym i w zależności od potrzeb, wyposażane są w systemy monitorowania dostaw i zużycia paliwa.
-
Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie: https://www.blueberryoil.com/.
-

Stacje paliw BlueBerry

Wykonawca: BlueBerryOil Sp. z o.o. S.K.A.

Nasza pierwsza stacja pod marką BlueBerry funkcjonuje od listopada 2018 roku, kiedy to nastąpił rebranding dawnej stacji paliw LOTOS w Opatówku przy ruchliwej drodze krajowej nr 12 (ul. Łódzka 66B).

Stacja posiada status Autoportu i koncentruje się na obsłudze ruchu lokalnego, ale głównie ciężkiego ruchu tranzytowego przemieszczającego się przez obszar Polski od granicy z Niemcami w Łęknicy do granicy z Ukrainą w Dorohusku-Berdyszczach.

Na naszych stacjach oprócz standardowej oferty, oferujemy również paliwa premium własnych marek handlowych tj.: diesel+, ON B0, ON arctic (do -32C) i benzyny, a także LPG oraz AdBlue, a także artykuły spożywcze i gastronomiczne (kawa, hot-dogi, hamburgery premium, kebaby Zahir kebab, obiady domowe) oleje, akcesoria do samochodów, ekogroszek.

Autport BlueBerry jest ostoją dla pojazdów osobowych, ale również dla nawet kilkudziesięciu TIR-ów. Na naszej stacji znajdziesz paliwa LOTOS: ONB0, ONB7, Pb95, Pb98 pod własną marką handlową: ON diesel+, ON arctic❅ oraz LPG i AdBlue, a w przyszłości również stanowisko do ładowania samochodów elektrycznych.

W naszej sieci funkcjonuje również program lojalnościowy blueberry club oraz karty flotowe blueberry business. O ich zaletach poczytać można na naszej stronie w zakładce „Stacje paliw” - https://www.blueberryoil.com/stacje-paliw/stacje-paliw-blueberry.

Dodatkowo naszym klientom oferujemy: caffe point, blueberry bistro, kantor wymiany walut, cash back (możliwość wypłaty gotówki), myjnię bezdotykową, kompresor, odkurzacz, prysznic, WC dla inwalidów, darmowe WiFi, a w przyszłości również: punkt Lotto i paczkomat InPost.
-
Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie: https://www.blueberryoil.com/.
-

Sprzedaż oleju opałowego LOTOS

Wykonawca: BlueBerryOil Sp. z o.o. S.K.A.

Wysokokaloryczny olej opałowy LOTOS RED o klarownej konsystencji, powstał w najlepszych laboratoriach na świecie z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć przemysłu naftowego.

Jego produkcja jest ściśle monitorowana na każdym etapie produkcji i dystrybucji. LOTOS RED spełnia wszystkie wymogi pieców najnowszych generacji, a optymalny proces jego spalania gwarantuje unikalna formuła. Połączenie wszystkich jego zalet przekłada się na dłuższą eksploatację i sprawność pieca.

Ponadto olej opałowy LOTOS RED spełnia wszystkie wymagania dot. zawartości siarki określone normami europejskimi, zalicza się do najwyższej III klasy bezpieczeństwa produktów naftowych, a także charakteryzuje się wysoką odpornością na działanie wody i utlenianie. Ma unikalne parametry w zakresie odporności na utlenianie, działania antykorozyjnego oraz utrzymywania czystości dysz, dzięki opracowanej przez renomowane światowe laboratoria formule, zawierającej unikalną kompozycję dodatków uszlachetniających. Nawet przy dłuższym przechowywaniu nie wytrącają się z niego komponenty, dlatego na dnie zbiornika i w instalacji pieca nie powstaje osad.

Oferowany przez nas olej jest całkowicie mieszalny ze wszystkimi markowymi olejami tego typu, które są zgodne z normą DIN 51603-1 i są dostępne na rynku polskim.

Olej opałowy LOTOS RED dostarczamy:

• odbiorcom indywidualnym
wykorzystującym go do ogrzewania budynków mieszkalnych,
• rolnikom
którzy wykorzystują olej opałowy w procesach produkcji rolno-spożywczej,
• przedsiębiorstwom
zużywającym olej w instalacjach grzewczych i produkcyjnych.

Zamówienia przyjmujemy całorocznie, a dostawy realizujemy własnym transportem w mniej niż 24 godziny.
-
Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie: https://www.blueberryoil.com/.
-