Instalacje elektryczne - alarmy, czujniki oraz pomiary elektryczne, audyty i świadectwa energetyczne

Będąc posiadaczem nieruchomości lub osobą władającą lokalem bądź budynkiem na pewno potrzebujesz firm wykonujących i konserwujących instalacje elektryczne. Chcąc zabezpieczyć nieruchomość przed pożarem lub włamaniem, poszukaj kogoś kto zakłada instalacje alarmowe. Często zainwestowanie niewielkiej kwoty w zabezpieczenie nieruchomości uchroni Cię przed dotkliwymi stratami. Znajdziesz tu również podmioty uprawnione do wykonywania innych istotnych usług z tego zakresu, takich jak pomiary elektryczne oraz audyty i świadectwa energetyczne.

Automatyka budynkowa

Wykonawca: ISEN Maciej Nasieniewski

Zaprojektujemy i wykonamy w Twoim domu instalację inteligentnego domu opartą o system Fibaro. Co ważne, możliwe jest to także na już istniejącej instalacji elektrycznej. Więcej o samym systemie i jego możliwościach na stronie producenta www.fibaro.com

Projekty instalacji elektrycznych

Wykonawca: PPU ETA s.c.

PPU ETA s.c.
- Przeciski.
- Sieci i przyłącza wodne i kanalizacyjne.
- Projektowanie i wykonawstwo - sieci elektryczne i elektroenergetyczne. Wykonujemy dokumentacje projektowe sieci elektroenergetycznych średniego i niskiego napięcia, projekty usuwania kolizji elektroenergetycznych. Wykonujemy budowy sieci elektroenergetycznych niskiego napięcia i przyłączy. Wykonujemy przeciski pod arteriami komunikacyjnymi. Wykonujemy sieci i przyłącza wodne i kanalizacyjne. Wykonujemy pomiary instalacji elektrycznych. Zapraszamy do współpracy.

Montaż instalacji elektrycznych

Wykonawca: JAROCOMPLEX - Remonty i Wykończenia Wnętrz

Prowadzimy kompleksowy montaż instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych.
Zajmujemy się modernizacją, naprawą oraz przeglądami istniejących instalacji. Szeroki zakres usług wykonujemy z należytą starannością i dokładnością przez wykwalifikowaną kadrę z niezbędnymi uprawnieniami. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Systemy alarmowe

Wykonawca: ADVAR

Wykonujemy instalacje związane z zabezpieczaniem technicznym obiektów. W ofercie posiadamy systemy alarmowe marki Jablotron, Satel, Genevo. Proponujemy przewodowe i bezprzewodowe, z GPRS.

Instalacje oświetleniowe

Wykonawca: ADVAR

Wykonujemy instalacje elektryczne, oświetleniowe domów i mieszkań. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami!

Oświetlenie zewnętrzne

Wykonawca: ADVAR

Firma ADVAR SMART HOME wykonuje instalacje oświetleniowe. Proponujemy iluminacje budynków, terenów zewnętrznych, ogrodów, basenów, kaskad wodnych. Oferujemy rozwiązania takich firm jak: BEGA, SIMES, DELTA LIGHT, DISANO, ARES, LINEA LIGHT, GHIDINI, TARGETTI, KLUS DESIGN, SPOTLINE, SELIGER. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami.

Instalacje inteligentny dom

Wykonawca: ADVAR

Wykonujemy instalacje "Inteligentny Dom". Nasza oferta obejmuje m.in. systemy: Loxone Smart Home, Grenton, KNX Gira, Jung, Hager, ABB.

Instalacje teletechniczne

Wykonawca: Zakład Usługowy "Elektroinstal" Marian Przybylski

Firma Elektroinstal wykonuje instalacje teletechniczne w nowych budynkach oraz modernizujemy sieci teletechniczne w budynkach istniejących. Nasza oferta obejmuje m.in.:

  • sieci komputerowe LAN, WAN,
  • instalacje telefoniczne,
  • system sygnalizacji włamania i napadu SSWiN,
  • system sygnalizacji pożaru SSP,
  • rejestracja czasu pracy RCP,
  • kontrola dostępu KD,
  • telewizja przemysłowa CCTV,
  • instalacje domofonowe i video-domofonowe.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Wykonujemy instalacje m.in. w: budynkach użyteczności publicznej, osiedlach mieszkaniowych, obiektach sportowych, obiektach przemysłowych, hotelach i innych. Zapraszamy do współpracy!

Instalacje odgromowe budynków

Wykonawca: Zakład Usługowy "Elektroinstal" Marian Przybylski

Wykonujemy instalacje odgromowe budynków. Zadaniem instalacji odgromowej jest ochrona obiektu przed zagrożeniami, powstałymi na skutek wyładowań piorunowych lub przepięć w instalacji elektrycznej. Montaż instalacji odgromowej warto powierzyć specjalistom, którzy znają zasady działania m.in. automatyki przemysłowej, systemów przeciwpożarowych, czy sieci komputerowych, a tym samym całościowo postrzegają ochronę odgromową. Zapraszamy do współpracy!

Instalacje inteligentny dom

Wykonawca: Zakład Usługowy "Elektroinstal" Marian Przybylski

Nasza oferta obejmuje instalacje inteligentne (inteligentny dom). Tworzymy projekty inteligentnych budynków i mieszkań, tzn. automatyki domowej. Zapraszamy do współpracy!

Prefabrykacja szaf sterowniczych

Wykonawca: DSF Inwestycje

W ramach usług zajmujemy się prefabrykacją szaf sterowniczych. Szafa sterownicza składa się m.in. z układów sterujących, pomiarowych, zabezpieczających, regulacyjnych, zasilających oraz sygnalizacyjnych. Wykonujemy trwałe i bezawaryjne szafy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą!

Serwis rozdzielnic elektrycznych

Wykonawca: DSF Inwestycje

Firma DSF Inwestycje zapewnia wsparcie techniczne na każdym etapie realizacji projektu. Proponujemy także pomoc przy uruchomieniach. Wykonujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny rozdzielnic.

Montaż rozdzielnic elektrycznych

Wykonawca: DSF Inwestycje

Zajmujemy się montażem rozdzielnic elektrycznych. W ramach usług wykonujemy: prefabrykację szaf sterowniczych oraz rozdzielnic elektrycznych, obróbkę miedzi. Zapewniamy montaż rozdzielnic na obiekcie.

Instalacje Elektryczne

Wykonawca: ARTEL Artur Ratajczyk

Budujesz dom lub remontujesz mieszkanie? Chcesz urządzić lokal użytkowy lub biuro? W każdym z tych miejsc potrzebne będą instalacje elektryczne. To dzięki nim będziesz mógł bezpiecznie i komfortowo korzystać ze wszystkich urządzeń zasilanych prądem. Właściwie wykonane instalacje elektryczne to gwarancja bezpieczeństwa dla Ciebie, Twojej rodziny, pracowników lub klientów. Projektując i wykonując instalację elektryczną, dobrze jest korzystać z usług doświadczonego wykonawcy. Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w montażu instalacji elektrycznych, gwarantując najwyższą jakość prac oraz konkurencyjne ceny. Posiadamy niezbędne kwalifikacje, dzięki którym możemy zajmować się instalacjami każdego typu i w każdych rodzajach obiektów. Korzystanie z naszych usług to pewność, że instalacja będzie działać jak należy, bez jakichkolwiek problemów i nie stwarzając zagrożenia dla użytkowników. Wykonujemy instalacje elektryczne niskiego, napięcia zarówno w budynkach mieszkalnych, komercyjnych, jak i dużych obiektach przemysłowych oraz użytku publicznego.

System rozpoznawania tablic rejestracyjnych

Wykonawca: BELL F.H.U. Ryszard Rell

W ofercie posiadamy system rozpoznawania tablic rejestracyjnych oraz monitoring wizyjny. Wykonaliśmy zlecenia m.in dla: Fiege SSE Łozienica, Panattoni Europe,