Instalacje elektryczne - alarmy, czujniki oraz pomiary elektryczne, audyty i świadectwa energetyczne

Będąc posiadaczem nieruchomości lub osobą władającą lokalem bądź budynkiem na pewno potrzebujesz firm wykonujących i konserwujących instalacje elektryczne. Chcąc zabezpieczyć nieruchomość przed pożarem lub włamaniem, poszukaj kogoś kto zakłada instalacje alarmowe. Często zainwestowanie niewielkiej kwoty w zabezpieczenie nieruchomości uchroni Cię przed dotkliwymi stratami. Znajdziesz tu również podmioty uprawnione do wykonywania innych istotnych usług z tego zakresu, takich jak pomiary elektryczne oraz audyty i świadectwa energetyczne.

Prefabrykacja urządzeń elektrycznych

Wykonawca: ZPUE PREFEL inż. Karol Gaszek

W ramach usług zajmujemy się prefabrykacją urządzeń elektrycznych. Produkujemy:

 • rozdzielnice niskiego napięcia dla budownictwa mieszkalnego i obiektów przemysłowych,
 • rozdzielnice niskiego napięcia dla stacji transformatorowych,
 • szafy sterownicze
 • baterie kondensatorów do kompensacji mocy biernej
 • szafy rozdzielcze niskiego napięcia dla budownictwa mieszkalnego oraz dla potrzeb przemysłowych
 • szafy rozdzielcze niskiego napięcia dla stacji transformatorowych
 • szafy sterownicze oświetlenia ulicznego
 • szafy sterownicze dla sterowania procesami technologicznymi oczyszczalni ścieków
 • rozdzielnice średniego napięcia do 20kV
 • osprzęt odgromowy - złącza kablowe
 • szafki budowlane (25A-250A)
 • szafki licznikowe dla budownictwa mieszkaniowego
 • tablice licznikowe piętrowe dla budownictwa wielorodzinnego piętrowego (np.: ZLP-3/C) - skrzynki rozdzielcze w wykonaniu Ex.
Urządzenia elektroenergetyczne wykonywane są wg dokumentacji dostarczonych przez zamawiającego, lub wg dokumentacji i projektów opracowanych przez naszą firmę. Prowadzimy także sprzedaż hurtową materiałów elektrotechnicznych.

Prefabrykacja urządzeń elektrycznych

Elektryk 24

Wykonawca: AMJ INSTALL inż. Adrian Olszewski

Zdając sobie sprawę z zagrożeń jakie stwarza niesprawna instalacja elektryczna, jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny, 7 dni w tygodniu.

Pomiary elektryczne

Wykonawca: AMJ INSTALL inż. Adrian Olszewski

Pomiary okresowe wykonuje się m.in aby sprawdzić stan przewodów elektrycznych w instalacji oraz sprawność zabezpieczeń takich jak np. wyłączniki różnicowo-prądowe.

Pomiary odbiorcze wykonywane są w celu stwierdzenia czy instalacja w domu bądź mieszkaniu wykonana została prawidłowo a zabezpieczenia zapewnią szybkie wyłączenie obwodów. Podczas tego rodzaju pomiarów sprawdzane są również połączenia wyrównawcze, rezystancja uziemienia, rezystancja izolacji kabli oraz przewodów.

Montaż monitoringu

Wykonawca: EL-TECH Marcin Krześniewski

Oferujemy montaż monitoringu na terenie całego województwa Łódzkiego. Montujemy kamery i rejestratory obrazu analogowego oraz IP.

Montaż monitoringu

Montaż instalacji elektrycznych

Wykonawca: EL-TECH Marcin Krześniewski

Oferujemy montaż instalacji elektrycznych w budynkach. Wykonywane przez nas instalacje są zgodne z normami oraz przepisami.

Montaż instalacji elektrycznych

Pomiary elektryczne

Wykonawca: PROFEX Usługi Elektryczne Marek Łosko

Wykonujemy pomiary elektryczne odbiorcze i okresowe. Nasza oferta obejmuje:
- pomiar rezystancji izolacji obwodu 1-fazowego 10 zł
- pomiar rezystancji izolacji obwodu 3-fazowego 20 zł
- pomiar wyłącznika różnicowo-prądowego 15 zł
- pomiar impedancji pętli zwarcia 7 zł
- pomiar rezystancji uziemień ochronnych 40 zł
- pomiar rezystancji uziemień odgromowych od 40zł/szt do 100 zł/szt w zależności o miejsca i stopnia trudności pomiaru.

Pomiary elektryczne

Kompleksowa usługa projektowania, wykonawstwa, serwisu

Wykonawca: SEGREENEX Sebastian Krawczyk

Zajmujemy się kompleksowym wykonawstwem instalacji elektrycznych i niskoprądowych w tym systemów automatyki i BMS w budynkach biurowych, użyteczności publicznej (hotele, galerie/ centra handlowe) oraz obiektach przemysłowych.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i gwarantujemy wsparcie techniczne 24h/7.


Świadczymy wiele usług w zakresie montażu, instalacji, uruchomień, serwisu oraz konserwacji systemów AKPiA, BMS, LoV oraz urządzeń HVAC&R.


Firma oferuje usługi na doskonałym poziomie jakości, wykonane w terminie, a także atrakcyjne ceny wykonywanych prac.


Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, kontaktu i współpracy.

Kompleksowa usługa projektowania, wykonawstwa, serwisu

Kamery przemysłowe monitoring

Wykonawca: P.H.U. MEGA-OM

Zajmujemy się automatyką budynkową. Nasza oferta obejmuje kamery przemysłowe monitoring. Wykonujemy także systemy domofonowe, SSWIN, systemy sygn. pożaru, interkomy. Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych, firmy oraz instytucje publiczne i wspólnoty mieszkaniowe z Kalisza i okolic.

Kamery przemysłowe monitoring

Pomiary elektryczne

Wykonawca: P.H.U. MEGA-OM

Firma MEGA-OM wykonuje pomiary elektryczne miernikami firmy SONEL. Nasza oferta obejmuje pomiary: impedancji pętli zwarcia, wyłączników różnicowo-prądowych, rezystancji izolacji kabli i przewodów, ciągłości połączeń wyrównawczych, czy też instalacji odgromowej. Zajmujemy się także badaniem ochrony przed porażeniem przez samoczynne wyłączenie oraz sprawdzamy działanie wyłącznika p.poż. Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych, firmy oraz instytucje publiczne i wspólnoty mieszkaniowe z Kalisza i okolic.

Pomiary elektryczne

Pogotowie elektryczne

Wykonawca: P.H.U. MEGA-OM

​Firma MEGA-OM wykonuje naprawy awarii elektrycznych w atrakcyjnych cenach. Zapewniamy 24 godzinny serwis elektryczny. Nasza oferta obejmuje usuwanie drobnych awarii elektrycznych oraz kompleksowy montaż, remonty i modernizacje instalacji elektrycznych. Działamy na terenie Kalisza i okolic. Nasi elektrycy dotrą na miejsce awarii w możliwie najkrótszym czasie.

Pogotowie elektryczne

Usuwanie awarii elektrycznej

Wykonawca: Elektryk Andrzej Przywara

Usuwanie awarii elektrycznych powstałych w wyniku przerwy, zwarcia, przegrzania instalacji.

Usuwanie awarii elektrycznej

Systemy monitoringowe

Wykonawca: INFORCAM Tomasz Gawrych

Zajmujemy się instalacją systemów monitoringu wizyjnego w domach, firmach, sklepach, szpitalach, centrach handlowych itp. Szukasz profesjonalnego systemu telewizji przemysłowej? Dobrze trafiłeś! Skontaktuj się z nami, a zajmiemy się przygotowaniem dla Ciebie instalacji od A do Z. Urządzenia zostaną dobrane odpowiednio do obiektu, a Ty będziesz mieć dostęp do obrazu przez internet – przez całą dobę!

System monitoringu wizyjnego jest dziś nieodzownym elementem zabezpieczenia firm, centrów handlowych, ale też szpitali, małych sklepów czy domów jednorodzinnych.

Telewizja przemysłowa nie tylko zwiększa bezpieczeństwo, ale też pozwala na lepszą organizację pracy, daje poczucie komfortu oraz pozwala zaoszczędzić pieniądze.

Monitoring wizyjny nie ma przed nami tajemnic – montaż kamer CCTV to nasza specjalność, poparta dogłębną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Instalujemy wszystkie kamery IP, kamery przemysłowe AHD, PAL, HD-CVI, HD-SDI i HD-TVI.

Nasze usługi dopasowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta. Urządzenia wchodzące w skład zestawu monitoringu dobierane są do konkretnego obiektu, po wcześniejszych konsultacjach z doradcami, którzy szybko i sprawnie wycenią rozwiązanie najodpowiedniejsze dla Klienta.

Nie zwlekaj, umów się z nami na montaż systemu monitoringu i już chwilę później ciesz się dostępem do monitoringu przez Internet całodobowo!

Montaż instalacji elektrycznych

Wykonawca: Przedsiębiorstwo Technologii Komputerowych ZINET Paweł Zimkowski

PTK ZINET wykonuje systemy elektryczne i zasilające. Nasza oferta obejmuje elektroinstalacje wraz z osprzętem oraz systemy zasilania awaryjnego - UPS.

Montaż instalacji elektrycznych

Inteligentny dom

Wykonawca: Domatic Jakub Kazibudzki

Projektowanie i montaż instalacji automatyki domowej, przewodowych lub bezprzewodowych. Jesteśmy certyfikowanym instalatorem Fibaro.

Inteligentny dom

Słowo kluczowe do google

Wykonawca: Ber & Architekt

opis 50 znaków

słowo kluczowe do google