Instalacje elektryczne - alarmy, czujniki oraz pomiary elektryczne, audyty i świadectwa energetyczne

Będąc posiadaczem nieruchomości lub osobą władającą lokalem bądź budynkiem na pewno potrzebujesz firm wykonujących i konserwujących instalacje elektryczne. Chcąc zabezpieczyć nieruchomość przed pożarem lub włamaniem, poszukaj kogoś kto zakłada instalacje alarmowe. Często zainwestowanie niewielkiej kwoty w zabezpieczenie nieruchomości uchroni Cię przed dotkliwymi stratami. Znajdziesz tu również podmioty uprawnione do wykonywania innych istotnych usług z tego zakresu, takich jak pomiary elektryczne oraz audyty i świadectwa energetyczne.

Montaż montoringu

Wykonawca: REX-MAR Marcin Głowacki

Nasza oferta obejmuje systemy alarmowe i monitoring wizyjny. Wykonujemy montaż kamer przemysłowych z podglądem przez internet. Działamy na terenie Piotrkowa Trybunalskiego i okolic (do 50 km). Zapraszamy do współpracy!

Montaż montoringu

Sprzedaż i serwis monitoringu

Wykonawca: Stalwag Henryk Bołdys - Serwis Wag, Kas Fiskalnych

Sprzedaż i serwis monitoringu.
OFERUJEMY SPRZĘT DOBREJ KLASY Z GWARANCJĄ

Sprzedaż i naprawa kas

Wykonawca: Stalwag Henryk Bołdys - Serwis Wag, Kas Fiskalnych

Sprzedaż i naprawa kas fiskalnych
Sprzedajemy i serwisujemy kasy firmy SHARP,ELCOM
PROGRAMUJEMY
SZKOLIMY

Naprawa,Legalizacja,sprzedaż wag

Wykonawca: Stalwag Henryk Bołdys - Serwis Wag, Kas Fiskalnych

Naprawa,legalizacja,sprzedaż,wag.Serwisujemy wagi wszystkich typów.
Wagi służące do handlu muszą być legalizowane
Proponujemy wzorcowanie dla wag służących do rozliczeń wewnętrznych w cyklach produkcji i magazynowania.
Serwis kas fiskalnych

Monitoring

Wykonawca: Elektro-System

Jakiego sprzętu używamy?
Używamy osprzętu renomowanych firm Dahua, BCS które od lat dostępne są na Polskim rynku i cieszą się bardzo dużą popularnością. Nasze systemy oferują obraz Full HD oraz są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne, a dzięki oprogramowaniu w języku polskim, poradnikom, oraz wsparciu z naszej strony, są bardzo przyjazne pod kątem obsługi przez klienta.

Koszty
Ze względu na stosowanie markowego osprzętu, wysokie klasy materiałów, oraz estetyką wykonania nasze ceny mogę być wyższe niż u konkurencji, która stosuję sprzęt gorszej jakości znacznie odbiegający od naszych standardów m.in. zwykłe dyski komputerowe, plastikowe kamery, wolne rejestratory, kiepskie oprogramowanie i wsparcie techniczne w połączeniu z niewiadomą jakością wykonania.

Co obejmuje nasza oferta?

Nasza oferta na systemy monitoring obejmuję prace począwszy od spotkania się z klientem w miejscu montażu, w celu uzgodnienia założeń jakie ma spełniać system aż po załatwienie potrzebnego osprzętu, jego późniejszy montaż, konfiguracje, na szkoleniu i 2-letnim bezpłatnym serwisie kończąc.

Dostępne kamery i urządzenia
Na tę chwilę prym wiodą kamery Full HD w technologii HDCVI, AHD oraz kamery sieciowe IP o stałym lub regulowanym kącie. Wszystko oparte o rejestratory od 4 do 64 kanałów na poszczególne kamery, uzbrojone w specjalne łożyskowane dyski w pojemności od 1TB do 10TB w zależności od modelu rejestratora, zamknięte w hermetycznej skrzynce lub szafie rack.

Z racji tego że lubimy wyzwania podejmiemy się także montażu i konfiguracji innego osprzętu kupionego przez klienta.

Monitoring

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Wykonawca: "ELEKTROINSTAL" - P.H.U. Jan Bagiński

Wykonawstwo:
- oświetlenia ulic i placów,
- linii kablowych 0,4 kV i 15 kV,
- linii napowietrznych,
- montażu złączy i węzłów kablowych, stacji transformatorowych,
- instalacji wewnętrznych w obiektach przemysłowych (np. hale produkcyjne, biurowce) oraz budynkach mieszkalnych,
- przyłączy domowych,
- pomiarów elektrycznych.

Oświetlenie sklepów

Wykonawca: Oświetlenie i automatyka COMECH

Firma Comech wykonuje projekty i oświetla sklepy i salony sprzedaży różnych asortymentów. Oświetlenie sklepów jest ważnym czynnikiem mającym wpływ na sam fakt sprzedaży zachodzącej w danym lokalu. Prawidłowe oświetlenie nie tylko przyciąga wzrok klienta i koncentruje go na przedmiocie sprzedaży ale również buduje atmosferę i poczucie bezpieczeństwa. Z drugiej strony zapewnia komfort pracy personelu zwiększając jego motywację i koncentrację. Projektowanie oświetlenia powinno uwzględniać takie czynniki jak: branżę projektowanego sklepu, technologię opraw i źródeł światła, systemy sterowania, wpływ światła dziennego, parametry światła sztucznego (natężenie, barwa światła itp.).

Oświetlenie sklepów

Monitoring CCTV

Wykonawca: Oświetlenie i automatyka COMECH

Wykonujemy instalacje teletechniczne. Proponujemy systemy sygnalizacji włamania i napadu SSWiN, systemy telewizji przemysłowej CCTV, systemy kontroli dostępu KD i rejestracji czasu pracy RP oraz sieci komputerowe. Polecamy także inteligentne instalacje KNX.

Monitoring CCTV

Montaż i modernizacje instalacji elektrycznych

Wykonawca: Elektro-Zone Dawid Borek

Zakładamy instalacje w nowo wybudowanych obiektach, jak i modernizujemy starsze instalacje elektryczne, przystosowując je do dzisiejszych standardów technologicznych, jak i zabezpieczeń

Montaż anten naziemnych

Wykonawca: Antenymontaz.pl

Zajmujemy się montażem anten telewizji naziemnej oraz satelitarnej.
Montujemy anteny klientów lub możemy przywieźć odpowiednią antenę i zamontować.
Montaż na dachu, balkonie czy ścianie.

Montaże wykonujemy na terenie Bytomia, Piekar Śląskich, Tarnowskich Gór, Świerklańca, Chorzowa, Radzionkowa, Bobrownik i okolic. W przypadku dużych instalacji jesteśmy w stanie dojechać do odległych miejscowości.

Montaż anten naziemnych

Ustawienie anten

Wykonawca: Antenymontaz.pl

Ustawienie anten naziemnych oraz satelitarnych, ustawiamy anteny nowe oraz anteny wiszące już, które mają problem z odbiorem.

Usługi wykonujemy na terenie Tarnowskich Gór, Piekar Śląskich, Bytomia, Świerklańca, Radzionkowa,Chorzowa, Bobrownik i okolic. W przypadku dużych instalacji jesteśmy w stanie dojechać do odległych miejscowości.

Ustawienie anten

Montaż anten

Wykonawca: Antenymontaz.pl

Zajmujemy się montażem anten satelitarnych DVB-S, DVB-S2 oraz naziemnych DVB-T, DVB-T2, usługi wykonujemy zarówno dla osób indywidualnych (w blokach i domach prywatnych) ale także dla firm (spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych).

Usługi świadczymy na terenie Piekar Śląskich, Radzionkowa, Bytomia, Tarnowskich Gór, Świerklańca, Bobrownik, Chorzowa i okolic. W przypadku dużych instalacji jesteśmy w stanie dojechać do odległych miejscowości.

Montaż anten

Ustawianie anten satelitarnych

Wykonawca: Antenymontaz.pl

Zajmujemy się ustawianiem anten satelitarnych, nowych ale także anten, które zgubiły sygnał lub przestawiły się np. w skutek wiatru itp.

Usługi świadczymy na terenie Piekar Śląskich, Bytomia, Tarnowskich Gór, Świerklańca, Radzionkowa, Bobrownik, Chorzowa i okolic. W przypadku dużych instalacji jesteśmy w stanie dojechać do odległych miejscowości.

Ustawianie anten satelitarnych

Montaż anten satelitarnych

Wykonawca: Antenymontaz.pl

Montaż anten sateliarnych
Świadczymy usługi w zakresie montażu anten satelitarnych.
Tanio - szybko - solidnie

Montaż anten wszystkich platform typu polsat, NC+ itp.
Posiadamy sklep w związku z tym nie muszą państwo mieć swojego sprzętu, wszystko możemy przywieźć i zamontować.

Usługi świadczymy na terenie Piekar Śląskich, Bytomia, Tarnowskich Gór, Świerklańca, Radzionkowa, Bobrownik, Chorzowa i okolic. W przypadku dużych instalacji jesteśmy w stanie dojechać do odległych miejscowości.

Montaż anten satelitarnych

Stacje do paletyzacji

Wykonawca: Biuro Inżynierskie IEC Sp. z o. o.

Biuro Inżynierskie IEC sp. z o. o. specjalizuje się w robotach współpracujących do paletyzacji.
Stacja do paletyzacji jest bardzo uniwersalna i umożliwia układanie opakowań o wadze do 6kg.
Stacja do paletyzacji nie posiada osłon dzięki czemu nie zajmuje dużo miejsca.

Stacje do paletyzacji