Instalacje elektryczne - alarmy, czujniki oraz pomiary elektryczne, audyty i świadectwa energetyczne

Będąc posiadaczem nieruchomości lub osobą władającą lokalem bądź budynkiem na pewno potrzebujesz firm wykonujących i konserwujących instalacje elektryczne. Chcąc zabezpieczyć nieruchomość przed pożarem lub włamaniem, poszukaj kogoś kto zakłada instalacje alarmowe. Często zainwestowanie niewielkiej kwoty w zabezpieczenie nieruchomości uchroni Cię przed dotkliwymi stratami. Znajdziesz tu również podmioty uprawnione do wykonywania innych istotnych usług z tego zakresu, takich jak pomiary elektryczne oraz audyty i świadectwa energetyczne.

Systemy monitoringowe

Wykonawca: INFORCAM Tomasz Gawrych

Zajmujemy się instalacją systemów monitoringu wizyjnego w domach, firmach, sklepach, szpitalach, centrach handlowych itp. Szukasz profesjonalnego systemu telewizji przemysłowej? Dobrze trafiłeś! Skontaktuj się z nami, a zajmiemy się przygotowaniem dla Ciebie instalacji od A do Z. Urządzenia zostaną dobrane odpowiednio do obiektu, a Ty będziesz mieć dostęp do obrazu przez internet – przez całą dobę!

System monitoringu wizyjnego jest dziś nieodzownym elementem zabezpieczenia firm, centrów handlowych, ale też szpitali, małych sklepów czy domów jednorodzinnych.

Telewizja przemysłowa nie tylko zwiększa bezpieczeństwo, ale też pozwala na lepszą organizację pracy, daje poczucie komfortu oraz pozwala zaoszczędzić pieniądze.

Monitoring wizyjny nie ma przed nami tajemnic – montaż kamer CCTV to nasza specjalność, poparta dogłębną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Instalujemy wszystkie kamery IP, kamery przemysłowe AHD, PAL, HD-CVI, HD-SDI i HD-TVI.

Nasze usługi dopasowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta. Urządzenia wchodzące w skład zestawu monitoringu dobierane są do konkretnego obiektu, po wcześniejszych konsultacjach z doradcami, którzy szybko i sprawnie wycenią rozwiązanie najodpowiedniejsze dla Klienta.

Nie zwlekaj, umów się z nami na montaż systemu monitoringu i już chwilę później ciesz się dostępem do monitoringu przez Internet całodobowo!

Montaż instalacji elektrycznych

Wykonawca: Przedsiębiorstwo Technologii Komputerowych ZINET Paweł Zimkowski

PTK ZINET wykonuje systemy elektryczne i zasilające. Nasza oferta obejmuje elektroinstalacje wraz z osprzętem oraz systemy zasilania awaryjnego - UPS.

Montaż instalacji elektrycznych

Inteligentny dom

Wykonawca: Domatic Jakub Kazibudzki

Projektowanie i montaż instalacji automatyki domowej, przewodowych lub bezprzewodowych. Jesteśmy certyfikowanym instalatorem Fibaro.

Inteligentny dom

Słowo kluczowe do google

Wykonawca: Ber & Architekt

opis 50 znaków

słowo kluczowe do google

Elektryk elektroawaria elektroinstalacja Pomiary

Wykonawca: Firma Elektroinstalacyjna Jacek Dziedzic

Elektroinstalacje
Elektro awarie
Pogotowie Elektryczne 24h
Pomiary Elektryczne

Instalacje elektryczne

Wykonawca: ASN Elektro

W zakresie naszych usług mieści się budowa tras kablowych, układanie kabli, montaż rozdzielnic elektrycznych, podłączanie maszyn i urządzeń elektrycznych.

Wykonujemy przeglądy (pomiary) instalacji elektrycznych zgodnie z wymogami polskiego prawa oraz pomiary natężenia oświetlenia w tym awaryjnego.

Obszarem naszych działań są zakłady przemysłowe i usługowe, budynki użyteczności publicznej, budynki zamieszkania wspólnotowego oraz domy jednorodzinne

Instalacje elektryczne

Montaż montoringu

Wykonawca: REX-MAR Marcin Głowacki

Nasza oferta obejmuje systemy alarmowe i monitoring wizyjny. Wykonujemy montaż kamer przemysłowych z podglądem przez internet. Działamy na terenie Piotrkowa Trybunalskiego i okolic (do 50 km). Zapraszamy do współpracy!

Montaż montoringu

Sprzedaż i serwis monitoringu

Wykonawca: Stalwag Henryk Bołdys - Serwis Wag, Kas Fiskalnych

Sprzedaż i serwis monitoringu.
OFERUJEMY SPRZĘT DOBREJ KLASY Z GWARANCJĄ

Sprzedaż i naprawa kas

Wykonawca: Stalwag Henryk Bołdys - Serwis Wag, Kas Fiskalnych

Sprzedaż i naprawa kas fiskalnych
Sprzedajemy i serwisujemy kasy firmy SHARP,ELCOM
PROGRAMUJEMY
SZKOLIMY

Naprawa,Legalizacja,sprzedaż wag

Wykonawca: Stalwag Henryk Bołdys - Serwis Wag, Kas Fiskalnych

Naprawa,legalizacja,sprzedaż,wag.Serwisujemy wagi wszystkich typów.
Wagi służące do handlu muszą być legalizowane
Proponujemy wzorcowanie dla wag służących do rozliczeń wewnętrznych w cyklach produkcji i magazynowania.
Serwis kas fiskalnych

Monitoring

Wykonawca: Elektro-System

Jakiego sprzętu używamy?
Używamy osprzętu renomowanych firm Dahua, BCS które od lat dostępne są na Polskim rynku i cieszą się bardzo dużą popularnością. Nasze systemy oferują obraz Full HD oraz są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne, a dzięki oprogramowaniu w języku polskim, poradnikom, oraz wsparciu z naszej strony, są bardzo przyjazne pod kątem obsługi przez klienta.

Koszty
Ze względu na stosowanie markowego osprzętu, wysokie klasy materiałów, oraz estetyką wykonania nasze ceny mogę być wyższe niż u konkurencji, która stosuję sprzęt gorszej jakości znacznie odbiegający od naszych standardów m.in. zwykłe dyski komputerowe, plastikowe kamery, wolne rejestratory, kiepskie oprogramowanie i wsparcie techniczne w połączeniu z niewiadomą jakością wykonania.

Co obejmuje nasza oferta?

Nasza oferta na systemy monitoring obejmuję prace począwszy od spotkania się z klientem w miejscu montażu, w celu uzgodnienia założeń jakie ma spełniać system aż po załatwienie potrzebnego osprzętu, jego późniejszy montaż, konfiguracje, na szkoleniu i 2-letnim bezpłatnym serwisie kończąc.

Dostępne kamery i urządzenia
Na tę chwilę prym wiodą kamery Full HD w technologii HDCVI, AHD oraz kamery sieciowe IP o stałym lub regulowanym kącie. Wszystko oparte o rejestratory od 4 do 64 kanałów na poszczególne kamery, uzbrojone w specjalne łożyskowane dyski w pojemności od 1TB do 10TB w zależności od modelu rejestratora, zamknięte w hermetycznej skrzynce lub szafie rack.

Z racji tego że lubimy wyzwania podejmiemy się także montażu i konfiguracji innego osprzętu kupionego przez klienta.

Monitoring

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Wykonawca: "ELEKTROINSTAL" - P.H.U. Jan Bagiński

Wykonawstwo:
- oświetlenia ulic i placów,
- linii kablowych 0,4 kV i 15 kV,
- linii napowietrznych,
- montażu złączy i węzłów kablowych, stacji transformatorowych,
- instalacji wewnętrznych w obiektach przemysłowych (np. hale produkcyjne, biurowce) oraz budynkach mieszkalnych,
- przyłączy domowych,
- pomiarów elektrycznych.

Oświetlenie sklepów

Wykonawca: Oświetlenie i automatyka COMECH

Firma Comech wykonuje projekty i oświetla sklepy i salony sprzedaży różnych asortymentów. Oświetlenie sklepów jest ważnym czynnikiem mającym wpływ na sam fakt sprzedaży zachodzącej w danym lokalu. Prawidłowe oświetlenie nie tylko przyciąga wzrok klienta i koncentruje go na przedmiocie sprzedaży ale również buduje atmosferę i poczucie bezpieczeństwa. Z drugiej strony zapewnia komfort pracy personelu zwiększając jego motywację i koncentrację. Projektowanie oświetlenia powinno uwzględniać takie czynniki jak: branżę projektowanego sklepu, technologię opraw i źródeł światła, systemy sterowania, wpływ światła dziennego, parametry światła sztucznego (natężenie, barwa światła itp.).

Oświetlenie sklepów

Monitoring CCTV

Wykonawca: Oświetlenie i automatyka COMECH

Wykonujemy instalacje teletechniczne. Proponujemy systemy sygnalizacji włamania i napadu SSWiN, systemy telewizji przemysłowej CCTV, systemy kontroli dostępu KD i rejestracji czasu pracy RP oraz sieci komputerowe. Polecamy także inteligentne instalacje KNX.

Monitoring CCTV

Montaż i modernizacje instalacji elektrycznych

Wykonawca: Elektro-Zone Dawid Borek

Zakładamy instalacje w nowo wybudowanych obiektach, jak i modernizujemy starsze instalacje elektryczne, przystosowując je do dzisiejszych standardów technologicznych, jak i zabezpieczeń