Instalacje elektryczne - alarmy, czujniki oraz pomiary elektryczne, audyty i świadectwa energetyczne

Będąc posiadaczem nieruchomości lub osobą władającą lokalem bądź budynkiem na pewno potrzebujesz firm wykonujących i konserwujących instalacje elektryczne. Chcąc zabezpieczyć nieruchomość przed pożarem lub włamaniem, poszukaj kogoś kto zakłada instalacje alarmowe. Często zainwestowanie niewielkiej kwoty w zabezpieczenie nieruchomości uchroni Cię przed dotkliwymi stratami. Znajdziesz tu również podmioty uprawnione do wykonywania innych istotnych usług z tego zakresu, takich jak pomiary elektryczne oraz audyty i świadectwa energetyczne.

Montaż instalacji fotowoltaicznej

Wykonawca: GRUPA EKO SYSTEMY

Instalacje fotowoltaiczne projekt, montaż, finansowanie.
Wykonujemy kompleksowo instalacje fotowoltaiczne dla firm i osób fizycznych.
Wykonujemy bezpłatne audyty energetyczne na miejscu montażu.
Pozyskujemy korzystne finansowanie fotowoltaiki.

Montaż instalacji fotowoltaicznej

Elektryk

Wykonawca: Zael Brunon Bujok

Firma świadczy profesjonalne usługi z zakresu usług dla firm, takich jak: pomiary elektryczne, całościowe wykonywanie instalacji elektrycznych, naprawa maszyn i urządzeń przemysłowych, projektowanie i montaż instalacji c.o i inne.

elektryk

Instalacje przeciwpożarowe

Wykonawca: HELEN-EL Helena Gregulska

Instalacje przeciwpożarowe

Instalacje przeciwpożarowe

Instalacja systemu inteligentnego domu

Wykonawca: ROBAN - instalacje elektryczne

Wykonujemy instalacje systemu Inteligenty Dom. Współpracujemy z firmą FIBARO, która dostarcza inteligentne, komplementarne i ekonomiczne rozwiązania. System pozwala na sterowanie oświetleniem, roletami, ogrzewaniem, bramą i innymi urządzeniami użytku domowego.

Instalacja systemu inteligentnego domu

Anteny Sprzedaż Montaż

Wykonawca: Elektryczek

Profesjonalny montaż, regulacja anten oraz naprawa instalacji satelitarnych i telewizji naziemnej DVB-T.
Wykonujemy zbiorcze instalacje SAT plus DVB-t w domach i firmach.
Masz problem ze znalezieniem odpowiedniego sprzętu telewizyjnego, zadzwoń a przyjedziemy z kompletnym zestawem do odbioru TV w jakości FULL HD.

Anteny Sprzedaż Montaż

Instalacje SN, nn, automatyki, prefabrykacja rozdzielnic

Wykonawca: ANMAR Systemy Energetyki Automatyki Teletechniki

instalacje SN, nn, automatyki, prefabrykacja rozdzielnic

Montarz alarmów

Wykonawca: ALARM-TEL Alarmy Monitoring instalacja i serwis

instalowanie systemów alarmowych, monitoring

Pogotowie elektryczne 24H

Wykonawca: DK-ELEKTRO Tomasz Drozdek - Usługi elektryczne

Świadczymy usługi elektryczne w przypadku awarii. Aby zamówić usługę POGOTOWIA ELEKTRYCZNEGO 24/7 wystarczy do nas zadzwonić! Działamy na terenie Zielonej Góry i okolic.

Pogotowie elektryczne 24H

Montaż oświetlenia i osprzętu elektrycznego

Wykonawca: DK-ELEKTRO Tomasz Drozdek - Usługi elektryczne

Firma DK-ELEKTRO wykonuje instalacje elektryczne w domach, mieszkaniach i budynkach publicznych. Oferujemy montaż oświetlenia i osprzętu elektrycznego. Posiadamy wymagane uprawnienia do tego typu prac. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dla wykonanych przez nas instalacji. Działamy w Zielonej Górze i okolicach.

Montaż oświetlenia i osprzętu elektrycznego

Badania termowizyjne

Wykonawca: CEdomu Certyfikacja i Modernizacja Piotr Moruń

Firma CEdomu wykonuje badania termowizyjne domów jednorodzinnych, wielorodzinnych, mieszkań oraz hal produkcyjnych i budynków handlowych. Sprawdzamy budynki przed zakupem pod względem wad wykonawczych, mających wpływ na koszt utrzymania obiektu. Badanie termowizyjne obejmuje m.in.: lokalizację mostków termicznych (strat ciepła), ocenę stanu izolacji termicznej, sprawdzenie jakości osadzenia okien i drzwi, wskazanie miejsc zawilgocenia, badanie szczelności przewodów kominowych, lokalizację pęknięć elementów konstrukcyjnych. Badanie kamerą termowizyjną najlepiej wykonuje się jesienią i zimą.

Badania termowizyjne

Automatyka budynkowa KNX

Wykonawca: DEMINET Andrzej Demianiuk

Wykonujemy instalacje w domach jednorodzinnych w standardzie KNX. Jest to najpopularniejszy, najbardziej sprawdzony standard sterowania inteligentnymi domami i budynkami na świecie. Dzięki nam Twój dom będzie przyjazny, a wszelkie sterowania intuicyjne!

Automatyka budynkowa KNX

Instalacje elektryczne

Wykonawca: ELEKTROBEX

Kompleksowe usługi elektryczne

Cena: 25 zł

Instalacje elektryczne

Inteligentny dom

Wykonawca: SystemSmart Łukasz Waśniewski

Dziś nasze domy to idealnie zestrojone systemy stworzone, aby jak najlepiej spełniać wszystkie nasze potrzeby. Używając energii elektrycznej chcemy robić to mądrze – nie tylko konsumować, ale świadomie nią zarządzać. Chcemy przekazać do Państwa rąk inteligentne narzędzia, które dają nowy sens zarządzaniu elektrycznością oraz całym domem. Miniaturowe, lecz potężne gotowe do pracy gdziekolwiek będziecie. To narzędzia, które pozwolą wznieść zarządzanie budynkiem na zupełnie inny poziom.

Inteligentne domy to sieć czujników i detektorów na terenie całej nieruchomości, „podpiętych” pod jeden centralny system zarządzania wszystkimi instalacjami.

Przymiotnik „inteligentny” oznacza, że system samoczynnie zareaguje na określone sygnały, uruchamiając odpowiednią, przypisaną do sytuacji akcję. Np. w przypadku pożaru uruchomi procedurę awaryjną. Jeśli wykryje ruch w pomieszczeniu, zapali światło i zwiększy temperaturę.

Inteligentnych budynków mamy już tysiące na całym świecie. Technologie tworzące inteligentne domy stosowane są np. w biurach, mieszkaniach, domkach jednorodzinnych, domach opieki czy nawet w fabrykach. Ich zastosowanie jest nieograniczone.

SystemSmart umożliwia komfortowe i sprawne sterowanie oświetleniem, roletami okiennymi, bramami wjazdowymi, ogrzewaniem oraz innymi urządzeniami elektrycznymi, wszystko to sterowane za pomocą smartfonów, tabletów z dowolnego miejsca na świecie.

Urządzenia są bezprzewodowe i nie wymagają modernizacji instalacji elektrycznej Twojego domu. Nasz system nie potrzebuje zmiany dotychczasowych włączników oraz pozostawia ich normalna funkcjonalność przy tym samym designie.

Inteligentny dom

Szlabany automatyczne

Wykonawca: Automatyka Surma

Montaż automatycznych szlabanów, systemów parkingowych oraz zapór drogowych.

Szlabany automatyczne

Montaż bramy automatycznych

Wykonawca: Automatyka Surma

Montaż bram automatycznych - przesuwnych i dwuskrzydłowych przy wjazdach na posesje oraz furtek posesyjnych.

Montaż bramy automatycznych