Instalacje elektryczne - alarmy, czujniki oraz pomiary elektryczne, audyty i świadectwa energetyczne

Będąc posiadaczem nieruchomości lub osobą władającą lokalem bądź budynkiem na pewno potrzebujesz firm wykonujących i konserwujących instalacje elektryczne. Chcąc zabezpieczyć nieruchomość przed pożarem lub włamaniem, poszukaj kogoś kto zakłada instalacje alarmowe. Często zainwestowanie niewielkiej kwoty w zabezpieczenie nieruchomości uchroni Cię przed dotkliwymi stratami. Znajdziesz tu również podmioty uprawnione do wykonywania innych istotnych usług z tego zakresu, takich jak pomiary elektryczne oraz audyty i świadectwa energetyczne.

Montaż wideodomofonów IP

Wykonawca: PHU POWER COLOR Piotr Paszkiewicz

Wideodomofony IP Hikvision

System wideodomofonowy marki Hikvision to kompletne rozwiązanie do szybkiej i łatwej realizacji struktur wizyjnej kontroli dostępu. Urządzenia dostępne w ofercie producenta umożliwiają kreację zarówno jednoabonentowych, jak i wielorodzinnych instalacji wideodomofonowych operujących w technologii TCP/IP. Prezentowane rozwiązanie idealnie sprawdza się w ramach systemów zabezpieczeń domów jednorodzinnych wzbogacając je o funkcjonalność z zakresu rozwiązań kontroli dostępu i telewizji przemysłowej. Wideo domofony Hikvision pozwalają na wykorzystanie wewnętrznego interkomu i prowadzenie bezpośrednich rozmów głosowych z osobami znajdującymi się przed furtką, bramą lub drzwiami. Urządzenia pozwalają także na szybki podgląd obrazu ze stacji bramowych, automatyczną archiwizację wizerunku osób odwiedzających, samodzielne przydzielanie dostępu na teren posesji, zdalny wgląd w kamery CCTV IP, a także rozbudowę instalacji o właściwości innych urządzeń systemów zabezpieczeń. Obsługa wideodomofonu może odbywać się z poziomu monitora, jak również środowiska aplikacji zainstalowanej na komputerze, tablecie lub smartphonie.

Druga generacja wideodomofonów marki Hikvision stawia na nowoczesny wygląd, funkcjonalność i intuicyjną obsługę z poziom urządzeń mobilnych.Każda ze stacji Villa wyposażona jest w kamerę FullHD z oświetlaczem podczerwieni oraz zintegrowany czytnik zbliżeniowy w standardzie Mifare. Systemy Villa mogą pracować zarówno w charakterze jedno, dwu lub czterolokatorskim co czyni je świetnym rozwiązaniem zarówno do domów wolnostojących jak i tzw. szeregówek.

Połączenie przez WIFI
Wideodomofon bez okablowania

Zarówno monitor jak i stacja bramowa posiadają wbudowane moduły WiFi - oznacza to iż system oparty o te urządzenia może być połączony:

bezprzewodowo - przez WiFi i zasilanie lokalne
przewodowo - przez switch PoE i przewód typu skrętka
Dzięki temu zestaw jest idealnym wyborem również dla osób nieposiadających przygotowanego okablowania. Jedynym warunkiem, jaki w takiej konfiguracji musi być spełniony, jest zapewnienie stabilnego sygnału WiFi w obrębie stacji bramowej (np. poprzez repeater sygnału).

Zdalna obsługa poprzez chmurę
Integracja z Hik-Connect

Nowe systemy wideodomofonowe IP firmy Hikvision mogą być obsługiwane przez dedykowaną aplikację mobilną Hik-Connect. Aplikacja pozwala na:

podgląd obrazu z kamery w czasie rzeczywistym
odtwarzanie nagrań i powiadomień
prowadzenie rozmów z osobą dzwoniącą,
sterowanie wejściem
zapis historii zdarzeń w obrębie systemu.
Co więcej, ta sama aplikacja pozwala na obsługę pozostałych systemów, takich jak monitoring wizyjny i system alarmowy. Aplikacja mobilna Hik-Connect jest dostępna zarówno na urządzenia z systemem Android jak i iOS.

Ceny zestawów w zależności od modelu i wersji. Proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy

Montaż domofonów i wideodomofonów

Wykonawca: PHU POWER COLOR Piotr Paszkiewicz

W ofercie posiadamy nowoczesną linię domofonów i wideodomofonów znanych renomowanych firm Hikvision, Dahua, Leelen, Elfon, Miwi-Urmet, Commax i Cyfral. Według życzenia dobierzemy dla Ciebie domofon lub wideodomofon który spełni Twoje oczekiwania.

Montaż pomp ciepła/fotowoltaiki

Wykonawca: ANSOLAR Andrzej Nowiczenko

ANSOLAR Andrzej Nowiczenko- firma z siedzibą w Białymstoku ul. Upalna 1A/44 - dostawca energii odnawialnej. Wykonujemy instalacje fotowoltaiczne, pomp ciepła, magazynów energii.
Pomagamy w odpowiednim doborze najlepszych rozwiązań dla inwestorów indywidualnych i biznesowych.
Naszym klientom zapewniamy kompleksowe wsparcie na każdym etapie procesu inwestycyjnego.
W ofercie posiadamy najlepsze jakościowo i bezpieczne urządzenia znanych producentów z wieloletnimi gwarancjami:
- pompy ciepła, falowniki, moduły fotowoltaiczne, magazyny energii.
Zapewniamy szybkie realizacje (nawet w ciągu 30 dni od podpisania umowy) oraz serwisowanie instalowanych przez nas urządzeń.
Wysoką jakość wykonywanych instalacji potwierdzają opinie naszych klientów min. opinie o nas w Google.
Mamy 100% zadowolonych Klientów, sprawna obsługa i pomoc w trakcie i po inwestycji!
Pomagamy w kredytowaniu instalacji oraz załatwiamy niezbędne formalności związane z programami dofinansowującymi ( Czyste Powietrze, Mój Prąd, Moje Ciepło).
A to wszystko w niezwykle atrakcyjnych cenach!
Skontaktuj się z naszym ekspertem by dowiedzieć się więcej !
E-mail: biuro@ansolar.pl
https://ansolar.pl/

Montaż i przyłącze paneli fotowoltaicznych

Wykonawca: Green Union fotowoltaika Opole

Zajmujemy się doborem i kompleksowym montażem fotowoltaiki dla firm i klientów indywidualnych. Zaoferowane przez nas rozwiązania pozwalają na efektywne wykorzystanie energii słonecznej, jednocześnie przyczyniając się do oszczędności i ochrony środowiska. Nasze usługi obejmują fachowe doradztwo, projektowanie i dostosowanie inwestycji do Twoich potrzeb. Korzystamy z najwyższej jakości produktów, co sprawia, że cała usługa zostaje wykonana na najwyższym poziomie. Nasze realizacje można zobaczyć między innymi na terenie Opola i okolic. Jeśli jesteś zainteresowany fotowoltaiką bądź naszymi pozostałymi produktami, napisz do nas już dziś!

Inteligentny Dom

Wykonawca: Montaż alarmów Zielona Góra -Intelipromet

Nasza firma projektuje i instaluje systemy do domów i mieszkań, wykorzystując technologie Fibaro oraz sieci Z-Wave. W naszej ofercie znajdują się różnorodne rozwiązania, począwszy od prostej automatyzacji domowej, umożliwiającej na przykład sterowanie żaluzjami z wykorzystaniem czasu, czujników ruchu i czujników światła, po innowacyjne sterowanie nawadnianiem, aż po zaawansowane programy, które pozwalają na niemalże nieskończone możliwości projektowania rozwiązań w domu. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszego zespołu jesteśmy w stanie dostarczać rozwiązania zapewniające wygodę, bezpieczeństwo oraz oszczędność energii. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług w zakresie smart home i odczuwania przyjemności z nowoczesnych rozwiązań w inteligentnym domu.

Montaż monitoringu

Wykonawca: Montaż alarmów Zielona Góra -Intelipromet

Zajmujemy się profesjonalną instalacją kamer oraz monitoringiem w Zielonej Górze oraz na terenie całego województwa lubuskiego. Nasza firma specjalizuje się w tej dziedzinie od ponad 11 lat, co pozwala nam zapewnić wysoką jakość usług oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

W naszej ofercie znajdują się rozwiązania dla różnych potrzeb i budżetów. Na początku naszej działalności przeważały kamery analogowe, jednak obecnie najpopularniejsze są kamery IP oraz HD-CVI. W ramach naszych usług wykonujemy instalacje kamer w różnego rodzaju obiektach, takich jak fabryki, sklepy, szkoły czy biura.

Instalacje elektryczne, klimatyzacja

Wykonawca: MATEC Mateusz Czyż

Matec - KLIMATYZACJA, USŁUGI ELEKTRYCZNE, MIKOŁÓW, PSZCZYNA, TYCHY, ŚLĄSK

Matec to firma działająca głównie na rynku województwa śląskiego i małopolskiego. Zajmujemy się wykonaniem i serwisem instalacji elektrycznych i systemów klimatyzacji. Jesteśmy autoryzowanymi instalatorami wiodących marek producentów klimatyzacji.
Nasza wiedza i doświadczenie w tej branży gwarantuje Państwu wykonanie usługi na najwyższym poziomie.
W naszych działaniach jesteśmy otwarci na nowe technologie, chcemy sprawić aby wykonane przez nas usługi spełniały najwyższe standardy.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, nasze rozwiązania dostosowujemy do Państwa oczekiwań oraz staramy się by były optymalne i oszczędne dla użytkownika.
Posiadamy również wszelkie uprawnienia potrzebne do wykonania naszych prac.
Zapraszamy do współpracy!

Montaż instalacji klimatyzacji

Wykonawca: MS-SYSTEM Marcin Staniec Klimatyzacja i chłodnictwo

Kompleksowa obsługa od zapoznania z szeroką ofertą sprzedawanych urządzeń i wyboru odpowiedniego klimatyzatora dla klienta indywidualnego, prywatnego, instytucji lub firmy, poprzez jego montaż, po okresowe przeglądy, serwis, czyszczenie, wsparcie techniczne po ewentualne naprawy gwarancyjne i po gwarancyjne

Ekologiczne, energooszczędne i bezpieczne dla środowiska, bowiem koszty energii można zmniejszyć do zera posiadając instalację paneli fotowoltaicznych, które zapewnią prąd do działania, klimatyzatora lub pompy ciepła.

Montaż naprawa systemów zabezpieczeń

Wykonawca: Zakład Instalacji Elektrycznych i Systemów Zabezpieczeń ELTECH

Montaż, naprawa systemów alarmowych, sygnalizacji pożaru, instalacja domofonów i wideodomofonów, telewizja przemysłowa w oparciu o cyfrowy rejestrator, system kontroli dostępu, rejestracja czasu pracy. Domofony cyfrowe i analogowe. Kamery monitoringu wysokiej rozdzielczości.
www.instalacje-eltech.pl

Montaż naprawa domofonów i wideodomofonów

Wykonawca: Zakład Instalacji Elektrycznych i Systemów Zabezpieczeń ELTECH

Montaż, serwis, konserwacja - Domofony cyfrowe i analogowe w konkurencyjnych cenach.
www.instalacje-eltech.pl

Zabezpieczenia Techniczne

Wykonawca: Firma Instalacyjna - Elkam

Koncesja MSWiA

Fotowoltaika

Wykonawca: Atom Sp. z o.o. klimatyzacja - pompy ciepła - fotwoltaika - rekuperacja

Firma Atom to ponad 25 lat doświadczenia w branży instalatorskiej. Wprowadzamy do naszej oferty zestawy fotowoltaiczne. Zaopatrujemy się tylko u najlepszych i sprawdzonych producentów. W tym zakresie wybieramy sprzęt Ulica Solar, Hoymiles, Goodwe, Longi Solar, Fronius. Fachowo dobrana moc instalacji fotowoltaicznej to gwarancja niskich rachunków za prąd. Standardowy czas zwrotu inwestycji to 5-7 lat.

Nasza oferta na instalacje fotowoltaiczne obejmuje
- Profesjonalne i szczegółowe przygotowanie wyceny
- Minimum formalności
- Wygodne opcje finansowania: kredyt, leasing
- Wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji, od zakupu po montaż i serwis
- Szybki czas realizacji instalacji
- Załatwiamy formalności z programem "Mój prąd 3.0" oraz z operatorem sieci

Zapraszamy do kontaktu

Instalacje fotowoltaiczne

Wykonawca: G-VOLT

Firma G-VOLT zajmuje się profesjonalnym montażem instalacji fotowoltaicznych w domach, firmach oraz gospodarstwach. Pozwala to na skuteczne zminimalizowanie kosztów za energię elektryczną.

Montaż okablowania i oświetlenia

Wykonawca: TOMEL Tomasz Janiszewski

Montaż okablowaia strukturalnego, oświetlenia oraz gniazd wtykowych.

Projektowanie sieci elektroenergetycznych

Wykonawca: TOMEL Tomasz Janiszewski

Projektowanie sieci elektroenergetycznych średniego i niskiego napięcia dla energetyki zawodowej i przemysłu.