Montaż instalacji elektrycznych - Usluger.pl

Instalacja elektryczna, to od momentu wynalezienia prądu i jego rozpowszechnienia, obowiązkowa i wygodna instalacja w każdym domu oraz innych obiektach przemysłowych. Dokonanie jej montażu wymaga wiedzy technicznej, ponieważ jest to praca, w trakcie której często dochodzi do porażeń prądem. Montaż instalacji wykonuje się metodą wtynkową lub podtynkową. Instalacje należy montować w liniach prostych i odgałęzienia muszą przechodzić prostopadle. Przy montażu należy zwrócić uwagę na użytkowe położenie gniazdek oraz prawidłowe umiejscowienie rozdzielni i puszek z prądem. Jeżeli szukasz elektryków, który fachowo zajmują się montażem instalacji, odnajdziesz ich dane w tym katalogu.

Systemy inteligentny dom

Wykonawca: ALP-TECH

Oferujemy zestaw automatyki inteligentnego budynku wraz z montażem: nieograniczony system rozbudowy, wygoda i komfort , intuicyjna obsługa, darmowa aplikacja sterująca, bezpieczeństwo.Zapraszam do kontaktu 697261862

INSTALACJE ELEKTRYCZNE

Wykonawca: Service 4U

Firma SERVICE 4U zajmuje się wykonywaniem usług elektrycznych: montażem, naprawą, serwisem instalacji elektrycznych, a także podłączaniem sprzętów RTV i AGD, wymianą gniazdek, włączników, punktów oświetleniowych oraz serwisem oświetlenia zewnętrznego - parkowego i ulicznego.

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 4,0 kWp

Wykonawca: INNOVA SYSTEM Robert Przybyłek

W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości urządzenia z zakresu energii odnawialnej. Nasi specjaliści zaprojektują dla Państwa cały system solarny i pomogą w doborze najlepszych do danych warunków paneli fotowoltaicznych. Pomagamy także w procesie ubiegania się o finansowanie fotowoltaiki dla domu i dla firm. Wszystkie oferowane przez nas instalacje fotowoltaiczne, w postaci paneli słonecznych i falowników są dostępne od ręki a każdy montaż wykonujemy w 3 dni robocze.
Niezależność energetyczną pomagamy Państwu osiągnąć również uwzględniając skuteczne wykorzystanie energii odnawialnej przez systemy chłodzenia, grzania etc. Polityka naszej firmy opiera się na kompleksowych, solidnych oraz profesjonalnych usługach które dodatkowo wzbogacają instalację fotowoltaiczną i powodują oszczędności w funkcjonowaniu nowoczesnego gospodarstwa domowego. Wyróżnia nas transparentny cennik oraz jasne zasady współpracy.

Cena: 14000 zł

Instalacje elektryczne

Wykonawca: Zakład Usługowy "Elektroinstal" Marian Przybylski

Wykonujemy kompletne instalacje elektryczne zarówno dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców. W skład wyżej wymienionej usługi zawierają się instalacje nowe jak i naprawa, serwis i modernizacja już istniejących. Każde powierzone nam zlecenie konsultujemy z klientem indywidualnie.
Wykonując instalację stawiamy wyłącznie na sprawdzone rozwiązania. Dbamy o to, aby projektowana i wykonana przez nas instalacja była funkcjonalna i zapewniała komfort w użytkowaniu.

Elektryk, firma elektryczna , usługi elektryczne

Wykonawca: M&M Elektryka Marek Lewandowski

Firma M&M Elektryka zajmuje się kompleksowym wykonywaniem instalacji elektrycznych oraz nisko-prądowych. Naszym motywem przewodnim jest jakość świadczonych usług. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, tak aby w pełni sprostać wymaganiom inwestora. Bardzo ważnym aspektem jest również terminowość wykonywanych prac. Służymy pełnym doradztwem przy wykonywaniu instalacji elektrycznej oraz nisko-prądowej. Instalacje elektryczne oraz nisko-prądowe, które wykonujemy są długowieczne, bezpieczne oraz funkcjonalne stosujemy się do wszystkich wymogów norm elektrycznych oraz prawa budowlanego. Bazujemy na materiałach najwyższej jakości który pochodzi od renomowanych producentów. Wszystkie swoje prace kwitujemy niezbędnymi pomiarami, zdjęciami oraz pisemną gwarancją. Zapraszamy do kontaktu inwestorów ceniących sobie profesjonalne podejście do pracy. Decydując się na specjalistę z grupy M&M Elektryka, stawiasz na kompleksową pomoc i fachową instalację. https://mmelektryka.pl/

Profesjonalne Instalacje Elektryczne

Wykonawca: PAWEŁ CEMPA CPS ELECTRICAL

Oferujemy kompleksowe instalacje elektryczne wewnętrzne, zewnętrzne (ogrodowe), sygnałowe oraz komunikacyjne. Wszystkie prace wykonywane są z najwyższą starannością w oparciu o ustalenia z klientem

 • Podłączanie kuchenek elektrycznych, płyt indukcyjnych wraz z PODBICIEM KARTY GWARANCYJNEJ.
 • Wymiana oraz naprawa instalacji elektrycznych.
 • Budowa nowych instalacji elektrycznych.
 • Montaż gniazd elektrycznych.
 • Montaż wyłączników.
 • Montaż oświetlenia elektrycznego.
 • Instalacje odgromowe.
 • Rozdzielnice elektryczne.
 • Monitoring CCTV.
 • Instalacje alarmowe.
 • Instalacje fotowoltaiczne.
 • Usuwanie awarii.


Wystawiamy faktury VAT

Instalacje bezpuszkowe

Wykonawca: Ekoelektro-instal Sławomir Olejniczak

Instalacje elektryczne gdzie punkty łączeniowe znajdują poniżej osprzętu elektrycznego. Zapewnia to estetykę instalacji i łatwe dobranie się do puszki łączeniowej.

Instalacja fotowoltaiczna

Wykonawca: EnergyTech

Przykładowa instalacja Fotowoltaiczna 5,2 kWp
dom do 300 m2

Dotacja 5000 zł mojprad.gov.pl
Odliczenie od podstawy podatku dochodowego

Moduły PV:
moduły fotowoltaiczne BISOL BDO 325 Wp w technologii monokrystalicznej 325 Wp x 16 szt.
gwarancja: 15 lat mechaniczna i 25 lat na wydajność 85%, sprawność: 19,2%

konstrukcja:
system montażowy na dach skośny pokryty dachówką, 10-12 lat gwarancji

instalacja elektryczna:
okablowanie (Lapp, Staubli, KBE), architektura elektryczna (ETI, Schneider, Eaton)
zabezpieczenia przeciwprzepięciowe AC/DC - CITEL (Jean Muller)
konektory - MultiContact (oryginalne)

Inwerter:
falownik 3-fazowy Fronius Symo 4,5-3-M 1MPPT, 5 lat gwarancji
system monitoringu on-line (wifi) instalacji PV

projekt koncepcyjny instalacji, dokumentacja do Zakładu Energetycznego

montaż 5 lat gwarancji, przyłączenie do sieci i rozruch instalacji PV

Cena: 19000 zł

Projekt instalacji ogrzewania podczerwienią

Wykonawca: EnergyTech

W ramach usługi wykonujemy profesjonalny projekt wykonania instalacji ogrzewania podczerwienią.

Cena: 0.01 zł

Instalacja ogrzewania podczerwienią

Wykonawca: EnergyTech

Usługa oparta na wykonaniu projektu wykonania instalacji i montażu. Instalację ogrzewania podczerwienią można instalować w podłodze w ścianie lub suficie. Dostępne są również panele grzewcze i grzejniki konwektorowe. Wykonanie instalacji fotowoltaicznej pozwoli na bezkosztowe użytkowanie systemu.

Usługi elektryczne

Wykonawca: Elektryk - Instalacje fotowoltaiczne

Zajmujemy się montażem instalacji elektrycznych. Oferujemy przegląd elektryki w Twoim domu, na terenie powiatu wołomińskiego. Gwarantujemy szybkie i skuteczne naprawy usterek. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Elektryk

Wykonawca: PHU ELMITECH

Jesteśmy gotowi do realizacji projektów i instalacji każdej skali, takich jak instalacje elektryczne, oświetleniowe, systemy zarządzania budynkiem i inne. Modernizacje, remonty oraz nowe instalacje. Pomiary, obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna wykonanych instalacji. Prowadzimy również ścisłą współpracę ze wspólnotami i spółdzielniami.

Montaż rozdzielnicy elektrycznej

Wykonawca: El-ter usługi elektryczne

Firma El-ter zajmuje się instalacjami elektrycznymi. Wykonujemy instalacje w domach murowanych, drewnianych oraz w budynkach gospodarczych i przemysłowych. Nasza oferta obejmuje tablice bezpiecznikowe, przyłącza kablowe, instalacje skrzynek elektrycznych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Montaż oświetlenia

Wykonawca: El-ter usługi elektryczne

W ramach usług elektrycznych zajmujemy się montażem oświetlenia. Montujemy wszelkiego rodzaju lampki ścienne, żyrandole, oświetlenie punktowe LED, czy inne rodzaje źródeł światła.

Instalacje fotowoltaiczne

Wykonawca: SUNMAKS

SUNMAKS zapewnia najlepsze i najnowsze rozwiązania fotowoltaiczne, a nasi monterzy montują systemy w profesjonalny sposób. Nasza oferta będzie najkorzystniejsza finansowo a dodatkowo załatwimy dla Ciebie wszystkie formalności związane z przyznaniem dofinansowania z funduszu „Mój Prąd”.