Montaż instalacji elektrycznych - Usluger.pl

Instalacja elektryczna, to od momentu wynalezienia prądu i jego rozpowszechnienia, obowiązkowa i wygodna instalacja w każdym domu oraz innych obiektach przemysłowych. Dokonanie jej montażu wymaga wiedzy technicznej, ponieważ jest to praca, w trakcie której często dochodzi do porażeń prądem. Montaż instalacji wykonuje się metodą wtynkową lub podtynkową. Instalacje należy montować w liniach prostych i odgałęzienia muszą przechodzić prostopadle. Przy montażu należy zwrócić uwagę na użytkowe położenie gniazdek oraz prawidłowe umiejscowienie rozdzielni i puszek z prądem. Jeżeli szukasz elektryków, który fachowo zajmują się montażem instalacji, odnajdziesz ich dane w tym katalogu.

Elektryk

Wykonawca: Mont-Anna Anna Lasota

instalacje elektryczne, pogotowie elektryczne

Montaż systemów zabezpieczeń

Wykonawca: Poline Mariusz Nosal

Wykonujemy i serwisujemy systemy kontroli dostępu takich firm jak Roger, Aritech GE, Siemens. Świadczymy usługi konserwacji i utrzymania systemów kontroli dostępu na terenie Wrocławia i okolic

Pomiary okresowe i odbiorcze

Wykonawca: Agencja CIESIO Jacek Ciesielski

Pomiary elektryczne odbiorcze i okresowe. Coraz częściej wymagane nie tylko przez nadzór budowlany, ale również przez ubezpieczycieli i oczywiście PIP. Protokoły poprzepięciowe.

Pomiary okresowe i odbiorcze

Instalacje elektryczne

Wykonawca: ele-max sp z o.o.

Projektowanie i wykonanie instalacji elektrycznych w budownictwie ogólnym, instalacji w obiektach specjalnych (zagrożonych wybuchem lakierniach, stacjach benzynowych, stolarniach itp.), instalacji w obiektach o lekkiej konstrukcji szkieletowej (domy w technologii USA, Kanady, Skandynawii), instalacji odgromowej. Ponadto wykonujemy przeglądy i remonty instalacji elektrycznych, konserwację i naprawy bieżące instalacji elektroenergetycznych, instalacji teletechnicznych, instalacji automatyki przemysłowej oraz kompleksowe przygotowanie placów budów.

instalacje elektryczne

Utrzymanie ruchu na budowach

Wykonawca: PRĄDNICA Artur Rusin

Zajmujemy się utrzymaniem ruchu na budowach. Oferujemy specjalistyczne rozwiązania systemowe takie jak: alarmy, telewizja CCTV, domofony i wideodomofony, pomiary elektryczne oraz zasilanie dźwigów wierzowych, miksokretów oraz kontenerów socjalnych.

Utrzymanie ruchu na budowach

Montaż instalacji elektrycznych

Wykonawca: PRĄDNICA Artur Rusin

Firma Prądnica specjalizuje się w wykonywaniu montażu instalacji elektrycznych.

Zapraszamy.

Montaż instalacji elektrycznych

Instalacje elektryczne, domofonowe i odgromowe,alarmy

Wykonawca: Instalacje Elektryczne, Domofonowe i Odgromowe, Pomiary Ochronne

faktury VAT

instalacje elektryczne, domofonowe i odgromowe,alarmy

Montaż telewizji naziemnej - dvbt

Wykonawca: TELE-SAT - Montaż Anten

W zakresie oferowanych przez nas usług jest m.in. profesjonalny montaż telewizji naziemnej. Usługi elektryczne wykonujemy już od ponad 15 lat.

Montaż telewizji naziemnej - dvbt

Montaż anteny satelitarnej

Wykonawca: TELE-SAT - Montaż Anten

W zakresie oferowanych usług jest m.in. instalacja anteny satelitarnej. Podana poniżej cena dotyczy robocizny oraz ustawienia, natomiast sprzęt można dokupić lub jest dostarczony przez klienta.

Cena: 120 zł

Montaż anteny satelitarnej

Prace elektryk

Wykonawca: Instalatorstwo Elektryczne Stanisław Żurek

Proponujemy pracę dla elektryka, elektromontera. Zakres prac to montaż instalacji elektrycznych w budownictwie oraz przemyśle. Pełny etat. Praca w zgranym zespole.

Cena: 3000 zł

Montaż instalacji elektrycznej

Wykonawca: HURTOWNIA ELEKTRYCZNA AR-DO W. Dokurno, G. Ardowski Sp.j.

W ofercie Hurtowni Elektrycznej AR-DO znajdą Państwo osprzęt elektroinstalacyjny. Proponujemy m.in.: czujniki zmierzchu, oprawki do źródeł światła, detektory ruchu, zasilacze, przedłużacze, stateczniki, złączki, rozgałęźniki, gniazda, wtyczki i wiele innych.

Montaż instalacji elektrycznej

Montaż i modernizacja urządzeń elektrycznych

Wykonawca: Firma Usługowo-Handlowa

Prace ogólnoremontowe w zakresie budynków mieszkalnych i lokali. Prace elektryczne związane z remontem, modernizacją i montażem urządzeń i instalacji.

Montaż i naprawa

Wykonawca: AMJ INSTALL inż. Adrian Olszewski

Ze względu na ciągły wzrost konsumpcji energii elektrycznej w naszych domach, ważne jest, aby instalacja elektryczna była zaprojektowana i wykonana w sposób przemyślany. Służymy pomocą w zaplanowaniu instalacji, rozmieszczenia gniazd oraz łączników a także wesprzemy własnym doświadczeniem.

Instalacja oświetlenia

Wykonawca: PROFEX Usługi Elektryczne Marek Łosko

Wykonujemy wszelkiego rodzaju instalacje elektryczne. Nasza oferta obejmuje instalacje oświetlenia ulicznego oraz oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego.

Instalacja oświetlenia

Wykonanie instalacji elektrycznej

Wykonawca: PROFEX Usługi Elektryczne Marek Łosko

W ramach usług wykonujemy instalacje elektryczne w domach jednorodzinnych.
Cena od 5500 zł w zależności od powierzchni budynku i skomplikowania instalacji elektrycznej.

Wykonanie instalacji elektrycznej