Montaż instalacji elektrycznych - Usluger.pl

Instalacja elektryczna, to od momentu wynalezienia prądu i jego rozpowszechnienia, obowiązkowa i wygodna instalacja w każdym domu oraz innych obiektach przemysłowych. Dokonanie jej montażu wymaga wiedzy technicznej, ponieważ jest to praca, w trakcie której często dochodzi do porażeń prądem. Montaż instalacji wykonuje się metodą wtynkową lub podtynkową. Instalacje należy montować w liniach prostych i odgałęzienia muszą przechodzić prostopadle. Przy montażu należy zwrócić uwagę na użytkowe położenie gniazdek oraz prawidłowe umiejscowienie rozdzielni i puszek z prądem. Jeżeli szukasz elektryków, który fachowo zajmują się montażem instalacji, odnajdziesz ich dane w tym katalogu.

Magazyny energii

Wykonawca: TARWAT Sp. z o.o.

Magazynami energii należy się także zainteresować ze względu na wciąż rosnące ceny energii elektrycznej. Posiadając instalację fotowoltaiczną z możliwością magazynowania energii otrzymujemy w pewnym stopniu niezależność energetyczną. Dzięki magazynowi energii wykorzystamy praktycznie dwukrotnie więcej energii wyprodukowanej z naszej instalacji fotowoltaicznej. Nasze nadwyżki energii w pierwszej kolejności trafią do magazynu, a dopiero po jego zapełnieniu będą sprzedawane do sieci.

Fotowoltaika

Wykonawca: TARWAT Sp. z o.o.

Montaż i serwis instalacji fotowoltaicznych. Mikroinstalacje PV na dachu i na gruncie. Jeśli Twoja instalacja PV nie działa tak jak powinna, jeśli Twoje uzyski nie są zadowalające lub jeśli nie wiesz czy wszystko działa prawidłowo polecamy się na sprawdzenia i pomiary instalacji.

Wykonawstwo i naprawa instalacji elektrycznej

Wykonawca: Usługi Elektryczne Warszawa Nadzór Wykonawstwo Pomiary

Wykonujemy usługi z branży elektrycznej.

Oferujemy między innymi:

- montaż instalacji elektrycznych w mieszkaniach
- montaż rozdzielnic elektrycznych
- przeróbki instalacji
- montaż osprzętu elektrycznego
- usuwanie awarii
- pomiar wyłączników różnicowoprądowych

Oferujemy także usługę podłączenia urządzeń AGD w tym: płyt indukcyjnych, kuchenek, piekarników.

Posiadamy aktualne uprawnienia SEP Dozór i Eksploatacja.
Kalibrowane mierniki
Zapraszamy do kontaktu.
http://www.elektryk-targowek.pl
http://www.elektryk-bialoleka.pl

Układanie instalacji elektrycznych

Wykonawca: TECH-INSTALL Mateusz Baliga

Nasza firma, wykonuje kompleksowe instalacje elektryczne zarówno w nowym budownictwie jak i w trakcie remontu.

Marzysz o własnym M, o zakątku domowym, dopasowanym stricte do Twoich wymagań, jednak po drodze ciągle ktoś rzuca Ci kłody pod nogi. To szalejące ceny materiałów, to fachowcy znający się na wszystkim i niczym, to firmy które wiedzą lepiej co CI potrzeba niż Ty sam nie dające dojść do głosu, "bo tak się nie da", "to jest niemożliwe", "kto to widział". Masz już tego dość?

Zadzwoń. Nasza firma, nie dość że pomoże od samego początku, przy wykonaniu projektu, stricte pod Ciebie, z wszystkimi "zachciankami" jakie tylko zapragniesz, następnie kompleksowo przeleje dane z papieru na stan surowy budynku, a na koniec wszystko to poświadczy odpowiednimi dokumentami, uprawnieniami, certyfikatami. Nie znikniemy po zakończeniu prac, nie zablokujemy numeru, nie będziemy odwracać głowy w drugą stronę na ulicy, a więcej, damy gwarancje na wykonaną prace, pomiary instalacji i w razie "W", odbierzemy telefon nawet w środku nocy :)

Zapraszamy do współpracy, więcej informacji na stronie www, lub po kontakcie telefonicznym.

Usługi elektryczne

Wykonawca: Usługi elektryczne Ścierski Dominik

Montaż instalacji elektrycznej
Pomiary elektryczne

Instalacja fotowoltaiczna

Wykonawca: Johnyelektro Adam Doering

Kompleksowa usługa doboru i montazu instalacji elektrycznej fotowoltaicznej i pomp ciepła

Instalacja pompy ciepła

Wykonawca: Virtus Sun Polska Sp. z o.o.

Virtus Sun Polska zajmuje się instalacją pomp ciepła powietrznych oraz gruntowych. Korzystamy z urządzeń marki Panasonic, Nibe, Buderus oraz Kaisai. Przed instalacją wykonujemy profesjonalny audyt, dzięki któremu dobierzemy optymalne rozwiązanie dla Państwa budynku. Ponadto dzięki statusowi ProPartnera Panasonica nasze instalacje uzyskują 5-letnią gwarancję. Wykonaliśmy już kilkaset takich instalacji, stąd mogą Państwo mieć pewność, że zostanie dobrane najlepsze urządzenie, dobrane idealnie pod Państwa potrzeby.

Elektryk - instalacje

Wykonawca: Biuro Evita Sp. z o.o.

Wykonujemy montaż i remonty instalacji elektrycznych.

● Instalacje elektryczne - siła i światło

● Instalacje antenowe, domofonowe, alarmowe

● Technika oświetleniowa

● Automatyka systemów technicznych budynku

● Rozdzielnie, szafy i tablice rozdzielcze

● Instalacje odgromowe i uziemiające

● Naprawa instalacji elektrycznej

Modernizacja oświetlenia LED w halach przemysłowych i magazynowych

Wykonawca: APE ELEKTRO

Modernizujemy stare nie ekonomiczne oświetlenie i wymieniamy je na nowoczesne oprawy LED. Instalujemy systemy sterowania czujnikami adaptacyjnymi, które automatycznie i stopniowo przyciemnia oświetlenie pomieszczenia w zależności od natężenia światła dziennego. Za pomocą fotoczułego elementu czujnik dokonuje pomiaru poziomu jasności otoczenia i przekazuje sygnał do sterownika, aby odpowiednio dostosować strumień świetlny oprawy. Wraz ze wzrostem światła otoczenia, oprawy świecą słabiej. Przy minimalnej ilości światła dziennego docierającego do czujnika oprawa będzie świecić w 100% i przygaśnie do minimalnego poziomu, gdy światło dzienne stanie się wystarczające

Przemysłowe instalacje elektryczne

Wykonawca: APE ELEKTRO

Wykonujemy kompleksowo instalacje elektryczne w halach produkcyjnych i magazynowych. Pracujemy na otrzymanych projektach lub zaprojektujemy Twoją instalację od nowa. Energooszczędne oświetlenie i nowatorskie rozwiązania systemami sterowania zapewnią Twojej firmie niskie rachunki za energię elektryczną. Wykonujemy zasilania systemami szynoprzewodów co pozwala zmniejszyć koszty wykonania linii zasilających do maszyn oraz później je swobodnie rozbudowywać.

Usługi elektryczne

Wykonawca: Twój Elektryk Trójmiasto

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu przedstawienia swojego problemu i wstępnej wyceny. Świadczymy usługi z zakresu instalacji elektrycznych dla klientów na terenie Trójmiasta i okolic (obsługujemy miasta Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice).

Fotowoltaika

Wykonawca: SilesiaSolar - Fotowoltaika, Panele słoneczne, Pompy ciepła

Wykonujemy instalacje paneli fotowoltaicznych w Katowicach. Jako nieliczni oferujemy 25 lat gwarancji!

Elektryk - usługi

Wykonawca: Instalacje Elektryczne Daniel Bednarski

Instalacje elektryczne w domach i mieszkaniach. Monitoring, domofony, telewizja... Usuwanie awarii 24h. Instalacje odgromowe. Pomiary. Fotowoltaika...

Wykonanie instalacji fotowoltaicznej

Wykonawca: ADVAR

Pomagamy w wyborze najlepszej klasy urządzeń fotowoltaicznych dopasowanych do potrzeb klienta, warunków otoczenia. Przed przystąpieniem do prac wykonujemy wizualizacje i projekt instalacji z dopasowaniem do warunków środowiskowych.

Nie pracujemy szablonowo.Nie wykonujemy pseudo-instalacji w jeden dzień.
Nasze instalacje monitorujemy na bieżąco po zakończonych pracach i dokonujemy przeglądów okresowych.

Jeśli wykonanie instalacji jest nieopłacalne lub nie będzie spełniać swoich potrzeb tak aby klient był zadowolony dajemy jasno do zrozumienia że pieniądze można lepiej przeznaczyć na inny cel.

Wszystko co robimy wykonujemy z taką dokładnością jakby to były instalacje wykonane na nasze potrzeby dla nas samych.

Uważamy że instalacje wykonuje się na 20-30 lat dlatego różnice w oszczędności na materiale pozostawiamy innym wykonawcom.

Każda z ofert poparta jest wcześniejszą wnikliwą analizą potrzeb, wysokością zużycia energii elektrycznej, dopasowaniem do panujących warunków i możliwości technicznych wykonanych instalacji fotowoltaicznych.

Staramy się jak najmniej ingerować w budynek i jego otoczenie pozostawiając po sobie porządek oraz estetykę wykonanych prac zamiast bałaganu i totalnej rozwałki.

Przygotowujemy dokumenty do uzgodnienia z Zakładem Energetycznym,Rzeczoznawcą ds. PPOŻ jak również pomagamy przygotować dokumentację potrzebną do otrzymania dotacji "MÓJ PRĄD" dla inwestorów indywidualnych.

Nad przebiegiem prac zawsze czuwają specjaliści z wieloletnim stażem w branży energetycznej popartym dyplomem technika energii odnawialnych,z uprawnieniami SEP oraz wiedzą potwierdzoną pozytywnie zdanym egzaminem państwowym z zakresu instalacji OZE i uzyskanymi uprawnieniami dla certyfikowanego instalatora OZE z Urzędu Dozoru Technicznego.

SERWIS/MONTAŻ BRAM garażowych, napędów

Wykonawca: GOOD-BRAM BRAMY NAPĘDY DOMOFONY

Oferujemy MONTAŻ oraz SPRZEDAŻ automatów do bram:
- przesuwnych
- dwuskrzydłowych
- garażowych.

Oferujemy również sprzedaż wraz z montażem
- BRAM SEGMENTOWYCH
- BRAM PRZEMYSŁOWYCH

Prowadzimy serwis wszystkich rodzajów napędów dostępnych na rynku.

Atrakcyjne Ceny oraz szybki czas realizacji

Automatyka renomowanych firm:
- SOMMER
- SOMFY
- FOX
- NICE
- Wiśniowski

Posiadamy wieloletnie doświadczenie poparte szkoleniami

Zakres usług :
- profesjonalny montaż bram i napędów do bram ( automatów )
- serwis i naprawa bram garażowych i ogrodzeniowych
- wymiana linek i sprężyn naciągowych
- sprzedaż i kodowanie pilotów ( wymiana drogi radiowej )
- przeglądy i konserwacje bram
- montaż fotokomórek
- oraz wiele innych

Montaże wykonujemy do 50km od Olkusza