Montaż instalacji elektrycznych - Usluger.pl

Instalacja elektryczna, to od momentu wynalezienia prądu i jego rozpowszechnienia, obowiązkowa i wygodna instalacja w każdym domu oraz innych obiektach przemysłowych. Dokonanie jej montażu wymaga wiedzy technicznej, ponieważ jest to praca, w trakcie której często dochodzi do porażeń prądem. Montaż instalacji wykonuje się metodą wtynkową lub podtynkową. Instalacje należy montować w liniach prostych i odgałęzienia muszą przechodzić prostopadle. Przy montażu należy zwrócić uwagę na użytkowe położenie gniazdek oraz prawidłowe umiejscowienie rozdzielni i puszek z prądem. Jeżeli szukasz elektryków, który fachowo zajmują się montażem instalacji, odnajdziesz ich dane w tym katalogu.

Zakres usług

Wykonawca: ELCAM EMIL KRUK

Oferujemy serwis, naprawę oraz wymianę instalacji elektrycznych. Wykonujemy wszystkie usługi profesjonalnie, aby zapewnić naszym Klientom pełen komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

Cena: 30 zł

Zakres usług

Instalacje elektryczne, domofonowe i odgromowe,alarmy

Wykonawca: Instalacje Elektryczne, Domofonowe i Odgromowe, Pomiary Ochronne

faktury VAT

instalacje elektryczne, domofonowe i odgromowe,alarmy

Montaż telewizji naziemnej - dvbt

Wykonawca: TELE-SAT - Montaż Anten

W zakresie oferowanych przez nas usług jest m.in. profesjonalny montaż telewizji naziemnej. Usługi elektryczne wykonujemy już od ponad 15 lat.

Montaż telewizji naziemnej - dvbt

Montaż anteny satelitarnej

Wykonawca: TELE-SAT - Montaż Anten

W zakresie oferowanych usług jest m.in. instalacja anteny satelitarnej. Podana poniżej cena dotyczy robocizny oraz ustawienia, natomiast sprzęt można dokupić lub jest dostarczony przez klienta.

Cena: 120 zł

Montaż anteny satelitarnej

Prace elektryk

Wykonawca: Instalatorstwo Elektryczne Stanisław Żurek

Proponujemy pracę dla elektryka, elektromontera. Zakres prac to montaż instalacji elektrycznych w budownictwie oraz przemyśle. Pełny etat. Praca w zgranym zespole.

Cena: 3000 zł

Montaż instalacji elektrycznej

Wykonawca: HURTOWNIA ELEKTRYCZNA AR-DO W. Dokurno, G. Ardowski Sp.j.

W ofercie Hurtowni Elektrycznej AR-DO znajdą Państwo osprzęt elektroinstalacyjny. Proponujemy m.in.: czujniki zmierzchu, oprawki do źródeł światła, detektory ruchu, zasilacze, przedłużacze, stateczniki, złączki, rozgałęźniki, gniazda, wtyczki i wiele innych.

Montaż instalacji elektrycznej

Montaż i modernizacja urządzeń elektrycznych

Wykonawca: Firma Usługowo-Handlowa

Prace ogólnoremontowe w zakresie budynków mieszkalnych i lokali. Prace elektryczne związane z remontem, modernizacją i montażem urządzeń i instalacji.

Montaż i naprawa

Wykonawca: AMJ INSTALL inż. Adrian Olszewski

Ze względu na ciągły wzrost konsumpcji energii elektrycznej w naszych domach, ważne jest, aby instalacja elektryczna była zaprojektowana i wykonana w sposób przemyślany. Służymy pomocą w zaplanowaniu instalacji, rozmieszczenia gniazd oraz łączników a także wesprzemy własnym doświadczeniem.

Instalacja oświetlenia

Wykonawca: PROFEX Usługi Elektryczne Marek Łosko

Wykonujemy wszelkiego rodzaju instalacje elektryczne. Nasza oferta obejmuje instalacje oświetlenia ulicznego oraz oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego.

Instalacja oświetlenia

Wykonanie instalacji elektrycznej

Wykonawca: PROFEX Usługi Elektryczne Marek Łosko

W ramach usług wykonujemy instalacje elektryczne w domach jednorodzinnych.
Cena od 5500 zł w zależności od powierzchni budynku i skomplikowania instalacji elektrycznej.

Wykonanie instalacji elektrycznej

Montaż osprzętu elektrycznego

Wykonawca: PROFEX Usługi Elektryczne Marek Łosko

Wykonujemy instalacje elektryczne w domach, mieszkaniach, obiektach użytkowych. Oferujemy montaż oświetlenia i osprzętu elektrycznego. Posiadamy wymagane uprawnienia do tego typu prac. Nasza oferta obejmuje:
- montaż gniazd 230V, gniazd telefonicznych, łączników pojedynczych i podwójnych,
- montaż gniazd RTV i SAT, gniazd rj45, łączników schodowych i krzyżowych,
- montaż opraw oświetleniowych do 2,5m.

Montaż osprzętu elektrycznego

Systemy Inteligentnego Budynku

Wykonawca: ERTEOS Marcin Godawski

Systemy inteligentnej automatyki budynkowej projektowana na indywidualne zlecenie i dopasowane do indywidualnych potrzeb zamawiającego. Zastosowany osprzęt pochodzi od sprawdzonych dostawców i gwarantuje bezawaryjne działanie przez długi czas.

Instalacje elektryczne i okablowanie strukturalne

Wykonawca: THORNET sklep komputerowy i serwis laptopów

Oferujemy kompleksową realizację instalacji elektrycznych oraz instalacji okablowania strukturalnego. Okablowanie strukturalne jest obecnie jedną z najważniejszych instalacji nowoczesnego budynku. Pozwala rozplanować w przejrzysty sposób sieci transmisji danych, głosu i obrazu przy wykorzystaniu tej samej platformy. Zaletą wdrożenia systemu okablowania strukturalnego jest przede wszystkim uniwersalność, łatwość dostosowania do zmieniających się potrzeb użytkownika i funkcji pomieszczeń. Dzięki okablowaniu strukturalnemu, do jednego gniazdka możemy podłączyć telefon analogowy, a po prostym przełączeniu kabli krosujących w szafie teleinformatycznej, gniazdo to będzie nam służyć za gniazdo sieci komputerowej lub telefonu systemowego.

Uniwersalność sieci strukturalnej daje możliwość rozprowadzenia kabli w budynku bez wcześniejszej znajomości urządzeń które będą z okablowania korzystać co wpływa na skrócenie czasu wdrożenia systemu telekomunikacyjnego.

Modernizacje instalacji elektrycznych

Wykonawca: P.H.U. MEGA-OM

Zapewniamy kompleksowy montaż, remonty oraz modernizacje instalacji elektrycznych. Wykonujemy instalacje w domach, mieszkaniach i biurach, instalacje terenów zielonych oraz instalacje przemysłowe. Nasza oferta obejmuje budowę przyłączy energetycznych napowietrznych i kablowych, montaż tablic rozdzielczych i układów pomiarowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą!

Modernizacje instalacji elektrycznych

Wymiana tablic elektrycznych

Wykonawca: Elektryk Andrzej Przywara

Zajmujemy się wymianą starych tablic licznikowych i bezpiecznikowych w mieszkaniach, budynkach, lokalach.

Wymiana tablic elektrycznych