Instalacje odgromowe - Usluger.pl

Instalacje odgromowe powstały w celu ochrony przed szkodliwymi i niebezpiecznymi następstwami działań związanych z wyładowaniami atmosferycznymi. Stosowana są najczęściej w budownictwie mieszkalnym i przemysłowym. Zbudowane są ze zwodów, które przystosowane są do bezpośredniego przyjmowania wyładowań. Następnym elementem są przewody odprowadzające, które łączą zwody z przewodami dającymi uziemienie. Przewody uziemiające łączą z kolei przewody odprowadzające z uziomem. Kolejny element to zacisk probierczy i uziom. Jeżeli jest to zbyt skomplikowane do wykonania samodzielnie, to skorzystaj z ofert firm, które gwarantują profesjonalne wykonanie instalacji odgromowych

Elektryczne instalacje, ogrzewanie elektryczne.

Wykonawca: Instalacje Elektryczne Elmon

Wykonujemy kompleksowo instalacje elektryczne i ogrzewanie elektryczne. Polecamy piece akumulacyjne jako jedną z tańszych form ogrzewania elektrycznego. Proces ładowania i magazynowania ciepła odbywa się w tzw. II taryfie, czyli porach nocnych, porannych lub weekendowych, gdy opłaty za energię elektryczną ulegają obniżeniu. Wykorzystanie tańszej, II taryfy energii elektrycznej (poza godzinami szczytu oraz nocnej) oraz taryf specjalnych (np. weekendowej) zapewnia niskie opłaty za ogrzewanie. Opłaty za energię elektryczną potrafią być tańsze o połowę i stanowią alternatywę dla likwidowanych pieców węglowych.

Instalacja odgromowa - piorunochron

Wykonawca: Biuro Evita Sp. z o.o.

Instalacje odgromowe - piorunochrony.
System ochrony odgromowej projektowany jest indywidualnie dla każdego budynku. Wykonujemy systemy odgromowe zgodnie z wymaganiami normy PN-EN 62305 - Ochrona odgromowa Część 1,2,3,4, oraz przy zastosowaniu materiałów najwyższej jakości spełniających wymagania normy PN-EN 50164 - Elementy urządzenia piorunochronnego (LPC). Część 1 i 2

Instalacje odgromowe

Wykonawca: ELEKTRO-INSTAL

Wykonujemy instalacje odgromowe uwzględniając wszystkie czynniki, które wpływają na niezawodność działania instalacji. Zapewniamy profesjonalną obsługę zarówno na etapie projektu jak przy wykonawstwie. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Instalacje odgromowe

Wykonawca: WIE-NA Sp.z o.o.

Wykonujemy profesjonalny montaż instalacji odgromowych. W ofercie posiadamy najlepsze piorunochrony dostępne na rynku. Piorunochrony przyjmują na siebie energię pochodzącą z wyładowania atmosferycznego (podczas uderzenia piorunem), a instalacja bezpiecznie odprowadza ją do ziemi. Wyładowania, które towarzyszą uderzeniom pioruna, mogą być bardzo silne, a temperatura wewnątrz może sięgać nawet 1500˚C. Instalacje odgromowe chronią więc budynek przed uszkodzeniami, jakie może wywołać tak ogromna siła. Brak instalacji może przyczynić się do powstania poważnych zniszczeń i usterek znajdujących się wewnątrz urządzeń podpiętych do sieci elektrycznej. Istnieje również wysokie prawdopodobieństwo zagrożenia pożarowego.
Jeżeli interesuje Państwa montaż instalacji odgromowych, zachęcamy do kontaktu z nami.

Instalacje elektryczne

Wykonawca: Duo Elektro s.c

instalacje elektryczne,instalacje odgromowe

Montaż instalacji odgromowych

Wykonawca: EL-TECH Bełchatów SP. z o.o.

Proponujemy montaż instalacji odgromowych na ternie całego województwa łódzkiego. Po zamontowaniu instalacji budynek chroniony jest przed fizycznymi uszkodzeniami atmosferycznymi i przepięciami elektrycznymi.

Montaż instalacji odgromowej

Wykonawca: PROFEX Usługi Elektryczne Marek Łosko

Wykonujemy instalacje odgromowe profesjonalnym sprzętem (Milwaukee K540S). Cena uzależniona jest od pokrycia, wielkości i skomplikowania konstrukcji dachu.

Instalacje odgromowe

Wykonawca: HELEN-EL Helena Gregulska

Oferujemy montaż, naprawy oraz konserwację instalacji odgromowych. Po wszystkich pracach wykonujemy stosowne pomiary potwierdzone protokołami, które zapewniają iż instalacja jest sprawna i spełnia wymogi norm. Pomiary wykonujemy miernikami wiodących producentów. Posiadane mierniki mają zawsze ważne świadectwa wzorcowania.

Instalacje Odgromowe - Piorunochrony

Wykonawca: ELEKTRO-MONT Instalacje i Systemy Elektryczne

Wykonujemy Profesjonalne Instalacje Odgromowe na budynkach i budowlach każdego typu.

Instalacje odgromowe wykonujemy na osprzęcie w wykonaniu:

- ocynkowanym
- ze stali nierdzewnej
- pomiedziowanym
- miedzianym
- malowanym proszkowo (np. pod kolor dachówki)

Używamy elektrycznej Prościarki do drutu, pracującej w dwóch płaszczyznach (drut odgromowy ze szpuli zostaje idealnie wyprostowany), dzięki czemu instalacja odgromowa może zostać wykonana szybciej a przede wszystkim estetyczniej.

Ponadto Firma Elektro-Mont zajmuje się kompleksowym wykonawstwem instalacji elektrycznych.

W zakresie usług oferujemy:
Projektowanie, wykonawstwo oraz serwis instalacji.

Nasza oferta obejmuje:

- Instalacje Elektryczne
- Inteligentny Dom (KNX, Fibaro)
- Systemy Alarmowe
- Monitoring
- Wideofony
- Systemy Projekcyjne (Projektory, Ekrany Projekcyjne)
- Multiroom Audio
- Okablowanie strukturalne
- Instalacje Odgromowe (Piorunochronne)
- Pomiary Instalacji Elektrycznych
- Systemy Przeciwoblodzeniowe

Odgromowa

Wykonawca: ENERGOINSTAL MAREK ZYGA usługi elektroinstalacyjne i elektrenergetyczne

Rzetelne wykonawstwo instalacji odgromowych. Zapraszamy do kontaktu.

Odgrom

Wykonawca: INSTAL-FERENC

Wykonujemy profesjonalne instalacje odgromowe zabezpieczające Państwa nieruchomość przed niszczącymi działaniami wyładowań atmosferycznych. W naszych instalacjach wykorzystujemy podzespoły renomowanych marek dająć Państwu gwarancję bezpieczeństwa. Instalacje odgromowe mają na celu zabezpieczyć domową/firmową instalację przez przepaleniem.

Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe budynku

Wykonawca: Elin Leszek Mleczko Usługi Elektryczne

Wykonujemy instalacje odgromowe na dachach skośnych i płaskich.

Projektowanie i montaż instalacji odgromowych

Wykonawca: Elektrodan instalacje elektryczne sanitarne i fotowoltaika

Projektowanie i montaż instalacji odgromowych

Podejmujemy się projektowania i instalowania systemów odgromowych w pełnym zakresie prac.

Systemy odgromowe

Wykonawca: EL-SPARK Sławomir Rozwód

EL-SPARK montuje nowoczesne systemy odgromowe zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi. Pracujemy przy użyciu osprzętu odgromowego renomowanych producentów. Zakładamy także instalacje odgromowe aktywne. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie właściwego doboru materiałów, na życzenie klientów dokonujemy zakupu osprzętu.

Montaż piorunochronów

Wykonawca: Zakład Usług Elektrycznych

Oferujemy montaż piorunochronów zgodnie z obowiązującymi normami prawa. Założony przez nas piorunochron jest odpowiedzialny za przejęcie i odprowadzenie prądu skumulowanego w piorunie, który uderza w budynek i służy ochronie przed pęknięciami, uszkodzeniami konstrukcji architektonicznych, porażeniem prądem, pożarem, zapewni poprawne działanie urządzeń elektrycznych i elektronicznych oraz anten dachowych. Montaż piorunochronów wykonujemy na każdym rodzaju budynku. Zapraszamy!