Instalacje odgromowe - Usluger.pl

Instalacje odgromowe powstały w celu ochrony przed szkodliwymi i niebezpiecznymi następstwami działań związanych z wyładowaniami atmosferycznymi. Stosowana są najczęściej w budownictwie mieszkalnym i przemysłowym. Zbudowane są ze zwodów, które przystosowane są do bezpośredniego przyjmowania wyładowań. Następnym elementem są przewody odprowadzające, które łączą zwody z przewodami dającymi uziemienie. Przewody uziemiające łączą z kolei przewody odprowadzające z uziomem. Kolejny element to zacisk probierczy i uziom. Jeżeli jest to zbyt skomplikowane do wykonania samodzielnie, to skorzystaj z ofert firm, które gwarantują profesjonalne wykonanie instalacji odgromowych

Instalacje odgromowe

Wykonawca: ELEKTRO-INSTAL

Wykonujemy instalacje odgromowe uwzględniając wszystkie czynniki, które wpływają na niezawodność działania instalacji. Zapewniamy profesjonalną obsługę zarówno na etapie projektu jak przy wykonawstwie. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Instalacje odgromowe

Wykonawca: WIE-NA Sp.z o.o.

Wykonujemy profesjonalny montaż instalacji odgromowych. W ofercie posiadamy najlepsze piorunochrony dostępne na rynku. Piorunochrony przyjmują na siebie energię pochodzącą z wyładowania atmosferycznego (podczas uderzenia piorunem), a instalacja bezpiecznie odprowadza ją do ziemi. Wyładowania, które towarzyszą uderzeniom pioruna, mogą być bardzo silne, a temperatura wewnątrz może sięgać nawet 1500˚C. Instalacje odgromowe chronią więc budynek przed uszkodzeniami, jakie może wywołać tak ogromna siła. Brak instalacji może przyczynić się do powstania poważnych zniszczeń i usterek znajdujących się wewnątrz urządzeń podpiętych do sieci elektrycznej. Istnieje również wysokie prawdopodobieństwo zagrożenia pożarowego.
Jeżeli interesuje Państwa montaż instalacji odgromowych, zachęcamy do kontaktu z nami.

Instalacje elektryczne

Wykonawca: Duo Elektro s.c

instalacje elektryczne,instalacje odgromowe

ELEKTRYKA PRZEMYSŁOWA I MIESZKANIOWA

Wykonawca: Firma Usługowo-Handlowa ELIK Jolanta Ellas

Zajmujemy się kompleksowo wykonaniem nowych instalacji elektrycznych oraz modernizacją istniejących począwszy od doradztwa (wprowadzanie nowych rozwiązań), poprzez dobór odpowiednich materiałów, po wykonanie na obiektach usługowo- handlowych, halach produkcyjnych,przemysłowych, mieszkaniowych, użyteczności publicznej oraz budynkach drewnianych.Wykonujemy również instalacje odgromowe.oświetlenie zewnętrzne na budynkach, wokół posesji, parkingach oraz ogrodach.

Montaż instalacji odgromowych

Wykonawca: EL-TECH Bełchatów SP. z o.o.

Proponujemy montaż instalacji odgromowych na ternie całego województwa łódzkiego. Po zamontowaniu instalacji budynek chroniony jest przed fizycznymi uszkodzeniami atmosferycznymi i przepięciami elektrycznymi.

Montaż instalacji odgromowej

Wykonawca: PROFEX Usługi Elektryczne Marek Łosko

Wykonujemy instalacje odgromowe profesjonalnym sprzętem (Milwaukee K540S). Cena uzależniona jest od pokrycia, wielkości i skomplikowania konstrukcji dachu.

Instalacje odgromowe

Wykonawca: HELEN-EL Helena Gregulska

Oferujemy montaż, naprawy oraz konserwację instalacji odgromowych. Po wszystkich pracach wykonujemy stosowne pomiary potwierdzone protokołami, które zapewniają iż instalacja jest sprawna i spełnia wymogi norm. Pomiary wykonujemy miernikami wiodących producentów. Posiadane mierniki mają zawsze ważne świadectwa wzorcowania.

Instalacje Odgromowe - Piorunochrony

Wykonawca: ELEKTRO-MONT Instalacje i Systemy Elektryczne

Wykonujemy Profesjonalne Instalacje Odgromowe na budynkach i budowlach każdego typu.

Instalacje odgromowe wykonujemy na osprzęcie w wykonaniu:

- ocynkowanym
- ze stali nierdzewnej
- pomiedziowanym
- miedzianym
- malowanym proszkowo (np. pod kolor dachówki)

Używamy elektrycznej Prościarki do drutu, pracującej w dwóch płaszczyznach (drut odgromowy ze szpuli zostaje idealnie wyprostowany), dzięki czemu instalacja odgromowa może zostać wykonana szybciej a przede wszystkim estetyczniej.

Ponadto Firma Elektro-Mont zajmuje się kompleksowym wykonawstwem instalacji elektrycznych.

W zakresie usług oferujemy:
Projektowanie, wykonawstwo oraz serwis instalacji.

Nasza oferta obejmuje:

- Instalacje Elektryczne
- Inteligentny Dom (KNX, Fibaro)
- Systemy Alarmowe
- Monitoring
- Wideofony
- Systemy Projekcyjne (Projektory, Ekrany Projekcyjne)
- Multiroom Audio
- Okablowanie strukturalne
- Instalacje Odgromowe (Piorunochronne)
- Pomiary Instalacji Elektrycznych
- Systemy Przeciwoblodzeniowe

Odgromowa

Wykonawca: ENERGOINSTAL MAREK ZYGA usługi elektroinstalacyjne i elektrenergetyczne

Rzetelne wykonawstwo instalacji odgromowych. Zapraszamy do kontaktu.

Odgrom

Wykonawca: INSTAL-FERENC

Wykonujemy profesjonalne instalacje odgromowe zabezpieczające Państwa nieruchomość przed niszczącymi działaniami wyładowań atmosferycznych. W naszych instalacjach wykorzystujemy podzespoły renomowanych marek dająć Państwu gwarancję bezpieczeństwa. Instalacje odgromowe mają na celu zabezpieczyć domową/firmową instalację przez przepaleniem.

Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe budynku

Wykonawca: Elin Leszek Mleczko Usługi Elektryczne

Wykonujemy instalacje odgromowe na dachach skośnych i płaskich.

Projektowanie i montaż instalacji odgromowych

Wykonawca: Elektrodan instalacje elektryczne sanitarne i fotowoltaika

Projektowanie i montaż instalacji odgromowych

Podejmujemy się projektowania i instalowania systemów odgromowych w pełnym zakresie prac.

Systemy odgromowe

Wykonawca: EL-SPARK Sławomir Rozwód

EL-SPARK montuje nowoczesne systemy odgromowe zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi. Pracujemy przy użyciu osprzętu odgromowego renomowanych producentów. Zakładamy także instalacje odgromowe aktywne. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie właściwego doboru materiałów, na życzenie klientów dokonujemy zakupu osprzętu.

Montaż piorunochronów

Wykonawca: Zakład Usług Elektrycznych

Oferujemy montaż piorunochronów zgodnie z obowiązującymi normami prawa. Założony przez nas piorunochron jest odpowiedzialny za przejęcie i odprowadzenie prądu skumulowanego w piorunie, który uderza w budynek i służy ochronie przed pęknięciami, uszkodzeniami konstrukcji architektonicznych, porażeniem prądem, pożarem, zapewni poprawne działanie urządzeń elektrycznych i elektronicznych oraz anten dachowych. Montaż piorunochronów wykonujemy na każdym rodzaju budynku. Zapraszamy!

Elektryk

Wykonawca: ELKAS Usługi elektroinstalacyjne

Każdą usługę uzgadniam z inwestorem i wykonuję według jego życzenia w oparciu o obowiązujące w danym zakresie uregulowania i przepisy.