Doradztwo energetyczne - Usluger.pl

Doradztwo energetyczne jest popularnym sposobem na znalezienie dla swojego przedsiębiorstwa optymalnego rozwiązania energetycznego. Jeżeli przewidujemy, że technologie, które stosujemy będą pobierały duże ilości energii, warto skonsultować z doradcą, jakie wybrać rozwiązanie. W skład pełnego doradztwa może wchodzić audyt energetyczny, badania instalacji energetycznej, obrót energią, redukcja kosztów za energię bierną. Jeżeli chcesz zadbać o to aby Twoje pieniądze nie wypływały niepotrzebnie, skorzystaj z oferty doradców energetycznych zawartych w tym katalogu.

Usługi w zakresie inwestycji w OZE

Wykonawca: Consor Energia - Jarosław Wielgus

Największym „konsumentem energii” w gosodarstwie domowym jest system grzewczy dlatego logiczne staje się przystosowanie go do zużywania energii elektrycznej generowanej przez całkowiecie darmowe źródła – słońce, wiatr, woda. W budynkach mieszkalnych niemal 90% energii zużywanej jest do ogrzewania i pozyskiwania ciepłej wody. Transformacja energetyczna budynków z nośników tradycyjnych do odnawialnych ma więc sens i przyszłość.

Aby zmaksymalizować wykorzystanie energii wyprodukowanej przez system fotowoltaiczny oferujemy w pakiecie urządzenia i systemy służące do ogrzewania pomieszczeń i wody użytkowej zasilane prądem, takie jak Folie Grzewcze RED SNAKE, Pompy Ciepła, Ogrzewanie Podłogowe, Piece Akumulacjne, Kamienne Płyty Grzewcze.

Usługi w zakresie inwestycji w OZE

Audyt energetyczny

Wykonawca: BestLighting.pl Specjalistyczne oświetlenie LED

Przeprowadzamy audyty energetyczne zgodnie z wymogami prawa

Audyt energetyczny

Projektowanie i doradztwo

Wykonawca: Elin Leszek Mleczko Usługi Elektryczne

Zajmuje się kompleksową obsługą w wykonaniu instalacji elektrycznej od projektu po przez montaż do pomiarów i protokołów.

Energy Match dostarcza energię elektryczną oraz gaz ziemny

Wykonawca: Energy Match sp. z o.o.

Energy Match dostarcza prąd elektryczny w przystępniej cenie oraz tani gaz dla gospodarstw domowych i firm w całej Polsce www.energymatch.pl/oferty

Energy Match daje Ci możliwość korzystania z e-faktury, polecenia zapłaty oraz wybrania umowy kompleksowej gdzie otrzymasz jedynie jedną fakturę do zapłaty www.energymatch.pl/umowa-kompleksowa

Inne usługi obejmują optymalizację kosztów dystrybucji i audytów energetycznych efektywności w celu osiągnięcia dodatkowych oszczędności!

Energy Match dostarcza energię elektryczną oraz gaz ziemny

Darmowe Ogrzewanie Słoneczne

Wykonawca: Zielone Ciepło

Znane dzisiaj technologie pozwalają na efektywne i niskokosztowe ogrzewanie prądem.

Niezależenie od tego co zrobisz, w domu musisz zainstalować system grzewczy. Zwykle trzeba liczyć się z kosztem od 40 tysięcy w górę.

Zamiast płacić za pompę ciepła 80 tysięcy złotych, lub za kocioł gazowy 50 tysięcy, skorzystaj z naszej oferty.

W koszcie tradycyjnych rozwiązań masz możliwość instalacji grzewczej opartej na foliach grzewczych emitujących podczerwień. Do tego zainstaluj fotowoltaikę, która pokryje zapotrzebowanie na prąd w całym domu (ogrzewanie + potrzeby bytowe).

Darmowe Ogrzewanie Słoneczne

Projektowanie instalacji fotowoltaicznych

Wykonawca: Project Control

Projekt instalacji fotowoltaicznej zawiera szczegółową analizę opłacalności systemu fotowoltaicznego popartą obliczeniami oraz analizami wykonanymi w dedykowanym programie obliczeniowym. Projekt zawiera dokumenty niezbędne do zgłoszenia instalacji do zakładu energetycznego, karty katalogowe zastosowanych komponentów, obliczenia techniczne z zakresu instalacji elektrycznych stałoprądowych i zmiennoprądowych oraz protokół pomiarów odbiorczych, który jest niezbędny dla profesjonalnie wykonanej instalacji fotowoltaicznej.

Cena: 1000 zł

Projektowanie instalacji fotowoltaicznych

Mikro elektrownia słoneczna

Wykonawca: Project Control

System fotowoltaiczny zbudowany jest z modułów umieszczonych na dachu budynku lub na konstrukcji wsporczej na gruncie. Moduły wyeksponowane na promieniowanie słoneczne generują energię prądu stałego, która jest przetwarzana na energię prądu zmiennego o parametrach sieci energetycznej (230V, 50 Hz). Energia zużywana jest w pierwszej kolejności na potrzeby budynku, a jej nadmiar jest oddawany do sieci elektroenergetycznej.
Więcej informacji na stronie: http://www.projectcontrol.com.pl/fotowoltaika

Cena: 4500 zł

Mikro elektrownia słoneczna

Przeglądy budowlane budynków

Wykonawca: CERTBUD - Certyfikaty Energetyczne

Inżynierowie firmy CERTBUD przeprowadzą rzetelnie i kompleksowe okresowe i pięcioletnie przeglądy budowlane obiektów

Pogotowie elektryczne

Wykonawca: Instalatorstwo Elektryczne Dariusz Paron

Pogotowie elektryczne,obsługa firm, monitoring, telewizja przemysłowa, instalatorstwo elektryczne, instalacje elektryczne, pomiary elektryczne, pomiary natężenia oświetlenia, naprawa instalacji elektrycznych, przeglądy instalacji elektrycznych, konserwacja instalacji elektrycznych, serwis automatyki przemysłowej.

Montaż kolektorów słonecznych do ogrzewania C.W.U

Wykonawca: R-SOL Centrum Energii Odnawialnej

R-Sol zapewnia Państwu optymalne dobranie systemu do potrzeb gospodarstwa domowego. Nie raz widzimy pozakrywane kolektory przy mocnym nasłonecznieniu - spowodowane jest to złą konfiguracją systemu i brakiem zabezpieczeń. U nas Państwo możecie spokojnie wyjechać na wakacje bez obaw że system się przegrzeje lub "jak wielu się martwi" - że coś wybuchnie.
U nas takiej możliwości nie ma.

Montaż paneli fotowoltaicznyh

Wykonawca: R-SOL Centrum Energii Odnawialnej

Firma R-SOL zapewnia Państwu dobranie i poprawne skonfigurowanie instalacji, obliczenie potrzeb danego obiektu jak i pozostawienia możliwości przyszłościowej rozbudowy i wdrażanie konfiguracji hybrydowych tj. fotowoltaika + kolektor słoneczny, fotowoltaika + pompa ciepła, fotowoltaika + klimatyzacja, zasilanie awaryjne itp.

Montaż paneli fotowoltaicznyh

Instalacje Fotowoltaiczne

Wykonawca: SOL-INVEST K.Hełka M.Adamek s.c.

Wykonywanie kompleksowe instalacji fotowoltaicznych. Od projektu poprzez pozyskanie finansowania/dotacji, montaż po serwis i gwarancję. Profesjonalne doradztwo na każdym etapie inwestycji. Najwyższej jakości elementy instalacji:
-panele monokrystaliczne, polikrystaliczne oraz o zwiększonej estetyce np. panel w dachówce.
-panele z najwyższej półki -gwarancja nawet na 30 lat, uzysk energii do 30% większy niż przy standardowych rozwiązaniach.
-szeroki wybór osprzętu: inwertery, okablowanie, elementy konstrukcji.
-profesjonalny montaż zapewniający bezpieczeństwo działania.

Instalacje Fotowoltaiczne

Sprzedaż i montaż instalacji fotowoltaicznych

Wykonawca: MULTISUN.pl

WYBUDUJ SWOJĄ INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ Z MULTISUN, a napewno:
- obniżysz rachunki za prąd,
- zabezpieczysz się przed nieuchronnym wzrostem cen prądu,
- przyczynisz się do redukcji emisji CO2 do atmosfery,
- podniesiesz wartość swojej nieruchomości,
- uzyskasz stałe źródło dochodów,
- uniezależnisz się od sieci publicznej,

Przekonaj się jakie to proste i skontaktuj się z naszymi specjalistami, a zaproponujemy:
- kompleksowe doradztwo i profesjonalny audyt,
- indywidualny projekt wraz z kosztorysem inwestycji oraz szacowanym uzyskiem,
- szeroki zakres sprawdzonych produktów wysokiej jakości w konkurencyjnej cenie,
- optymalny dobór technologii,
- gwarancje jakości i rzetelności,
- montaż wykonany przez doświadczonych fachowców,

Sprzedaż i montaż instalacji fotowoltaicznych

ŻARÓWKI LED

Wykonawca: Dystrybucja Artykułów Elektrycznych

ŻARÓWKI LED BARDZO DUŻY WYBÓR
WYSOKA MOC W PRZELICZENIU 1W= xxLM
2 LETNIA GWARANCJA

Roboty energetyczne

Wykonawca: Zakład Elektryczny Usługowo-Produkcyjno-Handlowy Bojanowicz Jarosław

Nasz Zakład Energetyczny wykonuje instalacje elektryczne, sieci energetyczne, budowy oświetlenia drogowego, przyłącza energetyczne. Zapewniamy doradztwo w sprawach energetycznych.

Roboty energetyczne