Instalacje alarmowe - Usluger.pl

Definicja instalacji alarmowych odnosi się do zespołu urządzeń, które ściśle ze sobą współdziałają i mają na celu ochronę naszego życia i mienia. Istnieje wiele rodzajów instalacji alarmowych, które można kupić jako samodzielne urządzenia i zamontować w domach lub tez zlecić wykonanie całej sieci specjalistycznych instalacji alarmowych konkretnej firmie. Do samodzielnego montażu możemy użyć instalacji alarmowych wychwytujących dym, gaz czy też czad. Definicja instalacji alarmowej ma bardzo szeroki zasięg i dotyczy wszystkich rodzajów alarmów, ich budowy, niezbędnego sprzętu, ich klas, jakości itp. Jeżeli szukasz firmy biegłej w rodzajach instalacji alarmowych, odnajdziesz ją w tym katalogu.

Telewizja dozorowa, monitoring.

Wykonawca: GARDA-BIT Piotr Bitner

Zajmujemy się sprzedażą i montażem systemów telewizji dozorowej (monitoringu obiektów). Zapraszamy do kontaktu.

Telewizja dozorowa, monitoring.

MONTAŻ INSTALACJI ALARMOWYCH

Wykonawca: Safe Home Service Maciej Chmieliński

Oferujemy systemy alarmowe firmy Satel doskonałe w przystępnej cenie i niezawodne alarmy dla domów, biur i zakładów produkcyjnych, instytucji oraz obiektów zabytkowych. Nasze systemy alarmowe – to alarmy instalowane nie tylko na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, działamy również na terenie całego kraju. Wykonaliśmy szereg instalacji zarówno w nowo powstających domach jednorodzinnych jak i w pojedynczych mieszkaniach, biurach oraz zakładach produkcyjnych. Instalowane przez nas systemy alarmowe Satel współpracują bez problemów z różnymi rozszerzeniami zwiększającymi funkcjonalność systemu alarmowego – bez problemu można je podpiąć do systemów powiadamiania np. telefonu stacjonarnego, GSM czy radiowego powiadamiania lokalnej agencji ochrony która w przypadku alarmu podejmie odpowiednie działania.

MONTAŻ INSTALACJI ALARMOWYCH

Montaż kamer - monitoringu

Wykonawca: F.U.H. RALSYSTEM Ryszard Kurpiel

Telewizja przemysłowa, montaż kamer i monitoringu dla klientów indywidualnych oraz firm.

Montaż alarmów

Wykonawca: F.U.H. RALSYSTEM Ryszard Kurpiel

Profesjonalne instalacje alarmowe, montaż alarmów, domofonów, sieci komputerowych oraz monitoringu.

Montaż alarmów

SafeGuard.net.pl

Wykonawca: SafeGuard

Witamy, wszystkich na naszej stronie - zajmujemy się instalatorstwem zabezpieczeń elektronicznych - alarmy, kamery, inteligentne rozwiązania dla domu.

SafeGuard.net.pl

Instalacje alarmowe

Wykonawca: OlejniczakSerwis

System alarmowy SSWiN (Systemy Sygnalizacji Włamania i Napadu) to jeden z najprostszych sposobów zabezpieczenia naszego mienia przed włamaniami. Istotną rolę z punktu naszego bezpieczeństwa odgrywają również systemy alarmowe przeciwpożarowe. W skład systemu alarmowego wchodzą najczęściej takie elementy jak: pasywne czujniki podczerwieni reagujące na ruch (PIR) i czujniki magnetyczne (kontaktrony) umieszczane na oknach, drzwiach, bramach garażowych, czujniki dymu, zalania (wzbudzenie czujnika powoduje alarm) oraz centrale alarmowe, manipulatory, sygnalizatory, detektory, moduły GSM itd. Elementy systemu mogą być połączone przewodowo lub bezprzewodowo.

Firma AlarmPartner projektuje i wykonuje każdy rodzaj systemu według potrzeb i wymogów klienta oraz specyfikacji obiektu. Wykonujemy instalacje alarmowe zarówno domków jednorodzinnych, mieszkań, sklepów, jak i większych obiektów biurowych, handlowo-usługowych, magazynów itp.

Zajmujemy się również modernizacją i konserwacją systemów istniejących.

Nasi specjaliści służą Państwu również bezpłatnym doradztwem i konsultacjami. Przed wykonaniem każdej instalacji dokonujemy bezpłatnie wizji lokalnej i sporządzamy kosztorys. Sprzęt dopieramy tak, aby sprostać wymaganiom klienta i zapewnić jak najlepsze bezpieczeństwo. Zaopatrujemy się u najlepszych dystrybutorów, dzięki czemu oferujemy produkty najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach. Wszystkie systemy montowane przez naszą firmą są w pełni profesjonalne i spełniają wymagania polskich norm.

Montaż instalacji Alarmowych

Wykonawca: MC GARAŻ Michał Cetnarski

Firma oferuje instalacje alarmowe Firmy Satel i Jablotron

Wymiana aparatu domofonowego

Wykonawca: P.U.H. HUMA

Wymiana unfionu (aparatu) domofonowego w systemach cyfrowych lub analaogowych.
W zakres usługi wchodzi dojazd, demontaż, montaż i sprawdzenie funkcjonowania

Systemy alarmowe

Wykonawca: Asetor Sp.j. Systemy Zabezpieczeń, Teleinformatyka

Firma Asetor zajmuje się projektowaniem, montażem i serwisem systemów alarmowych, telewizji dozorowej, kontroli dostępu oraz systemami rejestracji czasu pracy.

Zapraszamy.

Montaż instalacji elektrycznych

Wykonawca: ROBAN - instalacje elektryczne

Firma ROBAN wykonuje kompleksowe instalacje elektryczne. Nasza oferta obejmuje przede wszystkim: systemy alarmowe, monitoring, instalacje inteligentne. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Działamy na terenie powiatu staszowskiego i kieleckiego.

Montaż instalacji elektrycznych

Instalacja systemu monitoringu CCTV

Wykonawca: ROBAN - instalacje elektryczne

Firma ROBAN w ramach usług zajmuje się montażem systemów monitoringu, kamer i telewizji przemysłowej. Nasza oferta skierowana jest, zarówno do klientów indywidualnych, jak i dużych firm. Polecamy produkty marki MT Vision. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Działamy na terenie powiatu staszowskiego i kieleckiego. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Instalacja systemu monitoringu CCTV

Montaż alarmów

Wykonawca: ROBAN - instalacje elektryczne

Firma ROBAN zajmuje się montażem systemów alarmowych w domach i firmach. Współpracujemy m.in. z producentem SATEL, który dostarcza wysokiej jakości centrale alarmowe, alarmy bezprzewodowe, sygnalizatory, czujki, stacje monitorujące, sterowniki radiowe i wiele innych.

Montaż alarmów

Systemy Alarmowe, Alarmy

Wykonawca: ELEKTRO-MONT Instalacje i Systemy Elektryczne

Proponujemy Państwu profesjonalny montaż systemów alarmowych od najprostszych przeznaczonych do zabezpieczenia kampingów i garaży poprzez średniej wielkości instalacje do biur oraz domów jednorodzinnych aż po zaawansowane systemy alarmowe z rozbudowanymi funkcjami automatyki i kontroli dostępu, których funkcjonalność można wykorzystać również do realizacji systemów inteligentnych.

Jesteśmy certyfikowanym Instalatorem Systemów Alarmowych firmy Satel oraz Jablotron.

Ponadto Firma Elektro-Mont zajmuje się kompleksowym wykonawstwem instalacji elektrycznych.

W zakresie usług oferujemy:
Montaż, Projektowanie, oraz serwis instalacji.

Nasza oferta obejmuje:

- Instalacje Elektryczne
- Inteligentny Dom (KNX / Fibaro / F&Home i inne)
- Systemy Alarmowe SSWiN
- Monitoring CCTV
- Wideofony
- Systemy Projekcyjne (Projektory, Ekrany Projekcyjne)
- Multiroom Audio
- Okablowanie strukturalne
- Instalacje Odgromowe (Piorunochronne)
- Pomiary Instalacji Elektrycznych
- Systemy Przeciwoblodzeniowe

Systemy Alarmowe, Alarmy

Montaż systemów alarmowych

Wykonawca: Automatyka Surma

Oferujemy kompleksowe rozwiązania alarmowe dla instytucji, firm oraz osób prywatnych.

Montaż systemów alarmowych

Montaz kamery

Wykonawca: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe MAKAM Mateusz Śliga

Montaż kamery wraz z ustawieniem jej parametrów.

Cena: 300 zł