Instalacje alarmowe - Usluger.pl

Definicja instalacji alarmowych odnosi się do zespołu urządzeń, które ściśle ze sobą współdziałają i mają na celu ochronę naszego życia i mienia. Istnieje wiele rodzajów instalacji alarmowych, które można kupić jako samodzielne urządzenia i zamontować w domach lub tez zlecić wykonanie całej sieci specjalistycznych instalacji alarmowych konkretnej firmie. Do samodzielnego montażu możemy użyć instalacji alarmowych wychwytujących dym, gaz czy też czad. Definicja instalacji alarmowej ma bardzo szeroki zasięg i dotyczy wszystkich rodzajów alarmów, ich budowy, niezbędnego sprzętu, ich klas, jakości itp. Jeżeli szukasz firmy biegłej w rodzajach instalacji alarmowych, odnajdziesz ją w tym katalogu.

Alarm, monitoring i domofony

Wykonawca: PHU ELMITECH

Prowadzimy dobór komponentów oraz instalacje alarmów, monitoringów, domofonów. Wiele rozwiązań różnych producentów do wyboru w zależności od zapotrzebowania, wymogów oraz budżetu.

CCTV telewizja dozorowa

Wykonawca: Biuro Zabezpieczeń Technicznych Cezary Warchoł

Wykonujemy instalacje telewizji dozorowej przewodowe i bezprzewodowe. Rejestracja obrazów lokalnie lub w chmurze. Obrazy z kamery wyświetlane w telefonie z Android, iOS lub na monitorach w dowolnym miejscu na Ziemi.
Jako dodatkowa opcja monitorowanie obrazów referencyjnych przez obsługę stacji monitorowania alarmów.

Instalacje elektryczne i teletechniczne

Wykonawca: Inter Logic Sp. z o.o.

 • INSTALACJE ELEKTRYCZNE I TELETECHNICZNE
 • TELEWIZJA PRZEMYSŁOWA CCTV
 • SYSTEMY WYKRYANIA POTENCIALNYCH ZAGROŻEŃ EPIDEMIOLOGICZNYC
 • SIECI KOMPUTEROWE LAN WI-FI (dla osób indywidualnych, bądź większych przedsiębiorstw)
 • ALARMY
 • AUTOMATYKA BUDYNKOWA
 • INTELIGENTNY BUDYNEK
 • DOMOFONY I WIDEODOMOFONY
 • TELEWIZJA NAZIEMNA I SATELITARNA
 • SYSTEMY PRZECIWPOŻAROWE
 • INSTALACJE OŚWIETLENIOWE
 • INSTALACJE ODGROMOWE
 • SYSTEMY KONTROLI DOSTĘPU I REJESTRACJI CZASU PRACY

Alarmy

Wykonawca: IT Modern Applications Sp. z o.o.

Wykonujemy instalacje alarmowe, elektryczne oraz automatykę domową.

Instalacja systemów ochrony mienia

Wykonawca: Itecomp Usługi Informatyczne

Realizację rozpoczynamy od oględzin miejsca montażu i doboru optymalnych miejsc dla kamer i rejestratora tzn. aby jak najmniejszą ilością objąć całe podwórko, parking czy inne obserwowane miejsce. Następie przedstawiana jest wycena prac i potrzebnego sprzętu i akcesoriów w dwóch wariantach cenowych i jakościowych: dobrym i lepszym.

Nasza ekipa montażowa z największą starannością ukrywa kable montażowe tak, aby nie zaburzyć estetyki budynku. Wszystko jest konsultowane z wykonawcą, którego zadowolenie jest stawiane na pierwszym miejscu.

Systemy sygnalizacji pożarowej

Wykonawca: Systemy Zabezpieczeń TOMTECH Murawski Tomasz Alarmy, Domofony, Kamery, Monitoring Ełk

Zajmujemy się dostarczaniem systemów sygnalizacji pożarowej, które służą do wykrywania zagrożenia pożarowego, sygnalizowania i powiadamiania o zagrożeniu oraz wykonywaniu funkcji sterujących.
Dostępny system sterowania zapewnia sprawną ewakuację i zapobiega rozprzestrzenianiu się ognia oraz spełnia także funkcje informacyjne i monitorujące. Systemy idealnie sprawdzają się głównie w obiektach komercyjnych i publicznych, gdzie występuje duże natężenie zasobów ludzkich lub materialnych.

Gwarantujemy fachowe zaprojektowanie, wybór systemu, rzetelne wykonanie instalacji zgodnie z obowiązującymi przepisami. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

System kontroli dostępu i ochrony

Wykonawca: BELL F.H.U. Ryszard Rell

Wykonujemy systemy kontroli dostępu i ochrony. System może być wyposażony m.in. w czytnik biometryczny, system rejestracji czasu pracy, dozór wizyjny oraz system przywoławczy.

Instalacje systemów alarmowych,

Wykonawca: OGICOMP Łukasz Ogonowski

Zapraszamy klientów z Mysłowic, Katowic oraz okolic.
Zajmujemy się wdrażaniem rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo jaki są instalację systemów alarmowych.
Nasz system powiadamiania jest innowacyjny – wykorzystuje najnowszą technologię, która przekazuje informacje z alarmów na smartfon Klienta. Firma Satel to także gwarancja niskiej ceny, jak również wysokiego standardu wykonania. Ponadto oferuje duże możliwości rozbudowy systemu o takie elementy jak sterowanie roletami okiennymi czy bramami garażowymi oraz współpracę z monitoringiem wizyjnym.
Powierzone nam zlecenia realizujemy zgodnie z ustalonym terminem.

ALARM ALARMY SSWiN

Wykonawca: CAM-ON Grzegorz Szulc

System alarmowy jest podstawowym zespołem urządzeń, które są niezbędne do prawidłowego zabezpieczenia obiektu. Pozwalają one zapewnić komfort oraz poczucie spokoju o własne mienie w czasie nieobecności. W połączeniu z monitoringiem gwarantują wysoki poziom ochrony oraz odpowiednie informowanie o niepożądanych zdarzeniach.

Obecnie stosowane systemy alarmowe są bardzo proste i intuicyjne w obsłudze. Podobnie jak w przypadku monitoringu istnieje możliwość automatycznego sterowania systemem. Najczęściej stosuje się czujniki podczerwieni oraz czujniki magnetyczne, które podłączone są do centrali alarmowej. Cały system przeważnie uzbrajany poprzez wpisanie odpowiedniego kodu przez użytkownika na klawiaturze panelu alarmującego. Nierzadko dodatkowym elementem jest tzw. system antynapadowy występujący najczęściej w postaci pilota lub ukrytego przycisku.

Pod pojęciem systemu alarmowego kryją się nie tylko czujniki zapobiegające włamaniom oraz kradzieżom. W zapewnieniu ochrony całego obiektu pomóc mogą także inne systemy

- detektory pożaru, czyli czujniki dymi i ognia, które najczęściej połączone są z automatycznymi spryskiwaczami, dzięki czemu zapobiegają rozprzestrzenieniu się pożaru w budynku;
- czujniki zalania wodą oraz zawór odcinający, dzięki którym można zapewnić ochronę obiektu przed nadmiernym napływem wody w przypadku awarii hydraulicznej
- czujniki czadu i gazy, które chronią przed zatruciem tlenkiem węgla oraz ryzykiem wybuchu gazu

MONITORING W-R-O-C-Ł-A-W

Wykonawca: CAM-ON Grzegorz Szulc

Monitoring w dzisiejszych niepewnych czasach odgrywa bardzo ważną rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa zarówno placówek przemysłowych, miejsc publicznych a także prywatnych posesji. Systemy monitorujące można odnaleźć praktycznie wszędzie. Są one prawie nieodzownym elementem codzienności.

Posiadanie sprawnego monitoringu pomoże w utrzymaniu bezpieczeństwa danego obiektu i jego ochronie. System monitorujący zagwarantuje odpowiednią rejestrację zdarzeń, poprawne ich wykrycie oraz sygnalizację ewentualnych zagrożeń. Monitoring daje możliwość zapobiegania przed włamaniami albo niechcianymi wtargnięciami na teren podlegający ochronie. Dzięki niemu można uchronić się przed potencjalnymi aktami wandalizmu. W przypadku wystąpienia określonego zdarzenia kamery są bardzo pomocne w ustaleniu sprawców danego incydentu.

Obecne systemy monitoringu są bardzo proste w obsłudze oraz posiadają wysoką jakość obrazu. Dają możliwość podglądu praktycznie z dowolnego miejsca, wystarczy połączenie telefonu komórkowego z siecią. Dodatkowo w zależności od potrzeb mogą one spełniać różne funkcje tj. detekcja ruchu, odczytywanie numerów z tablic rejestracyjnych i wiele innych. Monitoring jest również świetnym uzupełnieniem systemów alarmowych, dzięki czemu bezpieczeństwo danego obiektu zostanie jeszcze bardziej zwiększone.

Montaż systemów alarmowych i monitoringu

Wykonawca: ELEKTROINSTALACJE Grzegorz Sumis

W ramach usług zajmujemy się montażem systemów alarmowych oraz CCTV. Oferujemy sprzęt renomowanych producentów takich jak: Satel, Paradox, Bosch, Internec, HQVision. Nasza oferta obejmuje także systemy Inteligentnego Domu. Zapraszamy do współpracy!

Projekt , montaż i modernizacja instalacji zabezpieczenia obiektów

Wykonawca: RAP Design Ryszard Pilarczyk

Oferujemy projekt, montaż oraz modernizację instalacji zabezpieczenia osób i mienia w mieszkaniach, domkach, biurach, sklepach, halach produkcyjnych oraz na budowach. Naszą specjalnością są instalacje monitoringu wizyjnego (kamery analogowe i w technologii IP, systemy rozległe, zdalny podgląd przez internet), kanalizacje techniczne, systemy alarmowe i kontroli dostępu, systemy ochrony przeciwpożarowej (w tym systemy sygnalizacji pożaru, oddymiania, nagłośnienia DSO i PA). Wykonujemy pełną integrację w/w instalacji z automatyką budynkową i wszystkimi instalacjami teletechnicznymi w celu realizacji inteligentnych budynków

Siemens cerberus

Wykonawca: Poline Mariusz Nosal

Przeglądy i konserwacja systemów sygnalizacji pożaru Wrocław

Instalacja systemu alarmowego, CCTV, Wideodomofonów i Kontroli dostępu

Wykonawca: KLsystemy Kragiel Spychała spółka jawna

Instalacja systemu to nie tylko ułożenie przewodów i montaż urządzeń,a znacznie więcej. Powinna zostać przemyślana już na etapie projektu w taki sposób, aby dać Państwu bezpieczeństwo, spokój i pewność. To nasza firma zajmie się za Państwa i wykona:

 • projekt i dobierze najlepsze rozwiązania,
 • ułoży instalację,
 • zamontuje i skonfiguruje system
 • przeszkoli wszystkich użytkowników.

Montaż i modernizacja instalacji domofonowych

Wykonawca: ISBM - Systemy i Sieci Komputerowe oraz Usługi Inżynierskie

Oferujemy montaż i modernizację istniejących instalacji domofonowych.
Oferujemy trwałość (elementy zewnętrze ze stali nierdzewnej), estetykę i zaawansowane funkcjonalności (możliwość przekierowania domofonu na telefon komórkowy).