Instalacje alarmowe - Usluger.pl

Definicja instalacji alarmowych odnosi się do zespołu urządzeń, które ściśle ze sobą współdziałają i mają na celu ochronę naszego życia i mienia. Istnieje wiele rodzajów instalacji alarmowych, które można kupić jako samodzielne urządzenia i zamontować w domach lub tez zlecić wykonanie całej sieci specjalistycznych instalacji alarmowych konkretnej firmie. Do samodzielnego montażu możemy użyć instalacji alarmowych wychwytujących dym, gaz czy też czad. Definicja instalacji alarmowej ma bardzo szeroki zasięg i dotyczy wszystkich rodzajów alarmów, ich budowy, niezbędnego sprzętu, ich klas, jakości itp. Jeżeli szukasz firmy biegłej w rodzajach instalacji alarmowych, odnajdziesz ją w tym katalogu.

Systemy sygnalizacji pożarowej

Wykonawca: Systemy Zabezpieczeń TOMTECH Murawski Tomasz Alarmy, Domofony, Kamery, Monitoring Ełk

Zajmujemy się dostarczaniem systemów sygnalizacji pożarowej, które służą do wykrywania zagrożenia pożarowego, sygnalizowania i powiadamiania o zagrożeniu oraz wykonywaniu funkcji sterujących.
Dostępny system sterowania zapewnia sprawną ewakuację i zapobiega rozprzestrzenianiu się ognia oraz spełnia także funkcje informacyjne i monitorujące. Systemy idealnie sprawdzają się głównie w obiektach komercyjnych i publicznych, gdzie występuje duże natężenie zasobów ludzkich lub materialnych.

Gwarantujemy fachowe zaprojektowanie, wybór systemu, rzetelne wykonanie instalacji zgodnie z obowiązującymi przepisami. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Systemy sygnalizacji pożarowej

System kontroli dostępu i ochrony

Wykonawca: BELL F.H.U. Ryszard Rell

Wykonujemy systemy kontroli dostępu i ochrony. System może być wyposażony m.in. w czytnik biometryczny, system rejestracji czasu pracy, dozór wizyjny oraz system przywoławczy.

System kontroli dostępu i ochrony

Instalacje systemów alarmowych,

Wykonawca: OGICOMP Łukasz Ogonowski

Zapraszamy klientów z Mysłowic, Katowic oraz okolic.
Zajmujemy się wdrażaniem rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo jaki są instalację systemów alarmowych.
Nasz system powiadamiania jest innowacyjny – wykorzystuje najnowszą technologię, która przekazuje informacje z alarmów na smartfon Klienta. Firma Satel to także gwarancja niskiej ceny, jak również wysokiego standardu wykonania. Ponadto oferuje duże możliwości rozbudowy systemu o takie elementy jak sterowanie roletami okiennymi czy bramami garażowymi oraz współpracę z monitoringiem wizyjnym.
Powierzone nam zlecenia realizujemy zgodnie z ustalonym terminem.

Instalacje systemów alarmowych,

ALARM ALARMY SSWiN

Wykonawca: CAM-ON Grzegorz Szulc

System alarmowy jest podstawowym zespołem urządzeń, które są niezbędne do prawidłowego zabezpieczenia obiektu. Pozwalają one zapewnić komfort oraz poczucie spokoju o własne mienie w czasie nieobecności. W połączeniu z monitoringiem gwarantują wysoki poziom ochrony oraz odpowiednie informowanie o niepożądanych zdarzeniach.

Obecnie stosowane systemy alarmowe są bardzo proste i intuicyjne w obsłudze. Podobnie jak w przypadku monitoringu istnieje możliwość automatycznego sterowania systemem. Najczęściej stosuje się czujniki podczerwieni oraz czujniki magnetyczne, które podłączone są do centrali alarmowej. Cały system przeważnie uzbrajany poprzez wpisanie odpowiedniego kodu przez użytkownika na klawiaturze panelu alarmującego. Nierzadko dodatkowym elementem jest tzw. system antynapadowy występujący najczęściej w postaci pilota lub ukrytego przycisku.

Pod pojęciem systemu alarmowego kryją się nie tylko czujniki zapobiegające włamaniom oraz kradzieżom. W zapewnieniu ochrony całego obiektu pomóc mogą także inne systemy

- detektory pożaru, czyli czujniki dymi i ognia, które najczęściej połączone są z automatycznymi spryskiwaczami, dzięki czemu zapobiegają rozprzestrzenieniu się pożaru w budynku;
- czujniki zalania wodą oraz zawór odcinający, dzięki którym można zapewnić ochronę obiektu przed nadmiernym napływem wody w przypadku awarii hydraulicznej
- czujniki czadu i gazy, które chronią przed zatruciem tlenkiem węgla oraz ryzykiem wybuchu gazu

ALARM ALARMY SSWiN

MONITORING W-R-O-C-Ł-A-W

Wykonawca: CAM-ON Grzegorz Szulc

Monitoring w dzisiejszych niepewnych czasach odgrywa bardzo ważną rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa zarówno placówek przemysłowych, miejsc publicznych a także prywatnych posesji. Systemy monitorujące można odnaleźć praktycznie wszędzie. Są one prawie nieodzownym elementem codzienności.

Posiadanie sprawnego monitoringu pomoże w utrzymaniu bezpieczeństwa danego obiektu i jego ochronie. System monitorujący zagwarantuje odpowiednią rejestrację zdarzeń, poprawne ich wykrycie oraz sygnalizację ewentualnych zagrożeń. Monitoring daje możliwość zapobiegania przed włamaniami albo niechcianymi wtargnięciami na teren podlegający ochronie. Dzięki niemu można uchronić się przed potencjalnymi aktami wandalizmu. W przypadku wystąpienia określonego zdarzenia kamery są bardzo pomocne w ustaleniu sprawców danego incydentu.

Obecne systemy monitoringu są bardzo proste w obsłudze oraz posiadają wysoką jakość obrazu. Dają możliwość podglądu praktycznie z dowolnego miejsca, wystarczy połączenie telefonu komórkowego z siecią. Dodatkowo w zależności od potrzeb mogą one spełniać różne funkcje tj. detekcja ruchu, odczytywanie numerów z tablic rejestracyjnych i wiele innych. Monitoring jest również świetnym uzupełnieniem systemów alarmowych, dzięki czemu bezpieczeństwo danego obiektu zostanie jeszcze bardziej zwiększone.

MONITORING W-R-O-C-Ł-A-W

Montaż systemów alarmowych i monitoringu

Wykonawca: ELEKTROINSTALACJE Grzegorz Sumis

W ramach usług zajmujemy się montażem systemów alarmowych oraz CCTV. Oferujemy sprzęt renomowanych producentów takich jak: Satel, Paradox, Bosch, Internec, HQVision. Nasza oferta obejmuje także systemy Inteligentnego Domu. Zapraszamy do współpracy!

Montaż systemów alarmowych i monitoringu

Projekt , montaż i modernizacja instalacji zabezpieczenia obiektów

Wykonawca: RAP Design Ryszard Pilarczyk

Oferujemy projekt, montaż oraz modernizację instalacji zabezpieczenia osób i mienia w mieszkaniach, domkach, biurach, sklepach, halach produkcyjnych oraz na budowach. Naszą specjalnością są instalacje monitoringu wizyjnego (kamery analogowe i w technologii IP, systemy rozległe, zdalny podgląd przez internet), kanalizacje techniczne, systemy alarmowe i kontroli dostępu, systemy ochrony przeciwpożarowej (w tym systemy sygnalizacji pożaru, oddymiania, nagłośnienia DSO i PA). Wykonujemy pełną integrację w/w instalacji z automatyką budynkową i wszystkimi instalacjami teletechnicznymi w celu realizacji inteligentnych budynków

Projekt , montaż i modernizacja instalacji zabezpieczenia obiektów

Siemens cerberus

Wykonawca: Poline Mariusz Nosal

Przeglądy i konserwacja systemów sygnalizacji pożaru Wrocław

Instalacja systemu alarmowego, CCTV, Wideodomofonów i Kontroli dostępu

Wykonawca: KLsystemy Kragiel Spychała spółka jawna

Instalacja systemu to nie tylko ułożenie przewodów i montaż urządzeń,a znacznie więcej. Powinna zostać przemyślana już na etapie projektu w taki sposób, aby dać Państwu bezpieczeństwo, spokój i pewność. To nasza firma zajmie się za Państwa i wykona:

  • projekt i dobierze najlepsze rozwiązania,
  • ułoży instalację,
  • zamontuje i skonfiguruje system
  • przeszkoli wszystkich użytkowników.

Instalacja systemu alarmowego, CCTV, Wideodomofonów i Kontroli dostępu

Montaż i modernizacja instalacji domofonowych

Wykonawca: ISBM - Systemy i Sieci Komputerowe oraz Usługi Inżynierskie

Oferujemy montaż i modernizację istniejących instalacji domofonowych.
Oferujemy trwałość (elementy zewnętrze ze stali nierdzewnej), estetykę i zaawansowane funkcjonalności (możliwość przekierowania domofonu na telefon komórkowy).

Montaż i modernizacja instalacji domofonowych

Instalacje Elektryczne

Wykonawca: Paulina Cysak

Oferujemy Państwu usługi elektryczne w pełnym zakresie. Wykonujemy od podstaw instalacje elektryczne w domach, mieszkaniach ,firmach i halach przemysłowych . Usuwamy również wszelkie awarie związane z prądem i serwisujemy urządzenia. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej branży i niezbędne uprawnienia potrzebne do naszej pracy.

instalacje Elektryczne

Instalacja monitoringu wizyjnego

Wykonawca: Creative Dawid Pietrzykowski-Preston

Montaż i konfiguracja kamer przemysłowych oraz rejestratora

Montaż systemu alarmowego

Wykonawca: Creative Dawid Pietrzykowski-Preston

Instalacja oraz konfiguracja profesjonalnego systemu alarmowego

Systemy Kontroli Dostępu

Wykonawca: ERTEOS Marcin Godawski

Systemy Kontroli Dostępu dla hoteli, biurowców, urzędów, firm, ale i domów prywatnych. Systemy projektowane na specjalne zamówienie.

Systemy Alarmowe

Wykonawca: ERTEOS Marcin Godawski

Systemy alarmowe najwyższej klasy, zaprojektowane na miarę potrzeb klienta