Instalacje alarmowe - Usluger.pl

Definicja instalacji alarmowych odnosi się do zespołu urządzeń, które ściśle ze sobą współdziałają i mają na celu ochronę naszego życia i mienia. Istnieje wiele rodzajów instalacji alarmowych, które można kupić jako samodzielne urządzenia i zamontować w domach lub tez zlecić wykonanie całej sieci specjalistycznych instalacji alarmowych konkretnej firmie. Do samodzielnego montażu możemy użyć instalacji alarmowych wychwytujących dym, gaz czy też czad. Definicja instalacji alarmowej ma bardzo szeroki zasięg i dotyczy wszystkich rodzajów alarmów, ich budowy, niezbędnego sprzętu, ich klas, jakości itp. Jeżeli szukasz firmy biegłej w rodzajach instalacji alarmowych, odnajdziesz ją w tym katalogu.

Naprawa i konserwacja automatyki domowej

Wykonawca: elektroautomatyka

Naprawa:
napędów do bram
wideofonów i domofonów

i wielu innych...

Dojazd do 30kmwliczony w cenę.

Naprawa i konserwacja automatyki domowej

Montaż serwis Automatyki

Wykonawca: B34 Serwis Karol Tomasiak

Automatyka do domu automatyka ogrodzenia
sterowanie telefonem brama lub szlabanem
Jestem licencjonowanym instalatorem

Projektowanie instalacji teletechnicznych

Wykonawca: DRSYSTEM Sp. z o.o.

Projektowanie instalacji teletechnicznych pozwoli nam również spojrzeć na rozmieszczenie wszystkich elementów. Pomoże zastanowić się nad tym co warto zmienić, dodać lub udoskonalić tak, aby później uniknąć niepotrzebnych przeróbek.

Zakres naszej współpracy będzie obejmował rozmowę na temat tego jaki będzie przedmiot i zakres inwestycji. Omówimy z Państwem wszelkie założenia projektowe. Nasza praca zostanie zrealizowana zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami. Projekt będzie wykonany w oparciu o najnowsze rozwiązania dostępne na rynku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w instalowaniu i pojawianiu się w ciągu tych kilkunastu lat sytuacji niestandardowych jesteśmy w pełni gotowi na nowe wyzwania.

Projektowanie instalacji teletechnicznych

Montaż, serwis alarmy, kamery, kontrola dostępu ...

Wykonawca: IT-es Systemy Jacek Cichowski

Udostępniamy pełen wachlarz usług dla przedsiębiorstw, instytucji oraz osób prywatnych w dziedzinie:

- elektroniczne systemy zabezpieczeń
- monitoring CCTV
- kontrola dostępu
- sieci komputerowe
- serwis kas fiskalnych POSNET

Montaż, serwis alarmy, kamery, kontrola dostępu ...

Instalacja alarmowa

Wykonawca: Usługi Elektryczne Paweł Blacha

Instalacje wykonane prawidłowo z wykorzystaniem wszystkich zabezpieczeń zarówno antywłamaniowych jak i zapewniających bezpieczeństwo użytkowania budynku(czujniki przeciwpożarowe,zalaniowe itp.) Stosujemy czujki i centrale tylko renomowanych firm.

MONITORINGI

Wykonawca: FOX ELECTRONICS Marcin Wójtowicz

Oferujemy Profesjonalny System Telewizji Przemysłowej Oparty O Wszystkie Dostępne Technologie Wykonujemy Instalacje Dla Osób Prywatnych Firm Spółdzielnie Korporacji itd Udzielamy Gwarancji Do 15 Lat Posiadamy Całodobowe Pogotowie Techniczne Z Czasem Reakcji do 4 Godzin Od Zgłoszenia

MONITORINGI

Systemy Alarmowe

Wykonawca: VENTUS s.c. Krzysztof Stawowczyk, Robert Honkisz

Instalujemy systemy zabezpieczeń w postaci kamer i alarmów w domach, firmach i budynkach użyteczności publicznej. Ich zastosowanie zwiększa bezpieczeństwo obiektu, pozwala na bieżąco kontrolować jego stan oraz obniża ryzyko włamań i kradzieży. Sieć monitoringu tworzymy przy zastosowaniu najnowocześniejszych urządzeń, które rejestrują obraz w jakości HD.

Instalcje Systemów Przeciwpożarowych (P.POŻ.)

Wykonawca: Polis Security Group Sp. z o.o.

Instalacje Przeciwpożarowe

Instalcje Systemów Przeciwpożarowych (P.POŻ.)

Instalacje Monitoringu Wizyjnego (CCTV)

Wykonawca: Polis Security Group Sp. z o.o.

Realizujemy projekty instalacji monitoringu wizyjnego począwszy od etapu opracowania koncepcji systemu bezpieczeństwa poprzez dostarczenie sprzętu, realizację inwestycji kończąc na dokumentacji powykonawczej.

Instalacje Monitoringu Wizyjnego (CCTV)

Monitoring systemów alarmowych i wizyjnych

Wykonawca: Polis Security Group Sp. z o.o.

Usługa polega na przekazywaniu w czasie rzeczywistym wszelkich sygnałów z systemu alarmowego za pośrednictwem nadajnika do Naszej stacji monitoringu. W zależności od rodzaju sygnału: włamanie, napad, pożar, zalanie, brak zasilania, gaz lub czad podejmujemy odpowiedni rodzaj interwencji oraz informujemy Klienta telefonicznie o zdarzeniu, które miało miejsce w chronionym obiekcie.

Monitoring systemów alarmowych i wizyjnych

Systemy kontroli dostępu

Wykonawca: Polis Security Group Sp. z o.o.

W ramach naszej działalności oferujemy Państwu wykonujemy instalacje systemów kontroli dostępu.

Zapraszamy.

Systemy kontroli dostępu

Instalacje alarmowe

Wykonawca: Polis Security Group Sp. z o.o.

Posiadamy własny, niezależny dział techniczny. Wykonujemy wszystkie instalacje mające na celu zabezpieczenie obiektu. Nasz dział projektów wykona wizję lokalną, wycenę oraz wszelką dokumentację. Na instalacje udzielamy 24 miesięczną gwarancję, na okablowanie 120 miesięczną!

Instalacje alarmowe

Alarmy

Wykonawca: ENERGOINSTAL MAREK ZYGA usługi elektroinstalacyjne i elektrenergetyczne

Profesjonalne doradztwo i wykonawstwo instalacji alarmowych w domach i obiektach. Alarmy, monitoring. Zapraszamy do kontaktu.

Alarmy

Wykonawca: Wilczyński Dariusz Instalacje Elektroniczne

Systemy alarmowe

Wykonujemy okablowanie oraz montaż central alarmowych kanadyjskiej firmy DSC oraz polskiej Satel . Stosujemy niezawodne czujki DSC oraz japońskie Optex . Firma Optex produkuje świetne bariery i czujki zewnętrzne. Gdy nie ma możliwości prowadzenia kabli lub jest to nieopłacalne montujemy systemy bezprzewodowe DSC oraz polskie Elmes .

alarmy

Powiadomienia GSM

Wykonawca: EL-PUZ Damian Szlinka

Systemy sygnalizacji włamania
Powiadomienia GSM