Szklarze - szlifowanie szkła, wymiana szyb i inne usługi szklarskie.

Usługi szklarskie przydadzą Ci się, jeżeli budujesz nieruchomość lub musisz wymienić okna w już istniejącym obiekcie. Firmy przeprowadzające cięcie szkła zapewnią Ci szyby w rozmiarach dopasowanych do Twoich oczekiwań. Jeżeli chcesz zwiększyć bezpieczeństwo użytkowania szklanych elementów, istotne może się okazać szlifowanie szkła. Hartowanie szkła zwiększy jego wytrzymałość oraz sprawi, że potłuczone rozpadnie się na niekaleczące kawałki. Przedsiębiorstwa wykonujące piaskowanie szkła naniosą na taflę wybrane przez Ciebie wzory i napisy pełniące rolę ozdoby lub reklamy.

Polerowanie szyb

Wykonawca: FIX GLASS - Polerowanie szyb

FIX GLASS - Profesjonalne polerowanie szyb

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w usuwaniu zarysowań z każdego rodzaju szkła. Posiadamy duże doświadczenie z zakresu polerowania szyb, z uwagi że jest to nasza wiodąca usługa, pozwala nam świadczyć zlecenia na wysokim poziomie i przywrócić blask Twojej szybie. Polerujemy szyby odpowiednią techniką, która w żaden sposób nie osłabia szyby, więc szkło nie traci na wartości. Zapewniamy darmową wycenę i fachowe doradztwo. Postaw na profesjonalistów i nie ryzykuj z nieudaną naprawą szyby.

Wykonujemy zlecenia przy dużych inwestycjach i dla indywidualnych Klientów. Oferujemy szybkie, bezpieczne i co więcej opłacalne rozwiązania, które pozwolą przywrócić szkło do pierwotnego stanu.

- Terminowość
- Jakość
- Uczciwe ceny
- Darmowa wycena

Gwarantujemy usługi najwyższej jakości w bardzo przystępnej cenie.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub więcej informacji na stronie internetowej:

fixpolerowanie.pl

Montaż szklanych ścianek biurowych

Wykonawca: MebGlass

Szklane ściany biurowe są doskonałym rozwiązaniem przy tworzeniu sal konferencyjnych i pomieszczeń biurowych. Można je również użyć we wnętrzach biur, domów prywatnych, poczekalni, urzędów i sklepów. Przegrody szklane w oryginalny sposób oddzielają pomieszczenia. Dodatkowo można uzyskać tzw. Open space, który sprawia że mimo przegród można się poczuć jak w otwartej przestrzeni. kolejnymi atutami są: odporność na uszkodzenia mechaniczne dzięki zastosowaniu szkła hartowanego, izolacja dźwięku, oraz przepuszczanie światła. Istnieje możliwość demontażu, a następnie przeniesienie konstrukcji szklanej w inne miejsce.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego

Usługi szklarskie

Wykonawca: MAGglass-SZKŁO

Oferujemy:
- kabiny prysznicowe na wymiar;
- lustra na wymiar;
- lacobel;
- szyby zespolone;
- szkło hartowane.

Kabiny prysznicowe industrialne loftowe

Wykonawca: Glass Designer zabudowy szklane

Jeśli potrzebujesz drzwi szklane do domu, do pokoju w mieszkaniu, apartamencie czy w biurze, dobrze trafiłeś!

U nas znajdziesz estetyczne i trwałe rozwiązania – drzwi szklane przesuwne | wahadłowe – uchylne. Są one gwarancją odmiany każdego pomieszczenia.

Do wyboru szkło: przeźroczyste, matowe – satynowe, z wypiaskowanym wzorem, z kolorową półprzezroczystą lub wybiórczą grafiką, nieprzezierne lakierowane wg palety kolorów RAL.
Więcej informacji na stronie http://www.szklane.net/kabiny-prysznicowe/

Lacobel

Wykonawca: Glass Designer zabudowy szklane

Szkło jednokolorowe z palety RAL tzw. lacobel w kuchni na wymiar. Wycinamy otwory pod kontakty. Wszystkie panele szklane montujemy bezpośrednio do ściany na specjalny klej silikonowy uznany przez czytelników renomowanego miesięcznika Świat Szkła za najlepszy w Polsce produkt dedykowany do przyklejania szkła. Jest on całkowicie neutralny, wysoce elastyczny, bezskurczowy i bezbarwny.
Więcej informacji jak zamawiać wraz z paleta kolorów na stronie http://www.szklane.net/lacobel/

Panele szklane do kuchni

Wykonawca: Glass Designer zabudowy szklane

Zajmujemy się panelami szklanymi od A do Z. Dokonujemy pomiarów u Klienta, określamy kosztorys, tworzymy projekt z wybranego przez Klienta zdjęcia, grafiki, drukujemy i montujemy.
Więcej informacji jak zamawiać lub jak wybierać zdjęcia na stronie http://www.szklane.net/panele-szklane/

Usługi szklarskie

Wykonawca: Neo Glass Project

Wykonujemy wszelkiego rodzaju zabudowy szklane na wymiar:
kabiny prysznicowe
balustrady szklane
drzwi wewnętrzne
szkło lacobel
lustra
szklane blaty i półki

Kabina na wymiar

Wykonawca: SZKLARZE ab

Proponujemy Państwu kabiny prysznicowe na wymiar które wykonujemy ze szkła o grubości od 8mm ze szkła hartowanego. Idealnie wpasowane w łazienkę, pozwalają zaoszczędzić miejsce oraz pasują do wszelkiego rodzaju wykończenia. Okucia ze stali nierdzewnej dopełnią efektu i pozwolą się cieszyć wymarzoną kabiną .

Polerowanie szyb

Wykonawca: VITRUM MAINTENANCE SERVICES

Profesjonalne polerowanie rys na szybach. Nie martw się rysami powstałymi na szybach. Usuwanie rys na szybach w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu i innych miastach w Polsce i a granicą przez profesjonalny zespół fachowców. ponad 10 lat doświadczenia w polerowaniu szkła.

Szklarz

Wykonawca: Świat Szkła - szklarz Sosnowiec

Szklarz Sosnowiec, szklarz Będzin, szklarz Dąbrowa Górnicza, szklarz Katowice, Grafika na szkle, Lacobel, Oprawa obrazów, oprawa luster, Kabiny prysznicowe, panele kuchenne, usługi szklarskie, szklenie, zaklad szklarski

Lustra, grafiki na szkle, panele szklane, prysznice, balustrady

Wykonawca: DOM-LUX

Realizujemy zamówienia na wszelkiego rodzaju wykończenia ze szkła takie jak :
lustra na wymiar, szkła lacobel, grafiki na szkle, panele szklane, ścianki szklane, prysznice na wymiar itp.

Panele szklane, szkło do kuchni,

Wykonawca: Ak glass

Usługi szklarskie oferujemy w pełnym zakresie.

Lustra na wymiar, fazowanie, szlifowanie, wymiana szyb okiennych wszelkiego rodzaju. Oferujemy także blaty,szkło hartowane, półki szklane, szkło bezpieczne, szkło zbrojone, ornametowe, szkło float, szkło kominkowe, szkło na ściane do kuchni, malowane, lakierowane, lakobel, drukowane, z nadrukiem, z wydrukiem, panele szklane do kuchni. W zakresie naszych działalności jest także : fasowanie, szlifowanie krawędzi, wiercenie otworów, piaskowanie.

Zakład szklarski Line-Glass Paweł Gawron

Wykonawca: Line-Glass Paweł Gawron

Firma Line Glass oferuje wysokiej jakości usługi szklarskie. Zakład zajmuje się obrabianiem surowego szkła na wymiar. W ofercie posiada: lustra, kabiny prysznicowe. panele szklane na ściany, panele szklane jako ścianki szklane, szkło na wymiar, szkło z grafiką, szyby, szklane półki oraz gabloty, drzwi hartowane do kominków oraz do kabin prysznicowych. Firma ceni sobie indywidualne podejście do klienta. Zakład swoje usługi świadczy na terenie Poznania, Opalenicy, Buku, Nowego Tomyśla Wolsztyna i okolic.

Cena: 99 zł

Lacobel

Wykonawca: Szkło-Usługi Robert Daćko

Szkło hartowane, laminowane, lustra, lacobel, szkło kolorowe, fazowanie krawędzi
Szkło z nadrukiem, grafika na szkle,zabudowy szklane , drzwi szklane, szkło na którym aplikujemy - drukujemy dowolne wybrane zdjęcie, bank zdjęć na www.fotolia.pl

Hurtownia szkła

Wykonawca: Szkło-Usługi Robert Daćko

Szkło hartowane, laminowane, lustra, lacobel,
Szkło z nadrukiem, grafika na szkle,zabudowy szklane , drzwi szklane, szkło na którym aplikujemy - drukujemy dowolne wybrane zdjęcie, bank zdjęć na www.fotolia.pl.
Zapewniamy transport szkła do klienta