Maszyny i sprzęt budowlany - serwis i naprawa maszyn budowlanych oraz sprzedaż i wynajem sprzętu budowlanego

Jeżeli rozpoczynasz budowę jakiegokolwiek obiektu lub na pewnym etapie jej realizacji okazało się, że brakuje Ci sprzętu, zajrzyj do działu „Maszyny i sprzęt budowlany”. Maszyny budowlane to urządzenie specjalistyczne. Decydując się na ich zakup wybierz uczciwego, godnego zaufania dostawcę. Zaoszczędzi Ci to wielu problemów i rozczarowań. Podobnie jeżeli interesuje Cię wynajem maszyn budowlanych lub wynajem sprzętu budowlanego – w zasobach naszego katalogu znajdziesz wiele wiarygodnych przedsiębiorstw, które obsłużą Cię na najwyższym poziomie.

Miniładowarka

Wykonawca: Projekt DARMA Dariusz Ziemski

Usługa miniładowarką.
Przewożenie materiałów sypkich,
Niwelacja terenu.

Firma Handlowo Usługowa Śledź

Wykonawca: Willa SILENE - Hotel w Bukowinie Tatrzańskiej

Firma ŚLEDŹ działa na rynku z powodzeniem od 1983 roku. Przez cały okres swojej działalności wykonując usługi w zakresie robót ziemnych, wyburzeniowych oraz transportowych. W swej ofercie posiadamy również wynajem maszyn budowlanych różnego typu, transport ciężarowy i specjalistyczny oraz sprzedaż kruszyw i opału.
Usługi ziemne w zakresie: • stabilizacja podłoża • rekultywacja terenu • wymiana gruntów • wykonawstwo dróg • wykopy fundamentów • makroniwelacje terenu • instalacje sanitarne • roboty wyburzeniowe i rozbiórkowe • rozładunek wagonów • sprzedaż kruszyw • sprzedaż opału

Wynajem podnośników koszowych

Wykonawca: Uslugi Szafran - wynajem podnośników koszowych Wrocław

Firma SZAFRAN specjalizuje się w wynajmie podnośników koszowych.

Posiadamy podnośniki od 20m aż do 35m.

Nasze podnośniki pomocne są w wielu płaszczyznach usług. Przy pracach dekarskich, przy różnych myciach elewacji / okien. Jak i również przy pracach budowlanych.

Czyszczenie suchym lodem

Wykonawca: Serwis-Suchy Lód s.c.

Profesjonalne czyszczenie suchym lodem m.in. infrastruktury przemysłowej.

Korzyści czyszczenia technologią przy użyciu dwutlenku węgla:

▪ Szybkość
▪ Precyzja
▪ Bezinwacyjność /brak ścierania powierzchni czyszczonej/
▪ Czyszczenie bez przestojów w produkcji
▪ Czyszczenie bez demontażu urządzeń
▪ Czyszczenie bez odpadów wtórnych – po czyszczeniu obiekt i otoczenie
pozostaje w stanie jak przed czyszczeniem.
▪ Ekologicznie, bez zwiększania CO2 do atmosfery
▪ Nietoksyczny
▪ Nieprzewodzący
▪ Dezynfekuje, zabija wirusy i bakterie – predysponowany w farmacji i
przemyśle spożywczym.

Legalizacja, ładowanie i naprawa gaśnic p.poż. Badanie wydajności hydr

Wykonawca: Legalizacja, ładowanie i naprawa gaśnic p.poż. Waldemar Mazur

Legalizacja, ładowanie i naprawa gaśnic p.poż. Badanie wydajności hydrantów

Wynajem narzędzi

Wykonawca: Narzędzia do wykładzin, parkietu i podłóg

Oferujemy wynajem urządzeń oraz narzędzi przeznaczonych do prac budowlanych. W ofercie posiadamy wiele rozwiązań w zakresie zaopatrzenia firm w profesjonalne narzędzia do montażu wykładzin, układania parkietu oraz przygotowania podłoży betonowych i żywicznych. Oferta obejmuje między innymi:

  • Urządzenia pomiarowe
  • Frezarki do betonu
  • Szlifierki, polerki jednotarczowe
  • Odkurzacze przemysłowe
  • Narzędzia do wykładzin PCV, linoleum i dywanowych
  • Spawarki do wykładzin
  • Narzędzia do parkietu
Służymy fachową pomocą oraz doradztwem technicznym, dobieramy odpowiedni system dla danego problemu. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Kolonie nad jeziorem Lubie

Wykonawca: Centrum Rekreacyjno-Wypoczynkowe POLUBIE

Nasze Centrum Rekreacyjno-Wypoczynkowe Polubie to idealne miejsce na kolonie.
Oferujemy świetną lokalizację otoczoną lasami. Ośrodek położony jest w malowniczym zakątku tuż nad jeziorem Lubie. Teren jest bezpieczny i ogrodzony.
Zapewniamy zakwaterowanie w 17 wygodnych pokojach z łazienkami (pokoje 2, 3 i 4 osobowe), z łącznie 45 miejscami noclegowymi w dwóch domach wczasowych. Bardziej szczegółowe informacje dostępne są na naszej stronie internetowej.

Prace ziemne

Wykonawca: HENRYK EKIERT

Firma oferuje szerokie spektrum usług w zakresie prac ziemnych:
-wykopy pod linie kablowe, ogrodzenia, fundamenty
-instalacje wodne, kanalizacyjne, gazowe
-okopywanie budynków
-załadunek materiałów sypkich
-niwelacja terenu
-oczka wodne
-zakładanie trawników
-porządkowanie pobudowlane.
Praca sprzętem: KOPARKA OBROTOWA ATLAS 1304, MINIKOPARKA JCB 1,7T, SAMOCHÓD WYWROTKA DO 3 TON, WIERTNICA DO MINI KOPARKI(WIERCENIE POD SŁUPKI).

Sprzedaż narzędzi dla domu i firmy

Wykonawca: Altcom Bartosz Polak

Oferujemy najwyższej jakości narzędzia w przystępnej cenie. Nasza oferta obejmuje zarówno narzędzia profesjonalne, jak i narzędzia do użytku domowego, zaprojektowane by spełniać indywidualne potrzeby wymagających odbiorców. Zachęcamy do zapoznania się z szerokim wyborem narzędzi elektrycznych, akumulatorowych, ogrodniczych, warsztatowych, motoryzacyjnych, udarowych itp. oraz zachęcamy do zakupu.

Wynajem odkurzacza piorącego

Wykonawca: P.H.U. ASC-PRO s.c.

Opis

Urządzenie dogłębnie czyści runo wykładziny usuwając nieprzyjemny zapach i przywracając jej świeży wygląd. W zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni może pracować w jednym lub w dwóch przejściach roboczych. Pozostawia jedynie niewielką wilgoć resztkową, dzięki czemu powierzchnię można użytkować w krótkim czasie po przeprowadzeniu prac czyszczących. Doskonale sprawdza się w hotelach, biurowcach, firmach zajmujących się przewozem osób oraz w firmach zajmujących się czyszczeniem kontraktowym. Nowy model Puzzi został wyposażony w nowe akcesoria, które dodatkowo zwiększają komfort pracy i wydajność urządzeń – przykładem jest elastyczna dysza podłogowa wyposażona w listwy, które idealnie dopasowują się do powierzchni. Duży, wygodny włącznik został przystosowany do obsługi stopą, dzięki czemu operator nie musi się schylać. Zbiornik na wodę brudną można łatwo wyjąć w celu opróżnienia, a jego przeźroczysta pokrywa pozwala na kontrolowanie poziomu wody. Dzięki bogatemu wyposażeniu urządzenie Puzzi można stosować zarówno do czyszczenia wykładzin dywanowych jak i tapicerki samochodowej, meblowej oraz podłóg twardych. Trwałe szybkozłącze ułatwia szybkie łączenie węża z dyszą.

Cena: 80 zł

Wynajem szorowarki do podłóg

Wykonawca: P.H.U. ASC-PRO s.c.

Opis

Szorowarka zasilana sieciowo (230 V/50 Hz). Doskonale sprawdza się w restauracjach i hotelach, butikach, sklepach spożywczych i na stacjach benzynowych.

Zwrotna, cicha i łatwa w obsłudze. Szorowarka B 40 C Ep wyposażona jest w głowicę ze szczotką tarczową w rozmiarze D 43. Urządzenie idealnie nadaje się do czyszczenia małych pomieszczeń gdzie konieczna jest łatwość manewrowania. Została wyposażona w panel sterowania EASY co zapewnia łatwą obsługę oraz szybki czas nauki podstawowych funkcji urządzenia. Proste i łukowe listwy ssące dostępne jako dodatkowe wyposażenie.
Cechy i zalety

Cena: 150 zł

Wynajem myjki wysokociśniniowej

Wykonawca: P.H.U. ASC-PRO s.c.

Opis

Lekkie urządzenie wysokociśnieniowe wymagające minimalnej przestrzeni roboczej – to najlepsze cechy do zastosowań mobilnych. Z automatycznym systemem redukcji ciśnienia. Urządzenia przeznaczone do krótkich prac czyszczących w warsztatach samochodowych i naprawczych, rzemiośle, handlu oraz małych przedsiębiorstwach i gospodarstwach rolnych. Polecane także małym firmom sprzątającym i usługowym. Charakteryzują się kompaktową, trwałą i wyjątkowo mobilną budową. Pozwalają na szybkie i skuteczne mycie pojazdów, elewacji, kostki, basenów, maszyn rolniczych oraz innych wodoodpornych powierzchni. W wyposażeniu dysza Power.

Cena: 100 zł

Wynajem odkurzacza przemysłowego

Wykonawca: P.H.U. ASC-PRO s.c.

Opis

Bardzo poręczny, profesjonalny odkurzacz uniwersalny do zbierania śmieci suchych jak i mokrych, bez konieczności demontowania filtra głównego. Wyposażony w opatentowany system oczyszczania filtra (PFC – Power Filter Clean).
Cechy i zalety

• Opatentowany system PFC Power Filter Clean – czyszczenie filtra odbywa się poprzez strumień powietrza zwrotnego, co zapewnia ciągłą, wysoką siłę ssania
• turbina wyłącza się automatycznie, kiedy poziom cieszy osiągnie maksimum
• Eco – innowacyjny filtr falisty, który pozwala na przemienne zasysanie śmieci suchych jak i mokrych bez potrzeby jego wymiany

Cena: 60 zł

Piach na sprzedaż

Wykonawca: SIMNAT - Piasek Kruszywa Roboty Ziemne Beton Transport Koparki

Zajmujemy się sprzedażą wysokiej jakości kruszyw, w tym piasku.

Sprzedawany przez nas piach spełnia wszystkie odpowiednie normy i jest kruszywem doskonałej jakości. Prowadzona przez nas sprzedaż piachu obejmuje wszystkie najpopularniejsze rodzaje tego kruszywa, w tym piasek przesiewany, sortowany, rzeczny, piach podsypkowy oraz pospółkę, dzięki czemu spełniamy potrzeby wszystkich klientów.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Regeneracja pił tarczowych

Wykonawca: Marian Kaźmierczyk Narzędzia Diamentowe

Zajmujemy się regeneracją pił tarczowych diamentowych. Nasza oferta obejmuje piły do betonów, asfaltów, materiałów budowlanych (cegła, ytong, pustaki ceramiczne, klinkieru), materiałów ogniotrwałych oraz kamieni: granitów, marmurów wapieni i piaskowców. Usługa polega na usunięciu resztek zużytych segmentów, nalutowaniu nowych oraz kontroli naprężenia tarczy i bicia osiowego wg norm FEPA.