Maszyny i sprzęt budowlany - serwis i naprawa maszyn budowlanych oraz sprzedaż i wynajem sprzętu budowlanego

Jeżeli rozpoczynasz budowę jakiegokolwiek obiektu lub na pewnym etapie jej realizacji okazało się, że brakuje Ci sprzętu, zajrzyj do działu „Maszyny i sprzęt budowlany”. Maszyny budowlane to urządzenie specjalistyczne. Decydując się na ich zakup wybierz uczciwego, godnego zaufania dostawcę. Zaoszczędzi Ci to wielu problemów i rozczarowań. Podobnie jeżeli interesuje Cię wynajem maszyn budowlanych lub wynajem sprzętu budowlanego – w zasobach naszego katalogu znajdziesz wiele wiarygodnych przedsiębiorstw, które obsłużą Cię na najwyższym poziomie.

Prace ziemne

Wykonawca: HENRYK EKIERT

Firma oferuje szerokie spektrum usług w zakresie prac ziemnych:
-wykopy pod linie kablowe, ogrodzenia, fundamenty
-instalacje wodne, kanalizacyjne, gazowe
-okopywanie budynków
-załadunek materiałów sypkich
-niwelacja terenu
-oczka wodne
-zakładanie trawników
-porządkowanie pobudowlane.
Praca sprzętem: KOPARKA OBROTOWA ATLAS 1304, MINIKOPARKA JCB 1,7T, SAMOCHÓD WYWROTKA DO 3 TON, WIERTNICA DO MINI KOPARKI(WIERCENIE POD SŁUPKI).

Sprzedaż narzędzi dla domu i firmy

Wykonawca: Altcom Bartosz Polak

Oferujemy najwyższej jakości narzędzia w przystępnej cenie. Nasza oferta obejmuje zarówno narzędzia profesjonalne, jak i narzędzia do użytku domowego, zaprojektowane by spełniać indywidualne potrzeby wymagających odbiorców. Zachęcamy do zapoznania się z szerokim wyborem narzędzi elektrycznych, akumulatorowych, ogrodniczych, warsztatowych, motoryzacyjnych, udarowych itp. oraz zachęcamy do zakupu.

Wynajem odkurzacza piorącego

Wykonawca: P.H.U. ASC-PRO s.c.

Opis

Urządzenie dogłębnie czyści runo wykładziny usuwając nieprzyjemny zapach i przywracając jej świeży wygląd. W zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni może pracować w jednym lub w dwóch przejściach roboczych. Pozostawia jedynie niewielką wilgoć resztkową, dzięki czemu powierzchnię można użytkować w krótkim czasie po przeprowadzeniu prac czyszczących. Doskonale sprawdza się w hotelach, biurowcach, firmach zajmujących się przewozem osób oraz w firmach zajmujących się czyszczeniem kontraktowym. Nowy model Puzzi został wyposażony w nowe akcesoria, które dodatkowo zwiększają komfort pracy i wydajność urządzeń – przykładem jest elastyczna dysza podłogowa wyposażona w listwy, które idealnie dopasowują się do powierzchni. Duży, wygodny włącznik został przystosowany do obsługi stopą, dzięki czemu operator nie musi się schylać. Zbiornik na wodę brudną można łatwo wyjąć w celu opróżnienia, a jego przeźroczysta pokrywa pozwala na kontrolowanie poziomu wody. Dzięki bogatemu wyposażeniu urządzenie Puzzi można stosować zarówno do czyszczenia wykładzin dywanowych jak i tapicerki samochodowej, meblowej oraz podłóg twardych. Trwałe szybkozłącze ułatwia szybkie łączenie węża z dyszą.

Cena: 80 zł

Wynajem szorowarki do podłóg

Wykonawca: P.H.U. ASC-PRO s.c.

Opis

Szorowarka zasilana sieciowo (230 V/50 Hz). Doskonale sprawdza się w restauracjach i hotelach, butikach, sklepach spożywczych i na stacjach benzynowych.

Zwrotna, cicha i łatwa w obsłudze. Szorowarka B 40 C Ep wyposażona jest w głowicę ze szczotką tarczową w rozmiarze D 43. Urządzenie idealnie nadaje się do czyszczenia małych pomieszczeń gdzie konieczna jest łatwość manewrowania. Została wyposażona w panel sterowania EASY co zapewnia łatwą obsługę oraz szybki czas nauki podstawowych funkcji urządzenia. Proste i łukowe listwy ssące dostępne jako dodatkowe wyposażenie.
Cechy i zalety

Cena: 150 zł

Wynajem myjki wysokociśniniowej

Wykonawca: P.H.U. ASC-PRO s.c.

Opis

Lekkie urządzenie wysokociśnieniowe wymagające minimalnej przestrzeni roboczej – to najlepsze cechy do zastosowań mobilnych. Z automatycznym systemem redukcji ciśnienia. Urządzenia przeznaczone do krótkich prac czyszczących w warsztatach samochodowych i naprawczych, rzemiośle, handlu oraz małych przedsiębiorstwach i gospodarstwach rolnych. Polecane także małym firmom sprzątającym i usługowym. Charakteryzują się kompaktową, trwałą i wyjątkowo mobilną budową. Pozwalają na szybkie i skuteczne mycie pojazdów, elewacji, kostki, basenów, maszyn rolniczych oraz innych wodoodpornych powierzchni. W wyposażeniu dysza Power.

Cena: 100 zł

Wynajem odkurzacza przemysłowego

Wykonawca: P.H.U. ASC-PRO s.c.

Opis

Bardzo poręczny, profesjonalny odkurzacz uniwersalny do zbierania śmieci suchych jak i mokrych, bez konieczności demontowania filtra głównego. Wyposażony w opatentowany system oczyszczania filtra (PFC – Power Filter Clean).
Cechy i zalety

• Opatentowany system PFC Power Filter Clean – czyszczenie filtra odbywa się poprzez strumień powietrza zwrotnego, co zapewnia ciągłą, wysoką siłę ssania
• turbina wyłącza się automatycznie, kiedy poziom cieszy osiągnie maksimum
• Eco – innowacyjny filtr falisty, który pozwala na przemienne zasysanie śmieci suchych jak i mokrych bez potrzeby jego wymiany

Cena: 60 zł

Piach na sprzedaż

Wykonawca: SIMNAT - Piasek Kruszywa Roboty Ziemne Beton Transport Koparki

Zajmujemy się sprzedażą wysokiej jakości kruszyw, w tym piasku.

Sprzedawany przez nas piach spełnia wszystkie odpowiednie normy i jest kruszywem doskonałej jakości. Prowadzona przez nas sprzedaż piachu obejmuje wszystkie najpopularniejsze rodzaje tego kruszywa, w tym piasek przesiewany, sortowany, rzeczny, piach podsypkowy oraz pospółkę, dzięki czemu spełniamy potrzeby wszystkich klientów.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Regeneracja pił tarczowych

Wykonawca: Marian Kaźmierczyk Narzędzia Diamentowe

Zajmujemy się regeneracją pił tarczowych diamentowych. Nasza oferta obejmuje piły do betonów, asfaltów, materiałów budowlanych (cegła, ytong, pustaki ceramiczne, klinkieru), materiałów ogniotrwałych oraz kamieni: granitów, marmurów wapieni i piaskowców. Usługa polega na usunięciu resztek zużytych segmentów, nalutowaniu nowych oraz kontroli naprężenia tarczy i bicia osiowego wg norm FEPA.

Złomowanie maszyn budowlanych

Wykonawca: TRABOR Skup samochodów ciężarowych, skup ciagników siodłowych

Chcesz szybko sprzedać maszyny i urządzenia budowlane bez ogłoszeń i tracenia czasu? Skontaktuj się z nami! Przyjedziemy, uzgodnimy cenę, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Prowadzimy również skup ciągników siodłowych i samochodów ciężarowych 4x2, 4x4, 6x2, 6x4, 6x6, 8x4, 8x8 takie jak: wywrotki, gruszki do betonu, śmieciarki, asenizacyjne, skrzyniowe, chłodnie, autocysterny itp. Interesują nas pojazdy w każdym stanie technicznym, zarejestrowane, wyrejestrowane, a także do złomowania.

Wynajem zwyżek i podnośników koszowych na samochodach

Wykonawca: Rothlehner - podesty ruchome Sp. z o.o.

Wynajem zwyżek i podnośników koszowych na samochodach, wraz z wykwalifikowanym operatorem. Usługi świadczymy na terenie całego Krakowa i okolic.
Dostępne na wynajem podnośniki koszowe i zwyżki:
- o masie całkowitej 3,5 t i maks. wysokości roboczej do 20 metrów (Teleskopowe lub przegubowo-teleskopowe)
- o masie całkowitej 7,5 t i maks. wysokości roboczej do 29 metrów (Przegubowo-teleskopowe)
Zapraszamy!

Rothlehner - podesty ruchome Sp. z o.o.

kontakt:
tel.: 12 267 58 11
fax: 12 267 55 41
mail: wynajem@rothlehner.pl
www: rothlehner.pl

adres:
ul. Energetyków 4
32-050 Skawina

Wynajem podnośników koszowych, podestów ruchomych, zwyżek.

Wykonawca: Rothlehner - podesty ruchome Sp. z o.o.

Oferujemy szeroką gamę podnośników i podestów do wynajmu: spalinowe i elektryczne podnośniki nożycowe, samobieżne podnośniki przegubowe i teleskopowe, podnośniki koszowe na przyczepach, podnośniki koszowe na samochodach.

UTYLIZACJA ZEPSUTYCH MASZYN I URZĄDZEŃ

Wykonawca: przetwarzaj.pl Sp. z o.o.

Przyjmujemy i skupujemy zepsute/zużyte maszyny oraz urządzenia elektryczne i elektroniczne.

Wystawiamy konieczne potwierdzenia (Karty Przekazania Odpadu) i protokoły (np. Likwidacji środków trwałych).

Zapraszamy do kontaktu: 504 318 289

Festool sklep

Wykonawca: EL-Jot

Każdy, kto w swojej pracy używa specjalistycznych narzędzi na pewno usłyszał o marce Festool. W branży cieszy się ona ogromnym szacunkiem, jest synonimem niezawodności i wysokiej jakości. Naszym zadaniem jest zaopatrzenie Państwa w najlepsze frezarki górnowrzecionowe Festool, szlifierki mimośrodkowe Festool, zagłębiarki Festool lub w każde inne narzędzie, jakie jest Państwu potrzebne do pracy. W asortymencie sklepu znajduje się także odzież robocza i pełne wyposażenie BHP. Doskonale znamy oczekiwania klientów i jesteśmy w stanie im sprostać.

Demontaż rusztowań elewacyjnych

Wykonawca: MARBUD - Wynajem rusztowań

Demontaż rusztowań elewacyjnych jest naszą specjalnością, wykonujemy go w określonym terminie, posiadamy w pełni przeszkoloną ekipę pracowników, posiadających niezbędną wiedzę i doświadczenie w demontażu rusztowań.

Montaż rusztowań elewacyjnych

Wykonawca: MARBUD - Wynajem rusztowań

Montujemy rusztowania w oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży, posiadamy wyszkolona ekipę pracowników, dzięki którym montaż rusztowań elewacyjnych przebiega profesjonalnie i szybko.