Maszyny i sprzęt budowlany - serwis i naprawa maszyn budowlanych oraz sprzedaż i wynajem sprzętu budowlanego

Jeżeli rozpoczynasz budowę jakiegokolwiek obiektu lub na pewnym etapie jej realizacji okazało się, że brakuje Ci sprzętu, zajrzyj do działu „Maszyny i sprzęt budowlany”. Maszyny budowlane to urządzenie specjalistyczne. Decydując się na ich zakup wybierz uczciwego, godnego zaufania dostawcę. Zaoszczędzi Ci to wielu problemów i rozczarowań. Podobnie jeżeli interesuje Cię wynajem maszyn budowlanych lub wynajem sprzętu budowlanego – w zasobach naszego katalogu znajdziesz wiele wiarygodnych przedsiębiorstw, które obsłużą Cię na najwyższym poziomie.

Regeneracja pił tarczowych

Wykonawca: Marian Kaźmierczyk Narzędzia Diamentowe

Zajmujemy się regeneracją pił tarczowych diamentowych. Nasza oferta obejmuje piły do betonów, asfaltów, materiałów budowlanych (cegła, ytong, pustaki ceramiczne, klinkieru), materiałów ogniotrwałych oraz kamieni: granitów, marmurów wapieni i piaskowców. Usługa polega na usunięciu resztek zużytych segmentów, nalutowaniu nowych oraz kontroli naprężenia tarczy i bicia osiowego wg norm FEPA.

Regeneracja pił tarczowych

Złomowanie maszyn budowlanych

Wykonawca: TRABOR Skup samochodów ciężarowych, skup ciagników siodłowych

Chcesz szybko sprzedać maszyny i urządzenia budowlane bez ogłoszeń i tracenia czasu? Skontaktuj się z nami! Przyjedziemy, uzgodnimy cenę, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Prowadzimy również skup ciągników siodłowych i samochodów ciężarowych 4x2, 4x4, 6x2, 6x4, 6x6, 8x4, 8x8 takie jak: wywrotki, gruszki do betonu, śmieciarki, asenizacyjne, skrzyniowe, chłodnie, autocysterny itp. Interesują nas pojazdy w każdym stanie technicznym, zarejestrowane, wyrejestrowane, a także do złomowania.

Złomowanie maszyn budowlanych

Wynajem zwyżek i podnośników koszowych na samochodach

Wykonawca: Rothlehner - podesty ruchome Sp. z o.o.

Wynajem zwyżek i podnośników koszowych na samochodach, wraz z wykwalifikowanym operatorem. Usługi świadczymy na terenie całego Krakowa i okolic.
Dostępne na wynajem podnośniki koszowe i zwyżki:
- o masie całkowitej 3,5 t i maks. wysokości roboczej do 20 metrów (Teleskopowe lub przegubowo-teleskopowe)
- o masie całkowitej 7,5 t i maks. wysokości roboczej do 29 metrów (Przegubowo-teleskopowe)
Zapraszamy!

Rothlehner - podesty ruchome Sp. z o.o.

kontakt:
tel.: 12 267 58 11
fax: 12 267 55 41
mail: wynajem@rothlehner.pl
www: rothlehner.pl

adres:
ul. Energetyków 4
32-050 Skawina

Wynajem zwyżek i podnośników koszowych na samochodach

Wynajem podnośników koszowych, podestów ruchomych, zwyżek.

Wykonawca: Rothlehner - podesty ruchome Sp. z o.o.

Oferujemy szeroką gamę podnośników i podestów do wynajmu: spalinowe i elektryczne podnośniki nożycowe, samobieżne podnośniki przegubowe i teleskopowe, podnośniki koszowe na przyczepach, podnośniki koszowe na samochodach.

Wynajem podnośników koszowych, podestów ruchomych, zwyżek.

UTYLIZACJA ZEPSUTYCH MASZYN I URZĄDZEŃ

Wykonawca: przetwarzaj.pl Sp. z o.o.

Przyjmujemy i skupujemy zepsute/zużyte maszyny oraz urządzenia elektryczne i elektroniczne.

Wystawiamy konieczne potwierdzenia (Karty Przekazania Odpadu) i protokoły (np. Likwidacji środków trwałych).

Zapraszamy do kontaktu: 504 318 289

UTYLIZACJA ZEPSUTYCH MASZYN I URZĄDZEŃ

Festool sklep

Wykonawca: EL-Jot

Każdy, kto w swojej pracy używa specjalistycznych narzędzi na pewno usłyszał o marce Festool. W branży cieszy się ona ogromnym szacunkiem, jest synonimem niezawodności i wysokiej jakości. Naszym zadaniem jest zaopatrzenie Państwa w najlepsze frezarki górnowrzecionowe Festool, szlifierki mimośrodkowe Festool, zagłębiarki Festool lub w każde inne narzędzie, jakie jest Państwu potrzebne do pracy. W asortymencie sklepu znajduje się także odzież robocza i pełne wyposażenie BHP. Doskonale znamy oczekiwania klientów i jesteśmy w stanie im sprostać.

Demontaż rusztowań elewacyjnych

Wykonawca: MARBUD - Wynajem rusztowań

Demontaż rusztowań elewacyjnych jest naszą specjalnością, wykonujemy go w określonym terminie, posiadamy w pełni przeszkoloną ekipę pracowników, posiadających niezbędną wiedzę i doświadczenie w demontażu rusztowań.

Demontaż rusztowań elewacyjnych

Montaż rusztowań elewacyjnych

Wykonawca: MARBUD - Wynajem rusztowań

Montujemy rusztowania w oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży, posiadamy wyszkolona ekipę pracowników, dzięki którym montaż rusztowań elewacyjnych przebiega profesjonalnie i szybko.

Montaż rusztowań elewacyjnych

Rekultywacja terenów pokopalnianych

Wykonawca: P.W. KOSTAL Sp. z o.o.

Dysponując doświadczoną kadrą specjalistów oraz nowoczesnym parkiem maszynowym możemy zapewnić pełen profesjonalizm wykonania usługi, terminowości jak i konkurencyjne ceny.

Rekultywacja terenów pokopalnianych

Wynajem kontenerów

Wykonawca: Tech-Bud sp. z o.o.

Oferujemy Państwu kontenery budowlane. Biurowe oraz magazynowe.
Każdy kontener biurowy zaopatrzony jest w biurko, szafki oraz krzesła.
Dowozimy kontenery pod wskazany adres.

Wynajem kontenerów

Naprawa maszyn do lodów

Wykonawca: KUŹNIA CHŁODU MONTAŻ SERWIS KLIMATYZACJI I URZĄDZEŃ CHŁODNICZYCH DAMIAN ŁUKASIK

Przerabiamy maszyny do lodów Taylor, Electro Freeze na świderki, zmieniamy skraplacze wodne na powietrzne oraz powietrzne na wodne, likwidujemy także nieszczelności na parownikach, skraplaczach, sprężarkach i całym układzie chłodniczym.

Naprawa maszyn do lodów

Koparka na gąsienicach

Wykonawca: Nieluda A., Cieślak J. Usługi transportowe s.c.

koparka do robót ziemnych i wyburzeniowych posiada na wyposażeniu gryzak młot łyżkę do załadunku i wykopu plantowanie terenu

Usługa zwyżką

Wykonawca: Perfect Service s.c. Wynajem zwyżek

Moja firma oferuje najwyższej jakości usługi zwyżkami na całym śląsku wraz z profesjonalna obsługą operatorska. Podnośniki koszowe mogą Państwo wykorzystać do wszystkich prac na wysokościach z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Usługa zwyżką

Wynajem zwyżki i podnośnika koszowego

Wykonawca: Perfect Service s.c. Wynajem zwyżek

Wynajem zwyżek i podnośników koszowych do 30 metrów roboczych na cały śląsku oraz usługi zwyżkami i podnośnikami koszowymi śląsk.

Wynajem zwyżki i podnośnika koszowego

Wynajem podnośnika koszowego

Wykonawca: Perfect Service s.c. Wynajem zwyżek

Firma Perfect Service s.c. z siedzibą w Jaworznie poleca wynajem podnośników koszowych do wszelkich prac na wysokościach. Nasi operatorzy pozwolą Państwu szybko i bezpiecznie wykonać wycinke drzew, umyć elewacje, wymalować elewacje, naprawić dach, naprawić rynny oraz wszelkie roboty na wysokościach na śląsku i małopolsce.

Wynajem podnośnika koszowego