Maszyny i sprzęt budowlany - serwis i naprawa maszyn budowlanych oraz sprzedaż i wynajem sprzętu budowlanego

Jeżeli rozpoczynasz budowę jakiegokolwiek obiektu lub na pewnym etapie jej realizacji okazało się, że brakuje Ci sprzętu, zajrzyj do działu „Maszyny i sprzęt budowlany”. Maszyny budowlane to urządzenie specjalistyczne. Decydując się na ich zakup wybierz uczciwego, godnego zaufania dostawcę. Zaoszczędzi Ci to wielu problemów i rozczarowań. Podobnie jeżeli interesuje Cię wynajem maszyn budowlanych lub wynajem sprzętu budowlanego – w zasobach naszego katalogu znajdziesz wiele wiarygodnych przedsiębiorstw, które obsłużą Cię na najwyższym poziomie.

Technologie mikrofalowe - współpraca przy wdrażaniu

Wykonawca: MARKOM Marek Komraus

wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań opartych na technologii mikrofalowej. Proponujemy do wyboru tematy na różnym

etapie zaawansowania.
Zainteresowanych szczegółami zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub odwiedzenia naszej strony internetowej.

mobile: 535876135
www.markom.biz.pl

Technologie mikrofalowe - współpraca przy wdrażaniu

Demontaż rusztowań elewacyjnych

Wykonawca: MARBUD - Wynajem rusztowań

Demontaż rusztowań elewacyjnych jest naszą specjalnością, wykonujemy go w określonym terminie, posiadamy w pełni przeszkoloną ekipę pracowników, posiadających niezbędną wiedzę i doświadczenie w demontażu rusztowań.

Demontaż rusztowań elewacyjnych

Montaż rusztowań elewacyjnych

Wykonawca: MARBUD - Wynajem rusztowań

Montujemy rusztowania w oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży, posiadamy wyszkolona ekipę pracowników, dzięki którym montaż rusztowań elewacyjnych przebiega profesjonalnie i szybko.

Montaż rusztowań elewacyjnych

Rekultywacja terenów pokopalnianych

Wykonawca: P.W. KOSTAL Sp. z o.o.

Dysponując doświadczoną kadrą specjalistów oraz nowoczesnym parkiem maszynowym możemy zapewnić pełen profesjonalizm wykonania usługi, terminowości jak i konkurencyjne ceny.

Rekultywacja terenów pokopalnianych

Wynajem kontenerów

Wykonawca: Tech-Bud sp. z o.o.

Oferujemy Państwu kontenery budowlane. Biurowe oraz magazynowe.
Każdy kontener biurowy zaopatrzony jest w biurko, szafki oraz krzesła.
Dowozimy kontenery pod wskazany adres.

Wynajem kontenerów

Naprawa maszyn do lodów

Wykonawca: KUŹNIA CHŁODU MONTAŻ SERWIS KLIMATYZACJI I URZĄDZEŃ CHŁODNICZYCH DAMIAN ŁUKASIK

Przerabiamy maszyny do lodów Taylor, Electro Freeze na świderki, zmieniamy skraplacze wodne na powietrzne oraz powietrzne na wodne, likwidujemy także nieszczelności na parownikach, skraplaczach, sprężarkach i całym układzie chłodniczym.

Naprawa maszyn do lodów

Koparka na gąsienicach

Wykonawca: Nieluda A., Cieślak J. Usługi transportowe s.c.

koparka do robót ziemnych i wyburzeniowych posiada na wyposażeniu gryzak młot łyżkę do załadunku i wykopu plantowanie terenu

Usługa zwyżką

Wykonawca: Perfect Service s.c. Wynajem zwyżek

Moja firma oferuje najwyższej jakości usługi zwyżkami na całym śląsku wraz z profesjonalna obsługą operatorska. Podnośniki koszowe mogą Państwo wykorzystać do wszystkich prac na wysokościach z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Usługa zwyżką

Wynajem zwyżki i podnośnika koszowego

Wykonawca: Perfect Service s.c. Wynajem zwyżek

Wynajem zwyżek i podnośników koszowych do 30 metrów roboczych na cały śląsku oraz usługi zwyżkami i podnośnikami koszowymi śląsk.

Wynajem zwyżki i podnośnika koszowego

Wynajem podnośnika koszowego

Wykonawca: Perfect Service s.c. Wynajem zwyżek

Firma Perfect Service s.c. z siedzibą w Jaworznie poleca wynajem podnośników koszowych do wszelkich prac na wysokościach. Nasi operatorzy pozwolą Państwu szybko i bezpiecznie wykonać wycinke drzew, umyć elewacje, wymalować elewacje, naprawić dach, naprawić rynny oraz wszelkie roboty na wysokościach na śląsku i małopolsce.

Wynajem podnośnika koszowego

Opony, koła i felgi do wózków widłowych

Wykonawca: SAGO - Używane wózki widłowe. Sprzedaż, Serwis i Wynajem wózków widłowych

Serwis i montaż opon do wózków widłowych
Dzięki mobilnej montażownicy do opon, jesteśmy w stanie dotrzeć na miejsce pracy wózka w celu zmiany opon, bez konieczności transportu całych kół do warsztatu. Serwisując ogumienie wózka widłowego nasi serwisanci sprawdzą jego stan i dokonają sprawnej wymiany.

Używane i nowe koła, opony i felgi do wózków widłowych
W naszej ofercie części zamiennych do wózków widłowych, znajdują się również nowe i używane felgi i opony. Użycie odpowiednich opon do wózka widłowego zwiększa poprawność jego trakcji i zapewnia mniejsze zużycie paliwa. Posiadamy opony dętkowe pneumatyczne, superelastyczne oraz opaski amortyzujące.

Zobacz naszą ofertę opon, kół i felg do wózków widłowych: http://sago-online.pl/kategoria/opony-do-wozkow-widlowych/

Opony, koła i felgi do wózków widłowych

Skup wózków widłowych

Wykonawca: SAGO - Używane wózki widłowe. Sprzedaż, Serwis i Wynajem wózków widłowych

Skupujemy wózki widłowe wszystkich producentów. Czołowe i boczne niezależnie od stanu technicznego. W przypadku nagłej potrzeby uzyskania dodatkowych płynnych środków, odkupimy wózek widłowy a następnie wynajmiemy go krótkoterminowo lub długoterminowo.

Zobacz pełną ofertę skupu wózków widłowych i napisz do nas: http://sago-online.pl/skup-wozkow-widlowych/

Transportujemy w szybkim czasie skupowane wózki widłowe na terenie takich miast jak Gdańsk, Gdynia, Bydgoszcz, Grudziądz, Słupsk, Chojnice, Kościerzyna, Piła.

Skup wózków widłowych

Sprzedaż używanych wózków widłowych

Wykonawca: SAGO - Używane wózki widłowe. Sprzedaż, Serwis i Wynajem wózków widłowych

Używane wózki widłowe

Każdy z typów wózków widłowych posiada swoje mocne strony w zależności od zastosowania. W ofercie firmy SAGO znajdują się m. in. następujące rodzaje wózków widłowych:

 • Używane wózki widłowe kompaktowe przeznaczone do pracy wewnątrz ograniczonych przestrzeni takich jak hale produkcyjne, magazyny. Wózki kompaktowe kładą nacisk na zwrotność i łatwość w wysokim składowaniu materiałów. Niektóre z modeli posiadają wysokość unoszenia do nawet 6 metrów. Posiadamy w naszej ofercie najpopularniejsze marki wózków kompaktowych: Herbst, Mora, Mitsubishi, PAUS, SEMAX, RMF, Linde, Hyster, Mariotti. Zobacz pełną ofertę wózków widłowych kompaktowych: http://sago-online.pl/kategoria/uzywane-wozki-widlowe-kompaktowe/

 • Używane wózki widłowe dużych udźwigów do operacji transportu i załadunku ciężkich materiałów. Najmocniejsze wózki ciężkiego udźwigu przeznaczone do portów i terminali posiadają udźwig nawet do 65 ton. Dla naszych klientów dostępne są najpopularniejsze marki wózków widłowych dużych udźwigów: Konecranes, SMV, Kalmar, Hyster, Linde

. Zobacz pełną ofertę wózków widłowych dużych udźwigów: http://sago-online.pl/kategoria/uzywane-wozki-widlowe-duzych-udzwigow/

 • Używane wózki magazynowe paletowe, wózki unoszące, wózki do kompletacji, elektryczne do wysokiego składowania wewnątrz magazynów i nie tylko. Zobacz pełną ofertę wózków magazynowych: http://sago-online.pl/kategoria/uzywane-wozki-magazynowe/

 • Używane wózki widłowe boczne i czterokierunkowe znajdujące zastosowanie przy transporcie i składowaniu bardzo długich materiałów przy których tradycyjny wózek czołowy staje się problematyczny w użyciu. Czterokierunkowe wózki boczne, zwane też wielokierunkowymi wyposażone są dodatkowo w mechanizm umożliwiający poruszanie się wózka we wszystkich kierunkach, niezależnie od jego położenia względem składowanego materiału. Najpopularniejsi producenci wózków bocznych dostępni w naszej ofercie: Bulmor - Jumbo Irion Lancer, Baumann, Hubtex. Zobacz pełną ofertę wózków bocznych i czterokierunkowych: http://sago-online.pl/kategoria/uzywane-wozki-widlowe-boczne/

 • Używane wózki widłowe teleskopowe z karetką wideł umieszczoną na ramieniu teleskopowym. Przy użyciu wózka teleskopowego możliwe staje się składowanie materiałów na dużych wysokościach, takich jak dachy budynków. Merlo, Manitou, JCB, Claas, John Deere, Dieci Zobacz pełną ofertę wózków widłowych teleskopowych: http://sago-online.pl/kategoria/uzywane-wozki-widlowe-teleskopowe/

 • Używane wózki widłowe terenowe wyposażone są w znacznie większe koła i prześwit, umożliwiając tym samym pracę wózka widłowego bez względu na ukształtowania terenu. Manitou, Ausa, Clark, JCB. Zobacz pełną ofertę wózków widłowych terenowych: http://sago-online.pl/kategoria/uzywane-wozki-widlowe-terenowe/

Sprzedaż używanych wózków widłowych

Części do wózków widłowych

Wykonawca: SAGO - Używane wózki widłowe. Sprzedaż, Serwis i Wynajem wózków widłowych

Oferujemy na sprzedaż ponad 10 tysięcy części zamiennych do wózków widłowych Linde, Kalmar, Hyster, Bulmor, Jumbo, Irion, Lancer, Jungheinrich, Baumann i innych.

 • Opony, koła i felgi
 • Elektryczne artykuły i akcesoria
 • Elektryczne sterowanie i komponenty
 • Elektryka
 • Hamulce i linki hamulcowe
 • Hydraulika
 • Kabiny, siedzenia i zadaszenia
 • Rozruszniki, stacyjki i systemy paliwowe
 • Silniki elektryczne i części do silników
 • Silniki, filtry, układy chłodzenia i wydechowe
 • Układ kierowniczy i napęd
 • Urządzenia i akcesoria elektryczne

Katalog wszystkich dostępnych części opisanych wraz ze zdjęciami dostępny jest pod adresem: http://sago-online.pl/kategoria/czesci-do-wozkow-widlowych/

Części do wózków widłowych

Serwis wózków widłowych

Wykonawca: Widmar serwis wózków widłowych , żurawi przenośnych , pdestów

konserwacje okresowe zgodnie z DTR i rozporządzeniem,
przygotowanie do badań UDT