Ślusarze - obróbka skrawaniem, frezowanie, szlifowanie i inne usługi ślusarskie

Jeżeli masz zapotrzebowanie na jakąkolwiek obróbkę elementów metalowych, na pewno przydadzą Ci się firmy świadczące usługi ślusarskie. Szukając kogoś kto wykona obróbkę skrawaniem płaszczyzn lub powierzchni kształtowych, sprawdź zakładkę „Frezowanie”, gdzie ogłaszają się firmy wykonujące tego typu prace. Oprócz nich znajdziesz przedsiębiorstwa i rzemieślników, których specjalnością jest toczenie, szlifowanie oraz wiercenie. Zapewnią Ci one komplet możliwych rodzajów obróbki jakie oferuje ślusarstwo.

Spawanie konstrukcji

Wykonawca: Spaw-Kon

W obszarze spawania konstrukcji stalowych oferujemy wykonanie wszelkiego typu zespołów oraz pojedynczych elementów spawanych. Firma posiada certyfikaty branżowe ISO 3834, ISO 15085 oraz doświadczenie w spawaniu stali czarnych, nierdzewnych oraz aluminium.

Serwis maszyn produkcyjnych

Wykonawca: Tetmer Tech Stefan Tetmer

W ramach usług zajmujemy się modernizacją, konserwacją i montażem maszyn oraz urządzeń wykorzystywanych w przemyśle produkcyjnym (np. oponiarskim).

Modernizacja linii produkcyjnych

Wykonawca: Tetmer Tech Stefan Tetmer

Zajmujemy się serwisem maszyn oraz modernizacją, udoskonalaniem linii produkcyjnej/maszyn. Często w takich modyfikacjach całą bądź część maszyny zastępuje nowa, którą należy wcześniej przygotować złożyć wg projektu i przetestować przed instalacją docelową. W zakres usług wchodzi szeroki wachlarz prac przygotowawczych m.in przedmontaż, przeprowadzenie testu, uruchomienie maszyny.

Usługi ślusarskie i spawalnicze

Wykonawca: Tetmer Tech Stefan Tetmer

Wykonujemy różnego rodzaju prace ślusarskie i spawalnicze. Zapewniamy dojazd do klienta.

Balustrady nowoczesne

Wykonawca: VIZIA Piotr Jankowiak

Balustrady | Ogrodzenia | Vizia Piotr Jankowiak Kowalstwo artystyczne Bolechowo Osiedle koło Poznania. Nasza firma oferuje : Nowoczesne balustrady i schody idealnie wpisujące się do wnętrz w stylu LOFT. Kute balustrady nadadzą wyrazu wnętrzom w stylu prowansalskim. Wykonujemy tradycyjnymi metodami kowalskimi kute ogrodzenia, balustrady wewnętrzne oraz balustrady zewnętrzne. Płoty wykonywane tradycyjną sztuką kowalską, lub nowoczesne ogrodzenia będą niewątpliwie ozdobą Państwa domu, Dostępne są u nas również nowoczesne schody stalowe, schody kręcone ażurowe, drzi stalowe LOFT i wrota. Zapraszamy do obejrzenia naszych galerii gdzie znajdą Państo meble, kute ozdoby, jest też metaloplastyka oraz mała architektura. Potrzebne są ławki, wiaty, altanki oraz nietypowe konstrukcje stalowe? Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zapraszamy

Wynajem Pracowników

Wykonawca: WorkBalance Sp.zo.o

Realizujesz ważny projekt i potrzebujesz fachowców „na wczoraj”? Myślisz o zatrudnieniu ludzi z Ukrainy, ale blokują Cię związane z tym formalności?

W
ynajmij pracowników od WorkBalance. Daj znać, jakich specjalistów szukasz, a w ciągu 2-3 dni stawią się u Ciebie. Całkowicie legalnie, z wszelkimi niezbędnymi pozwoleniami i badaniami. Z zapewnionymi przez nas kwaterami i dojazdem. Korzystając z usług WorkBalance nie angażujesz się w jakiekolwiek procedury formalne. Jedynie, jako nasz kontrahent, opłacasz FVAT za usługę.

WorkBalance to firma oferująca wynajem wykwalifikowanych pracowników ze Wschodu – głównie z Ukrainy, Białorusi i Kazachstanu. Działamy na rynku od wielu lat. Dostarczamy pracowników dla małych, średnich i dużych firm (Orlen, Bilfinger, Instal-Lublin, Mostostal Zabrze).

Oferujemy wynajem pracowników wielu profesji. Dysponujemy rozległą bazą:
spawaczy (135, 136, 111, 141)
monterów konstrukcji stalowych z rysunkiem technicznym i izometrycznym
monterów wentylacji z rysunkiem technicznym i izometrycznym

Wszyscy nasi pracownicy zatrudnieni są legalnie – posiadają pozwolenia na pracę w Polsce, mają ważne badania lekarskie oraz skończone szkolenia BHP uprawniające ich do pracy powyżej 3 metrów.

Stawiamy na prawdziwych fachowców. Dlatego, poza weryfikacją certyfikatów, kandydaci są sprawdzani i oceniani w praktyce (wszyscy spawacze przechodzą próbki spawalnicze u nas w firmie). Nasi pracownicy to sprawdzeni i zaufani ludzie – większość pracuje w WorkBalance od kilku lat. Cenimy ich, zapewniając uczciwe warunki pracy i godziwe wynagrodzenie.

Wynajmując pracowników od WorkBalance nie zajmujesz się papierologią. Nie załatwiasz pozwoleń, nie zgłaszasz do ZUSu ani skarbówki, nie podpisujesz umowy zatrudnienia. Nie organizujesz kwatery ani dojazdu. Po prostu wynajmujesz specjalistów na określony czas lub na określony projekt. Co więcej, możesz dokonać podmiany jednego pracownika na innego, gdyby z jakiegoś powodu okazało się to konieczne. Na koniec miesiąca otrzymujesz fakturę za świadczone usługi.

Wiemy jak bardzo liczy się czas. Dlatego w wielu przypadkach jesteśmy w stanie zorganizować pracownika na następny dzień roboczy. Przeciętnie czas oczekiwania wynosi 2 dni robocze. W trakcie sezonu i w przypadku wysoko wyspecjalizowanych zawodów, czas oczekiwania wynosi do 10 dni roboczych.

Skontaktuj się z nami. Wystarczy, że powiesz kogo potrzebujesz!

Usługi ślusarskie

Wykonawca: Miraż- usługi spawalnicze i ślusarskie

Usługi ślusarskie realizowane przez naszą firmę skierowane są do zleceniodawców indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. Wykonywane przez nas produkty mogą mieć zastosowanie przemysłowe, komercyjne oraz wykorzystywane w indywidualnych gospodarstwach domowych.
Zapewniamy profesjonalne wykonanie powierzonego nam zlecenia.

Naprawa pralek

Wykonawca: Serwis sprzętu AGD

Tania Naprawa pralek Kraķów i okolice

Cena: 49 zł

Obróbka skrawaniem

Wykonawca: LucasTech Industry Solutions

Specjalizujemy się w obróbce stali, aluminium oraz tworzyw sztucznych. Gwarantujemy wysoką jakość oraz konkurencyjne terminy dostaw. Zapraszamy do kontaktu biuro@lucastech.pl lub 791604477

Awaryjne otwieranie sejfów

Wykonawca: Awaryjne otwieranie samochodów mieszkań aut zamków sejfów, naprawa stacyjek

Sejfy skrywają oszczędności, na które często pracujemy latami. Skrupulatnie strzeżemy naszych majątków. Problem pojawia się, gdy tracimy dostęp do twierdzy. Utrata kluczyka, czy kodu to podstawowe przeszkody, które pojawiają się podczas nieudanej próbie dostępu do sejfu.

W takich wypadkach pojawiamy się my – specjaliści od spraw nietypowych. Awaryjne otwieranie sejfów na terenie śląska i małopolski. Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów przez całą dobę!

Roboty ślusarskie

Wykonawca: P.P.H.U. CHROMET Adam Chroń

Oferujemy wysokiej jakości usługi ślusarskie. Zakres naszej pracy obejmuje gwintowanie, cięcie i wiercenie.

Wymiana zamków w drzwiach Dierre

Wykonawca: Serwis drzwi i zamków - Andrzej Kwiatek

Wymiana zamków we włoskich drzwiach DIERRE .Posiadamy w swojej ofercie wkładki od zamka głównego i dolnego pomocniczego.

U nas zapłacisz kartą płatniczą.

Szczecin ,Police , Gryfino , Goleniów , Stargard , Nowogard i okolice.

ślusarstwo

Wykonawca: PERFEKT Mirosław Świerkot

walcowanie blach , konstrukcje stalowe , spawanie , cięcie blach, usługi ślusarskie

Usługi ślusarskie i spawalnicze

Wykonawca: P.P.H. GICOR

Oferujemy szeroki zakres prac ślusarskich i
spawalniczych, takich jak:

  • Spawanie konstrukcji stalowych:
- Bramy, balustrady, ogrodzenia
- Wiaty i zadaszenia
- Ciągi technologiczne i transportowe
- Stoły montażowe, oprzyrządowanie
  • Dorabianie części maszyn
  • Toczenie i frezowanie
  • Malowanie proszkowe oraz renowacje
  • Frezowanie CNC (blacha, drewno, sklejka, tworzywa sztuczne)
  • Modelowanie 2D i 3D
  • Projektowanie urządzeń i konstrukcji stalowych
Serdecznie zapraszam do kontaktu.
Chętnie odpowiem na wszelkie pytania.

Cięcie wodą WaterJet

Wykonawca: ZPUE PREFEL inż. Karol Gaszek

Wykonujemy usługi cięcia wszelkich materiałów na maszynie WaterJet. Cięcie wodą umożliwia obróbkę oprócz stali całej gamy materiałów: płytki ceramiczne, granit, marmur, szkło, plastik, guma, kompozyty sklejka, drewno i wiele innych.