Tłumacze i tłumaczenia pisemne, ustne i przysięgłe - usługi translatorskie

We współczesnym świecie zasadność znajomości języka obcego nie wymaga tłumaczenia. Język angielski ułatwia na przykład nawiązywanie kontaktów w podróżach, wykluczając często kłopotliwe tłumaczenia ustne. Zdecydowanie pomaga również w załatwianiu wielu formalności, szczególnie jeśli chcemy pracować lub uczyć się za granicą. Wtedy niezbędne okazują się tłumaczenia pisemne dokumentów. Jeśli chcesz szybko znaleźć dobrego tłumacza, który je dla Ciebie przygotuje, skorzystaj z naszej bazy usług.

Tłumaczenie gier na chiński

Wykonawca: Chinese Localization - tłumaczenia język chiński

Lokalizujemy gry PC i mobilne uwzględniając kontekst kulturowy, dopasowujemy tekst pod gusta lokalnych graczy.

Tłumaczenie u notariusza

Wykonawca: Agnieszka Maniakowska Tłumacz Przysięgły Języka Angielskiego

Towarzyszę klientom w czasie wizyty w kancelarii notarialnej. Tłumaczę akty notarialne dotyczące sprzedaży nieruchomości, sporządzenia testamentu, zawiązania spółki itp.

Tłumaczenia on-line

Wykonawca: TRANSLAX - Tłumaczenia & DTP

Zapraszamy do zlecenia tłumaczeń zwykłych, przysięgłych, specjalistycznych między innymi w języku angielskim, francuskim, estońskim, ukraińskim, greckim, wietnamskim i wielu innych.

Realizując tłumaczenia uwierzytelnione staramy się być atrakcyjni cenowo przy zachowaniu krótkich terminów realizacji. Dokumenty do wyceny można do nas przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Tłumaczenia, jęz. niemiecki

Wykonawca: Kosim Leszek Tłumacz Przysięgły Języka Niemieckiego

Tłumaczenia pisemne (także uwierzytelnione) i ustne (konsekutywne, symultaniczne) jęz. niemiecki

BIURO TŁUMACZEŃ Tłumaczenia przysięgłe i zwykłe

Wykonawca: Biuro Tłumaczeń Tłumacz przysięgły języka francuskiego i hiszpańskiego mgr Violetta Jagiełło

BIURO TŁUMACZEŃ
Tłumaczenia przysięgłe i zwykłe
francuski hiszpański włoski niemiecki angielski niderlandzki duński ukraiński czeski

DTP

Wykonawca: Skrivanek sp. z o.o.

W ramach usług oferujemy obróbkę graficzną dokumentów w wielu językach. Nasi specjaliści zapewnią skład tekstu, dzięki któremu wygląd Państwa dokumentów po tłumaczeniu na wymagane języki jest najbardziej jak to możliwe zbliżony do oryginału.

Jesteśmy w stanie przygotować pliki w wielu różnych formatach.
Dokumenty MS Office
Adobe: PDF, PageMaker, FrameMaker, Illustrator, Photoshop, InDesign
Pliki WWW: HTML, Flash, PHP, ASP
Inne: HLP, XML, SGML, Interleaf, QuarkXPress, CorelDraw, PhotoPaint, WordPerfect, DWG

Lokalizacja

Wykonawca: Skrivanek sp. z o.o.

Lokalizacja to sposób wprowadzania produktu dla konkretnych odbiorców w danym kraju, na przykład dokonanie adaptacji kulturowej, wzięcie pod uwagę regulacji prawnych, uwzględnienie specyficznych wymogów rynku docelowego. Również w tym zakresie oferujemy kompleksowe rozwiązania – począwszy od tłumaczenia, przez obróbkę techniczną, testowanie oprogramowania, aż po pomoc online oraz przygotowanie dokumentów do druku.

  • lokalizacja oprogramowania
  • lokalizacja stron internetowych
  • lokalizacja multimediów
  • lokalizacja każdego tekstu skierowanego do określonej grupy odbiorców

Tłumaczenia pisemne

Wykonawca: Skrivanek sp. z o.o.

Tłumaczenia pisemne to filar naszej działalności. Od 25 lat doskonalimy metody naszej pracy, by dostarczać usługi najwyższej jakości, co potwierdzają certyfikaty ISO. Dzięki doświadczonemu zespołowi, zaawansowanemu know-how i tłumaczom-specjalistom z wielu dziedzin chętnie podejmujemy się nawet najtrudniejszych projektów. Jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom zarówno międzynarodowych korporacji, firm o bardzo wąskiej specjalizacji, instytucji państwowych, jak i małych, lokalnych przedsiębiorstw.

Tłumaczenia ustne

Wykonawca: B.T. Columbus Tłumaczenia

Świadczymy usługi translatorskie. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami w dziedzinie tłumaczeń. Nasza oferta obejmuje:

  • tłumaczenia konsekutywne,
  • tłumaczenie symultaniczne,
  • tłumaczenia szeptane,
  • uwierzytelnione tłumaczenia ustne (wymaga obecności tłumacza przysięgłego oraz poświadczenia przez niego ustaleń spotkania).
Zapraszamy do współpracy firmy, instytucje oraz klientów indywidualnych.

Tłumaczenia język włoski

Wykonawca: Biuro Tłumaczeń Amber P.W.

Wykonujemy tłumaczenia z języka/na język włoski. Proponujemy tłumaczenia pisemne, zwykłe i przysięgłe oraz tłumaczenia ustne. Zapewniamy rzetelność i konkurencyjne ceny.

Tłumaczenia język francuski

Wykonawca: Biuro Tłumaczeń Amber P.W.

Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe i zwykłe, zarówno ustne, jak i pisemne. Nasza oferta obejmuje tłumaczenie folderów, broszur, instrukcji obsługi, stron www, korespondencji handlowej i prywatnej, umów, artykułów prasowych, tekstów literackich i innych, w zależności od potrzeb Klientów.

Tłumaczenia język niemiecki

Wykonawca: Biuro Tłumaczeń Amber P.W.

Zajmujemy się tłumaczeniami języka niemieckiego. Wykonujemy tłumaczenia zwykłe i poświadczone w trybie standardowym oraz ekspresowym. Nasza oferta obejmuje również tłumaczenia ustne.

Tłumaczenia język angielski

Wykonawca: Biuro Tłumaczeń Amber P.W.

Biuro Tłumaczeń Amber zajmuje się tłumaczeniami języka angielskiego. Wykonujemy tłumaczenia zwykłe i poświadczone z języka i na język angielski. Nasza oferta obejmuje również tłumaczenia ustne. Zapewniamy rzetelność oraz atrakcyjne ceny.

Tłumaczenia przysięgłe

Wykonawca: Krzysztof Chromy - Tłumacz przysięgły języka francuskiego

Tłumaczenia ustne i pisemne, zwykłe i przysięgłe, codzienne i specjalistyczne: prawnicze, administracyjne, handlowe, techniczne.

Tlumacz rosyjski

Wykonawca: Biuro Tłumaczeń TOCZKA Joanna Andriievskyi

Rzetelne i profesjonalne usługi tłumaczeniowe w zakresie tłumaczeń z języka rosyjskiego.