Obsługa tłumaczeniowa firm

Wykonawca: TRANSLAX - Tłumaczenia & DTP

W ramach tej usługi proponujemy:
Tłumaczenia pisemne:
-zwykłe
-uwierzytelnione
korespondencji, dokumentacji, ofert, faktur itp
Tłumaczenia ustne
-konsekutywne
-szeptane
-kabinowe
Spotkania biznesowe,szkolenia,uroczystości.Przygotujemy i zorganizujemy za Ciebie całą obsługę, naprawdę warto.
Usługa zawiera w cenie fachwe doradztwo!

Tłumacznia ustne i pisemne języka włoskigo

Wykonawca: Tłumacz przysięgły języka włoskiego Katarzyna Balińska

Tłumaczenia techniczne, prawnicze, turystyczne, rozmowy i korespondencja handlowa, asysta podczas targów, wyszukiwanie kontrahentów we Włoszech

Tłumaczenia

Wykonawca: Biuro tłumaczeń

Tłumaczenia i specjalistyczne książki dla tłumaczy i innych grup zawodowych, mieszkańców Jaworzna i nie tylko

Zamówienia dotyczące tłumaczeń można składać osobiście w naszym biurze mieszczącym się na os. Gigant w Jaworznie przy ulicy Diamentowej bądź przez Internet. Świadczymy wielojęzyczną obsługę firm i osób prywatnych. Tłumacze zwykli, specjalistyczni, techniczni, jak również tłumacze przysięgli różnych języków. Wykonujemy także korektę i redakcję polonistyczną tekstów, w tym korektę native speakerów języków obcych, obróbkę grafiki i skład (DTP). Ponadto prowadzimy sprzedaż detaliczną specjalistycznych słowników, translatorów elektronicznych, leksykonów, poradników i podręczników językowych. Zapraszamy!

Tłumaczenie przysięgłe Węgierskie

Wykonawca: Biuro tłumaczeń przysięgłych

dokumenty

Tłumaczenia, korepetycje

Wykonawca: Biuro Tłumaczeń Linguaros

tłumaczenia z/na język rosyjski ustne, pisemne, zwykłe i poświadczone (przysięgłe); korepetycje, kursy dla firm

Usługi translatoriskie

Wykonawca: TRANSLATORIAT Dariusz Rytelewski

Biuro tłumaczeń złożone z profesjonalnych tłumaczy kilkudziesięciu różnych języków. Tłumaczymy teksty zwykłe i uwierzytelnione. Oferujemy tłumaczenia pisemne i ustne. Nasza pasja poparta jest wiedzą i doświadczeniem w tłumaczeniach ze wszystkich dziedzin. W naszej pracy łączymy najlepszą translatorską tradycję z nowoczesnymi technikami. Korzystamy w głównej mierze z usług Native Speakerów, co gwarantuję najwyższą jakość wykonanego tłumaczenia.
Wyróżnia nas:

Cena

Konkurencyjne ceny to podstawowy element wizji i koncepcji biznesowej Translatoriatu. Każdy etap funkcjonowania firmy przemyśleliśmy w najdrobniejszych szczegółach zwracając największą uwagę na koszty. Prościej znaczy lepiej.

Jakość

Najwyższa jakość naszych tłumaczeń to absolutny priorytet w obsłudze klienta. Trafność doboru słownictwa, terminowość i wygodny proces realizacji zamówień, to warunek zadowolenia klienta.

Mobilność

Jesteśmy Biurem Internetowym, przyjmujemy zlecenia z całej Polski, o każdej porze.

Tłumaczenia medyczne

Wykonawca: Biuro tłumaczeń

Tłumaczenia medyczne są główną specjalizacją naszego biura. W tym zakresie tłumaczymy:
- wypis ze szpitala / kliniki, czyli historia leczenia pacjenta zawarta w całej jego dokumentacji; karta informacyjna leczenia szpitalnego wraz z wszystkimi badaniami obrazowymi: USG, tomografia komputerowa(TK), rezonans magnetyczny MRI, badania fizykalne i badania laboratoryjne,
- artykuł naukowy do publikacji dla lekarza,
- ulotka i charakterystyka leku,
- dokumenty potrzebne organizacji wykonującej badanie kliniczne w imieniu sponsora (firmie CRO) do przeprowadzenia takiego badania z udziałem pewnej liczby ochotników, u których stwierdzono określoną jednostkę chorobową: protokół badania, formularz świadomej zgody na udział w badaniu, wniosek do Centralnej Ewidencji Badań Klinicznych, dzienniczek pacjenta, np. diabetyka,
- druk L4,
- instrukcja obsługi urządzenia medycznego, np. łóżka szpitalnego czy kardiomonitora,
- zaświadczenie lekarskie,
- karta szczepień ochronnych.

Tłumacz przysięgły

Wykonawca: Biuro tłumaczeń

W ramach prac biura wykonujemy tłumaczenia przysięgłe na wszystkie języki, w tym: angielski, niemiecki, czeski, słowacki, ukraiński, duński, rosyjski, norweski, chorwacki, włoski, bułgarski, hiszpański, portugalski, szwedzki, francuski, grecki itd. Oferujemy niezawodną jakość i korzystne ceny. Ponieważ nasze tłumaczenia przysięgłe są sprawdzane przez 2 tłumaczy, wychwytujemy wszelkie nieścisłości dotyczące liczb, personaliów, adresów i nazw własnych w przekładach, które są nierzadką zmorą klientów, zamawiających usługę tłumaczenia przysięgłego na wizycie domowej u tłumacza przysięgłego. Wówczas jednemu człowiekowi łatwiej przeoczyć błąd, który może skutkować stratą czasu klienta i nadszarpnięciem jego nerwów.

Zapraszamy, jeśli zależy Państwu na najwyższej jakości.

Biuro tłumaczeń

Wykonawca: Biuro tłumaczeń

Biuro tłumaczeń medycznych i innych. Kompleksowo obsłużymy Ciebie i Twoją firmę. Wszystkie języki. Serdecznie zapraszamy!

Tłumaczenia dokumentów samochodowych

Wykonawca: Biuro tłumaczeń

Tłumaczenia z języka obcego na język polski. Zakres tłumaczonych dokumentów auta:
- dowód rejestracyjny (np. brief część 1 w niemieckich dokumentach),
- karta pojazdu (np. brief część 2 w niemieckich dokumentach),
- prawo jazdy (angielskie, amerykańskie, ukraińskie i in.),
- umowa kupna-sprzedaży pojazdu zawarta pomiędzy kupującym (firma sprowadzająca auta z zagranicy, osoba prywatna) a sprzedającym (zagraniczny komis samochodowy, osoba prywatna).

Tłumacz medyczny

Wykonawca: Biuro tłumaczeń

Certyfikowany, techniczny tłumacz tekstów medycznych z języka angielskiego na język polski i z języka polskiego na język angielski, mianowany przez Naczelną Organizację Techniczną w Warszawie. Pełen profesjonalizm. Doskonałe recenzje od doktorów i profesorów medycyny. Jako założyciel biura tłumaczeń Best Text zawodowo i w pełnym wymiarze czasu trudni się tłumaczeniami medycznymi. Otrzymacie Państwo usługę na miarę najwyższych standardów rynkowych. Tłumacz medyczny współpracuje z native speakerami oraz lekarzami różnych specjalizacji, w tym z doktorami nauk medycznych.

Tłumaczenia MSDS - chemia

Wykonawca: Biuro tłumaczeń

Tłumaczenia MSDS (SDS) - kart charakterystyki substancji niebezpiecznych, koniecznych do zarejestrowania substancji czy preparatu chemicznego w danym kraju. Tłumaczą chemicy, lekarze, farmaceuci i biochemicy. Najwyższe standardy jakości. Dostarczamy przekłady kart na język czeski, włoski, angielski czy niemiecki wykonane przez dwujęzycznych native speakerów z kierunkowym wykształceniem biologiczno-chemicznym.

Tłumaczenia

Wykonawca: Tłumacz Przysięgły Języka Francuskiego

Tłumaczenia z języka francuskiego i na język francuski- szybko, profesjonalnie,dyskrecja względem powierzonych dokumentów i informacji.

Tłumaczenia pisemne przysiegłe

Wykonawca: Biuro Tłumaczeń ALFA

Oferujemy tłumaczenia na najwyższym poziomie.
Zapraszamy na nasza stronę www!

Tłumaczenie rosyjski Łódź

Wykonawca: Biuro Tłumaczeń Lingstar.Pl

Oferujemy usługi tłumaczeniowe z oraz na język rosyjski.