Hodowla zwierząt - stadniny, obory i fermy drobiu

Hodowla zwierząt to dosyć rozległa część rolnictwa. Zależnie od zapotrzebowania, możesz szukać obór, stadnin czy ferm bydła, drobiu a nawet modnych ostatnio ferm strusi. Prowadzą one nie tylko chów w odpowiednich warunkach, ale też selekcję i dobór najlepszych osobników przeznaczonych do kojarzenia. Zwierzęta wymagają fachowej wiedzy i doświadczenia. Zgromadzone w naszym katalogu namiary na różnego rodzaju gospodarstwa zajmujące się ich hodowlą są niezbędną pomocą dla każdego, kto szuka dostawcy lub konsultanta z tej branży.

Grooming shih-tzu

Wykonawca: Psi fryzjer Groomer Poznań Kursy Groomerskie

Pełna pielęgnacja pieska rasy shih-tzu.Cena obejmuje kąpiel, rozczesywanie, strzyżenie klasyczne, krótkie czy fantazyjne np z irokezem i koloryzacją na życzenie.

Cena: 90 zł

Pielęgnacja yorka

Wykonawca: Psi fryzjer Groomer Poznań Kursy Groomerskie

Pełna pielęgnacja pieska rasy York - 80 zł.Cena dotyczy kąpieli pieska, rozczesywania oraz strzyżenia.Przycinamy także pazurki i zaglądamy w uszka :)

Cena: 80 zł

Pielęgnacja sznaucera

Wykonawca: Psi fryzjer Groomer Poznań Kursy Groomerskie

cena strzyżenia plus kąpieli sznaucera miniatury to 80 zł

Cena: 80 zł

Opieka nad kotem

Wykonawca: Pethomer

Mamy grono zaufanych opiekunów, którzy chętnie odwiedzą Twojego zwierzaka, nakarmią, pobawią się i porozmawiają, gdy Pan czy Pani nie mogą wyjść ze spotkania lub po prostu wyjechali na kilka dni. Z usługi "szybkiego karmienia" na pewno ucieszy się Twój kociak, który nie potrzebuje opieki przez cały dzień, ale z chęcią by przekąsił coś pysznego ;) Regularna, urozmaicona dieta to podstawa pozytywnego nastroju pupila i powodu do mruczenia na Twój widok! PetHomer zna Twojego zwierzaka.
Świeże łakocie to to, co nasze pupile lubią najbardziej :)

Psi pensjonat

Wykonawca: Hotel dla Zwierząt DOG CLUB

Podczas pobytu staramy się, aby nasi goście spędzali jak najwięcej czasu na psich zabawach, na świeżym powietrzu, jeśli tylko pogoda pozwala. Pomagamy psiakom zapoznać się ze sobą. Bacznie obserwujemy zachowania i upodobania naszych podopiecznych, Dbamy, by każdy pies znalazł odpowiedniego dla siebie kumpla., a rodzaj aktywności był dopasowany do jego możliwości. Wszystko odbywa się zgodnie z Państwa zaleceniami.
Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Hotel dla psów

Wykonawca: Hotel dla Zwierząt DOG CLUB

Nasi goście mają do dyspozycji dwa pawilony oraz ogród podzielony jest na pięć sektorów, przystosowanych specjalnie dla nich. Przestronny teren pozwolił na takie zaaranżowanie hotelu, aby psy mogły dobierać się według własnych upodobań i swobodnie brykać o ile tylko pogoda na to pozwala.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszego hotelu.

Balsamowanie

Wykonawca: WOW groom - Stylowy pies

Cena zawiera balsamowanie poduszek łap odpowiednio dobranym kosmetykiem.

Cena: 10 zł

Pielęgnacja uszu

Wykonawca: WOW groom - Stylowy pies

Cena zawiera pielęgnacje uszu odpowiednio dobranym kosmetykiem.

Cena: 10 zł

Pielęgnacja oczu

Wykonawca: WOW groom - Stylowy pies

Cena zawiera pielęgnacje oczu odpowiednio dobranym kosmetykiem.

Cena: 10 zł

Podcinanie pazurów

Wykonawca: WOW groom - Stylowy pies

Cena zawiera podcięcie wszystkich pazurów.

Wyczesywanie + kąpiel

Wykonawca: WOW groom - Stylowy pies

Cena zawiera kąpiel z użyciem odpowiednio dobranych kosmetyków, suszenie, wyczesanie, higienę oczu i uszu, podcinanie pazurów.

Trymowanie + kąpiel

Wykonawca: WOW groom - Stylowy pies

Cena zawiera kąpiel z użyciem odpowiednio dobranych kosmetyków, suszenie, trymowanie, higienę oczu i uszu, podcinanie pazurów.

Strzyżenie + kąpiel

Wykonawca: WOW groom - Stylowy pies

Cena zawiera kąpiel z użyciem odpowiednio dobranych kosmetyków, suszenie, strzyżenie, higienę oczu i uszu, podcinanie pazurów.

Kąpiel

Wykonawca: WOW groom - Stylowy pies

Cena zawiera kąpiel z użyciem odpowiednio dobranych kosmetyków, suszenie.

Zabiegi pielęgnacyjne dla psów

Wykonawca: Wyczesany Psiak Salon pielęgnacji psów Joanna Patejuk

Zapraszamy na zabiegi pielęgnacyjne dla psów. Zajmujemy się czyszczeniem uszu za pomocą odpowiednich preparatów w celu usunięcia włosów i woskowiny. Proponujemy pielęgnację okolic oczu w celu pozbycia się kurzu, paprochów i sierści. Obcinamy pazury za pomocą gilotyny. Nasza oferta obejmuje również usuwanie kamienia nazębnego szczoteczką ultradziękową EMMI PET. Szczoteczka pozwala oczyścić wszystkie zęby i zakamarki, pozbyć się bakterii oraz usunąć kamień bez użycia narkozy.