Strzyżenie psów

Wykonawca: Rak Mirosław, lek. wet. Lecznica Weterynaryjna

Klinika weterynaryjna MIRAK zapewnia profesjonalne strzyżenie psów. Dysponujemy odpowiednim sprzętem oraz wszystkim mamy dobre podejście do zwierząt, które pozwala na realizację usługi w sposób sprawny i komfortowy.

Strzyżenie psów

Wykonawca: Psi Model

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu strzyżenia i pielęgnacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

Szkolenie dla sczeniaków

Wykonawca: Zrównoważony Pies

Właściwe ukierunkowywanie zachowań szczeniaków, jest niezbędnym elementem nauki dla młodych psów. Świat, który pozna szczeniak w okresie od 3 do 6 miesięcy będzie stanowił dla niego przyjazne i bezpieczne środowisko. Rzeczy nowe wywołują często ciekawość, ale również lęk, dlatego systematyczne poznawanie świata przez szczeniaki jest fundamentem spokojnego życia. Podana poniżej cena obejmuje 2 miesięczne szkolenie szczeniaka.

Cena: 370 zł

Szkolenie podstawowe dla psa

Wykonawca: Zrównoważony Pies

Na zajęciach z podstawowego szkolenia psa, będziemy przede wszystkim uczyć pozytywnej zabawy z człowiekiem, ćwiczyć podążanie za przewodnikiem, kilka podstawowych komend, samokontrole z psem, przywoływanie oraz pokarzemy jak odstresować i zrelaksować psa.
szczegóły na stronie internetowej:
http://www.zrownowazonypies.pl/psiapodstawa/

Cena: 300 zł

Szkolenie dla psów dorosłych zaawansowane

Wykonawca: Zrównoważony Pies

Szkolenie jest adresowane do ludzi, którzy chcą rozumieć swojego psa, wiedzieć kiedy potrzebuje naszego wsparcia a kiedy świetnie się bawi. Będziemy uczyć psa samodzielnego myślenia i rozwiązywania zadań. Na zajęciach będzie można zobaczyć psy pracujące z chęcią i zaangażowaniem, bez wymuszania i niepotrzebnych kar.
Szczegółowy plan na stronie:
http://www.zrownowazonypies.pl/psikurs/

Cena za 1 kurs - 16 spotkań

Cena: 550 zł

ZABAWA z psem, agility, frisbee, tropienie, Really-o

Wykonawca: Zrównoważony Pies

Nauka jest najlepsza wtedy, gdy kojarzy się z dobrymi emocjami. Szkolenie to ma być dużą dawką pozytywnych emocji, zarówno dla psa jak i dla właściciela. Będzie sporo ruchu, biegania i fikania razem z psem i trochę siedzenia z teorią.

Kurs to spotkania w soboty 3 razy po 2 godziny

Szczegóły na stronie www.zrownowazonypies.pl

Cena: 220 zł

Szkolenie jednorazowe dla psa

Wykonawca: Zrównoważony Pies

Lekcje szkolenia psa odbywają się w soboty o poranku i adresowane są dla ludzi zabieganych ale kochających swoje pupile. Każde ćwiczenia, nawet bardzo rzadko są dla psa ważne. Każde przebyte zajęcia dają malutkie kroku naprzód, zmierzając do osiągnięcia celu. Oczywiście brak systematyczności i jednolitego planu powoduje bardzo wolne przyswajanie wiedzy przez psa, nie mniej cel również może zostać osiągnięty.

Terminy zajęć podane są na stronie internetowej
http://www.zrownowazonypies.pl/szkolenie-grupowe-psow/

Cena: 40 zł

Szkolenia indywidualne dla psa

Wykonawca: Zrównoważony Pies

Lekcje indywidualne dla psa to poświęcenie całej uwagi jednemu zespołowi - przewodnik plus pies. Pracujemy w skupieniu, a czas jest dostosowany do możliwości właściciela.

Szczegóły:
www.zrownowazonypies.pl

Cena zależy od miejsca odbywania się treningu.

Porady domowe dla właścicieli psów

Wykonawca: Zrównoważony Pies

Na wizycie oceniamy zachowanie psa, omawiamy problemy, ustalamy cele które chcemy zrealizować i wprowadzamy teorię i praktyczne ćwiczenia w życie.
Większość zachowań psów idzie zmienić, często są to legowiska w złych miejscach, nieodpowiednie przekazywanie komend psu, podbieganie do śpiącego psa, brak ograniczeń i zasad w domu.

Masz problem z psem? ZADZWOŃ 506 598 800

Cena za wizytę jest ustalana indywidualnie.

Szczegóły: http://www.zrownowazonypies.pl/wychowanie-psa/

Dog walking

Wykonawca: Ani-Tech Int. - Michał Dziczkowski

Usługa spacerów z psami wykonywana przez doświadczonego opiekuna. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem usługi dostępnym pod adresem: http://ani-tech-int.pl

UWAGI:

1. Firma Ani-Tech Int. - Michał Dziczkowski bierze udział w programie Rzetelna Firma i współpracuje z Krajowym Rejestrem Długów (KRD) przez który wszelkie płatności są monitorowane

Usługi groomerskie

Wykonawca: Gabinet Weterynaryjny Amicus

Oferujemy strzyżenie psów i kotów, prowadzimy sprzedaż szamponów, odżywek i innych produktów pielęgnacyjnych dla psów i kotów.

Pielęgnacja psów

Wykonawca: Salon Strzyżenia i Pielęgnacji Psów J.L

Zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu wszystkie pieski rasowe oraz wielorasowe. Zapewniamy szereg profesjonalnych usług pielęgnacyjnych w rozsądnej cenie. Szczegółowa oferta dostępna jest na naszej stronie internetowej.

Psi fryzjer - usługi

Wykonawca: Salon Strzyżenia i Pielęgnacji Psów J.L

Zapraszamy do naszego salonu właścicieli psów, dla których istotne jest zdrowie, samopoczucie oraz wygląd pupila. Zapewniamy profesjonalne usługi pielęgnacyjne takie jak: kąpiel, strzyżenie, trymowanie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Strzyżenie psów

Wykonawca: Salon Strzyżenia i Pielęgnacji Psów J.L

W naszym salonie strzyżenia I pielęgnacji oferujemy:
- strzyżenie psów wg wzorca FCI oraz na życzenie klient,
- kąpiel,
- rozczesywanie skołtunionej sierści,
- pielęgnację oczu i uszu,
- obcinanie pazurków,
- kosmetykę łapek.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na naszej stronie internetowej.

Sprzedaż psów

Wykonawca: Hodowla Gryfoników BARGEST

Szczenięta urodzone w naszej hodowli są pieczołowicie odchowane. Kładę wysoki nacisk na jakość i psychikę szczeniąt. Z nowymi właścicielami piesków z hodowli staram się utrzymywać kontakt. Mogą oni zawsze liczyć na moją pomoc w wychowywaniu swoich pupili.