Ubojnie zwierząt - Usluger.pl

Ubojnie zwierząt to miejsca, w których na podstawie ustalonych przepisów prawa i odpowiednich, humanitarnych zasad, dokonuje się uboju zwierząt hodowlanych. Jest to przykra procedura, ale aby pozyskać mięso na skalę przemysłową niestety konieczna. Do ubojni zwierząt przywozi się ich różne gatunki, w zależności od wieku zwierząt i zapotrzebowania. Można wyróżnić ubój przemysłowy, który dokonywany jest w rzeźniach. Ubój gospodarczy, kiedy to gospodarz dokonuje uboju na własny użytek oraz ubój rytualny, kiedy to zabija się zwierzęta zgodnie z przepisami niektórych religii. Jeżeli szukasz adresów ubojni, w których kupisz świeże mięso, odnajdziesz je w tym katalogu.

Ubój bydła w systemie Halal

Wykonawca: Zaręba Michał Usługi handlowe

Zajmujemy się skupem oraz ubojem bydła. Nasz zakład jest dostosowany do wymogów UE. Aby zapewnić najwyższą jakość usług wprowadziliśmy system HACCP, który zapewnia kontrolę jakości mięsa na każdym etapie produkcji. Ponadto uzupełniliśmy ofertę o ubój Halal. Dokładamy wszelkich starań, aby zoptymalizować czynności, w celu terminowej i szybkiej realizacji zamówień.

Skup bydła mięsnego

Wykonawca: Zaręba Michał Usługi handlowe

Zajmujemy się skupem bydła, które pochodzi pochodzi z czystych ekologicznie regionów. Nasz zakład jest dostosowany do wymogów UE. Aby zapewnić najwyższą jakość usług wprowadziliśmy system HACCP, który zapewnia kontrolę jakości mięsa na każdym etapie produkcji.

Skup zwierząt rzeźnych

Wykonawca: F.H. KAM-AR Skup zwierząt rzeźnych Kamil Sobierajski

F.H. KAM-AR oferuje handel obwoźny bydłem na terenie woj łódzkiego i woj. ościennych. Zapewniamy wysokie ceny, terminowe płatności i szybki odbiór.

Sprzedaż bydła mięsnego

Wykonawca: SKUP-SPRZEDAŻ-UBÓJ ŻYWCA s.c. Stanisław Frączkiewicz i Synowie

Oferujemy Państwu sprzedaż bydła mięsnego oraz mięsa wieprzowego, wołowego, baraniego i wielu innych.

Zapraszamy.

Skup bydła mięsnego

Wykonawca: SKUP-SPRZEDAŻ-UBÓJ ŻYWCA s.c. Stanisław Frączkiewicz i Synowie

Nasza firma oferuje Państwu skup bydła mięsnego, macior oraz owiec.

Zapraszamy.