Znakowanie zwierząt - Usluger.pl

Znakowanie zwierząt to proces mający na celu możliwość ich rozpoznania i identyfikacji nawet w dużych grupach. Jest kilka metod znakowania. Najstarszą z nich jest wypadanie na zadzie zwierzęcia odpowiedniego symbolu. Najczęściej znakowane w ten sposób były konie i bydło. Innymi, bardziej humanitarnymi metodami jest kolczykowanie zwierząt. Trwa ono tylko chwilę i jest dla zwierzęcia praktycznie bezbolesne. Znakować zwierzęta można z użyciem opasek i pierścieni. Popularną metodą na szybki i łatwe rozpoznanie, które zwierzęta należą do hodowcy jest barwienie ich sierści odpowiednimi kolorami. Wraz z rozwojem technologii we wszystkich gałęziach gospodarki, coraz częściej zwierzęta znakowane są elektronicznie.

Czipowanie zwierząt - paszporty

Wykonawca: Przychodnia Weterynaryjna "MOKRY NOS" Aleksandra Grzelińska

Przychodnia Weterynaryjna "MOKRY NOS" zajmuje się czipowaniem, wystawianiem paszportów i uzupełnianiem wpisów w paszportach już istniejących. Współpracujemy z bazą danych Safe - Animal www.safe-animal.eu. Paszporty przez nas wydane wpisujemy do ogólnopolskiej bazy paszportów prowadzonej przez Krajową Izbę Lekarsko - Weterynaryjną.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Chipowanie zwierząt

Wykonawca: Alternatywa Zielonogórska

Darmowe chipowanie zwierząt ze schroniska w Zielonej Górze.
Jeszcze tylko do końca listopoda 2014 prowadzimy darmowe chipowanie zwierząt przygarniętych ze schroniska w Zielonej Górze.

Cena: 1 zł

Niezgubniki dla zwierzaków

Wykonawca: laserdesign.pl

wykonuję uzgodniony grawer na medaliku wybranym z katalogu na zdjęciu. Medaliki są wykonane z aluminium anodowanego w różnych kolorach i wielkościach. Do kosztów usługi: medalik z grawerem należy doliczyć koszt wysyłki listem poleconym.

Cena: 10 zł

Kolczykowanie cieląt

Wykonawca: Gabinet weterynaryjny lek. wet. Piotr Joniec

Uniwersalna kolczykownica.

Czipowanie psów

Wykonawca: Centrum Zdrowia Zwierząt Lekarz Weterynarii

Trwałe znakowanie psów i kotów ułatwia odnalezienie i identyfikację właściciela, jeżeli pies trafi do schroniska lub gabinetu weterynaryjnego. Transpondery, mikroczipy, są implantowane po lewej stronie szyi, pod skórą. Zabieg trwa kilka sekund i jest prawie bezbolesny.

Znakowanie zwierząt chipami

Wykonawca: Przychodnia Weterynaryjna Centrum Leczenia Zwierząt

W ramach naszych usług wykonujemy znakowanie zwierząt chipami i mikrochipami.

Zapraszamy.

Chipowanie

Wykonawca: Przychodnia Weterynaryjna ZATORZE Iwona, Wojciech Zaręba

Dodatkowe zabezpieczenie w razie zaginięcia zwierzaka, zwiększa szansę na jego odnalezienie. Wymagana forma oznakowania przy podróżowaniu z pupilem za granicę.