Pełnomocnik i Audytor Wewnętrzny SZŚ wg ISO 14001:2015

Wykonawca: CERTIOS

Szkolenia przeznaczone są dla wszystkich, którzy chcą nabić nowe kompetencje w zakresie:

  • Pełnomocnika i Audytora Wewnętrznego ISO 14001

Uczestnicy poznają wymagania normy ISO 14001, nauczą się opracowywać dokumentację systemu ISO oraz prowadzić audyty wewnętrzne. Zdany egzamin zagwarantuje uzyskanie certyfikatu na Pełnomocnika i Audytora Wewnętrznego ISO 14001!

Cena: 1100 zł netto/os.
Wskazana cena obowiązuje po podaniu podczas zgłoszenia kodu rabatowego: "FRN2016".
Standardowa cena szkolenia wynosi 1150 zł netto/os.

W cenę są wliczone:
- materiały szkoleniowe drukowane i elektroniczne,
- obiady i poczęstunki kawowe każdego dnia szkolenia,
- test kompetencji na zakończenie kursu i certyfikat z CERTIOS.

Dodatkowo na życzenie Klienta:

nocleg – 150 zł lub 225 zł netto/os/noc, w zależności od lokalizacji
certyfikat Pełnomocnika i Audytora Wewnętrznego wystawiony przez jednostkę certyfikującą – 70 zł netto w j. polskim lub 100 zł netto w j. polskim i angielskim.

Cena: 1100 zł

Six Sigma Black Belt

Wykonawca: OpEx Group

Szkolenie OpEx Six Sigma Black Belt jest znaczniej bardziej zaawansowane niż szkolenie na poziomie Green Belt. Składa się ono z czterech sesji szkoleniowych oddzielonych około miesięczną przerwą, którą uczestnicy wykorzystują na pracę projektową. Szczególnie ważne jest odpowiednie wsparcie dla osób rozpoczynających pierwsze projekty, dlatego też uczestnicy szkolenia pozostają w stałym kontakcie telefonicznym i mailowym z trenerami.

Szczegółowe informacje, plan warsztatów oraz terminy szkoleń otwartych znajdą Państwo pod adresem: http://e-opex.pl

Cena: 12000 zł

Warsztaty

Wykonawca: Gabinet Logopedyczny Joanna Krusińska Neurologopeda

Pracownia Logopedyczna organizuje warsztaty pt. Wspomaganie rozwoju mowy dziecka w wieku przedszkolnym. Gry i zabawy logopedyczne Propozycja jest kierowana do logopedów, ale także do pedagogów, nauczycieli, rodziców, studentów, opiekunów.

oraz warsztaty z Diagnozy i terapii wad wymowy – warsztaty doskonalące umiejętności kierowane głównie do studentów i początkujących logopedów, którzy chcą uzupełnić swoją wiedzę o praktykę.

Tlumaczenia ustne i pisemne

Wykonawca: ABC Komunikator Karina Kozik

Tlumaczenia ustne: konsekutywne i symultaniczne oraz pisemne

Szkolenie Lean Game®

Wykonawca: Polskie Centrum Produktywności Sp. z o.o.

Celem opracowanej przez szwedzką firmę gry symulacyjnej jest zrozumienie istoty Lean Manufacturing poprzez samodzielne tworzenie wydajnego systemu produkcyjnego firmy... z klocków Lego. Uczestnicy - ok 8 osób nawet nie wiedzą kiedy stają się gorącymi zwolennikami "szczupłej produkcji". Szkolenia nie muszą być nudne!Podczas szkolenie uczestnicy poznają podstawowe techniki poprawy produktywności (5S, TPM, Kaizen, Kanban itd.) oraz testują je podczas gry symulacyjnej, wymieniają doświadczenia z trenerami z przeprowadzanych projektów optymalizacyjnych,poznają metody badania efektywności produkcji.

Cena: 750 zł

Szkolenie na rzeczoznawcę

Wykonawca: Fresh Quality Krystyna Szymańska

Na szkoleniu omówimy między innymi:
1. Przepisy dotyczące owoców i warzyw świeżych w UE i Polsce
2. Zaprezentujemy normy jakości handlowej( na przykładach ).
3. Zapoznamy z normami EKG/ONZ
4. Warunki transportu i przechowywania świeżych owoców i warzyw.
5. Uzgodnienia dotyczące jakości towaru podczas zakupu / sprzedaży.
6. Zakres działania, obowiązki i uprawnienia rzeczoznawców; sposób wypełniania dokumentów.
7. Omówienie procedury kontroli jakości owoców i warzyw.
8. Prezentacja sprzętu używanego podczas kontroli, oraz praktyczna kontrola ( ćwiczenia ).

Cena: 390 zł

Kurs jezyka angielskiego

Wykonawca: ABC Komunikator Karina Kozik

Kursy o programie dopasowanym indywidualnie go grupy lub uczestnika indywidualnego.

Szkolenia

Wykonawca: Aion Sp. z o.o.

W zależności od potrzeb zleceniodawcy, dopasowywany jest zakres merytoryczny programów szkoleniowych z obszaru analizy biznesowej, systemowej i inżynierii programowania.

Szkolenia PPOŻ

Wykonawca: EMIRO Szkolenia i usługi BHP i PPOŻ

Oferta firmy EMIRO obejmuje szkolenia PPOŻ. Szkolenie jest skierowane do pracowników wyznaczonych do wykonywania czynności w zakresie zwalczania pożarów oraz ewakuacji pracowników. Świadczymy usług nie tylko w Krakowie, a także w całej Polsce. Zapraszamy do współpracy!

Szkolenie z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej

Wykonawca: EMIRO Szkolenia i usługi BHP i PPOŻ

Oferta firmy EMIRO obejmuje szkolenie z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Szkolenie skierowane jest do pracowników wyznaczanych do udzielania pierwszej pomocy. Zapraszamy do współpracy!

Szkolenia PPOŻ

Wykonawca: General Protection & Safety

Dzięki wszechstronnemu wykształceniu wykładowcy General Protection and Safety prowadzą również szkolenia z zakresu ochrony przeciwpożarowej. Ogromne doświadczenie oraz niezliczona ilość przykładów z pracy zawodowej zapewniają niezwykle interesujące wykłady, a także niepowtarzalne przeżycia podczas ćwiczeń praktycznych, przy jednoczesnym zachowaniu całkowitego bezpieczeństwa. Uczestnicy szkolenia zdobędą nie tylko teoretyczną wiedzę z zakresu ochrony przeciwpożarowej. Będą mieli okazję zobaczyć, jak rozwija się pożar i dowiedzą się, jak należy postępować w obliczu jego zagrożenia. W części praktycznej poznają obsługę podstawowych typów gaśnic i będą mogli samodzielnie ugasić pożar, dzięki czemu na własnej skórze przekonają się, jak to jest być strażakiem!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową http://www.gpsbhp.pl

Szkolenia z zakresu PIERWSZA POMOC

Wykonawca: General Protection & Safety

Mówią, że nie ma większego kłamstwa niż dane statystyczne. Niech mówią co chcą, ale statystyka pokazuje, że każdy człowiek co najmniej raz w życiu znajduje się w sytuacji, w której konieczne jest udzielenie pierwszej pomocy drugiemu człowiekowi. Nie dopuść do sytuacji, w której będziesz musiał kogoś ratować i nie będziesz wiedział jak. Nasi ratownicy zapoznają Ciebie i twoich pracowników z najnowszymi technikami ratowania życia ludzkiego. Certyfikowani wykładowcy General Protection and Safety prowadzą szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy według wytycznych Europejskiej Rady Resuscytacji z 2005r. Są to najnowsze i najskuteczniejsze jak dotychczas procedury ratowania życia ludzkiego. Uczestnicy szkolenia zapoznają się z wyposażeniem i obsługą apteczki, a także będą mogli spróbować swoich sił w niezliczonej liczbie scenariuszy wykorzystując przy tym nowoczesny sprzęt do ćwiczeń, taki jak fantom CPR czy defibrylator treningowy.

http://www.gpsbhp.pl/szkolenia-pp/

Kompleksowaobsługa w zakresie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy

Wykonawca: General Protection & Safety

Kompleksowa obsługa, którą oferujemy obejmuje:
• Doradztwo w zakresie przepisów i zasad BHP i PPOŻ.
• Prowadzenie dochodzeń powypadkowych i dokumentacji z tym związanej.
• Opracowywanie instrukcji stanowiskowych obsługi maszyn i urządzeń w zakresie BHP.
• Ocenę ryzyka zawodowego.
• Przeprowadzanie szkoleń wstępnych ogólnych i okresowych BHP (stanowiska kierownicze, administracyjno-biurowe, robotnicze)
• Sporządzanie sprawozdawczości statystycznej z zagadnień ochrony pracy.
• Współudział w reprezentowaniu Zleceniodawcy przed Państwową Inspekcją Pracy, Państwową Inspekcją Sanitarną i Państwową Strażą Pożarną
• Ochrona ogólnie pojętych interesów firmy dot. BHP
• Zapewnienie funkcjonowania firmy Zleceniodawcy w zgodzie z przepisami z zakresu BHP
• Informowanie o zmianach w przepisach prawnych dotyczących BHP
• Regularne audyty wewnętrzne BHP.
• Ponadto pełnienie obowiązków „służby BHP” w rozumieniu Art. 23711 Kodeksu Pracy

http://www.gpsbhp.pl/outsourcing-bhp/

Szkolenia systemowe

Wykonawca: Hrs Sp. z o.o. Partner Tüv Hessen

HRS/TÜV Hessen - TWÓJ PARTNER W SZKOLENIACH

Szkolimy specjalistów. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem. Oferujemy profesjonalne szkolenia oraz seminaria dla organizacji biznesowych, administracji publicznej i samorządowej oraz osób indywidualnych, chcących poszerzyć swoją wiedzę z zakresu systemów zarządzania, analizy ryzyka, samooceny EFQM/CAF oraz wielu innych zagadnień.

Mając na uwadze to, jak istotnym czynnikiem sukcesu każdego szkolenia jest skrojony na miarę program, oferujemy Państwu atrakcyjne i skuteczne programy szkoleniowe wraz z warsztatami w naszych lokalizacjach w całej Polsce (w celu zapewnienia Państwu komfortowych warunków, organizowane kursy i szkolenia sytuujemy w ośrodkach o wysokim standardzie).

Szkolenia, warsztaty i seminaria prowadzone, są przez specjalistów branżowych oraz auditorów i ekspertów naszej Jednostki Certyfikującej TÜV Hessen. Szkolenia, kursy, seminaria kończą się wydaniem certyfikatów TÜV.

Innowacyjność

Wykonawca: Rudzki Inkubator Przedsiebiorczości

Naszą misją jest tworzenie sprzyjających warunków do powstawania i rozwoju przedsiębiorstwo o innowacyjnym charakterze działalności poprzez zapewnienie im wsparcia infrastrukturalnego, szkoleniowego oraz finansowego, a także przez oferowanie innych usług dodatkowych.