Przedszkola, szkoły podstawowe i ponadpodstawowe (licea, zawodówki) oraz uczelnie wyższe.

Szkolnictwo to branża, która towarzyszy nam przez całe życie. Placówki oświatowe zapewniają opiekę i edukację dla różnych grup wiekowych. Szukając miejsca, gdzie będziesz mogła posłać swoją kilkuletnią pociechę, przeglądaj ogłaszające się u nas przedszkola. Ofertą dla starszych dzieci się szkoły podstawowe i gimnazja. Jeżeli zaś czujesz, że dla rozruszania Twojej sytuacji zawodowej niezbędne jest Ci dodatkowe wykształcenie, koniecznie sprawdź ofertę jaką udostępniają szkoły policealne. Umożliwią Ci one szybkie i tanie poszerzenie swoich umiejętności.

Matura dla dorosłych

Wykonawca: EDU & YOU Internetowa Szkoła Maturzysty

Kurs zaczyna się we wrześniu 2019, a kończy w kwietniu 2020.
Przygotowujemy od podstaw z poszczególnych przedmiotów: matematyka, język polski, język obcy - do wyboru - angielski, niemiecki, rosyjski, więc nie musisz się obawiać, że nic nie pamiętasz.
Zajęcia odbywają się na ekranie Twojego komputera, za pośrednictwem wideokonferencji: logujesz się do wirtualnej klasy, gdzie czeka na Ciebie nauczyciel i reszta grupy. Jeśli nie będziesz mógł/a wziąć udziału w zajęciach, to nic straconego - korzystasz z nagrania.
Lekcje (wideokonferencje) odbywają się raz w tygodniu z każdego przedmiotu. Do tego dolicz jeszcze czas na pracę własną czyli ćwiczenia i rozwiązywanie zadań (minimum drugie tyle, ile zajmą Ci zajęcia). Zadania i ćwiczenia dostępne są na platformie e-learningowej przez 24 godziny na dobę, sam więc decydujesz, kiedy i jak długo pracujesz.

Matura dla dorosłych

Prowadzenie zajęć edukacyjnych

Wykonawca: IziText Tłumaczenia i nauka Izabela Ramięga

W ramach usług prowadzimy zajęcia edukacyjne dla dzieci i młodzieży niemieckojęzycznej. Zajęcia obejmują realizację podstawy programowej szkoły niemieckiej. Prowadzimy lekcje z takich przedmiotów jak: język niemiecki, matematyka, chemia, biologia. Do obowiązków nauczyciela należy także organizacja wycieczek krajoznawczych, wizyty w muzeum, plenery fotograficzne, eksperymenty chemiczne, zajęcia kulinarne i wiele innych. Program obejmuje całość działań kształtujących świadomość ucznia i jego wielostronny rozwój.

Prowadzenie zajęć edukacyjnych

Wsparcie edukacji dzieci w Afryce

Wykonawca: ADRA Polska

Opłacamy zakwaterowanie i szkołę dzieciom w Kenii.

Wsparcie edukacji dzieci w Afryce

Karty pracy przedszkolne i wczesnoszkolne

Wykonawca: EDU ŚWIAT Łukasz Wioska

Dostęp do materiałów dydaktycznych (karty pracy) znajdujących się na naszej stronie internetowej.

Cena: 9.99 zł

Karty pracy przedszkolne i wczesnoszkolne

Dyskalkulia - diagnoza

Wykonawca: Terapia "ECHO" Katarzyna Kawa

Kompleksowa diagnoza psychologiczna i pedagogiczna trudności w uczeniu się matematyki u uczniów w wieku 10;0 do 12;11.
Wykorzystujemy Test z Pracowni Testów psychologicznych i Pedagogicznych w Gdańsku, do którego stosowania niezbędne jest przeszkolenie.
Diagnoza składa się z 2-3 spotkań po ok. 2h (diagnoza psychologiczna, diagnoza pedagogiczna, diagnoza testem Dyskalkulia).

Cena: 450 zł

Dysleksja - diagnoza

Wykonawca: Terapia "ECHO" Katarzyna Kawa

Diagnoza psychologiczno-pedagogiczna i w razie potrzeby logopedyczna. Obejmuje 2 spotkania po ok 2h każde.
Diagnoza specyficznych trudności w uczeniu się objawiających się m.in.: trudności w czytaniu (tempo, technika, błędy podczas czytania), pisaniu (wolne tempo, brzydkie lub nieczytelne pismo), błędy ortograficzne, gubienie liter, zamiana liter podobnie brzmiących, problemy z rozumieniem tekstu, przepisywanie z tablicy z błędami i/lub zamianami, deficyty w koncentracji uwagi, brak przełożenia wysiłku wkładanego w naukę na efekty w postaci dobrych ocen, problemy emocjonalne na skutek trudności w nauce.
Podczas diagnozy wykorzystywane są najnowsze testy z aktualnymi normalizacjami (z Pracowni Testów Psychologicznych i Pedagogicznych w Gdańsku).
Nie korzystamy z testów już wycofanych bądź nie posiadających aktualizacji do dopuszczenia do używania na terenie Polski.

Cena: 350 zł

Gry planszowe

Wykonawca: TRIOPOLSKA Pomoce dydaktyczne

Mamy w ofercie gry planszowe do języka angielskiego,do chemii, do nauczania zintegrowanego.
Bogata oferta gier planszowych jest wykorzystywana w świetlicach szkolnych i przedszkolach.

Gry planszowe

Tłumacz przysięgły języka niemieckiego

Wykonawca: ALEX EXPORT-IMPORT

50 znaków

Tłumacz przysięgły języka niemieckiego

TOMATIS - CENTRUM POMOCY DZIECIOM

Wykonawca: Licencjonowany Przewodnik Turystyczny

CENTRUM METODY TOMATIS prowadzi zajęcia dla
- dzieci, które często bywają określane jako "dzieci trudne". Mające różnego rodzaju problemy edukacyjne, rozwojowe i zaburzenia w zachowaniu,
- młodzieży
- dorosłych, wspomaganie leczenie zaburzeń emocjonalnych.

TOMATIS -  CENTRUM POMOCY DZIECIOM

Sprzedaż podręczników

Wykonawca: Księgarnia Omega S.C. Aleksandra Pęczek Damian Dobrysiewicz

Wakacje w pełni, jednak może już teraz warto pomyśleć o zakupie podręczników do następnej klasy. Duży wybór podręczników używanych.

Sprzedaż podręczników

Skup podręczników

Wykonawca: Księgarnia Omega S.C. Aleksandra Pęczek Damian Dobrysiewicz

Trwa skup podręczników szkolnych, gwarantujemy wysokie ceny skupu a w zamian za sprzedaż podręczników w Naszej księgarni otrzymają Państwo 10% rabatu na zakupy kolejnych pozycji.
Zapraszamy
Bełchatów 9 Maja 11

skup podręczników

Organizacja wycieczek szkolnych

Wykonawca: EKSPEDYCJA Centrum Aktywnego Wypoczynku

Firma EKSPEDYCJA organizuje wycieczki szkolne na terenie kraju, wycieczki zagraniczne, zarówno jednodniowe, jak i kilkudniowe. Wycieczki szkolne są dla uczniów urozmaiceniem zajęć prowadzonych w roku szkolnym oraz stanowią ważny element realizacji programu dydaktycznego i wychowawczego. Każda wycieczka prowadzona jest przez pilotów z ogromnym doświadczeniem zawodowym. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Organizacja wycieczek szkolnych

Oprawy prac dyplomowych

Wykonawca: Ksero Podolszyce

Oprawy prac gładkie lub z nadrukiem: Magisterskie, Inżynierskie, Dyplomowe
Oprawy sztywne, miękkie, termobindowanie
Kolory: czerwone, zielone, granatowe

przy wydruku prac rabat w zależności od ilości stron

Oprawy prac dyplomowych

Pokazy doświadczeń fizycznych

Wykonawca: Fraktal Centrum Kreatywnego Myślenia

Program pokazów i zajęć lekcyjnych znajduje się na stronie firmy. Cena dotyczy zajęć lekcyjnych dla jednej klasy.

Cena: 120 zł

Pokazy doświadczeń fizycznych

Biofeedback

Wykonawca: Centrum Edukacyjno-Rehabilitacyjne

EEG Biofeedback to nowoczesna metoda trenowania pracy mózgu.
Osoba trenowana w sposób zaplanowany może zmieniać wzorce neurofizjologiczne czynności swojego mózgu.
EEG Biofeedback jest metodą polegającą na wzmacnianiu lub hamowaniu fal mózgowych. Metoda ta pozwala kontrolować procesy zachodzące w organizmie. Uczy panowania nad własnymi reakcjami, pomaga odpowiednio relaksować się, a tym samym radzić sobie nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Terapia daje szczególnie dobre efekty w leczeniu: ADD, ADHD, problemów szkolnych (dysgrafii, dysortografii, dysleksji) jąkania, autyzmu, mózgowego porażenia dziecięcego, zespołu Aspergera, moczenia nocnego, depresji, skutków wylewów, zaburzeń pamięci, opóźnienia rozwoju mowy, stanach pourazowych czaszki. stanach lękowych, leczeniu uzależnień itp. Terapia stosowana jest również u zdrowych osób (uczniów, studentów, menedżerów, artystów, sportowców, itd.) od których wymaga się znacznej koncentracji i kreatywności bowiem ów trening może zoptymalizować funkcjonowanie mózgu, zrelaksować, zwiększyć możliwość walki ze stresem.
Centrum Edukacyjno-Rehabilitacyjne Milicz, Ul. Osadnicza . Możliwość dojazdu do klienta 723-966-611. Treningi przeprowadzane są również we wrocławiu przy ulicy stalowej.