Przedszkola, szkoły podstawowe i ponadpodstawowe (licea, zawodówki) oraz uczelnie wyższe.

Szkolnictwo to branża, która towarzyszy nam przez całe życie. Placówki oświatowe zapewniają opiekę i edukację dla różnych grup wiekowych. Szukając miejsca, gdzie będziesz mogła posłać swoją kilkuletnią pociechę, przeglądaj ogłaszające się u nas przedszkola. Ofertą dla starszych dzieci się szkoły podstawowe i gimnazja. Jeżeli zaś czujesz, że dla rozruszania Twojej sytuacji zawodowej niezbędne jest Ci dodatkowe wykształcenie, koniecznie sprawdź ofertę jaką udostępniają szkoły policealne. Umożliwią Ci one szybkie i tanie poszerzenie swoich umiejętności.

Dyskalkulia - diagnoza

Wykonawca: Terapia "ECHO" Katarzyna Kawa

Kompleksowa diagnoza psychologiczna i pedagogiczna trudności w uczeniu się matematyki u uczniów w wieku 10;0 do 12;11.
Wykorzystujemy Test z Pracowni Testów psychologicznych i Pedagogicznych w Gdańsku, do którego stosowania niezbędne jest przeszkolenie.
Diagnoza składa się z 2-3 spotkań po ok. 2h (diagnoza psychologiczna, diagnoza pedagogiczna, diagnoza testem Dyskalkulia).

Cena: 450 zł

Dysleksja - diagnoza

Wykonawca: Terapia "ECHO" Katarzyna Kawa

Diagnoza psychologiczno-pedagogiczna i w razie potrzeby logopedyczna. Obejmuje 2 spotkania po ok 2h każde.
Diagnoza specyficznych trudności w uczeniu się objawiających się m.in.: trudności w czytaniu (tempo, technika, błędy podczas czytania), pisaniu (wolne tempo, brzydkie lub nieczytelne pismo), błędy ortograficzne, gubienie liter, zamiana liter podobnie brzmiących, problemy z rozumieniem tekstu, przepisywanie z tablicy z błędami i/lub zamianami, deficyty w koncentracji uwagi, brak przełożenia wysiłku wkładanego w naukę na efekty w postaci dobrych ocen, problemy emocjonalne na skutek trudności w nauce.
Podczas diagnozy wykorzystywane są najnowsze testy z aktualnymi normalizacjami (z Pracowni Testów Psychologicznych i Pedagogicznych w Gdańsku).
Nie korzystamy z testów już wycofanych bądź nie posiadających aktualizacji do dopuszczenia do używania na terenie Polski.

Cena: 350 zł

Gry planszowe

Wykonawca: TRIOPOLSKA Pomoce dydaktyczne

Mamy w ofercie gry planszowe do języka angielskiego,do chemii, do nauczania zintegrowanego.
Bogata oferta gier planszowych jest wykorzystywana w świetlicach szkolnych i przedszkolach.

Gry planszowe

Tłumacz przysięgły języka niemieckiego

Wykonawca: ALEX EXPORT-IMPORT

50 znaków

Tłumacz przysięgły języka niemieckiego

TOMATIS - CENTRUM POMOCY DZIECIOM

Wykonawca: Licencjonowany Przewodnik Turystyczny

CENTRUM METODY TOMATIS prowadzi zajęcia dla
- dzieci, które często bywają określane jako "dzieci trudne". Mające różnego rodzaju problemy edukacyjne, rozwojowe i zaburzenia w zachowaniu,
- młodzieży
- dorosłych, wspomaganie leczenie zaburzeń emocjonalnych.

TOMATIS -  CENTRUM POMOCY DZIECIOM

Sprzedaż podręczników

Wykonawca: Księgarnia Omega S.C. Aleksandra Pęczek Damian Dobrysiewicz

Wakacje w pełni, jednak może już teraz warto pomyśleć o zakupie podręczników do następnej klasy. Duży wybór podręczników używanych.

Sprzedaż podręczników

Skup podręczników

Wykonawca: Księgarnia Omega S.C. Aleksandra Pęczek Damian Dobrysiewicz

Trwa skup podręczników szkolnych, gwarantujemy wysokie ceny skupu a w zamian za sprzedaż podręczników w Naszej księgarni otrzymają Państwo 10% rabatu na zakupy kolejnych pozycji.
Zapraszamy
Bełchatów 9 Maja 11

skup podręczników

Organizacja wycieczek szkolnych

Wykonawca: EKSPEDYCJA Centrum Aktywnego Wypoczynku

Firma EKSPEDYCJA organizuje wycieczki szkolne na terenie kraju, wycieczki zagraniczne, zarówno jednodniowe, jak i kilkudniowe. Wycieczki szkolne są dla uczniów urozmaiceniem zajęć prowadzonych w roku szkolnym oraz stanowią ważny element realizacji programu dydaktycznego i wychowawczego. Każda wycieczka prowadzona jest przez pilotów z ogromnym doświadczeniem zawodowym. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Organizacja wycieczek szkolnych

Oprawy prac dyplomowych

Wykonawca: Ksero Podolszyce

Oprawy prac gładkie lub z nadrukiem: Magisterskie, Inżynierskie, Dyplomowe
Oprawy sztywne, miękkie, termobindowanie
Kolory: czerwone, zielone, granatowe

przy wydruku prac rabat w zależności od ilości stron

Oprawy prac dyplomowych

Pokazy doświadczeń fizycznych

Wykonawca: Fraktal Centrum Kreatywnego Myślenia

Program pokazów i zajęć lekcyjnych znajduje się na stronie firmy. Cena dotyczy zajęć lekcyjnych dla jednej klasy.

Cena: 120 zł

Pokazy doświadczeń fizycznych

Biofeedback

Wykonawca: Centrum Edukacyjno-Rehabilitacyjne

EEG Biofeedback to nowoczesna metoda trenowania pracy mózgu.
Osoba trenowana w sposób zaplanowany może zmieniać wzorce neurofizjologiczne czynności swojego mózgu.
EEG Biofeedback jest metodą polegającą na wzmacnianiu lub hamowaniu fal mózgowych. Metoda ta pozwala kontrolować procesy zachodzące w organizmie. Uczy panowania nad własnymi reakcjami, pomaga odpowiednio relaksować się, a tym samym radzić sobie nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Terapia daje szczególnie dobre efekty w leczeniu: ADD, ADHD, problemów szkolnych (dysgrafii, dysortografii, dysleksji) jąkania, autyzmu, mózgowego porażenia dziecięcego, zespołu Aspergera, moczenia nocnego, depresji, skutków wylewów, zaburzeń pamięci, opóźnienia rozwoju mowy, stanach pourazowych czaszki. stanach lękowych, leczeniu uzależnień itp. Terapia stosowana jest również u zdrowych osób (uczniów, studentów, menedżerów, artystów, sportowców, itd.) od których wymaga się znacznej koncentracji i kreatywności bowiem ów trening może zoptymalizować funkcjonowanie mózgu, zrelaksować, zwiększyć możliwość walki ze stresem.
Centrum Edukacyjno-Rehabilitacyjne Milicz, Ul. Osadnicza . Możliwość dojazdu do klienta 723-966-611. Treningi przeprowadzane są również we wrocławiu przy ulicy stalowej.

Bizness Model You

Wykonawca: Coach Kryzysowy Viola Jodłowska

Szukasz nowego pomysłu na siebie, chcesz dowiedzieć się jaka siła w Tobie tkwi, czujesz, że możesz więcej ale nie wiesz jak to zrobić? to moze być dobra metoda dla Ciebie :))

Nauka języka angielskiego

Wykonawca: LINCOLN CENTER Szkoła Językowa, Tłumacz Przysięgły Języka Angielskiego

W ofercie szkoły kursy indywidualne i grupowe, dla dzieci od lat 6, gimnazjalistów, maturzystów oraz dorosłych.

Obozy sportowe

Wykonawca: Szkoła Pływania SwimSport

Posiadamy bogatą ofertę aktywnego wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Proponujemy obozy rowerowe, windsurfingowe, konne, żeglarskie, piłkarskie, tenisowe, czy też pływackie.
Dysponujemy własnym sprzętem: ścianka wspinaczkowa, water zorbing, eurobangee. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji wypoczynku, zarówno letniego, jak i zimowego. Gwarantujemy wspaniała przygodę oraz pamiątkę w postaci pięknych zdjęć z każdego wyjazdu.

Obozy sportowe

Ogólnopolski konkurs/olimpiada dotyczący zdrowego trybu życia

Wykonawca: Centrum Edukacji Focus

Edukacja prozdrowotna w szkole zyskuje z każdy rokiem na znaczeniu. Wszyscy nauczyciele i uczniowie co najmniej w teorii muszą znać podstawy zachowań prozdrowotnych. Powstaje coraz więcej programów zaszczepiających wśród młodzieży i dzieci zdrowy tryb życia, aby działania te były skuteczne edukację w tym zakresie trzeba zaczynać już jak najwcześniej.

Wychodząc na przeciw potrzebom szkół i nauczycieli chcielibyśmy zaproponować Państwu konkurs obejmujący tematykę szeroko rozumianego zdrowia. Jesteśmy pełni nadziei, że zainspirujemy Państwa do organizacji kółek zainteresowań o tematyce prozdrowotnej, a Wasza praca zaowocuje ilością laureatów w Ogólnopolskim Konkursie „O zdrowiu” Focus.
Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie http://konkursyfocus.edu.pl