Szkoły tańca - Usluger.pl

Kochasz taniec? Jest on sposobem na wyrażenie Twojej wewnętrznej ekspresji i pozbycie się nadmiaru energii? A może zawsze chciałeś umieć dobrze tańczyć ale nie było możliwości realizacji tego marzenia? Jeżeli tak, warto skorzystać z szerokiej oferty, jaką mają szkoły tańca. Należą one do typów szkół artystycznych. W szkołach państwowych oraz prywatnych, przygotowujących do zawodu tancerza, nauka trwa od sześciu do dziewięciu lat. W szkołach prywatnych, w których nie zdobędzie się zawodu, można skorzystać z wielu szkoleń z dowolnie wybranego rodzaju tańca. Jeżeli chcesz wiedzieć jak tańczyć tango, czy też na co zwrócić uwagę przy salsie, odszukaj w tym katalogu adresy szkół tańca.

Zajęcia tanecze Breakdance i Dancehall

Wykonawca: Szkoła Tańca Unique Street Artist

Szkoła tańca nowoczesnego Unique Street Artist w Przemyślu to kreatywne zajęcia taneczne breakdance i dancehall dla dzieci i młodzieży. Dodatkowe, pozalekcyjne, popołudniu, na ferie i wakacje. Celem jest zaproszenie dzieci i młodzieży do kreatywnego, aktywnego i pozytywnego spędzania czasu. Oferujemy ogromną możliwość ekspresji, umożliwiamy poszukiwanie nietypowych, ale odpowiadających emocjom środków wyrazu, dzięki którym można przekazać to, czego w inny sposób wyrazić się nie da.
Dancehall wywodzi się z reggae. Jako styl tańca to nie tylko zmysłowe ruchy bioder w rytm znanych przebojów, ale przede wszystkim posiadające swoje nazwy kroki taneczne wykonywane nie tylko przy muzyce rodem znad Morza Karaibskiego. Jest tańcem, który powstał z potrzeby manifestowania wolności i jednoczenia ludzi; to muzyka, emocje, znajomość historii tańca i świadomość tego, co tańczymy. Dancehall to świetny sposób na smukłą sylwetkę i wysportowane ciało, to gwarancja dobrego samopoczucia.
Breaking popularnie zwany breakdancem, oprócz kojarzonych przez większość ludzi widowiskowych akrobacji, wyróżnia się otwartością na ruchy we wszystkich możliwych płaszczyznach i pozycjach. Opiera się on przede wszystkim na improwizacji dzięki czemu na treningach wypracowuje się swój indywidualny styl. Efektowne i oryginalne sekwencje są możliwe do wykonania na praktycznie każdym poziomie zaawansowania, liczy się jedynie kreatywność. Breaking poprawia naszą sprawność fizyczną oraz uczy kontroli nad własnym ciałem. Nasza praca bazuje na sztuce, w tym również na tańcu nowoczesnym. Dlaczego? Ponieważ jest to wyjście w stronę potrzeb i oczekiwań dzisiejszej młodzieży. Zresztą przyznacie sami, że miło jest popatrzeć na ludzi tańczących break dance czy hip hop… Jednak nie tylko z tego powodu… Taniec i formy muzyczne są przejawem aktywności ruchowej, odgrywają dużą role w życiu każdego człowieka, taniec spełnia funkcję kompensacyjną i korekcyjną, kształtuje prawidłową postawę ciała. Jest skutecznym środkiem zapobiegania, zmniejszania, a nawet likwidowania wad postawy takich jak skolioza, lordoza, kifoza. Stymuluje również psychiczną stronę człowieka. Wspomagają sprawność intelektualną, zmniejszają stan napięć stresowych, dają odprężenie i poprawiają samopoczucie. Ułatwiają też procesy adaptacyjne, wypełniają czas wolny. Kształtują poczucie własnej wartości, pewność siebie, samodzielność. Polecane są, jako świetna forma rekreacji ruchowej przynosząca radość, zadowolenie i zabawę, co jest ważne przy zmęczeniu i przeciążeniu umysłowym.

Cena: 60 zł

Zajęcia tanecze Breakdance i Dancehall

Szkoła Tańca

Wykonawca: Metrum Akademia Tańca i Fitnessu

Zapisz się do szkoły tańca Metrum z Poznania i poczuj wyjątkowe emocje. Nauka tańca z najlepszymi instruktorami to gwarancja szybkich postępów i wyjątkowych efektów. Jako lider w dziedzinie rekreacji ruchowej, szkoła tańca Metrum daje szerokie możliwości rozwoju osobom w każdym wieku - przyjdź i wybierz najlepszą, wyjątkową dla siebie formę zdobywania wiedzy i tanecznych umiejętności. Gwarancja zdobycia nowych umiejętności tanecznych. Obejrzyj zamieszczone filmiki prezentujące lekcje tańca i przekonaj się, jak wiele radości może dać nauka z prawdziwymi fachowcami. Żadna inna szkoła tańca nie da Ci tyle satysfakcji!

Cena: 110 zł

Szkoła Tańca

Zajęcia shuffle dance

Wykonawca: Metrum Akademia Tańca i Fitnessu

Taniec polegający na pozornym "ślizganiu się" po parkiecie. Jest to taniec freestylowy. Wyróżniamy dwa podstawowe kroki: running man oraz shuffle. Running man to efekt biegania w miejscu, podobnie jak to wygląda na bieżni. Shuffle natomiast to przesuwanie się na boki. Poza tymi dwoma podstawowymi krokami, w taniec można wplatać kicki (wykopy), spiny (obroty) czy nawet moonwalka. Wraz z rozwojem muzyki elektronicznej rozwinął się też wachlarz gatunków, do których można tańczyć. Są to trance, psytrance oraz hardstyle i ich pochodne. Taniec pochodzi z Australii, z miejscowości Melbourne, stąd jego nazwa Melbourne Shuffle.

Cena: 110 zł

Zajęcia shuffle dance

Zajęcia K-POP

Wykonawca: Metrum Akademia Tańca i Fitnessu

K-pop dance - połączenie stylu modern, hip-hop oraz new age, nauka popularnych układów tańczonych w grupie do piosenek koreańskich artystów. Taniec to jedna z podstaw koreańskiego popu. Mnóstwo układów tanecznych i ruchów wykorzystywanych przez naszych idoli zapiera nam dech w piersiach. Dlaczego by nie spróbować wczuć się w ich rolę? Zajęcia taneczne będą z pewnością niezapomnianą przygodą! Pod czujnym okiem instruktora będziesz uczyć się układów tanecznych prosto z k-popowych teledysków.

Cena: 110 zł

Zajęcia K-POP

Akrobatyka - zajęcia

Wykonawca: Metrum Akademia Tańca i Fitnessu

Program zajęć obejmuje przygotowanie motoryczne (m.in. stanie na rękach, poziomki, przerzut bokiem), ogólne wzmocnienie ciała poprzez sylwetki gimnastyczne oraz rozciąganie i praca nad gibkością (skłony, szpagaty, mostki, elementy gibkościowe).
Akrobatyka, to kolejny nierozłączny element tańca. Podnosi widowiskowość i dodaje efektu "wow". Trenowanie akrobatyki uczy pokory i cierpliwości. Aby móc wykonywać poszczególne elementy, należy przejść drogę przygotowującą ciało do udźwignięcia własnego ciężaru ciała. To proces wzmacniania poszczególnych partii mięśniowych, uelastyczniania i koordynacji.

Cena: 120 zł

Akrobatyka - zajęcia

Zajęcia modern jazz

Wykonawca: Metrum Akademia Tańca i Fitnessu

Modern pozwala na wyrażanie emocji poprzez wykorzystanie naturalnych ruchów i możliwości ludzkiego ciała. To taniec kontrastów i poprzez to daje niewiarygodnie szeroki wachlarz środków wyrazu. To połączenie unoszenia i opadania, dynamiki i liryki, ekspresji i wyciszenia. Nic dziwnego, że zdobywa rzesze miłośników pragnących poprzez taniec wyrazić swoją osobowość. Może być gwałtowny i szybki, ale też płynny i wolny. Technika jazzowa doskonale rozwija wszystkie grupy mięśniowe, poprawia ogólną sprawność ciała, gibkość oraz elastyczność.

Cena: 120 zł

Zajęcia modern jazz

Joga vinyasa

Wykonawca: Metrum Akademia Tańca i Fitnessu

Joga to osiąganie harmonii, joga znaczy łączyć, jednoczyć ciało – umysł – ducha.
Początkujące zajęcia Joga Vinyasa przeznaczone są dla każdego zdrowego człowieka. Dynamiczna forma zajęć jaką w głównej części obejmuje VPY minimalizuje możliwość wystąpienia przeciążeń stawowych bądź kręgosłupa. Wprowadzenie pranajamy ujjayi (oddechu oceanicznego) zapewnia również stymulację układu oddechowego – ciało jest lepiej dotlenione i wydłużone.

Cena: 120 zł

Zajęcia salsa ladies styling

Wykonawca: Metrum Akademia Tańca i Fitnessu

Salsa to taniec, którego znajomość może przydać się przy wielu okazjach. Salsa pozytywnie wpływa nie tylko na sylwetkę i sprawność fizyczną, ale też kondycję psychiczną, gdyż jest to taniec niezwykle radosny

Cena: 110 zł

Zajęcia salsa ladies styling

Taniec towarzyski użytkowy - kurs

Wykonawca: Metrum Akademia Tańca i Fitnessu

Na zajęciach grupy początkującej można się nauczyć podstawowych kroków takich tańców jak: cha-cha, rumba, salsa, rock&roll, walc angielski oraz tango i blues. W tej grupie zależy mi przede wszystkim na tym, by uczestnicy kursu bawili się tańcem. Chcę aby wszyscy poczuli się w tańcu swobodnie, zatem nie technika i rama są tu najważniejsze, ale indywidualny sposób w jaki każdy wyraża siebie poprzez taniec. Podstaw tańca może się nauczyć naprawdę każdy!

Cena: 200 zł

Taniec towarzyski użytkowy - kurs

Zajęcia disco dance dla dzieci

Wykonawca: Metrum Akademia Tańca i Fitnessu

Zajęcia to nie lada wyzwanie. Disco dance to zajęcia bardzo dynamiczne, które wymagają sporej dawki energii. Duży nacisk kładziony jest na naukę techniki oraz rozwój ogólnej sprawności fizycznej. To dzięki niej młodzi tancerze mogą pochwalić się umiejętnością opanowania coraz bardziej widowiskowych choreografii tanecznych, opartych głownie o technikę Disco Dance.

Cena: 110 zł

Zajęcia disco dance dla dzieci

Hip-hop dla dzieci

Wykonawca: Metrum Akademia Tańca i Fitnessu

Kursy tańca nowoczesnego w naszej Akademii są idealne dla wszystkich osób, które chcą "się roztańczyć". Zajęcia dostosowane do umiejętności uczestników zapewniają najlepsze efekty! Wszyscy uczestnicy świetnie się bawią i rozwijają swoją taneczną pasję. Tylko w naszej Akademii mogą Państwo poznawać podstawy stylu HIP-HOP w towarzystwie wyłącznie osób dorosłych, chcących dobrze się bawić i wspaniale ruszać.

Cena: 110 zł

Hip-hop dla dzieci

Balet dla dzieci i dorosłych

Wykonawca: Metrum Akademia Tańca i Fitnessu

podstawy; rozciągnięcie, uelastycznienie i subtelne rzeźbienie mięśni, wypracowanie prostej sylwetki...

Cena: 110 zł

Balet dla dzieci i dorosłych

Kursy tańca i gimnastyki

Wykonawca: Metrum Akademia Tańca i Fitnessu

ogólnodostępne formy rekreacji ruchowej:
- taniec: hip-hop, shuffle dance, k-pop, disco dance, modern jazz, belly dance, salsa, latino, towarzyski użytkowy, musical jazz, balet...
- akrobatyka
- gimnastyka artystyczna
- joga
- aerobik

Cena: 110 zł

Kursy tańca i gimnastyki

Gimnastyka artystyczna dla dzieci

Wykonawca: Metrum Akademia Tańca i Fitnessu

Polecamy zajęcia w tygodniu oraz w weekend, nie czekaj rezerwuj miejsce! Ilość uczestników ograniczona!
GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA - to sport, w którym zawodniczki lub zespoły dwu lub więcej osobowe wykonują ćwiczenia z jednym lub kilkoma przyrządami: piłką, wstążką, obręczą, skakanką, parą maczug lub ćwiczenia wolne (bez przyborów). Sport uprawiany jest przez dziewczęta w wieku od 4 lat. Gimnastyczki, prócz ćwiczeń rozciągających i gibkościowych, dla poprawy gracji i równowagi oraz koordynacji ruchowej i rytmicznej ćwiczą taniec klasyczny z elementami tańca charakterystycznego. Najmłodsze zawodniczki wykonują układy bez przyborów, ale starsze prezentują układy ze wstążką, z piłką, obręczą, skakanką.

Cena: 110 zł

Gimnastyka artystyczna dla dzieci

BREAK DANCE

Wykonawca: Studio Tańca CHECK THIS OUT

Taniec oparty głównie na improwizacji, połączonej z elementami akrobatyki. Posiada dużą ilość elementów siłowo-sprawnościowych. Udział w zajęciach pozwala dzieciom i młodzieży na korzystny i ciekawy sposób spędzania wolnego czasu. Rozbudza wyobraźnię i rozwija kreatywność.

Zapraszamy. Pierwsze zajęcia ZA DARMO.

BREAK DANCE