Kursy językowe, komputerowe, maturalne - kursy zawodowe i korepetycje

Kursy są zorganizowanym, zaplanowanym procesem edukacyjnym nastawionym na określony temat. W bazie danych znajdziesz namiary na kursy językowe, kursy komputerowe i kursy maturalne. Kursy zawodowe pozwolą Ci na poszerzenie i zdobycie nowych kompetencji. Kursy prawa jazdy z kolei to szkolenie, które czeka niemal każdego – umiejętność prowadzenia samochodu jest niezbędna. Korepetycje pozwolą Ci podciągnąć się z jakiegoś przedmiotu i przygotować się do matury lub egzaminu. Nie czekaj – ucz się!

Szkolenia Nurkowe

Wykonawca: Centralny Ośrodek Nurkowy Sea Lion

Szkolenia nurkowe w systemie SSI od podstawowych po różne specjalizacje oraz szkolenia zaawansowane.

Prawo jazdy

Wykonawca: AUTO-KOS

profesjonalizm doswiadczenie tysiace przeszkolonych gwarancja wysokiej jakosci

Kursy skałkowe w Włoszech

Wykonawca: DACHMIX - Prace Wysokościowe - Szkoła Wspinania

Kursy odbywają się m.in. we Włoszech (Arko nad jeziorem Lago di Garda), w Austrii oraz w Polsce (Jura Krakowsko - Częstochowska, Sokoliki, Dolina Kobylańska.
Proponujemy:
3 dniowy kurs na drogach ubezpieczonych dla początkujących
4 dniowy na własnej asekuracji (uzupełniający)
6 dniowy (pełny) przygotowujący od podstaw do samodzelnego wspinania

W kursie mogą uczestniczyć maksymalnie 4 osoby. W ramach kursu zapewniamy profesjonalny sprzęt, noclegi, oraz dojazd.

Kursy skałkowe w Włoszech

13.01.2018 - Intermediate Combat Carbine & Combat Pistol

Wykonawca: ARMTAC GROUP Terlikowski Sp.J.

KURSY ŚREDNIO-ZAAWANSOWANE skierowane są do absolwentów naszych kursów K1 i P1 oraz do osób, które posiadają już podstawowe umiejętności w posługiwaniu się danym rodzajem uzbrojenia. W trakcie kursów skupiamy się na bojowym wykorzystaniu broni i umiejętności w zmieniających się sytuacjach, zarówno bojowych jak i "codziennych"

Czas trwania kursów: około 5-6 godzin
Ilość strzałów: 300

Zapraszamy również na naszą stronę, profile i kanał, gdzie znajdziecie więcej informacji na temat rabatów i kursów opisanych powyżej kursów:
Strona: http://armtac.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/ArmTacGroup/
Instagram:https://www.instagram.com/arm_tac_group/
You Tube: https://www.youtube.com/channel/UC0CQUg-VErMQ8BeL3vhSQfw

Zapisy prowadzone są do końca roku mailowo lub telefonicznie:
mail: armtac@armtac.pl
telefon: 504 309 330

Cena: 750 zł

13.01.2018 - Intermediate Combat Carbine & Combat Pistol

Kurs prawa jazdy

Wykonawca: NAVIGATOR

Kurs prawa jazdy kat. B

Kurs prawa jazdy

Jak opanować stres - Coach 10

Wykonawca: SKRIS sposób na stres

Seria 10 spotkań (60 minut każde), w czasie których Klient ustala nad czym konkretnie chce pracować, jak zmierzy swój sukces, "staje w prawdzie" dotyczącej obecnej sytuacji, planuje swoją zmianę i w kolejnych korkach ją wdraża. Coach pomaga Klientowi odkrywać silne strony, motywować się do dalszej pracy, zwalczać wewnętrznego krytyka i pojawiający się opór. Coach wychwytuje ograniczające przekonania Klienta i pomaga je zobiektywizować. Przez cały proces coach jest o stronie Klienta, wierzy w Niego i Go wspiera.
Więcej informacji plus "dlaczego warto ze mną" -> http://www.skris.pl/coaching10.htm

Cena: 1750 zł

Jak opanować stres - Coach 10

Jak opanować stres - Mentor 10

Wykonawca: SKRIS sposób na stres

Regularne spotkania z mentorem, który prowadzi przez proces wdrożenia zmiany w życiu Klienta. Mentor prowadzi przez proces - Klient sam wdraża zmiany w swoim życiu. Mentor dzieli się swoim doświadczeniem, narzędziami, które poznał. Klient wybiera z tego co proponuje mentor te elementy, które Klientowi odpowiadają. W przypadku natknięcia się na problemy w czasie wdrożenia: mentor wspomaga Klienta w znalezieniu rozwiązania.
Więcej informacji wraz z informacją "dlaczego ze mną" -> http://www.skris.pl/mentoring10.htm

Cena: 1750 zł

Jak opanować stres - Mentor 10

Jak opanować stres - warsztat dwudniowy

Wykonawca: SKRIS sposób na stres

Pierwszego dnia prezentuję i ćwiczę z uczestnikami narzędzia do monitorowania i zarządzania stresem (emocjami, nastrojem). Omawiamy różne narzędzia na różne sytuacje: przed zetknięciem z czynnikiem stresogennym, w trakcie bycia pod wpływem stresu, po stresującym przejściu. Ten dzień zawiera wszystko to co jest oferowane w ramach "Warsztatu jednodniowego". Więcej informacji o pierwszym dniu -> http://www.skris.pl/stres-w-pracy-warsztat-1.htm.
Drugiego dnia prezentuję różne narzędzia: do motywacji, monitorowania realizacji planu, kontroli postępów.
Celem jest zaplanowanie przełożenia wiedzy zdobytej pierwszego dnia na zastosowanie w praktyce. Precyzyjne ustalenie co jest moim celem. Jak zmierzę swój sukces. Jakich narzędzi chcę używać. Które z nich muszę ćwiczyć (jak i kiedy) żeby zacząć z nich korzystać w praktyce. Ile czasu na to poświęcę - z czego zrezygnuję. Jak będzie wyglądać kolejność stosowania różnych narzędzi w praktyce. Jak będę monitorować, czy realizuję swój plan. Jak będę mierzyć swoje postępy.
Więcej informacji o drugim dniu -> http://www.skris.pl/stres-w-pracy-warsztat-2.htm.
Zastanawiasz się, czy warto pracować ze mną? Sprawdź, proszę -> http://www.skris.pl/stres-w-pracy-warsztat-ze-mna.htm
Jeśli masz wątpliwości, czy nawet najlepszy plan będziesz w stanie samodzielnie wcielić w życie - rozważ "Warsztat dwudniowy + 10 webinariów"

Cena: 1450 zł

Jak opanować stres - warsztat dwudniowy

Jak opanować stres - warsztat jednodniowy

Wykonawca: SKRIS sposób na stres

Istotą warsztatu są ćwiczenia. W tym przypadku będą to ćwiczenia dotyczące różnych narzędzi pozwalających aktywnie wpływać na nasze emocje, nastrój i zachowania. Poznasz po kilka narzędzi (sposobów postępowania) na różne sytuacje stresogenne (przewidywane i niespodziewane). Również na szybsze odzyskanie równowagi po stresującym wydarzeniu. Nauczysz się monitorować swój nastrój i aktywnie na niego wpływać. Obalimy niektóre mity dotyczące emocji. Poznasz swoje czułe struny i obecny sposób reagowania. Zobaczysz swój mechanizm "nie-radzenia" sobie ze stresem.
Więcej informacji: http://www.skris.pl/stres-w-pracy-warsztat-1.htm
Zastanawiasz się, czy warto pracować ze mną? Sprawdź, proszę -> http://www.skris.pl/stres-w-pracy-warsztat-ze-mna.htm
Jeśli wątpisz, czy samodzielnie wdrożysz zdobytą wiedzę w życie rozważ "Warsztat dwudniowy" lub "Warsztat dwudniowy + 10 webinariów".

Cena: 790 zł

Jak opanować stres - warsztat jednodniowy

Kurs na operatora żarawia przeładunkowego HDS

Wykonawca: Zakład Szkolenia-Inż. Robert Kielusiak

Zapraszamy na kurs żurawi przeładunkowych(przenośnych)-HDS

Kurs operatora żurawi HDS składa się z części teoretycznej oraz praktycznej i kończy się egzaminem państwowym przed komisją UDT. Wydawane uprawnienia na żurawie HDS w formie zaświadczenia kwalifikacyjnego UDT są ważne bezterminowo i uprawniają do obsługi żurawi samochodowych typu HDS przenośnych – przeładunkowych.

Cena: 850 zł

Kurs na operatora żarawia przeładunkowego HDS

Nauka jazdy

Wykonawca: Ośrodek Szkolenia Kierowców WIOLA

Z NOWYM ROKIEM SZKOLNYM NOWA OFERTA

Nauka jazdy

Jak opanować stres - warsztat dwudniowy + 10 webinariów

Wykonawca: SKRIS sposób na stres

Stacjonarny warsztat dwudniowy plus 10 webinariów. Pierwszy dzień: przedstawiam, demonstruję i ćwiczę z uczestnikami różne narzędzia do stosowania w różnych stresogennych sytuacjach. Omawiamy mechanizmy jakie stoją za poszczególnymi zachowaniami. Ostrzegam przed pułapkami w jakie można wpaść, gdy się stosuje dane narzędzie.
W drugim dniu: pomagam stworzyć "plan wdrożenia", który będzie funkcjonował po zakończeniu warsztatu. Wprowadzamy wskaźniki wyprzedzające i podążające, aby bazować na faktach zamiast ne emocjach.
W czasie 10 webinariów: towarzyszę w trakcie wdrażania zmiany w życie. Pomagam radzić sobie z problemami, utrzymać motywację, wykonywać kolejne kroki.
Zastanawiasz się, czy warto pracować ze mną? Sprawdź, proszę -> http://www.skris.pl/stres-w-pracy-warsztat-ze-mna.htm
Więcej o warsztacie -> http://www.skris.pl/streswpracywarszawa.htm

Cena: 1950 zł

Jak opanować stres - warsztat dwudniowy + 10 webinariów

Praktyk NLP (Practitioner of NLP)

Wykonawca: Polski Instytut Nlp

Uzyskanie certyfikatu Praktyka NLP, nadającego międzynarodowe uprawnienia do oficjalnego stosowania NLP w pracy zawodowej. Szkolenie spełnia standardy ilościowe i tematyczne określone przez International Association for NLP (IANLP).
Osoby posiadające Certyfikat Praktyka NLP mają możliwość kontynuowania swojego szkolenia w ramach kursu Praktyka NLP na poziomie zaawansowanym (Practitioner of NLP Advanced) lub/i na poziomie
Mistrz NLP (NLP Master Practitioner).

Forma zajęć
Celem kursu jest angażowanie uczestników w realne działanie i przekazanie praktycznych umiejętności z zakresu NLP. Dlatego kurs odbywa się w małych grupach i w większości składa się z ćwiczeń grupowych i indywidualnych, dyskusji, demonstracji metod w działaniu i innych aktywności.

Przy każdej nauczanej technice, masz możliwość zaobserwować jej stosowanie przez doświadczonego trenera, a następnie sprawdzić jej działanie samodzielnie oraz przećwiczyć ją z inną osobą pod opieką prowadzącego.

Dbając o to, by przekazywać wiedzę i umiejętności z możliwie różnych perspektyw, by spełnić oczekiwania różnych osób, zajęcia prowadzone są przez trenerów, posiadających doświadczenia z różnych obszarów – coachingu, psychoterapii, biznesu, nauki itp.

Zajęcia odbywają się wyłącznie w soboty i niedziele.

Cena: 5200 zł

Praktyk NLP (Practitioner of NLP)

Lekcje angielskiego

Wykonawca: BAN-GO Wanda Kurkus

lekcje jęz. angielskiego - indywidualne

Kurs języka angielskiego

Wykonawca: BAN-GO Wanda Kurkus

50 znaków