Kursy językowe, komputerowe, maturalne - kursy zawodowe i korepetycje

Kursy są zorganizowanym, zaplanowanym procesem edukacyjnym nastawionym na określony temat. W bazie danych znajdziesz namiary na kursy językowe, kursy komputerowe i kursy maturalne. Kursy zawodowe pozwolą Ci na poszerzenie i zdobycie nowych kompetencji. Kursy prawa jazdy z kolei to szkolenie, które czeka niemal każdego – umiejętność prowadzenia samochodu jest niezbędna. Korepetycje pozwolą Ci podciągnąć się z jakiegoś przedmiotu i przygotować się do matury lub egzaminu. Nie czekaj – ucz się!

Jak opanować stres - Coach 10

Wykonawca: SKRIS - sposoby na stres

Seria 10 spotkań (60 minut każde), w czasie których Klient ustala nad czym konkretnie chce pracować, jak zmierzy swój sukces, "staje w prawdzie" dotyczącej obecnej sytuacji, planuje swoją zmianę i w kolejnych korkach ją wdraża. Coach pomaga Klientowi odkrywać silne strony, motywować się do dalszej pracy, zwalczać wewnętrznego krytyka i pojawiający się opór. Coach wychwytuje ograniczające przekonania Klienta i pomaga je zobiektywizować. Przez cały proces coach jest o stronie Klienta, wierzy w Niego i Go wspiera.
Więcej informacji plus "dlaczego warto ze mną" -> http://www.skris.pl/coaching10.htm

Cena: 1750 zł

Jak opanować stres - Coach 10

Jak opanować stres - Mentor 10

Wykonawca: SKRIS - sposoby na stres

Regularne spotkania z mentorem, który prowadzi przez proces wdrożenia zmiany w życiu Klienta. Mentor prowadzi przez proces - Klient sam wdraża zmiany w swoim życiu. Mentor dzieli się swoim doświadczeniem, narzędziami, które poznał. Klient wybiera z tego co proponuje mentor te elementy, które Klientowi odpowiadają. W przypadku natknięcia się na problemy w czasie wdrożenia: mentor wspomaga Klienta w znalezieniu rozwiązania.
Więcej informacji wraz z informacją "dlaczego ze mną" -> http://www.skris.pl/mentoring10.htm

Cena: 1750 zł

Jak opanować stres - Mentor 10

Jak opanować stres - warsztat dwudniowy

Wykonawca: SKRIS - sposoby na stres

Pierwszego dnia prezentuję i ćwiczę z uczestnikami narzędzia do monitorowania i zarządzania stresem (emocjami, nastrojem). Omawiamy różne narzędzia na różne sytuacje: przed zetknięciem z czynnikiem stresogennym, w trakcie bycia pod wpływem stresu, po stresującym przejściu. Ten dzień zawiera wszystko to co jest oferowane w ramach "Warsztatu jednodniowego". Więcej informacji o pierwszym dniu -> http://www.skris.pl/stres-w-pracy-warsztat-1.htm.
Drugiego dnia prezentuję różne narzędzia: do motywacji, monitorowania realizacji planu, kontroli postępów.
Celem jest zaplanowanie przełożenia wiedzy zdobytej pierwszego dnia na zastosowanie w praktyce. Precyzyjne ustalenie co jest moim celem. Jak zmierzę swój sukces. Jakich narzędzi chcę używać. Które z nich muszę ćwiczyć (jak i kiedy) żeby zacząć z nich korzystać w praktyce. Ile czasu na to poświęcę - z czego zrezygnuję. Jak będzie wyglądać kolejność stosowania różnych narzędzi w praktyce. Jak będę monitorować, czy realizuję swój plan. Jak będę mierzyć swoje postępy.
Więcej informacji o drugim dniu -> http://www.skris.pl/stres-w-pracy-warsztat-2.htm.
Zastanawiasz się, czy warto pracować ze mną? Sprawdź, proszę -> http://www.skris.pl/stres-w-pracy-warsztat-ze-mna.htm
Jeśli masz wątpliwości, czy nawet najlepszy plan będziesz w stanie samodzielnie wcielić w życie - rozważ "Warsztat dwudniowy + 10 webinariów"

Cena: 1450 zł

Jak opanować stres - warsztat dwudniowy

Jak opanować stres - warsztat jednodniowy

Wykonawca: SKRIS - sposoby na stres

Istotą warsztatu są ćwiczenia. W tym przypadku będą to ćwiczenia dotyczące różnych narzędzi pozwalających aktywnie wpływać na nasze emocje, nastrój i zachowania. Poznasz po kilka narzędzi (sposobów postępowania) na różne sytuacje stresogenne (przewidywane i niespodziewane). Również na szybsze odzyskanie równowagi po stresującym wydarzeniu. Nauczysz się monitorować swój nastrój i aktywnie na niego wpływać. Obalimy niektóre mity dotyczące emocji. Poznasz swoje czułe struny i obecny sposób reagowania. Zobaczysz swój mechanizm "nie-radzenia" sobie ze stresem.
Więcej informacji: http://www.skris.pl/stres-w-pracy-warsztat-1.htm
Zastanawiasz się, czy warto pracować ze mną? Sprawdź, proszę -> http://www.skris.pl/stres-w-pracy-warsztat-ze-mna.htm
Jeśli wątpisz, czy samodzielnie wdrożysz zdobytą wiedzę w życie rozważ "Warsztat dwudniowy" lub "Warsztat dwudniowy + 10 webinariów".

Cena: 790 zł

Jak opanować stres - warsztat jednodniowy

Kurs na operatora żarawia przeładunkowego HDS

Wykonawca: Zakład Szkolenia-Inż. Robert Kielusiak

Zapraszamy na kurs żurawi przeładunkowych(przenośnych)-HDS

Kurs operatora żurawi HDS składa się z części teoretycznej oraz praktycznej i kończy się egzaminem państwowym przed komisją UDT. Wydawane uprawnienia na żurawie HDS w formie zaświadczenia kwalifikacyjnego UDT są ważne bezterminowo i uprawniają do obsługi żurawi samochodowych typu HDS przenośnych – przeładunkowych.

Cena: 850 zł

Kurs na operatora żarawia przeładunkowego HDS

Nauka jazdy

Wykonawca: Ośrodek Szkolenia Kierowców WIOLA

Z NOWYM ROKIEM SZKOLNYM NOWA OFERTA

Nauka jazdy

Jak opanować stres - warsztat dwudniowy + 10 webinariów

Wykonawca: SKRIS - sposoby na stres

Stacjonarny warsztat dwudniowy plus 10 webinariów. Pierwszy dzień: przedstawiam, demonstruję i ćwiczę z uczestnikami różne narzędzia do stosowania w różnych stresogennych sytuacjach. Omawiamy mechanizmy jakie stoją za poszczególnymi zachowaniami. Ostrzegam przed pułapkami w jakie można wpaść, gdy się stosuje dane narzędzie.
W drugim dniu: pomagam stworzyć "plan wdrożenia", który będzie funkcjonował po zakończeniu warsztatu. Wprowadzamy wskaźniki wyprzedzające i podążające, aby bazować na faktach zamiast ne emocjach.
W czasie 10 webinariów: towarzyszę w trakcie wdrażania zmiany w życie. Pomagam radzić sobie z problemami, utrzymać motywację, wykonywać kolejne kroki.
Zastanawiasz się, czy warto pracować ze mną? Sprawdź, proszę -> http://www.skris.pl/stres-w-pracy-warsztat-ze-mna.htm
Więcej o warsztacie -> http://www.skris.pl/streswpracywarszawa.htm

Cena: 1950 zł

Jak opanować stres - warsztat dwudniowy + 10 webinariów

Praktyk NLP (Practitioner of NLP)

Wykonawca: Polski Instytut Nlp

Uzyskanie certyfikatu Praktyka NLP, nadającego międzynarodowe uprawnienia do oficjalnego stosowania NLP w pracy zawodowej. Szkolenie spełnia standardy ilościowe i tematyczne określone przez International Association for NLP (IANLP).
Osoby posiadające Certyfikat Praktyka NLP mają możliwość kontynuowania swojego szkolenia w ramach kursu Praktyka NLP na poziomie zaawansowanym (Practitioner of NLP Advanced) lub/i na poziomie
Mistrz NLP (NLP Master Practitioner).

Forma zajęć
Celem kursu jest angażowanie uczestników w realne działanie i przekazanie praktycznych umiejętności z zakresu NLP. Dlatego kurs odbywa się w małych grupach i w większości składa się z ćwiczeń grupowych i indywidualnych, dyskusji, demonstracji metod w działaniu i innych aktywności.

Przy każdej nauczanej technice, masz możliwość zaobserwować jej stosowanie przez doświadczonego trenera, a następnie sprawdzić jej działanie samodzielnie oraz przećwiczyć ją z inną osobą pod opieką prowadzącego.

Dbając o to, by przekazywać wiedzę i umiejętności z możliwie różnych perspektyw, by spełnić oczekiwania różnych osób, zajęcia prowadzone są przez trenerów, posiadających doświadczenia z różnych obszarów – coachingu, psychoterapii, biznesu, nauki itp.

Zajęcia odbywają się wyłącznie w soboty i niedziele.

Cena: 5200 zł

Praktyk NLP (Practitioner of NLP)

Lekcje angielskiego

Wykonawca: BAN-GO Wanda Kurkus

lekcje jęz. angielskiego - indywidualne

Kurs języka angielskiego

Wykonawca: BAN-GO Wanda Kurkus

50 znaków

Zajęcia pozalekcyjne dla dzieci w wieku 7-9 lat

Wykonawca: Juniorlab Daniel Adamski

Szukasz ciekawych zajęć pozalekcyjnych dla swoich dzieci? Nie mogłeś trafić lepiej. Edukacyjne ćwiczenia z wykorzystaniem najnowszych technologii pobudzą wyobraźnię Twojego dziecka. Kursanci są zachęcani do kreatywnego rozwiązywania problemów metodą burzy mózgów, mają możliwość budowania, programowania i testowania rozwiązań opartych na technologii i robotyce.

Zajęcia prowadzone są w Gorzowie Wlkp. i skierowane są dla dzieci w wieku 7-13 lat.

Cena: 90 zł

Zajęcia pozalekcyjne dla dzieci w wieku 7-9 lat

Nauka Tańca

Wykonawca: Red Heels

Oferujemy naukę z wybranych stylów tanecznych:
tańce standardowe,
tańce latynoamerykańskie,

  • salsa,
  • disco samba (taniec użytkowy),
  • sexy dance,
  • latino,

Lekcje prowadzone są indywidualnie lub w parach.

Dodatkowo:
Udzielamy lekcji parom przygotowującym się do ślubu - Taniec Weselny
  • dobór wyjątkowej choreografii oraz muzyki,
  • elastyczne godziny zajęć,
  • możliwość dojazdu.

Nauka Tańca

Jazdy doszkalające

Wykonawca: Cursus Grzegorz Dzienisiewicz

Nie możesz zdać egzaminu? Zapraszamy na dodatkowe jazdy z Egzaminatorem. Nauczysz się unikać typowych błędów egzaminacyjnych i porządnie opanujesz technikę jazdy. Skorzystaj z doświadczenia instruktora-egzaminatora i zdaj bez stresu!

Może masz już prawo jazdy tylko niepewnie czujesz się za kierownicą? Jazdy dodatkowe są również dla Ciebie! Na spokojnie, pod czujnym okiem instruktora poćwiczysz jazdę samochodem!

Zapraszamy!

Cena: 45 zł

Jazdy doszkalające

Kurs jazdy kat.B

Wykonawca: Cursus Grzegorz Dzienisiewicz

Porządnie prowadzony kurs prawa jazdy.

Oferujemy ciekawie i przystępnie prowadzoną teorię, materiały szkoleniowe w cenie, jazdy praktyczne z egzaminatorem, egzaminy wewnętrzne prowadzone identycznie jak w WORD. To wszytko pomoże Ci solidnie przygotować się do egzaminu. Zdobędziesz wiedzę, wyćwiczysz praktykę i oswoisz się z zadaniami egzaminacyjnymi.

Skorzystaj z doświadczenia egzaminatora, przygotuj się raz a porządnie i zdaj egzamin bez stresu!

Cena: 1300 zł

Kurs jazdy kat.B

Trenieng pamięci i koncentracji uwagi

Wykonawca: Szkoła Pamięci Agnieszka Sydorczuk

Dołącz do nas i zapisz się już dziś na:

TRENING PAMIĘCI I KONCENTRACJI UWAGI
Termin: 01.09.2017r. - 22.06.2018r.

Ilość godzin: 68h treningu stacjonarnego (34 spotkania) + 34h e-learningu

Grupy:

dzieci 8-12 lat

młodzież 13-17 lat

dorośli


Cena: 153,00 PLN za miesiąc (15 PLN/h) tj. 1530, PLN (cały kurs) + 76 PLN ( materiały dydaktyczne - jednorazowo)Obowiązują zapisy poprzez FORMULARZ KONTAKTOWY na stronie internetowej www.elk.spw.pl

Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń! Dołącz do nas!

Cena: 1530 zł

Trenieng pamięci i koncentracji uwagi