Kurs prawa jazdy kat.B

Wykonawca: Ośrodek Szkolenia Kierowców WIOLA

OSK WIOLA oferuje szkolenia dla kierowców. Kursy prowadzone są samochodem HYUNDAI i20 (wersja egzaminacyjna). Kurs prowadzimy w każdy dzień tygodnia, w godzinach dopasowanych do potrzeb kursanta.

Szkolenie kierowców na placu manewrowym

Wykonawca: Ośrodek Szkolenia Kierowców WIOLA

Plac manewrowy-zmora wielu kursantów. Postaramy się abyś sprawnie i bezpiecznie wykonywał wszelkie zadania egzaminacyjne.

Szkolenie z pierwszej pomocy przedlekarskiej

Wykonawca: Ośrodek Szkolenia Kierowców WIOLA

OSK WIOLA współpracuje z ratownikiem medycznym p.Sławkiem.Chcesz zostać kierowcą-postaraj nauczyć się też jak pomagać ofiarom wypadków drogowych.

Szkolenia

Wykonawca: INSPIRO Katarzyna Majewska

Prowadzimy szkolenia:
- sprzedażowe (m.in. techniki sprzedaży i obsługi klienta, wywieranie wpływu, telemarketing, prawne i psychologiczne aspekty reklamacji)
- menedżerskie (m.in. motywowanie, kierowanie zespołem, coaching, zarządzanie ryzykiem)
- rozwoju osobistego (m.in. komunikacja, radzenie sobie ze stresem, techniki szybkiego czytania i uczenia się, kreatywność)
- prawne (m.in. umowy sprzedaży, odpowiedzialność cywilna)

SZKOLENIE W ZAKRESIE KAT. "A" i "B"

Wykonawca: Osk Golomb Nauka Jazdy

Ośrodek prowadzi szkolenie w zakresie kategorii "A" i "B"
Oferujemy:
szkolenie podstawowe; -
szkolenie dodatkowe; -
szkolenie uzupełniające –
szkolenia doszkalające technikę oraz umiejętność jazdy dla osób posiadających prawo jazdy- cena do uzgodnienia w biurze
Zapewniamy:
profesjonalną kadrę instruktorską;
pojazdy: Toyota Yaris 6-cio biegowa ( TAKA JAK NA EGZAMINIE)
badania lekarskie na miejscu;
pomoce dydaktyczne w cenie kursu;
www.golomb.pl

Nauka Jazdy

Wykonawca: Alfa Szkoła Nauki Jazdy Wioletta Szewczak

Na wrocławskim rynku istniejemy już od ładnych kilku lat. W tym czasie wykształciliśmy zadowolone grono młodych kierowców, przyłącz się i TY!

Szkolimy w zakresie kategorii: A, A1, B, B1.

Zarządzanie wiedzą – tworzenie organizacji ucz

Wykonawca: Pro Consulting Maria Wolińska

Szkolenie przeznaczone jest dla kadry menedżerskiej i HR od których oczekuje się tworzenia organizacji uczącej się i właściwej dla niej kultury organizacyjnej. Szkolenie omawia sposoby zarządzania i aktywnego oddziaływania na zespoły w ramach jednego pionu/funkcji oraz na międzyfunkcyjne zespoły projektowe. Nie do przecenienia jest rola świadomego kierownictwa HR wdrażającego systemy ocen i wynagradzania wspierające nowatorskie cele organizacji uczącej się.

Cena: 2078.7 zł

Szkolenia dla trenerów

Wykonawca: Stowarzyszenie REFA

Program szkolenia.

RETORYKA, ERYSTYKA 16
WARSZTATY: AUTOPREZENTACJA, PRACA Z KAMERĄ 8
PEDAGOGIKA, DYDAKTYKA 32
TRENING METOD PROWADZENIA SZKOLENIA 16
PRAKTYKA NA SZKOLENIACH REFA 28
PRZYGOTOWYWANIE PRACY EGZAMINACYJNEJ
EGZAMIN 16

Cena: 1700 zł

Szkolenia Żeglarskie

Wykonawca: Sea Adventure

W celu uzyskania dokładnych informacji prosimy o kontakt z biurem:
612785321 lub info@sea-adventure.eu.

Pozdrawiamy,
Załoga Sea Adventure

Wynajem projektorów

Wykonawca: Inter IT Serwis Komputerowy

Wynajmujemy projektory multimedialne oraz ekrany projekcyjne. Pozwalają one na profesjonalne przeprowadzenie szkoleń, prezentacji firm zarówno w siedzibie firmy, u klienta oraz na targach. Projektory pozwalają na zwiększenie skuteczności przekazu, uczenia oraz zapamiętywania treści/

Cena: 59 zł

Warsztaty Podstawy KANBAN

Wykonawca: Staufen Polska Doradztwo. Akademia. Inwestycje Sp. z o.o.

Podczas warsztatów uczestnicy zostaną zapoznani z podstawami systemu, który jest jednym ze źródeł najlepiej funkcjonującego systemu produkcyjnego - Systemem Produkcyjnym Toyoty.

KANBAN jest to, jak wszystkie narzędzia Systemu Produkcyjnego Toyoty, narzędzie nieskomplikowane a pozwalające osiągnąć znaczne efekty.

Podczas warsztatów przekazane zostaną oprócz wiedzy teoretycznej również praktyczne wskazówki niezbędne do wdrożenia i utrzymania dobrych praktyk.

Warsztaty Poka Yoke - Zapobieganie błędom

Wykonawca: Staufen Polska Doradztwo. Akademia. Inwestycje Sp. z o.o.

Poka-Yoke jest coraz szerzej stosowane w przemyśle jako element strategii „zero błędów”, czyli wbudowywania jakości w proces, zamiast kontrolowania jej na końcu procesu. Procesy zapewniające stabilność i jakość rozpoczynają się na długo przed uruchomieniem produkcji. Proste urządzenia poka-yoke mogą zatem być wykorzystane dla zagwarantowania jakości już na etapie konstrukcji i planowania.

Warsztaty Shopfloor Management

Wykonawca: Staufen Polska Doradztwo. Akademia. Inwestycje Sp. z o.o.

Podczas szkolenia przedstawione zostanie podejście do tematyki zarządzania obszarami produkcyjnymi w nowoczesnych przedsiębiorstwach.

Efektywne zarządzanie, nastawione na wspieranie działalności kreujących wartość dodaną, odbywające się z godnie z ustalonymi i zaakceptowanymi standardami oraz decyzje podejmowane na podstawie wiarygodnych i aktualnych wskaźników to klucz do sukcesu wielu firm.

Warsztaty Standaryzacja Pracy

Wykonawca: Staufen Polska Doradztwo. Akademia. Inwestycje Sp. z o.o.

Celem warsztatów jest zaprezentowanie uczestnikom metod wdrażania standaryzacji i standardów pracy, opracowanych w celu eliminacji marnotrawstwa z procesów produkcyjnych oraz praktyczne przećwiczenie zasad ich budowania.

Warsztaty zostały zaprojektowane z uwzględnieniem możliwości przećwiczenia prezentowanych metod i technik podczas warsztatów.

Wasztaty SMED- redukcja czasu przezbrajania

Wykonawca: Staufen Polska Doradztwo. Akademia. Inwestycje Sp. z o.o.

Redukcja czasu przezbrajania jest stałym i decydującym elementem działań prowadzących do wydajnej produkcji " w przepływie". W przedsiębiorstwie, którego produkcja dostosowana jest do potrzeb klienta, działania takie jak przetwarzanie w dużych partiach czy optymalizacja kolejności realizacji zleceń należą już do przeszłości. To rynek decyduje o tym co, kiedy i jak jest produkowane.