Reklama kontekstowa - Usluger.pl

Reklama kontekstowa zakłada dopasowanie treści i rodzaju reklamy, do elementów poszukiwanych przez odbiorcę za pośrednictwem Internetu. Rozróżniamy dwa rodzaje reklamy kontekstowej. Pierwszym z nich jest reklama wyświetlająca się na zewnętrznych stronach internetowych, których właściciele chcą takie reklamy publikować. Ta forma nie zagwarantuje nam trafienia z reklamowanym produktem do właściwego odbiorcy, ponieważ przykładowo, zamieszczenie reklamy salonu piękności na stronie budowlanej nie przyniesie efektu. Bardziej skutecznym rozwiązaniem, jest drugi rodzaj reklamy kontekstowej a mianowicie reklama sponsorowana, która wyświetla się bezpośrednio w wynikach wyszukiwania.

Prowadzenie mediów społecznościowych

Wykonawca: Adve - Agencja Social Media

Tworzymy kampanie reklamowe Facebook Ads i Instagram Ads. Prowadzimy profile w tych mediach, tworzymy grafiki i teksty reklamowe.
Sprawdź cennik na www.adve.com.pl (https://adve.com.pl)

Cena: 500 zł

EMarketing

Wykonawca: BINAREST eCommerce Agency

Posiadanie profesjonalnego i w pełni funkcjonalnego sklepu internetowego to niezwykle ważna kwestia przy prowadzeniu biznesu w tej branży, jednak nawet najbardziej zaawansowana platforma nie będzie skutecznie sprzedawać będąc pozostawioną samą sobie. Poza atrakcyjną i przykuwającą uwagę witryną sklepu oraz bogatą i różnorodną ofertą produktów szalenie ważną kwestią jest eMarketing – musisz mieć świadomość, że bez odpowiedniej reklamy nigdy nie wykonasz kroku naprzód.

Agencja e-commerce Binarest to nie tylko specjaliści od tworzenia i projektowania sklepów, ale również zespół świetnie znający zasady, jakimi rządzi się eMarketing. W jaki sposób możemy Ci pomóc?

Co możemy zrobić dla Twojej firmy?

  • Zaplanujemy, a następnie wprowadzimy w życie skuteczne kampanie reklamowe Google Ads i Facebook Ads. Tego typu kampanie marketingowe pozwolą nam dotrzeć do ogromnej rzeszy potencjalnych Klientów.
  • Poprowadzimy profil Twojej firmy w mediach społecznościowych, dzięki czemu w pełni wykorzystasz ogromny potencjał drzemiący w social mediach.
  • Zajmiemy się Twoją wizytówkę Google i nadamy jej profesjonalnego sznytu – wiele brandów popełnia ogromny błąd i traktuje to narzędzie kompletnie po macoszemu, a to właśnie tam tysiące użytkowników poszukuje informacji o firmie oraz opinii pozostałych osób.
  • Przejmiemy obsługę oraz moderację profilu Twojego sklepu na portalach oceniających, takich jak np. Opineo. Zadbanie o odpowiedni poziom komunikacji z Klientem na tego typu stronach pozwoli poprawić opinię o Twoim sklepie i zachęci jeszcze niezdecydowanych użytkowników do zajrzenia na jego stronę.

Budowa stron internetowych i obsługa marki

Wykonawca: AUCH Studio

Budowa Indentywigkacji wizualnej firmy, kreacja i obsługa brandu, po przez projektowanie Loga oraz kompleksową produkcje wydruków firmowych, akcydensów, folderów... Budowę i promocję strony internetowej, pozycjonowania i prowadzenia kampanii w sieci wyszukiwania, SEO i SEM. Produkcja filmów, animacji i prezentacji wideo.

Zdjęcia z drona

Wykonawca: ALOFT - Wojciech Jania

Aloft- filmowanie z drona, nasza firma łączy filmowanie z powietrza z tradycyjnym filmowanie z ziemi. Wystawiamy fakturę VAT.

Dodaj usługę do portalu megarabaty.com

Wykonawca: Mega Rabaty Artur Brudziński

Witam
Daj się znaleźć swoim potencjalnym klientom a zarazem pokaż swoim stałym klientom że też ich doceniasz, podaruj im promocję w postacie kuponów rabatowych które możesz zamieścić w naszym portalu www.megarabaty.com

Kampanie AdWords skutecznie

Wykonawca: Nakatomi Sp. z o.o.

Kampanie Adwords

skutecznie przeprowadzimy kampanie AdWords zarówno w Polsce jak i w każdym innym kraju. Jak często robiąc AdWords nie mieliście przełożenia na zyski, a pieniądze szły każdego dnia i to w dużych ilościach? Jest to największy błąd właścicieli firm, że nie powierzają tworzenia Adwords profesjonalnym agencją.

AdWords to bardzo rozbudowane narządzie od Google i wbrew temu co sądzisz nie będziesz potrafił wykorzystać jej ukrytych opcji sam. Szyć też umiesz sam, a skracanie spodni czy zwężanie marynarki powierzasz profesjonalistom. Dlaczego? Bo robią to lepiej od Ciebie.

Prowadzimy 140 kampanii AdWords dla ponad 70 klientów w Polsce i 16 innych krajach, zaufało nam tak wiele firm, zaufaj i ty. Przekonasz się, że to dzięki nam zaoszczędzisz nawet 70% na swojej kampanii AdWords.

Pozycjonowanie stron internetowych

Wykonawca: S-DESIGNER.PL

Każdy chce żeby jego strona wyświetlała się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania w wyszukiwarkach takich jak na przykład google. tu jest nasza rola. Zajmujemy się efektywnym podnoszeniem tego wyniku. Mimo że jest to długotrwały proces, to warto w niego inwestować ponieważ jest to inwestycja w przyszłość. Im wyżej jesteśmy w wyszukiwarce tym więcej osób na nas trafi.

Tworzenie i administracja witryn i aplikacji internetowych

Wykonawca: S-DESIGNER.PL

"Strony szyte na miarę". Przygotowane każda indywidualnie na miarę potrzeb firmy. Każda firma potrzebuje innej promocji. My po rozpoznaniu dobieramy odpowiednie szaty i ubieramy w nie twoją stronę.

Tworzenie stron inernetowych

Wykonawca: GAMMA

Zaprojektowaliśmy takie strony internetowe jak Lerg.pl, www.twojaszansa.org.pl, debica24.eu, tabor-debica.pl i wiele innych

DIGITAL MARKETING

Wykonawca: HYPERFOX Advertisement Agency

Skuteczne strategie marketingowe w oparciu o tworzenie kreatywnych treści.

Usługi z zakresu projektowania graficznego

Wykonawca: PromoArt Studio

Projektowanie graficzne i programowanie oraz administrowanie stroanmi i serwisami internetowymi

ŚWIĘTA I SYLWESTER 2014/2015

Wykonawca: Orzeł Biały - Hotel

Zapraszamy do eleganckiego, przytulnego hotelu ORZEŁ BIAŁY w Szczyrku, który znajduje się urokliwym, zacisznym miejscu nad rzeką Żylicą, skąd można podziwiać piękne górskie krajobrazy. Warto do nas przyjechać i spędzić ten szczególny czas świąteczno – noworoczny w zimowej, górskiej atmosferze.

W okresie świątecznym mamy przygotowane dla Państwa pakiety świąteczne od 5 do 7 dni już w cenie od 450zł/os.

W okresie noworocznym mamy przygotowane dla Państwa pakiety sylwestrowe już od 649zł/os.
Więcej informacji pod nr telefonu 33 817 86 87
lub adresem e-mail info@orzelbialy.pl

Cena: 450 zł

Tworzenie kampanii reklamowych AdWords

Wykonawca: INTERAKTYWA Adrian Grzybek

Kampanie AdWords to obecnie dobry sposób na uzupełnienie pozycjonowania Twojej oferty w Google. Widzimy potencjał w tej formie reklamy, dlatego oferujemy ją Tobie na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do współpracy.

Reklama dźwiękowa

Wykonawca: WIELKIE HALO Kasjana Cybal

Wielkie Halo to reklama dźwiękowa do radia, telewizji, galerii, sklepu, na stronę internetową.
Wielkie Halo to nagrania lektorskie.
Wielkie Halo to komunikaty telefoniczne.

Co dla Ciebie napiszemy?
- teksty na strony internetowe,
- artykuły informacyjne i sponsorowane,
- aktualności na stronę www i bloga firmowego,
- teksty reklamowe, tworzenie ofert handlowych,
- teksty opisujące produkty i usługi.

Copywriting

Wykonawca: Barbara Śliwowska Copywriter

Copywriter ma niezwykłą możliwość bezpośredniego wpływu na losy każdego biznesu. Jeśli dobrze przedstawi produkt lub markę – firma zwycięża. A to przekłada się na konkretne pieniądze, bo przecież na koniec dnia zawsze chodzi o jak największą sprzedaż, prawda?