Skuteczny MARKETING SZEPTANY

Wykonawca: Agencja Reklamowa Efea

Marketing szeptany w wykonaniu agencji reklamy Efea to w 100% trafiony kontent. Zero spamu, zero kopiowania, posty pisane pod toczące się dyskusje i zachęcające do udziału w nich.

Cena: 100 zł

Marketing szeptany

Wykonawca: Webtro

Nie wiesz co klienci sądzą o Twoim towarze lub usłudze? A może chcesz podzielić się bezpośrednio z klientami zaletami swojego produktu? Idealny do tego jest marketing szeptany wykonywany na forach lub blogach tematycznie powiązanych z interesującą Cię branżą.

Buzz Marketing (marketing szeptany)

Wykonawca: Inmedium.Pl Agencja Interaktywna

E-marketing szeptany polega na inicjowaniu i kreowaniu w Internecie „pozytywnego szumu” wobec konkretnej firmy. Napiszemy i opublikujemy artykuły sponsorowane oraz fachowe recenzje Twoich produktów.

Buzz marketing

Wykonawca: Fabryka e-biznesu Sp. z o.o.

Buzz marketing lub marketing szeptany to działalność na forach internetowych. Główne założenia kampanii to:

  • -bieżący monitoring opinii o produktach i usługach,
  • -błyskawiczne wykrywanie sytuacji kryzysowych,
  • -zwiększanie zasięgu komunikacji związanej z prowadzonymi konkursami,
  • -wpływanie na opinie i rekomendacje użytkowników,
  • -zbieranie informacji zwrotnych dotyczących oczekiwań w stosunku do oferowanych produktów.

Tworzenie i prowadzenie Fun Page

Wykonawca: LENIVI studio graficzne Sławomir Zwolan

Czy można być jeszcze bliżej klienta? Gdy Social Media rosną w siłę - liczba "lubię to!" zyskuje na znaczeniu. Facebookowicze codziennie przeglądają w serwisie tysiące ofert i wieści od znajomych. Dlatego dobrze zarządzany Fun Page działa jak dynamiczna poczta pantoflowa.

Profil w serwisie społecznościowym jest motorem napędowym Twojej firmy - pracuje sam na siebie i napędza rozpoznawalność Twojej marki. To narzędzie bezpośredniej komunikacji z klientem. Dzięki niemu możesz stale oferować nowości i promocje bez marnowania czasu i dodatkowych kosztów druku!

Chcesz skorzystać z możliwości jakie daje Facebook? Pomożemy Ci skutecznie wykorzystać jego potencjał. Zajmujemy się prowadzeniem Fun Page'u firmy począwszy od jego projektu i personalizacji, aż po efektywne zarządzanie profilem.

Marketing szeptany

Wykonawca: Agencja SEO Bizzit S.A.

Marketing szeptany, inaczej buzz marketing czyli "szeptanie" konsumentowi (potencjalnemu klientowi) o zaletach danego produktu lub usługi. Nie można marketingu szeptanego mylić z reklamą itp., która często generuje niechciany spam w internecie, co może przynieść odwrotne skutki.


Marketing szeptany
wywołuje pozytywne reakcje konsumentów na dany produkt, usługę lub markę. Podsuwamy konsumentowi powody, bodźce do rozmów o produkcie, usłudze lub marce. Ułatwiamy im rozmowy, konwersacje. Kierujemy ku pozytywnym opiniom.


Marketing szeptany wykonywany przez nas, emitowany w sieci internet, jest na wysokim poziomie, o dużej dokładności i jakości.

Kampanie reklamowe w sieci

Wykonawca: A2012

Proponujemy usługi wykonania kampanii reklamowych przeprowadzanych w internecie z wykorzystaniem działań z zakresu marketingu szeptanego. Działania takowe polegają na zapoznaniu potencjalnych klientów z ofertą firmy, produktem, stroną internetową poprzez odpowiednie działania na forach, blogach, portalach społecznościowych przy czym, dodatkowym atutem takiej kampanii jest budowa pozytywnego wizerunku firmy w internecie jak również przygotowanie pod pozycjonowanie SEO. Kampanie są dzielone na pakiety 10 postów (mini kampania, wykorzystywana jako odpowiedź na działania czarnego PR na konkretnym forum), 50 postów, 100 postów. Pakiety można łączyć i powielać. W swojej bazie danych posiadamy ponad 2000 polskich for. Ponadto oferujemy usługi:
-pozycjonowanie SEO
-audyt stron
-opiniowanie produktów
-monitoring działań internetowych
-prowadzenie profili na portalach społecznościowych

WOMM - marketing szeptany

Wykonawca: Studio Brandingowe KARAT-e

Rozpoczynamy, aktywizujemy i moderujemy dyskusje w wirtualnym świecie. Przemycamy informacje o produktach czy usługach w dyskretny i efektywny zarazem sposób. Wykorzystujemy w działaniu naturalną potrzebę komunikowania się pomiędzy użytkownikami forów czy grup dyskusyjnych. Bieżące działania prezentujemy w postaci raportów, dzięki którym masz pogląd na realizowane przez nas działania.

Za sprawą marketingu szeptanego Twoja marka zapadnie w pamięć tysiącom Internautów.

Reklama

Wykonawca: Sfera Biznesu s.c.

Oferujemy skuteczną reklamę dla każdego rodzaju działalności.
Szczegóły dostępne na stronie www.sfera-biznesu.pl lub telefonicznie.

Reklama dla firmy

Wykonawca: SFERA BIZNESU

Oferujemy skuteczną reklamę dla każdego rodzaju działalności.
Szczegóły dostępne na stronie www.sfera-biznesu.pl lub telefonicznie.

Marketing internetowy

Wykonawca: Agencja promocji i reklamy WITH WHISPER

Nasza agencja zajmuje się promocją niestandardową, kreatywną, nieszablonową. Działaniami social media, reklamą AdWords, Optymalizacją witryn, działaniami SERM - zarządzaniem wizerunkiem w wyszukiwarkach.

Wirtualny Sprzedawca 24

Wykonawca: ENJOY! MEDIA

Po pierwsze: zwiększ sprzedaż
Większa ilość odnośników prowadzących do strony Twojego sklepu to również większa szansa na znalezienie klienta, a co za tym idzie – sprzedanie towaru. Warto zauważyć, że oferta e-sklepu dystrybuowana będzie w Internecie w sposób przemyślany – pojawi się wszędzie tam, gdzie mogą jej poszukiwać Twoi klienci: na forach internetowych, kanałach social media, w komentarzach do artykułów.

Po drugie: zadbaj o klienta
W ramach pakietu WIRTUALNY SPRZEDAWCA 24 nie tylko rozpowszechniamy Twoją ofertę, lecz również udzielamy porad dotyczących oferowanych przez e-sklep produktów.

Po trzecie: promuj się efektywnie
Zdecydowana większość sklepów promuje się poprzez pozycjonowanie. Tymczasem łatwość odnalezienia sklepu ważna jest jedynie dla 16% kupujących. Aż 54% internautów – ponad 3 razy więcej – przed dokonaniem zakupu analizuje porady i opinie wyszukane w Sieci.

Po czwarte: chwal się innowacyjnością

Po piąte: współpracuj z ekspertami

Cena: 500 zł

Internet Security iSec

Wykonawca: ENJOY! MEDIA

Internet Security to nowatorska usługa oparta na filozofii Inbound Marketingu. Polega ona na pozycjonowaniu i gromadzeniu pozytywnych treści dotyczących firmy, depozycjonowaniu informacji negatywnych oraz ciągłym monitoringu sieci w poszukiwaniu nowych zapytań dotyczących działalności przedsiębiorstwa objętego pakietem iSec, a następnie odpowiadaniu na nie. W jednej usłudze łączymy zatem korzyści płynące z pozycjonowania, amplifyingu i kampanii w social media.

Dlaczego warto skorzystać z iSec?

Na pozytywny wizerunek firmy trzeba pracować miesiącami, nawet latami. Internet stanowi nie tylko szansę dla lepszego promowania usług, ale też olbrzymie zagrożenie. Jedna negatywna opinia (stworzona przez konkurencję?), może znaleźć się na czołowych miejscach w wyszukiwarkach. Przepadnie nie tylko wysiłek włożony w rozwój przedsiębiorstwa, ale i środki zaangażowane w kampanie marketingowe. Dzięki pakietowi iSec przedsiębiorca może być pewien, iż o jego wizerunek w Sieci dba zespół specjalistów

Marketing Szeptany Wizerunkowy

Wykonawca: MarkNeting

Współpracę z Tobą zaczynamy od rozbudowanego researchu w którym wskażemy Twoje mocne i słabe strony, prześwietlimy Twoją konkurencję i poszukamy Twojego klienta docelowego. Całość kampanii dostosujemy pod Twoje indywidualne oczekiwania. Przedstawimy Ci rozbudowaną paletę możliwości marketingowych opartych na technikach psychologicznych. Zaplanujemy całą kampanię z kalendarzem komentowania. Zapewnimy Ci raporty co tydzień i w dowolnej chwili na życzenie. Usługa idealna na kryzys marketingowy. Liczba komentarzy w zależności od rodzaju rodzaju komentowanych stron od 200 - 400.

Prowadzenie blogów, fanpage'y

Wykonawca: Barbara Śliwowska Copywriter

Poprowadzę profile firmowe na Facebooku i w innych mediach społecznościowych, blogi, mikroblogi, stworzę treści na dowolną stronę internetową.