Sprzedaż złotych numerów dla reklamy

Wykonawca: Złote numery i platynowe numery telefonów "FIRMA BLUMA"

Oferujemy usługę dostarczenia złotego numery dla Państwa działalności gospodarczej. Jeśli chcecie być widoczni i dobrze zapamiętywalni w necie, musicie mieć dobry numer kontaktowy. To sukces twojej firmy.

Kampanie reklamowe

Wykonawca: OLICOM Interactive Spółka z o. o.

Oferujemyo świadome i skuteczne zarządzanie reklamą internetową. Płynnie poruszamy się po zakamarkach sieci i doskonale wiemy, które źródła uruchomić, aby sprowadzić na stronę ruch dobrze wyselekcjonowanych odbiorców.

W kampaniach łączymy działania reklamowe na Facebooku, Google AdWords oraz w tematycznych sieciach reklam, dobierając media do potrzeb.

Wirtualne spacery i wirtualne wycieczki

Wykonawca: Agencja Reklamowa PROJEKT B

Wirtualne spacery to nowoczesna technika pozwalająca na prezentację graficzną, która poprzez multimedialne możliwości, idealnie zwiększa zainteresowanie i zatrzymuje użytkownika na witrynie. Największy rezultat promocyjny, odnoszą prezentacje hoteli,lokali, biur,restauracji, krajobrazów oraz obiektów takie jak kościoły czy muzea.

Strony internetowe

Wykonawca: GRADIENT - Agencja Reklamy

Projekt graficzny i wykonanie oraz wdrożenie strony internetowej dopasowanej do charakteru firmy. Pomoc przy tworzeniu treści na stronę internetową, doradztwo z zakresu pozycjonowania i promowania działalności w internecie.

Skuteczna reklama

Wykonawca: SFERA BIZNESU

Oferujemy kompleksową promocję firm, stron www, sklepów internetowych z gwarancją jakości. Realizacje sporządzamy dla działalności, wolnych zawodów i artystów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Promocja z nami się opłaca!

Profesjonalne Strony WWW

Wykonawca: B-REAL Jakub Koncewicz

Twoja profesjonalna strona www da Twojej firmie profesjonalny wizerunek w internecie.

W naturalny sposób zachęca do nawiązania bliższej,
relacji. W efekcie staje się czymś znacznie więcej niż tylko produktem.

Tak samo dzieje się z naszymi projektami. Interakcje z nim są dynamiczne.

Animacje równie płynne, jak w kinie.

A interfejs użytkownika — choć nie raz zaskakuje innowacyjnymi
rozwiązaniami — spełniając Twoje naturalne i oczywiste oczekiwania.

Strony www z CMS

Wykonawca: Neovision Agencja Reklamowa

Strony www z systemem CMS (systemem do samodzielnego zarządzania treścią).

Więcej naszych realizacji na naszej stronie internetowej - zapraszamy do odwiedzin i kontaktu.

Wykonanie wirtualnych spacerów

Wykonawca: sfera360

Wykonujemy profesjonalnie różnego rodzaju wirtualne spacery pomieszczeń, mieszkań, samochodów oraz innych przestrzeni.

Cena: 100 zł

Prezentacja produktów 360° - fotografia produktowa

Wykonawca: sfera360

Fotografia produktowa 360° to nowoczesna usługa, polegająca na tworzeniu efektownych animacji produktów.

Możliwość obrotu produktu o 360° pozwala na jeszcze dokładniejsze zapoznanie się z jego cechami, a co za tym idzie, może znacząco wpłynąć na jego sprzedaż.

Posiadanie możliwości pokazania klientom pełnego interaktywnego obrazu 360 stopni z każdej strony oglądanego przedmiotu, to niezwykle cenna dogodność. Zainteresowany ma możliwość obracania w obie strony i przybliżania dowolnego detalu na oglądanym przedmiocie pod różnym kątem.

Dodatkowo animacje można wzbogacić opisami, które jeszcze dokładniej wskażą użytkownikom zalety danego produktu, a także zabezpieczyć daną animację znakiem wodnym.

Cena: 30 zł

Ritta.pl

Wykonawca: LYRRA

Portal oferuje darmowe ogłoszenia oraz anonse towarzyskie. Zajmuje się reklamą oraz promowaniem osób podejmujących z nami współpracę oraz umieszczające ogłoszenia na naszym portalu.

Tworzenie stron www

Wykonawca: WIZJOGRAFIA kreatywne studio reklamy

• strony www oparte o autorski system cms oraz e-sklepy,

Cena: 1500 zł

Projektowanie stron WWW/Sklepów Internetowych

Wykonawca: Biuro Usług Technologicznych i Handlu Iwona Nowotnik

Możemy Państwu zaproponować usługę zaprojektowania i wykonania strony WWW - od najprostszej wersji jaką jest wizytówka WWW, po najbardziej rozbudowaną i bogatą graficznie. Wdrożymy również funkcjonalny i nowoczesny sklep internetowy.

Ogłoszenia online

Wykonawca: Agencja Reklamowa Życie Przemyskie Sp. z o.o.

Nie chcesz płacić za ogłoszenie? Już nie musisz!

Uruchomiony niedawno serwis ogłoszenia.zycie.pl to w 100% bezpłatna alternatywa dla anonsów ukazujących się na łamach tygodnika Życie Podkarpackie.

Aby dodać ogłoszenie wymagana jest rejestracja konta (również bez opłat) w portalu zycie.pl.

Wirtualne spacery w technologii Google

Wykonawca: Fotograf Google - Wirtualne Spacery

Wykonujemy oraz publikujemy w Google (w wynikach wyszukiwarki, na Mapach Google, na wizytówce Google Moja Firma, na mapach Street View) wirtualne wycieczki po wnętrzach firm. W ramach usługi robimy także serię tradycyjnych, profesjonalnych zdjęć wnętrz/produktów. Dodatkowo zakładamy i optymalizujemy firmowe wizytówki Google, co razem wzięte wpływa na pozycjonowanie i widoczność firm w internecie.

Tworzenie stron internetowych

Wykonawca: Weblider.eu

Wiesz co to jest RWD (Responsive Web Design), flat design, zgodność z HTML 5 i CSS 3, optymalizacja pod SEO? Nie musisz, wystarczy że my wiemy i dokładamy wszelkich starań, aby każda ze stworzonych przez nas stron była w pełni zgodna z wszelkimi aktualnymi standardami, a jej projekt graficzny był unikatowy, adekwatny do profilu klienta i przede wszystkim atrakcyjny dla internautów.

Tworzymy strony dla ludzi - takie, które pomagają w promowaniu biznesu, sprzedaży usług i produktów oraz realizują inne powierzone jej cele.

Wszystkie nasze strony są przygotowane nie tylko na komputery stacjonarne, ale również na telefony i tablety. Strony działają w oparciu o system CMS, który daje możliwość łatwej, samodzielnej edycji treści strony nawet przez osoby będące kompletnymi laikami w tym temacie. Dodatkowo po wykonaniu strony przeprowadzamy szkolenia, aby rozwiać wszelkie wątpliwości związane z późniejszym administrowaniem nową stroną internetową.