Linki sponsorowane

Wykonawca: siećbiznesu.pl

Linki sponsorowane to reklama wyświetlana nad wynikami organicznymi wyszukiwania. Odnośniki są wywoływane po słowach kluczowych - tylko i wyłącznie w danym kontekście. Klient wpisując te właśnie fraz trafia tylko i wyłącznie na wyselekcjonowaną reklamę co znacznie wpływa na skuteczność i dopasowanie prezentowanych treści reklamowych.

Strony www z systemem CMS

Wykonawca: siećbiznesu.pl

Strony www z systemem CMS pozwalają na szybką, łatwą, a przede wszystkim atrakcyjną prezentację firmy w internecie. Dzięki optymalizacji (SEO) pozycjonowanie stron internetowych z naszej oferty nie wymaga dużych nakładów finansowych.

Każdy z naszych klientów może w dowolny sposób aktualizować treść stron i galerii prezentujących firmowe produkty i usługi.

W pakiecie otrzymują Państwo domenę, hosting, projekt graficzny oraz pomoc przy uruchomieniu i obsłudze strony

Copywriting

Wykonawca: words4you

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wachlarz realizacji. Możesz u nas zamówić nie tylko pojedyncze teksty reklamowe, hasła czy inne usługi copywriterskie, ale i całe kampanie. Podejmiemy się też wykonania strony internetowej czy całościowego przygotowania materiałów reklamowych.

Projektowanie stron www

Wykonawca: Grafilion - Studio Reklamy

projektowanie stron internetowych wwww. Reklamuj się w internecie. Cena strony już od 300 zł.

Cena: 300 zł

Projektowanie stron www

Wykonawca: Kingdom Of Heaven - Agencja Interaktywna

Projektujemy strony internetowe, których główną i najważniejszą cechą jest skuteczność.

 • Nasze stronykompleksowo zoptymalizowane pod kątem pozycjonowania, dlatego każdy Klient będzie mógł łatwo Cię odnaleźć wpisując w wyszukiwarkę słowa kluczowe związane z Twoją branżą.
 • Skupiamy się zarówno na szacie graficznej,jak i na niezawodności technologicznej serwisu. To połączenie gwarantuje, że strona będzie Ci służyć przez długie lata.
 • Klientom, którzy dopiero rozpoczęli swoją działalność i nie posiadają jeszcze własnej strony www zapewniamy hosting i domenę zupełnie GRATIS
 • Każda z naszych stron zintegrowana jest z zaawansowanym, a jednocześnie banalnym narzędziem do analizowania statystyk odwiedzialności strony
 • Nasi Klienci na każdym etapie realizacji otrzymają fachowe wsparcie merytoryczne, również po zakończeniu prac jesteśmy do Twojej dyspozycji

Kompleksowa obsługa

Wykonawca: Ikona.KMP Studio Sp. z o.o.

Formy idealnie dopasowane do potrzeb

Dzięki rzetelnej analizie potrzeb i opartej o nią kompleksowej strategii wideo marketingowej tworzymy dla naszych partnerów filmy, które efektywnie wspierają ich w osiąganiu zamierzonych celów. W zależności od rodzaju firmy lub organizacji, branży, dotychczasowych działań marketingowych, ruchów konkurencji oraz sytuacji na rynku dobieramy najskuteczniejsze formy materiałów wideo marketingowych. Są to m.in:

 • film promocyjny
 • film korporacyjny
 • film do wideo e-mail marketingu
 • film wirusowy (viral)
 • wywiad
 • reportaż
 • materiały na vloga
 • materiały eksperckie

Tworzymy także filmy wideo do wewnętrznego użytku firm, organizacji oraz instytucji, m.in. filmy instruktażowe i edukacyjne.

Strony Internetowe

Wykonawca: Agencja Reklamowa REKLAMATIC Robert Łętocha

Strony internetowe to dzisiaj podstawowa forma promocji firm i osób.
Oferujemy Ci kompleksowe projektowanie stron www:

przygotowanie layoutu graficznego
kodowanie strony
system CMS
wykupienie domeny
obsługę serwerów

Każdą wycenę wykonujemy indywidualnie po konsultacjach z klientem.
Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Film wirusowy - viral

Wykonawca: Ikona.KMP Studio Sp. z o.o.

Pozwól się polecać!

Jakie treści z internetu polecasz swoim znajomym? O jakich treściach rozmawiacie? Memy graficzne i nagrania wideo z pewnością zajmują na tej liście wysokie pozycje.
Studio filmowe Ikona tworzy filmy, które poruszają internet.
Wykorzystując organiczne kanały komunikacji zdobywamy dla naszych partnerów autentyczne zainteresowanie oraz żywą sympatię internautów. Analogowych wirusów radzimy unikać. Filmy wirusowe do internetu zaś szczerze rekomendujemy jako skuteczny sposób na promowanie Twoich usług oraz budowanie wizerunku.
Stwórz z nami film wirusowy i pozwól się polecać!

Film wizerunkowy (korporacyjny)

Wykonawca: Ikona.KMP Studio Sp. z o.o.

Cały świat w zasięgu sieci

W dobie internetowej globalnej wioski Twoi partnerzy, klienci, kontrahenci mogą być wszędzie. Wideo umożliwia Ci przedstawienie się tym wszystkim ludziom w bardzo ciekawy i efektywny sposób. W ciągu kilku minut powiesz o sobie więcej niż wiele stron pisanego tekstu. Nawiążesz kontakt bliski rozmowie twarzą w twarz.

Film wizerunkowy będzie pracował jako rzecznik i posłaniec Twojej firmy/organizacji, przez 24 godziny na dobę docierając do internautów pod każdą szerokością geograficzną.

Reklama w internecie

Wykonawca: Ikona.KMP Studio Sp. z o.o.

Skuteczna reklama w internecie

Internet to przestrzeń wielkich, marketingowych możliwości. Trzeba jednak umieć poruszać się w jego gąszczu, rozumieć specyfikę tego dynamicznie rozwijającego się medium. W Ikonie łączymy umiejętność tworzenia znakomitych filmów z wiedzą i doświadczeniem w skutecznym marketingu internetowym.
Dla naszych partnerów tworzymy filmy, które skutecznie reklamują ich w sieci internetowej.

Strategia marketingowa

Wykonawca: Ikona.KMP Studio Sp. z o.o.

Planowanie kluczem do sukcesu
Na podstawie dokonanej analizy indywidualnych potrzeb wideo marketingowych naszych partnerów wybieramy właściwe formy filmowe oraz kanały dystrybucji. Opracowujemy plan i harmonogram działań tak, aby maksymalnie wykorzystać potencjał stworzonych materiałów wideo marketingowych.

Wykonywanie stron www

Wykonawca: Crystal Media - Agencja Reklamowa

Wykonujemy i projektujemy strony www. Tworzymy unikalne strony internetowe, pomagamy w rejestracji domeny. Oferujemy również hosting stron www oraz pozycjonowanie.

Dlaczego nie istniejesz w internecie?

Wykonawca: MIREX Reklamy Anna Neuman

Projektujemy od podstaw strony www - ładnie i profesjonalnie
Projekt według życzenia klienta
Panel do zarządzania treścia ( CMS) w WORDPRESS
Dowolna liczba zakładek -samodzielna rozbudowa strony
Moduły :Aktualności, Galeria, Mapa dojazdowa w Google,Formularz kontaktowy i inne
Domena internetowa oraz firmowa poczta e-mail
Konto na nowoczesnym stabilnym o pojemności 1 GB, oraz mnóstwo dodatkowych aplikacji – GRATIS
HIT CENOWY - WSZYSTKO TYLKO ZA 800 zł netto
to połowa ceny rynkowej rozdajemy gratisy + 250 wizytówek

Tworzenie stron WWW

Wykonawca: Servus Studio Reklamy Kreatywnej

Tworzymy strony internetowe, optymalizację www, pozycjonowanie, wszystko wykonujemy tak aby Państwa firma dzięki nam osiągnęła jak największe zyski.

Nasza firma skutecznie buduje wizerunek klientów w internecie, tworząc indywidualne strony www oparte o systemy zarządzania treścią CMS, technologię flash oraz html.

Katalog firm branża fitness i taniec

Wykonawca: bazafitdance24

Dzięki portalowi www.bazafitdance24.pl możesz promować swoją firmę w internecie. Wybierasz dogodną dla ciebie opcję.
Katalog przyjmuje tylko firmy fitness i szkoły tańca, więc masz pewność, że klienci właśnie przez nas trafią właśnie do ciebie.