Reklama Internetowa.

Wykonawca: Euroadres Polska

Do zapznania się z ofertą firmy Euroadres Polska zapraszamy na stronę http://www.euroadres.pl/nasze_produkty

Kompleksowa obsługa reklamy internetowej

Wykonawca: Ena Creation Piotr Cywicki

Realizujemy kampanie reklamowe rozliczane według dowolnego modelu, dla każdego klienta staramy się dobrać i polecić odpowiedni wybór. Realizujemy kampanie reklamowe na wszystkich portalach według optymalnego modelu płatności.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie oraz kompleksowo dlatego też w naszej firmie wykonujemy kreacje reklamowe każdego typu.

Strony WWW

Wykonawca: Agencja Reklamowa Web-Art

WEB-ART oferuje państwu profesjonalne i nowoczesne strony internetowe pisane w językach:

  • XHTML+CSS2
  • HTML5+CSS3
  • Flash

W naszej ofercie znajdziecie Państwo Systemy CMS, jak również profesjonalna administracje stronami www jaki i portalami.

Reklama twojej oferty dla turystów

Wykonawca: Urloplany Portal Turystyczny, Marek Majewski

Oferujemy sprzedaż abonamentów na reklamę Państwa oferty turystycznej na portalu Urloplany.pl

Posiadamy wiele opcji - od bezpłatnego wpisu adresowego, przez wizytówkę w ramce, po prezentację oferty, obiekt premium, czy kompleksowe pakiety reklamowe. Reklama na naszym portalu nie kończy się na wpisaniu przez Państwa oferty. Do potencjalnych klientów Państwa firmy sami docieramy na wiele sposobów: m.in. poprzez newslettery, portale społecznościowe, teksty redakcyjne wpierające ofertę itp.

Polecenia i referencje

Wykonawca: Kontaktoria.pl

Pozwól swoim klientom łatwo polecić Cię znajomym! Rejestrując się w Kontaktoria.pl zyskujesz nie tylko bezpłatny dostęp do wygodnych narzędzi, ale poprawiasz też swoją widoczność w Internecie, jesteś na bieżąco z najnowszymi zleceniami w swojej branży i możesz sprawniej obsługiwać klientów.

Ibokocafe.pl

Wykonawca: Klaster Analityka Biznesowa L.Czarniecka

Trudny wybór szansą na zbudowanie przewagi konkurencyjnej:
Badania pokazują, iż decyzja o pozostaniu na stronach sklepu zapada w pierwszych 30 sekundach… Proces podjęcia decyzji o zakupie produktu składa się z elementów daleko wykraczających poza podstawowy schemat „potrzeba -> zakup”. Tak naprawdę wszystko zaczyna się od inspiracji, a kończy się na świadomej wymianie tego co posiada klient (czasu i pieniędzy) na to co oferuje firma (produkt lub usługa). więcej na www.klaster-abi.pl

Tworzenie stron i sklepów internetowych

Wykonawca: First CUBE

Budowa narzędzi promocyjnych do medium internetu (www), oraz do druku (dtp). Projekty graficzne, oprogramowanie, badania marketingowe, kampanie promocyjne, konsultacje, opieka po wdrożeniowa, projektowanie i testy.

SEO PR

Wykonawca: Mayko - Pozycjonowanie Stron

Głównym celem SEO PR jest pozycjonowanie materiałów informacyjnych określonej marki na szereg haseł z nią związanych.

Grupą docelową są dziennikarze i potencjalni klienci, którzy mogą poszukiwać dodatkowych wiadomości na temat danej firmy, produktu, czy usługi.

Podstawą działań SEO PR jest właściwa, specyficzna i niezwykle charakterystyczna optymalizacja materiałów informacyjnych, na które chcemy kierować ludzi poszukujących dodatkowych treści.

Strony internetowe

Wykonawca: 052b Agencja Interaktywna

Projektowanie serwisów www.
5 dni robooczych od momentu dostarczenia materiałów
Rozwój serwisu
od 2 dni w zwyż w zaleznosci od złozonośći zlecenia

Reklama

Wykonawca: Nasza Netfirma Agencja Reklamowa

Istniejemy od 2001 roku jako Laboratorium Techniki Komputerowej, nasi specjaliści posiadają wysoką wiedzę w zakresie technik reklamy zarówno online jak i offline. Do głównych naszych produktów w dziale agencji reklamowych Łomża należą strony internetowe, wizytówki, prezentacje firm, gadżety reklamowe.

Zdjęcia obrotowe 360st.

Wykonawca: Agencja Promocyjno-Reklamowa Olprez

Zdjęcia obrotowe to nowoczesny sposób prezentacji przedmiotów m.in. w internecie. Są one w pełni dostosowany do współczesnych standardów, nie zajmują dużo pamięci, szybko się wczytują, pozwalają dokładnie obejrzeć przedmiot z każdej strony i w dużym powiększeniu.
W naszym studiu fotograficznym wykonujemy zdjęcia kompozycyjne oraz bezcieniowe. Jesteśmy w stanie uzyskać atrakcyjne zdjęcia nawet trudnych do fotografii przedmiotów. Oferujemy także obróbkę zdjęć m.in. retusz i usuwanie tła.

Tworzenie stron internetowych

Wykonawca: Webwizard.pl

Tworzenie stron internetowych na systemach CMS

Cena: 1000 zł

Tworzenie sklepów internetowych

Wykonawca: Webwizard.pl

Tworzenie sklepów internetowych na systemach CMS.

Cena: 3000 zł

Administracja stron internetowych

Wykonawca: Młyn Graficzny Piotr Młynarczyk

Jeżeli nie masz czasu luz z innych powodów nie możesz edytować informacji na swojej stronie internetowej, zrobimy to za ciebie. Proponujemy administrację Twojej strony www.

Strony internetowe, kampanie marketingowe

Wykonawca: MEDIA247.PL Roman Makowiak

Tworzenie stron internetowych, sklepów, systemów CMS, hosting, reklama internetowa, profesjonalna kampania reklamowa z funkcjami social-marketing'u.

Profesjonalne pakiety usług dostosowane do budżetów reklamowych zarówno małych jak i średnich przedsiębiorstw.

Koszt równy efektom. Nie płacisz nigdy za to czego tak naprawdę nie otrzymujesz. Gwarancja ceny, jakości i profesjonalnej obsługi przez ekspertów w swoich dziedzinach.

Wykorzystaj technologie sprzedaży XXI wieku!

Cena 395 zł brutto zamiast 2104 zł brutto - promocja do końca listopada br.

Cena: 395 zł